Anneler günü için hediyeler
Bildiğiniz gibi her yıl, Mayıs ayının ikinci Pazar Günü Anneler Günü (11 Mayıs 2014 pazar günü) olarak kutlanıyor. Bu özel gün, büyük sorumluk taşıyan, kutsal bir görev yapan ve insanüstü fedakarlık gösteren, çok özel varlıklar Annelere adanmıştır. Hayatını, sağlığını, düşüncelerini sadece ama sadece, çocuklarına ve eşine adayan, tüm Annelerin Anneler Gününü bütün iyi dileklerimiz ile kutluyoruz. Biz de, üzerimize düşen sorumluluk bilinci ile, Anneler günü için alınabilecek en güzel hediye seçeneklerini paylaşmak istiyoruz. Biraz sonra resimleri ile göreceğiniz bu özel hediyeler, Annelerimizin çok beğeneceğini düşündüğümüz ve tamamen Anneler Gününe özel olarak hazırlanmış hediyeler arasından seçilmiştir. İnanıyoruz ki, bu yıl da, tıpkı önceki yıllarda olduğu gibi, üzerinizde yoğun emeği bulunan biricik Annenize, şükranlarınızı ve teşekkürlerinizi sunmak için, en güzel Anneler Günü hediyesi seçerek Annenize mükemmel bir Anneler Günü yaşatacaksınız! Şurası unutulmamalıdır ki, Annenizi düşünerek satın alacağınız bir hediyenin ucuz ya da pahalı olması hiç önemli değildir. Çünkü Anneye verilebilecek en güzel hediyenin, kalpten ve gönülden kendisine duyulan "Anne Sevgisi" olduğunu düşünüyoruz. Gerçekten de bir Anne için en büyük armağan; emzirdiği, doyurduğu, büyüttüğü ve her zaman koruyup kolladığı, bin bir zahmetle yetiştirdiği evlatlarının mutluluğunu görebilmektir. Bizlere büyük mutluluklar veren ve sevgisini hiçbir koşulda eksik etmeyen değerli Anneleri mutlu etme sırası, şimdi biz çocuklarda!

Anneler Günü için Annenize, sizi de tatmin edecek güzel bir hediye bulamadıysanız, bize göre çok şanslı sayılırsınız. Çünkü, büyük bir titizlik ve özenle hazırladığımız En güzel Anneler Günü Hediyelerini bu başlık altında bulacaksınız. Annelerimiz çok çok özel varlıklar olduklarından, en beğenilen hediye kategorisi olan Kişiye özel hediyeler içerisinden Anneler Günü Hediyeleri oluşturmaya çalıştık! Yine daha kolay hediye kararı verebilmeniz için, Anneler Gününe özel, farklı kategorilerde yer alan bol alternatifli (Dekoratif ürünler, Bayan Takı ve Aksesuar ürünleri, İlginç Anneler Günü Hediyeleri, Annelere değişik hediyeler, Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri) gibi onlarca hediye seçeneklerini bir arada sunmak istedik!

En Güzel Anneler Günü Hediyesi


Anneler günü hediyesi

Anneler Gününe Özel Mesajlı Taş Baskı


Anneler gününe özel olarak hazırlanmış olan mesaj baskılı bu taş baskı ile Anneler gününün en sağlam hediyesi sizin olsun! Kırmızı lale desenleri ile süslenmiş olan taş baskı ile Biricik Annenize sonsuza dek sürecek olan sevginizi en güzel biçimde gösterebilirsiniz.

Anneler günü hediyesi

İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye


Annelerin hakkı ödenmez derler ya hani! İnsan hakikaten de geçmişe dönüp baktığında, bu sözün içeriğini dolduracak ve haklılığını ortaya koyacak, annelerimizin fedakarlıklarına dair binlerce örnek bulabiliyor. İşte bu güzel insana çok yakışacak, Ona verdiğiniz değeri en güzel şekilde gösterecek İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye karşınızda. Göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olan şık hediye kutusu içerisinde İnci Tanesi ve Kolyesi. Anneler günü hediyesi olarak ne alacağınıza karar veremiyorsanız, İnci Kolye her zaman sevgili annenize armağan edebileceğiniz güzel hediyelerden biri.

Anneler günü hediyesi

Kişiye Özel Canım Annem Duvar Saati


Anne evinde her zaman asılı duracak ve O her baktığında sevginizi en güzel şekilde hatırlayacağı Kişiye Özel Canım Annem Duvar Saati karşınızdaç Çiçek desenleri ile harika bir görünüme sahip olan bu duvar saati tamamen kişiye özel. Annenize sevgi dolu ve kullanışlı bir anneler günü hediyesi vermek isterseniz bu duvar saati bir hayli ilgi çekici ve güzel!

Anneler günü hediyeleri

Annelere Özel Fotoğraflı ve Laleli Kupa Bardak


Eğer anneleri doğadaki bir şeye benzetecek olsak, aklımıza gelen ilk şey çiçekler olur. Özellikle de gül... Bir çiçek kadar zarif ve güzel olan O özel kadına, üzerinde çiçek motifleri, kendi fotoğrafı ve sizin mesajınızın yer alacağı Annelere Özel Fotoğraflı ve Laleli Kupa Bardak hediye etmek ister misiniz? Gül kokulu Annenize, her çay/kahve içtiğinde sizi hatırlatacak en güzel armağanlardan biri olan Annelere Özel Fotoğraflı ve Laleli Kupa Bardak, ucuz ve uygun fiyatıyla da oldukça beğeneceğinizi düşündüğüm armağanlardan biri.

Anneye özel hediye sepeti

Güzel Anneler Günü Hediyeleri & Anneye Hediye Sepeti


Anneler Günü için sizler için hazırlamış olduğumuız "hediye defilesi" devam ediyor! Tanıtımını yapacağımız şimdiki ürün bir hediye sepeti! Yarışmaya İstanbul'dan katılan bu şirin hediye sepeti, bu defilenin favorileri arasında:) Anneler gününde içerisinde şahane hediyelik ürünlerin yer aldığı sürpriz bir hediyeye imza atmak isterseniz, Anneler Gününe Özel Annem Bardağı ve Taşlı Kelebek Kolye iyi bir seçim olacaktır! Biricik Annenize verdiğiniz değeri en güzel şekli ile temsil edecek olan bu özel hediye sepeti içerisinde çikolatalar, üzerinde "Annem" yazılı kullanışlı bir kupa bardak, kalp şeklinde annenizin ağzına layık 2 adet çikolata ve en önemlisi de 925 Ayar Gümüş kolye bulunmakta! Son derece şık bir hediye paketi içerisinde bulunan bu hediyelikler ile Annenizi Anneler Gününde hayal edemeyeceğiniz kadar çok mutlu edebilirsiniz!

Anneler günü hediyeleri

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar


Gülüşüyle, konuşmasıyla, yardımseverliğiyle kısacası tepeden tırnağa tüm özellikleriyle kalbinizin en tatlı köşesine sahip Annenize, olabilecek en tatlı Anneler Günü Hediyesi! Şimdi okuyacaklarınızda bir yazım yanlışı ya da anlam bozukluğu bulunmamaktadır! Ama bu çikolatanın kendisini satın almanız için başka nedenleri de var; O da ambalajının tamamen kişiye özel hazırlanması! Yani Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatanın ambalajı üzerine Anneniz ile birlikte bir fotoğrafınızı bastırabiliyorsunuz ve üzerine istediğiniz özel Anneler Günü Kutlama mesajınızı yazdırabiliyorsunuz! Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolataları tercih etmeniz için bir diğer neden ise, sahip olduğu kalp şeklindeki şık hediye kutusu! Son derece şık bir hediye kutusuna sahip bu özel çikolata, kapağı açılmadığı takdirde 1 yıl gibi uzun bir süre saklanabiliyor! Hem de üzerinde yazılı olan "Dünya'nın En Tatlı Annesine" cümlesi ile Annenizin kalbini okşuyor!

Anneye ne hediye alınabilir

Anneye Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı


Anneye Hediye ne alınabilir? Bu sorunun cevabı olarak yüzlerce hediye önerilebilir veya yüzlerce hediye alınabilir. Ancak hem taşıdığı anlam hem kalıcılık ve kullanılış açısından sanıyoruz ki hiçbir Anneler günü hediyesi Annelere Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı ile kıyaslanamaz bile. Belki bu sözümüz size çok iddialı gelmiş olabilir ama gerçekten de Annelere Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı Annenize, Anneler günü için alınabilecek en özel, en güzel hediyelerden biridir. Üzerine fotoğraf ve mesaj eklenebilen Annelere Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı ile annenize en içten duygularınızı en güzel şekli ile ifade edebilirsiniz. Bu anneler gününde anneme öyle güzel bir hediye vermeliyim ki bu hediyemi yaşamı boyunca hiç unutamasın ve her zaman hediyem göz önünde olsun diyorsanız, Annelere Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı sizi bekliyor. Annelere Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı üzerine en güzel fotoğrafınızı koyabilir üzerine de içten bir mesaj yazabilirsiniz.

Sürpriz anneler günü hediyeleri

Kişiye Özel Google Sertifika


Kıymetli Annenize bu seferki hediyeniz sürpriz içeren bir şey olsun! Mesela Annenize özel olarak hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel Google Sertifika gibi... Üzerine dilediğiniz mesajı "Örneğin Dünyanın en güzel annesi...","Türkiye'nin en hamarat annesi...","Melek Kalpli Prenses Anne?" gibi mesajlarınızı yazdırıp, altına da sevgili annenizin ismini ve Ona özel 6 adet fotoğrafınızı bastırabileceğiniz Kişiye Özel Google Sertifika ile Ona çok güzel bir anneler günü hediyesi verebilirsinizz

anneye hediye

Anneler Günü Hediyesi & Anneye Mesajlı Sevgi Kulesi


Anneler Gününde Anneye alınabilecek hediyeler içerisinde özellikle çiçeklere ve çikolatalara apayrı bir parantez açmak gerekiyor! Çünkü, Annesini mutlu etme arzusunda olan herkesin kafasında klasik ama hiç eskimeyen çiçekler ve çikolatalar birinci sırayı alır! Siz, Anneler Günü çiçeğinizi alın, çikolatalar da bizden! Anneye Mesajlı Sevgi Kulesi, klasik kutu çikolataların çok ötesinde bambaşka mutluluklar vaat ediyor! Farklı boylarda 4 adet kırmızı kalp kutu ve her birinde annenizi bekleyen özel sürprizler yer alıyor! 4 Kalp kutu yan yana geldiklerinde ise, anneye verilebilecek en anlamlı mesajlardan biri "Seni Her şeyden çok Seviyorum" yazısı bulunuyor! Bir Annenin çocuğundan böyle bir mesaj alması bile Anneler için başlı başına Anneler gününün en güzel hediyesi olabilecekken siz bu mutluluğu çok daha öteye taşımış olacaksınız! Anneye Mesajlı Sevgi Kulesi içerisinde Annenizi mutlu edecek rengarenk çikolatalar, bonbon badem drajeler, "Seni Seviyorum" yazılı enfes çikolatalar ve yılın tüm 365 günü için her güne bir adet sevgi mesajı cümleleri bulunuyor! Anneye Mesajlı Sevgi Kulesi, Anneler günü için Annenize alabileceğiniz en güzel en anlamlı anneler günü hediyelerinden biri...

Anlamlı Anneler günü hediyesi

Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Duvar Saati


Anneler gününde Annenize üzerinde Annenizin fotoğrafının olduğu yine Annenize bugünün anlam ve önemini belirten içerisinde mesajınızın olduğu uzun yıllar kullanışlı Kişiye Özel Duvar Saati armağan etmek de yine çok güzel bir fikir olacaktır. Anneler Gününde Anneye ne hediye alınır? Bu sorunun cevabı, anneler Gününe Özel Duvar Saatleri. Anneler Günü için annenize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri de, dilerseniz sadece Sevgili Annenizin fotoğrafının olduğu, dilerseniz de, anneniz ve sizin fotoğrafınızın bulunduğu kişiye özel bir duvar saati armağan etmek olacaktır. Kişiye Özel Duvar Saati’nin bir diğer güzel ve özellikli yanı, üzerine Annenize iletmek istediğiniz özel notunuzu ekletebilmeniz... Kişiye Özel armağan, sadece armağan alacağınız kişinin adına düzenlendiği için, bu tip hediyeler tercih etmeniz, anlam açısından çok daha isabetli olur. Anneye Özel Mesajlı Duvar Saatini dilerseniz annenize doğum günü hediyesi olarak da düşünebilirsiniz. Annenizin evinin duvarında artık çok kıymetli ve gözü gibi bakacağı bir özel duvar saati olacak! Ev temizlik işleri, mutfakta yemek, misafir ağırla ve çocuk büyüt. Tüm bu ağır işleri saatlerce yapan annenize özel bir armağan vermek sizce de iyi bir fikir değil mi?

Anneye güzel hediyeler

Anlamlı Anneler Günü Hediyesi - Taşlı Sonsuzluk 


Kolye Gülümsediğinde adeta çiçekler kadar güzel, kalbinizin en güzel yeri dolduran sevgili Annenize, yüzünü gülümsetecek, kalbini mutlulukla dolduracak ve sevginizi en şahane hali ile gösterebileceğiniz bir kolye modeli daha! Taşlı Sonsuzluk kolye, Anne Sevgisini tasarımına taşımış çok özel bir kolye! Son derece şık bir hediye kutusuna sahip olan bu özel ürün, üzerindeki değerli taşları ile de sevginize değer katar! 14 Ayar altın kaplama olan bu ürün, üzerinde 0,01 karat topaz taşlara sahiptir! Diğer kolye modellerimize de bakmak ister misiniz? O halde lütfen tıklayın: Bayan Kolyeleri

Güzel anneler günü hediyesi

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kalp Makyaj Aynası


Yüzüne bakmaya doyamadığınız Annenize, güzelliğini fark ettirecek özel bir armağan ister misiniz? Anneye Özel Kırmızı Makyaj Aynası‏ ile sevgili Anneniz, günün her saati nasıl göründüğünü bu özel ayna ile daha iyi bilecek! Kırmızı kapağı üzerindeki kalp figürü ile sevginizi ifade edecek olan Anneye Özel Kırmızı Makyaj Aynası‏, Annenize olan özel mesajınız ile daha da anlamlı bir hüviyete bürünecek! Ev işleri, temizlik, yemek yapma telaşı v.s. derken Anneler, değim yerindeyse güzel görünmeyi ya da bakımlı görünmeyi ikinci plana iterler! Oysa Anneye Özel Kırmızı Makyaj Aynası‏ ile Annenize ne kadar güzel bir yüze sahip olduğunu tekrar Ona hatırlatabilirsiniz! Kişiye özel olarak hazırlanan bu özel ayna, Annesine Ucuz Anneler Günü Hediyesi düşünenler için iyi bir tercih olacaktır. konu çizgisi
Anneler günü hediyesi

Kişiye Özel 240 Parça Dikdörtgen Puzzle


Anneye Ne hediye Alınır diye günlerdir araştırdığınız ve neredeyse gezmedik site bırakmadığınız o özel Anneler Günü Hediyesi işte tam da burada! Anneler Gününde sizi kollayıp, koruyan fedakar Annenize, şükranlarınız, teşekkürlerinizi Annenizin fotoğraf baskısının olduğu bu özel 240 Parça Puzzle (Yapboz) ile gösterebilirsiniz. Evinizde de kullanabileceğiniz çok etkileyici dekoratif bir ürün. Gümüş rengi metal tabak içine sevdiklerinizin fotoğrafını bastırabilirsiniz. Puzzle içerisine sevdiğiniz kişilere ait en çok beğendiğiniz fotoğrafların baskısı yapılıyor.

anneler günü için hediye

Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Kare Anahtarlık


Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Kare Anahtarlık içerisinde 10’dan fazla anahtar taşıyabilme özelliğine sahip ve üzerine de hediyenizi vereceğiniz o özel insanın ismi yazdırılabiliyor. Birbirinden farklı renkleri bulunan Kişiye Özel Deri Anahtarlık ile kilitli olan kapılar artık eskisinden daha havalı açılacak. Düşünebiliyor musunuz, günlük yaşamımızda yanımızda ne kadar çok anahtar taşıyoruz. Evin anahtarı, arabanın anahtarı, iş yerinin anahtarı, kasa anahtarı, çalışma masasının anahtarı daha neler neler… Önceleri sadece ev anahtarına sahip olanlar zaman içerisinde, araba, iş, kasa gibi bir çok anahtar taşımak zorunda kalıyorlar. Artık bu dağınık duran anahtarlara bir çeki düzen verme zamanı geldi! Sağda solda aramak zorunda kaldığınız anahtarları tutmak için şık bir anahtarlığa ihtiyaç var. Bu ürün aynı zamanda Anneler gününde Annenize hediye edebileceğiniz küçük ama oldukça kullanışlı bir anneler günü hediyesi olacaktır!

anneye özel hediye

Sevgi Mesajlarınızla Ona Özel Duvar Saati Hazırlatın


En sıkıntılı zamanlarınızda size umut ışığı olan, her koşulda size kol kanat geren biricik Annenize, "İyi ki Benim Annemsin" mesajını vermek için anlamlı bir hediye ile sizleri tanıştırmak istiyoruz! Anneler Gününe Özel Cam Duvar Saati, sizin göndereceğiniz bir fotoğraf ile canlanıyor ve üzerine yazacağınız sevgi mesajları ise anlam kazanıyor! Kişiye özel olarak hazırlanan bu özel duvar saati üzerine Annenizin okuduğunda mutlu olacağı en güzel sözlerinizi yazadırabilirsiniz! Üzeri kırmızı kalplerle süslenmiş olan Anneler Gününe Özel Cam Duvar Saati Anneye bu özel günde güzel bir hediye seçeneği!

Anlamlı Anneler günü hediyeleri

Anneler Gününe Özel Plaket Hediyesi


Anneler günü için annenizi gerçek anlamda mutlu edecek harika bir Anneler Günü Hediyesi önereceğiz. Özel Kadife kutusu içerisindeki Anneler Günü Plaketleri sadece Anneler Günü için hazırlanmıştır. Birbirinden farklı ve özellikli olan plaketlerden istediğinizi seçip annenize hediye edebilirsiniz. Annelere Özel olan Plaketi, kişiye özel hale getirdiğinizde O’nu çok mutlu edecek bir hediyeyi garantilemiş olacaksınız. Kişiye Özel Kadife Kutulu Anneler günü Plaketi en anlamlı, en özel Anneler Günü hediyelerinden biridir. Bir önceki Anneye plaket hediye önerimizde, fotoğraf yer almaktaydı. Şimdiki Plakette ise, Annesine olan hislerini uzun uzadıya, destansı ve edebi bir dil ile anlatmaya çalışan kişilere yönelik bir plaket.

anneler günü için hediye

Kişiye Özel Yılın En İyi Annesi Oscar Ödülü


Hayata dair sahip olduğumuz bilgilerin çok büyük bir kısmını Annemizden öğrenmişizdir! Çünkü, Annelik demek, sadece doğurmak, beslemek, doyurmak ya da giydirmek değil; bununla birlikte eğitmek ve öğretmek de demektir! Anne, aynı zamanda çocuklar için Yaşam Koçu, öğretmen veya eğitici görevi de üstlenir! Düzgün konuşmayı, doğru anlamayı, ahlaklı olmayı, doğru bir insan olmayı, dürüst bir insan olmayı, vatanını milletini sevmeyi çocuklara ilk Anneler öğretir.. Eğer bir çocuğu değerlendirmek istiyorsanız, işe ilk annesini tanımakla başlamalısınız! Üzerinizde yoğun bir emeği bulunan, size sevmeyi ve sevilmeyi öğreten biricik Annenize, anlamlı bir anneler günü hediyesi seçerek, Onu dünyanın en mutlu kişisi yapmanız an meselesi! Neyle mi? Kişiye Özel Yılın En İyi Annesi Oscar Ödülü ile..,Son derece anlamlı Oscar hediyesi ile annenizin gururunu okşayacak kalbini ise mutlulukla dolduracaksınız. Altın renginde ışıl ışıl bir adet Oscar ödülü, üzerine Yılın En İyi Annesi mesajınızı yazdırarak, sevgili annenize özel hale getirebilirsiniz. 

En Güzel Anneler günü hediyesi

Anneme Kalbimden Gelen Mesaj Hediye Sepeti


Kalbinizden geçen en güzel mesajlarınızı içerisine koyup Annenize hediye edebileceğiniz kalpli hediye sepet, Anneler günü için düşünülebilecek en güzel ve en anlamlı hediyelerden biri. "Seni Seviyorum yazılı kare sütlü çikolatalar kalp şeklindeki kırmızı hediye kutu içerisine konulup, üzerine gül yaprakları serpiştirilmiş, daha sonra kapağı kapatılıp kurdele ile bağlanmış ve mükemmel bir hediye sepeti haline getirilmiş! Siz Gül Kokulu Annenize özel bir Anneler Günü Hediyesi düşünüyorsanız, Annenizin her zaman açıp okuyabileceği ve her okuduğunda da biricik yavrusunu hatırlayabileceği Gül Kokulu Anneme Hediye Sepeti tam size göre!

güzel anneler günü hediyeleri

Benim Güzel Annem Fotoğraf Baskılı Rengarenk Yastık


Hayatınızdaki en güzel kadına yani Annenize, yanında olmasanız bile sizi hatırlatacak özel bir hediye hazırlamak isterseniz, üzerinde Anneniz ile birlikte daha evvel çektirmiş olduğunuz en güzel fotoğrafınızın yer alacağı Benim Güzel Annem Yastık tam size göre! Dilerseniz bu "Benim Güzel Annem" ifadesini kendinize göre de değiştirebilir, farklı bir mesaj yazılmasını sağlayabilirsiniz! Kişiye özel olarak hazırlanan Benim Güzel Annem Yastık, Anneler Günü için farklı hediye düşünenler için ilgi çekici olabilir!

Anneye sürpriz anneler günü hediyesi

Annelere Özel Dergi Kapağı


Annenize Anneler Gününde güzel bir sürpriz yapıp, Ona Annelere Özel Dergi Kapağını hediye edebilirsiniz. Dergi Kapağı aynı zamanda Annenize olan duygularınıza da tercümanlık ediyor. Çocukları tarafından bir Annenin alabileceği en tatlı ve onur verici hediye böyle bir şey olsa gerek! Bugüne kadar size, anlayışlı, düşünceli ve fedakar olan Annenize sonsuz sevginizi, Annelere Özel Dergi Kapağı ile gösterebilirsiniz. Bu özel sertifikayı Anneler Gününde alan Annenizi çok özel ve duygu yüklü dakikalar bekliyor. Annelere Özel Dergi Kapağı üzerindeki sizin belirleyeceğiniz fotoğrafınız ve güzel mesajlarınız Ona olan sevginizi simgeliyor, Bu özel Annelere Özel Dergi Kapağı, Annenizi o özel günün en gururlu ve mutlu Annesi yapacaktır.

Anneler Günü İçin Alınabilecek Hediyeler


anneye hediye
Bize göre, Anneler Günü için Anneye alınabilecek en anlamlı hediye Kişiye özel armağanlardır. Çünkü kişiye özel hediyeler sadece hediyeyi alan kişinin adına düzenlendiğinden, hem hediyenin değerini arttırır, hem de daha anlamlı ve etkileyici kılar! Bu sebeple, Anneler Günü için alınabilecek en anlamlı hediyelerin en tepesine Anneye Kişiye Özel hediyeleri koymak istiyoruz. Kişiye Özel armağanlar uzun yıllar sizi hatırlatacak çok özel ürünlerdir. Bu ürünleri, Anneye doğum günü hediyesi veya sıradan bir günde Anneye hediye olarak da düşünebilirsiniz. Farklı hediyelere de göz atmak isterseniz, sitemiz içerisinde ilginç sayılabilecek yüzlerce hediye önerisi de bulmak mümkün! Dilerseniz fazla zaman kaybetmeden Anneler Günü Hediyesi olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için neler seçmişiz hep birlikte bakalım. Anneye hediye konusunda o hediye sitesi, bu hediye sitesi derken yüzlerce hediye arasından sizin de kafanız karıştıysa, anlaşılan bu konuda biraz da biz kafanızı karıştıracağız! Sizler için seçtiğimiz Anneler günü hediyesini belirlerken kendi kendimize şu soruları sorduk: Anneler günü için alınabilecek en güzel hediye nedir? Anneye hediye ne alınabilir? Anneler günü hediyesi ne olabilir? ve Anneler günü için özel armağanlar! bu soruları kendimize sorarak yüzlerce hediye içerisinden en güzel Anneler Günü hediyelerini seçmeye çalıştık!

Taşlı Melek Kanadı Yüzük

Anneler Günü için Güzel Hediyeler & Taşlı Melek Kanadı Yüzük


Annelerin çocukları için katlandığı fedakarlıklar anlatılmakla bitmez! Nereden başlarsak başlayalım, ne söylersek söyleyelim, küçük, büyük ya da ucuz, pahalı hiçbir hediye, Anne hakkını ödemekte asla yeterli olamaz veya yerini tutamaz! Annelerimizin hakkını ödeyemeyebiliriz ama, Onları küçücük hediyelerle bile olsa mutlu etmeyi sağlayabiliriz! Örneğin yukarıda görmekte olduğunuz Melek Kanadı Taşlı Yüzük, Anneler Günü için küçük sayılabilecek bir ürün ama, anlam itibari ile son derece büyük bir hediye! Üzerinde yer alan melek kanatları, Annenizi adeta bir melek gibi gördüğünüzün kanıtı! Üzerinde yer alan taşlar ise, Ona verdiğiniz değerin en somut delili! Özel hediye kutusu içerisinde hediye edilmeye hazır vaziyette bulunan Melek Kanadı Yaşlı Yüzük, En güzel Anneleri Günü Hediyelerinden biri!

Taşlı Sonsuzluk Yüzük

Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri & Taşlı Sonsuzluk Yüzük


Güneş, milyonlarca kez doğsa ve batsa, binlerce kez geceler gündüze, gündüzler geceye dönse Anne Sevgisi asla son bulmaz! Bilakis geçen her saniyede artan bir sevgi ile! İşte bu tip sevgiye "Sonsuz Sevgi" deniyor! Bu Anneler Gününde özellikle üzerinde Sonsuzluğu simgeleyen ürünler üzerine yoğunlaşmaya çalıştık! İstedik ki, Annenize olan o sonsuz sevgiyi en güzel şekli ile anlatabilesiniz! Üzeri değerli taşlarla süslenmiş ve ters sekiz şeklinde sonsuzluk sembollü bu değerli yüzük, Anneler günü için alınabilecek en değerli armağanlardan biri! Taşlı Sonsuzluk Yüzük, Anneler Gününde Sevgisine değer katmak isteyenler için mükemmel bir hediye seçeneği!

Kişiye Özel Annemin Cüzdanı

Kişiye Özel Annemin Cüzdanı


Çiçekler elbette ki Anneler gününün en özel hediyelerinden biri! Bu Anneler gününde yine sevgili Annenize çiçeklerin en güzelini alıp, elini öpmeye gitmelisiniz! Ama her defasında sadece çiçek ya da her defasında sadece küçük mutfak el alteleri olmaz! Bu sefer biraz daha kullanışlı ve sürekli yanında taşıyabileceği özel bir armağan düşünelim! Mesela Anneler günü hediyenizin daha olarak, Annenizin hiçbir zaman yanında ayıramayacağı, her kullandığında da sisizi hatırlayacağı Kişiye özel cüzdan olabilir mi? Üzerine sevgili Annenizin ismini yazdırabileceğiniz, %100 hakiki deri dokusu ile uzun yıllar dayanıklı Kişiye Özel Annemin cüzdanı, olabilecek ebn güzel hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor! Bir çok farklı renk alternatifi bulunan bu özel cüzdan da yine Annelerimizi en fazla mutlu edecek hediyelerden biri!

Divas Pırlanta 4 Yapraklı Yonca Kolye

Divas Pırlanta 4 Yapraklı Yonca Kolye


Annenizin duasını almadan herhangi bir işe kalkışmaz mısınız? Tüm okul hayatınızda, iş hayatınızda başarılarınızın perde arkasında Onun mübarek ellerinden yükselen duaların etkili olduğunu düşünüyorsanız, yaklaşan Anneler Günü için Sevgili Annenize Divas Pırlanta 4 Yapraklı Yonca Kolye armağan edin! Şu Anneler ne acayip varlıklar öyle değil mi? Sadece Analar Allah'tan her şeyin en güzelini yavruları için ister! Anneler dışındaki herkes ise, sadece kendilerini düşünürler! Gerçekten de çocukları hasta olduğu vakit "Bana Gelsin..." derler, yere düşüp bir yerini kanatsa "Ben öleyim" şeklinde inanılmaz derecede üzülürler! Hayır dualarının hepsinde çocukları için Allah'tan hep güzel şeyler isterler! İşte Anne budur başka kimseye benzemez! Sevgili Annelerimizi mutlu edeceğine inandığımız, inanılmaz şıklıktaki Divas Pırlanta 4 Yapraklı Yonca Kolye, en güzel hediye seçeneklerinden biri!

Anneye Çöp Adam Kupa Bardak

Her Bütçeye Uygun Ucuz Anneler Günü Hediyeleri


Amacımız Anneler Günü için Annelerimizi mutlu etmek değil mi? Bunun için ne kadar pahalı ya da ne kadar özellikli bir hediye satın aldığımızın sizce bir önemi var mı? Zaten bir Anne için  hatırlandığını bilmek, değer verildiğini, sevgildiğini bilmek başlı başına hediyelerin en güzeli ve en büyüğü! Bazen yüzlerde yaratılacak mutlu bir tebessüm en değerli hediye olabiliyor! O halde gelin bu Anneler Gününde Annenizin yüzünü güldürecek ve aynı zamanda sevginizi de en şık hali ile gösterebileceğiniz eğlenceli bir hediyenin altına imzamızı atalım! Anneye Çöp Adam Kupa Bardak, üzerinde yer alan (Anne ve Çocuk) çöp adam figürleri ile, kahkaha seli yaşatmaya geliyor! Elindeki kalpleri Annesine üfleyen ve sevgisini en yalın şekli ile gösteren bir çocuk, bundan inanılmaz derecede mutluluk duyan bir Anne Anneye Çöp Adam Kupa Bardağa anlam katıyor. Eğer Sevgili Annenize fiyatı ile Ucuz Anneler Günü Hediyesi düşünüyorsanız, üzerine isimlerinizi yazdırabileceğiniz Anneye Çöp Adam Kupa Bardak, en iyi hediye seçeneklerinden biri!

Divas Pırlanta İki Kalp Kolye

Sevginizi Her An Hissetsin Diye Divas Pırlanta İki Kalp Kolye


İç içe geçmiş tasarımı ile Divas Pırlanta İki Kalp Kolye, Anneler Gününde kalbinizin sultanı Annenize sevgi dolu mesajlar vermeye geliyor! Olağanüstü bir tasarımla anlam kazanan Divas Pırlanta İki Kalp Kolye, üzerindeki pırlantası ile de değerine değer katıyor! 14 Ayar altın kaplama olan ve özel hediye kutusunda sipariş edebileceğiniz iç içe geçmiş kalpler kolye, en Anlamlı Anneler Günü Hediyelerinden biri! Boynunda her an gururla taşıyacağı, "Evladımın Hediyesi" diye herkese mutlulukla anlatacağı sevgi dolu bir kolye.

Benim Annem Her Şeyi Bilir Ürünleri

Anneye Esprili Hediyeler & Benim Annem Her Şeyi Bilir Ürünleri


Hiç fark ettiniz mi? Soğuk algınlığı aldığınızda doktora gidersiniz ve doktorunuz sizi muayene ettikten sonra ağrı kesiciler, antibiyotikler v.s. size yazarak evinize gönderir. Derken bu ilaçları kullanmaya başlarsınız ama hiçbir ilaç, Annenizin kaynattığı ıhlamurdan ya da pişirdiği çorbadan daha iyi gelmez! Anneler hazırladıkları çorbanın içerisine sevgi kattıklarından mıdır nedir bilemiyoruz ama, gerçekten de bir kaşık çorba aldıktan sonra kendinizi o an inanılmaz derecede rahatlamış hissedersiniz! Galiba Anne olmak için biraz herşeyden anlamak gerekiyor! Mesela biraz terzilik, biraz doktorluk, biraz finans uzmanı, hatta biraz esnaf! Yani Annelik biraz da böyle bir şey! İşte Benim Annem Her Şeyi Bilir Ürünleri, tamamen uzman olmasa da her konuda yeterli derecede fikir sahibi olan sevgili Annelere özel hazırlanmış esprili bir armağan! Kişiye özel olarak hazırlanan (Yani üzerinde Annenizin isminin yazılı ) Benim Annem Her Şeyi Bilir Ürünleri, alternatif ve esprili hediyeler düşüneler için iyi bir tercih! 

Yeni Annelere Özel Ahşap Duvar Saati

Yeni Annelere Anneler Günü Hediyeleri & Özel Ahşap Duvar Saati


Sevgili eşiniz şükürler olsun ki, sağlıklı bir doğum gerçekleştirdi ve size nur topu gibi bir evlat doğurdu! O, sizi Dünyanın en mutlu insanı yaptı ya? Şimdi mutlu etme sıra sizde! Bu Anneler Gününde Sevgili Eşinize harika bir sürpriz hediye hazırlayacağız beraber! Eşiniz henüz yeni doğum yaptıysa ve bu Anneler Gününde bebeğiniz adına Annesine güzel bir hediye arıyorsanız, size inanılmaz duygu yüklü bir hediye önereceğiz! Yeni Annelere Özel Ahşap Duvar Saati üzerine Bebişinizin ağzından Annesine Özel Anneler Günü Mesajı yazdırabilir ve eşinize eşsiz bir Anneler Günü Sürprizi hazırlayabilirsiniz! Yeni Annelere Özel Ahşap Duvar Saati üzerine ister Anneler Günü ile ilgili güzel bir şiir yazın, ister Bebeğinizin ağzından Anne Sevgisini anlatın! Her halükarda Yeni Anneye (Eşinize) son derece anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız! Üzerinde hamile bir bayan figürü bulunan Ahşap duvar saati, yıllarca akıllardan çıkmayacak çok özel bir armağan!

Canım Annem Kovası

Anneye Ucuz Fiyatı ile Sevgi Dolu Bir Hediye 


Annenize bugüne kadar sevginizi çok farklı şekillerde gösterdiniz ama iddia ediyoruz ki, hiç bu şekilde bir sevgi gösterisinde bulunmamıştınız! Ayrıntılar yazımızın ilerleyen bölümünde! Pespembe bir hediye kovası ve içerisinde tamıtamına 365 adet "Sevgi Mesajları"! İşte bu özel hediye sepeti (Canım Annem Hediye Kovası) bu Anneler Gününde annenize olan sevginizi farklı bir şekilde izah edebilmenizin en başka yolu olacak! 29,90 TL satış fiyatı ile son derece ucuz anneler günü hediyelerinden biri olan Canım Annem Kovası, sipariş ettiğiniz takdirde adresinize üzeri tüllerle süslenmiş bir şekilde adeta göz kamaştırıcı bir şekilde gönderiliyor! Yılın her günü için birbirinden farklı özel sevgi sözcükleri bulunan Canım Annem Kovası, Annenize 365 gün mutluluk veriyor! Eğer çiçeklerden hoşlanan ve evinde çiçek bakan bir Anneniz varsa saha sonra isterse bu pembe kovayı saksı olarak da kullanabilir! Ucuz Anneler günü hediyesi düşünüyorsanız Canım Annem Kovası, bütçenize uyabilecek güzel bir tercih olacaktır.

Anneler Günü Hediyesi

Anneye Hediyeler & Anneye Özel Hazırlanan Ahşap Çerçeve‏


Bizler daha dün ne yediğimizi hatırlayamazken, Annelerimiz bebekliğimizde bizim nasıl bir bebek olduğumuzu, kendisine çocukken ne gibi sıkıntılar yaşattığımızı bir bir anlatırlar! Örneğin; "Sen 3 yaşındayken, halanlara misafirliğe gitmiştik! O zaman bir yaramazdın bir yaramazdın anlatamam! Neyse sen tut, Halanların en değerli vazosunu düşür kır! Ayol! O an yer yarılsa da içine gireyim dedim..." gibilerdinden sanki bu olaylar dün yaşanmış gibi çok iyi hatırlarlar! Bu ve buna benzer olaylar, geçmişte belki de sıkıntı yaratan ancak gelecekte konuşulduğunda da tebessümlere ya da kahkahalara yol açan çok güzel hatıralar! Keşke şu an sizin hatırlayamadınız o özel anların bir fotoğrafı olsaydı değil mi? İşte fotoğraflar bunun için çok özel anlamlar taşır! İnsanı alır geçmişe götürür! Bu Anneler Gününde değerli Annenize güzel bir hatıranızı muhteşem bir çerçeve içerisinde hediye etmek ister misiniz? Anneye Özel Ahşap Çerçeve‏ üzerine Anneler Günü Tebrik mesajınızı yazın ve içerisine Anneniz ile çektirmiş olduğunuz en güzel fotoğrafınızı koyup, Ona armağan edin!

Evimizin Kraliçesine Özel Saatler

Evimizin Kraliçesi Annelerimize Özel Anneler Günü Hediyeleri


Kraliçe olmak için ille de taç takmak gerekemez herhalde! Çünkü Annelerimiz tacı olmayan ama kalplerimizin kraliçeleri! Yaklaşan 11 Mayıs 2014 Anneler Günü için gönlünüzün kraliçesi Annenize, kişiye özel ve allı pullu son derece gösterişli saatlerden hediye etmek ister misiniz? Evimizin Kraliçesine Özel Saatler, kenarları kalplerle süslenmiş kıpkırmızı çerçeve içerisinde size özel fotoğraf baskıları ile adeta ölümsüzleşiyor! Üzerine bir de kendi özel mesajınızı yazabileceğiniz bu özel saatler ile, Sevgili Annenize her zaman sevgi ile hatırlayacağı çok anlamlı bir hediye verebilirsiniz! Duvar Saati ve Masa Saati olmak üzere iki farklı modeli bulunan Evimizin Kraliçesine Özel Saatler, Annelere hediye edilmek üzere sizi bekliyor.

Kişiye Özel Çiçekli Anneler Günü‏ Mutfak Önlüğü

Farklı Anneler Günü Hediye Seçenekleri


İnsanların yaşı ne kadar ilerlerse ilerlesin, kalıtımsal olarak sahip olduğumuz bazı özelliklerimiz, seneler de geçse hiç değişmiyor! Örneğin kıskançlık, öfke, sahiplenme, neşeli ruh hali, sevecen ruh hali, yardımseverlik gibi... Özellikle kıskançlık duygusu üzerinde biraz durmakta yarar var! Hemen hemen herkeste, kendi yaşantısını özellikle en yakınındaki insanların yaşantısı ile kıyaslama gibi bir özellik vardır! Örneğin daha çocukken, en yakın arkadaşımızın ailesi Ona güzel bir doğum günü partisi yaptığında, "Acaba doğum günümde ailem nasıl bir parti yapacak? Babam da bana böyle güzel bir hediye alacak mı?" gibilerinden hafifçe bir kıskançlık duygusu yaşarız! Bahsettiğimiz tüm bu şeylerin, Anneler Günü Hediyeleri ile ne ilgisi var? Şöyle ki; Çalışan bir Anne veya ev hanımı bir Anne! Nihayetinde tüm Anneler sosyal bir çevrede yaşıyor! Dolayısıyla, iş arkadaşları, komşuları, akrabaları ve daha sayamadığımız bir çok insanla sosyal ilişki halindeler. Sohbetlerde, misafirliklerde özellikle şu tarz muhabbetler çok yapılır; "Doğum Günümde oğlum bana bu kolyeyi hediye etmişti...","Kızım Anneler Gününde bu fincan takımını bana hediye etmişti..." İşte az önce bahsettiğimiz kıyaslama ya da kıskançlık ruh hali, bu gibi sohbetlerde özellikle sıkça yaşanan bir durum olur! Sevgili Annelerimiz her ne kadar, biz çocuklarının masrafa girip, kendileri için hediyeler almamızı istemeseler de, her Anne de, bu gibi sohbetlerde çocukları ile gurur duymak, kendileri için alınmış hediyeleri çevresindekilere öve öve anlatmak ister! Bu yazdıklarımızın yukarıda gördüğünüz Kişiye Özel Çiçekli Anneler Günü‏ Mutfak Önlüğü ile aslında direkt bir alakası yok! Eğer Anneler Günü için klasik armağanlar dışında, Annenizin mutfakta rahatlıkla kullanabileceği ve her zaman sizi tebessümle hatırlayabileceği farklı bir hediye düşünüyorsanız Kişiye Özel Çiçekli Anneler Günü‏ Mutfak Önlüğü ilginizi çekebilir! Bu arada okuduğunuz bu makalemiz içerisinde yer alan tüm Anneler Günü Hediyeleri, özenle ve bilerek seçilmiştir!

Anneler Günü Hediyesi

Anneye Anlamlı Anneler Günü Hediyesi & Kişiye Özel Resim Çerçevesi


Yukarıda görmekte olduğunuz ahşap resim çerçevesine alternatif olarak düşünülebilecek bir ürün! Yukarıdaki üründen farkı, dört bir kenarına Annenize olan sevginizi yansıtması! Üzerinde "İyi ki varsın!","Canımsın","Hayatım","Zeki, Sevecen, Öğreti" gibi Annenizi gururlandıracak yazılarla birlikte, 25 harften oluşacak kendi özel mesajınız ile daha da anlamlı ve özel hale geliyor! Anneme anlamlı ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız, her iki model kişiye özel ahşap çerçevesi düşünülebilecek hediyelik eşyalar arasında! 

Kişiye Özel Kesme Tahtası

Anneler Günü için Farklı Hediyeler & Kişiye Özel Kesme Tahtası


Kesme Tahtası deyip geçmeyin! Çünkü Kesme Tahtası, Sevgili Annenizin sizin için özel olarak hazırladığı yemeklerin baş mimarlarından biri! Üzerinde ince ince doğranmış maydanozlar, soğanlar, enfes salatalar, etler kısacası tüm bu malzemelerle birlikte, bir de içerisine bir tutam "Anne Sevgisi" katıldığında, neden Annenizin yemeklerinin bu kadar lezzetli olduğu kendiliğinden ortaya çıkıyor! Değerli Annenize, mutfakta her zaman kullanabileceği ve her kullandığında da sizi hatırlayabileceği farklı bir hediye arıyorsanız, Kişiye Özel Kesme Tahtası ilginizi çekebilir! Üzerine istediğiniz mesajı yazdırarak daha sevimli ve daha anlamlı bir kesme tahtasına dönüştürebileceğiniz bu ürünü, siparişiniz esnasında kişiye özel hale getirmeyi unutmayınız!

Aileye Özel Resim Çerçevesi

Anneye Hediyeler & Aileye Özel HDF Resim Çerçevesi


Aile Saadetinizi Annenize hediye etmeye ne dersiniz? Nasıl mı? Şimdi Aile Albümünüzdeki en güzel, en anlamlı ve içerisinden mutluluk fışkıran fotoğrafınızı bulun! Bu fotoğraf öyle bir fotoğraf olmalı ki, içerisinde, Anneniz, Babanız, Siz ve varsa kardeşlerinizin olduğu bir fotoğraf! Örneğin yılbaşı gecesi ailece eğlenirken çektirmiş olduğunuz bir fotoğraf olabilir. Ya da Ailece gittiğiniz bir tatil fotoğrafı olabilir. Bu özel fotoğraflarda biri Aileye Özel Resim Çerçevesi içerisinde hayat bulacak! Anneye Anneler günü için verilebilecek en anlamlı hediyelerden biri de içerisinde Aile mutluluğunun ölümsüzleştirildiği bu fotoğraf karesi! Kişiye özel olarak hazırlanan bu çerçeveye "Anneciğim Seni Çok Seviyorum" yazdırabileceğiniz gibi, "Anneler Günü Kutlu Olsun" mesajı da yazılabilir!

Anneye ucuz hediyeler

Şirin ve Kurdeleli Anneler Günü Ürünleri


Anne sevgisi başka sevgi ile asla mukayese edilemez! Çünkü, bu sevgi genlerimize kadar işlemiş sonsuz bir sevgidir! Eğer yaklaşan anneler gününde annenize olan sevginizi sevgi dolu hediyeler ile göstermek isterseniz, bu özel gün için çok orijinal bir hediye önerimiz olacak! Son derece şirin tasarımlara sahip, üzerine fotoğraf baskısı yaptırıp, mesajınız ile de sevgi dolu bir hale getirebileceğiniz Kurdeleli Anne Ürünleri, "Sevgilihediyem.com" farkı ile sizlerle! Anneler günü için gözbebeğiniz annenize ucuz ve anlamlı bir hediye almaksa niyetiniz, Kurdeleli Anne Ürünleri tam aradığınız hediye seçeneklerinden biri! Bu şirin hediyelik; beyaz kupa bardak, resim çerçevesi, bilgisayar faresi altlığı (mouse pad), ve yap boz (puzzle) olmak üzere 4 farklı modelden oluşmaktadır. 

Anneye Özel Mesaj Yazılabilen Duvar Saati

Anneye Özel Mesaj Yazılabilen Duvar Saati


Anneler günü için tavsiye ettiğimiz hediyelerin büyük bir bölümünü özellikle kişiye özel düzenlenebilen hediyelere ayırmak istiyoruz veya ağırlıklı olarak bu tip armağanlara dikkatinizi çekmeye çalışıyoruz. Çünkü Kişiye özel düzenlenen hediyeler, gerçekten hem etkileyiciliği sebebi ile hem de, kullanışlı olmasıyla alınabilecek en güzel hediyelerdir. Örneğin, görmekte olduğunuz bu duvar saati de, yine Anneniz için düşünülebilecek en iyi hediyelerden biri. Üzerinde "Canım Annem" yazılı bu duvar saatine bir de özel mesajınızı ekletebilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Annelik Tescil Belgesi

Kişiye Özel Sertifikalar - Annelik Tescil Belgesi


Anneler Gününde hiçbir hediyeyi Annesine layık göremeyenler için Kişiye özel olarak düzenlenmiş olan Ödül, Sertifika ve Plaket hediyesi iyi bir hediye fikri olabilir. Birbirinden özel ve anlamlı kişiye özel düzenlenen sertifika, plaket ve ödüller manevi değeri açısından en değerli ve uzun yıllar sizi hatırlatacak en güzel armağanlardan biri. Bu sefer Anneler Günü Hediyeniz biraz da Annenizin, Annelik gururunu okşayan bir hediye olsun! Annenize kişiye özel olarak düzenlenen Annelik Tescil Belgesi Hediye eden. Dünyalar Annenizin Olsun! Anneler Gününe Özel Annelik Tescil Belgesi çok şık bir çerçeve içinde yollanmaktadır. 27 En ve 33 cm Boylarındaki çerçeveyi anneniz isterse evin en güzel duvarına assın, isterse de TV Ünitesinin üzerinde sergilesin. Anneler Gününe Özel Annelik Tescil Belgesini annenize özel hale getirebilmemiz için sepete ekle butonu üzerindeki bölüme fotoğraf ve mesajınızı eklemeyi unutmayınız. Anneler Gününe Özel Annelik Tescil Belgesi, anneler gününde annelere verilebilecek en özel armağanlardan biridir.

Anneye Özel Çiçek Desenli Akrilik

Anneye Özel Çiçek Desenli Akrilik


Sevdiğimiz insanların kıymetini acaba ne kadar iyi biliyoruz? Özellikle ve en başta da Annelerimizin! Belki de yaşadığımız süre içerisinde kalbini en fazla kırdığımız, en fazla üzdüğümüz insanların başında Anne gelir! Ama şükürler olsun ki, o üzdüğümüz Annelerimiz, kin tutmayacak kadar melek kalpli, kendisine yapılanların acısını çıkarmayı aklının ucundan bile geçirmeyecek kadar affedici varlıklar! Belki bir şekilde kalbini kırdığınız, farkında olmayarak üzüntüye sevk ettiğiniz Sevgili Annenize Anlamlı bir Anneler Günü Hediyesi vermek ister misiniz? Anneye Özel Çiçek Desenli Akrilik Dekor, üzerinde yazdıracağınız özel sevgi mesajları ile son derece anlamlı! İki ucundan da çiçek motifleri bulunan, ortasında mesajınız ile anlam kazanacak olan Anneye Özel Çiçek Desenli Akrilik Dekor, Annenizin kalbine hitap ediyor!   

Anneye Özel Mesajlı Akrilik Kalp Ödülü

Anneye Özel Mesajlı Akrilik Kalp Ödülü


Sevdiklerinize alabileceğiniz en anlamlı hediyeler Kişiye Özel armağanlardır. Çünkü kişiye özel armağanlar, sadece kişilerin adına düzenlenen hediyelerdir. Kişiye özel armağan ile hediyelik olan eşya özelleştirilmiş veya kişiselleştirilmiş bir hale gelir. İsme veya kişiye özel hazırlanmış hediyelerin kalıcılığı ve etkileyiciliği diğer hediyelere nispeten daha fazladır. Anneler Gününe Özel Mesajlı Kalp Akrilik üzerine yazacağınız en samimi mesajlar ile yaklaşan anneler gününde, Annenize özel bir hediye verebilirsiniz. Üzerinizde herkesten ve herşeyden fazla emeği bulunan Annenize en duru duygularınız etkileyici bir şeffaflıkta olan akrilik camdan kalp üzerine işlensin. Bir anneye verilebilecek en özel armağan, evladı olan sizin kalpten söylenmiş sevgi dolu sözlerinizdir.

Anneye Özel Madalyon

Anneye Armağan - Anneye Özel Madalyon


Bazı hediyelerin o kadar büyük bir manevi değeri ve anlamı olur ki, belki siz hediyeyi alırken yaratacağı duygusal etkinin o denli büyük olacağını hiç aklınızdan bile geçirmemişsinizdir. Kişiye Özel Madalyon da böyle hediyelerden biri. Annenize, Anneler günü için Anlamlı ve duygu yüklü bir hediye arayışındaysanız, şimdi Anne için önereceğimiz hediye, kesinlikle Annenizi inanılmaz şekilde mutlu edecektir. Bu hediyenizin yanında bir de annenize bir buket çiçek yaptırırsanız, o zaman hediyenizin anlamı ve değeri daha da çok artmış olur. Emin olun ki, Anneniz sizin gibi bir evlat sahibi olduğu için sizinle gurur duyacaktır.

Kişiye Özel Yazılı Ödül Kupası

Kişiye Özel Yazılı Ödül Kupası


Bazı hediyeler salt bir eşyadan öte, müthiş anlamlar da üzerlerinde taşırlar. Örneğin bir madalyon, örneğin bir ödül, kişiye özel armağanlar anlam itibari ile çok etkileyici ve özel armağanlardır. Siz de eğer bir ödül kupam olsa ve üstüne de kendi istediğim yazı yazabilseydim diyenlerdenseniz, Kişiye Özel Yazılı Ödül Kupası tam da size göre! Bu özel Ödül Kupası sevdiklerinizi inanılmaz derecede mutlu etmeye geliyor. Dilerseniz annenizin adını, dilerseniz sevgilinizin ismini ya da eşinizin ismini yazdırın! Kesin olan şey şu ki; Bu hediyeniz ile hediyeyi alan kişi kendini çok özel hissedecek. Kişiye Özel Yazılı Ödül Kupası ile sevdiklerinizin isimlerini ya da onlara özel mesajlarınızı tamamen siz yazıyorsunuz.unuz.

Kişiye Özel Kadife Kutulu Anneler Günü Plaketi 3

Plaketler - Kadife Kutulu Anneler Günü Plaketi-3


Anneler günü için annenizi gerçek anlamda mutlu edecek harika bir Anneler Günü Hediyesi önereceğiz. Özel Kadife kutusu içerisindeki Anneler Günü Plaketleri sadece Anneler Günü için hazırlanmıştır. Birbirinden farklı ve özellikli olan plaketlerden istediğinizi seçip annenize hediye edebilirsiniz. Annelere Özel olan Plaketi, kişiye özel hale getirdiğinizde O’nu çok mutlu edecek bir hediyeyi garantilemiş olacaksınız. Kişiye Özel Kadife Kutulu Anneler günü Plaketi en anlamlı, en özel Anneler Günü hediyeleri’nden biridir. Kişiye Özel Kadife Kutulu Anneler Günü Plaketi fotoğrafsızdır. Hislerinizi uzun uzun kelimelere dökmeyi tercih ediyorsanız seçiminizi bu plaketten yana kullanmanızı tavsiye ederiz. Kişiye Özel Kadife Kutulu Anneler Günü Plaketinin üzerindeki metin sizin de hislerinize tercüman oluyorsa aynısını kullanabilirsiniz.

Canım Anneme Resim ve Mesaj Baskılı Kupa

Ucuz Anneler Günü Hediyeleri & Canım Annem Kupa Bardak


Anneniz çayını veya kahvesini nasıl içer bilemeyiz ama eminiz ki, sizden aldığı bu özel kupa bardak ile müthiş bir keyif ile çayını ve kahvesini yudumlayacak. Anneler günü için hem ucuz fiyatlı hem de oldukça etkileyici ve güzel bir Anneler Günü Hediyesi olduğunu düşünüyoruz. Annenize üzerinde sizin parmaklarından ve aklınızdan çıkmış en samimi ve en içten anneniz hakkındaki düşüncenizi eklete bileceğiniz bu özel kupa bardak, Anneler Günü için yine tavsiye edebileceğimiz harika bir hediye! Annelere Hediye konusunda hediye sitemiz olarak sloganımız, “Sevgili anneniz için en büyük hediye kendinizsiniz.” Anneler Günü'nde içinde sizin de resminizin olduğunuz bir hediye vermek işte bu yüzden en parlak hediye fikirlerden biri.

Anneler Gününe Özel Resim Baskılı Sihirli Kupa

Ucuz Anneler Günü Hediyeleri & Özel Kupa Bardak


Sevgili Anneniz için henüz Anneler Günü Hediyesini seçmediyseniz, çok şanslısınız. Çünkü size, Annenize alabileceğiniz hem özel hem de çok romantik bir hediye önerimiz olacak. Kişiye Özel Düzenlenebilen Resim Baskılı Sihirli Kupa Bardak! Bu Kupa bardak ilk etapta görenler için sıradan ve diğer kupa bardaklardan hiçbir farkı yok! Ama gelin görün ki, bu sihirli kupa bardak içerisine sıcak su girmeye görsün. Sıcak su bu bardağa temas eder etmez ortaya harikulade bir eser çıkıyor. Ne mi? Sizin bu hediyeyi alırken eklettirdiğiniz Annenizin en güzel fotoğrafı ve Değerli Annenizin İsmi Kupa bardak üzerinde çıkıyor. Bitmedi, bir de Anneniz için iletmek istediğiniz o en içten ve kalbi duygularınız bardağın üzerinde beliriyor.

Anneler Gününe Özel Resim Baskılı Sihirli Kupa 2

Ucuz Anneler Günü Hediyeleri & Anneye Özel Mesaj Fotoğraflı Kupa


Kişiye Özel Düzenlenebilen Resim Baskılı Sihirli Kupa Bardak! Bu Kupa bardak ilk etapta görenler için sıradan ve diğer kupa bardaklardan hiçbir farkı yok! Ama gelin görün ki, bu sihirli kupa bardak içerisine sıcak su girmeye görsün. Sıcak su bu bardağa temas eder etmez ortaya harikulade bir eser çıkıyor. Ne mi? Sizin bu hediyeyi alırken eklettirdiğiniz Annenizin en güzel fotoğrafı ve Değerli Annenizin İsmi Kupa bardak üzerinde çıkıyor. Bitmedi, bir de Anneniz için iletmek istediğiniz o en içten ve kalbi duygularınız bardağın üzerinde beliriyor. Şimdi Annenizin bir ortamda bu kupa ile çay veya kahve içtiğindeki ruh halini ve mutluluğunu hayal edebiliyor musunuz? Kesinlikle bir Anne için Alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Anneler günü için değerli bir çok hediye düşünülebilir.

Anneye Özel Ahşap El Aynası

Anneye Kişiye Özel Hazırlanan Mesaj Yazılı Ahşap El Aynası


Yemek hazırlama telaşı, misafirler gelecek diye ev temizliği, çocukları okula yolcu etmek için hummalı ev işleri derken Anneler değim yerindeyse kendilerini unutur ve sadece bu işlere konsantre olurlar! Şimdi önereceğimiz hediyelik eşya, Annenizin güzelliğine bir armağan olsun! Üzerinde istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz, kalplerle süslü Kişiye Özel Ahşap El Aynası, her an bakımlı ve güzel görmek istediğiniz Annenize çok büyük bir yardımcı olacak! Bir kapağında büyüteçli Ayna, diğer kapağında ise normal aynası ile Anneye Özel Ahşap El Aynası farklı Anneler Günü hediyesi düşünenlere için ideal bir seçim!

Canım Annem Lazer işlemeli Ahşap Çerçeve

Güzel Anneler Günü Hediyeleri & Kişiye Özel Ahşap Çerçeve


Annelere verilebilecek en güzel hediye "Anne Sevgisidir!" Anneniz için ise en büyük hediye "Sizsiniz." Bu Anneler Gününde Annenize hediye olarak kendinizi armağan etmek ister misiniz? Nasıl dediğinizi duyar gibiyiz! Annenize "Canım Annem" Yazılı çok şık ahşap bir fotoğraf çerçevesi içerisinde Onunla birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafı yerleştirip, bir de üzerine, Annenizin İsmini ve Soy ismini de yazdırdınız mı Bu hediyeden daha güzeli olamaz! Emin olun ki, anneniz bu çerçeveyi evin en gözde, en çok bakılan yerine koyacak ve sizden uzak geçirdiği her dakikada, bu resme bakıp, bir nebze de olsa size olan özlemini dindirmiş olacak.

Canım Annem Aşk Kavanozu

Güzel Anneler Günü Hediyeleri & Canım Annem Kavanozu


Sevgililer Günü oldu, Sevgilinizi şımartacak bir şeyler yaptınız, Yıl Dönümü oldu eşinizle romantik bir akşam yemeğine çıktınız! Peki sizce Annenizin de şımartılmaya ve kendini özel hissetmeye ihtiyacı yok mu? Yaklaşan Anneler Günü için veya Annenize doğum günü için şöyle Romantik bir hediye vermeye ne dersiniz? Hem de ne romantik! Anneye özel içerisinde tam 365 özel not olan bu özel sevgi dolu kavanoz En güzel Anneler Günü hediyelerinden! "En yakınım Sensin", "Her zaman senin küçük bebeğinim.", "Her şeyin en güzelini yapan sensin Annem", "Yıllar seni daha da güzelleştiriyor Anne" bu ve buna benzer 365 not kağıdı bulunan bu özel armağan ile, Anneniz kendini özel hissetmek istediği yılın her günü, bu kavanozdan bir mesaj alıp okuyabilir.

Kişiye Özel Bayan Cüzdanı

Anneye Güzel Hediyeler & Kişiye Özel Bayan Deri Cüzdan


Anneler günü hediyesi arayanlar için Kişiye Özel Bayan Deri Cüzdanları çok isabetli bir hediye olacaktır. Anneniz kendi ismine düzenlenmiş olan bu hakiki deriden imal edilmiş ve renga renk modelleri bulunan Deri cüzdanı görünce çok sevinip mutlu olacaktır. Belki de siz bu Kişiye Özel Deri Cüzdanı eşinizin Annesi ve aynı zamanda sizin de Anneniz olan Kayın validenize armağan edersiniz. Model No olarak 2 numara olan Kişiye Özel Bayan Cüzdanı ile sevdiklerinizi ne kadar çok değer verdiğinizi bir kez daha ispat etme şansına sahipsiniz. Bayanların Alış Veriş tutkunu olduklarını daha evvel bir çok kez belirtmiştik. Hiçbir şeye ihtiyaçları olmasa bile, mağaza mağaza gezip dolaşmak kadınlara inanılmaz bir haz verir. Bu hediyeniz ile bayanlara Alış verişe çıktıklarında kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Mutfak Önlüğü

Anneye Esprili bir Armağan - Kişiye Özel Mutfak Önlükleri


Kişiye Özel Mutfak Önlüğü ile annenize yaptığı o nefis yemekler için şimdi bir teşekkür etme zamanı! Annenize mutfakta geçen zamanları için daha eğlenceli kılmak böyle bir hediye ile artık mümkün. Dilerseniz mutfakta, piknikte, mangalda yemeklerin gerçek efendisi kim ise O’na Kişiye Özel Mutfak Önlüğü hazırlatarak çok şık bir sürpriz yapabilirsiniz. Keyifle ve gerçek sevgiyle pişen yemeklerin lezzeti katlanarak artar. Kişiye Özel Mutfak Önlüğü ile aşçınızı mutlu ederek yemeklerinin daha da lezzetli olmasını sağlamak aslında sizin çıkarınızadır. Kişiye Özel Mutfak Önlüğünün 3 modeli arasında zevkinize en uygun olanını seçin! Bu ürünü kişiye özel hale getirmek için ise, “Sepete Ekle” butonunun üzerindeki kutucuğa önlük üzerinde yer almasını istediğiniz yazıyı yazmayı unutmayın. 3 Farklı Kişiye özel Mutfak Önlüklerinin hepsi ten ile uyumlu ve sağlığa zararlı herhangi sentetiklik içermez.

Pırlanta Annem Kolye

Anneler Günü Hediyesi - Pırlanta Annem Kolye


Annenize duyduğunuz sonsuz sevgiyi, üzerinde "Sonsuzluk" sembolü bulunan özel tasarım bir kolye ile ifade etmek ister misiniz? Üstelik Ona verdiğiniz harikulade değeri, en güzel şekilde yansıtacak son derece zarif görünümlü değerli taşlarla süslenmiş çok özel bir kolye! Bitmedi... Dahası söylemekten asla bıkmayacağınız, her zaman gururla ağzınıza alacağınız, "Annem" yazılı şık bir kolye ile... Pırlanta Annem Kolye canınızdan çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz Anneniz için mükemmel bir seçim! Gerçekten de Pırlanta Annem Kolye, Anneler Günü için düşünülebilecek en klas, en anlamlı hediye seçenekleri arasında! Üzerinde yer alan sonsuzluk işareti, içinizdeki sevginin bir durağının olmadığını, asla bitmeyeceğini simgeliyor! Üzerinde yer alan değerli taşlar ise, kalbinizde Onun ne kadar değerli bir yeri olduğunu anlatıyor! Üzerine bu kadar sevgi anlamı yüklenmiş olan bu özel kolye, pek tabidir ki, Anneler Günü için en anlamlı hediye olacaktır! Özel hediye kutusu içerisinde yer alan bu özel tasarım kolye, içerisinde mücevher sertifikası ile birlikte adresinize gönderiliyor! Pırlanta Annem Kolyenin her iki modeli de birbirinden şık. Model 1’in tam 8 adet pırlanta taşı ve 42 cm zinciri; Model 2’in boyunu ayarlayabileceğiniz modern bir zinciri ve ortasında pırlanta taşı bulunuyor.

Anneye Mesajlı Sevgi KulesiTaşlı Sonsuzluk KolyeAnneye Özel Kırmızı Makyaj Aynası‏
Anneler Gününe Özel Annem Bardağı ve Taşlı Kelebek KolyeAnneye Hediye Sepeti - Gül Kokulu Anneme HediyeKişiye Özel Kadife Kutulu Anneler Günü Plaketi
Annelere Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş BaskıAnneye Özel Ahşap Kutulu Dev Çikolata‏Anneye Özel Altın Dolu Hediye Kutusu
Benim Güzel Annem YastıkDünyanın En Tatlı Annesi SertifikasıMetal Fotoğraf baskılı Tabak
14 Ayar Altın Pırlanta Kalp YüzükSultan Altun 14 Ayar Altın Sıra Taşlı YüzükKişiye Özel Deri Anahtarlık
Anneler gününü gerçek bir mutluluğa çevirecek, güzel annenizin kalbini fethedecek son derece özel bir yüzük modeli ile sizleri buluşturmaktan gurur duyuyoruz! 14 Ayar Altın Pırlanta Kalp Yüzük, üzerinde yer alan 0,08 karatlık pırlantası ile tam da Annelere layık! İç içe geçmiş kalpler, bu yüzüğe sevgi ve anlam katıyor! Her ortamda, her davette, kısacası her yerde Annenizin yüzük parmağında gururla taşıyacağı bir sevgi abidesi! 14 Ayar Altın Pırlanta Kalp Yüzük, özel hediye kutusu içerisinde sizi bekliyor! Eğer Anneler günü için aksesuar ve benzeri bir hediye satın almayı düşünüyorsanız, ilginizi çekebilir diye sizlere çok prastijli ve klas bir yüzük modeli tanıtmak istiyoruz! Ürünümüzün adı Sultan Altun 14 Ayar Altın Sıra Taşlı Yüzük! El işçiliği ile üretilmiş olan bu özel yüzüğün üzeri yarı degerli swarovski taşları ile süslenmiş! Mükemmel bir hediye kutusu içerisinde satışı yapılan bu yüzük modeli de yine Anneleri çok mutlu edecektir! 
Anneler Günü Hediyesi

Yorum Gönder

 1. Adsız4/13/2013

  Anneler Günü Hediyesi olarak verdiğiniz hediyelerin hepsi birbirinden güzel. Aklımızı daha da çok karıştırmışsınız:)))

  YanıtlaSil
 2. Adsız4/16/2013

  Benim Anneler Günü hediyesi Favorim, Gerçek inci kolye... Teşekkürler sevgilihediyem.com... .

  YanıtlaSil
 3. Adsız5/05/2013

  En güzel Anneler Günü Hediyesi bana göre Anneye sıcak bir sarılma ve ellerinden öpmektir. Gerisi teferruat... Ha kolye almışsın, ha bir bayan çanta ne fark eder ki? Ben Anneler gününde anneme hiçbir yere bakmadan ve çalıntı yapmadan tamamen kalbimden gelen duygularla, ona ne söylemek istiyorsam ya bir mektup, ya da bir şiir yazıp bunu, ona hediye etmek istiyorum. Bu yazımın yanında param olur da ucuz fiyata kaliteli bir hediye alabilirsem bu şekilde Anneme sunmak istiyorum. Canım Annem seni çok seviyorum. Kızın Selin!

  YanıtlaSil
 4. Adsız5/10/2013

  Gerçekten de dediğinz gibi Anneler Günü Hediyesi olarak verdiğiniz hediyelerin hepsi birbirinden güzel. Ellerinize sağlık. Ben hediyemi seçtim bile

  YanıtlaSil
 5. Adsız4/19/2014

  Bence bu kadar gerilmenin anlamı yok! Sonuçta alacağımız hediye Annemize.... Benim herzamanki favorim çiçek arkadaş! Param da olursa şöyle adam gibi bir kolye alırım! Herkese selam!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adsız4/19/2014

   Size katılıyorum. Yani Anneme ne hediye alırsam alayım, onu zaten çok mutlu edeceğine inanıyorum! Bu arada ben Anneme Havai'de yazlık aldım:))) İsteyen olursa fazladan 2-3 tane de kenara atmıştım:))) Tüm Annelerin Ellerinden öperim....

   Sil
  2. Adsız4/19/2014

   Paris olsaydı iyidi...:)))

   Sil
 6. Arkadaşlar maşallah döktürmüşsünüz! Hepinize sevgilier selamlar... Tüm Annelerin Anneler Günü Kutlu olsun!

  YanıtlaSil

 
Top