Doğum günü hediyeleri
Sevgilinizin Dünyaya merhaba dediği ilk an, sizin için de çok özel bir andır. Çünkü aslında şu anki büyük mutluluğunuzun kaynağı, sevgilinizin doğduğu gün olan, yaş günüdür. Sevgilinizin doğum gününde elbette ki, onu yalnız bırakmak istemeyecek ve sevgiliniz için özenle seçtiğiniz en güzel armağanı, ona doğum günü hediyesi olarak vermek isteyeceksiniz. Buraya kadar her şey çok güzel! Peki ama doğum günü hediyesini seçeceğiniz ana kadar, hediye seçme süreci nasıl olacak? Her biri birbirinden farklı ve değişik özelliklerdeki hediye seçenekleri içerisinden sevgiliye doğum günü hediyesini nasıl seçeceksiniz? Doğru ya! Binlerce belki de milyonlarca ürün, aslında sevgilinize alabileceğiniz özel bir doğum günü hediyesi pekala olabilir! Bu yüz binlerce ürün içerisinden, en güzel ve en romantik doğum günü hediyesi hangisi acaba? Yaşamımızda, bizler için özel olan kişilerin özel günleri ve o özel günlerdeki yaşanan mutlu anlar, bizleri de mutlu eder! Bu tip özel günlerde sevdiğimiz insanların yanında olmak ve bu mutlulukları birlikte onların yanında yer alarak paylaşmak isteriz. Bu günlerin en önemlisi kuşkusuz doğum günü kutlamalarıdır. Hele hele doğum günü kutlayan kişi bir de bizim kalbimizi verdiğimiz, yaşamımızdaki en özel kişi ise, yani sevgilimiz ise, kutlanan doğum günü daha özel ve anlamlı bir gün oluverir. 

Doğum günü, kişinin anne karnından hayata ilk defa merhaba dediği, doğduğu günün yıl dönümüdür ve dolayısı ile çok özel bir gündür. Erkek ve bayan Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri seçmek bazen hiç düşünmediğiniz kadar zor olabiliyor. Çünkü eliniz veya gözünüz hangi hediyeye gitse, "Acaba bu armağanı beğenir mi?" ya da "Bu hediye ile mutlu olur mu?" gibi sorular aklınıza takılır. Şayet kafanızda bu tip sorular varsa, henüz sevgilinizin hobileri, inancı, zevkleri veya beğenileri hakkında doyurucu ve size, doğum günü hediyesi seçiminizde yardımcı olacak kadar sevgiliniz hakkında bilgi sahibi değilsiniz demektir. Ama hemen paniğe kapılmayın! Bu durumda sevgilinize alacağınız hediyeler, genele hitap eden, kısacası herkesin beğenebileceği türden hediyeler olmalı. Sevgiliniz erkekse, genel olarak erkeklerin kullanabileceği türden armağanlar seçmenizde yarar vardır. Örneğin, "Kemer, Cüzdan, USB Bellek, Kol Saati, Kişiye Özel Kalem, Duvar Saati gibi. Sevgiliniz Bayan ise; "Kişiye özel bir makyaj aynası, Şık ve zarif bir duvar saati, İsme özel bir takı" armağan etmeyi düşünebilirsiniz. Çünkü diğer türlü, riskli bir armağan, sevgilinize alacağınız hediyenin beğenilmemesi ve bir köşede unutulması ihtimali doğar. Aşağıda henüz ilişkisine yeni başlamış ve sevgilisinin ilk doğum günü için armağan almak isteyenler için de hediye seçenekleri görebilirsiniz. Eminiz ki sizin ve henüz ilk kez doğum gününü kutlayacağınız sevgilinizin de hoşuna gidecek armağanlar vardır. Sevgiliniz ile uzun süren bir birlikteliğiniz varsa, sizin için de şöyle bir handikap vardır; Sürekli birbirini tekrar eden armağanlar artık sizi de, belki de sevgilinizi de sıkmaya başlamıştır. Bu grupta olan sevgililer için doğum günü hediye seçimlerinde önereceğimiz şey; daha çok ilginç doğum günü hediyeleri seçmek! Çünkü artık sevgilinizin her yönünü, karakterini, kişilik özelliklerini her şeyi ile iyi biliyorsunuz ve sevgilinize alacağınız doğum günü hediyesinin beğenilip beğenilmeyeceğini en iyi siz biliyorsunuz! Bu durumda sizin yapmanız gereken şey, hediyenizin birbirine benzer armağanlar olmamasına dikkat etmek! Çünkü hediyesürpriz içermediği sürece cazibesini yitirmeye başlar! İyisi mi siz, armağan seçiminizde artık farklı bir kategoride ki armağanlar deneyin! Çünkü artık siz ilişkinizde daha ileri bir aşamadasınız! Hediyeniz de güzel bir sürpriz olmadan ya da sevgilinize sürpriz yapmadan hiç doğum günü kutlanır mı? Siz en iyisi, en az seçeceğiniz doğum günü hediyesi kadar, sevgiliniz için nasıl bir doğum günü sürprizi yapacağınıza da şimdiden karar vermeye çalışın!

Sevgiliye Alınabilecek Doğum Günü Hediyeleri


sevgilime doğum günü hediyesi

Kalpli Kutuda Kalpli Çikolatalar


Çikolata, kalp şekli, güller, süslemeler ve kalp görünümünde kırmızı renk bir hediye kutusu! Bu üçlü kombinasyondan kusursuz güzellikte bir doğum günü hediyesi çıkı vermiş. Kalpli Kutuda Kalpli Çikolatalar ile yalnızca sevgilinizin ağzını çikolatanın eşsiz lezzeti ile tatlandırmayacak, O'na hediyelerin en güzelini vermiş olacaksınız. 24 Adet kalp şeklindeki çikolata ile hazırlanmış lezzet topları, yine kalp şeklindeki süslü bir kalp kutu içerisine yerleştirilmiş. Doğum gününde sevgilinizin kapısını çalın ve boynuna sarılarak doğum gününü bu romantik çikolatalar ile kutlayın. 

doğum günü sözleri

Sevgiliye 100 Farklı Doğum Günü Kutlama Sözleri


1 değil, 5 değil, 50 değil, tam 100 farklı doğum günü mesajları karşınızda. Sevgilinize "İyi ki doğdun" demenin 100 romantik yolu... Kalp şeklindeki hediye kutusu içerisine konmuş olan ve kalpli kartlar üzerine sevgi dolu sözlerin yer aldığı 100 kalp kartlarla oldukça romantik bir doğum günü hediyesi sizi bekliyor. Sevgiliye 100 Farklı Doğum Günü Kutlama Sözlerini ister O'nun için hazırladığınız bir hediye sepeti içerisine koyup öyle armağan edin, isterseniz yemek masasının her tarafını, yatak odanızın her yerini bu sözlerle süsleyip, O'na unutamayacağı bir doğum günü sürprizi yapın!

sevgili için doğum günü hediyeleri

Kişiye Özel Fotoğraflı Google Bardak


Dünyanın en yakışıklı erkeği, kainatın en güzel kızı, işte karşınızda hem esprili, hem eğlenceli, hem de oldukça kullanışlı Kişiye Özel Fotoğraflı Google Bardak! Sevgilinize doğum gününün en güzel sürprizini O'na Kişiye Özel Fotoğraflı Google Bardak hediye ederek yapabilirsiniz. Bu kupa bardak üzerinde bildiğiniz klasik Google'nin arama penceresi bulunuyor. Google'a Dünyanın en güzel kızı/en yakışıklı erkeği kimdir ya da siz ne yazılmasını istiyorsanız onu yazıyorsunuz, altına da sevgilinizin ismini yazıyorsunuz! Sonuçta da doğum gününde sevgilinizi mest edecek oldukça anlamlı bir doğum günü hediyesi çıkıyor.

doğum günü hediyeleri

Kişiye Özel Aşkbiyotik


Mutlu bir gülümseme, içten bir kahkaha bazen en güzel hediye oluverir. Siz de sevgilinize doğum gününde neşeli ve esprili bir doğum günü hediyesi vererek, yüzünde gülücükler açmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Kişiye Özel Aşkbiyotik ile... Asprin ilaç kutusu şeklinde tasarlanmış olan Kişiye Özel Aşkbiyotik, üzerine isimlerinizin gelmesi ve içerisinde de size özel prospektüs ile sıra dışı bir armağana dönüşüyor. 

sevgiliye doğum günü hediyesi

Aşk Kavanozu


Bu kavanozundan içinden 1 mesaj çekiyorsunuz, kendinizi inanılmaz mutlu ve değerli hissediyorsunuz. Sizi, sevgilinizin bir sonraki doğum gününe kadar inanılmaz derecede iyi temsil edecek romantik bir hediyeye ne dersiniz? Hem sevgilinize en romantik şekilde "İyi ki doğdun" demiş olacak, hem de 365 adet birbirinden romantik mesajlardan hazırlanan bu özel kavanoz ile O'nu çok sevdiğinizi derinden belli etmiş olacaksınız. Aşk Kavanozu, içerisinde yer alan 365 adet aşk mesajı ile, sevgilinizin kalbine mutluluk verecek! Son dönemlerin en gözde doğum günü hediye seçeneklerinden biri olan Aşk Kavanozu, hem erkek ve hem de bayan sevgiliye alınabilecek en romantik doğum günü hediyesi.

Doğum Günü Hediyeleri

Magic Egg & Sihirli Yumurta


Sihirli yumurtanın sihri nedir diye soruyorsanız, bir kaç gün içerisinde filizlenen yapraklarına bakın deriz. Çünkü bu yumurtadan aşk dolup taşıyor. İlginç olduğu kadar sevdi dolu bir buluş olan Sihirli Yumurta, aşkınızı ifade etmenin en enteresan yolu! Soğum gününde sevgilinize acayip derecede ilginç bir doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız, bu yumurta çok işinize yarayacak çok! Tepesini kırıp bir kaç gün suladığınızda, açan yapraklarında "I Love You/Seni Seviyorum" yazısı beliriyor. İnanılması zor ama gerçekten de öyle! Sevgilinize romantik olduğu kadar etkileyici bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız bu yumurta tam size göre! 

Doğum günü hediyesi

Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi


Sevgilinize Onu çok şaşırtacak orijinal ve de bir o kadar romantik bir doğum günü hediyesi mi bakmıştınız? İşte o hediyelerden biri ile karşı karşıyasınız! Kıpkırmızı Kalp Kutu içerisindeki Doğum Günü Takvimi ile, biricik sevgilinize belki de yaşamı boyunca saklayacağı en acayip hediyelerden birini vermiş olacaksınız! Şöyle ki; sevgilinizin doğum tarihi bilgisini giriyorsunuz ve karşınızda o gün dünya da ve Türkiye'de neler olmuş tek tek ortaya çıkıyor. Hatta size lüzumsuzmuş gibi gelebilecek bilgiler de sahil! Örneğin sevgiliniz doğduğu gün ekmek kaç paraymış gibi! İşte bu bilgiler Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi içerisine yazılıyor ve ortaya kusursuz orijinallikte bir doğum günü hediyesi çıkıyor.

doğum günü hediyeleri

925 Ayar Gümüş Sonsuzluk Yüzük


Bayan sevgilinize ebedi sevginiz 925 Ayar Gümüş Sonsuzluk kolye ile taçlansın! Doğum Gününde sevgilime ne hediye alabilirim diye yana yakıla mağazaları dolaşıyor ve istediğiniz romantiklikte bir armağan bulamıyorsanız, işte size Sonsuzluk Kolye! Sevgilinize O'nu sonsuza dek seveceğinizin sözünüzü bu romantik kolye ile gösterin. Üzerinde sonsuzluk simgesi bulunan 925 ayar yüzük, güzel bir hediye kutusu içerisinde satışa sunuluyor.

Sevgiliye doğum günü hediyeleri

Kişiye Özel Mutluluk Ağacı Taş Plaka


Sevgilinize doğum gününde en şık ve olabilecek en romantik şekilde "İyi ki doğdun... Mutluluklar Aşkım" demenin yollarını araştırıyorsanız, bu hediyemiz tam size göre! Kişiye Özel Mutluluk Ağacı Taş Plaka ile en sağlam mutluluk temennisi hayal değil gerçek oluyor! Aynı gün kargo seçeneği ile satışa sunulan Kişiye Özel Mutluluk Ağacı Taş Plaka üzerine doğum günü kutlama mesajınızı ve isimlerinizi yazdırın ve sevgilinizi çok mutlu edin! Üzerinde mesajınızın yer alacağı taş plaka ile çok uzun yıllar sevgilinize tıpkı bugünkü haliyle hep iyi dileklerinizi iletmiş olacaksınız!  

Kalbimin İnci Tanesine Hediye Sepeti

Kalbimin İncisine Doğum Günü İçin Romantik Hediye Sepeti


Gerçek bir lezzet şöleni eşliğinde Sevgilinizin doğum gününü kutlamak ister misiniz? Eğer cevabınız "Elbette neden olmasın" ise, şimdi bizi iyi dinlemenizi rica ediyoruz! Bu hediye sepeti için söylenebilecek en önemli şey; Çikolatanın büyüleyici tadı ile, romantizmin ateşini başarılı bir şekilde iç içe bulunduruyor olması! Sevgilinize sadece sıradan bir doğum günü hediyesi vermiş olmayacak, aynı zamanda kalbini de tam on ikiden vurmuş olacaksınız! 100 Dilde Doğum Kartları-Lezzet Şöleni Hediye Sepeti içerisinde, lokumlar, bitter, sütlü, fıstıklı kalpli çikolatalar ve üzerinde tam 100 farklı dilde "İyi ki Doğdun, Doğum Günün Kutlu Olsun" yazılı kalpli mesaj kağıtları bulunuyor! Sevgilime doğum günü hediyesi arıyorum ama O'na layık bir armağan bulamıyorum diyenlerin imdadın 100 Dilde Doğum Kartları ve Lezzet Şöleni Hediye Sepeti Hızır gibi yetişiyor.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak


Erkeğe bütçeniz ölçüsünde uygun fiyata bir doğum günü hediyesi satın almayı düşünüyorsanız ve erkek arkadaşınız sigara kullanan biri ise, hiç şüphesiz ki düşünülebilecek en güzel hediye Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak! Bu çakmak neden özel? Çünkü bu özel çakmağın üzerinde sizin beğenip, göndereceğiniz fotoğraf yer alacak! Kişiye özel olarak hazırlanan bu metal çakmak, çakmakların en havalısı ve romantiği.

İncili Harf Bileklik

Bayan Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi - İncili Harf Bileklik


Nefes alır ve veririz! Bunu gün içerisinden on binlerce kez tekrarlarız! Ama bunu yaparken, çoğu zaman nefes alıp verdiğimizi bile unuturuz! Oysa ki, bizim gibi oksijen olmadan yaşayamayacak bir canlı için, bu kadar hayati olan bir şey, nasıl olur da unutulur? Ne zaman ki, nefes alamayacak duruma gelir ya da oksijenimiz kesilir, işte tam da o an, ne kadar hayati bir şey olduğunu yüzümüze atılmış bir tokat gibi anlarız. Sevgilinizin değerini bilmek de, tıpkı soluduğunuz hava gibidir! Kaybetmeden değerini iyi anlamak gerekir. Bu kadar özel ve bir eşi benzeri olmayan sevgilinize özel bir doğum günü hediyesi arıyorsanız, size güzel bir haberimiz var! Üzerinde inci tanesi bulunan ve isime özel hazırlanan İncili Harf Bileklik ile, kız arkadaşınıza unutamayacağı güzellikte ve çok derin bir anlam taşıyan şık bir bileklik armağan edebilirsiniz!

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

Sevgiliye Esprili Bir Doğum Günü Hediyesi


Yüzyıllardır, aşkın formülü üzerine binlerce insan kafa yordu! Aşk nedir? İnsanlar neden aşık olurlar? Ancak hala kimse aşkın formülü ve anatomisi hakkında doyurucu bir bilgiye ulaşabilmiş değil! İnsanlar aşık olduklarında neden kendilerini mutlu hisseder ya da sevgilisini gördüğünde neden heyecanlanır? Bu gibi sorular hala çözüm bulmaya muhtaç dorular olarak kalıyor. Ancak, Orijinal bir ilaç kutusu şeklinde tasarlanmış olan ve içerisinde enfes çikolata lezzetleri bulunan Çok Seviyorum Aşk Drajeleri, aşkın ilacını bulduğunu iddia ediyor! İşin gırgırı bir yana, sevgilinize esprili ve müthiş bir doğum günü hediyesi vermek isterseniz, kutusu içerisindeki prospektüsünü kendinizin hazırlayacağı Çok Seviyorum Aşk Drajeleri, mükemmel bir hediye seçimi olacaktır. Çok Seviyorum Aşk Drajeleri, doğum gününde sevgilinizin yüzünü güldürecek, kalbinin neşe ile dolmasını sağlayacak ve aynı zamanda son derece de romantik bir armağan!

İsme Özel Çöp Adamlı Aşk Kupaları

Sevgiliye Romantik Doğum Günü Hediyesi


Bir kere aşık oldunuz mu, O'ndan ayrıyken veya tek başınıza bile olsanız, hayatı iki kişilik yaşamaya başlarsınız! Çünkü kalbinizin bir yarısı sizin için, diğer yarısı sevgiliniz için atmaya başlar. Aklınızın bir köşesinde devamlı surette sevgiliniz vardır! Her an, her dakika düşüncelerinizi sevgiliniz doldurmaya başlar! Bir süre sonra, sevgiliniz ile huylarınız da birbirine benzemeye başlar! O'nun sevdiği şeyleri sever, sevmediği şeyleri siz de sevmemeye başlarsınız! İşte böyle sevgililer için "Bir elmanın iki yarısı" tabiri kullanılır. İsme Özel Çöp Adamlı Aşk Kupa Bardakları, birbirinden kopamayan, ayrılmayı akıllarının ucundan bile geçirmeyen iki sevgili gibi! Yani adeta siz ve sevgiliniz gibi! Doğum gününden, sevgilinize her an yanındayım mesajı vermek için, anlamlı ve aynı zamanda esprili bir doğum günü hediyesi vermek isterseniz, İsme Özel Çöp Adamlı Aşk Kupaları bunun için ideal bir armağan! Üzerinde yer alan kız ve erkek çöp adam figürleri ise bu kupa bardakları çok şirin ve sevimli kılıyor!

Kişiye Özel Puzzle

Sevgiliye Sürpriz Doğum Günü Hediyesi - Kişiye Özel Puzzle


Şimdi tavsiye edeceğimiz bu özel ürün bir hediyeden ziyade sevgiliniz için müthiş de bir sürpriz içeriyor. Sürpriz olma niteliği çok yüksek olan bu özel ürün sizlere doğum günü hediyesi olarak tavsiye edilmeyi de fazlası ile hak ediyor! Son derece orijinal kırmızı bir kalp kutuda yer alan Puzzle parçalar bir araya getirildiğinde ise sürpriziniz ortaya çıkıyor! İster üzerine "Seni Seviyorum Tatlım. Doğum Günün  Kutlu Olsun!" yazısı yazdırın, ister üzerine "Benimle bir ömür geçirmeye var mısın?" şeklinde evlilik teklifinizi yazdırın! Sevgiliniz tüm parçaları bir araya getirdiğinde özel doğum günü mesajınızın ya da evlilk teklifinizin yer alması nasıl? Acayip derecede heyecan verici öyle değil mi? Kişiye özel Kalp kutusu içerisindeki Puzzle’a istediğiniz özel mesajınızı ekletebilirsiniz.

Bayan Sevgiliye doğum günü hediyesi

Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı


Bu Oscar'ın bildiğimiz klasik Altın Sarısı Oscar heykelinden tek farkı, OSCAR kahramanı adamın kalbini sizin için sonuna kadar açması! Bunun verdiği mesajı düşünebiliyor musunuz? Kalbimi senin için sonuna kadar açtım ve oarada bir tek sen varsın! Sevgilinize Romantik, Etkileyici bir Doğum günü hediyesi veya Sevgililer Günü Hediyesi vermek istiyorsanız, Kalpli Sevgili Oscar'ı kesinlikle kaçırılmaması gereken bir hediye. Oscar'ın üzerine Sevdiğiniz kişiye iletilmek üzere istediğiniz mesajı da ekletebilirsiniz.

Karakalem Portre Resim

Gönder Portren Çizilsin & Karakalem Portre Resim


Sevgilinize bu güne kadar çeşitli özel günlerde belki de akıllara gelebilecek her türlü armağanı aldınız. Parfümünden, kazağına, kolyesinden, çantasına kadar bir çok armağan. Şimdi belki de sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor ve siz daha özel daha farklı ne hediye alabilirim diye düşünüyor olabilirsiniz. Size mükemmel bir doğum günü hediyesi teklifimiz var. Gelin yaklaşan bu doğum gününde sevgilinize güzel bir sürpriz yapıp, tamamen el emeği ve göz nuru olan bir karakalem portre resmini armağan edin. İster sevgilinizin tek başına karakalem portresini çizdirin, isterseniz ikinizin birlikte çektirmiş olduğu bir fotoğrafı karakalem ile çizdirin. Her şekilde ortaya mükemmel bir armağan çıkacağı kesin. Bunun için tek yapmanız gereken, bilgisayardaki fotoğraf arşivinizden sevgilinize ait en güzel fotoğraf karesini seçmek ve "Fotoğraf Yükle" bölümünden yüklemek. Gerçekten de sevgilinize karakalem ile çizilmiş bir portre resim hediye etmek ile, yıllarca duvarında gururla sergileyeceği özel bir armağanınız olacak. Sevgilinize karakalem portre resim çizdirmek için lütfen "Satın Almak için Tıklayın" butonuna tıklayın ve www.portreresim.com sitesinde ilgili alanları doldurun.

sevgili için doğum günü hediyesi

Sürpriz Doğum Günü Hediyesi - Kişiye Özel Şişede Mesaj


Sevgilisine sürekli olarak sürprizler yapıp O'nu şımartmayı başaran bir erkekseniz, hiç kaçarı yok çünkü sevgiliniz yaklaşan doğum günü için de sizden özel bir sürpriz bekleyecektir! Sevgiliniz için cebinizdeki sürprizleri birer birer tükettiyseniz ve bu doğum günü için "Ne sürpriz yapabilirim acaba?" diye karar kara düşünüyorsanız şimdi sıkı durun! İçerisine en romantik aşk mesajlarınızı koyabileceğiniz bu özel şişe, doğum gününü yaşayan sevgilinizin, ilk etapta içerisinde ne olduğu hakkında hiçbir fikrinin olmadığı sıradan basit bir şişe! Ancak işin sırrı ve sürprizi tam da burada saklı! En güzel doğum günü kutlama mesajınızı, en güzel aşk sözlerinizi, bu özel şişe ile O'na iletebilirsiniz. Üstüne 250 harf-sayı karakter mesaj yazdırabileceğiniz mesaj kağıdına ister şiir yazdırın, ister en beğendiğiniz aşk şarkısını, ister O'na özel hazırladığınız romantik notunuzu! Yıllar yılı sevgilinizin aklından hiç çıkmayacak en güzel doğum günü kutlama mesajınızı, Kişiye Özel Şişede Mesaj ile ifade edebilirsiniz.

Kişiye Özel Makyaj Aynası

Kişiye Özel Makyaj Aynası


Kız arkadaşınıza doğum günü için bütçenize uyabilecek şık bir hediye bakıyorsunuz ama, hangi hediyeye gözünüz ilişse, yüksek fiyatı sebebi ile almaktan vaz mı geçiyorsunuz? Durun canım hemen paniğe gerek yok! Doğum gününe özel hediye fikirleri listemize dahil ettiğimiz bu ürün, uygun ve hesaplı fiyatı ile göz dolduran armağanlardan biri! Ürünümüzün üzerinde sevdiceğinizin fotoğrafının yer aldığı Kişiye Özel Oval Makyaj Aynası! Bu ürünü neden doğum günü hediyesi olarak tercih etmelisiniz? Birincisi; Bildiğiniz gibi cep/çanta aynaları kadınların çantalarında her zaman var olması gereken bir ürün! İkincisi ise Kişiye Özel Oval Makyaj Aynası, diğer sıradan aynalardan farklı olarak sevgilinize özel hazırlanacak! İkisi bir arada ve oldukça güzel bir hediye. Kişiye Özel Oval Makyaj Aynası üzerine sevgilinizin en güzel fotoğraf karesini, hediyenin satıldığı hediye sitesinden çok rahatlıkla ekletebilirsiniz. Eğer burada yer alan doğum günü hediyeleri ilginizi çekmediyse ve sadece kız arkadaşınıza yönelik hediyeleri bir arada görmek istiyorsanız, bu yazımız ilginizi çekebilir: Kız Arkadaşa Hediye

doğum günü hediyesi

Kişiye Özel Sonsuzluk 2'li Kupa Bardak


Sevgilinize, doğum gününde bir sürpriz olarak armağan edebilirsiniz. İlk Etapta siyah gibi görünen bu özel kupaya, çay veya kahve içmek için sevgiliniz ne zaman sıcak su koyacak olsa, sizin o sımsıcak sevgi ve aşk dolu mesajınız ile karşılaşacaktır. Elbette ki bu mesaj sevgilinizi gün boyu mutlu etmeye yetecektir. Bardak sıcak suyun etkisi geçtikten sonra yine eski siyah kupa şekline geri dönecektir. Mesajınızı tekrar görmek isteyen sevgilinizin tek yapması gereken bir bardak çay doldurmak olacaktır. Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılabilen Sihirli Kupa Bardak, Sevgililer için çok romantik bir hediyedir.

doğum günü hediyesi

Sevgililere Özel Mesajlı İsimli Fotoblok Duvar Saati


Sevgilinize veya eşinize güzel ve bir o kadar da etkileyici romantik bir hediye arayışındaysanız, şimdi sıkı durun! Çünkü tam aradığınız o romantik hediye şu an karşınızda duruyor. Sevgiliye hediyemizin adı; Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve. Bu hediye ürün ile sevgilinize karşı hem aşkınızı çok güzel bir şekilde ifade edeceksiniz, hem sevgilinize güzel ve duvarlarını süsleyecek son derece etkili dekoratif bir hediye vermiş olacaksınız. Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve ile salonlar veya yatak odaları çok romantik bir havaya bürünecek. Sevgiliye romantik hediyeler kategorisi içerisinde Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve mutlaka düşünülmesi gereken çok özel bir hediye. Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve hediyesi ile gerçek anlamda bir taş ile iki kuş vurmuş olacaksınız.

Bayan sevgiliye doğum günü hediyesi

Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Makyaj Aynası


Bayanların vakitlerinin büyük bir bölümünü ayna karşısında geçirmeleri, onlara hediye almayı planlayan erkeklere müthiş bir hediye fırsatı da verir aynı zamanda. Sevgilinize veya eşinize özel bir doğum günü hediyesi düşünüyorsanız, bu ürünü gözünüzü kırpamadan kız arkadaşınıza armağan edebilirsiniz. Üstelik gördüğünüz bu makyaj aynası sıradan da bir ayna değil! Kişiye özel bir ayna. Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynasını hediye alan özel bayan, bu aynayı artık elinden hiç düşürmeyecek. Sert bir plastikten yapılmış olan bu kişiye özel ayna, uzun yıllar kullanılabilecek harika bir üründür. Sevgilinize veya eşinize, armağan edebileceğiniz bu ürün, fiyatı ile de oldukça ucuz ve cazip bir ürün.

İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye

İstiridye İçinde Gerçek İncili Gümüş Kolye


İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İnci Gümüş Kolye tasarımı ile olduğu kadar, doğal oluşumlarla elde edilen ve pırıl pırıl görüntüsü ile insanı cezbeden inci tanesi ile de kendine hayran bıraktırıyor! Bu kolyeyi oluşturan zincir ve kolye ucu saf 925 ayar gümüşten üretilmiştir! Diğer taraftan İncili Gümüş Kolyenin içerisinde bulunduğu hediye kutusu da görenleri adeta büyülüyor. Son derece şık kadife kutusu ile sevgilinize doğum gününde hediye edilmeye hazır bir durumda! Yapmanız gereken sadece kolyeyi kutusundan çıkartıp, o özel anlarda sevgilinizin boynuna kendi elleriniz ile asmak! Sevgilinize doğum günü hediyesi olarak, İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolyeyi seçmiş olmakla çok anlamlı bir foğum günü hediyesi tercih etmiş olacaksınız!

doğum günü hediyesi

Sevgililere Özel Saten Yastık


Biricik Aşkınız Eşinize yıl dönümünüz için kaliteli malzemeden yapılmış Mutlu Çift Yastıkları hediye etmek gerçekten de iyi bir hediye fikri olabilir. Üstelik Sevgiliye Özel Mutlu Çiftler Saten Yastık, tamamen size özel. Üzerinde hilal şeklindeki ayın içine oturmuş mutlu bir çift resim karesi bulunan Sevgiliye Özel Mutlu Çiftler Saten Yastık, romantizmi en uç hali ile yatak odanıza taşıyor. Yastığınızın üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin yanı sıra dilediğiniz sevgi dolu mesajınızı yazdırabiliyorsunuz. Bunun için verdiğimiz linkteki kutucuklara isimlerinizi ve mesajınızı yazmanız yeterli. Sevgiliye Özel Mutlu Çiftler Saten Yastık çok romantik bir Doğum Günü hediyesi bayan için de, erkek için de.

doğum günü hediyesi

Kişiye Özel I Love You Duvar Saati


Hangi dilde söylenirse söylensin, “Seni Seviyorum” sözcükleri, söylendiğinde yeryüzünde bir insanı en çok etkileyen sözdür. Sevgilinize duyduğunuz sevgiyi yüzlerce defa belki de dillendirdiniz. Her fırsatta onu ne kadar sevdiğinizi söylediniz. Bu sefer bu özel sözlerinizi hediyeniz söylesin! Hemdi İngilizce olarak ve sürekli olarak. Kişiye Özel I Love You Duvar Saati sevgilinize alabileceğiniz en anlamlı ve en özel armağanlardan biridir. Romantizmin sınırlarında dolaşan biriyseniz, sevgilinizin ayakları bu hediyeniz ile yerden kesilecek. Sevgililer Günü Hediyesi veya Doğum Günü hediyesi olarak bu hediyeden daha güzeli düşünülemez. Sevginizi, Ona her saniye göstermek istiyorsanız Kişiye Özel I Love You Duvar Saati tam aradığınız hediye.

Sevgili için doğum günü hediyesi

Kişiye Özel İsim ve Mesajlı Duvar Saati


Sevgilinize hem güzel bir doğum günü sürprizi olacak bu, hem de sevgiliniz için çok kullanışlı ve romantik bir hediyeniz olacak. Kişiye Özel isim ve Mesajlı Duvar Saati üzerine Sevgilinize söylemek istediğiniz ve herkesin görebileceği en güzel sözlerinizi, kısa şiirlerinizi ekletebilirsiniz. Çok güzel bir yazı karakteri ile kişiye özel hale getirilen bu duvar saati sevgilinizin bulunduğu mekanın en güzel yerinde olacak. Sevgiliniz yıllar geçse de, bu sürprizinizi ve kendisi için kişiye özel hale getirmiş olduğunuz bu saati unutmayacaktır. Sevgiliniz zamanı öğrenmek için ne zaman bu saate baksa, kendisi için hazırlamış olduğunuz bu güzel mesajınız ile karşılaşacak.

Bayan için doğum günü hediyesi

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi


Kız Arkadaşınıza yani biricik sevgilinize olan o müthiş sevgiyi tatlı tatlı anlatmak ister misiniz? Sevgilinize ya da eşinize sevginizi göstermenin en tatlı yolu böyle bir hediye ile olsa gerek! Doğum Gününde Sevgilinize/eşinize, içerisinde sürpriz taşıyan bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz. Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi, birbirinden şık ve her birinin üzerinde “Seni”, “Her şeyden”, “Çok”,“Seviyorum” kalp şeklindeki kutulardan oluşan enfes bir hediye vermeniz mümkün! Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi, Sevgilinize Sevgililer günü için veya doğum günü için alınabilecek ve sevgilinizin gözlerinde mutlu bir parıltıya, dudaklarında ise tebessüme yol açacak en ideal armağanlardan biridir. Yaklaşan doğum günü siz ve değerli sevgiliniz için bu hediye ile daha anlamlı ve daha özel bir hale gelecek! Kalp şeklindeki son derece şık kutular içerisinde ne mi var? Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi içerisinde, bol bol ve çikolatanın her türlüsü var. İçerisinde renkli draje çikolatalar bulunmaktadır. 8 adet kalp şeklinde çikolata bulunmaktadır.

Sevgiliye sihirli kupa bardak

Sihirli Kupa Bardak Tek Fotoğraflı


Şaşırtıcı ve sürprizlerle dolu bir hediye deneyimine hazır mısınız? Bu hediye hem kalpleri hem de bedenleri ısıtacak cinsten! Hangi hediye üründen bahsediyoruz? Elbette ki Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardaklardan bahsediyoruz. Siz zaten hediye ararken “Hediyem özel olsun, kullanışlı olsun, mesajım olsun, sevgimi anlatsın, anlamlı olsun bir de fotoğrafım olsun, beni hatırlatsın” şeklinde bir hediye aramıyor muydunuz? Buyurun Sihirli Kupa Bardaklar tam size göre. Üstelik Fotoğraf ekleme özelliği ile. Sevdikleriniz tarafından uzun yıllar kullanılabilecek çok mükemmel ve ideal bir hediyeniz olacak. Sihirli Kupa Bardak içine koyduğunuz kahve, çay veya sıcak su siyah kupanızın içindeki saklı resmi mucizevi bir şekilde ortaya çıkartacak. Bu ilginç hediyeniz ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebileceksiniz. Şimdi sıkı bir sürpriz yapma zamanı!

güzel doğum günü hediyesi

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi & Gerçek İnci Kolye


Kar taneleri ile ilgili muhteşem sırrı bilir misiniz? Gökyüzünden yağan trilyonlarca kar tanesi, yeryüzüne ulaşana kadar birbirine hiç değmeden inermiş! Yakından incelendiğinde ise mükemmel bir şekil olan kar taneleri, şimdi şahane bir gümüş kolye üzerinde kendisine yer buldu! Ancak Sultanların takabileceği zarafette 925 Ayar Kar Tanesi Gümüş Kolye! Sevgilinize doğum gününde, kırmızı özel hediye kutusu içerisinde yer alan ve 925 ayar gümüşten el işçiliği ile imal edilmiş Kar Tanesi Kolye armağan edebilirsiniz!

Erkeğe doğum günü hediye seti

Erkeğe Hediye Aksesuar Seti


Erkeklerin günlük yaşamda sık kullandıkları en temel aksesuarlar cüzdan, kemer ve anahtarlıktır. Elbette bunun yanında kol düğmeleri, kravat iğnesi gibi aksesuarlar da sayılabilir. Ancak büyük bir oranda aksesuar takımı olarak erkekler, kemer, cüzdan ve anahtarlık kullanırlar. Bu durum sevgilisine doğum günü hediyesi, babasına Babalar Günü Hediyesi, eşine evlilik yıl dönümü hediyesi olarak erkek aksesuarları arayan bayanlara güzel bir hediye fırsatı verir. Erkeğe hediye olarak önereceğimiz bu özel hediye seti içerisinde Şık ve kaliteli bir deriden imal edilmiş son derece zarif bir deri cüzdan bulunuyor. Bununla birlikte yine son derece şık bir deri erkek pantolon kemeri ve anahtarlarını tutturabileceği şık deri anahtarlık! Erkeğe doğum gününde alınabilecek hediyeler içerisinde önermiş olduğumuz bu Erkeğe Hediye Aksesuar Seti muhteşem deri kutusu içerisinde adresinize geliyor. İçindeki ürünlerin ne derece kaliteli olduklarını belirtmesi açısından dilerseniz özelliklerine geçelim.

Erkeğe özel doğum günü hediye seti

Erkeğe Kişiye Özel Hediye Sepeti


Erkeğe Kişiye Özel Hediye Sepeti içerisinde erkekler için çok kullanışlı hediyeler bir araya getirildi ve sonuç oldukça muazzam! Babalar günü hediyesi olarak sevgili babanıza onun çok çok işine yarayacak hediyeleri şık hediye sepeti içerisinde bir arada vereceksiniz. Erkeğe Kişiye Özel Hediye Sepeti içerisinde neler mi var? Hemen merakınızı giderelim: Bu özel hediye Sepeti içerisinde Kişiye özel mavi renk Theorie Marka şık bir erkek gömlek var. Bunun yanında Gerçek ve kaliteli bir deriden imal edilmiş olan şık bir kahverengi erkek cüzdan var. Yine Mıknatıs bir kapağa sahip şık bir sigara kutusu var. Bitmedi! Ayrıca içerisinde armağanı vereceğiniz erkeğe iletmek istediğiniz ve tamamen sizin kendinizin sözlerinden oluşacak şık bir hediye notu! Tüm bunlar Erkeğe Kişiye Özel Hediye Sepeti içerisinde...

Sevgiliye hediye

Hayatımın Anlamına Romantik Doğum Günü Hediyesi

Kırmızı gül ateşli aşkları simgeleyen özel çiçeklerden biri! Ancak, hiçbir çiçekte papatya çiçeğinin sevimliliği ve şirinliği yoktur! Uçsuz bucaksız bir çiçek bahçesinde beyaz yaprakları ve sarı göbeği ile papatya, insanların en çok kopartıp sevgilisine armağan etmek istediği çiçeklerden biri! Göze ve gönle bu kadar iyi gelen, sevgiyi en şımarık hali ile ifade etmeye çalışan Papatya, şimdi çok zarif bir bayan yüzüğü olarak karşınızda! "Goldstore" 8 Ayar Altın Papatya Yüzük, doğum gününde, eşinize veya sevgilinize armağan edebileceğiniz en etkileyici hediyelerden biri! Özel siyah hediye kutusu içerisinde pırlanta sertifikası ile birlikte gönderilen Goldstore 8 Ayar Altın Papatya Yüzük, üzerinde yer alan taşı ile de çok şık!

Sevgiliye doğum günü hediyesi

Kişiye Özel isim Yazılı Deri Cüzdan


Erkekler her an her dakika, kadınlar gibi beraberlerinde çanta taşımazlar! Bu yüzden erkek kendisi için önem arz eden olan ne varsa, hepsini yanında taşıdığı cüzdanı içerisine yerleştirir! Örneğin; Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Kredi Kartları, kullanıyorsa çek yaprağı, senet, kağıt ve madeni para, tercihen ikinci bir sim kart hatta daha enteresan şeyler bile taşıyan var! Anlaşılan o ki, erkekler cüzdan son derece elzem bir şey! O halde erkeğe doğum günü hediyesi olarak sizlere Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan önermekten başka da bir çare kalmıyor! Kişiye özel deri cüzdan, erkek sevgilisine güzel bir hediye arayışında olan bir bayan için en ideal hediye tercihlerinden biridir! Gerçekten de erkek arkadaşınıza uzun yıllar kullanabileceği şık ve kaliteli bir doğum günü hediyesi düşünüyorsanız, üzerinde kendi isminin yazılı olduğu bu özel cüzdanı armağan etmeyi rahatlıkla düşünebilirsiniz!

Kalpli İsim Yazılı Kolye

Sevgilinize Doğum Günü için Güzel ve Anlamlı Bir Kolye


Sevgilinizin ismini o kadar çok seviyor ve beğeniyorsunuz ki, yer yüzünde o ismi O'nun kadar güzel taşıyabilecek bir başka insanın var olabileceğine bile imkan ihtimal vermiyorsunuz! Sanki binlerce yıldır bu isim, ailesi tarafından sırf sevgilinize konulsun diye bugünlere kadar taşınmış! Madem kız arkadaşınızın kendisine olduğu kadar ismine de bu kadar hayransanız, gelin bu doğum gününde sevgilinize o söylemekten hiç bıkmayacağınız kendi ismini hediye edin! Kalpli İsimli Yazılı Kolye, kız arkadaşınızın boynunda sevgiyle taşıyabileceği ve her taktığında da sizin gibi zevk sahibi, romantik bir erkek arkadaşı olduğu için kendisini son derece şanslı hissedebileceği özel tasarım bir kolyedir! 14 Ayar altın kaplama olan bu özel kolyenin imalatında kesinlikle altın suyu bulunmamaktadır! Hatta bunu tescillemek için, özel hediye kutusu içerisinde mücevher sertifikası bile yer almaktadır! Sevgilime doğum gününde ne hediye alsam diye düşünüyorsanız, Divas Pırlanta'nın sevgililer için ürettiği Kalpli İsim Yazılı Kolye en güzel doğum günü hediyelerinden biri!

Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi - Kaliteli Hediye Seti


Şimdi siz erkek sevgilinize etkileyici bir doğum günü hediyesi arıyorsunuz ya? "Evet?" O halde biraz pratik düşünmeye ne dersiniz? Mesela bir erkek günlük yaşamında en çok hangi aksesuarları kullanır? Biz kendi adımıza bu konuda sesli düşünmeye çalışıyoruz! Örneğin cüzdan, erkek için en çok kullanılan ürünlerden biri! Sonrasında, aynı zamanda giyim kuşamındaki şıklığını tamamlayacak bir deri kemer! O da tamam! En son olarak da tüm anahtarlarını üzerinde tutturabileceği bir anahtarlık! O halde bir erkeğin ihtiyaç duyabileceği tüm aksesuar ürünleri şık bir hediye kutusu içerisinde sizlere sunan bir hediye setimiz var desek? Cevabınız herhalde "Tamam işte! Aradığım hediyeyi şimdi buldum!" olacaktır. Erkek Sevgiliye Hediye Seti içerisindeki %100 deri aksesuarlar erkeğinizin şıklığını tamamlayacak! Hediye seti içerisinde ürünlerin tamamı gerçek deriden üretilmiştir ve özel kutusundaki bu hediye seti içindeki ürünler, bir erkeğin şıklığının tamamlayacak olan aksesuarlardan oluşmuştur. Hediye seti içerisinde cüzdan, kemer ve anahtarlık bulunuyor. Sadece erkekler için hediye fikirleri verdiğimiz bu yazımız da ilginizi çekebilir: Erkeğe hediye seçenekleri

Erkek hediye sepeti

Erkeğe Kişiye Özel Şık Hediye Sepeti


Siz günlerdir erkek arkadaşınıza, eşinize veya babanıza tek bir hediye arıyordunuz, biz ise size bir tek erkek hediyesi vermek yerine bir erkeğin şıklığını tamamlayacak ve oldukça kullanışlı üçlü bir hediye sepeti sunuyoruz. Şık bir hasır sepet içerisinde kurdele ile süslenmiş bir hediye sepetiniz olsa ve içerisinde çok şık ve Kişiye özel isim yazılabilen kaliteli Theorie marka mavi bir erkek gömlek, yanında yine tamamen kişiye özel ahşap anahtarlık ve bunlarla birlikte bir de AXE Deodorant olsa nasıl olur? Erkeğe kişiye özel bir gömlek hediye etmek zaten çok iyi bir fikir, bunun yanında bir de bayanların çok beğendiği bir erkek kokusu AXE deodarant ve yine bir de ahşap anahtarlık eklediğimizde ortaya kusursuz bir erkek hediyesi çıkıyor. Sipariş vermeniz halinde üçlü hediye seti adresinize özel ambalajı içerisinde geliyor.

Twitter Kuşlu İsim İnci Kolye

Bayan Sevgilinize Twitter Kuşlu İsim İnci Kolye


En esaslı sosyal paylaşım sitelerinden biri olan twitter'in meşhur kuş logosu, üzerine isim yazılabilen mükemmel bir kolye olarak aksesuar dünyasına hızlı bir giriş yapıyor! İnsanların düşüncelerini adına twet denen 140 karakter ile anlık olarak paylaştıkları ve anında da reaksiyon gördükleri sosyal mecra twitter, kısa zamanda Türkiye'da adından en çok söz ettinden sosyal platform haline geldi! Haliyle twitter'in şirin kuş logosu da inanılmaz derecede meşhur olan sembollerden birine dönüşüverdi! Şimdi bu özel logo, üzeri 14 ayar altın kaplama olan ve aynı zamanda isim yazılabilen şık bir kolye olarak tasarlandı! Eğer twitter'i aktif olarak kullanan ve twet atmadan günü tamamlamayan bir bayan sevgiliniz varsa, doğum günü hediyesi olarak Twitter Kuşlu İsim İnci Kolyeyi çok beğeneceğini düşünüyoruz! Twitter Kuşlu İsim İnci Kolye, tüm özel günler için kız arkadaşlarınıza, bayan sevgilinize, annenize ya da bayan öğretmeninize verilebilecek en farklı hediyelerden biri!

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal


Kalbini size sonuna kadar açarak mutlulukların en büyüğünü tattıran sevgilinize, teşekkür gibi bir doğum günü hediyesine var mısınız? Işıl ışıl parlak görüntüsü, içerisine sevgilinizin fotoğrafını ve en güzel doğum günü kutlama mesajınızı yazdırabileceğini Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal, sevgiliye en anlamlı doğum günü hediyesi. O, kalbinizin yıldızı, O, hayallerinizi süsleyen en özel kişi! Bu denli özel bir kişiye layık olabilecek en güzel armağan hiç şüphesiz ki, Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal! Belleklerden uzun yıllar asla silinmeyecek bu anlamlı ödülü sevgilinize özel hale getirmek için, bir adet net çekilmiş bir fotoğraf yüklemeyi ve sevgilinize iletmek istediğiniz özel mesajınızı siparişiniz esnasında belirtmeyi unutmayınız. 

500 GB Kapasiteli Taşınabilir USB Bellek500 GB Kapasiteli Taşınabilir USB Bellek


Erkekler için romantik doğum günü hediyesi bulmak zor ama, teknoloji ile ilgili hediye bulmak hiç de zor değil! Örneğin yan tarafta gördüğünüz taşınabilir elektronik bellek gibi! İçerisinde 500 GB veri depolanabilen Silicon Power Marka Harici USB Bellek ile, tüm veriler güvende ve her an elinizin altında! Bu ürün sayesinde, bilgisayarınıza yüklediğiniz tüm müzik dosyalarınızı, tüm fotoğraf ve videolarınızı, özel-önemli belgelerinizi saklayabilir ve virüslerden koruyabilirsiniz! Siyah ve son derece şık görüntüsü ile USB Harici Bellek, teknoloji ile ilgili erkek sevgiliniz için mükemmel bir doğum günü hediyesi. 

Samsung LCD Ekran 16.2 Mp Dijital Fotoğraf MakinesiSamsung LCD Ekran 16.2 Mp Dijital Fotoğraf Makinesi


Son yıllarda teknoloji alanında adından en sık söz ettiren marka Samsung. Özellikle akıllı cep telefonu pazarında hatırı sayılır bir prestije ulaştı! Neyse... Ürünümüze dönecek olursak, erkek arkadaşınıza doğum gününde bu görmekte olduğunuz şık dijital fotoğraf makinesini armağan edebilirsiniz! Samsung LCD Ekran 16.2 Mp Dijital Fotoğraf Makinesi; 5x optik zoom, 16.2 megapiksel çözünürlüğe sahip, gümüş metal rengi, 720p HD video çekme özelliği ve rahat taşınabilme özelliği ile her an yaşadıklarınızı güzel anılara dönüştürüyor! Bu ürünü tavsiye listemize aldığımız tarihte kampanyada olduğunu da hatırlatmadan geçmeyelim.  

Paslanmaz Çelikten Denge Bilekliği

Erkek Sevgiliye Orijinal Bir Hediye & Denge Bilekliği


Dünya'nın en popüler alış veriş sitelerinden biri olan Amazon.com sitesinden bulmuş olduğumuz ve erkek arkadaşınıza doğum gününde verebileceğiniz en orijinal doğum günü hediyelerinden biri Paslanmaz Çelikten Denge Bilekliği sizlerle! Elbette bu ürünün aynısını ya da muadilini muhtemelen Türkiye'de de bulabilmek mümkün! Ancak istedik ki, doğum günü hediye fikirleri verirken sadece Türkiye ile sınırlı kalmayalım! Eğer bu ürünü amazon.com sitesinden alam diyorsanız, Google'dan "Denge Bilekliği" şeklinde arama yapıp Türkiye'den satın alabilirsiniz.

mavi jeans Gömlek

Erkek Sevgiliye Doğum Günü için Spor Gömlek


Erkeklerin büyük bir kısmı, çok mecbur kalmadıkları sürece kravat takmaktan nefret eder. Dolayısıyla gömlek tercihleri de spor çizgilere sahip gömleklerden yana olur! Türkiye'nin en prestijli markalarından olan Mavi Jeans, erkek gömlekte yaz sezonunu açtı! İşte bu da siz sevgili bayanlar için mükemmel bir doğum günü hediye alternatifi demek! Erkek arkadaşınızın çok beğeneceğini umduğumuz, spor bir kesime sahip Mavi Çizgili İndigo Gömlek, muhteşem hediye seçenekleri arasında! 

Kişiye Özel USB Bellek

Tekonoliye Meraklı Erkeğe Doğum Günü Hediyeleri


Erkeklerin teknoloji ile araları bayanlara göre daha iyi olduğu için, yukarıda görmüş olduğunuz ürünü erkek arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak tavsiye edilmesini daha uygun buluyoruz. Üzerinde kendi ismi yazılı olan Kişiye Özel USB Bellek ile, tüm korunmaya muhtaç ve yedeklenmesi gereken elektronik veriler güven altında olacak! 4 GB veri depolama kapasitesi olan Kişiye Özel USB Bellek içerisine kişisel fotoğraflar, mp3 müzikler, filmler, excel, word dosyaları gibi bir çok veri depolanabilir. Kafanızda "Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır?" benzeri sorular varsa, son derece ucuz fiyatı ile Kişiye Özel USB Bellek düşünülebilir.

doğum günü hediyeleri

Kişiye Özel Kilitli Kutuda İkili Kalem Seti


Erkek arkadaşınıza güzel bir doğum günü hediyesi düşünüyor ama bu hediyenin ne olabileceği konusunda tereddütler yaşıyorsanız, muhteşem hediye kutusu içerisinde Kişiye Özel Kilitli Kutuda İkili Kalem Seti bu sorununuza bir son veriyor! Sevgiliniz kendi ismine özel olarak hazırlanmış kalemler ile kendisini çok özel hissedecek! Tasarımı ve kalitesiyle ile oldukça rahat yazı yazma imkanı sunan Kişiye Özel Kilitli Kutuda İkili Kalem Seti, erkek sevgilinize armağan edebileceğiniz en ideal hediye seçeneklerinden biri! 

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Beyaz tshirt

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Beyaz T-Shirt


Sevgilinizin doğum günü sıcak yaz günlerinde ise, sizin için harika bir hediye önerimiz var! Caddede, sokakta, kırda, piknikte, plajda herkes aşkınıza şahit olsun! Nasıl mı? Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Beyaz T-Shirt ile... İçerisinde en güzel gülüşünün olduğu, en güzel baktığı, en sevgi dolu ve en beğendiğiniz sevgilinize ait özel fotoğrafı gönderin Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Beyaz T-Shirt üzerinde hayat bulsun! Farklı ve sıra dışı bir doğum günü hediyesi düşünüyorsanız bu özel T-Shirt ilaç gibi gelecek çok ideal bir armağan!

Sallantılı Baş Harfli Yüzük

Aksesuar Seven Kız Arkadaşınıza Doğum Günü Hediyesi


Göz gördü, gönül sevdi gerisi hikaye! Aslında hiç de öyle değil... Çünkü ilk defa gördüğünüzde, güzelliğine çarpıldığınız kız arkadaşınızın ismini öğrenmek için, nasıl çırpındığınızı bir düşünün bakalım? Sevgilinizin ismi de cismi de sizin için çok önemli ise, görmekte olduğunuz 14 ayar altın kaplama Kişiye Özel Sallantılı Baş Harfli Yüzük sevgilinizin isminin baş harfini taşıyor! Türk Alfabesi içerisinde yer alan 29 harf içerisinde en özeli hiç şüphesiz ki kalbinizi tam 12'den vuran sevgilinizin isminin baş harfidir. İşte bu özel harf şimdi Sallantılı Baş Harfli Yüzük ile, son derece anlamlı ve özel bir doğum günü hediyesine dönüşüyor!

eJOYA Kalpli Şans Yüzüğü

Doğum Günü Hediyeleri & eJOYA Kalpli Şans Yüzüğü


Sevgilinizin hayatınıza girmesi ile şansınız mı döndü? Milyarlarca insan içerisinden O'nu bulmak bile başlı başına bir şans! O halde size uğur getiren ve yaşamınıza girmesi ile birlikte hayatınızı değiştiren biricik sevgilinize, doğum günü hediyesi olarak değerli bir hediye vermenin zamanı geldi! "eJOYA" marka Kalpli Şans Yüzüğü, üzerindeki yonca yaprağı şansı, kalp sembolü ise aşkınızı ifade edecek! Harika bir el işçiliği ile 8 Ayar Beyaz altından imal edilmiş olan ve kalp sembolü üzerinde 0,01 karat pırlantası bulunan eJOYA Kalpli Şans Yüzüğü, sevgiliye en romantik doğum günü hediyelerinden biri!

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

Bayanlara Şık ve Anlamlı Doğum Günü Hediyeleri


Sevgilinize doğum gününde kalbinizi hediye edin! Doğum günü yaklaşan kız arkadaşınıza, değerli ve çok özel bir hediye mi bakıyorsunuz? O halde zarif olduğu kadar, görenleri kendisine hayran bıraktıracak Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye ile tanışmanızın zamanı geldi. "Sevgilimin Pırlanta gibi bir kalbi var!","O kadar iyi biri ki, adeta bir melek gibi" Bu sözler artık sözde kalmayacak! Çünkü Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye, bu sözlerinizi gerçeğe dönüştürecek çok özel bir ürün! Kalp şeklindeki tasarımı ve kalbin her iki yanındaki melek kanatları, kalbin ortasında yer alan pırlantası ile bu kolye çok konuşulacak! Sevgilinizin boynuna takmaktan bir an olsun bile vazgeçmeyeceği Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye, doğum günü hediyesi olarak muhteşem bir ürün! Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye 14 Ayar Altın kaplamadır ve Kalp üzerinde bulunan pırlanta ise 0,02 ct'dir. Siparişiniz halinde, kolye özel hediye kutusu içerisinde adresinize kargo yapılır! Şayet böyle özel bir ürünü sevgilinize hediye etmeyi düşünüyorsanız, stokların tükenebileceğini de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

İsme Özel Kartvizitlik Paslanmaz Nikel Kaplama

İsme Özel Kartvizitlik Paslanmaz Nikel Kaplama


Hangi meslek dalı olursa olsun, güzel hazırlanmış bir kartvizit insanların algılarında olumlu izler bırakır! Ancak, kartvizitler metalden yapılmadıkları ve ekseriyetle cüzdan veya cepte taşındıkları için bir süre sonra buruşmaya başlar! Bu da, o kadar özenle hazırlanmış olan kartvizitlerin kullanılamamasına neden olu! İşte bu noktada güzel bir hediye ortaya çıkıyor! Son derece parlak nikel kaplama metal yüzeyi ile, Kişiye Özel Kartvizitlik, çalışan erkeğe alınabilecek en şahane doğum günü hediyelerinden biri!

Sevgiliye romantik doğum günü hedityesi

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Ayaklı Kristal


Hızla geçen hayat gibi, mutlu anlar da bir yerde sona eriyor ve sonsuza kadar sürmüyor! Galiba önemli olan bu özel anların değerini bilmek ve keyfini çıkartmak! Bir konuda çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum! Çünkü, Allah'tan ki, bu güzel anlarımızı sonsuza kadar donduran fotoğraf çekme teknolojisine sahibiz! Sevgilinize yaş gününde armağan etmeniz yönünde şimdi önereceğimiz doğum günü hediyesi için bir tane yüksek çözünürlükte fotoğrafa ihtiyaç var! Çünkü bu özel fotoğraf görmekte olduğunuz kişiye özel hazırlanan cam kristal içerisine yerleştirilecek! Lazer teknolojisi ile fotoğraflar kristal içerisine işleniyor ve artık sonsuza kadar o güzel gülüş ya da o güzel an kristal içerisinde yaşıyor! Sevdiklerinize, unutamayacakları ve neredeyse ömürlük sayılabilecek özel bir doğum günü hediyesi düşünüyorsanız, Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Ayaklı Kristal, en güzel hediyelerden biri!

Dekoratif Kalpli Ayna

Romantik Doğum Günü Hediyeleri - Dekoratif Kalpli Ayna


Siz dediniz ki;"Sevgilime öyle bir doğum günü hediyesi arıyorum ki, hem uzun yıllar kalıcı bir armağan olsun, hem de O'nu ne kadar çok sevdiğimi de ifade edebilsin" Başka bir arzunuz yoksa, bu iki temenninizi bir arada taşıyan güzel bir armağanımız var! Hatta sizin istemiş olduğunuz iki kritere ek olarak biz bir de dekoratiflik özelliği ekliyoruz! Hediye fikirlerimiz içerisinde yer verdiğimiz bu ürün öyle özel bir şey ki, sevgiliniz ona bakmaktan kendini kesinlikle alıkoyamayacak! Çünkü bu ürün bir ayna! Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna üzerine kız arkadaşınızın (sevgilinizin) veya eşinizin ismini yazdırabilir ve O'na çok romantik bir doğum günü sürprizi yapabilirsiniz. Kalp şeklinde tasarlanan romantik ve dekoratif ayna üzerine dilediğiniz özel isimleri yazdırabilirsiniz. 

Kişiye Özel 1 Numara Ödülü

Sevgiliye Doğum Günü için Özel Bir Tanesin Ödülü


Bu zamanda özel günler de olmasa, kimsenin kimseyi hatırlayacağı veya hediye almayı düşüneceği yok! Allah'tan ki, doğum günü kutlaması, sevgililer günü, yılbaşı, yıl dönümü gibi yılda sadece bir kez yaşadığımız özel günler de var! Makalemizin başlığı sevgiliye doğum günü hediyesi olduğuna göre, şimdilik laf ebeliği yapmadan, şimdilik diğer özel günlere yönelik alınabilecek hediyelikleri bir tarafa bırakalım! Sevgilinizin doğum günü için O'na ne sürpriz yapacağınıza karar verdiniz mi? Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız size bir iki tane sürpriz önerebiliriz aslında! Bunlardan bir tanesi örneğin "Tekne ile Boğaz Turu" diğeri "Helikopter ile İstanbul Turu" eminiz ki iki seçenekten hangisini seçerseniz seçin, sevgilinizin uzun yıllar aklından hiç çıkmayacak özel bir doğum günü sürprizi yapmış olursunuz! İşte bu sürprizi bir de anlamlı bir doğum günü hediyesi ile perçinlemek isterseniz, size harika bir ürün önerebiliriz. Kişiye Özel olarak düzenlenen Bir Numara Ödülü! Kalbinizin de, gönlünüzün de bir numarasına ancak böyle anlamlı bir yaş günü hediyesi verilirdi! Kişiye özel Bir Numara Ödülü anlam itibari ile sevgiliye verilebilecek en güzel armağanlardan biri olacaktır. Sitemiz içerisinde yer alan, isim yazılı, mesaj veya fotoğraf ekletebileceğiniz diğer hediyeliklere de göz atmak isteyebilirsiniz: Kişiye Özel Hediyeler  

Doğum günü hediyesi

Sevgiliye Doğum Günü için Güzel Hediyeler & Harf Yüzük


Sevgilinize özel bir hediye mi düşünüyorsunuz? Hatta o kadar özel olmalı ki, sadece O'nun kullanabileceği özellikte bir hediye olmalı. Bunun için size çok güzel bir haberimiz var. Sevgilinizin isminin baş harfinden oluşan özel bir yüzük hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Harf Yüzük tamamen sevgilinizin isminin baş harfinden oluşuyor. Narin parmaklarda son derece şık bir görüntü sergileyecek olan Kişiye Özel Harf Yüzük, sevgiliye doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz en ideal armağanlardan biri. Kendi isminin baş harfinden oluşan bir yüzüğü parmağında taşımak inanıyoruz ki, sevgilinizi de heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. Üzerinde istediğiniz harfi yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Harf Yüzük sadece sizin isminizin baş harfine özeldir ve sizin için üretilir. Kişiye Özel Harf Yüzük üzerine alfabemizde yer alan 29 harften istediğinizi yazdırabilirsiniz. Kişiye Özel Harf Yüzük 14 ayar altın ile kaplanmış gümüştür. Hediye olarak tavsiye ettiğimiz bu özel ürün, kesinlikle altın suyundan imal edilmemiştir. Sipariş etmeniz halinde 9 ila 29 arasındaki yüzük boylarından istediğinizi seçebilirsiniz. Kişiye Özel Harf Yüzüğü ister kendiniz kullanın, isterseniz değer verdiğiniz sevdiklerinize hediye edin. Uygun ve ucuz fiyatı ile dikkat çeken Kişiye Özel Harf Yüzüğü kişiye/isme özel hale getirmek için, vermiş olduğumuz linkten "sepete ekle" bölmeye isim yazmayı lütfen unutmayınız.

Bayanlara doğum günü hediyesi

Kişiye Özel Hakiki Deriden Şık Bayan Deri Cüzdan


Model No olarak 2 numara olan Kişiye Özel Bayan Cüzdanı ile sevdiklerinizi ne kadar çok değer verdiğinizi bir kez daha ispat etme şansına sahipsiniz. Bayanların Alış Veriş tutkunu olduklarını daha evvel bir çok kez belirtmiştik. Hiçbir şeye ihtiyaçları olmasa bile, mağaza mağaza gezip dolaşmak kadınlara inanılmaz bir haz verir. Bu hediyeniz ile bayanlara Alış verişe çıktıklarında kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Üzerinde kendi isimlerini ve soy isimlerini gören bayanlar bundan müthiş bir mutluluk duyacaklardır. Ayrıca Kişisel bir cüzdan, bir bayanın sahip olabileceği en değerli eşyalardan biri olacaktır. İsterseniz de özel bir günde eşinize veya sevgilinize üzerinde isminin yazılı olduğu bu çok özel cüzdanları armağan edebilirsiniz. Kişiye Özel Bayan Cüzdanı Model 2’in kahverengi, kırmızı, pembe, siyah, taba, turuncu, yeşil ve lacivert renkleri bulunmaktadır.

Doğum günü için mesajlı çikolatalar

En Tatlı Doğum Günü Hediyesi & Mesajlı Harf Çikolata


Sevginizi, özrünüzü, aşkınızı çikolata ile anlatmak ister misiniz? Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Üstelik oldukça enfes bir tada sahip çikolatalar ile! Bu çikolatalar içerisine 33 karakterden oluşan en güzel sevgi ve aşk sözlerinizi yazabilirsiniz. Sevdiklerinize Duygularınızı Anlatmanın En Tatlı hali Kişiye Özel Sütlü Harf Çikolatalar. Aşkınızı belki de çikolata gibi Dünya’da kimsenin lezzetine karşı koyamayacağı bir tatla mı anlatmak istiyorsunuz? Belki de Kız Arkadaşınıza “Benimle Evlenir misin?” cümlesini bir çikolata ile ona bildirmeyi düşünüyorsunuz. Kişiye Özel hazırlanan Harfli Sütlü Çikolatalar tam da o özel duygularınıza tercüman olmaya geliyor! Dilerseniz aşk mesajınızı, dilerseniz kutlama mesajınızı dilerseniz de sevdikleriniz için temennilerinizi istediğiniz gibi çikolatalarla yazmak sizi de heyecanlandırıyor mu? Kişiye Özel Sütlü Harf Çikolata ile istediğiniz yazıyı oluşturup yazabileceksiniz!

erkek sevgili için doğum günü hediyesi

Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömlek


Erkek arkadaşınıza, Sevgilinize, Kişiye Özel Erkek Gömlek Hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına müthiş bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği hediye edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgilinize, Doğum Günü Hediyesi veya Eşinize Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi olarak Özel bir armağan arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, Erkek Gömlektir. Gömlek, kravat ile birlikte erkeklerin Gardıroplarında en fazla çeşit ve modeli bulunan, kıyafettir.

doğum günü hediyesi

Sevgiliye Sürpriz Doğum Günü Hediyesi & Aşk Gazetesi


Bu hediye, özellikle kız arkadaşına, bayan eşine sürpriz ve şaşırtıcı bir hediye düşünenler için gelsin! Şimdi önereceğimiz hediyelik ürün ile, sevgilinizin aklını başından alacak ve size aşık olmakta ne kadar haklı olduğunu kanıtlamış olacaksınız. Son derece güzel bir hediye sürprizi yapabileceğiniz Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi ile aşkınızı sadece gazete manşetlerine taşımış olmakla kalmayacak, aşkınızı dolu dolu tam bir gazete sayfası ile anlatacaksınız. Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi aşk gazetesi sevgilisine tatlı sürpriz yapmaktan hoşlananlar için tasarlandı. Tamamen kişiye özel olarak düzenlenen Aşk Gazetesi ile sevgilinize yıllarca aklından çıkmayacak çok özel bir sürpriz yapacaksınız. Aşk gazetesinin bugünkü baskısı tamamen size ayrılmış durumda! Gelin sevgilinize özel bir aşk gazetesi tasarlayın ve yıllarca duvarından inmeyecek çok romantik bir hediye tasarlayın. Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi'nin editörlüğünü de, yayın yönetmenliğini de, tasarımını da tamamen kendiniz yapacaksınız. Sevgilinize olan dopdolu aşkınızı gazete sütunlarına taşıyabileceğiniz bu son derece romantik hediye ile onun kalbini bir kez daha fethedeceksiniz.

erkeğe hediye

Doğum Günü Hediyeleri - Erkek Kol Saati Casio


Cep telefonları yaygın olarak kullanılmaya başladığından beri, insanlar genellikle zamanı (Saati) telefonlarının ekranından öğrenir oldular! Ancak yine de bir kol saatinin aksesuar olarak erkeğe kazandırdığı şıklık asla yadsınamaz! Erkek arkadaşınıza doğum gününde son derece şık ve spor görünüme sahip Casio Marka kaliteli bir kol saati armağan edebilirsiniz! Üstelik bu ürünün hali hazırda özel bir fiyata sahip olduğunu ve hepsiburada.com güvencesi ile satışa sunulduğunu hatırlatmak isteriz.

Doğum Günü HediyeleriGoldstore 8 Ayar Altın Papatya Yüzük Kar Tanesi Kolye
I Love You Yazılı Duvar SaatiSevgiliye doğum günü için hediyeSevgiliye doğum günü hediyesi
Sevgiliye romantik doğum günü hediyesiSürpriz doğum günü hediyesiSevgiliye doğum günü hediyeleri
Sevgiliye doğum günü çikolatasıSevgiliye doğum günü hediyesisevgiliye doğum günü hediyesi
romantik doğum günü hediyeleri sevgiliye

Yorum Gönder

 1. Adsız5/10/2013

  Sizce bu hediyeler arasından erkek sevgilime nasıl bir doğum günü hediyesi alsam. Kaç gündür hiçbir hediyeyi beğenemedim.

  YanıtlaSil
 2. Adsız8/02/2013

  tebrik ederim mükemmel doğum günü hediyeleri? Ayrı Başlıklar altında erkek ve bayan sevgiliye doğum günü hediyeleri gösterseydiniz çokta güzel olurdu?..

  YanıtlaSil
 3. Adsız4/29/2014

  Merhaba ben Stockholm'den Necla! Yanlış anlamayın ama sizin profil resminizi çok beğendim. Eğer gerçekten sizin resminiz ise çok yakışıklısınız! Siteniz de çok güzel, bayıldım...

  YanıtlaSil
 4. Adsız5/15/2014

  Peh pehhh! Maşallah... Ortalık yıkılıyor... En güzel doğum günü hediyesi nedir söylim mi? Alıp sevgilini şöyle uzak diyarlara başbaşa tatile çıkmak! Gittiğin yerde ne hediye edeceksen et:))))

  YanıtlaSil
 5. Adsız5/15/2014

  Doğum günü için Tatilin en iyi fikir olduğunu söyleyen arkadaş bence fantazilerini buraya taşımış:))) Ama kabul edeyim ki çok güzel fikir....

  YanıtlaSil
 6. Doğum günü için ne hediye alsam diye karasız kaldım. Ama teşekkürler çok güzel hediyeler var burada...

  YanıtlaSil
 7. Doğum gününde kız arkadaşıma sevgiliye özel aşk gazetesi hazırlattım, şaheneydi! herkese tavsiye ediyhorum

  YanıtlaSil

 
Top