Sevgiliye Hediye

Erkek ve bayan sevgiliye alınabilecek en güzel hediye fikirleri için doğru yerdesiniz. Erkek sevgiliye hangi hediyeler alınabilir? bayan sevgiliye en romantik hediyeler neler? Sevgiliye hediye önerileri ve daha fazlası...

Sevgiliye Hediye

Sevgilinize yeryüzündeki en güzel hediyeyi almayı herkes gibi siz de istersiniz. Çünkü hediye sayesinde gözlerinin gülmesi, dudaklarında tebessüm oluşması, kendini mutlu hissetmesi ve finalde size sımsıcak sarılması, her şeye değer. Sevgiliye hediye almak için binlerce nedeniniz olabileceği gibi, nedensiz bir yere de hediye alabilirsiniz. Peki sevgilinize değerli olduğunu hissettirecek, O'na duyduğunuz sevginin büyüklüğünü ifade edecek ne hediyeler alınabilir? Bu yazımızın merkezinde özenle seçilmiş, fiyatı ile cebinize hitap edebilecek erkek ve bayan sevgiliye hediyeler var! İlla da, sevgilinizin doğum günün, sevgililer gününün veya ilişkinizin yıl dönümünün gelmesi, hediye almak için yeter bir neden olmamalıdır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için, özel günlerin gelmesini beklemenin yanlış olacağı konusunda sanırız ki, siz de bizimle aynı fikirdesiniz. Bu durum sadece sevgiliniz için de değil, değer verdiğiniz herkes için geçerlidir. Sevdiğimiz insanları aklımıza her geldiklerinde bütçemiz ölçüsünde hediyelerimiz ile mutlu etmeye çalışmalıyız. Erkek sevgiliniz için alınabilecek en özel hediyeler hangileridir? Erkek Sevgiliye Ne hediye Alınır? Bayan Sevgiliye ne hediye alınabilir? İşte bu sorular, ideal ve doğru hediyeler seçmek için en can alıcı sorulardır. Bugünkü yazı başlığımızı sevgiliye alınabilecek hediye seçenekleri konusuna ayırdık. Ağırlıklı olarak Sevgilinize Romantik Hediye Fikirleri ve kişiye özel hediye tavsiyelerini siz değerli ziyaretçilerimizin beğenilerinize sunacağız. Sevgiliniz için "Aradığım hediyeyi buldum!" diyebileceğiniz o "altın hediye"'yi sevgilihediyem.com da bulabileceğinizi ümit ediyoruz.

Erkek ve Bayan Sevgiliye Hediyeler


Sevgiliye hediye ne alınır

Sevgilinize Sürpriz Yapın & Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardak


Sevgilinize kullanışlı olduğu kadar sürpriz bir hediye hazırlatmak ister misiniz? Üzerinde size özel fotoğraf baskısının yer alacağı sihirli kupa bardak ile bu mümkün! Soğuk durumdayken simsiyah bir görünüme sahip olan; ancak içerisine sıcak içecek döküldüğünde üzerindeki baskıyı dışarı gösteren sihirli kupa bardak, tamamen kişiye özel bir ürün! İster sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak hazırlatın; isterseniz de yıldönümü için! Kişiye özel sihirli kupa ile sevgilinize yapamayacağınız sürpriz yok gibi:)

sevgiliye hediyeler

Sevgiliye Hediye Vosvos


Kalbinizin en güzel yerinde sevgilinize kocaman bir yer açtınız. O kadar çok alıştı ki kalbiniz, sevgili bağımlısı olmaya başladı. İnsanoğlu sizin yaşadığınız bu duyguya daha evvel bir isim bulmuştu ve adına da "Aşk" demişlerdi. Çünkü siz büyük bir aşka tutulmuştunuz. Derken hayatı tek kişi yaşamaktan çıkıp, sevgiliniz ile birlikte bir takım olmaya başladınız. Berber yediniz, beraber yürüdünüz, beraber el ele dolaştınız, öpüştünüz, yüzlerce defa birbirinize "Seni Seviyorum" dediniz. İşte şimdi bu özel insana, duygularınızı şipşirin bir yolla göstermenizin vakti. Plakasında isimlerinizin yazılı olacağı 2'li Vosvos Oyuncak Araba, Sevgilinize en güzel hediyelerden biri olacak.

Sevgiliye Sevimli Sonsuz Aşkımız Hediye Sepeti

Sana Olan Büyük Aşkım Hediye Sepeti


O ana kadar, romantizmi hiç bu kadar dolu yaşamamıştınız. Hatta belki de romantizm konusunda daha evvel "içi boş" diye düşünen siz, şimdilerde romantik bir adam oldunuz veya kadın! Siz aşık oldunuz! Kadın ve erkek arasındaki duygusal ilişkinizi beslemenin ve yüceltmenin yollarını aramaya başladınız. Sadece seni seviyorum demeler kafi gelmeyecekti. Sevgilinize şiirler armağan ettiniz, en güzel şarkıları onun için tuttunuz ve o şarkıları armağan ettiniz. Beraberliğiniz ilerledikçe, sevgilinize bütçeniz ölçüsünde en güzel hediyeleri almaya çalıştınız. İşte karşınızda bayan sevgiliye hediye edilebilecek en şirin ve de en romantik sepetlerden biri. 

Sevgiliye alınabilecek Hediyeler

Sevgilime Mutluluğun Tablosu Kanvas Hediyesi


Sevgilinize hediyenin belkide her türlüsünü denediniz. Klasik hediyelerden tutun da, en ilginç, orijinal, Kişiye özel akla gelebilecek her türlü hediyeyi. Şimdi müthiş bir bağ ile bağlı olduğunuz sevgilinizin doğum günü yaklaştı ve Sizin sevgilinize bir doğum günü hediyesi almanız lazım. Ya da geçen yıl bu zamanlarda ilişkinizin bilmem kaçıncı yıl dönümüydü ve siz dolu dolu bir yılı devirmiş olmanın şerefine yıl dönümü hediyesi bakıyorsunuz. Hiç düşündünüz mü, sevginin ve aşkın hiç yaşanmadığı bir dünya nasıl bir yer olurdu diye? Kesinlikle berbat bir yer olurdu.

sevgiliye alınabilecek hediyeler

Sevgim Seni Hep Sıcak Tutsun Fotoğraflı Çakmak


Sevgilinize herhangi bir özel gün için hediye beğenirken, aklınızda hep O'nun gözleri vardır! Hep seçeceğiniz hediyeyi O'na veriken gözlerinde nasıl bir mutluluk ifadesi göreceğinizi hayal edersiniz! O'nun pırıltılı ve mutlu bakan gözleri, sizin de kalbinizi ısıtır ve yüreğinize sonsuz miktarlarda mutluluk aşılar! Tüm canlıların var olma nedeni aslında sadece sevgidir. Sevgi olmadan canlı neslinin devam etmesi söz konusu bile olmazdı. Sevgi sadece insana bahşedilen bir his veya duygu da değil. Tüm canlıların ekseninde sevgi vardır. Şimdi Sevgilinize uzun yıllar kullanabileceği, sürekli sizi hatırlatacak özel hediyeler bakma zamanı geldi. Sevgilinize öyle bir hediye almalısınız ki, hem Sevgilinize layık bir hediye olmalı, hem de duygularınızı en iyi tarif edecek bir hediye.

sevgiliye seni seviyorum hediyesi

Sevgilime Seni Seviyorum Hediyesi


Belki de size, sadece bir hediye almış olmak da yetmeyecek, bu hediye içerisinde sevgilinizi şaşırtacak sürprizler de içermeli diye düşünüyorsunuzdur. Biraz sonra size tam da aradığınız o Sevgilinizi mutluluğa sevk edecek, romantik, özel ve en güzel hediye seçeneklerini sunacağız. İşte karşınızda sevgilinizin her zaman sarılıp uyuyacağı, baktıkça sizi hatırlayıp mutlu bir tebessüm yaşayacağı kişiye özel film şeridi şeklinde yastık. Sevgiliye ne hediye alınabilir diyorsanız, bu yastık modelini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 

Sevgiliye özel hediyeler

İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye


Elmas, altın, gümüş! İşte bu değerli madenler, doğanın insanoğluna hediye ettiği özel taşlar. Ancak bunlardan hiçbiri, yüksek meblağlarının ötesinde, gerçek bir inci tanesinin ışıltısına ve etkileyiciliğine sahip değil! "Bayan sevgiliye hediye ne alınır?" İşte bu soruya en güzel cevap, okyanusların dibinde saklı olan ışıltılı İnci Tanesinden geliyor. Gerçek istiridye kabuğu içerisinde yer alan gerçek inci tanesi ile sevgilinize sevgililer gününde en güzel sürpriz hediyelerden birini verebilirsiniz. 925 ayar gümüş kolye ucu ve zincirine sahip olan İstiridye İnci Kolye, kız arkadaşınızı büyüleyecek güzellikte!

Erkek sevgiliye güzel hediyeler

Kişiye Özel Karakalem Resim Hediye Seti


O'na Dünya'nın en orijinal hediyesini vermek ister misiniz? Erkek sevgilinizin %100 el emeği ile hazırlanacak karakalem portresini çizdirebilir ve sevgilinize sevgililer gününün en orijinal hediyesini verebilirsiniz. Özel çerçevesi içerisinde profesyonel şekilde çizilmiş karakalem portre resmi, telefon kapağı üzerinde baskısı ve kupa bardaktan oluşan Kişiye Özel Karakalem Hediye Seti, erkek sevgiliye 14 Şubat Sevgililer Gününde alınabilecek en güzel hediye seçeneklerinden biri.

Bayan sevgiliye hediye

Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati


Zaman aşkınızı büyütüyor. Bir masa saati düşünün ki, hem zamanı göstersin, hem de aşkınızı anlatsın. İşte karşınızda Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati! Göndereceğiniz fotoğrafa özel olarak hazırlanacak olan kalp masa saati ile, sevgilinize 14 Şubat Sevgililer günü için romantik bir hediye vermiş olmakla kalmayacak, aynı zamanda masasını da size özel fotoğrafla süslemiş olacaksınız.

Sevgiliye hediye fikirleri

Sevgiliye Özel Ellerimi Bırakma Yastık Seti


Elleriniz hiç ayrılmasın! Biricik aşkınıza olan bağlılığınızı, sevgililer gününde romantik bir yastık seti ile göstermeye var mısınız? Bir tanesinde damat, diğerinde ise gelin resmi bulunan ve yan yana geldiklerinde el ele tutuşmuş çiftlerin yer aldığı, isimleriniz ile anlamını güçlendirecek olan Sevgiliye Özel Ellerimi Bırakma Yastık Seti karşınızda. Kişiye özel olarak hazırlanan bu 2'li yastık seti ile, sevgilinizi gerçek anlamda çok mutlu edeceksiniz.

Erkek sevgiliye hediye

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak


14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi olarak erkek arkadaşınıza havalı bir çakmak hediye etmeye ne dersiniz? Bir yüzünde fotoğraf (İster sevgilinizle birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı, isterseniz de yalnızca sevgiliniz ya da sizin olduğunuz bir fotoğraf) diğer yüzüne ise kalbinizden gelen en sıcak mesajınızı yazdırabileceğiniz kişiye özel metal çakmak! Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak ile bu istediğinizi yerine getiriyoruz. 

Sevgiliye alınabilecek hediyeler

Kişiye Özel Fotoğraf Ve Mesaj Baskılı Kalp Anahtarlık


Sevgilinize ufak ancak her zaman kullanabileceği güzel bir hediye vermek isterseniz, Kalp şeklindeki tasarımı ve üzerinde size özel fotoğrafın yer alacağı bu anahtarlık mükemmel bir hediye tercihi olacaktır. Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kalp Anahtarlık üzerine sevgilinizle birlikte çektirdiğiniz romantik bir fotoğrafı taşıyabilir ve O'na fiyatı ile ıcız güzel bir 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi verebilirsiniz. 

Sevgiliye seni seviyorum Hediyesi

Sevgiliye Romantik Çikolatalı Hediye Sepeti


Aşkınızı aldık, romantik bir hediye kutusu içerisine koyduk! Ne mi oldu? Ortaya kendiliğinden kusursuz romantiklikte, şirin mi şirin bir hediye çıktı! İçerisinde en güzel duygularınızın karşılığı olan bayan sevgiliniz için birbirinden güzel hediyeler bulunan bu romantik hediye sepeti içerisinde bakın neler var? Öncelikle şık hediye kutusunu tanıtalım: İki katlı ve çekmeceleri bulunan üzeri deri ile kaplı bir hediye kutusu! Üst çekmecesini açtığınızda, karşınıza aşk okuna saplanmış iki aşık kalp nakışlı şık kırmızı el havlusu çıkıveriyor. Alt çekmecesinde ise, 2 adet kırmızı jelatine sarılı büyük kalp çikolatalar, 1 adet kabartma gül desenli kırmızı kalp mum, 1 adet "I Love You" etiketine sahip kırmızı kalp lolipop ve 1 adet birbiri içine geçmiş şekilde kırmızı resim çerçevesi bulunmaktadır. Sevgilinize romantik duyguları en üst seviyede yaşatacak olan bu özel hediye sepetini kaçırmamalısınız!

Fotoğraflı En Yakışıklı Erkek Madalyonu

En Yakışıklı Erkek Madalyonu


Aşk insanı daha fazla hayata bağlayan, mutluluğun ne olduğunu yeniden hatırlatan bambaşka ve çok özel bir şey! Sevgiliye hediye alma nedeni de tam olarak budur! Şimdi sizler için seçtiğimiz madalyon da, erkek sevgilinizi mutluluktan bulutların üzerine taşıyacak kadar özel ve anlamlı! Üzerine sevgiliniz için dilediğiniz gurur verici mesajlarınızı yazabileceğiniz en Yakışıklı Erkek Madalyonu ile, sevgilinize yaşatacağınız mutluluk bir adım ötenizde! Altın sarısı rengindeki bu özel madalyon, gerçeği ile ayırt edilemeyeck orijinallikte! Sevgiliye yıldönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü için tüm özel günler de bu anlamlı madalyonu erkek sevgilinize armağan edebilirsiniz! 

Sonsuz Aşk Gazetesi

Sevgilinize Sürpriz Bir Hediye & Sonsuz Aşk Gazetesi


Görsel ve yazılı içeriği tamamen size özel olarak hazırlanacak Sonsuz Aşk gazetesi ile, sevgilinize unutulmayacak güzel bir sürpriz yapıp, O'nu çok mutlu edebilirsiniz! Bu gazetenin manşeti, içerisindeki fotoğraflar, sütunlar, başlıklar ve yazılar tamamen size ait! 4 Sayfa şeklinde hazırlanan Sonsuz Aşk Gazetesi ile, kız arkadaşınıza inanılmaz romantik ve son derece sürpriz bir hediye tasarlamanız an meselesi! Sonsuz Aşk Gazetesi ile ister sevgilinize "Evlilik Teklifi" yapın, ister bu sıra dışı ve son derece orijinal armağan ile doğum gününü kutlayın, isterseniz de sırf eğlence olsun, sevgilinizin yüzü gülsün diye, kendinize özel magazin haberleri uydurun! Kesin olan şu ki, sevgilinizin bugüne kadar aldığı en enteresen, en romantik, en sıra dışı hediye Sonsuz Aşk Gazetesi olacaktır! Bu ürüne ait detay ve fiyat bilgisi için lütfen resme tıklayınız! 

Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak

Sevgiliye Kişiye Özel Karakalem Resimli Kahve Kupası


Kana kana aşkınızı yudumlayın! Bu romantik kupa bardak, hem sevgilinize sizi hatırlatacak özel bir ürün, hem de size olan özlemini giderebileceği en özel armağanlardan biri. Üstelik bunu en keyifli anlardan biri olan çay& kahve yudumlarken yapacak! İster kahve kupası olarak kullansın, ister masasındaki kalemleri içerisine koymak için! Sevgilinize, üzerinde aşkınızın en değerli fotoğrafının baskısının yer alacağı son derece kullanışlı bir kupa bardak hediye ederek, Aşkınızı Everest'in zirvelerine taşıyacaksınız! Fotoğraf koleksiyonunuz içerisinden beğenip göndereceğiniz özel fotoğraf, üzerinde birkaç farklı teknik uygulanarak görsel açıdan daha da şık hale getiriliyor.   

sevgili için hediyeler

Kalbimde Birtek Sen Varsın Taş Baskı


Üzerine istediğiniz kişisel fotoğrafınızı ve yine %100 size ait olan çok özel mesajınızı yazabileceğiniz Kişiye Özel Taş Baskı, dekoratif ahşap çerçevesi ile çok şık bir üründür. Hepimiz sevdiklerimiz için aldığımız hediyelerin uzun yıllar kalıcı olmasını ve bu hediyeniz bizi hatırlatmasını isteriz. Siz de bizimle aynı düşüncedeyseniz, Kişiye Özel Taş Baskı hem anlam itibari ile hem de oldukça şık ve dekoratif olması sebebi ile, sevgiliye düşünülebilecek en ideal armağanlardan biridir. Bu şık ürünü kime armağan ederseniz edin, garanti ediyoruz ki çok özel ve şık bir armağan vermiş olacaksınız.

sevgiliye güzel hediyeler

Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolatalar


Eşinize veya sevgilinize hem duygularınızı çok güzel ifade edecek, hem anlamlı ve romantik bir hediye mi arıyorsunuz? Sevgiliniz için düşündüğünüz bir armağanda aradığınız özellikler bunlar ise, size çok güzel bir haberimiz var. Hem fotoğrafınıza, hem isimlerinize, hem de mesajınız özel olarak hazırlanacak kalp kutu içerisindeki çikolatalara ne dersiniz? Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolata tamamen size özel hazırlanıyor. Yerken kendinizi keyifli ve mutlu hissedebileceğiniz Fotoğraflı Çikolatalar sevgiliye doğum günü hediyesiyıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz en ideal armağanlardan biri. Size özel çikolatalar inanıyoruz ki, sevgilinizi de heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. 

sevgiliye esprili hediye

Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Sevgili Cüzdanı


Sevgiliniz yeryüzünün en dürüst ve en iyi kalpli insanı olabilir, ama aslında o bir hırsız! Hem de işlediği kusur öyle böyle değil. Çünkü O kalbinizin hırsızı! Kişiye Özel Sevgili Cüzdanı, sevgilisine romantik ve aynı zamanda esprili bir hediye düşünenler için tasarlanmış oldukça sıra dışı bir armağan! Tıpkı evlilik cüzdanı şeklinde tasarlanmış olan bu cüzdan fotoğraflarınıza özel olarak hazırlanıyır. Sevgili cüzdanı üzerinde hem sizin, hem de sevgilinizin fotoğrafını bastırabiliyor ve aynı zamanda isimlerinizle birlikte mesajınızı iletebiliyorsunuz! O'na olan aşkınızı esprili bir hediye ile belli etmek isterseniz düşünebileceğiniz en orijinal hediyelerden biri de Kişiye Özel Sevgili Cüzdanı!

sevgiliye hediyesi

Sevgililere Özel Aşk Defteri


Aşk bu dünyadaki en yüce duygudur. Çünkü gerçek bir sevgi inanılmaz fedakarlıklar gerektirir. Çünkü aşk, hesapsız kitapsızdır. Bu yüzden de hiç düşünmeden kalbinin kapılarını ardına kadar açan sevgilimize hiçbir hediyeyi O'na layık göremeyiz! Öyle bir armağan olsun istersiniz ki, O'na olan şükranlarınızı, takdirleriniz, sevginizi ve saygınızı anlatsın. Evet! Şimdi sizlere böyle özel bir hediyeden bahsedeceğiz. Sevgililere Özel Aşk Defteri! Kız arkadaşınıza, içerisine yazacağınız özel mektuplarınız, şiirleriniz veya fotoğraflarınızla inanılma derecede Onu mutlu edebilirsiniz. Ahşap kaplı ve son derece romantik bir tasarımı bulunan bu defter sadece size özel. 

Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket

Sevgiliye Özel Armağan - Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket


Sevdiğiniz, değer verdiğiniz can dostlarınıza, aile dostlarınıza, en yakın arkadaşınıza özel bir hediye mi arıyorsunuz? Çoğu zaman bir iş adamının, sporcunun, sanatçının ya da bir bilim adamının önemli bir şahsiyetin elinden alırken izlediğimiz Plaketi şimdi siz sevdiklerinize armağan edebileceksiniz. Üstelik bu özel plaket üzerine, sevdiklerinize iletmek istediğiniz mesaj ve yine üzerinde görmek istediğiniz fotoğraf da birlikte yer alacak. Hayatınızda var olan herkes aslında sizin kişiliğinizin oluşmasında size ait zerrelerin bir araya gelmesinde katkı sahibidirler. Ancak bunlar içerisinde çok önemli olan bazı insanlar vardır ki, üzerinizde çok ciddi emekleri vardır. Size karşı inanılmaz fedakarlıklar sergilemişlerdir. 

Kişiye Özel isim Yazılı Deri Cüzdan

Kişiye Özel isim Yazılı Deri Cüzdan


Erkeklerin, kadınlar gibi çanta taşıma alışkanlıklarının olmadığını sanırım sizler de gözlemlemişsinizdir. Çanta taşımayan erkek, kendisi için değerli olan ne varsa, hepsini Cebindeki Cüzdanda taşır. Kimliği, Sürücü Belgesi, Onlarca Kredi Kartları, Çek, Senet, Para, sim kart hatta daha enteresan şeyler bile taşıyan var! Erkekler için demek ki cüzdan en özel en değerli eşyaları durumunda. Şimdi önereceğimiz ürün Kişiye Özel isim yazılabilen Deri Cüzdan! Bir bayan tarafından sevgilisi veya eşi, Erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Erkek Arkadaşınıza, kullanışlı ve şık bir armağan arıyorsanız, Gerçek deriden üretilmiş olan ve oldukça uzun ömürlü bu deri cüzdanı ona armağan edebilirsiniz.

İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye

Sevgilinize Özel Bir Armağan & Gerçek İncili Gümüş Kolye


İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İnci Gümüş Kolye tasarımı ile olduğu kadar, kendisi de değerli. Zinciri ve kolye ucu 925 ayar gümüşten üretilmiştir Sipariş etmeniz halinde adresinize şık kadife kutusu içerisinde gönderilmektedir. Size sadece bu şık kolyeyi sevdiğiniz bayana armağan etmek kalır. Üzeri salgı maddesi ile kaplı olan kum zerrecikleri ise zaman içerisinde muhteşem parlak ve göz alıcı inci tanelerine dönüşür. Bu süreç sizin sandığınız gibi pek de kısa sürmez, çok uzun bir zaman alır. İnci taneleri başlangıçta sadece kötü birer kum zerreciklerinden ibaretti ama zaman onları çok kıymetli taşlara dönüştürmüş oldu.

Kişiye Özel Kırımızı Makyaj Aynası

Bayan Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Makyaj Aynası


Bayanların vakitlerinin büyük bir bölümünü ayna karşısında geçirmeleri, onlara hediye almayı planlayan erkeklere, müthiş bir hediye fırsatı da verir aynı zamanda. Sevgilinize veya eşinize özel bir sevgililer günü hediyesi düşünüyorsanız, bu ürünü gözünüzü kırpamadan kız arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Üstelik gördüğünüz bu makyaj aynası sıradan da bir ayna değil! Kişiye özel bir ayna. Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynasını hediye alan özel bayan, bu aynayı artık elinden hiç düşürmeyecek. Sert bir plastikten yapılmış olan bu kişiye özel ayna, uzun yıllar kullanılabilecek harika bir üründür. İster Sevgilinize veya eşinize, ister Annenize, ister öğretmeninize hediye edebileceğiniz bu ürün, fiyatı ile de oldukça ucuz ve cazip bir ürün.

100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu

Sevgiliye Hediyeler - 100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu


Yeryüzünde lisan olarak hangi dili konuşulursa konuşulsun, bir söz dizisi vardır ki, o dili konuşan herkes için çok anlamlı ve özeldir. Elbette tahmin ettiğiniz gibi "Seni Seviyorum..." O kadar güzel ve anlamlı bir söz ki bu, duyulduğunda bir insanı dünyaların en mutlu kişisi yapacak kadar özel ve önemlidir. Siz de sevdiklerinize çok defa "Seni Seviyorum" dediniz ama bunu 100 farklı dilde sevdiklerinize iletmek sizce de heyecan verici olmaz mı? Evet tam 100 farklı dilde seni seviyorum. 100 Dilde söylenmiş olan Seni Seviyorum sözleri bir kavanozun içerisinde sevdiklerinize armağan edilmek üzere sizleri bekliyor. Sevgililer günü için Sevgilinize ya da eşinize hediye edebileceğiniz çok romantik ve özel bir armağan.

sevgiliye hediye fseçenekleri

Kişiye Özel En Güzel Duamsın Yastık


Biricik Aşkınız Eşinize yıl dönümünüz için kaliteli malzemden yapılmış En Güzel Duamsın Yastıkları hediye etmek gerçekten de iyi bir hediye düşüncesi olabilir. Üstelik sevgililer için tasarlanmış Sen Kabul Olunmuş En Güzel Duamsın Yastık, tamamen size özel. Eşinize ve size çok özel ve güzel bir ömür geçirmenizi diliyoruz. Üzerinde yer alan kız-erkek mutlu bir çift resmi ve isimlerinizin yazılmasıyla romantizmi en uç hali ile yatak odanıza taşıyor. Yastığınızın üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin yanı sıra dilediğiniz sevgi dolu mesajınızı yazdırabiliyorsunuz. Bunun için verdiğimiz linkteki kutucuklara isimlerinizi ve mesajınızı yazmanız yeterli. Kişiye Özel En Güzel Duam Yastık çok romantik bir Sevgililer Günü hediyesi bayan için de, erkek için de.

Gelin ve Damat Sevgili Tişörtü

İsim Yazılı Damat ve Gelin Sevgili Tişörtleri


Hayatınıza anlam katan ve kalbinizdeki en güzel duyguların karşılığı olan sevgilinizin ismi de en az O'nun kadar önemlidir. Hatta o kadar önemlidir ki, benzer isimlere sahip diğer kişiler bile sizin için artık sıradan insanlar olmaktan çıkar ve onlara daha anlayışlı ve hoş görülü olursunuz. Neden? Çünkü onlar sevgilinizin ismini taşıyor. Sevgilinizin ismi sizin için bu kadar önemliyse sevgilinizin ismini tişörtünüze yazdırın! Haliyle de yaklaşan yıldönümünüzde O'na 2'li Sevgili Tişörtlerinden armağan edin. Hani siz internette tüm arama motorlarına "Sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak ne alınır?" diye sormuştunuz ya? Sizi bu özel hediyelik tişörtlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

sevgili hediye tişört

Kişiye Özel Sevgili Tişörtleri


Üzerinde balonlar, kalp figürleri daha da önemlisi isminizin yer alacağı Kişiye Özel Sevgili Tişörtleri tam size göre. "Sevgiliye ya da kız arkadaşa özel günlerde ne hediye alınır?" sorusu ile arama motorlarında karşılarına çıkan tüm hediye sitelerinde sörf yapan erkeklere bu özel tişört modellerini öneriyoruz. Hem sevgilinize çok yakışacak; üzerinizde gururla taşıyabileceğiniz tamamen size özel tişörtleriniz olacak. Romantik, rengarenk sevgili tişörtleri ile sevgilinizi ne kadar değerli bulduğunuzu en güzel şekilde Ona hissettirebileceksiniz. İsim yazılabilen 2'li tişörtler üzerine 15 karaktere kadar isim yazılabiliyor. Şık tasarımı, rahat kullanımı ile sevgili tişörtleri üzerinizdeyken tüm gözler de üzerinizde olacak. 

Sevgiliye hediye önerileri

Sevgiliye Hediye - En Güzel Duamsın Duvar Saati


Sevgilinize özel bir doğum günü sürprizi ya da yıl dönümü sürprizi yapmaya ne dersiniz? Sevgilinize duyduğunuz o kocaman sevgi, o büyük aşk, şimdi Kişiye Özel Aşk Gazetesi Duvar Saati Sütunlarında. Sevgiliniz için belki de günlerdir şöyle etkileyici ve özel bir armağan arıyordunuz ama bir türlü istediğiniz hediyelik ürünü bulamıyordunuz. İddia ediyoruz ki, bu harika Aşk Gazetesi Duvar Saati kız arkadaşınıza alabileceğiniz en mükemmel hediyelerden biri. Tamamen sizin sözleriniz ile manşeti ve içeriği hazırlanan Kişiye Özel Aşk Gazetesi Duvar Saati ile, sevginizi sonsuz kılın. Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi olarak böylesine müthiş bir sürpriz hediyeyi ona armağan edin! Kişiye Özel hazırlanan bu duvar Saati üzerine sevgilinize ne mesaj iletmek istiyorsanız iletebiliyorsunuz! 

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi


Kız Arkadaşınıza yani biricik sevgilinize olan o müthiş sevgiyi tatlı tatlı anlatmak ister misiniz? Sevgilinize ya da eşinize sevginizi göstermenin en tatlı yolu böyle bir hediye ile olsa gerek! Doğum Gününde Sevgilinize/eşinize, içerisinde sürpriz taşıyan bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz. Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi, birbirinden şık ve her birinin üzerinde “Seni”, “Her şeyden”, “Çok”,“Seviyorum” kalp şeklindeki kutulardan oluşan enfes bir hediye vermeniz mümkün! Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi, Sevgilinize Sevgililer günü için veya doğum günü için alınabilecek ve sevgilinizin gözlerinde mutlu bir parıltıya, dudaklarında ise tebessüme yol açacak en ideal hediyelerden biridir. Yaklaşan doğum günü siz ve değerli sevgiliniz için bu hediye ile daha anlamlı ve daha özel bir hale gelecek! Kalp şeklindeki son derece şık kutular içerisinde ne mi var? Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi içerisinde, bol bol ve çikolatanın her türlüsü var. İçerisinde renkli draje çikolatalar bulunmaktadır. 8 adet kalp şeklinde çikolata bulunmaktadır.

Sevgiliye hediye fikirleri

Aşkım Yazılı Sonsuzluk Kolye


Bayan sevgilinize doğum günü için alınabilecek hediyelerin bir sıralamasını liste halinde yapsaydınız eminiz ki bu listenin başına "Aşkım" yazılı kolyeyi birinci sırada yazmak isteyecektiniz! Çünkü göz kamaştırıcı şıklığı, taşıdığı anlamı ve sevginin bu denli güzel ifadesi bu kolyeyi birinci sıraya taşıyor! Üzerinde sonsuzluk sembolü bulunan Aşkım yazılı kolye, kız arkadaşınıza, günün her saati sizi hatırlatacak ve boynunda gururla taşıyabileceği çok özel bir kolye! Aşkım Yazılı 925 Ayar Gümüş Kolye, son derece zarif ve son derece romantik. Sonsuzluk sembolü ise, aşkı sonsuzluğa taşıyor! 

Erkek Sevgiliye Hediye - Erkeğe Kullanışlı Hediye Sepeti


Erkeğe özel hediye sepeti içerisinde bir erkeğin günlük yaşamında kullanacağı aksesuar ve şıklığını tamamlayacak her şey bir arada. Babanıza, sevgilinize, eşinize tam anlamı ile şık bir erkek hediyesi arıyorsanız, kişiye özel hale getirilen bu hediye sepeti sizin için ideal sayılır. Hazır sevgililer günü de yaklaşıyorken Sevgiliye hediye ne alınır diye hala net bir hediye kararı vermediyseniz, Erkek için Kişiye özel hediye sepeti, mükemmel bir Sevgililer günü hediyesi. Erkeğe özel hediye sepet ile hayatınıza anlam ve renk katan erkeği mutlu edin. Özel hediyelik sepette bulunan ürünleri ister standart olarak sipariş edin; isterseniz de cüz i bir ek bir fiyat ödeyerek gömlek, cüzdan gibi ürünleri kişiye özel hale getirin.

Puma Bayan Kol Saati

Sevgiliye Bayan Kol Saati


Spor giyinmeyi seven bayanların şıklığını tamamlayacak son derece hoş bir kol saati! Bayan Kol Saati, göz kamaştırıcı tasarımı ile tüm bayanların koluna takmaktan keyif duyacakları özel bir tasarıma sahip! Üstelik kalitesi ve tanınırlığı ile güzel bir saat! Siyah ve üzeri taşlarla süslenmiş zarif kayışı, sade beyaz iç rengi, metal gövdesi ile bileklerin yeni ikonu! Kız arkadaşınıza doğum günü için klasik fakat, etkileyici bir armağan için Bayan Kol Saati düşünülebilir.

My name is - İki İsimli Kalp Kolye

My name is - İki İsimli Kalp Kolye


Dünya bildiği gibi dönsün, zaman istediği tempoda aksın, ben hayatımın aşkını buldum... diyenlerdenseniz, Aşkınızı taçlandıracak, sevgilinizi inanılmaz derecede mutlu edecek My name is - İki İsimli Kalp Kolye sizlerle! Aşka tarif edilemez bir duygudur derler ya hani, oysaki İki İsimli Kalp Kolye bu sözün çürütecek özellikte dizayn edilmiş şık bir kolye! Üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin yazılı olacağı ve isimlerin arasında da aşkınızın delili olacak kalp sembolü ile oldukça romantik bir görünüm kazanan İki İsimli Kalp Kolye, aşkı tarif eden en güzel kolyelerden biri! 

Sultan Altun Taşlı Kalp Kolye

Bayan Sevgilinize Şık Sultan Altun Taşlı Kalp Kolye


Güzel olduğu kadar, anlamlı bir bayan kolye modeli satın almak için dünya kadar para ödemenize hiç gerek yok! Çünkü yukarıda görmekte olduğunuz kolye, hem tasarım harikası hem de çok romantik bir ürün! Ucuz fiyatı ile dikkat çeken, altın suyu ile yakınmış, son derece şık kadife hediye kutusu içerisinde yer alan Kalpli Kolye! Bu şıklıkta ve bu fiyata daha ucuz kolye bulabileceğinizi hiç sanmıyoruz! 

Sevgiliye güzel hediyeler

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Halı


Sevgilimize hediye seçerken işin içerisine geleceği de katarız! Neden mi;? Çünkü, isteriz ki, bugünden vereceğimiz özel hediyenin, ileriki yıllar için de bir anlamı olsun, özel bir hatırası olsun! Bu hediye, gelecekte günlerde aşkımızın bir nişanesi olsun! İşte Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Halı, geleceğe taşınabilecek en güzel, en kalıcı armağanlardan biri! Üzerine istediğiniz fotoğrafın baskısının dokuma ile yapılacağı bu halı ile, sevgilinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz! Bu ürünün daha kaliteli bir şekilde hazırlanabilmesi için, göndereceğiniz fotoğraf çok önemli. Piksel değeri ve çözünürlüğü yüksek fotoğraflarla daha mükemmel sonuçlar almak mümkün olabiliyor. Sevgilinize ister doğum günü hediyesi, isterseniz de yıldönümü hediyesi olarak verebileceğiniz Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Halının farklı ebat seçenekleri de bulunuyor.  

Aşkımıza Ayılar Şahit Hediye Sepeti

Sevgiliye Romantik Sevimli Ayıcık Hediye Sepeti


Sevgilinize aşk dolu mektubunuzu içerisinde 2 adet sevimli pelüş ayı ve üzerinde "Seni Seviyorum" yazılı kırmızı yastık, kalp şeklinde tasarlanmış şişe içerisinde şekerlerden oluşan acayip derecede romantik bir hediye sepeti ile vermeye ne dersiniz? Beyaz renkteki oyuncak ayıcıklar en katı kalpleri bile yumuşatacak sevimlilikte! Belki sevgilinize bir özür borçlusunuz ve kalbini geri kazanmak istiyorsunuz? Belki sevgilinize ilan-ı aşkta bulunmak istiyor ve O'na duygularınızı romantik bir mektupla göstermek istiyorsunuz? İşte tüm özel anlar ve özel zamanlar için etkileyici romantiklikte güzel bir hediye düşünüyorsanız, size Sevimli Ayıcıklı Hediye Sepeti yeter! Aşkımıza Ayılar Şahit Hediye Sepeti ile ilişkinizi daha da kuvvetlendirebilir veya yeni aşklara yelken açabilirsiniz!

Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı

Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı


Bu Oscar'ın bildiğimiz klasik Altın Sarısı Oscar heykelinden tek farkı, OSCAR kahramanı adamının kalbini sonuna kadar açması! Bunun verdiği mesajı düşünebiliyor musunuz? Kalbimi senin için sonuna kadar açtım ve oarada bir tek sen varsın! Sevgilinize Romantik, Etkileyici bir Doğum günü armağanı veya Sevgililer Günü armağanı vermek istiyorsanız, Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscar'ı kesinlikle kaçırılmaması gereken bir hediye. Bu şahane ürünü, Annenize Anneler günü armağanı olarak da düşünebilirsiniz. Ya da gerçek Aşkınız olan Eşinize. Oscar'ın üzerine Sevdiğiniz kişiye iletilmek üzere istediğiniz mesajı da ekletebilirsiniz.

Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardak

Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardak


İlk Etapta siyah gibi görünen bu özel kupaya, çay veya kahve içmek için sevgiliniz ne zaman sıcak su koyacak olsa, sizin o sımsıcak sevgi ve aşk dolu mesajınız ile karşılaşacaktır. Elbette ki bu mesaj sevgilinizi gün boyu mutlu etmeye yetecektir. Bardak sıcak suyun etkisi geçtikten sonra yine eski siyah kupa şekline geri dönecektir. Mesajınızı tekrar görmek isteyen sevgilinizin tek yapması gereken bir bardak çay doldurmak olacaktır. Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Sihirli Kupa Bardak, Sevgililer için çok romantik bir hediye.

Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati

Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati


Kız arkadaşınıza, eşinize sevgililer gününde hediye edebileceğiniz son derece romantik bir hediye! Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati hem mükemmel tasarımı hem de taşıdığı anlam itibari ile, aşkı en ihtişamlı hali ile ifade ediyor! Bu duvar saati, sıradan bir saatten çok daha fazlası! Birincisi tasarımı inanılmaz derecede dikkat çekici ve şık! Saatin sağ yarısı sevimli kırmızı kalp şeklinde çizgiler ile tasarlanmış, sol yarısı ise yine şirin siyah puntolar ile rakamları gösteriyor! Daha da önemlisi Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati'nin sağ alt tarafı ise tamamen size ayrılmış durumda! Kişiye Özel olarak hazırlanan bu duvar saati üzerine, sevgilinize hangi romantik mesajı iletmek istiyorsanız onu yazabiliyorsunuz! Yine sevgilinizin ismini de bu saat üzerine işleyebiliyorsunuz! Kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza şık ve romantik bir hediye düşünüyorsanız, kişiye özel hazırlanan Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati mükemmel bir hediye seçimi olacaktır. Bu son derece şık ve yıllarca unutulmayacak romantik ürünü, Sevgililer günü hediyesisevgiliye doğum günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi olarak sevgilinize armağan edebilirsiniz!

Sevgiliye esprili hediyeler

Sevgililere Özel Tencere İle Kapak T-Shirt


Sevgiliniz ile ne kadar mükemmel bir uyum sergilediğinizi dışarıda, kalabalıklarda bile herkesin bilmesini ve sizi takdir etmesini ister misiniz? Sizi görenlere "Tencere Yuvarlanmış Kapağını Bulmuş" dedirtecek Sevgililere Özel Tencere İle Kapak T-Shirt şimdi burada! Erkek ve bayan için tek tek satılan kullanımı rahat, siyah uzun kollu T-Shirt'ler sevgilinize duyduğunuz aşka bambaşka bir açıklama getiriyor!

Kişiye Özel Gömlek

Erkek Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Gömlek


Erkek arkadaşınıza, Sevgilinize, Babanıza veya erkek öğretmeninize Kişiye Özel Erkek Gömlek Hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına müthiş bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği armağan edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgilinize, Doğum Günü Hediyesi veya Eşinize Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi olarak Özel bir armağan arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, Erkek Gömlektir. Gömlek, kravat ile birlikte erkeklerin Gardıroplarında en fazla çeşit ve modeli bulunan, kıyafettir.

Şık Ahşap Kutuda Şişe İçerisinde Aşk Mesajlarınız

Şık Ahşap Kutuda Şişe İçerisinde Aşk Mesajlarınız


Sevgilinize unutamayacağı bir "Evlilik teklifi" yapmak istiyor ama bunu en etkileyici şekilde nasıl yapabilirim diye mi düşünüyorsunuz? Ya da kız arkadaşınıza ilk defa "Seni Seviyorum" sözlerini söyleyeceksiniz ama bu özel cümleyi daha etkileyici nasıl söylerim diye mi araştırıyorsunuz? O halde size çok orijinal bir önerimiz var; Bu özel sözlerinizi resmini görmekte olduğunuz bu ahşap kutu ile gerçekleştireceksiniz! Ama kutu oldukça romantik ve sıra dışı. Neden sürprizlerle dolu olduğunu ve nasıl etkileyici bir kutu olduğunuz anlatmak için hemen detaylarına geçelim! Üzerinde "Aşkınızdan Mesaj Var" yazılı bir ahşap kutu ve bu şık kutu içerisinde deniz kabukları, deniz kumu yer alıyor! Şimdi bundan sonrasını daha dikkatlice okuyun lütfen, çünkü bundan sonrası çok önemli; İçerisinde sevgilinize iletmek istediğiniz (İster doğum günü kutlama mesajınız, ister evlilik teklifiniz, isterseniz Onu ne kadar çok sevdiğiniz anlatacak özel mesajlar) mesajınızın yer aldığı, ağzı tıpalı mantar ile kapatılmış sürpriz bir şişe! Ahşap Kutu İçerisinde Aşkınızdan Mesaj Var, sevgilinize bütün özel günlerinizde sürpriz yapabileceğiniz en güzel hediye seçeneklerinden biri!

Seiko Erkek Kol Saati Premier SNP023P

Erkek Sevgiliniz İçin Premier Kol Saati


Kol saati dünyasının en tanınmış, en ünlü markalarından biri olan, Premier serisi içerisinde yer alan Erkek Kol saati modeli, zamanı şıklık ve kalite ile buluşturan özel bir tasarım! Erkek arkadaşınıza, eşinize doğum gününde on yıllarca kullanabileceği, çok değerli bir hediye arıyorsanız, muhteşem bir kol saati olan Seiko Erkek Kol Saati tam size göre! Sevgiliniz kolunda bu kadar şık bir saat varken, kendisine bir başkası tarafından "Af edersiniz! Acaba saat kaç?" diye sorulduğunda, gururla saati söyleyecek! Spor ve klasik kıyafetlerle de son derece uyumlu olan Seiko Erkek Kol Saati, erkek için düşünülebilecek en şık armağanlardan biri!

Kişiye Özel Mesajlı Lazer İşleme Ferman

Evlilik Teklifi için - Kişiye Özel Mesajlı Ferman


En güzel aşk mesajlarınızı, en güzel kutlama mesajlarınızı hatta sevgilinize yazdığınız o mükemmel şiirlerinizi ferman şeklinde düzenleyip armağan etmek sizce de heyecan verici değil mi? Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman ile tüm sevgi mesajlarınızı, tebriklerinizi, kutlama mesajlarınızı ve hatta aşkınızı anlatan şiirlerinizi en gösterişli şekli ile sevdiklerinize iletebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Fermanlar, Osmanlı Padişahlarının herhangi bir konuda tuğralarını veya padişahlık nişanını taşıyan yazılı emirlerine denir. Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman ise bir buyruk veya emirler için değil, tamamen sizin iyi dilekleriniz, aşkınızı iletmek için kullanabileceğiniz çok şık bir Ferman. Sevdiklerinize Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman armağan etmek ile, hem onlara karşı en samimi duygularınızı belgelenmiş olacaksınız, hem de yıllarca asla unutamayacakları çok özel bir armağan vermiş olacaksınız. Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman üzerinde harika bir Osmanlı Tuğra işlenmiştir. Ürün deri bir kılıf ile amacına uygun ve orjinal bir ferman formatında adresinize gönderilecektir. Sevgilinize "aşk mesajlarınız", arkadaşlarınıza "kutlama mesajlarınız", iş yeri açılışlarına "hayırlı olsun" mesajlarınız, kısacası aklınıza gelen her türlü özel mesajınız, lazer işleme tekniği ile fermana yazılıyor.

eJOYA Lee Cool İstanbul MultiBags

Sevgiliye Hediye & Kapağı Değişebilir Omuz Çantası


İstediğiniz anda kapağını değiştrebileceğiniz bir omuz çantanız olsa ve bu çantanın görünümünü her kıyafetiniz için, ayrı ayrı ayarlayıp kıyafetiniz ile uyumlu bir hale getirebilseydiniz mükemmel olurdu öyle değil mi? Aslında bu hayal olmaktan çok öte ve size bir "tık" mesafede! eJOYA Lee Cool İstanbul MultiBags ile, istediğiniz an çantanızın süet kapağını değiştirebiliyorsunuz! Ürünü sipariş etmeniz halinde baskılı bir kapak ile beraber size bir adet de gri renkte düz bir kapak hediye olarak gönderiliyor! Ürün kaliteli bir süet kumaştan üretilmiştir. Çanta kapağı üzerinde yer alan baskı, süet kumaş üzerine uygulanmıştır. Değişebilen tüm kapaklar süettir. Çanta ile ilgili ayrıntılı bilgi vermek gerekirse; İçi 2 küçük ve 2 büyük olmak üzere toplam 4 göze ayrılmıştır. İçinde ayrıca önemli özel eşyalarınızı daha iyi korumak için fermuarlı bir de göz bulunmaktadır. Askısı istenilen boylara göre ayarlanabilmektedir. Bu şahane omuz çantasını ister sevgiliye hediye olarak düşünün, ister anneler gününde değerli annenize armağan edin!

Kelebek Ayna Saat

Erkek Sevgiliye Armağan - Kelebek Ayna Saat


Son derece güzel bir tasarıma sahip ve dekoratif etkisi ile görenleri kendisine hayran bıraktıracak Kelebek Ayna Duvar Saati ile sevdiklerinize özel bir armağan verebilirsiniz. Bu harika ürün, hem saat, hem ayna hem de çok şık bir dekor ürün olarak evlerin en güzel yerinde kendine yer bulacak. Mükemmel bir ürün olan Kelebek Ayna Saati ister kendiniz için kullanın ister sevdiklerinize ev hediyesi olarak armağan edin. Doğadaki canlılar içerisinde narinliğin ve güzelliğin simgesi olan kelebekler şimdi çok şık bir tasarımla dekoratif bir ürüne dönüştü. Evinize mükemmel bir süs ve hava katacak olan Kelebek Ayna Saat şıklıktan taviz vermeyenler için hazırlanmış çok özel bir duvar saatidir. Özel bir malzemeden yapılmış olan Kelebek Ayna Saati çok amaçlı kullanabilirsiniz. Dilerseniz ayna olarak kullanın, dilerseniz ev için dekoratif bir süs eşyası, yine dilerseniz sadece zamanı öğrenmek için kullanın. Dayanıklı bir malzemeden yapılmış olan Kelebek Ayna Saat diğer cam aynalar gibi kırılmaz ve çatlama yapmaz.

eJOYA-Kravat & Mendil-Kırmızı

Erkek Sevgiliye Kravat ve Mendil Hediyesi


Erkek takım elbisenin en gösterişli aksesuarı hiç şüphesiz ki, kravat ve ceket ön cebine yerleştirilen aynı renk tonlarında mendildir! Erkek arkadaşınıza hem normal zamanlarda kullanabileceği, hem de düğün, davet, organizasyon gibi özel günlerde kullanabileceği şık bir aksesuar hediye etmeyi düşünüyorsanız, özel hediye kutusu içerisinde yer alan "eJOYA" marka Kravat Mendil tam size göre! Bu ürüne ait farklı bir çok renk seçeneği bulmak mümkün!

Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna

Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna


Hem romantik, hem şık, hem dekoratif, hem isim yazılabilen kişiye özel bir ürün, hem de son derece kullanışlı bir ayna! Saydığımız tüm bu özellikler Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna'da bir araya toplandı. Sevgilinize Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna hediye ettiğinizde 7/24 karşısında sizi görecek. Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna üzerine kız arkadaşınızın (sevgilinizin) veya eşinizin ismini yazdırabilir ve O'na mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz. Birbiri içerisinde geçmiş aşkın sembolü olan kalp şeklinde tasarlanan dekoratif ayna üzerine dilediğiniz isimleri yazdırabilirsiniz. Evinizin duvarına aşkınızı yansıtın! Üzerinde sizin ve sevgilinizin isminin yazılı olduğu Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Aynayı görenler büyük aşkınıza müthiş bir hayranlık duyacak ve buna şahitlik edecekler. 

Sevgiliye hediyesevgiliye hediyeSevgililere Özel 2014 Yılbaşı Kupası
sevgiliye hediyeAhşap LOVE Tasarımlı ÇerçeveSevgiliye hediye
Seni Seviyorum Demek İstedim Hediye Kutususevgiliye hediyeSevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak
Sevgiliye hediyeSevimli Ayıcığın Dolu Dolu ‘Seni Seviyorum’ Mesajı'İyi ki Doğdun Sevgilim' Şekerlemeleri
Sevgiliye hediyeSevgiliye hediyeKişiye Özel Aşk Gazetesi Duvar SaatiSevgililere Özel Saten YastıkKişiye Özel Wanted ÇerçeveSevgiliye güzel hediyeSevgiliye hediyeSevgiliye hediyeKişiye Özel İsim Yazılı Kolye

Sevgilinizin ruhunu saracak, sevgi ihtiyacını en romantik şekilde giderecek ve sevgilinize tüm özel günler için armağan edebileceğiniz en romantik hediyelerden bazılarını görmektesiniz! Aşağıdaki görsele tıklayarak, romantik hediyeler dünyasına merhaba diyebilirsiniz!
romantik ne hediye alınabilir

YORUMLAR

BLOGGER: 6
Loading...
Ad

.çocuklar için hediye,2,10 TL altı hediyeler,1,14 şubat hediyeleri,4,20 TL altı ucuz hediyeler,1,2021 yılbaşı hediyeleri,1,25 Yaş Doğum Günü Mesajları,1,3 boyutlu lambalar,1,3 boyutlu led lambalar,1,3 boyutlu tablolar,1,365 her güne aşk mesajı konservesi,1,3d harf çerçeve,1,3D lambalar,2,3D led gece lambası,1,90'lı yıllar,1,90'lı yılların çocuk oyuncakları,1,acayip hediyeler,1,ağır sözler,1,ahşap puzzle,1,Akrep burcu,1,Akrep burcu erkeğe hediye,1,Akrep burcu erkek için hediye,1,alınabilecek hediyeler,1,Altın Nazar Boncuğu,1,altın yüzük,1,anahtarlık,2,anaokulu öğretmenine hediye,1,Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri,2,Anlamlı Hediyeler,14,anlamlı sözler,2,anne,2,anneler günü,1,anneler günü hediyeleri,24,Anneler günü hediyesi,80,anneler günü için özel hediyeler,1,Anneler Günü Mesajları,1,anneler gününe özel hediye,3,annelere hediye,7,anneye doğum günü hediyesi,14,anneye el yapımı hediyeler,2,Anneye farklı hediye,3,Anneye güzel hediyeler,1,Anneye güzel mesajlar,1,Anneye güzel sözler,1,anneye hediye,75,Anneye hediye fikirleri,7,anneye hediye ne alınır,3,anneye hediye yapmak,1,Anneye ilginç hediye,2,Anneye kısa mesajlar,1,Anneye ne hediye Alınır,8,Anneye Özel Ahşap Tepsi,1,Anneye Özel Hediye,18,anneye yapılabilecek hediyeler,1,antika telefonlar,1,araba cam gölgeliği,1,araba hediyeleri,3,araba hediyesi,9,araba için hediye,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,Arkadaşa hediye,11,arkadaşa yaş günü sözleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyeleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,asker,1,asker hediyeleri,2,asker sevgiliye hediye,2,askere hediye,2,askere ne hediye alınır,1,Aslan burcu,1,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkek için hediye,1,aşk,2,aşk bankası,1,aşk defteri,1,Aşk Dolu Kavanozları,1,aşk drajeleri,1,aşk fermanı,1,aşk gazetesi,1,aşk hakkında bilgiler,1,aşk kavanozu,2,aşk kitapları,1,aşk konservesi,1,aşk mesajları,4,aşk nedir,1,aşk sözleri,2,aşk şarkıları,1,aşk şiiri nasıl yazılır,1,aşk şiiri örnekleri,1,Aşkıma Mesaj Konservesi,1,aşkımıza dair herşey kitabı,1,Atatürk hediyeleri,1,Atatürk resimli hediyeler,1,ateşli görevler oyunu,1,avm,1,avukata hediye,2,avukatlar için hediye,2,ayakkabı düzenleyici,1,ayakkabı organizeri,1,baba,2,Babalar Günü,1,Babalar günü hediyeleri,5,Babalar Günü Hediyesi,49,babalar günü kutlama mesajları,1,Babalar Günü Mesajları,3,Babalar Günü Sözleri,3,babalar gününe özel hediye,3,Babalara hediye,13,Babaya doğum günü hediyesi,19,babaya el yapımı hediyeler,1,babaya gömlek,1,babaya hediye,49,babaya hediye yapmak,1,Babaya ne hediye alınır,1,babaya özel hediyeler,5,Babaya Özel Madalyon,1,babaya özel sihirli kupa,1,babaya ucuz hediyeler,1,baharatlık seti,1,balayı hediyesi,1,Balık burcu,1,Balık burcu erkeğe hediye,1,Balık burcu erkek için hediye,1,banyo hediyeleri,1,bardak,1,Bardak Altlığı,3,Baskılı duvar saati,1,baskılı tablo,1,Başak burcu,1,Başak burcu erkeğe hediye,1,Başak burcu erkek için hediye,1,bayan,3,bayan aksesuar,14,bayan bileklik,16,bayan cüzdan,1,bayan çanta,6,Bayan deri cüzdan,5,bayan eşe hediye,14,Bayan Hediye,4,bayan hediyeleri,41,bayan hediyesi,7,bayan için doğum günü hediyesi,1,bayan kolye,26,Bayan kolye modelleri,9,bayan mühendise hediye,1,Bayan Öğretmene Hediye,10,bayan sevgiliye anlamlı hediyeler,1,bayan sevgiliye doğum günü hediyesi,8,bayan sevgiliye hediye,47,bayan sevgiliye hediye sepeti,3,bayan sevgiliye ilginç hediyeler,3,bayan sevgiliye kişiye özel hediye,2,bayan sevgiliye romantik hediyeler,1,bayan sevgiliye sevgililer günü hediyesi,2,bayan takı modelleri,4,bayan yüzük,8,Bayana doğum günü hediyesi,1,bayana evlilik yıldönümü hediyesi,3,bayana hediye,24,bayana hediye kutusu,1,bayana hediye sepeti,7,bayana ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,bayana ilginç hediyeler,4,bayana kişiye özel hediye,5,bayana sevgililer günü hediyesi,3,bayana sevgililer günü sürprizleri,1,bayana sürpriz,2,bayana yılbaşı hediyesi,1,bayana yılbaşı sürprizi,1,bayana yıldönümü hediyesi,1,bayanlara doğum günü hediyesi,1,bayanlara hediye,8,bayanlara ilginç hediyeler,2,bayrak anahtarlık,1,bebeğe hediye,12,bebeğe hediye sepeti,2,bebeğe isim yazılı künye,1,bebeğe nazar boncuğu,1,bebek bileklik,1,bebek body,1,bebek hastane çıkışı hediyesi,1,bebek hediye sepeti,3,bebek hediyeleri,21,bebek hediyeleri ilginç,1,bebek hediyesi,15,bebek hediyesi ne alınır,1,bebek için hediye,1,bebek mama önlüğü,3,bebek nazar boncuğu,1,bebek şekeri,1,bebek şekerlemeleri,2,beslenmesi,1,Beyaz Erkek Gömlek,1,bileklik,1,bileklik modelleri,1,bisiktirol,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye Ne Alınır,1,biz evlendik ürünleri,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkek için hediye,1,boş hediye kutusu,1,Bozuk Para Cüzdanı,1,burç,1,burçlara göre hediye,14,butik kurabiye,1,Buzdolabı Açacağı,1,büro hediyeleri,3,büro hediyesi,3,Büyük boy oscar ödülü hediyesi,1,Büyüyen Kristal,1,cam gölgeliği,1,cam kavanoz hediyeleri,1,Canım Annem,1,canım annem kavanozu,1,canım annem kristal baskı,1,canım babam kavanozu,1,Canvas Tablo,1,cep aynası,2,Cep Telefonu Kılıfı,1,cep telefonu mesajları,1,Cep Telefonu ve Navigasyon Araç Tutacağı,1,cilt bakımı,1,cinsel fantezi ürünleri,1,cüzdan,1,cüzdan modelleri,1,çakmak,2,çanta şeklinde hediye ambalajı yapımı,1,Çatal Kaşık Duvar Saati,1,çeyiz hediyesi,1,çiçek,1,çiçek bakımı,1,çift tişörtleri,1,çiftler için yastıklar,1,çikola sürprizi,1,çikolata,2,çikolata puzzle,1,çim adam,1,çocuk hediyesi,3,çocuklara doğum günü hediyesi,6,Çocuklara hediye,16,çocuklara hediye fikirleri,1,çocuklara ilginç hediyeler,2,çocuklara yılbaşı hediyesi,1,çok seviyorum draje,1,değişik,1,değişik hediyeler,11,değişik öğretmenler günü hediyesi,1,dekor ürünler,1,Dekoratif Antika Masaüstü Telefonlar,1,dekoratif ayna modelleri,15,dekoratif duvar saatleri,8,dekoratif ev hediyeleri,6,Dekoratif hediyeler,52,Dekoratif Kalp Aynalar,1,dekoratif ürünler,3,dergilik,1,Deri Cüzdan,2,Dev Kurşun Kalem,1,Dilek feneri,1,din kültürü öğretmenine hediye,1,din öğretmenine hediye,1,Dini hediyeler,1,diy,1,Doğum Günü,3,Doğum Günü Hediyeleri,7,doğum günü hediyesi,33,doğum günü kutlama mesajları,1,doğum günü mesajları,4,doğum günü mumları,1,doğum günü pasta mumu,1,doğum günü sözleri,1,doğum hediyeleri,7,doğum hediyesi,5,doktor hediyeleri,1,doktor hediyesi,1,doktor isimlik,1,doktor kupası,1,doktorlara hediye,2,doktorlara özel hediyeler,1,donan kupa,1,donan kupa bardak,1,Dudak Nihale,1,Duvar Saati modelleri,18,Duvar Saatleri,15,duvar sticker,8,duvar süsleri,4,duygusal doğum günü hediyeleri,1,duygusal hediyeler,1,düğün hediyesi,1,Dünyanın en iyi babası,1,düşündürücü sözler,1,düz renk kravat,1,eğitici oyuncaklar,1,eğlenceli hediyeler,4,eğlenceli oyunlar,1,el emeği hediye,2,el emeği hediyeler,4,el tapımı hediye fikirleri,1,el yapımı aksesuar,1,el yapımı anı defteri,1,el yapımı anneler günü hediyesi,3,el yapımı aşk defteri,1,el yapımı ayakkabı,1,el yapımı babalar günü hediyesi,2,el yapımı baharatlık seti,1,el yapımı bardak altlığı,1,el yapımı bayan çantası,1,el yapımı bileklik,2,el yapımı doğum günü hediyeleri,1,el yapımı duvar saati,1,el yapımı ekmek sepeti,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı ev hediyesi,1,el yapımı evlilik yıldönümü hediyesi,1,el yapımı fotoğraf albümü,2,el yapımı hediye,48,el yapımı hediye paketleri,1,el yapımı hediyeler,61,el yapımı kalp el ısıtıcı,1,el yapımı kanvas tablo,1,el yapımı kedi yastığı,1,el yapımı kişiye özel kolye,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı kupa bardak,2,el yapımı ofis süsleri,1,el yapımı origami panda,1,El yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,El yapımı öğretmenler günü hediyesi,1,el yapımı parmak arası terlik,1,El Yapımı Piksel Kalp Kolye,1,el yapımı pirinç kesesi,1,el yapımı portföy çanta,1,el yapımı resim çerçevesi,2,el yapımı romantik tablo,1,El Yapımı Sevgililer Günü Hediyeleri,1,el yapımı sevgililer günü hediyesi,2,el yapımı sürpriz hediye,1,el yapımı tablet kılıfı,1,el yapımı tablo,1,el yapımı takı,1,el yapımı terlik,1,el yapımı yastık,1,el yapımı yemek menüsü,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yıldönümü hediyesi,1,elbise düğmelerinden romantik tablo yapma,1,Emoji,1,emoji duvar saatleri,1,emoji saatler,1,emoji yastık,1,en güzel aşk şiirleri,1,en güzel bayan kolyeleri,1,en güzel ofis hediyeleri,1,en ilginç sevgili hediyeleri,1,en iyi sevgililer günü hediyeleri,1,en iyi şarkılar,1,En Kötü Hediye Fikirleri,1,en romantik aşk mesajları,1,enteresan hediyeler,2,enteresan telefon kılıfları,1,enteresan ürünler,1,erkeğe,1,erkeğe alışverişi sevdirme,1,erkeğe aşk mektubu,1,erkeğe doğum günü hediyesi,5,erkeğe en güzel yılbaşı hediyesi,1,Erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi,2,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe hediye,60,erkeğe hediye fikirleri,1,erkeğe hediye kutusu,1,erkeğe hediye ne alınır,1,erkeğe hediye seçenekleri,1,erkeğe hediye sepeti,14,erkeğe hediye seti,4,erkeğe hediyeler,2,Erkeğe ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,erkeğe ilginç hediyeler,17,erkeğe iltifatlar,1,erkeğe kişiye özel hediye,7,erkeğe kişiye özel hediyeler,1,erkeğe ofis hediyesi,1,erkeğe özel hediye,1,erkeğe özel kol saati,1,erkeğe romantik sürprizler,1,erkeğe sevgililer günü hediyesi,5,erkeğe sürpriz,4,erkeğe sürpriz yapmak,1,erkeğe yapılabilecek sürprizler,1,erkeğe yılbaşı hediyesi,2,erkeğe yıldönümü hediyesi,1,erkek,5,erkek aksesuarları,1,erkek arkadaş,2,erkek arkadaşa hediye,14,erkek arkadaşa ne hediye alınır,1,erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi,2,erkek bebek hediye sepeti,3,erkek bebek hediyeleri,8,erkek bebek hediyesi,3,erkek cüzdan,2,erkek çanta,1,erkek çocuk hediyeleri,6,erkek deri cüzdan,6,erkek eşe hediye,3,erkek eşe hediye fikirleri,1,erkek eşe hediyeler,1,erkek eşe ne hediye alınır,1,Erkek Gömlek,6,erkek gömlek hediyesi,1,erkek gömlek modelleri,1,Erkek Hediye,3,erkek hediye aksesuar,1,erkek hediye seti,1,erkek hediyeleri,43,erkek hediyesi,8,erkek için doğum günü hediyesi,1,erkek için hediye,1,erkek için ilginç hediyeler,1,erkek için özel hediye,1,erkek için yılbaşı hediyesi,1,erkek mühendise hediye,1,erkek öğretmene hediye,9,erkek sevgiliye anlamlı hediyeler,1,erkek sevgiliye doğum günü hediyesi,4,Erkek sevgiliye hediye,37,erkek sevgiliye ilginç hediyeler,3,erkek sevgiliye romantik hediyeler,1,erkek tişört,1,erkekle alışveriş,1,erkekler için hediye,1,erkeklere hediye,2,Erkeklere hediye aksesuar,1,erkelere hediye,3,erotik hediyeler,2,erotik oyunlar,2,eski terlikleri yenileme,1,eski yılbaşı kartpostalları,1,esprili araba mesajları,1,esprili erkek tişörtü,1,esprili hediyeler,4,Esprililere Hediye Önerileri,1,eşe hediye,8,eşe yıldönümü sürprizi,1,Eşinize Hediye,14,eşlere hediye,1,etkileyici hediye kutusu,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,25,Ev hediyesi,97,ev için hediye,2,Ev Maketi,1,ev yapımı misafir şekerlemeleri,1,evde battaniye boyama,1,evde erkeğe sürpriz,1,evde şekerleme yapımı,1,evde terlik yapımı,1,evde yapılabilecek sürprizler,1,evde yüz maskesi nasıl hazırlanır,1,evlilik hediyesi,2,evlilik teklifi,1,evlilik teklifi için tektaş yüzük,2,Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi,27,evlilik yıldönümü,3,Evlilik Yıldönümü Hediyeleri,6,evlilik yıldönümü mesajları,1,evlilik yıldönümü sürpriz önerileri,1,evlilik yıldönümü sürprizi,3,evlilik yıldönümü sürprizi erkeğe,1,fantezi hediye seti,1,fantezi ürünler,1,fantezi ürünleri,1,farklı,2,farklı hediyeler,12,fırsat hediyeler,1,fırsat tatiller,1,film şeridi peri led işıklı şişe lamba,1,fincan duvar saati,1,fizik öğretmenine hediye,1,fotoğraf albümü,1,fotoğraf baskılı mousepad,1,Fotoğraf Çerçeveleri,14,fotoğraflı anahtarlık,1,fotoğraflı kitap ayracı,1,fotoğraflı kol saati,2,Fotoğraflı Kolye,1,fotoğraflı mousepad,1,gazeteden resim çerçevesi yapımı,1,Gece Lambaları,4,Gece Lambası,1,geçmiş olsun çikolatası,1,geçmiş olsun hedyesi,1,Gizemlilere Hediye Önerileri,1,gömlek,1,Gramofon Müzik Kutusu,1,greyfurt ile cilt bakımı,1,gül yaprakları,1,gümüş bileklik,2,gümüş kolye,1,gümüş tektaş yüzük,1,günü,1,güzel bebek hediyeleri,1,güzel bir tatil,1,güzel doğum günü sözleri,1,güzel ev hediyeleri,3,güzel sözler,5,güzel sözler kısa,1,güzel sözleri,1,hafta sonu sevgili ile neler yapılabilir,1,halı mousepad,1,hangi hediyeler sevgiliye alınır,1,Hareketli Mini Masaj Aleti,1,Harf Çikolata,1,harfli kolye,1,hat sanatı ile isim,1,hayat sözleri,2,hayatla ilgili güzel sözler,1,Hayvan Figürlü Peluş Başlık,1,Hayvanlı Kukla Battaniyeler,1,hediye,72,hediye alma sınırı,1,hediye ambalajı nasıl yapılır,1,hediye bayan kolye,2,hediye bileklik,9,hediye cüzdan,1,hediye çikolata,10,hediye Duvar Saatleri,2,hediye el yapımı kolye,1,hediye ev aksesuar,1,hediye fantezi ürünler,1,hediye fikirleri,6,hediye fotoğraf ayracı,1,hediye gülen yüz yastıklar,1,hediye kalem,3,hediye kupa bardak,2,Hediye kutusu,1,hediye kutusu yapımı,2,hediye kutusu yapma,1,Hediye maket,1,hediye masa üstü isimlik,1,hediye mousepad,1,hediye nasıl olmalı,1,hediye nazar boncuğu,1,hediye oyuncak,1,hediye ödül,7,hediye ödüller,8,hediye önerileri,1,hediye paketi nasıl yapılır,2,hediye paketi süsleme,1,hediye paketleme yöntemleri,1,hediye plaket,10,hediye puzzle,3,hediye puzzle çikolata,1,Hediye sepeti,25,hediye sepetleri,8,hediye sertifikalar,5,hediye seti,3,hediye şeker,3,hediye şekerleme,1,hediye şemsiye,1,hediye tablo,2,hediye tatlı,1,hediye yastık,2,hediye yastıklar,7,hediyeler,4,hediyeleri,6,hediyelik bayan takı modelleri,1,hediyelik butik kurabiyeler,1,hediyelik çim adam,1,hediyelik el emeği mini pirinç kesesi,1,hediyelik erkek tişört,1,hediyelik eşya,2,hediyelik kolye,1,hediyelik kutu,1,hediyelik Oscar heykeli,5,hediyelik oscar ödülü,6,hediyenin tarihçesi,1,hediyesi,8,Hoşgeldin Prenses Şekerlemeleri,1,ikiye ayrılan anahtarlık,1,ikizler burcu,1,İkizler burcu,1,İkizler burcu erkeğe hediye,1,İkizler burcu erkek için hediye,1,ilaç kutusu şeklinde hediye,1,ilginç,5,ilginç aksesurlar,1,ilginç araba hediyeleri,1,ilginç cüzdan,1,ilginç dekoratif ürünler,1,ilginç doğum günü hediyeleri,4,ilginç duvar saati,2,ilginç duvar saatleri,22,ilginç erkek hediyeleri,11,ilginç ev hediyeleri,29,ilginç ev hediyesi,20,ilginç evlilik yıldönümü hediyeleri,2,ilginç gece lambaları,8,ilginç Gece Lambası,1,ilginç hediye,14,ilginç hediye fikirleri,1,ilginç hediyeler,149,İlginç Hediyeler,1,ilginç hediyelik eşya,5,ilginç hediyelikler,5,ilginç hesap makinesi,1,İlginç iPhone 4/4S/5 kapakları,1,İlginç iPhone 4/4S/5 Kılıfları,1,ilginç iphone kılıfları,1,ilginç kişiye özel hediyeler,1,ilginç kol saatleri,1,ilginç kumbaralar,2,ilginç kupalar,1,ilginç lambalar,1,ilginç masa saati,2,ilginç ofis hediyeleri,9,ilginç saatler,1,ilginç sürprizler,1,ilginç telefon kılıfları,3,ilginç ürünler,73,ilginç yılbaşı hediyeleri,1,ilginç yılbaşı hediyesi,1,ilk hediye ne zaman verildi,1,iltifat,1,incili gümüş kolye,3,indirimli hediyeler,1,iPad aksesuar,1,iPad Mini Bluetooth Klavyeli Kılıf,1,iPhone Aksesuarları,7,iPhone kapakları,1,iPhone Kılıfları,4,isim ve harf yazılı deri cüzdan,1,isim yazılı cüzdan,2,isim yazılı gömlek,5,isim yazılı kalemler,3,isim yazılı kolye,3,isim yazılı oscar ödülü,5,isim yazılı plaka anahtarlık,1,isim yazılı vosvos,1,isimli Makyaj Aynası,3,isme özel bebek hediyeleri,1,isme özel cüzdan,1,isme özel çakmak,3,isme özel hediye,1,İsme özel hediye,3,isme özel hediyeler,10,İsme özel hediyeler,2,isme özel kolye,2,isme özel mousepad,1,isme özel usb bellek,1,istiridye içinde gümüş kolye,1,iş yeri hediyeleri,1,iyi ki doğdun sevgilim şekerlemeleri,1,kadın,1,kadın hediyeleri,1,kadın öğretmene hediye,1,kadına aşk mektubu,1,kadına hediye,3,kadına sevgililer günü sürprizi,1,kadına sürpriz,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü hediyesi,6,kadınlar günü mesajları,1,kadınlar günü sürprizleri,4,kadınlara doğum günü hediyesi,1,kadınlara hediye,6,kadınlara ne hediye alınır,2,kalem,1,kalem modelleri,1,kaliteli hediye sepeti,1,kalp anahtarlık,1,Kalp Baskılı Battaniye Yapımı,1,kalp kutu yapma,1,Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi,1,kalp şeklinde pizza yapmak,1,Kalp Şeklinde Su Küresi Fotoğraf Çerçevesi,1,kalp şeklinde yumurta,1,kalp yumurta,1,kalp yumurta yapımı,1,Kalpli özel Anahtarlık,1,kalpli yastık nasıl yapılır,1,kanvas tablo,1,kapı stopperi,1,kapıda ödeme,1,kapıda ödeme doğum günü hediyesi,1,kapıda ödeme hediye sitesi,1,kapıda ödeme hediyeler,2,kapıda ödeme siteleri,1,karakalem portre resim hediyesi,1,Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Kupa,1,karı kocaya hediye,1,karıma hediye,1,karikatür,1,kavanoz çikolatalar,1,keçe kumaştan kalp yapımı,1,keçe kumaştan terlik yapmak,1,keçeden deniz topu yapmak,1,keçeden terlik yapımı,1,ked,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yastığı yapımı,1,kediler,1,kediler ne sevmez,1,kediler ne yer,1,kendin yap hediye,1,kendin yap hediyeler,2,Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Kavanozu,1,Kırmızı Gül Yaprakları,1,Kırmızı Kalp Mesaj Kağıtları,1,kısa aşk sözleri,1,kısa kadınlar günü mesajları,1,kısa ve güzel hayat sözleri,1,kısa yılbaşı mesajları,1,kısa yıldönümü mesajları,1,kız,1,kız arkadaş,3,kız arkadaşa doğum günü hediyesi,1,kız arkadaşa hediye,82,kız arkadaşa hediye fikirleri,1,kız arkadaşa hediyeler,2,kız arkadaşa ilginç hediyeler,1,kız arkadaşa ne hediye alınır,2,kız arkadaşa sürpriz,3,kız arkadaşa yılbaşı hediye fikirleri,1,kız arkadaşa yılbaşı hediyesi,5,kız arkadaşa yıldönümü hediyesi,1,kız bebeğe ne hediye alınır,1,kız bebek hediye sepeti,4,kız bebek hediyeleri,9,kız bebek hediyesi,7,kız çocuk hediyeleri,6,kız tavlama sözleri,1,Kız tavlamak,1,Kızıma Doğum Günü Mesajları,1,kızları etkileme,1,kinder yumurta,1,kinder yumurta sürprizi,1,kişiye özel,1,kişiye özel afiş,1,kişiye özel ajanda,2,Kişiye Özel Akrilik Tepsi,1,kişiye özel anahtarlık,6,Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saati,6,Kişiye Özel Ask Mesajlı Kalp Saat,1,Kişiye Özel Bayan Deri Cüzdan,4,kişiye özel bileklik,1,Kişiye Özel Bisiktirol,1,kişiye özel cam kristal,2,Kişiye Özel Cupcake,1,kişiye özel cüzdan,13,kişiye özel çakmak,1,Kişiye Özel Çay Bardağı Seti,1,kişiye özel çikolata,8,kişiye özel defter,1,kişiye özel dergi kapağı,5,kişiye özel deri cüzdan,2,Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi,1,kişiye özel erkek cüzdanı,1,Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati,1,Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kolye,1,Kişiye Özel Fotoğraflı Hes Kodu Anahtarlık,1,kişiye özel fotoğraflı kitap ayracı,1,kişiye özel fotoğraflı puzzle,2,kişiye özel fotoğraflı sevgili cüzdanı,1,kişiye özel gaz lambası,1,kişiye özel Gömlek,7,kişiye özel havlu,1,Kişiye Özel Hediye,144,Kişiye Özel Hediye Seti,1,Kişiye Özel Hediyeler,75,kişiye özel ilginç hediyeler,1,Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan,2,kişiye özel isimli Rakı Kadehi,1,kişiye özel kalem,12,Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscar,1,kişiye özel karikatür,1,Kişiye Özel Kol Saati,2,Kişiye Özel Kolye,4,kişiye özel kupa,1,kişiye özel kupa bardak,5,kişiye özel merdane,1,Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman,1,kişiye özel mousepad,2,kişiye özel mutfak önlüğü,3,Kişiye Özel Okey Takımı,1,Kişiye Özel Oscar Ödülü,5,kişiye özel ödüller,23,Kişiye Özel Öğretmen Seti,1,Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati,1,kişiye özel plaket,11,Kişiye Özel Puzzle,7,kişiye özel resim çerçevesi,4,kişiye özel resimli cam gölgeliği,1,kişiye özel sertifika,11,kişiye özel sevgili cüzdanı,1,Kişiye Özel Şampanya Kadehleri,1,kişiye özel tişört,1,kişiye özel usb bellek,1,kişiye özel vosvos,1,kişiye özel yastıklar,2,Kişiye Özel Yazılı Madalyon,2,kişiye özel yüzük,1,kitap tutucular,3,klasik kravat,1,Klasik telefonlar,1,kocaya evlilik yıldönümü sürprizi,1,kocaya hediye,1,kocaya sürpriz,1,Koç burcu,1,koç burcu erkeğe hediye,1,koç burcu erkek için hediye,1,kokulu mum nasıl yapılır,1,kokulu mum yapımı,1,kokulu taşlar,1,Kol Düğmeleri,2,kolay kolye yapımı,1,kolay pizza tarifi,1,kolay şekilde bayan çantası yapımı,1,kolay şekilde takı yapmak,1,kolay şekilde yapılabilen duvar saatleri,1,kolye,3,kolye çeşitleri,1,komik doğum günü mesajları,1,komik hediyeler,6,konfeti,1,kot pantolondan tablet kılıfı yapımı,1,kova burcu,2,Kova burcu erkeğe hediye,1,Kova burcu erkek için hediye,1,Köstekli Cep Saat,1,kravat,1,kravat modelleri,1,kupa,1,kupa bardak,9,kupa bardaklar,2,kutlama hediyesi,1,kutlama için konfetiler,1,küçük çocuk hediyeleri,1,küpe,1,Kürklü Aşk Kelepçeleri,1,lamba,1,magic egg,1,manevi hediyeler,1,Marie Claire,1,masa isimlik,1,masa saatleri,4,masaüstü isimlik,1,masaüstü oyunlar,1,mesaj,2,mesaj yazılan puzzle,1,mesaj yazılı yumurta,1,mesajlı çikolatalar,11,mesajlı gömlek,1,mesajlı hediyeler,1,mesajlı kol saati,1,mesajlı konserve kutusu,1,mesleklere göre hediye,3,mesleklere uygun hediyeler,1,mezuniyet hediyesi bayan,1,mezuniyet hediyesi erkek,1,mezuniyet hediyesi fikirleri,1,mezuniyet hediyesi ne olabilir,1,mini hoparlör,1,misafir şekerleri,1,modelleri,1,mousepad,3,Mutfak Hediyeleri,11,Mutfak Zamanlayıcı,1,Mücevher askısı,1,mühendise hediye,1,mühendise kupa bardak,1,nasıl romantik olunur,2,ne alınır,1,ne hediye alınır,1,nişan hediyesi,1,nişanlıya hediye,1,Noel Baba Şapkası,1,Nostaljik Ahşap Radyo,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,2,nostaljik hediyeler,4,nostaljik telefonlar,1,nostaljik ürünler,3,ofis hediye fikirleri,1,ofis hediyeleri,36,Ofis Hediyesi,50,ofis ürünleri,1,Oğlak burcu,1,Oğlak burcu erkeğe hediye,1,Oğlak burcu erkek için hediye,1,oğlan bebek hediyesi,1,Okey Takımı,1,organik bebek ürünleri,1,Organik Kolsuz Body,1,origami duvar süsleri,1,origami panda,1,orijinal,2,orijinal hediyeler,22,Oscar Ödülü Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy,1,otantik tatil yerleri,1,otantik yerler,1,otomobil hediyesi,3,oyuncak arabalar,1,Ödül Kupası,1,öğrenci hediyeleri,2,öğrenciye hediye,1,öğretmen,1,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajı,1,öğretmene,1,öğretmene doğum günü hediyesi,4,öğretmene hediye,31,öğretmene hediye fikirleri,1,öğretmenler günü hediyesi,32,öğretmenler günü için hediye,1,öğretmenler günü mesajları,1,öğretmenler için hediye,2,özel babalar günü hediyesi,4,Özel bardak altlığı,1,Özel Duvar Saati,1,özel gömlekler,1,özel hediye,1,özel hediyeler,1,özel mousepad,1,Özel tasarım Aynalar,1,Özel Taş Baskı,1,Özgürlük Anıtı Oscarı,1,özür dileme mesajları,1,Papağan Mutfak Makası,1,papyon,1,papyon çeşitleri,1,papyon modelleri,1,parti malzemeleri,1,Patrona Hediye,4,Peluş Oyuncak,2,pırlanta bileklik,4,pırlanta kuğu kolye,1,Pırlanta Salıncak Kolye,1,pırlanta yüzük,1,pis şaka ürünleri,1,pizza nasıl yapılır,1,plaka anahtarlık,1,plakası yazılı vosvos,1,plaket,1,polis,1,polis hediyelik eşya,1,polis hediyelikleri,1,polis sevgiliye güzel sözler,1,polise alınabilecek en güzel hediye,1,polise alınabilecek hediyeler,1,polise hediye ne alınır,1,portre karikatür,1,pratik pizza tarifi,1,promosyonlu tatiller,1,puzzle,2,puzzle çikolata,1,radyo,1,resim çerçevesi,2,resim öğretmenine hediye,1,resimli kadınlar günü mesajları,1,resimli kupa bardak,1,resimli sevgili cüzdanı,1,resimli sözler,1,romantik bir gece için,2,romantik doğum günü hediyeleri,1,romantik evlilik teklifi,1,romantik evlilik yıldönümü hediyesi,1,romantik hediye,12,romantik hediye kutusu,1,romantik hediye kutusu yapmak,1,romantik hediyeler,43,romantik kalp kutu,1,romantik kalp kutusu,1,romantik kitaplar,1,romantik mumlar,1,romantik sözler,1,romantik sürpriz seti,1,romantik tablolar,1,romantik yastık setleri,1,S4 Aksesuar Seti,1,Sabırlılara Hediye Önerileri,1,Sahte Güvenlik Kamerası,1,saksı çiçekleri,1,Samsung Galaxy S III Kılıfları,2,Samsung Galaxy S4 Aksesuar Seti,1,seksi hediyeler,6,seksi ürünler,4,Seni Seviyorum Çünkü Şekerlemesi,1,seni seviyorum hediyeleri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler defteri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sert sözler,1,Sertifika,1,sevgi mesajları,1,sevgi sözleri,1,sevgili,5,sevgili bulunamadı tişört,1,sevgili cüzdanı,1,sevgili hediye,4,sevgili hediyeleri,1,sevgili için hediye,1,sevgili kitabı,1,sevgili tişört modelleri,1,sevgili tişörtleri,1,sevgiliden özür dileme,1,sevgililer günü,3,sevgililer günü hediyeleri,2,sevgililer günü hediyesi,101,sevgililer günü mesajları,1,sevgililer günü sürprizi bayana,1,sevgililer günü sürprizleri,1,Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve,1,sevgilimle nereye gidebilirim,1,sevgilinize alabileceğiniz hediyeler,1,sevgiliye,3,sevgiliye alınabilecek hediyeler,1,sevgiliye anlamlı doğum günü hediyeleri,1,Sevgiliye anlamlı hediye fikirleri,1,sevgiliye anlamlı hediyeler,2,sevgiliye aşk mektuplar,1,sevgiliye aşk sözleri,7,sevgiliye aşk şiiri,1,sevgiliye değişik hediye,3,sevgiliye değişik hediyeler,1,Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi,91,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye doğum günü sözleri,1,sevgiliye duygusal doğum günü hediyeleri,1,sevgiliye el yapımı doğum günü hediyesi,1,sevgiliye el yapımı hediye,2,sevgiliye el yapımı hediye yastık,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,8,sevgiliye el yapımı kupa bardak,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye ev hediyesi,1,sevgiliye farklı hediye,2,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel hediyeler,1,sevgiliye güzel sözler,7,sevgiliye haftasonu sürprizi,1,sevgiliye hediye,266,sevgiliye hediye almak,2,sevgiliye hediye cüzdan,1,sevgiliye hediye fikirleri,2,sevgiliye hediye Kişiye Özel Fotoğraflı Film Makinesi,1,sevgiliye hediye kitap,2,sevgiliye hediye konserve kutusu,2,sevgiliye hediye kutusu,1,sevgiliye hediye kutusu hazırlama,1,sevgiliye hediye puzzle,1,sevgiliye hediye seçmek,1,sevgiliye hediye sepeti,8,sevgiliye hediye tişört,1,sevgiliye hediye vosvos,1,sevgiliye ilginç hediye,4,Sevgiliye İlginç Hediye,1,sevgiliye ilginç hediyeler,49,sevgiliye iltifat,1,sevgiliye iltifat mesajları,1,sevgiliye iltifat sözleri,1,sevgiliye kahvaltı sürprizi,1,sevgiliye kutu yapmak,1,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye mektup,1,sevgiliye mesaj,1,sevgiliye ne hediye alınır?,2,Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi,1,sevgiliye özel butik kurabiyeler,1,sevgiliye özel çerçeveler,1,sevgiliye özel hediye,12,sevgiliye özel hediyeler,4,sevgiliye özel karikatür,1,Sevgiliye Özel Magnetler,1,Sevgiliye Özel Puzzle,1,sevgiliye özel yastık setleri,1,sevgiliye özlem mektupları,1,sevgiliye romantik hediye kutusu,1,Sevgiliye romantik hediyeler,37,sevgiliye romantik mesajlar,1,sevgiliye romantik sözler,1,sevgiliye romantik sürprizler,3,sevgiliye sevgililer günü hediyesi,1,sevgiliye sihirli kupa,4,sevgiliye söylenecek sözler,1,Sevgiliye Sürpriz,12,sevgiliye sürpriz hediye,10,sevgiliye sürpriz hediye yapmak,1,sevgiliye sürpriz hediyeler,2,sevgiliye sürpriz puzzle hediyesi,1,sevgiliye sürpriz seti,1,sevgiliye sürpriz yapma,1,sevgiliye sürpriz yapmak,3,sevgiliye sürprizler,2,sevgiliye ucuz hediye,6,sevgiliye uçuk hediye fikirleri,1,sevgiliye uzun günaydın mesajları,1,sevgiliye uzun mesajlar,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,2,sevgiliye yazılacak aşk sözleri,1,sevgiliye yıl dönümü hediyesi,16,sevgiliye yılbaşı hediyesi,14,sevgiliye yılbaşı mesajları,2,sevgiliye yıldönümü sürprizi,1,sevgiliye yıldönümü sürprizi ne yapabilirim,1,sevgiliye yüzük hediyesi,3,sevgiliyi mutlu etmek,1,sevgiliyle yapılacak şeyler listesi,1,sevimli çocuk hediyeleri,1,sevimli emoji yastıklar,1,sevimli hediyeler,3,sıra dışı hediyeler,3,sihirli kupa,9,sihirli kupa bardak,18,sihirli kupa bardaklar,3,Sihirli yumurta,1,sihirli yumurta sürprizi,1,sihirli zincir şişe tutucu,1,Slap Watch Slim Junior,1,Sneaker ayakkabı süsleme,1,Sneaker ayakkabı yenileme,1,Solar Masa Lambası,1,sözler,1,spor temalı makaron kurabiye,1,sun jar,1,Süper Anne Sihirli Kupa,1,Süper Baba Kupa Bardak,1,sürpriz,6,sürpriz doğum günü hediyesi,3,sürpriz el yapımı hediyeler,1,sürpriz evlilik teklifi,1,sürpriz evlilik yıldönümü hediyesi,2,sürpriz fikirleri,2,Sürpriz Hediye,15,sürpriz hediyeler,14,sürpriz malzemeleri,1,sürpriz yapmak,2,süs eşyaları,1,şaka ürünleri,1,şekerleme,2,şemsiye,1,şık hediye kutusu,1,şiir nasıl yazılır,1,takı kutusu,1,tanışma yıl dönümü hediyesi,1,tatil,2,tatil yerleri,1,tatlı kutusu yapımı,1,tavla ustası sertifikası,1,tavuk şeklinde ekmek sepeti,1,tebrik hediyesi,1,tebrikler şekerlemesi,1,tek taş yüzük,1,Tek Taş Yüzük Ödülü,1,teknolojik hediyeler,1,tektaş yüzük,2,Terazi burcu,2,Terazi burcu erkeğe hediye,2,Terazi burcu erkek için hediye,1,terlik,2,tesettürlü anneye hediye,1,TIME,1,top şeklinde makaron kurabiyeler,1,türk bayrağı anahtarlık,1,ucuz,2,ucuz anneler günü hediyeleri,1,ucuz Anneler günü hediyesi,1,ucuz babalar günü hediyeleri,1,ucuz bayan kolye,1,ucuz bayan kolye hediye,1,ucuz bayan takılar,1,ucuz bileklik,1,ucuz dekoratif ayna,1,Ucuz dilek feneri,1,Ucuz Duvar Saatleri,1,ucuz erkek hediyeleri,1,ucuz ev hediyesi,1,Ucuz Hediye,5,ucuz hediye sepeti,3,ucuz hediyeler,19,ucuz ilginç hediyeler,1,ucuz kupa bardak,1,Ucuz Samsung S4 aksesuar,1,ucuz yılbaşı hediyesi,1,uçuk kaçık sürprizler,1,USB Bellek,4,Utangaçlara Hediye Önerileri,1,Uykuculara Hediye Önerileri,1,Uzaktan kumanda düzenleyici,1,uzun aşk mesajları,1,uzun doğum günü mesajları,1,uzun günaydın mesajları,1,vazo,2,videolu el yapımı hediyeler,1,yaratıcı öğretmenler günü hediyesi,2,Yatak Kenarı Organizeri,1,yatak odası düzenleyicileri,1,Yay burcu,1,Yay burcu erkeğe hediye,1,Yay burcu erkek için hediye,1,yaz için hediyeler,1,yemek,1,yengeç burcu,2,Yengeç burcu erkeğe hediye,1,Yengeç burcu erkek için hediye,1,yeni doğan bebeğe hediye,11,yeni doğan bebek hediyeleri,1,yeni doğan bebek için hediye,1,yeni doğan kız bebeğe hediye,1,yeni ev hediyesi,6,yeni eve hediye,1,yeni evli çifte hediye,3,yeni nesil çim adam,1,yeni sevgiliye doğum günü hediyesi,1,yeni sevgiliye hediye,1,yeni yıl,2,yeni yıl hediyesi,2,Yıl Dönümü Hediyesi,9,yılbaşı,14,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı dekorasyonu,2,yılbaşı fikirleri,1,Yılbaşı hediye fikirleri,1,yılbaşı hediye sepeti,2,Yılbaşı hediyeleri,26,yılbaşı hediyesi,29,yılbaşı hediyesi çocuklara,1,Yılbaşı İçin Ev Dekorasyon Önerileri,1,yılbaşı için ev dekorasyonu,1,yılbaşı için sürprizler,1,yılbaşı kıyafetleri,1,yılbaşı kutlama mesajları,1,yılbaşı mesajları,2,yılbaşı sürprizleri,4,yılbaşına özel dekorasyon,1,yılbaşına özel yastıklar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yıldönümü hediyesi,7,yıldönümü mesajları,1,yılın en iyi annesi sertifikası,1,Yılın Sevgilisi Belgesi,1,yumurta,1,yumurta sürprizi,2,Yüzen Gül Spa Işığı,1,yüzük modelleri,3,zeka geliştirici oyuncaklar,1,
ltr
item
Sevgilihediyem.com: Sevgiliye Hediye
Sevgiliye Hediye
Erkek ve bayan sevgiliye alınabilecek en güzel hediye fikirleri için doğru yerdesiniz. Erkek sevgiliye hangi hediyeler alınabilir? bayan sevgiliye en romantik hediyeler neler? Sevgiliye hediye önerileri ve daha fazlası...
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhOciV3xKL1ksH-tPSJEMpbgvLuNG-2DX3TSzd1WZybVqZj-6MAMyXeqWbFnRqOQKqUt1wI6dRPUfhyuCqGDeuQCtHCvyChD-J2CFoxr0qsS7Mt8AyQW0yXWLS4oTpJL1q-4aVuHwV8J01J/w640-h426/sevgiliye_hediye.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhOciV3xKL1ksH-tPSJEMpbgvLuNG-2DX3TSzd1WZybVqZj-6MAMyXeqWbFnRqOQKqUt1wI6dRPUfhyuCqGDeuQCtHCvyChD-J2CFoxr0qsS7Mt8AyQW0yXWLS4oTpJL1q-4aVuHwV8J01J/s72-w640-c-h426/sevgiliye_hediye.jpg
Sevgilihediyem.com
https://www.sevgilihediyem.com/2015/01/sevgiliye-hediye.html
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/2015/01/sevgiliye-hediye.html
true
4985865911743032565
UTF-8
Sayfalar Yükleniyor Konu Bulunamadı HEPSİ Devamını Oku Cevapla Cancel reply Sil Ana Sayfa SAYFA KONU HEPSİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM KONULAR Herhangi bir Sonuç Bulunamadı... Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Prs Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 hour ago $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan öncesi Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy