dekoratif çerçeveler
Fotoğraflarınızı şık gösterecek çerçeve modelleri... İnsan yaşamının geçmişe dair en önemli izleri fotoğraflarda ölümsüzleşir. Fotoğraflar sadece bir kağıt parçası olmayıp, içerisinde inanılmaz hatırlar ve anlamlar taşır. Hepimiz hayatımızın en önemli anlarını fotoğraflar ile belgelemek ve ilerde de bu fotoğraflara bakıp, o an yaşadığımız güzel duyguları, güzel hatırları tekrar yaşamak isteriz. Fotoğraflar bizi geçmişe götüren, yeri geldiğinde gülümseten, yeri geldiğinde ise hüzünlendiren çok kıymetli belgelerdir. Anılarımızı resmettiğimiz fotoğrafların gözümüzün önünde olmasını ve sürekli bu fotoğraflara bakmayı arzularız. Güzel bir fotoğraf karesini, iyi bir şekilde sergilemek için ise, iyi bir resim çerçevesine ihtiyaç vardır. Bugün sizlere tasarımı ile göz alıcı, ilgin. dekoratif, metal veya ahşap, birbirinden farklı Fotoğraf çerçeve modellerinden bahsedeceğiz. Fotoğraf çerçevelerinin bazı modelleri, masaüstü olarak kullanılabilirken, bazı modelleri ise sadece duvara monte edilerek veya asılarak kullanılabilir. Önereceğimiz Resim/Foto Çerçevelerinden siz ihtiyacınıza en uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Fotoğraf çerçeveleri aynı zamanda iyi de bir ofis hediyesi veya ev hediyesi olabilir. Sevdiğiniz eş ve dostunuza hangi hediyeyi alacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, ilginç fotoğraf çerçeveleri kesinlikle ideal hediyelerden biridir.

Hediyelik Fotoğraf Çerçeve Modelleri


dekoratif resim çerçeveleri

Kişiye Özel Love Yazılı Resim Çerçevesi


Resim veya Fotoğraf çerçevesini hediye etmek için bakıyorsanız, öncelikle bu hediyenin nereye ve kime gideceği çok önemlidir. örneğin Sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak bir Fotoğraf çerçevesi almayı düşünüyorsanız, Romantik ve sevgi temalı fotoğraf çerçevesi düşünebilirsiniz. Ev hediyesi olarak fotoğraf çerçevesi düşünüyorsanız, özellikle hediye alacağınız eve hava katacak, dekoratif fotoğraf çerçeveleri daha uygun olacaktır.

resim çerçeveleri hediyelik

Kişiye Özel Canım Annem Çiçekli Resim Çerçevesi


Anneler günü için Anneler Günü temalı Fotoğraf çerçeve modelleri de bulunmakta. Ayrıca Sevgilinize özel bir fotoğraf çerçevesi de yaptırmanız pek ala mümkün! Kişiye Özel Fotoğraf çerçeveleri sevgilinize alınabilecek en güzel hediyelerden biridir. Üzerine dilediğiniz mesajlarınızı yazdırabileceğiniz Annenize özel resim çerçevesi, hem şık bir anneler günü hediyesi, hem de oldukça etkileyici bir resim çerçevesi. 

Çiftler İçin İsim Yazılı Resim Çerçevesi

Çiftler İçin İsim Yazılı Resim Çerçevesi


Günümüz çağı dijital bir çağ olduğu için hemen hemen yanımızda taşıdığımız tüm elektronik cihazların fotoğraf çekme özelliği bulunduğu için, gittiğimiz her yerde, fotoğraflar çektirir ve bu fotoğrafları bir şekilde harici disc, bilgisayar gibi yerlerde depolarız. Çoğu zaman yedeğini almadığımız fotoğraflar bir sabah bilgisayarımızı açtığımızda buhar olur gider. Bu nedenle buradan sevgilihediyem.com okuyucularmıza minik bir uyarı yapmayı borç biliriz. O da, lütfen foroğraflarınızın baskısını mutlaka yaptırın ya da en az bir kaç yerde yedeğini tutmayı ihmal etmeyin.

Kişiye Özel Resimli Masa Saati

Masa Saati ve Resim Çerçevesi 


Sevgilinize verilebilecek en güzel hediye, güzel bir fotoğrafınızla masasını süsleyecek böylesine anlamlı bir armağan olabilir mi? Bu Sevgililer Gününde Biricik erkek arkadaşınıza hediye olarak kendinizi hediye etmek ister misiniz? Sevgilinize, üzerinde "Seni Çok Seviyorum" tarzında mesajlarınızı yazadırabileceğiniz, hem masa saati, hem de fotoğrafınıza özel bu resim çerçevesini armağan edebilirsiniz. Emin olun ki, sevgiliniz bu çerçeveyi masasının en gözde, en çok bakılan yerine koyacak ve sizden uzak geçirdiği her dakikada, bu resme bakıp, bir nebze de olsa özlem gidermiş olacak. Gerçekten mükemmel bir sevgililer günü hediyesi olacak...

Doğum Gününe Özel HDF Resim Çerçevesi

Doğum Gününe Özel Fotoğraf Çerçevesi


Sevdiklerinize doğum gününe özel hem şık hem de oldukça anlamlı resim çerçevesi önerimiz var. Üzerine istediğiniz kişisel fotoğrafınızı yerleştirebileceğiniz ve yine %100 size ait olacak olan mesajınızı yazabileceğiniz Doğum Günü Resim Çerçevesi! Hepimiz sevdiklerimiz için aldığımız hediyelerin uzun yıllar kalıcı olmasını ve bu hediyeniz bizi hatırlatmasını isteriz. Siz de bizimle aynı düşüncede iseniz, Doğum Günü Resim Çerçevesi hem anlam itibari ile hem de oldukça şık ve dekoratif olması sebebi ile düşünülebilecek en ideal hediyelerden biridir. Siz dilerseniz bu şık hediyeyi sevdiklerinize doğum günü hediyesi olarak verin.

Sevgililere Özel Resim Çerçevesi

Sevgiliye Özel Ahşap Resim Çerçevesi


Sevgilinize uzun yıllar kullanabileceği ve her baktığında sizi hatırlayabileceği harika bir doğum günü hediyesi veya sevgililer günü hediyesine şu an bakıyorsunuz! Sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediye Sizsiniz! Ne demek istediğimizi hemen açıklamaya koyulalım. Sevgiliniz ile yaşadığınız şehirde eminiz ki, bir çok güzel an yaşadınız ve bu güzel anları fotoğraf haline getirdiniz. Bu fotoğraflar genellikle dijital ortamda yedeklenir veya saklanır. Artık bu fotoğraflar içerisinde en değerli olan fotoğraf gün yüzüne çıkacak! Hem de öyle sıradan ve basit bir resim çerçevesi ile de değil! Görmekte olduğunuz Kişiye Özel Fotoğraf Çerçevesi ile! Bu şık ve tamamen kişiye özel olan fotoğraf çerçevesi içerisinde sizin ve sevgilinizin olduğu bir fotoğraf karesini özel günlerde hediye etmek sizce de olabilecek en Değerli ve anlamlı hediye değil midir?

Erkek Bebeklere Özel Fotoğraf Çerçevesi

Erkek Bebeklere Özel Fotoğraf Çerçevesi


Bebeklere özel fotoğraf çerçevesi, bebeğinizin en güzel fotoğraf çerçevesi içerisine alacak ve canınız ne zaman isterse bebeişinizi karşınızda görebileceksiniz. Cep telefonlarının da bir nevi fotoğraf makinesi işlevi gördüğü günümüzde hemen hemen her mekanda fotoğraf çektirir ve bu fotoğrafları bilgisayarımıza yedekleriz. Ancak çoğu zaman bu yedeklenen fotoğrafların kağıt üzerine basılmasını hep ihmal ederiz. Derken bir bilgisayar virüsü tüm bu güzel anılarımızı yok eder. Bunun önüne geçmek için mümkün mertebe bilgisayar içerisinde bulunan özel fotoğraflarımızı en yakın fotoğraf stüdyosunda bastırmamız veya birkaç yerde daha yedeklememiz gerekmektedir. 

I LOVE Kırmızı Kalpli Fotoğraf Çerçevesi

Love Kalp Fotoğraf Çerçevesi


Kalbinizde tutamadığınız o büyük sevgiyi şimdi dışa vurmanın zamanı geldi. Sevdiklerinize hem kullanışlı hem de dolu dolu aşk mesajı veren romantik bir hediye vermeye ne dersiniz. Love Yazılı Kalpli Fotoğraf Çerçevesi sevgilinize alınabilecek ilginç ve en güzel doğum günü hediyelerindendir. Kalp Fotoğraf Çerçevesi fotoğraflarınıza estetik katacak en romantik çerçeve modellerinden biri. Bildiğiniz gibi fotoğraflar geçmiş yaşantımıza ait en önemli belgelerdir ve en güzel anları ölümsüzleştirmeye yarar. Geçmişe ait en güzel anları ve en ölümsüz anları sergilemenin en güzel yolu ise Kalpli Love çerçevesidir. 

Kız Bebeklere Özel Resim Çerçevesi

Kız Bebeklere Özel Resim Çerçevesi


Görenleri hayretler içerisinde bırakacak, özel bir fotoğraf çerçevesine şuan bakıyorsunuz! Bu resim çerçevesini özel kılan tarafı ise bebeğinize özel bir fotoğrafı sergileyecek olması. Bebeğiniz için özel bir doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? Buyurun Kız bebeklere özel fotoğraf çerçevesi tam size göre! Bebeğinizin en özel fotoğraf karesi en güzel şekilde Bu fotoğraf çerçevesi ile karşınızda olacak!

Evlilik Yıldönümüne Özel Fotoğraf Çerçevesi

Evlilik Yıldönümüne Özel Fotoğraf Çerçevesi


Aile boyu saadet diye işte tam da buna denir! Göz alıcı tasarımı ile Evli Çiftlere Özel Resim Çerçevesi, hem çok şık bir ürün, hem de evlilik, nişan veya özel anlarınıza şıklık katacak anlamlı bir resim çerçevesi. Gelin ve damat figürleri bulunan bu özel resim çerçevesi evinize dekoratif bir hava katacak. En güzel anların belgeleri olan fotoğraflar, geçmişte yaşadıklarımızın en somut örnekleridir. Bugün hayatta olmayan aile dostu veya akraba olan kişilere ait en somut bilgilere fotoğraflar sayesinde ulaşırız. Fotoğraflar bu denli önemli bilgiler ve hatıralar içerdiğinden, bu fotoğraflara layık şık bir resim çerçevesi gerekir. 

Yorum Gönder

 
Top