dekoratif çerçeveler
Fotoğraflarınızı şık gösterecek çerçeve modelleri

İnsan yaşamının geçmişe dair en önemli izleri fotoğraflarda ölümsüzleşir. Fotoğraflar sadece bir kağıt parçası olmayıp, içerisinde inanılmaz hatırlar ve anlamlar taşır. Hepimiz hayatımızın en önemli anlarını fotoğraflar ile belgelemek ve ilerde de bu fotoğraflara bakıp, o an yaşadığımız güzel duyguları, güzel hatırları tekrar yaşamak isteriz. Fotoğraflar bizi geçmişe götüren, yeri geldiğinde gülümseten, yeri geldiğinde ise hüzünlendiren çok kıymetli belgelerdir. Anılarımızı resmettiğimiz fotoğrafların gözümüzün önünde olmasını ve sürekli bu fotoğraflara bakmayı arzularız. Güzel bir fotoğraf karesini, iyi bir şekilde sergilemek için ise, iyi bir resim çerçevesine ihtiyaç vardır. Bugün sizlere tasarımı ile göz alıcı, ilgin. dekoratif, metal veya ahşap, birbirinden farklı Fotoğraf çerçeve modellerinden bahsedeceğiz. Fotoğraf çerçevelerinin bazı modelleri, masaüstü olarak kullanılabilirken, bazı modelleri ise sadece duvara monte edilerek veya asılarak kullanılabilir. Önereceğimiz Resim/Foto Çerçevelerinden siz ihtiyacınıza en uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Fotoğraf çerçeveleri aynı zamanda iyi de bir ofis hediyesi veya ev hediyesi olabilir. Sevdiğiniz eş ve dostunuza hangi hediyeyi alacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, ilginç fotoğraf çerçeveleri kesinlikle ideal hediyelerden biridir. 

Resim veya Fotoğraf çerçevesini hediye etmek için bakıyorsanız, öncelikle bu hediyenin nereye ve kime gideceği çok önemlidir. örneğin Sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak bir Fotoğraf çerçevesi almayı düşünüyorsanız, Romantik ve sevgi temalı fotoğraf çerçevesi düşünebilirsiniz. Ev hediyesi olarak fotoğraf çerçevesi düşünüyorsanız, özellikle hediye alacağınız eve hava katacak, dekoratif fotoğraf çerçeveleri daha uygun olacaktır. Anneler günü için Anneler Günü temalı Fotoğraf çerçeve modelleri de bulunmakta. Ayrıca Sevgilinize özel bir fotoğraf çerçevesi de yaptırmanız pek ala mümkün! Kişiye Özel Fotoğraf çerçeveleri sevgilinize alınabilecek en güzel hediyelerden biridir. 

Günümüz çağı dijital bir çağ olduğu için hemen hemen yanımızda taşıdığımız tüm elektronik cihazların fotoğraf çekme özelliği bulunduğu için, gittiğimiz her yerde, fotoğraflar çektirir ve bu fotoğrafları bir şekilde harici disc, bilgisayar gibi yerlerde depolarız. Çoğu zaman  yedeğini almadığımız fotoğraflar bir sabah bilgisayarımızı açtığımızda buhar olur gider. Bu nedenle buradan sevgilihediyem.com okuyucularmıza minik bir uyarı yapmayı borç biliriz. O da, lütfen foroğraflarınızın baskısını mutlaka yaptırın ya da en az bir kaç yerde yedeğini tutmayı ihmal etmeyin. 

Hediyelik Fotoğraf Çerçeve Modelleri

konu çizgisi
ilginç hediyeler, ilginç fotoğraf çerçevesi, ilginç hediyelik eşya, sevgiliye ilginç hediye, anneye ilginç hediye, bayana ilginç hediye

LED'li Manyetik Kalp Fotoğraf Çerçevesi


Kalbinizde artık ona büyük bir yer açıldı! Kalbinizde tutamadığınız o büyük sevgiyi şimdi dışa vurmanın zamanı geldi. Sevdiklerinize hem kullanışlı hem de dolu dolu aşk mesajı veren romantik bir hediye vermeye ne dersiniz. Manyetik Kalpli Fotoğraf Çerçevesi sevgilinize alınabilecek ilginç ve en güzel doğum günü hediyelerindendir. Manyetik Kalp Fotoğraf Çerçevesi bir yandan ekseni etrafında dönerken bir yandan da ortama yaydığı romantik kırmızı ışığı ile odanızda bambaşka bir hava yaratacak. Bildiğiniz gibi fotoğraflar geçmiş yaşantımıza ait en önemli belgelerdir ve en güzel anları ölümsüzleştirmeye yarar. Geçmişe ait en güzel anları ve en ölümsüz anları sergilemenin en güzel yolu ise fotoğrafları Manyetik Kalp Fotoğraf Çerçevesi içine koymaktır. Manyetik Kalp Fotoğraf Çerçevesi içine koymuş olduğunuz fotoğrafları kendi etrafında döndürerek bir yandan da etrafa kırmızı bir ışık saçarak romantik bir ortam yaratmaktadır.
konu çizgisi
fotoğraf çerçevesi, İlginç hediye, sevgiliye doğum günü hediyesi, anneye hediye, erkeğe hediyeler, ilginç hediyelik eşya, ilginç hediyelik,

Manyetik Metal Kare Çerçeve

Görenleri hayretler içerisinde bırakacak, özel bir fotoğraf çerçevesine şuan bakıyorsunuz! Bu resim çerçevesini ilginç ve özel kılan tarafı ise şu; içerisine konan fotoğrafı tıpkı havada asılı duruyormuş gibi sergiliyor. Sevdiğiniz erkeğe özel bir doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? Buyurun Manyetik Kare Fotoğraf Çerçevesi tam size göre! Onunla birlikte çektirmiş olduğunuz en özel fotoğraf karesi hiçbir şeye temas etmeden havada asılı kalsın! Manyetik Metal Kare Çerçeve, manyetizma prensibi sayesinde fotoğraflarınızı havada uçar vaziyette sergileyen şık görünümlü ve çok özel bir fotoğraf çerçevesidir. Bu özel fotoğraf çerçevesinin marifeti bu kadar mı? Hayır bunun tercih etmeniz için özel bir yönü daha var: Fotoğraflarınız mavi bir ışık altında, havada asılı vaziyette kendi etrafında dönüyor. Manyetik Kare Çerçeveyi bu özel ve romantik hale getirmek için bilim ve tasarım bir arada çalıştı ve ortaya son derece estetik ve romantik bir ürün çıktı. 
konu çizgisi
İlginç fotoğraf çerçevesi, İlginç hediye, sevgiliye doğum günü hediyesi, anneye hediye, erkeğe hediyeler, ilginç hediyelik eşya, ilginç hediyelik,

Manyetik Elips Fotoğraf Çerçevesi

Yerin çekim gücüne karşı koyan özel tasarımı ile harika bir fotoğraf sergileyicisi. Evinizin en güzel yerinde Manyetik Elips Fotoğraf çerçevesine yer açın! İster çocuğunuz ve eşiniz ile birlikte en güzel fotoğraf karesini bu özel resim çerçevesi içerisine yerleştirin, ister sevgiliniz ile en romantik dakikalarınıza ait fotoğraf karesini. Her şekilde fotoğraflarınız Manyetik Elips Fotoğraf Çerçevesi ile daha gösterişli ve şık durmuş olacak! Manyetik Elips Fotoğraf çerçevesi ile fotoğraflarınız havada asılı duruyormuş gibi sihirli bir şekilde dönüp duracak. Manyetik Elips Fotoğraf Çerçevesinin bir tarafına kendi, diğer tarafına da sevdiklerinizin fotoğrafını koyun, sonra LED ışıklar eşliğinde dönen fotoğraflarınızı büyülü bir şekilde izlemeye koyulun. Manyetik Elips Fotoğraf Çerçevesinin sahip olduğu bu sıra dışı özellikler ile, diğer sıradan fotoğraf çerçeveleri size çok basit gelecek! Manyetik Elips Fotoğraf Çerçevesi fotoğraflarınızı hem havada asılı dursun hem de kendi ekseni etrafında dönsün dursun.
konu çizgisi
dekoratif hediyeler, ahşap fotoğraf çerçevesi,

Ahşap Dekoratif Fotoğraf Çerçevesi

Tüm Sevdikleriniz bir arada! Aile boyu saadet diye işte tam da buna denir! Göz alıcı tasarımı ile Ahşap Dekoratif Fotoğraf Çerçevesi, hem çok şık bir ürün, hem de tüm ailenin hatta yanında arkadaşlarınızın fotoğraflarını alabilecek kadar büyük bir fotoğraf çerçevesi. Ahşap Dekoratif Fotoğraf Çerçevesi kar beyaz görünümü ile evinize çok farklı ve özel bir dekoratif hava katacak. En güzel anların belgeleri olan fotoğraflar, geçmişte yaşadıklarımızın en somut örnekleridir. Bugün hayatta olmayan aile dostu veya akraba olan kişilere ait en somut bilgilere fotoğraflar sayesinde ulaşırız. Fotoğraflar bu denli önemli bilgiler ve hatıralar içerdiğinden, bu fotoğraflara layık şık bir resim çerçevesi gerekir. İçerisine 17 adet fotoğraf yerleştirebileceğiniz Ahşap Dekoratif Fotoğraf Çerçevesi sayesinde en güzel kareler duvarlarınızda bayram havası estirecek. Ahşap Dekoratif Fotoğraf Çerçevesi diğer fotoğrafa çerçevelerinden biraz farklı olarak büyük boyutlarda ama bu aksine daha şık bir görüntüye sahip olmasını sağlıyor.
konu çizgisi
Anneler Günü Hediyeleri

Canım Annem Lazer işlemeli İsimli Ahşap Çerçeve

Annelere verilebilecek en güzel hediye "Anne Sevgisidir!" Anneniz için ise en büyük hediye "Sizsiniz." Bu Anneler Gününde Annenize hediye olarak kendinizi hediye etmek ister misiniz? Nasıl dediğinizi duyar gibiyiz! Annenize "Canım Annem" Yazılı çok şık ahşap  bir fotoğraf çerçevesi içerisinde Onunla birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafı yerleştirip, bir de üzerine, Annenizin İsmini ve Soy ismini de yazdırdınız mı Bu hediyeden daha güzeli olamaz! Emin olun ki, anneniz bu çerçeveyi evin en gözde, en çok bakılan yerine koyacak ve sizden uzak geçirdiği her dakikada, bu resme bakıp, bir nebze de olsa size olan özlemini dindirmiş olacak. Gerçekten mükemmel bir Anneler günü Hediyesi...
konu çizgisi
Anneler günü hediyesi, Anneye özel hediye, sevgiliye özel hediyeler, erkeğe hediye

Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı

Sevdiklerinize özel günler için hem şık hem de oldukça anlamlı bir hediye önerimiz olacak. Üzerine istediğiniz kişisel fotoğrafınızı ve yine %100 size ait olan çok özel mesajınızı yazabileceğiniz Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı, dekoratif ahşap çerçevesi ile çok şık bir üründür. Hepimiz sevdiklerimiz için aldığımız hediyelerin uzun yıllar kalıcı olmasını ve bu hediyeniz bizi hatırlatmasını isteriz. Siz de bizimle aynı düşüncedeyseniz, Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı hem anlam itibari ile hem de oldukça şık ve dekoratif olması sebebi ile düşünülebilecek en ideal hediyelerden biridir. Siz dilerseniz bu şık hediyeyi Annenize Anneler günü hediyesi olarak verin, dilerseniz babanıza Babalar günü hediyesi olarak verin, bu şık ürünü kime hediye ederseniz edin, garanti ediyoruz ki çok özel ve şık bir hediye vermiş olacaksınız.
konu çizgisi
kişiye özel hediyeler, bayana hediye, erkeğe hediye, sevgiliye özel hediye, anneler günü hediyesi

Kişiye Özel Mesajlı ve Fotoğraflı Taş Baskı

Şimdi önereceğimiz hediyeye hakkında bilgi vermeden önce, gözünüzün önünde şunu hayal etmenizi isteyeceğiz; Sevdiklerinize öyle bir hediye vermişsiniz ki, o hediye ev veya iş yerlerinin en özel ve en güzel yerinde sergileniyor. Dahası bu hediye çürümeden bozulmadan uzun yıllar boyunca, ilk günkü yarattığı heyecan ne ise aynı tazelikte değerinden hiçbir şey kaybetmiyor. Kulağa çok hoş geliyor öyle değil mi? Hem uzun yıllar kullanılabilecek hem de kalıcı ve anlamlı bir hediye olacak! Neden mi bahsediyoruz? Elbette ki, Kişiye Özel Dikdörtgen Taş Baskı’dan bahsediyoruz. Sevdiklerinize olan duygularınız böyle özel bir taştan hediye ile her zamanki gibi yani taş gibi sapasağlam duracak! Şimdi hediye hakkında detaylara geçebiliriz; Sevdiklerinizin adını ve en güzel fotoğraf karesini taşlara basabilecek, sevginizin taş gibi sağlam ve dayanıklı olduğunu onlara gösterebileceksiniz. Özel günlerde özel bir hediye isteyenler bu hediyelik eşyaya daha yakından bakmalılar!
konu çizgisi
sevgiliye özel hediye, kişiye özel resim çerçevesi, romantik hediye, kalıcı hediye, anlamlı hediyeler, sevgililer günü hediyesi

Sevgiliye Özel Ahşap Resim Çerçevesi

Sevgilinize uzun yıllar kullanabileceği ve her baktığında sizi hatırlayabileceği harika bir doğum günü hediyesi veya sevgililer günü hediyesine şu an bakıyorsunuz! Sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediye Sizsiniz! Ne demek istediğimizi hemen açıklamaya koyulalım. Sevgiliniz ile yaşadığınız şehirde eminiz ki, bir çok güzel an yaşadınız ve bu güzel anları fotoğraf haline getirdiniz. Bu fotoğraflar genellikle dijital ortamda yedeklenir veya saklanır. Artık bu fotoğraflar içerisinde en değerli olan fotoğraf gün yüzüne çıkacak! Hem de öyle sıradan ve basit bir resim çerçevesi ile de değil! Görmekte olduğunuz Kişiye Özel Fotoğraf Çerçevesi ile! Bu şık ve tamamen kişiye özel olan fotoğraf çerçevesi içerisinde sizin ve sevgilinizin olduğu bir fotoğraf karesini özel günlerde hediye etmek sizce de olabilecek en Değerli ve anlamlı hediye değil midir?
konu çizgisi
Fotoğraf Askısı

16'lı Fotoğraf Askısı

16’lı fotoğraf Çerçeve ile tüm sevdikleriniz bir fotoğraf çerçevesi içerisine yer alacak ve canınız ne zaman isterse hepsini bir arada görebileceksiniz. Cep telefonlarının da bir nevi fotoğraf makinesi işlevi gördüğü günümüzde hemen hemen her mekanda fotoğraf çektirir ve bu fotoğrafları bilgisayarımıza yedekleriz. Ancak çoğu zaman bu yedeklenen fotoğrafların kağıt üzerine basılmasını hep ihmal ederiz. Derken bir bilgisayar virüsü tüm bu güzel anılarımızı yok eder. Bunun önüne geçmek için mümkün mertebe bilgisayar içerisinde bulunan özel fotoğraflarımızı en yakın fotoğraf stüdyosunda bastırmamız veya birkaç yerde daha yedeklememiz gerekmektedir. Fotoğraf bastırdıktan sonra bir de bunların sergilenmesi ve albenisinin olması da kaçınılmazdır. Bu fotoğraf çerçevesi tam 16 adet fotoğrafı bir araya getiriyor ve ortaya etkileyici bir fotoğraf şovu çıkıyor. 16′lı Foto Askısı fotoğraflarınızı bir düzene sokarak, onları en güzel şekilde sergilemenizi sağlıyor.
konu çizgisi

Diğer Dekoratif Fotoğraf Çerçeve Modelleri

konu çizgisi
Dekoratif çerçeveler, ilginç hediyelik fotoğraf çerçeveleri, ev hediyesi, ofis hediyesi, Dekoratif çerçeveler, ilginç hediyelik fotoğraf çerçeveleri, ev hediyesi, ofis hediyesi,Dekoratif çerçeveler, ilginç hediyelik fotoğraf çerçeveleri, ev hediyesi, ofis hediyesi,
Dekoratif çerçeveler, ilginç hediyelik fotoğraf çerçeveleri, ev hediyesi, ofis hediyesi, Ucuz HediyelerDekoratif çerçeveler, ilginç hediyelik fotoğraf çerçeveleri, ev hediyesi, ofis hediyesi, Ucuz HediyelerDekoratif çerçeveler, ilginç hediyelik fotoğraf çerçeveleri, ev hediyesi, ofis hediyesi, Ucuz Hediyeler
Dekoratif çerçeveler, ilginç hediyelik fotoğraf çerçeveleri, ev hediyesi, ofis hediyesi, Ucuz HediyelerDekoratif çerçeveler, ilginç hediyelik fotoğraf çerçeveleri, ev hediyesi, ofis hediyesi, Ucuz HediyelerDekoratif çerçeveler, ilginç hediyelik fotoğraf çerçeveleri, ev hediyesi, ofis hediyesi, Ucuz Hediyeler
konu çizgisi

Yorum Gönder

 
Top