Kişiye Özel Hediyeler
Erkeğe Kişiye Özel Cüzdan Hediyesi... Erkeklerin, kadınlar gibi çanta taşıma alışkanlıklarının olmadığını gözlemlemişsinizdir. Çanta taşımayan erkek, kendisi için değerli olan ne varsa, hepsini Cebindeki Cüzdanda taşır. Kimliği, Sürücü Belgesi, Onlarca Kredi Kartları, Çek, Senet, Para, sim kart hatta daha enteresan şeyler bile taşıyan var! Erkekler için demek ki cüzdan en özel en değerli eşyaları durumunda. Şimdi önereceğimiz ürün Kişiye Özel İsim Yazılabilen Deri Cüzdan!

Bir bayan tarafından sevgilisi veya eşi, Erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Erkek Arkadaşınıza, kullanışlı ve şık bir hediye arıyorsanız, Gerçek deriden üretilmiş olan ve oldukça uzun ömürlü bu deri cüzdanı ona hediye edebilirsiniz. Siyah, kahverengi modelleri bulunan bu deri cüzdanı, erkek sevgiliniz sadece içerisinde para veya kredi kartları olduğu için değil, sizden özel bir hediye olduğu için asla yanından ayırmayacaktır. Babalar Gününde Babama ne alayım? Sevgililer Gününde Sevgilime ne alayım? Erkek öğretmenime hangi hediyeyi alabilirim? Erkeğe Hediye çilesinden sizleri Kişiye Özel Cüzdan ile sizleri bu büyük sıkıntınızdan kurtarıyoruz. Kişiye Özel değerli cüzdan üzerine, uzun yıllar silinmeden kalacak, oldukça dayanıklı, özel bir lazer teknolojisi ile Erkek arkadaşınızın isminin baş harfi ve hemen altına adı ve soy adı  olacak şekilde işlenir.
Satın Al Butonu
Siyah ve kahverengi olmak üzere iki farklı model/çeşit bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz renkteki Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan tek olarak üzerinde isim yazılı olarak gönderilecektir. Vermiş olduğumuz linkten sepete at butonu üzerindeki bölüme isim yazmayı unutmayın! Aksi halde sevdikleriniz için sipariş edeceğiniz bu özel hediyenizin teslimi ve ulaştırılması gibi konularda gecikmeler yaşanmasın! Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan, erkeğe alınabilecek en güzel sevgiler günü hediyelerinden veya en iyi doğum günü hediyelerinden biridir.
Kişiye özel erkek cüzdan modelleri
Benzer kategoride yer alan daha fazla Kişiye Özel Cüzdan Modelleri görmek isterseniz, aşağıda yer alan deri cüzdanlar ilginizi çekebilir!

Yorum Gönder

  1. Adsız4/20/2013

    merhaba, Kişiye özel Deri Cüzdan hangi renkleri var acaba

    YanıtlaSil

 
Top