erkek gömlekleri
Mesaj ve İsim Yazılabilen Kişiye Özel Erkek Gömlek Modelleri

Erkek sevgiliniz, eşiniz, babanız veya erkek arkadaşınız için kullanışlı ve güzel bir hediye almayı düşünüyorsanız kişiye özel erkek gömleği çok isabetli ve ideal hediyelerdendir. Çünkü gömlek bir erkeğin giysi olarak en çok kullandığı ve gardırobunda en fazla çeşidinin bulunduğu kıyafetlerin başında gelir. Hediye olarak şayet kişiye özel bir gömlek hediye etmeyi düşünüyorsanız, bunu bir de erkeğin giyeceği takım elbise ile ve iyi bir kravat ile kombine ettiğinizde ortaya deyim yerindeyse bir şaheser çıkar. İçinizi rahatlatmak adına erkeğe giysi hediyesi olarak gömlek seçmenizin aslında isabetli bir karar olduğunu şöyle izah edebiliriz. Birincisi erkek giyimi dendiğinde akla gelen en önemli kıyafet ve erkekler için öncelikli tercih erkek gömlekleridir. İkincisi hala günümüzde bile, erkek için üretilen hiçbir kıyafet gömleğin tahtını yerinden edebilmiş değildir. Üçüncüsü de, gömlek bir erkeğin yazın tek başına ve kışın ise şık bir kazak içine giyebileceği, kısacası sürekli kullanabileceği çok özel bir giysidir.

Gömlek hediye etmenin doğru bir hediye tercihi olduğundan bahsettikten sonra şimdi dilerseniz, “Kişiye Özel Gömlek Nedir?” bu konuya değinelim. Kişiye Özel Gömlek, biraz sonra örnekleri ile kişiye özel gömlek modellerini göreceğiniz üzere, gömleğin yakasında, kolunda, cep kısmında veya manşet kısmında iletmek istediğiniz mesajınızın yazılı olduğu veya erkeğin isminin tamamının veya sadece baş harflerinin nakış ile işlendiği gömlek türüdür. Kişiye özel Gömlek hediye etmeye karar verdiyseniz, hediyenizin uzun zaman kullanılabilir olması için, erkeğin beden ölçülerine ve zevklerine giyim alışkanlıklarına uygun bir gömlek modeli seçmelisiniz. Erkeğe, sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi gibi özel günlerde gönül rahatlığı ile “kişiye özel gömlek” hediye edebilirsiniz. Bir takim elbisenin içine hediye gömlek seçecekseniz, uzun kollu erkek gömlek bedenlerinde 2 tane farklı numara bulunur, 16/35. Burada 16 inch boy ölçüsünü, 35 inch ise kol ölçüsünü simgeler. Kısa kollu erkek gömleklerinde ise sadece 16 yazar.

Kişiye Özel Erkek Gömlek Hediyesi

Konu Çizgisi
Erkeğe kişiye özel gömlek

Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömlek


Erkek arkadaşınıza, Sevgilinize, Babanıza veya erkek öğretmeninize Kişiye Özel Erkek Gömlek Hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına müthiş bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği hediye edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgillinize, Doğum Günü Hediyesi veya Eşinize Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi olarak Özel bir hediye arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, Erkek Gömlektir. Gömlek, kravat ile birlikte erkeklerin Gardıroplarında en fazla çeşit ve modeli bulunan, kıyafettir.

Konu Çizgisi
Kişiye Özel Nakışlı Gömlek

Kişiye Özel Erkek Gömlek Siyah


Erkek arkadaşınıza, Sevgilinize, Babanıza veya erkek öğretmeninize sürekli üzerinde taşıyacağı ve sizi hatırlayabileceği Theorie Marka çok özel Kişiye Özel Siyah Erkek Gömlek Hediye etmeye ne dersiniz? Theorie Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına müthiş bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği hediye edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgilinize, Doğum Günü Hediyesi veya Eşinize Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi olarak Özel bir hediye arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, Erkek Gömlektir. Gömlek, kravat ile birlikte erkeklerin Gardıroplarında en fazla çeşit ve modeli bulunan, kıyafettir.
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Nakışlı Gömlek Frenzy Marka Mavi

Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömlek Mavi


Kişiye Özel Nakışlı Mavi Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına şıklık katmış olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği hediye edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgiliye, Doğum Günü Hediyesi veya Eşinize Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi olarak Özel bir hediye arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, Erkek Gömlektir. Gömlek, kravat ile birlikte erkeklerin Gardıroplarında en fazla çeşit ve modeli bulunan, kıyafettir. Erkeklerin çok fazla kıyafet alternatifleri olmadığından, bayanlar tarafından, eşleri, babaları veya Erkek arkadaşınıza şayet kıyafet türü bir hediye alacaksanız, hediye olarak alınabilecek en isabetli ve doğru hediye gömlektir.

Konu Çizgisi
Kişiye Özel Nakışlı Beyaz Gömlek Theorie Marka

Kişiye Özel Nakışlı Beyaz Gömlek Theorie Marka


Kendisine sunulan ile yetinmeyip daha fazlasını isteyenler buraya! Teknoloji her şeyi yeniden tasarlayabiliyor da, bizler kendi gömleğimizi neden tasarlayamıyoruz? Tamamen Kişiye Özel Şık bir Erkek Gömleği tasarlayıp, Erkek Sevgilinize veya Eşinize Güzel bir Doğum Günü Sürprizi hazırlamaya siz ne dersiniz? Bizce inanılmaz heyecan verici bir sürpriz bu! Kişiye Özel ve İsimli, mesajlı Erkek gömleğini tepeden tırnağa, Sevgilinizin üzerinde nasıl durmasını istiyorsanız o şekilde kendiniz tasarlayacaksınız. Sevgililer Gününde Sevgilime Ne hediye Alsam diye düşünenler, Doğum Gününde Erkek Arkadaşıma nasıl sürpriz yapabilirim diyenler bu hediyeyi gerçekten çok beğenecekler. % 100 Pamuk kumaştan üretilecek olan Kişiye Özel Erkek Gömleğinin, yakasının nasıl olmasını Arzuluyordunuz? Belki de siz gömlekte cep olmasını hiç sevmiyorsunuz! O zaman buyurun kendi tasarımınız olan bu gömleği cepsiz hazırlayın. İsterseniz Manşete bir isim ekletin veya ismin baş harfini, isterseniz Gömleğin kol kısmına, ya da isterseniz gömleğin cebine. Kişiye Özel Kendi Tasarımınız olan Erkek Gömleği, Sizin için özel olan erkeklerin inanılmaz hoşuna gidecek bir hediye ürün olacaktır.
Konu Çizgisi

Erkek Gömlek ile ilgili Faydalı BilgilerBiritli Gömlekler: Erkek arkadaşınıza, babanıza veya eşinize erkek gömleği hediye etmeyi düşünüyorsanız şunları bilmenizde yarar var. Yaka altından "Britli" diye tabir edilen gömlek modelleri, takım elbise ile birlikte gömlek ve kravatın daha şık ve göz alıcı durmasını sağlar. 

Oxford Yakalı Gömlek: Bir de Oxford Yakalı Gömlek modelleri bulunmaktadır. Oxford yakalı gömlek modelleri britsiz fakat düğmeli modellerdir. Bu tip gömlek ise genellikle yazın ceketsiz giyilebilecek modellerdendir. Bir de özellikle son dönemde yaygın olarak tercih edilen gömlek modeli ise "Yakasız Gömlekler"dir. Ancak bu tip bir gömlek seçerseniz ofis içerisinde kullanımının uygun olmayacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. 

Poplin Gömlekler : Bu model ve tarz gömlek, aslında ipek karışımı bir kumaştan yapılır ancak, günümüzde üretilen modern tarzdaki poplin gömlekler %100 kotondan yapılır. Poplin Gömlek, Oxford Gömlek ile kıyaslandığında daha yumuşak bir dokusu vardır ve suni ipekten daha hafif yapısı ile poplin gömlekler en çok tercih edilen gömlek modelidir. Poplin gömlekler yazlık modellerinde daha hafif ve yari transparan bir görüntüye sahiptir, Kışlık poplinler kumaş olarak biraz daha kalın iplikten dokunmuştur. Şayet kumaşına bakıp bir gömlek tercihi yapacaksanız, Pamuklu erkek gömlekleri her zaman daha kullanışlıdır ve erkek teninin nefes almasını sağlar. 

İpek Erkek Gömleği: İpek gömlekler hem fiyatı hem de kalitesi ile en güzel erkek gömleklerden biridir. İpek kumaştan dikilmiş olan gömlekler, yazın serin, kışın ise sıcak tutar. Yumuşacık ve kaygan bir dokusu vardır ve ten ile en uyumlu gömlektir. Ancak İpek gömlek sıradan günlerde giyilebilecek tarzda gömlek türü değildir. İpek gömleklerin diğer zor yanı ise sürekli ütü istemesi. 

Erkek Keten Gömlek: Keten Gömlek sağlık açısından ve görünüm açısından doğru bir gömlek tercihi olabilir ama ketenden yapılmış gömlekler de yine çok sık ütü yapmayı gerektirdiğinden hanımlar tarafından fazla istenmez. Ancak, spor bir görünüm için keten gömlek çok ideal bir gömlek tercihidir. 

Dakron Kumaş Gömlek: Erkek gömleklerinin üretiminde kullanılan diğer bir kumaş türü ise Dakron Kumaştır. Bu kumaş, polyester ve suni ve sentetik ipekten  üretilir. Mukavemetli olsa da vücut için nefes almayı zorlaştıran bir kumaş türü olması sebebi ile pek de tercih edilmez. 

Fitilli Gömlekler: Diğer bir erkek gömlek türü fitilli gömlektir. Fitilli gömlek kumaş yapısı ile Poplinden daha tok ve oturaklı durur, Oxford gömlekten ise daha hafif olurlar. Fitilli gömlekler tasarım olarak çapraz çizgileri olur. Bu yapısı ile ceket içerisine rahatlıkla giyilebilir ve günlük kullanıma da oldukça uygundur. Oxford tipi gömlekler, kumaş yapısı olarak daha sık dokunurlar ve Popline nazaran daha ağır kumaştır.
Erkeğe hediye seçenekleri

Yorum Gönder

 
Top