Menu

Bayan için doğum günü hediyeleri, kadınlara hediye, bayana hediye
Kadınları erkeklerden ayıran en önemli özelliklerinden biri de, kadınlar kendileri için özel ve önemli olan tarihleri asla unutmazlar. Bu özel tarihler ne midir? Mesela, ilk Tanışma yıl dönümü, Söz, Nişan, evlik tarihleri ve doğum günleridir. Kadınlar için bu denli önemli olan özel günler, hayatı paylaşmakta oldukları erkek sevgilisi ya da, erkek eş tarafından unutulması çok ciddi bir hatadır. Çünkü bir bayan, günlerce öncesinden doğum gününde kendisine, erkek sevgilisi tarafından yapılacak sürprizin hayalini kurar ve bu sürpriz gerçekleşmediği takdirde, ciddi bir hayal kırıklığına uğrar. Daha da önemlisi, kendisini önemsiz ve değer verilmeyen biri olarak hissetmeye başlar. Siz siz olun, hayatınızda özel bir kadın varsa, asla doğum gününü aklınızdan çıkarmayın! Hatta bayan sevgilinizin, eşinizin doğum gününü mümkünse cep telefonunuza alarm olarak ekletin, e-posta kutunuzda ayrı bir klasör oluşturun ve benzeri... Aksi halde, size önemsizmiş gibi gelen bu hatanız yıllarca unutulmaz, bizden söylemesi. Gerçi siz şu an bu satırları okuduğunuza göre, kız arkadaşınıza, eşinize, annenize belkide bayan öğretmene bir doğum günü hediyesi bakıyorsunuz demektir!

Kadınlar, tüm sanat dallarında estetikle, göze hoş gelen şeylerle birlikte anılırlar ve doğada var olan bütün güzel şeyler bayanlara hasredilmiştir. Örneğin bir çiçek, bir kelebek gibi. Bayanların genel anlamda ne kadar narin ve tabiatları gereği ne kadar duygusal varlıklar olduğunu hemen hemen her erkek bilir. Siz de, şayet bir bayana doğum günü hediyesi bakıyorsanız, bu anneniz de olabilir, eşiniz de, kız arkadaşınız da, bayanların iç dünyalarını asla unutmamanız gerekir. Öyle bir doğum günü hediyesi seçmelisiniz ki, bayan kendini özel hissetmeli ve kendini mutlu hissetmeli. Hediye almanın temel prensibi zaten mutlu etmek üzerinedir. Hediyeniz mutlu hissettirmiyorsa, amacına ulaşmamış demektir. Peki o zaman şu soruları soralım kendimize; "Kadınlara doğum gününde ne hediye alınabilir?" veya "Bayanlara en güzel doğum günü hediyesi nedir?", "Romantik Doğum Günü Hediyeleri Hangileri?", "Kadınları Mutlu edecek Doğum Günü Hediyeleri?" bu sorulara kafamızda net bir yanıt veremeyeceğimizi siz de takdir edersiniz. Cevaplarımız net olmasa da, sorularımızı net soracak olursak belki bayana alınabilecek, en güzel doğum günü hediyesine ulaşmış oluruz.

Bayan sevgilinize hangi hediyeyi alırsınız veya beğenirsiniz bilmiyoruz ama, hangi hediyeyi alırsanız alın, o hediyeyi bayana taktim ederken, tüm samimiyetiniz ve içtenliğiniz ile verin! Çünkü kadınların hisleri çok güçlüdür. Zorlama ile alınmış olan bir hediyeyi veya kendini mecbur hissederek alınmış bir hediyeyi, kadınlar çok iyi anlarlar. Yine hangi hediyeyi seçerseniz seçin, elinizden geldiğince, kendinizi zorlamadan ama,  romantik olmaya gayret edin. Çünkü bu romantizm hediyenizin değerini ikiye katlar ve aldığınız bu hediye, bayan için çok değerli ve özel bir doğum günü hediyesi olur.

Hediye, görsel açıdan çok şık bir pakette sunulduğunda zaten başlı başına sürpriz sayılır. Çünkü o şık kutunun içerisinden nasıl bir hediye çıkacağını sadece siz biliyorsunuz, sevgiliniz henüz bilmiyordur. Dolayısı ile sürpriz hediyenin birinci adımını bu şekilde hediye almak ile yerine getirmiş oluyorsunuz. Ama siz hediye dışında bir doğum günü sürprizi yapabilirsiniz. Mesela, aldığınız hediyeyi, üzeri kapalı bir tabakta sunabilirsiniz,  güzel bir akşam yemeği eşliğinde garson ile sevgilinizin adına getirtebilirsiniz. Sürpriz Doğum Günü hediyesi ile ilgili örnekler artıtrlabilir. Bu konuda siz kendi yaratıcılığınızı konuşturun...

Şimdi gelelim, Sevgilihediyem olarak, bizim siz değerli okuyucularımız için belirlemeye çalıştığımız, bayan için doğum günü hediyeleri ile ilgili önerilerimize. Bu hediyeler eminiz ki, sizin de, hediye alacağınız bayanın da çok hoşuna gidecektir! Bayanlara doğum günü hediyesi belirlerken, daha çok kişiye özel, romantik sayılabilecek ve araya da ilginç olabilecek hediyeler seçmeye çalıştık. Umarız sizin aradığınız hediye bu sitede yer alıyordur. Keyifli ve Güzel bir zaman geçirmeniz dileği ile...


Bayanlara Doğum Günü Hediye Fikirleri


Bayan Hediyeleri - Pırlanta Kuğu Kolye

sevgiliye hediye
Pırlanta Kuğu Kolye eşinizi veya kız arkadaşınızın ne kadar narin ve duru bir kalbe sahip olduğunu bildiğinizi ifade etmiş olursunuz. Son olarak da, böyle şık ve zarif bir hediye seçmiş olmak ile, kız arkadaşınıza veya eşinize ne kadar ince zevkleri olan bir adam olduğunuzu anlatmış olursunuz. Dudak dudağa veya göz göze duran bu çifte kuğular aslında siz sevgilileri simgeliyor. Biri siz diğeri sevgiliniz. Kuğu kolye ile ilgili diğer bir detay ise, kuğuların gözlerinde saklı. Bu şık kolye üzerinde yer alan kuğuların gözleri 2 adet pırlantadan oluşuyor. Pırlanta Kuğu Kolye şüphesiz en güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi veya Sevgilinize alınabilecek en güzel Doğum Günü Hediyelerinden. Zen Pırlanta tarafından üretilen Divas Diamond ürünleri, siparişiniz halinde şık mücevher kutusunda adresinize ulaştırılacaktır.

Doğum Günü Hediyesi - Sevgiliye Özel Cam Duvar Saati

Sevgiliye Özel Cam Duvar Saati
Kişiye Özel olarak hazırlanan Sevgiliye Özel Cam Duvar Saati, aşkınızın en şık ifadesi olmaya geliyor! İlk defa O'nu ne çok sevdiğinizi söylediğiniz tarih, ilk kez birlikte yemeğe çıktığınız tarih, ilk defa sevgilinizden hediye aldığınız tarih! Sizin için aşkınızın kronolojisi bu kadar özel ve önemliyse sevgilinize aşkınızı zamanı gösteren bir hediye ile ifade edin! Bu saat üzerinde işleyen her dakika, her saat ve her saniye aşkınızı daha da çok çoğaltacak! Sevgiliye Özel Cam Duvar Saati üzerine özel bir baskı teknolojisi ile hem sevgilinize özel mesajınız, hem en güzel fotoğraf karesi ve hem de isimleriniz yer alıyor! Yine Sevgiliye Özel Cam Duvar Saati üzerine saat rakamlarının hemen üstünde her rakama karşılık gelecek şekilde kalp sembolleri var! Bu özel duvar saatinde yer alan yelkovan ve akrep her ilerleyişinde sevgilinize olan aşkınızı ifade edecek! Kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza şık ve romantik bir hediye düşünüyorsanız, kişiye özel hazırlanan Sevgiliye Özel Cam Duvar Saati mükemmel bir hediye seçimi olacaktır. Bu son derece şık ve yıllarca unutulmayacak romantik ürünü, Sevgililer günü hediyesisevgiliye doğum günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi olarak sevgilinize armağan edebilirsiniz! 

Özel Doğum Günü Hediyeleri - Sevgiliye Özel Aşk Plaketi

Sevgiliye Özel Hediyeler
Plaket gibi bir ödül ile takdir edilmek ve onurlandırılmak sevgilinizin de hakkı! Sevgiliye Özel Aşk Plaketi ile, aşkınızı bir ödül haline getirip, sevgilinize armağan edeceksiniz! Mükemmel bir şıklıkta, Özel Kadife Kutusunda ve en önemlisi sevgilinize özel olarak hazırlanmış olması bu plaketi çok daha değerli kılıyor. Piyasadaki benzer ürünlere göre de fiyatının son derece hesaplı ve uygun olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Sevgiliye Özel Aşk Plaketi, sıradan bir plaketten çok öte ve üzerinde sevgi sözcükleri ile süslenmiş özel anlamları olan mükemmel bir masaüstü dekordur! Romantizmi simgeleyen kalp figürü ile süslenmiş bu plaketin, alt kenarları da yine çiçekler ile bezenmiş! Üzerinde istediğiniz tarih ve sevgilinizin isminin yer alacağı Sevgiliye Özel Aşk Plaketi aşkınızı hem belgelemiş olacak, hem de sevgilinize yıllarca unutamayacağı, kendisini çok özel ve mutlu hissettirecek özel bir hediye vermiş olacaksınız! 

Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı

Anneler günü hediyesi, Anneye özel hediye, sevgiliye özel hediyeler, erkeğe hediye
Sevdiklerinize özel günler için hem şık hem de oldukça anlamlı bir hediye önerimiz olacak. Üzerine istediğiniz kişisel fotoğrafınızı ve yine %100 size ait olan çok özel mesajınızı yazabileceğiniz Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı, dekoratif ahşap çerçevesi ile çok şık bir üründür. Hepimiz sevdiklerimiz için aldığımız hediyelerin uzun yıllar kalıcı olmasını ve bu hediyeniz bizi hatırlatmasını isteriz. Siz de bizimle aynı düşüncedeyseniz, Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı hem anlam itibari ile hem de oldukça şık ve dekoratif olması sebebi ile düşünülebilecek en ideal hediyelerden biridir. Siz dilerseniz bu şık hediyeyi Annenize Anneler günü hediyesi olarak verin, dilerseniz babanıza Babalar günü hediyesi olarak verin, bu şık ürünü kime hediye ederseniz edin, garanti ediyoruz ki çok özel ve şık bir hediye vermiş olacaksınız.

Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi - Kişiye Özel İsim Yazılı Bileklik

sevgiliye özel hediyeler
Aşk duygusu gibi özel ve güçlü duygular beslediğiniz kişinin ismi de en az O'nun kadar özel ve değerlidir. Sevgilinize veya eşinize özel bir hediye arıyorsanız, bizce O'nunla anlam bulan ve değerli hale gelen O'nun ismini hediye edebilirsiniz. Kişiye Özel İsim Yazılı Künye Bileklik tamamen sevdiğiniz hanımefendinin ismine özel olarak hazırlanıyor. Kişiye özel olarak hazırlanan ve isim yazılı bu özel bilekliği, sevgiliniz gururla bileklerinde taşıyacaktır. Göz alıcı bir tasarım ile yeniden yorumlanan isme özel bileklikler bayanların karşı koyamayacağı kadar şık ve zarif. Sevdiğiniz kadının kendisini çok özel hissettirecek bu özel bilekliği, O'na doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi olarak verebilirsiniz. 

Romantik Doğum Günü Hediyesi - Kişiye Özel Aşk Fermanı

sevgiliye sürpriz hediye, sevgiliye özel hediye, kişiye özel sertifika
Yedi düvele aşkınızı ilan etme zamanı! Sevgilinize veya eşinize biraz nostaljik ama bir o kadar da romantik bir sertifika vermeye var mısınız? Artık aşkınız kalbinizde kalmasın, bunu dünya aleme duyurmanın zamanıdır. Sevgilinizin ve sizin isminizin yazılı olduğu Kişiye Özel Aşk Fermanı ile sevgilinize sevgililer gününde veye sevgilinizin doğum gününde Ona nostaljik ve romantik bir hediye verin. Bildiğiniz gibi Ferman Osmanlı Padişahlarının emir ve buyruklarının olduğu ve padişaha bağlı herkesin uymak ile zorunlu olduğu bir nevi yasalardı. Elbette siz bir yasa yapmayacaksınız ama Aşkınızı tıpkı bir padişah gibi sembolik bir ferman haline getireceksiniz. Oldukça şık bir çerçeve içerisinde tamamen kişiye özel olan Aşk fermanı, sevgilinizi etkilemek ve onun kendini çok özel hissetmesini sağlayacak en iyi hediyelerden biridir.

Sürpriz Doğum Günü Hediyesi - Sonsuza Kadar Aşk Saten Yastık

sevgiliye özel hediyeler, sevgiliye sürpriz hediye, romantik hediye, evlilik yıl dönümü hediyesi
Seninle Aşk Sonsuza Kadar... İçerisinde gerçek aşkı yaşayan sevgililer, aynı yastıkta beraber yaşlanmayı ve acı tatlı hayata dair ne varsa birlikte göğüslemeyi dilerler. Sevgiliye Özel Sonsuza Kadar Aşk Saten Yastık da tam bu amaçla üretilmiş çok şık bir yastıktır. Siz de aşkınızın bir yastıkta ölüm sizi ayırana kadar devam etmesini arzuluyorsanız, sembolik de olsa böyle şık ve kişiye özel bir yastık ile eşinize veya sevgilinize bunu ifade edebilirsiniz. Üzerine sizin ve sevgilinizin isimlerinizin olduğu Sevgiliye Özel Sonsuza Kadar Aşk Saten Yastık ile sevgiliniz daha önce hiç olmadığı kadar bir büyük sürpriz ile karşılaşacak! Sevgiliye Özel Sonsuza Kadar Aşk Saten Yastık üzerinde isimlerinizin ve özel mesajınızın bulunduğu çok sevimli bir yastık. Sevgiliniz Sevgiliye Özel Sonsuza Kadar Aşk Saten Yastık ile onu ne kadar çok sevdiğinizi her zaman sabah akşam hatırlayacak.

Farklı Doğum Günü Hediyeleri - İsme Özel Aşk Kupası

sevgiliye hediye, erkek sevgiliye hediye, kız arkadaşa ucuz hediye
Biri Sen, biri Ben! Sevgi bir kupa bardak üzerine şekil olarak işlenmiş olsa sanırım ortaya çıkabilecek en güzel kupa bardak İsme Özel Aşk Kupası olurdu. İsme Özel Aşk Kupası muhteşem bir tasarım anlayışı ile ele alındı ve tamamen birbirini seven aşıklar için üretildi. İsme Özel Aşk Kupası sizin ve sevgilinizin ismine düzenlenen oldukça sevimli ve şık kişiye özel bir üründür. Kişiye Özel Aşk Kupasına yukarıdan baktığınızda iki kalp figürü görürsünüz ve bu iki kalp bir araya geldiğinde daire şeklinde oluyor. Yani aslında bir elmanın iki yarısı gibi. Siz ve sevgiliniz de aslında birbirinden kopamayacak derecede tıpkı bu özel kupa bardak gibi değil misiniz? Sevgiliniz ile en güzel sohbetlerinizi kişiye özel Aşk kupa bardak ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu kupalar, tıpkı sevgilinizle sizin gibi, birbirini tamamlıyor.

Sevgiliye Özel Ahşap Resim Çerçevesi

sevgiliye özel hediye, kişiye özel resim çerçevesi, romantik hediye, kalıcı hediye, anlamlı hediyeler, sevgililer günü hediyesi
Sevgilinize uzun yıllar kullanabileceği ve her baktığında sizi hatırlayabileceği harika bir doğum günü hediyesi veya sevgililer günü hediyesine şu an bakıyorsunuz! Sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediye Sizsiniz! Ne demek istediğimizi hemen açıklamaya koyulalım. Sevgiliniz ile yaşadığınız şehirde eminiz ki, bir çok güzel an yaşadınız ve bu güzel anları fotoğraf haline getirdiniz. Bu fotoğraflar genellikle dijital ortamda yedeklenir veya saklanır. Artık bu fotoğraflar içerisinde en değerli olan fotoğraf gün yüzüne çıkacak! Hem de öyle sıradan ve basit bir resim çerçevesi ile de değil! Görmekte olduğunuz Kişiye Özel Fotoğraf Çerçevesi ile! Bu şık ve tamamen kişiye özel olan fotoğraf çerçevesi içerisinde sizin ve sevgilinizin olduğu bir fotoğraf karesini özel günlerde hediye etmek sizce de olabilecek en Değerli ve anlamlı hediye değil midir?

El Yapımı Hediyeler - Dilruba Çini Set Yüzük-Küpe-Kolye

Dilruba Çini Set Yüzük-Küpe-Kolye
Osmanlı Tarihine ya da Geleneksel Türk Süslemeciliğine ait ürünlere ilginiz varsa şimdi önereceğimiz Bayan Aksesuar ürünleri çok hoşunuza gidecektir. Görmekte olduğunuz bu harika takı seti, Kütahya Çinisi kullanılarak oluşturulmuş gümüş Yüzük-Küpe-Kolyeden oluşan harika bir set! Tarihe meraklı kız arkadaşınıza ya da gösterişli takı kullanmaktan hoşlanmayan sevgilinize, tamamı ile el yapımı olan, gümüş, bronz kaplama, son derece sade ve ve son derece şık bu takı setini hediye edebilirsiniz. Özellikle Mimar Sinan'ın yapmış olduğu camilerde ya da Osmanlı Saraylarında, saray-cami içerisindeki çini süslemelerine insanın hayran kalmaması elde değil. Şimdi o muhteşem çini süslemelerine benzer, hayranı olduğunuz çiniler bu harika takı sertinde bir araya geldi. Boynuzda böylesine birbiri ile uyumlu, takım halindeki bu zarif takı setini taşımaktan mutluluk duyacaksınız. Bayan Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak, orijinal ve el yapımı hediye ne alabilirim diye düşünüyorsanız, Dilruba Çini Set Yüzük, Küpe, Kolye mükemmel bir hediye tercihi olacaktır.

Bayana Kişiye Özel Hediye - Kişiye Özel Bambu Ayna

Bayana Kişiye Özel Hediye
Bir elimde cımbız, bir elimde ayna! Bir dönemin popüler şarkılarından alınmış olan bu mısra, güzelliğine düşkün hanımların ihtiyacı olan en temel bakım ürünlerini de sıralıyor! Hanımlara hediye edilmesi yönünde önereceğimiz bu ürün içerisinde gerçi bir cımbız yok ama, son derece şık bir ayna var! Üstelik bu ayna hem kişiye özel bir ayna, hem de görenleri kendisine hayran bıraktıracak özel bir bambu ağacından yapılmış! Ergonomik yapısı ve rahat taşınabilme özelliği ile Kişiye Özel Bambu Ayna, bayanların asla yanından ayırmak istemeyecekleri bir ürün! Bambu ağacı üzerinde çiçek motifleri ile süslenmiş olan Kişiye Özel Bambu Ayna'nın tam kalbine ise isim yazılabiliyor! Dış kaplaması bambu ağacından yapılmış olan bı şık aynanın her iki kapağında ise iki adet ayna yer alıyor! Bir ayna yüzü normal gösterirken, diğer ayna özellikle cımbız ile rahat bir çalışma sağlaması açısından büyüteçli özelliğe sahip! Bu harika ürünü, kız arkadaşınıza, bayan öğretmeninize, Annenize ve eşinize gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz! Kişiye Özel Bambu Ayna'yı kişiye özel hale getirmek ve hediyenizi özel kılmak için ise gerekli alana isim ve soy isim yazmayı unutmayın!

Kız Arkadaşa Hediyeler - Pırlantalı Şans Bileklik

sevgiliye hediye
Bayan sevgilinize kalıcı, anlamlı, değerli ve son derece şık bir doğum günü hediyesi için böyle bir  hediye kesinlikle düşünülmelidir. Üzerinde 14 ayar altından 4 adet zarif yonca yapraklarından oluşan, ortasında ise son derece şık bir Pırlantanın yer aldığı bu harika bileklik ile sevgilinizi çok mutlu kılabilirsiniz. Gerçekten de kadınlar için düşünülebilecek en güzel hediyelerden biri de, onların takı merakına yönelik ürünler seçip hediye etmektir. Özellikle bayana hediye olarak, şık, onun zevkine hitap eden ve narin yapıdaki bayan takı modelleri seçerseniz, bu şekilde hediyenizi uzun yıllar kullanılır kılabilirsiniz. Sevgiliye hediye olarak tavsiye ettiğimiz Pırlantalı Şans Bileklik, bayanların çok beğeneceği ve bileklerinden asla çıkartmak istemeyecekleri çok özel bir ürün. Pırlantalı Şans Bileklik hediyesini alan sevgilinizin, eşinizin veya annenizin mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğini ve kendini inanılmaz derecede mutlu hissedeceğini düşünüyoruz. Üzerinde 14 ayar altın kaplama yonca yapraklarının yer aldığı ve ortasındaki göz alıcı pırlantası ile Pırlantalı Şans Bileklik bayanların şıklığına şıklık katarken bir yandan da her zaman şanslarını da bileklerinde taşıyacaklar. 

Bayana Doğum Günü Hediyesi - Sevgiliye Özel Puzzle 40 Parça

sevgiliye sürpriz hediye, sevgiliye özel hediye, kişiye özel puzzle
Sevgilinize olan büyük sevginizi dilerseniz tamamen size ait bir fotoğraf karesinin işlenmiş olduğu 40 parçadan oluşan Puzzle ile tane tane ifade edin! Siz, aşkınızı kırk parçaya bölün, sevgiliniz parçaları bir araya getirmek ile eğlenceli ve keyif dolu anlar yaşasın. Tamamlanan Sevgiliye Özel Fotoğraf Baskılı 40 Parça Puzzle’ı sevgiliniz isterse yine bozsun yine bir araya getirsin. Ya da dilerse evinin veya çalışma ofisinin en güzel yerinde eşe dosta sergilesin ve aşkınızın ne denli sağlam ve büyük olduğunu herkese kanıtlasın. Her kesimden ve her yaşata insanın zevkle bir araya getirmeye çalıştığı ve parçalar tamamlandığında ortaya bir eserin çıktığı ürün olan yapboz Puzzle artık sevgilinize özel. Yapbozu bir araya getirmek artık sevgilinizin maharetli parmaklarına kalıyor.

Bayanlar için Hediyeler - Kalpli Bayan Şemsiye

Bayan sevgiliye ilginç hediye, sevgiliye ilginç hediye,
Sevgilinize hediye edeceğiniz kalp şemsiye ile artık yağmur altındaki romantik anlar daha da romantik hale gelecek. Sevgiliniz ile yağmurlu bir günde yürümeye siz de sevgiliniz de artık eskisinden daha çok can atacak! Bu özel şemsiye altında, yağan yağmur sonrası burnunuza gelen toprak kokusu hiç olmadığı kadar romantik olacak. Kalpli Şemsiye yağmur altındaki romantik yürüyüşleri daha da bir keyifli kılmak için tasarlanmış sevgi ve aşk dolu bir ürün. Bir elinizde Kalp Şemsiye diğer elinizde sevgilinizin eli ile doya doya sokakların keyfini çıkartmaya ne dersiniz. Kalpli Şemsiyeyi ister sevgilinizle beraberken kullanın, isterseniz de ayrı iken ! Kırmızı rengi ve kalp şekliyle görenler ne kadar sevgi dolu olduğunuzu ve hayata nasıl sımsıcak baktığınızı daha iyi görecekler.

Bayan Hediyeleri - Sevgiliye özel Sihirli Kupa Bardak

sevgiliye hediye, sihirli kupa bardak
Sevgiliye Özel Fotoğraf Baskılı Öpücük Sihirli Kupa üzerindeki sevgi dolu mesajlar içeriyor, kırmızı rujlu bir öpücük ve istemiş olduğunuz bir adet fotoğrafla birlikte hem çok özel hem de oldukça da romantik. Siz dilerseniz sihirli kupa üzerine, sevgilinizin ismi ile birlikte bir de aşk mesajınızı ekletebilir ve bu özel kupa bardağı daha da özel hale getirebilirsiniz. İster beyaz kupa, ister sihirli kupa olarak sipariş edebileceğiniz Sevgiliye Hediyelik Kupa bardağın üzerindeki boşluğu kalbinizin derinlerinden gelen sevgi dolu mesajınız ile siz dolduruyorsunuz. Sevgilinizin ismini vemiş olduğumuz linkten “Sepete Ekle” butonunun üzerindeki kutucuğa giriyor ve kupanız bu isime özel olarak hazırlanıyor. Ayrıca kupanın alt kısmına dilediğiniz mesaj ekleyebiliyorsunuz.

Bayan Hediyeleri - Pırlanta Tek Taş Bayan Kolye

Bayan Kolye, Sevgiliye Hediye, Anneye Hediye
Bu özel kolye için “Daha ilk görüşte vurulmak” diye bir tabirde bulunursak sanırız hiç de abartmış olmayız. Sizin için Dünya’nın en güzel gülüşüne sahip, en güzel bakan gözlerine sahip, sevgilinize onun biricik ve tek olduğunu göstermek istiyorsanız Pırlanta Tek Taş Kolye ile bu artık çok kolay. Evlilik yolunda ilerleyen ilişkinizde, sevgilinizi çok seviyor ve ona deli divane aşıksanız, bunu artık tek taş yüzük ile belgelemenin zamanıdır. Ama yok! Biraz daha birbirimizi tanıyalım iddiasındaysanız, tek taş yüzük almak sizin için biraz erken demektir. Yapacağınız o Muhteşem “Evlenme Teklifi” için daha zaman var düşüncesindesiniz ama sevgilinize de şık ve anlamlı bir hediye almak istiyorsunuz! O zaman sıkı durun! Pırlanta Tek Taş Kolye sevgilinize değer verdiğinizi ve çok önemsediğinizi ama evlilik gibi bir düşünce için biraz daha zamana ihtiyaç duyduğunuzu Ona ifade etmenin en romantik yolu.

Bayanlara Hediye - Pırlanta Salıncak Bayan Kolye

anneler günü hediyesi, sevgiliye hediye.
Sevgilinize şık bir hediye düşünüyorsanız, salıncakta sallanan zarif bayan Pırlanta Salıncak Kolye ile sevgilinizin şıklığınıza şıklık katacaksınız. En çok beğenilen kolyelerden biri olan Pırlanta Salıncak Kolye, bayanların beğenileri ve zevkleri doğrultusunda özel olarak tasarlanmış ve ürettirilmiştir. Bayan sevgilinizin doğum gününde Pırlanta Salıncak Kolyeyi hediye ederek onu çok mutlu edebilirsiniz. Özellikle spor ve klasik giyime uygun olan ve sevgilinizin boynunu süsleyecek olan Pırlanta Salıncak Kolye çok özel bir hediye olacaktır. Üzerinde 1 adet pırlanta bulunan Pırlanta Salıncak Kolyeyi ister anneler günü hediyesi olarak annenize, ister sevgililer günü hediyesi olarak sevgilinize, isterseniz de normal kız arkadaşınıza hediye edin, onlara asla unutamayacakları ve hiç çıkarmak istemeyecekleri bir kolye vermiş olursunuz.

Bayan Eşe Hediye - Divas Pırlanta Kelebek Kolye

Anneye hediye, sevgiliye özel hediye, bayanlara takı kolye, kolye hediyesi
Kısacık ömrümüzde sevdiklerimizi mutlu etmenin en kolay yolu Divas Pırlanta Kelebek Kolye hediye etmek olabilir. Narinliğin ve güzelliğin simgesi olan Divas Pırlanta Kelebek Kolye tüm bayanları mutlu edebilecek tasarımı ile çok şık ve özel bir hediyedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi aslında hepimizin bir kelebek kadar ömrü var. Sevmek ve sevilmek lazım bu duyguyu ertelemenin veya geciktirmenin kimseye bir faydası yok! Bu güzel duyguları yaşamaya vakit kaybetmeden hemen başlayalım, kaybedecek zamanımız yok! Sevgilinize, eşinize olan aşk gibi yüce duyguları ifade etmek için ne gerekiyorsa hepsi Divas Pırlanta Kelebek Kolye’de var. Hayatınızın bir gün olduğunu ve o gününde bugün olduğunu düşünün ve sevdiklerinize Divas Pırlanta Kelebek Kolye hediye edin. Hem şık hem de bir kelebek kadar narin Divas Pırlanta Kelebek Kolye annenize, eşinize, sevgilinize, kız kardeşinize hediye edip onlara ne kadar değer verdiğinizi veya onun ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz.

Anneye Hediye - Pırlanta Sonsuzluk Bayan Kolye

Anneye anneler günü hediyesi, sevgiliye özel hediyeler
Sevdiklerinize özel günlerde alacağınız hediyenin hem şık ve özel olmasına hem de içerisinde bir mesaj ve anlam barındırmasına özen gösterenlerdenseniz, Pırlanta Sonsuzluk Kolye tam da aradığınız hediye! Örneğin Pırlanta Sonsuzluk Kolye ile annenize duyduğunuz sevginin sonsuz olduğu mesajını verebilir, Sevgilinize Doğum Günü Hediyesi olarak yine onu sonsuzluk gibi başı ve sonu belli olmayan bir duygu ile ne kadar çok sevdiğinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Ürüne dikkatli baktığınızda üzerinde hem sonsuzluk işareti, hem de iki adet kalp göreceksiniz. Pırlanta Sonsuzluk Kolye ile sevdiklerinize olan sevgiyi sonsuza kadar ölümsüzleştirin. Sonsuzluk simgesi her ne kadar matematik işlemleri için keşfedilmiş olsa da, son yıllarda hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de, size bir evladı olarak duymuş olduğu o yüce ve sonsuz sevgiyi kalbinde taşıyan biricik annenize, siz de duyduğunuz sonsuz sevgiyi bu özel kolye ile gösterebilirsiniz.

Bayanlar için ilginç Hediyeler - Taşlı USB Bellekler

Usb Bellek, Bayan için Usb Bellek, 4GB USB bellek
Sevgilinizi hayretler içerisinde bırakacak ilginç ve bir o kadar da zarif bir hediye önerimiz olacak! Gördüğünüz ürün çok şık ve sanki sadece bir kolyeymiş gibi görünse de aldanmayın! Hem şık ve taşlı zarif bir bayan kolye; hem de 4 GB USB bellek. İkisi de bir arada tek üründe. Biricik aşkınız olan sevgiliniz hediye edeceğiniz bu şık taşlı USB kolyeyi gördüğünde zaten çok mutlu olacak, bir de üzerine bu kolyenin aslında önemli verilerini yedekleyebileceği USB Bellek olduğunu öğrenince mutluluğu ve şaşkınlığı bir o kadar artacaktır. Sevgiliniz için gerçekten orjinal ve şık bir hediye düşünüyorsanız, 4 GB Taşlı USB Bellekler tam da aradığınız şey! Sevgiliniz hem bu şık kolyeyi boynunda taşıyabilecek hem de işyerinde evde veya ofiste data transfer yapabileceği her yerde boynundaki USB belleği kullanabilecek. Bu ürünü kendiniz için de düşünebilirsiniz. Taşlı USB Bellekleri boynunuza asıp gerektiğinde çaktırmadan içine gizli belgelerinizi saklayabilirsiniz. 

Dpğum Günü Hediyeleri - 16'lı Fotoğraf Askısı

Fotoğraf Askısı
16’lı fotoğraf Çerçeve ile tüm sevdikleriniz bir fotoğraf çerçevesi içerisine yer alacak ve canınız ne zaman isterse hepsini bir arada görebileceksiniz. Cep telefonlarının da bir nevi fotoğraf makinesi işlevi gördüğü günümüzde hemen hemen her mekanda fotoğraf çektirir ve bu fotoğrafları bilgisayarımıza yedekleriz. Ancak çoğu zaman bu yedeklenen fotoğrafların kağıt üzerine basılmasını hep ihmal ederiz. Derken bir bilgisayar virüsü tüm bu güzel anılarımızı yok eder. Bunun önüne geçmek için mümkün mertebe bilgisayar içerisinde bulunan özel fotoğraflarımızı en yakın fotoğraf stüdyosunda bastırmamız veya birkaç yerde daha yedeklememiz gerekmektedir. Fotoğraf bastırdıktan sonra bir de bunların sergilenmesi ve albenisinin olması da kaçınılmazdır. Bu fotoğraf çerçevesi tam 16 adet fotoğrafı bir araya getiriyor ve ortaya etkileyici bir fotoğraf şovu çıkıyor. 16′lı Foto Askısı fotoğraflarınızı bir düzene sokarak, onları en güzel şekilde sergilemenizi sağlıyor. 

Kişiye Özel Fotoğraflı ve Mesajlı Taş Baskı

kişiye özel hediyeler, bayana hediye, erkeğe hediye, sevgiliye özel hediye, anneler günü hediyesi
Şimdi önereceğimiz hediyeye hakkında bilgi vermeden önce, gözünüzün önünde şunu hayal etmenizi isteyeceğiz; Sevdiklerinize öyle bir hediye vermişsiniz ki, o hediye ev veya işyerlerinin en özel ve en güzel yerinde sergileniyor. Dahası bu hediye çürümeden bozulmadan uzun yıllar boyunca, ilk günkü yarattığı heyecan ne ise aynı tazelikte değerinden hiçbir şey kaybetmiyor. Kulağa çok hoş geliyor öyle değil mi? Hem uzun yıllar kullanılabilecek hem de kalıcı ve anlamlı bir hediye olacak! Neden mi bahsediyoruz? Elbette ki, Kişiye Özel Dikdörtgen Taş Baskı’dan bahsediyoruz. Sevdiklerinize olan duygularınız böyle özel bir taştan hediye ile her zamanki gibi yani taş gibi sapasağlam duracak! Şimdi hediye hakkında detaylara geçebiliriz; Sevdiklerinizin adını ve en güzel fotoğraf karesini taşlara basabilecek, sevginizin taş gibi sağlam ve dayanıklı olduğunu onlara gösterebileceksiniz.

Sihirli Kupa Bardak Tek Fotoğraflı

Sihirli kupa bardak, ucuz kupa bardak, sihirli kupa hediyelik eşya
Şaşırtıcı ve sürprizlerle dolu bir hediye deneyimine hazır mısınız? Bu hediye hem kalpleri hem de bedenleri ısıtacak cinsten! Hangi hediye üründen bahsediyoruz? Elbette ki Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardaklardan bahsediyoruz. Siz zaten hediye ararken “Hediyem özel olsun, kullanışlı olsun, mesajım olsun, sevgimi anlatsın, anlamlı olsun bir de fotoğrafım olsun, beni hatırlatsın” şeklinde bir hediye aramıyor muydunuz? Buyurun Sihirli Kupa Bardaklar tam size göre. Üstelik Fotoğraf ekleme özelliği ile. Sevdikleriniz tarafından uzun yıllar kullanılabilecek çok mükemmel ve ideal bir hediyeniz olacak. Sihirli Kupa Bardak içine koyduğunuz kahve, çay veya sıcak su siyah kupanızın içindeki saklı resmi mucizevi bir şekilde ortaya çıkartacak. Bu ilginç hediyeniz ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebileceksiniz. Şimdi sıkı bir sürpriz yapma zamanı!

Kız Arkadaşa Hediyeler - Suçlusu Sensin Kupa Bardak

Kız arkadaşa hediye
Her gördüğünüzde kalbinizin hızla çarpmasına sebep olan o sevgiliye, kalbinizi durumunu ifade edecek ancak böylesine bir hediye verilebilirdi. Suçlusu Sensin Sihirli Kupa Bardak, kalbinizin gerçek sahibi sevgilinize hediye edebileceğiniz, hem esprili, hem anlamlı, hem de sürprizlerle dolu çok güzel bir armağan. Kalbinizdeki tarifi imkansız mutlulukların, endişelerin, üzüntülerin ve heyecanların tek nedeni olan sevgiliye ithaf olunur. Tek bir bakışı, tek bir gülüşü ile size Dünyaları veren sevgilinize, böylesine anlamlı bir hediye verdiğinizde eminiz ki, O'na duyduğunuz kocaman aşkınızdan en ufak şüphesi kalmayacaktır. “Suçlusu Sensin” Kupa Bardak bir yandan sevgilinize duymuş olduğunuz aşkınıza tercüman olurken, diğer yandan belki de O'na olan siteminizi de en esprili hali ile dile getirecek. Suçlusu Sensin Sihirli Kupa Bardak sevgilisine fiyatı ile ucuz sürpriz ve eğlenceli hediyeler arayanlar için ideal bir ürün. Bu ilginç Kupa bardak üzerindeki baskı, 40-80 derece sıcaklıkta yıkanmaya dayanıklıdır. Ürün, porselen malzemeden üretilmiş olup 8 x 10 cm boyutlarındadır. Sihirli Kupa içerisine sıcak su çay veya kahve gibi bir içecekler konulduğunda beyazlamaya başlar ve üzerine baskı yapılmış olan görüntü ortaya çıkar. Soğuyup eski haline geldiğinde ise yine siyahlara bürünür. Bu durum her defasında tekrarlanır.

Bayan Hediyeleri - Altın Sonsuzluk Beren Kolye

Sevgiliye Hediye
Sevdiklerinize ne kadar büyük ve sonsuz bir sevgi ile bağlı olduğunuzu ancak bu kadar şık ve aynı zamanda anlamlı sonsuzluk kolye ile ifade edebilirdiniz. Sevdiklerinize olan sonsuz sevginizi göstermek için, yine üzerinde sonsuzluk işareti olan ve son derece narin bir tasarıma sahip, altından yapılmış Altın Sonsuzluk Beren Kolye huzurlarınızda. Altın Sonsuzluk Beren Kolye, yıllarca değerinden hiçbir şey kaybetmeyecek altının değeri ile sevginizin büyüklüğünü gösteren sonsuzluğun anlamını bir arada bulunduruyor. Bu hali ile sevgilinize, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok anlamlı bir bayan kolye olarak karşımıza çıkıyor. Sonsuzluk kavramını her ne kadar insan aklı almaya yetmese de, birbirlerine güçlü aşk bağı ile bağlı olan sevgililer için sahip oldukları aşkın ucu bucağı yoktur.

Ucuz Bayan Kolyeleri - Birbirinden Şık Bayan Kolye

bayan kolyebayan kolyeleriucuz bayan kolye
ucuz bayan kolyeucuz bayan kolyeucuz bayan kolye hediyesi
şık ve ucuz bayan kolyeanneye hediye ucuz kolyeucuz bayan kolyeleri
Bayanlara alınabilecek en güzel hediyelerden biri de hiç kuşkusuz, kolye hediyesidir. Yukarıda bayanlara hediye edilebilecek birbirinden şık ve en önemlisi piyasada benzerlerine göre son derece Ucuz bayan kolyelerden tavsiye ediyorum. Neden bu kolyeler daha ucuz? Çünkü bu kolyeler üretici firma tarafından üretilmiş olup, herhangi bir aracı kullanılmadan direkt olarak satışa sunulan kolyeler. Bu ürünün satışında üretici dışında başkaca bir aracı olmadığı için kar marjları düşük tutuluyor. Kız arkadaşınıza, sevgilinize, eşinize doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde ucuz bayan kolyelerinden almak isterseniz, bu birbirinden zarif ve ağırlıklı olarak gümüş bayan kolyelerden birini seçebilirsiniz. 


0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top