Menu

Sevgililere hediye
Sevgilinize yeryüzündeki en güzel hediyeyi almayı herkes gibi siz de istersiniz. Çünkü hediye sayesinde gözlerinin gülmesi, dudaklarında tebessüm oluşması, kendini mutlu hissetmesi ve finalde size sımsıcak sarılması, her şeye değer. Sevgiliye hediye almak için binlerce nedeniniz olabileceği gibi, nedensiz bir yere de hediye alabilirsiniz. Peki sevgilinize değerli olduğunu hissettirecek, O'na duyduğunuz sevginin büyüklüğünü ifade edecek ne hediyeler alınabilir? Bu yazımızın merkezinde özenle seçilmiş, fiyatı ile cebinize hitap edebilecek erkek ve bayan sevgiliye hediyeler var! İlla da, sevgilinizin doğum günün, sevgililer gününün veya ilişkinizin yıl dönümünün gelmesi, hediye almak için yeter bir neden olmamalıdır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için, özel günlerin gelmesini beklemenin yanlış olacağı konusunda sanırız ki, siz de bizimle aynı fikirdesiniz. Bu durum sadece sevgiliniz için de değil, değer verdiğiniz herkes için geçerlidir. Sevdiğimiz insanları aklımıza her geldiklerinde bütçemiz ölçüsünde hediyelerimiz ile mutlu etmeye çalışmalıyız.

Erkek sevgiliniz için alınabilecek en özel hediyeler hangileridir? Erkek Sevgiliye Ne hediye Alınır? Bayan Sevgiliye ne hediye alınabilir? İşte bu sorular, ideal ve doğru hediyeler seçmek için en can alıcı sorulardır. Bugünkü yazı başlığımızı sevgiliye alınabilecek hediye seçenekleri konusuna ayırdık. Ağırlıklı olarak Sevgilinize Romantik Hediye Fikirleri ve kişiye özel hediye tavsiyelerini siz değerli ziyaretçilerimizin beğenilerinize sunacağız. Sevgiliniz için "Aradığım hediyeyi buldum!" diyebileceğiniz o "altın hediye"'yi sevgilihediyem.com da bulabileceğinizi ümit ediyoruz.

Kalbinizin en güzel yerinde sevgilinize kocaman bir yer açtınız. O kadar çok alıştı ki kalbiniz, sevgili bağımlısı olmaya başladı. İnsanoğlu sizin yaşadığınız bu duyguya daha evvel bir isim bulmuştu ve adına da "Aşk" demişlerdi. Çünkü siz büyük bir aşka tutulmuştunuz. Derken hayatı tek kişi yaşamaktan çıkıp, sevgiliniz ile birlikte bir takım olmaya başladınız. Berber yediniz, beraber yürüdünüz, beraber el ele dolaştınız, öpüştünüz, yüzlerce defa birbirinize "Seni Seviyorum" dediniz. O ana kadar, romantizmi hiç bu kadar dolu yaşamamıştınız. Hatta belki de romantizm konusunda daha evvel "içi boş" diye düşünen siz, şimdilerde romantik bir adam oldunuz veya kadın! Siz aşık oldunuz! Kadın ve erkek arasındaki duygusal ilişkinizi beslemenin ve yüceltmenin yollarını aramaya başladınız. Sadece seni seviyorum demeler kafi gelmeyecekti. Sevgilinize şiirler armağan ettiniz, en güzel şarkıları onun için tuttunuz ve o şarkıları armağan ettiniz. Beraberliğiniz ilerledikçe, sevgilinize bütçeniz ölçüsünde en güzel hediyeleri almaya çalıştınız.

Sevgilinize hediyenin belkide her türlüsünü denediniz. Klasik hediyelerden tutun da, en ilginç, orijinal, Kişiye özel akla gelebilecek her türlü hediyeyi. Şimdi müthiş bir bağ ile bağlı olduğunuz sevgilinizin doğum günü yaklaştı ve Sizin sevgilinize bir doğum günü hediyesi almanız lazım. Ya da geçen yıl bu zamanlarda ilişkinizin bilmem kaçıncı yıl dönümüydü ve siz dolu dolu bir yılı devirmiş olmanın şerefine yıl dönümü hediyesi bakıyorsunuz. Hiç düşündünüz mü, sevginin ve aşkın hiç yaşanmadığı bir dünya nasıl bir yer olurdu diye? Tüm canlıların var olma nedeni aslında sadece sevgidir. Sevgi olmadan canlı neslinin devam etmesi söz konusu bile olmazdı. Sevgi sadece insana bahşedilen bir his veya duygu da değil. Tüm canlıların ekseninde sevgi vardır. Şimdi Sevgilinize uzun yıllar kullanabileceği, sürekli sizi hatırlatacak özel hediyeler bakma zamanı geldi. Sevgilinize öyle bir hediye almalısınız ki, hem Sevgilinize layık bir hediye olmalı, hem de duygularınızı en iyi tarif edecek bir hediye. Belki de size, sadece bir hediye almış olmak da yetmeyecek, bu hediye içerisinde sevgilinizi şaşırtacak sürprizler de içermeli diye düşünüyorsunuzdur. Biraz sonra size tam da aradığınız o Sevgilinizi mutluluğa sevk edecek, romantik, özel ve en güzel hediye seçeneklerini sunacağız.

Erkek ve Bayan Sevgiliye Hediyeler

konu çizgisi
Sevgiliye hediye fikirleri

Aşkım Yazılı Altın Kaplama Sonsuzluk Kolye


Bayan sevgilinize doğum günü için alınabilecek hediyelerin bir sıralamasını liste halinde yapsaydınız eminiz ki bu listenin başına "Aşkım" yazılı kolyeyi birinci sırada yazmak isteyecektiniz! Çünkü göz kamaştırıcı şıklığı, taşıdığı anlamı ve sevginin bu denli güzel ifadesi bu kolyeyi birinci sıraya taşıyor! Üzerinde sonsuzluk sembolü bulunan Aşkım yazılı kolye, kız arkadaşınıza, günün her saati sizi hatırlatacak ve boynunda gururla taşıyabileceği çok özel bir kolye! Aşkım Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye, son derece zarif ve son derece romantik. Sonsuzluk sembolü ise, aşkı sonsuzluğa taşıyor! 
konu çizgisi
Aşkımıza Ayılar Şahit Hediye Sepeti

Sevgiliye Romantik Sevimli Ayıcık Hediye Sepeti


Sevgilinize aşk dolu mektubunuzu içerisinde 2 adet sevimli pelüş ayı ve üzerinde "Seni Seviyorum" yazılı kırmızı yastık, kalp şeklinde tasarlanmış şişe içerisinde şekerlerden oluşan acayip derecede romantik bir hediye sepeti ile vermeye ne dersiniz? Beyaz renkteki oyuncak ayıcıklar en katı kalpleri bile yumuşatacak sevimlilikte! Belki sevgilinize bir özür borçlusunuz ve kalbini geri kazanmak istiyorsunuz? Belki sevgilinize ilan-ı aşkta bulunmak istiyor ve O'na duygularınızı romantik bir mektupla göstermek istiyorsunuz? İşte tüm özel anlar ve özel zamanlar için etkileyici romantiklikte güzel bir hediye düşünüyorsanız, size Sevimli Ayıcıklı Hediye Sepeti yeter! Aşkımıza Ayılar Şahit Hediye Sepeti ile ilişkinizi daha da kuvvetlendirebilir veya yeni aşklara yelken açabilirsiniz!
konu çizgisi
Sonsuz Aşk Gazetesi

Sevgilinize Sürpriz Bir Hediye & Sonsuz Aşk Gazetesi


Görsel ve yazılı içeriği tamamen size özel olarak hazırlanacak Sonsuz Aşk gazetesi ile, sevgilinize unutulmayacak güzel bir sürpriz yapıp, O'nu çok mutlu edebilirsiniz! Bu gazetenin manşeti, içerisindeki fotoğraflar, sütunlar, başlıklar ve yazılar tamamen size ait! 4 Sayfa şeklinde hazırlanan Sonsuz Aşk Gazetesi ile, kız arkadaşınıza inanılmaz romantik ve son derece sürpriz bir hediye tasarlamanız an meselesi! Sonsuz Aşk Gazetesi ile ister sevgilinize "Evlilik Teklifi" yapın, ister bu sıra dışı ve son derece orijinal armağan ile doğum gününü kutlayın, isterseniz de sırf eğlence olsun, sevgilinizin yüzü gülsün diye, kendinize özel magazin haberleri uydurun! Kesin olan şu ki, sevgilinizin bugüne kadar aldığı en enteresen, en romantik, en sıra dışı hediye Sonsuz Aşk Gazetesi olacaktır! Bu ürüne ait detay ve fiyat bilgisi için lütfen resme tıklayınız! 
konu çizgisi
Sevgiliye güzel hediye

Sevgiliye Kişiye Özel Fotoğraflı Çay-Kahve Kupası


Kana kana aşkınızı yudumlayın! Bu romantik kupa bardak, hem sevgilinize sizi hatırlatacak özel bir ürün, hem de size olan özlemini giderebileceği en özel armağanlardan biri. Üstelik bunu en keyifli anlardan biri olan çay& kahve yudumlarken yapacak! İster kahve kupası olarak kullansın, ister masasındaki kalemleri içerisine koymak için! Sevgilinize, üzerinde aşkınızın en değerli fotoğrafının baskısının yer alacağı son derece kullanışlı bir kupa bardak hediye ederek, Aşkınızı Everest'in zirvelerine taşıyacaksınız! Fotoğraf koleksiyonunuz içerisinden beğenip göndereceğiniz özel fotoğraf, üzerinde birkaç farklı teknik uygulanarak görsel açıdan daha da şık hale getiriliyor.   
konu çizgisi
Sevgiliye hediye

Sevgiliye Romantik Çikolatalı Hediye Sepeti


Aşkınızı aldık, romantik bir hediye kutusu içerisine koyduk! Ne mi oldu? Ortaya kendiliğinden kusursuz romantiklikte, şirin mi şirin bir hediye çıktı! İçerisinde en güzel duygularınızın karşılığı olan bayan sevgiliniz için birbirinden güzel hediyeler bulunan bu romantik hediye sepeti içerisinde bakın neler var? Öncelikle şık hediye kutusunu tanıtalım: İki katlı ve çekmeceleri bulunan üzeri deri ile kaplı bir hediye kutusu! Üst çekmecesini açtığınızda, karşınıza aşk okuna saplanmış iki aşık kalp nakışlı şık kırmızı el havlusu çıkıveriyor. Alt çekmecesinde ise, 2 adet kırmızı jelatine sarılı büyük kalp çikolatalar, 1 adet kabartma gül desenli kırmızı kalp mum, 1 adet "I Love You" etiketine sahip kırmızı kalp lolipop ve 1 adet birbiri içine geçmiş şekilde kırmızı resim çerçevesi bulunmaktadır. Sevgilinize romantik duyguları en üst seviyede yaşatacak olan bu özel hediye sepetini kaçırmamalısınız!
konu çizgisi
Bayan sevgiliye hediye

Sevgiliniz ile İsimleriniz Aynı Kolyede Buluşsun!


Sevgilinize herhangi bir özel gün için hediye beğenirken, aklınızda hep O'nun gözleri vardır! Hep seçeceğiniz hediyeyi O'na veriken gözlerinde nasıl bir mutluluk ifadesi göreceğinizi hayal edersiniz! O'nun pırıltılı ve mutlu bakan gözleri, sizin de kalbinizi ısıtır ve yüreğinize sonsuz miktarlarda mutluluk aşılar! Aşk insanı daha fazla hayata bağlayan, mutluluğun ne olduğunu yeniden hatırlatan bambaşka ve çok özel bir şey! Sevgiliye hediye alma nedeni de tam olarak budur! Şimdi sizler için seçtiğimiz kolye de, sevgilinizi mutluluktan bulutların üzerine taşıyacak kadar değerli ve anlamlı! Üzerinde sevgiliniz ile birlikte sizin isimlerinizin yazılı olacağı İki İsimli Altın Kolye ile, daha fazla mutluluk bir adım ötenizde! İki İsimli Kolye, gümüş üzeri 14 ayar altın ile kaplanmıştır. Bu özel kolyenin üretiminde kesinlikle altın suyu kullanışmamıştır. 42 cm zincir uzunluğu bulunmaktadır ve son derece şık hediye kutusu içerisinde mücevher sertifikası ile belgelenmiştir. Sevgiliye yıldönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü için tüm özel günler de bu anlamlı kolyeyi Ona armağan edebilirsiniz! 
konu çizgisi
Sevgiliye hediye

Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı


Üzerine istediğiniz kişisel fotoğrafınızı ve yine %100 size ait olan çok özel mesajınızı yazabileceğiniz Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı, dekoratif ahşap çerçevesi ile çok şık bir üründür. Hepimiz sevdiklerimiz için aldığımız hediyelerin uzun yıllar kalıcı olmasını ve bu hediyeniz bizi hatırlatmasını isteriz. Siz de bizimle aynı düşüncedeyseniz, Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı hem anlam itibari ile hem de oldukça şık ve dekoratif olması sebebi ile, sevgiliye düşünülebilecek en ideal armağanlardan biridir. Bu şık ürünü kime armağan ederseniz edin, garanti ediyoruz ki çok özel ve şık bir armağan vermiş olacaksınız.
konu çizgisi

Sevgilinize Aşkınızı Gösterebileceğiniz En Güzel Hediyeler

konu çizgisi
Kişiye Özel Kalpli Harf Yüzük

Kişiye Özel Kalpli Harf Yüzük


Eşinize veya sevgilinize hem duygularınızı çok güzel ifade edecek, hem anlamlı ve romantik bir hediye mi arıyorsunuz? Uzun yıllar kullanabileceği ve sürekli üzerinde taşıyabileceği bir armağanınız mı olsun istiyorsunuz? Bir armağanda aradığınız özellikler bunlar ise, size çok güzel bir haberimiz var. Sevgilinizin isminin baş harfinden oluşan ve çok güzel sevimli bir kalp simgesi ile süslenmiş özel bir yüzük armağan etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Kalpli Harf Yüzük tamamen sevgilinizin isminin baş harfinden oluşuyor. Narin parmaklarda son derece şık bir görüntü sergileyecek olan Kişiye Özel Kalpli Harf Yüzük, sevgiliye doğum günü hediyesiyıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz en ideal armağanlardan biri. Kendi isminin baş harfinden oluşan bir yüzüğü parmağında taşımak inanıyoruz ki, sevgilinizi de heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. Üzerinde istediğiniz harfi yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Kalpli Harf Yüzük sadece sizin isminizin baş harfine özeldir ve sizin için üretilir. Sevgiliye armağan kategorisi içerisinde Kişiye Özel Harf yüzük düşünülmesi gereken çok özel bir armağandır.
konu çizgisi
Puma Bayan Kol Saati

Sevgiliye PUMA Bayan Kol Saati


Spor giyinmeyi seven bayanların şıklığını tamamlayacak son derece hoş bir kol saati! Puma Bayan Kol Saati, göz kamaştırıcı tasarımı ile tüm bayanların koluna takmaktan keyif duyacakları özel bir tasarıma sahip! Üstelik kalitesi ve tanınırlığı ile bir dünya markası olan Puma güvencesi ile! Siyah ve üzeri taşlarla süslenmiş zarif kayışı, sade beyaz iç rengi, metal gövdesi ile bileklerin yeni ikonu! Kız arkadaşınıza doğum günü için klasik fakat, etkileyici bir armağan için PUMA Bayan Kol Saati düşünülebilir.
konu çizgisi
My name is - İki İsimli Kalp Kolye

My name is - İki İsimli Kalp Kolye


"Dünya bildiği gibi dönsün, zaman istediği tempoda aksın, ben hayatımın aşkını buldum..." diyenlerdenseniz, Aşkınızı taçlandıracak, sevgilinizi inanılmaz derecede mutlu edecek My name is - İki İsimli Kalp Kolye sizlerle! Aşka tarif edilemez bir duygudur derler ya hani, oysaki İki İsimli Kalp Kolye bu sözün çürütecek özellikte dizayn edilmiş şık bir kolye! Üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin yazılı olacağı ve isimlerin arasında da aşkınızın delili olacak kalp sembolü ile oldukça romantik bir görünüm kazanan İki İsimli Kalp Kolye, aşkı tarif eden en güzel kolyelerden biri! 
konu çizgisi
Sultan Altun Taşlı Kalp Kolye

Bayan Sevgilinize Şık Sultan Altun Taşlı Kalp Kolye


Güzel olduğu kadar, anlamlı bir bayan kolye modeli satın almak için dünya kadar para ödemenize hiç gerek yok! Çünkü yukarıda görmekte olduğunuz kolye, hem tasarım harikası hem de çok romantik bir ürün! Ucuz fiyatı ile dikkat çeken, altın suyu ile yakınmış, son derece şık kadife hediye kutusu içerisinde yer alan Kalpli Kolye! Bu şıklıkta ve bu fiyata daha ucuz kolye bulabileceğinizi hiç sanmıyoruz! 
konu çizgisi
Kişiye Özel Wanted Çerçeve

Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Wanted Çerçeve


Sevgiliniz yeryüzünün en dürüst ve en iyi kalpli insanı olabilir, ama aslında o bir hırsız! Hem de işlediği kusur öyle böyle değil çünkü O kalbinizin hırsızı! Kişiye Özel Wanted Çerçeve, sevgilisine romantik ve aynı zamanda esprili bir hediye düşünenler için tasarlanmış oldukça sıra dışı bir armağan! Üzerinde ingilizce ifade ile "Wanted" yazılı olan ve Türkçesi "Aranıyor" anlamına gelen Kişiye Özel Wanted Çerçeve, size özel olarak hazırlanıyor! Bu çerçeve üzerine sevgilinizin fotoğrafını bastırabiliyor ve aynı zamanda romantik aşk mesajınızı da iletebiliyorsunuz! O'na olan aşkınızı esprili bir hediye ile belli etmek isterseniz düşünebileceğiniz en orijinal hediyelerden biri de Kişiye Özel Wanted Çerçeve! Sevgilinizi her an yanınızda istiyorsunuz ama O'nun yoğun işlerinden dolayı görüşemiyor musunuz? O halde O'na bu şahane esprili ürün ile inceden inceye güzel bir mesaj gönderebilirsiniz! "Kalbimin hırsızı aranıyor! Bulana 1 milyon Dolar ödül var!" Nasıl? hem çok orijinal hem de aslında sizin sevgilinize iletmek istediğiniz mesajı içeriyor öyle değil mi? Ahşap özel çerçevesi içerisinde yer alan Kişiye Özel "Wanted" Çerçeve, sevgilinizin masasında her an tebessüme yol açacak, çok güzel hediyelerden biri!
konu çizgisi
eJOYA-Kravat & Mendil-Kırmızı

Erkek Sevgiliye "EJOYA" Kravat ve Mendil Kırmızı Renk


Erkek takım elbisenin en gösterişli aksesuarı hiç şüphesiz ki, kravat ve ceket ön cebine yerleştirilen aynı renk tonlarında mendildir! Erkek arkadaşınıza hem normal zamanlarda kullanabileceği, hem de düğün, davet, organizasyon gibi özel günlerde kullanabileceği şık bir aksesuar hediye etmeyi düşünüyorsanız, özel hediye kutusu içerisinde yer alan "eJOYA" marka Kravat Mendil tam size göre! Bu ürüne ait farklı bir çok renk seçeneği bulmak mümkün!
konu çizgisi
Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket

Sevgiliye Özel Armağan - Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket


Sevdiğiniz, değer verdiğiniz can dostlarınıza, aile dostlarınıza, en yakın arkadaşınıza özel bir hediye mi arıyorsunuz? Çoğu zaman bir iş adamının, sporcunun, sanatçının ya da bir bilim adamının önemli bir şahsiyetin elinden alırken izlediğimiz Plaketi şimdi siz sevdiklerinize armağan edebileceksiniz. Üstelik bu özel plaket üzerine, sevdiklerinize iletmek istediğiniz mesaj ve yine üzerinde görmek istediğiniz fotoğraf da birlikte yer alacak. Hayatınızda var olan herkes aslında sizin kişiliğinizin oluşmasında size ait zerrelerin bir araya gelmesinde katkı sahibidirler. Ancak bunlar içerisinde çok önemli olan bazı insanlar vardır ki, üzerinizde çok ciddi emekleri vardır. Size karşı inanılmaz fedakarlıklar sergilemişlerdir. Size hesapsız kitapsız sevgilerini vermişlerdir. Mesela; anneniz babanız gibi, eşiniz gibi, sevgiliniz gibi kardeşiniz veya yakın dostlarınız gibi. Hayatınızda çok önemli olan bu özel insanlar için, alacağınız hiçbir hediyeyi O'na layık görmezsiniz. Öyle bir armağan olsun istersiniz ki, O'na olan şükranlarınızı, takdirleriniz, sevginizi ve saygınızı anlatsın. Evet! Şimdi sizlere böyle özel bir hediyeden bahsedeceğiz. Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket armağan ederek hayatınızdaki özel kişileri mutlu etmenin zamanı geldi.
konu çizgisi
Kişiye Özel isim Yazılı Deri Cüzdan

Kişiye Özel isim Yazılı Deri Cüzdan


Erkeklerin, kadınlar gibi çanta taşıma alışkanlıklarının olmadığını sanırım sizler de gözlemlemişsinizdir. Çanta taşımayan erkek, kendisi için değerli olan ne varsa, hepsini Cebindeki Cüzdanda taşır. Kimliği, Sürücü Belgesi, Onlarca Kredi Kartları, Çek, Senet, Para, sim kart hatta daha enteresan şeyler bile taşıyan var! Erkekler için demek ki cüzdan en özel en değerli eşyaları durumunda. Şimdi önereceğimiz ürün Kişiye Özel isim yazılabilen Deri Cüzdan! Bir bayan tarafından sevgilisi veya eşi, Erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Erkek Arkadaşınıza, kullanışlı ve şık bir armağan arıyorsanız, Gerçek deriden üretilmiş olan ve oldukça uzun ömürlü bu deri cüzdanı ona armağan edebilirsiniz.
konu çizgisi
Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı

Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı


Bu Oscar'ın bildiğimiz klasik Altın Sarısı Oscar heykelinden tek farkı, OSCAR kahramanı adamının kalbini sonuna kadar açması! Bunun verdiği mesajı düşünebiliyor musunuz? Kalbimi senin için sonuna kadar açtım ve oarada bir tek sen varsın! Sevgilinize Romantik, Etkileyici bir Doğum günü armağanı veya Sevgililer Günü armağanı vermek istiyorsanız, Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscar'ı kesinlikle kaçırılmaması gereken bir hediye. Bu şahane ürünü, Annenize Anneler günü armağanı olarak da düşünebilirsiniz. Ya da gerçek Aşkınız olan Eşinize. Oscar'ın üzerine Sevdiğiniz kişiye iletilmek üzere istediğiniz mesajı da ekletebilirsiniz.
konu çizgisi
Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye

Bayan Sevgiliye Hediye - İsim Yazılı Bayan Kolye


Hayatınıza anlam katan ve kalbinizdeki en güzel duyguların karşılığı olan sevgilinizin ismi de en az O'nun kadar önemlidir. Hatta o kadar önemlidir ki, benzer isimlere sahip diğer kişiler bile sizin için artık sıradan insanlar olmaktan çıkar ve onlara daha anlayışlı ve hoş görülü olursunuz. Neden? Çünkü onlar sevgilinizin ismini taşıyor. Sevgilinizin ismi sizin için bu kadar önemliyse gelin bu şık kolye üzerine sevgilinizin ismini yazdırın ve yaklaşan doğum gününde O'na Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye armağan edin. Hani siz internette tüm arama motorlarına "Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak ne alınır?" diye sormuştunuz ya? Sizi bu özel hediyelik kolye ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Sevgilinize, eşinize, annenize vermiş olduğunuz değeri bu son derece zarif görünümlü bu şık kolye ile taçlandırabilirsiniz. Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye kendiniz için de sevdikleriniz için de düşünülebilecek son derece şık bir kolye.
konu çizgisi

eJOYA Lee Cool İstanbul MultiBags

Sevgiliye Hediye & Kapağı Değişebilir Omuz Çantası


İstediğiniz anda kapağını değiştrebileceğiniz bir omuz çantanız olsa ve bu çantanın görünümünü her kıyafetiniz için, ayrı ayrı ayarlayıp kıyafetiniz ile uyumlu bir hale getirebilseydiniz mükemmel olurdu öyle değil mi? Aslında bu hayal olmaktan çok öte ve size bir "tık" mesafede! eJOYA Lee Cool İstanbul MultiBags ile, istediğiniz an çantanızın süet kapağını değiştirebiliyorsunuz! Ürünü sipariş etmeniz halinde baskılı bir kapak ile beraber size bir adet de gri renkte düz bir kapak hediye olarak gönderiliyor! Ürün kaliteli bir süet kumaştan üretilmiştir. Çanta kapağı üzerinde yer alan baskı, süet kumaş üzerine uygulanmıştır. Değişebilen tüm kapaklar süettir. Çanta ile ilgili ayrıntılı bilgi vermek gerekirse; İçi 2 küçük ve 2 büyük olmak üzere toplam 4 göze ayrılmıştır. İçinde ayrıca önemli özel eşyalarınızı daha iyi korumak için fermuarlı bir de göz bulunmaktadır. Askısı istenilen boylara göre ayarlanabilmektedir. Bu şahane omuz çantasını ister sevgiliye hediye olarak düşünün, ister anneler gününde değerli annenize armağan edin!
konu çizgisi
İsim Yazılı Nazar Bileklik

Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Bileklik


Siz de nazara inanlardansanız ve başınıza gelen uğursuzlukları nazara bağlıyorsanız üzerinde nazar boncuğunun daha da önemlisi isminizin baş harfinin bulunduğu Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Bileklik tam size göre. "Sevgiliye ya da kız arkadaşa özel günlerde ne hediye alınır?" sorusu ile arama motorlarında karşılarına çıkan tüm hediye sitelerinde sörf yapan erkeklere bu özel bilekliği armağan olarak öneriyoruz. Hem sevgilinizi nazarlardan koruyacak, hem de bileğinde gururla taşıyabileceği kendi ismine özel bir bilekliği olacak. Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Bileklik ile, hem sevdiklerinizi nazardan koruyabilecek, hem de onları ne kadar çok değerli bulduğunuzu hissettirebileceksiniz. İsme özel olarak hazırlanan bu özel bileklik üzerine 10 karaktere kadar isim yazılabiliyor. Kişileri kem gözlerden, uğursuz bakışlardan koruduğuna inanılan nazar boncuğunun da üzerinde bulunduğu isim yazılı bileklik ile tüm gözler üzerinizde olacak. Tüm yüzeyi gümüş üzeri 14 ayar altın kaplama olan Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Bileklik kesinlikle altın suyuna batırılıp üretilmiş bir ürün değildir.
konu çizgisi
Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardak

Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardak


İlk Etapta siyah gibi görünen bu özel kupaya, çay veya kahve içmek için sevgiliniz ne zaman sıcak su koyacak olsa, sizin o sımsıcak sevgi ve aşk dolu mesajınız ile karşılaşacaktır. Elbette ki bu mesaj sevgilinizi gün boyu mutlu etmeye yetecektir. Bardak sıcak suyun etkisi geçtikten sonra yine eski siyah kupa şekline geri dönecektir. Mesajınızı tekrar görmek isteyen sevgilinizin tek yapması gereken bir bardak çay doldurmak olacaktır. Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Sihirli Kupa Bardak, Sevgililer için çok romantik bir hediye.
konu çizgisi
Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati

Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati


Kız arkadaşınıza, eşinize sevgililer gününde hediye edebileceğiniz son derece romantik bir hediye! Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati hem mükemmel tasarımı hem de taşıdığı anlam itibari ile, aşkı en ihtişamlı hali ile ifade ediyor! Bu duvar saati, sıradan bir saatten çok daha fazlası! Birincisi tasarımı inanılmaz derecede dikkat çekici ve şık! Saatin sağ yarısı sevimli kırmızı kalp şeklinde çizgiler ile tasarlanmış, sol yarısı ise yine şirin siyah puntolar ile rakamları gösteriyor! Daha da önemlisi Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati'nin sağ alt tarafı ise tamamen size ayrılmış durumda! Kişiye Özel olarak hazırlanan bu duvar saati üzerine, sevgilinize hangi romantik mesajı iletmek istiyorsanız onu yazabiliyorsunuz! Yine sevgilinizin ismini de bu saat üzerine işleyebiliyorsunuz! Kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza şık ve romantik bir hediye düşünüyorsanız, kişiye özel hazırlanan Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati mükemmel bir hediye seçimi olacaktır. Bu son derece şık ve yıllarca unutulmayacak romantik ürünü, Sevgililer günü hediyesisevgiliye doğum günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi olarak sevgilinize armağan edebilirsiniz!
konu çizgisi
Sevgiliye esprili hediyeler

Sevgililere Özel Tencere İle Kapak T-Shirt


Sevgiliniz ile ne kadar mükemmel bir uyum sergilediğinizi dışarıda, kalabalıklarda bile herkesin bilmesini ve sizi takdir etmesini ister misiniz? Sizi görenlere "Tencere Yuvarlanmış Kapağını Bulmuş" dedirtecek Sevgililere Özel Tencere İle Kapak T-Shirt şimdi burada! Erkek ve bayan için tek tek satılan kullanımı rahat, siyah uzun kollu T-Shirt'ler sevgilinize duyduğunuz aşka bambaşka bir açıklama getiriyor!
konu çizgisi

Şık Ahşap Kutuda Şişe İçerisinde Aşk MesajlarınızŞık Ahşap Kutuda Şişe İçerisinde Aşk Mesajlarınız


Sevgilinize unutamayacağı bir "Evlilik teklifi" yapmak istiyor ama bunu en etkileyici şekilde nasıl yapabilirim diye mi düşünüyorsunuz? Ya da kız arkadaşınıza ilk defa "Seni Seviyorum" sözlerini söyleyeceksiniz ama bu özel cümleyi daha etkileyici nasıl söylerim diye mi araştırıyorsunuz? O halde size çok orijinal bir önerimiz var; Bu özel sözlerinizi resmini görmekte olduğunuz bu ahşap kutu ile gerçekleştireceksiniz! Ama kutu oldukça romantik ve sıra dışı. Neden sürprizlerle dolu olduğunu ve nasıl etkileyici bir kutu olduğunuz anlatmak için hemen detaylarına geçelim! Üzerinde "Aşkınızdan Mesaj Var" yazılı bir ahşap kutu ve bu şık kutu içerisinde deniz kabukları, deniz kumu yer alıyor! Şimdi bundan sonrasını daha dikkatlice okuyun lütfen, çünkü bundan sonrası çok önemli; İçerisinde sevgilinize iletmek istediğiniz (İster doğum günü kutlama mesajınız, ister evlilik teklifiniz, isterseniz Onu ne kadar çok sevdiğiniz anlatacak özel mesajlar) mesajınızın yer aldığı, ağzı tıpalı mantar ile kapatılmış sürpriz bir şişe! Ahşap Kutu İçerisinde Aşkınızdan Mesaj Var, sevgilinize bütün özel günlerinizde sürpriz yapabileceğiniz en güzel hediye seçeneklerinden biri!
konu çizgisi
Seiko Erkek Kol Saati Premier SNP023P

Erkek Sevgiliniz İçin SEIKO Premier Kol Saati


Kol saati dünyasının en tanınmış, en ünlü markalarından biri olan SEIKO, Premier serisi içerisinde yer alan Erkek Kol saati SNP023P modeli, zamanı şıklık ve kalite ile buluşturan özel bir tasarım! Erkek arkadaşınıza, eşinize doğum gününde on yıllarca kullanabileceği, çok değerli bir hediye arıyorsanız, muhteşem bir kol saati olan Seiko Erkek Kol Saati tam size göre! Sevgiliniz kolunda bu kadar şık bir saat varken, kendisine bir başkası tarafından "Af edersiniz! Acaba saat kaç?" diye sorulduğunda, gururla saati söyleyecek! Spor ve klasik kıyafetlerle de son derece uyumlu olan Seiko Erkek Kol Saati, erkek için düşünülebilecek en şık armağanlardan biri!
konu çizgisi
Kişiye Özel Mesajlı Lazer İşleme Ferman

Evlilik Teklifi için - Kişiye Özel Mesajlı Ferman


En güzel aşk mesajlarınızı, en güzel kutlama mesajlarınızı hatta sevgilinize yazdığınız o mükemmel şiirlerinizi ferman şeklinde düzenleyip armağan etmek sizce de heyecan verici değil mi? Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman ile tüm sevgi mesajlarınızı, tebriklerinizi, kutlama mesajlarınızı ve hatta aşkınızı anlatan şiirlerinizi en gösterişli şekli ile sevdiklerinize iletebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Fermanlar, Osmanlı Padişahlarının herhangi bir konuda tuğralarını veya padişahlık nişanını taşıyan yazılı emirlerine denir. Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman ise bir buyruk veya emirler için değil, tamamen sizin iyi dilekleriniz, aşkınızı iletmek için kullanabileceğiniz çok şık bir Ferman. Sevdiklerinize Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman armağan etmek ile, hem onlara karşı en samimi duygularınızı belgelenmiş olacaksınız, hem de yıllarca asla unutamayacakları çok özel bir armağan vermiş olacaksınız. Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman üzerinde harika bir Osmanlı Tuğra işlenmiştir. Ürün deri bir kılıf ile amacına uygun ve orjinal bir ferman formatında adresinize gönderilecektir. Sevgilinize "aşk mesajlarınız", arkadaşlarınıza "kutlama mesajlarınız", iş yeri açılışlarına "hayırlı olsun" mesajlarınız, kısacası aklınıza gelen her türlü özel mesajınız, lazer işleme tekniği ile fermana yazılıyor.
konu çizgisi
Kelebek Ayna Saat

Erkek Sevgiliye Armağan - Kelebek Ayna Saat


Son derece güzel bir tasarıma sahip ve dekoratif etkisi ile görenleri kendisine hayran bıraktıracak Kelebek Ayna Duvar Saati ile sevdiklerinize özel bir armağan verebilirsiniz. Bu harika ürün, hem saat, hem ayna hem de çok şık bir dekor ürün olarak evlerin en güzel yerinde kendine yer bulacak. Mükemmel bir ürün olan Kelebek Ayna Saati ister kendiniz için kullanın ister sevdiklerinize ev hediyesi olarak armağan edin. Doğadaki canlılar içerisinde narinliğin ve güzelliğin simgesi olan kelebekler şimdi çok şık bir tasarımla dekoratif bir ürüne dönüştü. Evinize mükemmel bir süs ve hava katacak olan Kelebek Ayna Saat şıklıktan taviz vermeyenler için hazırlanmış çok özel bir duvar saatidir. Özel bir malzemeden yapılmış olan Kelebek Ayna Saati çok amaçlı kullanabilirsiniz. Dilerseniz ayna olarak kullanın, dilerseniz ev için dekoratif bir süs eşyası, yine dilerseniz sadece zamanı öğrenmek için kullanın. Dayanıklı bir malzemeden yapılmış olan Kelebek Ayna Saat diğer cam aynalar gibi kırılmaz ve çatlama yapmaz.
konu çizgisi

Sevgilinizi Özel Hissettirecek Hediyeler

konu çizgisi
İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye

Sevgilinize Özel Bir Armağan & Gerçek İncili Gümüş Kolye


İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İnci Gümüş Kolye tasarımı ile olduğu kadar, kendisi de değerli. Zinciri ve kolye ucu 925 ayar gümüşten üretilmiştir Sipariş etmeniz halinde adresinize şık kadife kutusu içerisinde gönderilmektedir. Size sadece bu şık kolyeyi sevdiğiniz bayana armağan etmek kalır. Ne kadar değerli bir armağan tercih ettiğinizi, bu özel kolye hakkında şimdi okuyacaklarınız ile daha iyi anlayacaksınız. İstiridye deniz içerisindeki en hassas canlılardan biridir. Kabuğu oldukça sert olan istiridye ve izin vermediği sürece kimse de kolay kolay kabuğunu açamaz. Sadece yemek ihtiyacını karşılamak istediğinde kabuklarını aralar ve bu arada aralanan kabuk içerisine deniz kumu dolmaya başlar. Deniz kumundan rahatsız olan istiridye bu kumun üzerini özel bir salgı maddesi ile kapatır. Üzeri salgı maddesi ile kaplı olan kum zerrecikleri ise zaman içerisinde muhteşem parlak ve göz alıcı inci tanelerine dönüşür. Bu süreç sizin sandığınız gibi pek de kısa sürmez, çok uzun bir zaman alır. İnci taneleri başlangıçta sadece kötü birer kum zerreciklerinden ibaretti ama zaman onları çok kıymetli taşlara dönüştürmüş oldu.
konu çizgisi
Sevgiliye güzel hediyeler

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Halı


Sevgilimize hediye seçerken işin içerisine geleceği de katarız! Neden mi;? Çünkü, isteriz ki, bugünden vereceğimiz özel hediyenin, ileriki yıllar için de bir anlamı olsun, özel bir hatırası olsun! Bu hediye, gelecekte günlerde aşkımızın bir nişanesi olsun! İşte Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Halı, geleceğe taşınabilecek en güzel, en kalıcı armağanlardan biri! Üzerine istediğiniz fotoğrafın baskısının dokuma ile yapılacağı bu halı ile, sevgilinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz! Bu ürünün daha kaliteli bir şekilde hazırlanabilmesi için, göndereceğiniz fotoğraf çok önemli. Piksel değeri ve çözünürlüğü yüksek fotoğraflarla daha mükemmel sonuçlar almak mümkün olabiliyor. Sevgilinize ister doğum günü hediyesi, isterseniz de yıldönümü hediyesi olarak verebileceğiniz Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Halının farklı ebat seçenekleri de bulunuyor.  
konu çizgisi
Kişiye Özel Kırımızı Makyaj Aynası

Bayan Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Makyaj Aynası


Bayanların vakitlerinin büyük bir bölümünü ayna karşısında geçirmeleri, onlara hediye almayı planlayan erkeklere, müthiş bir hediye fırsatı da verir aynı zamanda. Sevgilinize veya eşinize özel bir sevgililer günü hediyesi düşünüyorsanız, bu ürünü gözünüzü kırpamadan kız arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Üstelik gördüğünüz bu makyaj aynası sıradan da bir ayna değil! Kişiye özel bir ayna. Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynasını hediye alan özel bayan, bu aynayı artık elinden hiç düşürmeyecek. Sert bir plastikten yapılmış olan bu kişiye özel ayna, uzun yıllar kullanılabilecek harika bir üründür. İster Sevgilinize veya eşinize, ister Annenize, ister öğretmeninize hediye edebileceğiniz bu ürün, fiyatı ile de oldukça ucuz ve cazip bir ürün.
konu çizgisi
100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu

Sevgiliye Hediyeler - 100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu


Yeryüzünde lisan olarak hangi dili konuşulursa konuşulsun, bir söz dizisi vardır ki, o dili konuşan herkes için çok anlamlı ve özeldir. Elbette tahmin ettiğiniz gibi "Seni Seviyorum..." O kadar güzel ve anlamlı bir söz ki bu, duyulduğunda bir insanı dünyaların en mutlu kişisi yapacak kadar özel ve önemlidir. Siz de sevdiklerinize çok defa "Seni Seviyorum" dediniz ama bunu 100 farklı dilde sevdiklerinize iletmek sizce de heyecan verici olmaz mı? Evet tam 100 farklı dilde seni seviyorum. 100 Dilde söylenmiş olan Seni Seviyorum sözleri bir kavanozun içerisinde sevdiklerinize armağan edilmek üzere sizleri bekliyor. Sevgililer günü için Sevgilinize ya da eşinize hediye edebileceğiniz çok romantik ve özel bir armağan.
konu çizgisi

Erkek Sevgiliye Hediye - Erkeğe Kullanışlı Hediye Sepeti


Erkeğe özel hediye sepeti içerisinde bir erkeğin günlük yaşamında kullanacağı aksesuar ve şıklığını tamamlayacak her şey bir arada. Babanıza, sevgilinize, eşinize tam anlamı ile şık bir erkek hediyesi arıyorsanız, kişiye özel hale getirilen bu hediye sepeti sizin için ideal sayılır. Hazır sevgililer günü de yaklaşıyorken Sevgiliye hediye ne alınır diye hala net bir hediye kararı vermediyseniz, Erkek için Kişiye özel hediye sepeti, mükemmel bir Sevgililer günü hediyesi. Erkeğe özel hediye sepet ile hayatınıza anlam ve renk katan erkeği mutlu edin. Özel hediyelik sepette bulunan ürünleri ister standart olarak sipariş edin; isterseniz de cüz i bir ek bir fiyat ödeyerek gömlek, cüzdan gibi ürünleri kişiye özel hale getirin.
konu çizgisi
Sevgililere Özel Saten Yastık

Sevgiliye Hediye - Sevgililere Özel Saten Yastık


Biricik Aşkınız Eşinize yıl dönümünüz için kaliteli malzemden yapılmış Mutlu Çift Yastıkları hediye etmek gerçekten de iyi bir hediye düşüncesi olabilir. Üstelik Sevgiliye Özel Mutlu Çiftler Saten Yastık, tamamen size özel. Eşiniz ve siz Kişiye özel yastığınızla çok özel ve güzel bir ömür geçirmenizi diliyoruz. Üzerinde hilal şeklindeki ayın içine oturmuş mutlu bir çift resim karesi bulunan Sevgiliye Özel Mutlu Çiftler Saten Yastık, romantizmi en uç hali ile yatak odanıza taşıyor. Yastığınızın üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin yanı sıra dilediğiniz sevgi dolu mesajınızı yazdırabiliyorsunuz. Bunun için verdiğimiz linkteki kutucuklara isimlerinizi ve mesajınızı yazmanız yeterli. Sevgiliye Özel Mutlu Çiftler Saten Yastık çok romantik bir Sevgililer Günü hediyesi bayan için de, erkek için de.
konu çizgisi
Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna

Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna


Hem romantik, hem şık, hem dekoratif, hem isim yazılabilen kişiye özel bir ürün, hem de son derece kullanışlı bir ayna! Saydığımız tüm bu özellikler Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna'da bir araya toplandı. Sevgilinize Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna hediye ettiğinizde 7/24 karşısında sizi görecek. Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna üzerine kız arkadaşınızın (sevgilinizin) veya eşinizin ismini yazdırabilir ve O'na mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz. Birbiri içerisinde geçmiş aşkın sembolü olan kalp şeklinde tasarlanan dekoratif ayna üzerine dilediğiniz isimleri yazdırabilirsiniz. Evinizin duvarına aşkınızı yansıtın! Üzerinde sizin ve sevgilinizin isminin yazılı olduğu Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Aynayı görenler büyük aşkınıza müthiş bir hayranlık duyacak ve buna şahitlik edecekler. 
konu çizgisi
Kişiye Özel Aşk Gazetesi Duvar Saati

Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Aşk Gazetesi Duvar Saati


Sevgilinize özel bir doğum günü sürprizi ya da yıl dönümü sürprizi yapmaya ne dersiniz? Sevgilinize duyduğunuz o kocaman sevgi, o büyük aşk, şimdi Kişiye Özel Aşk Gazetesi Duvar Saati Sütunlarında. Sevgiliniz için belki de günlerdir şöyle etkileyici ve özel bir armağan arıyordunuz ama bir türlü istediğiniz hediyelik ürünü bulamıyordunuz. İddia ediyoruz ki, bu harika Aşk Gazetesi Duvar Saati kız arkadaşınıza alabileceğiniz en mükemmel hediyelerden biri. Tamamen sizin sözleriniz ile manşeti ve içeriği hazırlanan Kişiye Özel Aşk Gazetesi Duvar Saati ile, sevginizi sonsuz kılın. Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi olarak böylesine müthiş bir sürpriz hediyeyi ona armağan edin! Kişiye Özel hazırlanan bu duvar Saati üzerine sevgilinize ne mesaj iletmek istiyorsanız iletebiliyorsunuz! 
konu çizgisi
Kişiye Özel Gömlek

Erkek Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Gömlek


Erkek arkadaşınıza, Sevgilinize, Babanıza veya erkek öğretmeninize Kişiye Özel Erkek Gömlek Hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına müthiş bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği armağan edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgilinize, Doğum Günü Hediyesi veya Eşinize Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi olarak Özel bir armağan arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, Erkek Gömlektir. Gömlek, kravat ile birlikte erkeklerin Gardıroplarında en fazla çeşit ve modeli bulunan, kıyafettir.
konu çizgisi
Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi


Kız Arkadaşınıza yani biricik sevgilinize olan o müthiş sevgiyi tatlı tatlı anlatmak ister misiniz? Sevgilinize ya da eşinize sevginizi göstermenin en tatlı yolu böyle bir hediye ile olsa gerek! Doğum Gününde Sevgilinize/eşinize, içerisinde sürpriz taşıyan bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz. Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi, birbirinden şık ve her birinin üzerinde “Seni”, “Her şeyden”, “Çok”,“Seviyorum” kalp şeklindeki kutulardan oluşan enfes bir hediye vermeniz mümkün! Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi, Sevgilinize Sevgililer günü için veya doğum günü için alınabilecek ve sevgilinizin gözlerinde mutlu bir parıltıya, dudaklarında ise tebessüme yol açacak en ideal hediyelerden biridir. Yaklaşan doğum günü siz ve değerli sevgiliniz için bu hediye ile daha anlamlı ve daha özel bir hale gelecek! Kalp şeklindeki son derece şık kutular içerisinde ne mi var? Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi içerisinde, bol bol ve çikolatanın her türlüsü var. İçerisinde renkli draje çikolatalar bulunmaktadır. 8 adet kalp şeklinde çikolata bulunmaktadır.
konu çizgisi

Sevgiliye hediyesevgiliye hediyeSevgililere Özel 2014 Yılbaşı Kupası
sevgiliye hediyeAhşap LOVE Tasarımlı ÇerçeveSevgiliye hediye
Seni Seviyorum Demek İstedim Hediye Kutususevgiliye hediyeSevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak
Sevgiliye hediyeSevimli Ayıcığın Dolu Dolu ‘Seni Seviyorum’ Mesajı'İyi ki Doğdun Sevgilim' Şekerlemeleri
Ayılar Gibi Seviyorum ÜrünleriSevgiliye hediyeSevgiliye hediye
konu çizgisi
Sevgilinizin ruhunu saracak, sevgi ihtiyacını en romantik şekilde giderecek ve sevgilinize tüm özel günler için armağan edebileceğiniz en romantik hediyelerden bazılarını görmektesiniz! Aşağıdaki görsele tıklayarak, romantik hediyeler dünyasına merhaba diyebilirsiniz!
romantik ne hediye alınabilir
konu çizgisi

6 yorum:

 1. Adsız5/05/2013

  Sevgili hediyeleri olarak çok mükemmel hediyeler bunlar...Ama keşke erkek sevgili ve bayan sevgili hediyeleri diye ayrılmış olsaydı...

  YanıtlaSil
 2. Adsız5/10/2013

  Ooo Erkek arkadaşıma ben de böyle hediyeler bakıyordum. Gerçekten süper hediyeler. Sevgilim kişiye özel gömleğe bayılacak...

  YanıtlaSil
 3. Aslında sevgiliye hediyeler başlığı altında günümüz şartları içerisinde bir ev bir de araba eklemek lazım:)))

  YanıtlaSil
 4. Adsız8/10/2013

  Gerçekten de mükemmel hediye Önerileri. ?.

  YanıtlaSil
 5. Adsız8/15/2013

  Erkek ve bayan sevgiliye çok güzel hediyeler var burada... Tebrik ederim... Nerden buluyorsunuz tüm bu hediyeleri...

  YanıtlaSil
 6. Adsız8/24/2013

  Sevgilime hediye düşünüyorum ama fiyat bilgilerini nasıl bulabilirim?

  YanıtlaSil

 
Top