Bayan takıları
Kadınlar için hiç bitmeyen sevda; takılar...


Özel günlerde sevgilisine, eşine, annesine kısacası bayanlara hediye arayanlar için, birbirinden güzel, hesaplı hediyelik bayan takı modellerini bir araya topladık. Gerçekten de bir çok bayan için, erkekler tarafından kendilerine sunulmasından en fazla mutluluk duydukları hediyeler Bayan Takılarıdır. Bir kadının kalbini bir hediye ile fethetmenin en iyi yolu; kendisi için özenle seçilmiş, şıklığını tamamlayacak, göz kamaştırıcı, ismine özel ve değerli taşlar ile süslenmiş takılardır. Biz de bugün sizler için hayatınızdaki o özel bayana, doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya yıldönümü hediyesi olarak alabileceğiniz Bayan Takı Modelleri önermek istiyoruz. Hediyelik Bayan Takı Modelleri koleksiyonu içerisinde neler mi var? Göz kamaştırıcı ve narin parmaklara kişiye özel bayan yüzükler, mükemmel altın kaplama kolyeler, bilekleri süsleyecek isme özel künye bileklikler var. Hediyelik olarak önerdiğimiz Bayan Takı Modellerinin büyük bir bölümü, isim yazılabilen veya kişiye özel takılardan oluşmaktadır. Yine sizler için seçtiğimiz hediyelik Bayan Takılar için, elimizden geldiğince her bütçeye hitap edebilecek, ucuz, makul ve kaliteli takıları ön plana çıkartmak istedik. Bakalım siz de önerdiğimiz bayan takı modellerini beğenecek misiniz?

Güzel olmak, güzel görünmek, bakımlı olmak, süslü olmak, etkileyici ve kusursuz olmak! Tüm bu kavramlar bazıları için çok fazla bir şeyler ifade etmeyebilir ancak, bir kadın için belki de bir var oluş sebebidir veya çok şey ifade etmektedir. Belki de erkeklerin, kadınların bıkmak usanmadan bilmeden saatlerce süren alış-veriş meraklarına anlam verememeleri bununla izah edilebilir. Sadece günümüzde değil, tarih boyunca kadınlar güzel görünmek için her şeyi denediler. Madem güzellik ve güzel görünmek kadınlar için bu kadar hayati ve elzem bir şey, o halde "Sevgiliye ne hediye alınır?" veya "Kadınlar için en güzel hediye hangisidir?" diye düşünmenin bir alemi yok! Güzelliklerine bu kadar önem veren sevgilinize, eşinize, annenize güzelliğini, şıklığını tamamlayacak türden takı, aksesuar, güzellik ürünleri veya benzeri hediyeler seçmek çok daha isabetli bir hediye kararı olacaktır.

Bayan Hediyeleri - Hediyelik Bayan Takı Modelleri


konu çizgisi
Bayan Takıları

Hediye Bayan Takıları - İsim Yazılı Bayan Kolye


Hayatınıza anlam katan ve kalbinizdeki en güzel duyguların karşılığı olan sevgilinizin ismi de en az O'nun kadar önemlidir. Hatta o kadar önemlidir ki, benzer isimlere sahip diğer kişiler bile sizin için artık sıradan insanlar olmaktan çıkar ve onlara daha anlayışlı ve hoş görülü olursunuz. Neden? Çünkü onlar sevgilinizin ismini taşıyor. Sevgilinizin ismi sizin için bu kadar önemliyse gelin bu şık kolye üzerine sevgilinizin ismini yazdırın ve yaklaşan doğum gününde O'na Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye hediye edin. Hani siz internette tüm arama motorlarına "Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak ne alınır?" diye sormuştunuz ya? Sizi bu özel hediyelik kolye ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Sevgilinize, eşinize, annenize vermiş olduğunuz değeri bu son derece zarif görünümlü bu şık kolye ile taçlandırabilirsiniz. Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye kendiniz için de sevdikleriniz için de düşünülebilecek son derece şık bir kolye.
konu çizgisi
bayan takıları

Hediye Bayan Takıları - İsim Yazılı Sonsuzluk Kolye


Sevgilinize olan kocaman sevginizin ne kadar sonsuz bir sevgi olduğunu, gelin oldukça zarif bir görünüme sahip olan bu özel hediye kolye ile ifade edin. Kişiye Özel İsim Yazılı Sonsuzluk Kolye üzerinde hem sevgilinizin ismi yazılsın hem de zinciri üzerinde yer alan "sonsuzluk" işareti ile sevginizin ne kadar büyük olduğunu anlatın. Kişiye Özel İsim Yazılı Sonsuzluk Kolye kendiniz için de sevdikleriniz için de son derece şık bir kolye. Sonsuzluk sembolü her ne kadar matematikte kullanılan bir sembol olsa da, birbirlerini seven, aşkı doyasıya yaşayan çiftler için çok özel bir sembol. İşte bu kadar anlamlı ve özel olan "sonsuzluk" sembolü şimdi şık bir kolye ile daha anlamlı ve değerli hale geldi. Sevgiliniz ya da eşiniz ile birlikteliğinizin sonsuza kadar sürmesi için bir dilek tuttunuz. Bu dileğinizi O'na özel bir kolye ile daha süslü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Kişiye Özel İsim Yazılı Sonsuzluk Kolye sevgilinize, eşinize, annenize doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek en anlamlı ve özel hediyelerden biri. Muadil bayan kolyeler ile kıyaslandığında ucuz fiyatı ile dikkat çeken bu özel kolyeyi stoklar tükenmeden alın.
konu çizgisi
bayan takı modelleri

Bayan Kolye Modelleri - İsim Yazılı Kalp Kolye


Bazen sevgiyi ifade etmek için tek başına kelimeler yetmez. Bazen kelimeler ile birlikte sevgiyi daha iyi bir şekilde ifade etmek için görsel bir takım şeylerle de desteklemek gerekebilir. Romantizmi simgeleyen en önemli sembollerden biri şüphesiz "kalp" sembolüdür. Dünya'nın her yerinde sevgiyi ve aşkı simgeleyen kalp sembolü şimdi çok şık ve zarif bir kolye üzerinde. Sevgilinize, eşinize, annenize olan sevginizi üzerinde kalp sembolü olan ve son derece zarif görünümlü bu şık kolye ile anlatmaya ne dersiniz? Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolye üzerinde hem sevdiğiniz kişilerin ismi yazılsın hem de zinciri üzerinde yer alan "kalp" işareti ile sevginizin ne kadar güçlü olduğunu onlara hediye kolyeniz anlatsın. Kişiye Özel İsim Yazılı Kalpli Kolye kendiniz için de sevdikleriniz için de son derece şık bir kolye.
konu çizgisi
bayanlara hediye

Ucuz Bayan Kolye- İsim Yazılı Nazar Kolye


Bayan Sevgilinize alabileceğiniz en ideal hediyelerden biri de sürekli boynunda taşıyabileceği ve üstelik kendi ismine özel bir kolye hediye etmektir. Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Kolye tamamen kendi isminize özel olarak hazırlanıyor. Gümüş üzeri altın kaplama olan bu kolyenin zincirindeki nazar boncuğu ise sizi kem gözlerden, negatif bakışlardan, nazarlardan koruyacak. Zinciri, nazar boncuğu ve isim yazılı hali ile son derece zarif bir tasarıma sahip olan bu özel kolye, sevgilinize özel günler için mükemmel bir hediye tercihi olacaktır. Böylesine özel bir kolye seçmek ile sevgilinize hem çok şık bir kolye hediye etmiş olacaksınız, hem de sevgilinizden nazarları uzaklaştırmış olacaksınız. Aslında siz, bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Kolye gümüş üzeri altın kaplama bir üründür. Aklınıza bu ürünün altın suyuna batırılmış olduğu düşüncesi varsa, ürün kesinlikle altın suyu değildir. Üzerinde yer alan şık zincirin uzunluğu 42 cm’dir ve satış fiyatına zincir de dahildir.
konu çizgisi
bayan kolye modelleri

Hediyelik Özel Bayan Kolye- İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye


Yüzük, küpe ve inci kolye setinden oluşan Aşk İncileri Takı Seti ile, sizin için özel olan sevgilinize sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirin. İnci tanesinin özünde bizlere vermiş olduğu mesaj ise çok çarpıcıdır; “Göze kötü gelen şeylerin bile kalplerinin pırıl pırıl olabileceğinin en güçlü kanıtıdır.” Doğal yollarla bir incinin oluşumu için uzun yıllar geçmesi gerekmektedir. O yüzdendir ki inciler çok değerli ve özeldir. Bildiğiniz gibi istiridye, deniz içerisindeki en hassas canlılardan biridir. İstiridye kabuğu taşlaşmış ve oldukça serttir. İzin vermediği sürece kimse kolay kolay incileri oradan çıkaramaz. Yemek yeme ihtiyacını karşılamak istediğinde ise kabuğun içine kum parçaları, girerse istiridye bu durumdan oldukça rahatsız olur ve özel yeteneği ile bu parçalarının üstünü örter. Üstünü salgı maddesi ile kapladığı kum parçaları yıllar içerisinde müthiş parlak ve zarif inci tanelerine dönüşür.
konu çizgisi
Kişiye Özel Harf Yüzük

Bayan Takı Modelleri - Kişiye Özel Harf Yüzük


Sevgilinize özel bir hediye mi düşünüyorsunuz? Hatta o kadar özel olmalı ki, sadece O'nun kullanabileceği özellikte bir hediye olmalı. Bunun için size çok güzel bir haberimiz var. Sevgilinizin isminin baş harfinden oluşan özel bir yüzük hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Harf Yüzük tamamen sevgilinizin isminin baş harfinden oluşuyor. Narin parmaklarda son derece şık bir görüntü sergileyecek olan Kişiye Özel Harf Yüzük, sevgiliye doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz en ideal hediyelerden biri. Kendi isminin baş harfinden oluşan bir yüzüğü parmağında taşımak inanıyoruz ki, sevgilinizi de heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. Üzerinde istediğiniz harfi yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Harf Yüzük sadece sizin isminizin baş harfine özeldir ve sizin için üretilir.
konu çizgisi
Kişiye Özel Kalpli Harf Yüzük

Bayan Yüzük Modelleri - Kişiye Özel Kalpli Harf Yüzük


Sevgilinize öyle bir hediye olmalı ki, hem duygularınızı çok güzel bir şekilde ifade etsin, hem anlamlı ve romantik bir hediye olsun, hem de uzun yıllar kullanabileceği ve sürekli üzerinde taşıyabileceği bir hediye olsun. Aradığınız hediyenin kriterleri bunlar ise, size çok güzel bir haberimiz var. Sevgilinizin isminin baş harfinden oluşan ve çok güzel sevimli bir kalp simgesi ile süslenmiş özel bir yüzük hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Kalpli Harf Yüzük tamamen sevgilinizin isminin baş harfinden oluşuyor. Narin parmaklarda son derece şık bir görüntü sergileyecek olan Kişiye Özel Kalpli Harf Yüzük, sevgiliye doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz en ideal hediyelerden biri. Kendi isminin baş harfinden oluşan bir yüzüğü parmağında taşımak inanıyoruz ki, sevgilinizi de heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. Üzerinde istediğiniz harfi yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Kalpli Harf Yüzük sadece sizin isminizin baş harfine özeldir ve sizin için üretilir.
konu çizgisi
bayan takı modelleri

Bayan Yüzük Modelleri - Nazar Boncuklu Harf Yüzük


Nazara inananlardansanız ve başınıza gelen uğursuzlukları nazara bağlıyorsanız, sizin bir nazar boncuğuna ihtiyacınız var demektir. Kişileri kem gözlerden ve uğursuz bakışlardan koruduğuna inanılan "nazar boncuğu" şimdi son derece şık bir yüzük üzerinde yeniden tasarlandı. Üzerinde ayrıca isim baş harfi yazılı olan bu harika yüzüğü parmaklarınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz. Sevgilisine özel bir yüzük hediyesi düşünen sevgili erkeklere bu ürünü tavsiye ederiz. Bir yandan sevgilinizi nazarlardan koruyacak olan bu yüzük, diğer yandan şık görüntüsü ile görenleri adeta büyüleyecek. Sevgilinize isminin baş harfinden oluşan ve nazar boncuğu ile süslenmiş özel bir yüzük hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük tamamen sevgilinizin isminin baş harfinden oluşuyor. Narin parmaklarda son derece şık bir görüntü sergileyecek olan Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük, sevgiliye doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz en ideal hediyelerden biri. Kendi isminin baş harfinden oluşan bir yüzüğü parmağında taşımak, inanıyoruz ki, sevgilinizi de heyecanlandıracak ve inanılmaz şekilde mutlu edecektir. Üzerinde istediğiniz harfi yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük sadece sizin isminizin baş harfine özeldir ve sizin için üretilir.
konu çizgisi
Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Bileklik

Bayan Bileklik Modelleri - İsim Yazılı Kalp Bileklik


Üzerinde isim yazılı olan ve oldukça sevimli bir kalp simgesinin süslediği bu şık bilekliğe sevgiliniz hayran kalacak. Zaten kadınların kendi isimlerinin yazılı olduğu takılara pek meraklı olduklarını ve çok beğendiklerini biliyoruz. Üstüne bir de sevginizi en yalın hali ile anlatan bir kalp sembolü de eklenince bu takının anlamı ve değeri daha da çok artacaktır. Sevgilinize, duygularınızı en çarpıcı ve net bir şekilde anlatacak özel bir hediye arıyorsanız, Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Bileklik sizin aradığınız hediye ürün. Sevgilinize kendisini özel hissettirecek ve O'nu ne kadar değerli bulduğunuzu ifade edecek, üzerinde isminin yazılı olacağı şık bir bileklik hediye etmeye ne dersiniz? Bize göre inanılmaz güzel bir hediye fikri. Bu bilekliği diğer sıradan bilekliklerden farklı kılan en önemli özelliği sadece üzerinde isim yazıyor olması değil. Üzerinde ayrıca yer alan sevimli kalp simgesi ile duygularınızı da apaçık ortaya koymasıdır. Kalp simgesi bu künye üzerinde sevgilinize, eşinize duyduğunuz o tarifi imkansız ve ucu bucağı olmayan kocaman sevginizi anlatmak için var.
konu çizgisi
Kişiye Özel İsim Yazılı Sonsuzluk Bileklik

Bayan Aksesuar Modelleri - İsim Yazılı Sonsuzluk Bileklik


Kadınlar üzerinde isimlerinin yazılı olduğu takı ya da aksesuarlara daha çok ilgi duyarlar. Bu durum aslında erkekler için iyi de bir hediye fırsatı vermektedir. Sevgilinize kendisini özel hissettirecek ve O'nu ne kadar değerli bulduğunuzu ifade edecek, üzerinde isminin yazılı olacağı şık bir bileklik hediye etmeye ne dersiniz? Bize göre inanılmaz güzel bir hediye fikri. Bu bilekliği diğer sıradan bilekliklerden farklı kılan en önemli özelliği sadece üzerinde isim yazıyor olması değil. Diğer yandan üzerinde yer alan ve matematikte sonsuzluk simgesi olarak bilinen "Sonsuzluk" figürünün de yer almasıdır. Sonsuzluk simgesi bu künye üzerinde sevgilinize, eşinize duyduğunuz o tarifi imkansız ve ucu bucağı olmayan kocaman sevginizi anlatmak için var. Sevgilinize O'nu ne kadar çok sevdiğinizi bir çok kez dile getirdiniz ama gelin bu sefer bunu sizin yerinize Kişiye Özel isim Yazılı Sonsuzluk Bileklik ifade etsin. Kişiye Özel isim Yazılı Sonsuzluk Bileklik sevgiliye hediye kategorisi içerisinde düşünülebilecek en anlamlı ve romantik hediyelerden biri. Bu harika ürünü, sevgililer günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi ya da sevgiliye doğum günü hediyesi olarak hediye edebilirsiniz.
konu çizgisi
Bayan aksesuar modelleri

Bayan Aksesuarları & İsim Yazılı Nazar Bileklik


Siz de nazara inananlardansanız ve başınıza gelen uğursuzlukları nazara bağlıyorsanız üzerinde nazar boncuğunun daha da önemlisi isminizin baş harfinin bulunduğu Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Bileklik tam size göre. "Sevgiliye ya da kız arkadaşa özel günlerde hediye ne alınır?" sorusu ile arama motorlarında karşılarına çıkan tüm hediye sitelerinde sörf yapan erkeklere bu özel bilekliği hediye olarak öneriyoruz. Hem sevgilinizi nazarlardan koruyacak, hem de bileğinde gururla taşıyabileceği kendi ismine özel bir bilekliği olacak. Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Bileklik hediyesi ile hem sevdiklerinizi nazardan koruyabilecek, hem de onları ne kadar çok değerli bulduğunuzu hissettirebileceksiniz.
konu çizgisi

Yorum Gönder

 
Top