Erkek sevgilim için hediye
Erkek sevgili için hediye tavsiyelerimizin olduğu sayfamıza hoş geldiniz. Biraz sonra sizin erkek sevgilinize alabileceğiniz hediye fikirlerimize göz atabilirsiniz. Ancak Erkek sevgilinize Hediye almayı düşünüyorsanız, Öncelikle sevgiliniz ile yaşadığınız ilişkinin hangi seviyede olduğuna karar vermeniz gerekir. Örneğin ilişkinize henüz yeni mi başladınız veya uzun süren bir ilişki mi yaşıyorsunuz? Ya da henüz birbirinizden hoşlanma aşamasında mısınız? Belki de henüz birbirinize tam olarak duygularınızı açamadınız! Bu sorulara gelecek cevaplar sizin erkek sevgilinize seçeceğiniz hediyenin şeklini ve "Erkek Sevgiliye Ne Hediye Alınır?" Sorusunun cevabını belirleyen önemli sorulardır. Sevgiliniz ile henüz emekleme aşamasında bir ilişki yaşıyorsanız ve duygularınızı birbirinize henüz açamadıysanız, sevginize ve ona karşı duyduğunuz hislere vurgu yapacak kişiye özel-romantik hediyeler seçmeniz, hem duygularınızı ifade etmek açısından ve erkek arkadaşınızı özel bulduğunuzu ona hissettirmeniz açısından sizin için yararlı olabilir. Diğer taraftan sevgiliniz ile ilişkinizde, iki tarafta birbirine karşı tamamen yelkenleri indirmiş durumdaysa veya duygusal anlamda herhangi bir kalkan kullanmıyorsanız erkek sevgilinize sürpriz hediyeler alınması daha isabetli olur kanaatindeyiz. Son olarak, ilişkiniz uzun bir süredir devam ediyorsa, siz artık hediye uzmanı olmuşsunuzdur demektir ve sizin hediye konusunda artık yeni fikirler almaya ihtiyacınız var demektir. Çünkü sevgililer günü hediyesi, erkek sevgilinizin doğum günü için hediye, Yılbaşı Hediyesi derken birbirini tekrar eden ve birbirine benzer hediyeler almaktan artık sıkılmışsınızdır ve sizin için erkeğe alınabilecek daha parlak hediye fikirlerine ihtiyacınız vardır. Belki de artık sizin evlenme zamanınız gelmiştir.

Erkek arkadaşınız, ya da daha özel hali ile "Sevgiliniz" ile o büyük aşkınız, ilk olarak belki tatlı bir tebessümle veya güzel bir bakışla başladı. Ya da belki Erkek Sevgilinizin size küçük bir jesti ile. Sonra aranızda geçen her yeni şey, sizin ona sevgi ile daha çok güvenmenize ve kendinizi onun kalbine tamamen bırakmanıza neden oldu. İlk olarak "Seni Seviyorum" gibi basit, ama yarattığı mutluluğun tarifi mümkün olmayan bir söz işittiniz ondan. Ayaklarınız yerden kesili verdi o an. Önceleri ismi ile hitap ettiğiniz kişiye, artık "Sevgilim", "Aşkım" "Hayatım" demeye başladınız. Artık siz de "Aslı" oldunuz veya "Şirin" çünkü siz artık Aşıksınız! Yaşanan her aşkın, büyük ve destansı bir öyküsü vardır. İnsanlar neden aşık olurlar? Aşk nasıl bir duygudur ki; Kimileri için elinin tersi ile her şeyi bir kenara itecek kadar, her şeyden vaz geçmeyi göze alabilecek kadar güçlü bir duygu olabiliyor. Bilim adamları, hala aşk gibi güçlü bir duygunun çok karmaşık yapısını ve gizemini çözebilmiş değillerdir.

Erkek Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

konu çizgisi
Erkek sevgiliye ne hediye alınır

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak


Erkek arkadaşınıza her an cebinde taşıyacağı ve her kullandığında da size olan aşkının alevleneceği Kişiye özel bir çakmak hediye etmeye ne dersiniz? Bir yüzünde ister ikinizin yer aldığı bir fotoğrafı, diğer yüzüne ise O'na iletmek istediğiniz sevgi dolu mesajınızı yazdırarak oldukça havalı ve romantik bir çakmak hazırlatabilirsiniz. Kişiye özel çakmak, özellikle sigara kullanan erkeğe verilebilecek en şık hediyelerden biridir.
konu çizgisi
Kişiye Özel Fotoğraf Ve Mesaj Baskılı Kalp Anahtarlık

Kişiye Özel Fotoğraf Ve Mesaj Baskılı Kalp Anahtarlık


Bir yüzeyinde fotoğrafınızın, diğer yüzeyinde ise sevgi dolu mesajınızın yer alacağı Kalp anahtarlık, hem fiyatı hem de şıklığı ile oldukça beğenilen hediyelerden biri. Siz de erkek arkadaşınıza sürekli kullanabileceği, bütçenize de uygun bir hediye düşünüyorsanız, Fotoğraf baskılı kalp anahtarlık iyi bir hediye tercihi olacaktır.
konu çizgisi
erkek sevgiliye sürpriz hediye

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak


Sabahları kahvesini içmeden ayılamayan bir sevgiliniz mi var? O halde hem kullanışlı, hem de sürpriz içeren bu hediye önerimizi eminiz ki siz de çok beğeneceksiniz. Çay/kahve seven bir sevgiliniz varsa, içerisine sıcak içecek konulduğunda renk değiştiren ve size özel fotoğrafı dışarı gösteren kişiye özel sihirli kupa, Ona verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri. Sihirli kupa, erkek sevgiliye ne hediye alınabilir telaşında olan sevgili bayanların tüm özel günler için hediye etmeyi düşünebilecekleri ürünlerden biri. Üzerine 2 adet istediğiniz fotoğrafla hazırlanacak sihirli kupa fiyat olarak da oldukça cazip.
konu çizgisi
sevgiliye hediye

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Taş Baskı


"Sevgilime baktıkça beni hatırlatacak özel bir hediye vermek istiyorum" diyenler için işte taş gibi sapasağlam bir hediye alternatifi. Erkek arkadaşınıza Sevgiliye Özel Fotoğraflı Taş Baskıyı ister çalışma masası üzerinde, ister kitaplığında sergilesin. Baktıkça aşkının yeniden tazeleneceği, size olan duygularının katmer katmer artacağı Sevgiliye Özel Fotoğraflı Taş Baskı, eşinize/sevgilinize verebileceğiniz en romantik hediyelerden biri. Dekoratif olduğu kadar yıllara da meydan okuyan Sevgiliye Özel Fotoğraflı Taş Baskı ile Erkek sevgilinize son derece kalıcı bir hediye vermeniz mümkün! Üzerinde yer alan, yaprakları kırmızı kalplerden oluşan Aşk ağacı aşkınızı simgelerken, isminiz ve fotoğrafınız da aşk ağacının meyvesi oluyor.
konu çizgisi
erkek sevgiliye hediye

Kişiye Özel Fotoğraflı 99 Parça Kalp Puzzle


Her parçasını size özel fotoğrafın ve mesajın oluşturacağı kalp Puzzle ile erkek sevgilinize unutamayacağı en anlamlı sürprizlerden birini yapabilirsiniz. Üzerine ister sevgililer günü kutlama sözlerinizi, ister doğum günü mesajınızı, isterseniz de içinizden gelen en sıcak, en samimi aşk sözlerinizi Puzzle ile sunabilirsiniz. Kişiye Özel Fotoğraflı 99 Parça Kalp Puzzle, erkek sevgilisi için, eğlenceli, romantik bir hediye düşünenlerin tercih edebileceği hediyelerin başında gelmektedir.
konu çizgisi
erkek sevgiliye sürpriz hediye

Kişiye Özel Google Sertifika


Bu seferki sürpriz Google'dan gelsin:) Sevgilinize hoş ve güzel bir sürpriz yapmak isterseniz, üzerine örneğin" Dünyanın en yakışıklı sevgilisi?","Sevgililerin en iyi kalplisi?","Türkiye'nin en mutlu çifti" gibi mesajlarınızı yazdırabileceğiniz, erkek sevgilinizin ismine özel ve 6 adet fotoğrafınızla hazırlanacak Kişiye Özel Google Sertifika ilginizi eminiz ki çok çekecektir. Sevgilinize, masasında her an sergileyeceği, baktığında da size özel fotoğraflarınızla kendini mutlu hissedeceği Kişiye Özel Google Sertifika en güzel hediyelerden bir diğeri.
konu çizgisi
Erkek sevgiliye hediye

Erkek Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Deri Hediye Seti


Erkek arkadaşınıza, sevgilinize, eşinize veya babanıza ses getirecek, üzerinde çok konuşulacak özel bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız, Kişiye Özel Deri Hediye Seti tam sizin için bir armağan! Bu hediye seti içerisinde, bakımına, dış görüntüsüne önem veren erkeğe, özel deri aksesuar ürünler var! Herkes susacak, Kişiye Özel Deri Hediye Seti konuşacak! Gerçekten de erkek için düşünülebilecek diğer hediyelerin yanında bu özel aksesuar seti çok parlak ve kudretli kalıyor! Daha ele ilk alındığında özel deri hediye kutusu bile insanın aklını başından almaya yetiyor! İçerisindeki aksesuar ürünler ise tam bir baş yapıt! Bir adet gerçek deriden kemer, ve bir adet üzerine isim yazılabilir kişiye özel deri cüzdan! Yılbaşı, sevgililer günü, doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde "Erkek sevgiliye ne hediye alınır" diye soracak olursanız, tereddütsüz, erkeğe en baştaki hediye tavsiyemiz Kişiye Özel Deri Hediye Seti!
konu çizgisi
Kişiye Özel Instagram Kupa Bardak

Kişiye Özel Instagram Kupa Bardak


Sosyalliğinizi Instagram Kupa Bardakla gösterin! Twitter ile ifade etmek istediğimiz her şeyi, biz kullanıcılar için belirlenmiş olan 140 karaktere sığdırıyoruz. Bu durumda özgürlüğümüz sadece 140 karakterle sınırlı. Oysa ki Sosyal Ayakkabı Twitter ile özgürlüğümüzü doyasıya yaşayabiliriz! Koşup, yürüyüp, hoplayıp zıplayabiliriz! Kullanım açısından inanılmaz rahatlık sunan ve aynı zamanda en sosyal ayakkabı unvanını da sonuna kadar hak eden Sosyal Ayakkabı Twitter, bu yaza damgasını vurmaya geliyor. Üzerinde Twitter'a ait kuş logosu bulunan turkuaz renge sahip bu spor ayakkabı, erkek sevgilinize armağan edebileceğiniz en orijinal hediyelerden biri! Sosyal Ayakkabı Twitter ile, yürümek de, koşmak da hareket etmek de son derece rahat! Her ayak numarasına uygun modelleri ile Sosyal Ayakkabı Twitter, erkek sevgiliye en ilginç hediyelerden biri!
konu çizgisi
Objektif Görünümlü Kupa Bardak

Objektif Görünümlü Kupa Bardak

Keyfine düşkün erkeğe buz gibi kendi ismine özel bir bira bardağı! Hafta sonu olsa da, şöyle ayaklarımı uzatıp, yerli ve yabancı tüm liglerdeki maçları canlı canlı izlesem! Bir de yanımda çerezim ve biram olsun! Sizin de hayatınızda buna benzer talepleri bulunan bir erkek varsa O'na son derece şaşırtıcı bir görünüme sahip Objektif Görünümlü Kupa bardağı ısmarlayabilirsiniz! Pardon! Hediye edebilirsiniz. Objektif Görünümlü Kupa Bardak doğum günü de dahil tüm özel günlerde erkek sevgilinize armağan edebileceğiniz en ilginç hediyelerden biri.
konu çizgisi
erkek sevgiliye en güzel hediyeler

Sevgililere Özel Efsane Aşıklar Kupa Bardak


Çalışan bir kişi için, masa başındaki en keyifli şey, işini bitirdikten sonra, elinde kahve kupası sevdiklerini düşünmektir! İşte size erkek sevgiliniz için ne hediye alabileceğinize dair güzel bir ip ucu! Sevgililere Özel Efsane Aşıklar Sihirli Kupa Bardak üzerine isimlerinizin yazılmasıyla yalnızca size özel hale getiriliyor! Kahve keyfine aşk katan bu özel kupa bardaklar ile her an erkek sevgilinizin aklında olacaksınız! Sevgilinizden uzak olsanız da, iş yerinde sizi O'na her an hatırlatacak bu özel kupalar sayesinde, sevgiliniz tarafından sık sık telefonla aranacak ve bol bol "Seni Çok Özledim Aşkım" mesajları alacaksınız!
konu çizgisi
erkek sevgiliye romantik hediye

Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikası


Onunla baş başa bir gün geçirmek, sohbet etmek, ellerini tutmak, sinemaya gitmek, yemek yemek, gezmek dolaşmak kısacası her şey sadece onunla çok güzelse, gelin size bu mutluluğu yaşatan erkek sevgilinize sürpriz bir hediye verin! Kişiye Özel Aşk Tescil Plaketi ile, erkek sevgilinizin aklını başından alabilir, O'na unutamayacağı özel bir doğum günü yaşatabilirsiniz! Kişiye özel olarak hazırlanan bu plaket üzerine 25 karakterle sınırlı olmak üzere sevgi mesajınızı ve sizin için önem arz eden bir tarihi yazdırabilirsiniz! Masasının üzerinde, kitaplığında, vitrininde gururla sergileyebileceği ve her baktığına kendini hep özel hissedeceği Kişiye Özel Aşk Tescil Plaketi, erkek sevgiliye ne alınır sorusunun romantik cevaplarından biri!
konu çizgisi
Erkek sevgiliye hediye

Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli ÇerçeveSevgiliniz ile gezmeye, yeni yerler keşfetmeye meraklıysanız, muhtemelen bu özel hatıraları belgeleyecek bol bol fotoğraf çekimleri de yapıyorsunuz. Örneğin İstanbul'da Boğaziçi Köprüsü karşısında çay içip simit yerken bir fotoğraf, Kız Kulesi önünde romantik poz, Çamlıca tepesinde Marmara Denizini izlerken! Tüm bu anlar da, fotoğraflar da çok özel ve çok kıymetli! En güzel fotoğraflarınız, ancak ve ancak sizin isminize özel bir fotoğraf çerçevesi içerisinde en güzel şekilde sergilenebilir! Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve, aşkınızı en şık hali ile sergilemeye geliyor. Üzerinde isimlerinizin, önemli bir tarihin ve size ait sevgi dolu mesajın ekleneceği Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve, erkek arkadaşa verilebilecek en güzel sevgililer günü hediyesi.
konu çizgisi
erkek sevgilime hediye

Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Duvar Saati


Şıklıkta ve romantiklikte yere göğe sığdıramadığımız Kişiye Özel Sonsuza Dek Saatini bakalım siz ne kadar beğeneceksiniz? Kişiye özel olarak hazırlanan bu duvar saati ile, erkek arkadaşınıza adeta bir baş yapıt armağan edebilirsiniz! Göz kamaştırıcı bir tasarımı bulunan Kişiye Özel Sonsuza Dek Saati, duvarlara şıklık kazandırırken, romantizme de sevimlilik katıyor! Erkek arkadaşıma hediyem şirin de olsun, romantik de diyenlere, aşkın kırmızı renginden ilham alınarak tasarlanmış olan Kişiye Özel Sonsuza Dek Saatini tavsiye ediyoruz.
konu çizgisi
Erkek sevgiliye hediye fikirleri

Kişiye Özel 2'li Kalem Seti


Ahşabın doğal görüntüsü ile sevgilinizin güzel ismi bir araya geldiğinde, pek tabi ki ortaya kusursuz güzellikte bir armağan kendiliğinden çıkı veriyor. Erkek sevgilinize, kutusu ve kalemleri Bambu ağacından hazırlanmış Kişiye Özel 2'li Kalem Seti hediye ederek, kendini çok mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz! Kim bilir sevgiliniz bu kalemlerle size ne romantik şiirler yazacak ya da ne muhteşem sevgi sözleri. Yazı yazmayı bir sanata dönüştüren Kişiye Özel 2'li Kalem Seti erkek sevgilinize hediye seçenekleri arasında düşünülmesi gereken harika armağanlardan biri!
konu çizgisi
Kişiye Özel Yuvarlak 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi

Kişiye Özel Yuvarlak 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi


Son günlerde erkek sevgilinize güzel bir doğum günü hediyesi satın almak için tüm mağazaları, alış veriş merkezlerini ve hediye sitelerini gezip durdunuz! Ama yok yok! Sizi cezbedecek, gönlünüze sinen bir hediye hala bulamadınız! Üstelik bu durum sizi biraz da ümitsizliğe sevk etmiş olabilir. Ama meraklanmayın! Burada sizin için bir dünya hediye ürün önerisi var! Kişiye Özel Yuvarlak 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi, klasik giyimden hoşlanan tüm erkeklerin beğenerek kullanabilecekleri şık aksesuarlardan biri! Üzerine ister Sevgilinizin isminin baş harfini ve kendi isminizin baş harfini yan yana yazdırın, isterseniz sevgilinizin isim-soy isim baş harflerini yazdırın! Kenarları desen işlemeli yuvarlak 925 Ayar Gümüş Kol Düğmeleri, sevgilinizin çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceği ve her kullandığında da sizin gibi zevk sahibi bir sevgilisi olduğu için kendisini şanslı hissedebileceği güzel bir ürün!   
konu çizgisi
erkek sevgiliye hediyeler

Kişiye Özel LED Işıklı Akrilik USB Bellek


Elektroniğe veya teknolojiye meraklı bir erkek arkadaşınız varsa, bu hediyeyi çok beğeneceğini garanti ediyoruz. Kişiye Özel LED Işıklı Akrilik USB Bellek, 4 GB hafızası ile, tüm özel ve önemli elektronik verilerinizi yedeklemek için harika bir ürün! Üstelik şeffaf ve kristal gibi parlak tasarımı ile çok da havalı! Bilgisayar USB girişine takıldığında ise muazzam bir mavi ışık yayıyor! Erkek sevgilinize, sıra dışı, orijinal ve çok kullanışlı bir armağan! Çantada, cepte çok rahat taşınabilme imkanı ile Kişiye Özel LED Işıklı Akrilik USB Bellek, sevgilinize unutamayacağı çok özel bir yılbaşı hediyesi olabilir!
konu çizgisi
Nautica Erkek Kol Saati

Erkek Sevgilinize Nautica Erkek Kol Saati


Erkek için kol Saati, bir aksesuar ya da zamanı gösteren bir araç olmasından öte, gerçek bir prestij unsurudur! Siz de erkek arkadaşınıza, hem şıklığını tamamlayacak, hem de prestijini arttıracak Nautica Erkek Kol Saati armağan edebilirsiniz! Olağanüstü şık-spor bir tasarıma sahip olan bu kol saati, sağlam çelik çerçevesi, hakiki deri kayışı ile tüm erkeklerin beğenebileceği çok güzel bir ürün! Erkek sevgilinize klasik ancak uzun yıllar kullanabileceği özel bir doğum günü hediyesi için Nautica Erkek Kol Saati düşünülebilir!
konu çizgisi
erkek sevgiliye romantik hediyeler

Erkek Sevgiliye I Love You Duvar Saati


Sevgilinize, yaşamınıza kattığı tüm renkler, tüm mutluluklar, tüm tebessümler için kocaman bir teşekkür etmek ve bu arada da O'na olan hislerinizi en güzel şekilde yansıtacak güzel bir armağan arıyorsanız, bu kişiye özel olarak hazırlanan ve son derece romantik bir duvar saati olan Konuşan Kalpler Duvar Saatidir. Üzerinde size özel fotoğraf, 5 adet aşk dolu sevgi mesajlarınızın bulunduğu buram buram aşk teması bulunan bu duvar saati, erkek arkadaşınıza en anlamlı armağanlardan biri!   
konu çizgisi
Sevgiliye Hediye

Sevgiliye Kişiye Özel Kutusunda Kalem Seti


Eğer yeni sevgilinize ne hediye alacağınıza karar veremiyor ve romantik hediyeleri şu an itibari ile iddialı buluyorsanız, sizin için güzel bir hediye önerimiz olacak! Üzerinde sevgilinizin isminin yer alacağı özel kutusu içerisinde Kişiye Özel Kalem Seti! Siyah kutusu ile oldukça şık ve etkileyici bir görünüme sahip olan Kalem Seti içerisinde; 1 adet isim yazılı tükenmez kalem, 1 adet yine erkek arkadaşınızın isminin yer alacağı Pilot Kalem yer alıyor!
konu çizgisi
erkek sevgiliye anlamlı hediyeler

Sevgililere Özel Fotoğraf ve Mesajlı Plaket


O'na olan duygularınızı destansı bir armağanla bildirmek ister misiniz? Erkek sevgilinize, üzerine şiir, şarkı, ünlü düşünürlerin sözleri ya da kendi sözlerinizi yazdırabileceğiniz son derece şık bir çerçeve! Siyah bir fon üzerine cam yerleştirilmesi ile oluşturulan ve arkası 4 katmandan ibaret Sevgiliye Özel Çerçeve Plaket, dekoratif görüntüsüyle de oldukça etkileyici. İsimleriniz ile anlamını ikiye katlayacak olan Sevgiliye Özel Çerçeve Plaket, erkeğe tüm özel zamanlar için verilebilecek en anlamlı armağanlardan biri!
konu çizgisi
Dünya Kupası Seti

Dünya Kupası Seti


Erkek sevgilinize keyif dolu ve oldukça ilginç bir hediyeye var mısınız? Aşkla, tutkuyla, heyecanla futbol maçlarını asla kaçırmayan erkek sevgilinize Dünya Kupası Seti hediye edin! Bildiğiniz gibi FIFA Dünya Kupası, Brezilya'da 12 Haziran 2014 tarihinde başlıyor. 4 yılda bir düzenlenen ve milyarlarca futbol meraklısını ekran başına kilitleyen Dünya Kupası maçlarına bu sıra dışı set ile keyif katın! Dünya Kupası Seti içerisinde; içecekleri buz gibi tutan 2 tane Donan Kupa, çerezlik kabı, ve şimdi çok şaşıracaksınız; futbol topu şeklinde TV Kumandası bulunuyor.    
konu çizgisi
Erkek sevgiliye hediye

Erkek Sevgiliye Fotoğraflı ve Mesajlı Çikolata Hediyesi


Erkek arkadaşınız sizin için bir sevgiliden daha fazlasını ifade ediyorsa bir teşekkürü çoktan hak etti demektir. Sevgilinize her ne sebeple olursa olsun, ister sizin için yaptığı fedakarlıklardan dolayı, ister kalbini ardına kadar sizinle doldurduğu için kısacası her konuda teşekkür etmeyi düşünüyorsanız, size harika bir hediye önerimiz var; Kişiye Özel Çikolata Dev Teşekkür Çikolatası! Bu çikolatanın ambalajını kendi mesajınız ile siz oluşturuyorsunuz! İster O'na kocaman bir teşekkür edin, isterseniz sadece "Seni Çok Seviyorum Aşkım" yazdırın. Son derece şık ahşap kutusu içerisinde, üzeri kırmızı tüllerle sarılan Kişiye Özel Çikolata Dev Teşekkür Çikolatası, 300 gr. ağırlığında enfes bir lezzete sahip sütlü çikolatalardan oluşmaktadır!
konu çizgisi
Erkek sevgiliye hediye

Erkek Arkadaşa Hediye - Altın Külçesi USB Bellek


Hazır yukarıda, erkeğe hediye edilmek üzere, şık bir USB Depolama aygıtından bahsetmişken, benzer bir ürün ile devam edelim! Şıkır şıkır ve son derece orijinal görüntüsü ile Altın Külçesi USB Bellek de yine erkeklerin çok beğeneceğini düşündüğümüz bir ürün! Bu ürün de, yine 4 GB veri saklama kapasitesine sahip! Bilgisayara takıldığında görenlerin şaşkın bakışları içerisinde Orijinal Altın Külçesi şeklinde bir USB aygıt! Bize göre, akıl dolu ve çok şahane bir tasarım. Sizce nasıl? Erkeğe özel günler için, ilginç olduğu kadar, kullanım açısından da çok isabetli bir hediye olacağını düşünüyoruz.
konu çizgisi
Erkek sevgiliye hediye

Erkek Arkadaşa Hediye - USB Çoklayıcı Kalemlik


Her nedense, erkekler teknolojiye hanımlara nispeten daha meraklı ve ilgilidir! Bunun nedenlerini şimdi burada tartışmayalım, bu açıklama sosyolojinin alanı! Ama eminiz ki, sizler de bu konuda en az bizim gibi düşünüyorsunuzdur. Teknolojiye, bilgisayarlara, cep telefonu gibi elektronik cihazlara ilgisi olan erkek arkadaşınız, eminiz ki, ortama yaydığı 7 farklı rengi ile USB Çoklayıcı Kalemliği çok beğenecek! İçerisinde 4 USB çoklayıcı özelliği bulunan USB Çoklayıcı Kalemlik ile, bilgisayarınız artık rahat bir nefes alacak! Genellikle Dizüstü bilgisayarlar üzerinde dahili olarak, 2 USB port bulunur! Onu tak bunu çıkar derdi artık USB Çoklayıcı Kalemlik ile son buluyor! Aynı zamanda içerisine kalemlerinizi de yerleştirebileceğiniz bu şık ürün, gösterge paneli üzerinde yer alan, saat ve tarih özelliği ile de çok beğenilecek bir ürün! 
konu çizgisi
Kişiye Özel Köstekli Saat

Erkek Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Köstekli Saat


Eski dönem filmlerinden mutlaka siz de hatırlarsınız, Köşklerde yaşayan örneğin Ali Rıza Bey gömlek üzerine giydiği kolsuz yeleğinin içerisinden Köstekli Cep Saatini çıkarır ve saatin kaç olduğunu bu şekilde öğrenirdi. Köstekli Cep Saati o dönem için zenginliğin göstergesi olan bir üründü. Hatta köstekli Cep saatleri o kadar değerliydi ki, atadan oğula devredilirdi. Köstekli Cep Saatleri günümüzde pek sık rastladığımız saatler değil ama nostalji yaşamak isteyenler, saati kolunda değil de cebinde taşımak isteyenler ve tarz yaratmak isteyenler Damat Köstekli Saati satın almayı düşünebilirler. Krom kaplama ve orijinal Kutusu içerisindeki Damat Köstekli Cep Saatleri erkeklere hediye edilmek üzere sizleri bekliyor. Babalar Gününde babanıza sürpriz ve hiç beklemediği bir hediye vermek isterseniz, Damat Köstekli Cep Saatleri tam size göre. Sipariş etmeniz halinde özel kutusu içerisinde gelecek olan Damat Köstekli Cep Saati, babanıza verilebilecek en özel ve değerli babalar günü hediyelerden biri. Dilerseniz bu şık Cep Saatini eşinize evlilik yıl dönümünüzde hediye edebilir ya da erkek öğretmeninize öğretmenler günü hediyesi olarak verebilirsiniz. Her halükarda bu hediyenizin gideceği erkek için çok şık ve anlamlı bir hediyeniz olmuş olacak!
konu çizgisi
Erkeğe Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti

Erkeğe Hediye - Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti


Bayanlar için, erkeğe hediye almak çoğu zaman baş ağrıları yaratan bir süreçtir! Bayanlar, erkelere özel üretilmiş olan sığ ürün çeşitliliği içerisinde kendilerini boğulmuş gibi hissederler! Halbuki, söz konusu olan kendi hemcinslerine yönelik bir hediye seçmek olsa, binlerce ürün arasında kendilerini daha özgür ve rahat hissederler! Kadınların kadınlara alacağı hediyelerde yaşanan tek sıkıntı; "Acaba onu mu alsam; bunu mu alsam" kararsızlığıdır! Ancak şu andan itibaren kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz sevgili hanımlar! Çünkü; görmekte olduğunuz Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti, erkek sevgilinize, eşinize, babanıza ya da patronunuza en şık hediyelerden biri! Kırmızı Hediye Kutusu içerisinde erkek için birbirinden güzel ve üzerinde isim yazılı hediyelikler var! Bu hediyeler neler mi? İki adet kırmızı ve metalik gümüş renkleri ile son derece şık ve üzerinde hediye edeceğiniz erkeğin ismini taşıyacak kalem var! Artı, bir de yine erkeğin ismine özel son derece şık bir çakmak yer alıyor!
konu çizgisi
Erkek sevgiliye alınabilecek hediyeler

Erkek Aksesuar - Kişiye Özel Gümüş Kol Düğmesi


Klasik giyimden ve şıklıklarından asla taviz vermeyen erkekler için, son derece şık ve üstelik üzerine isim baş harflerine özel hazırlanan 925 Ayar Gümüş Kişiye Özel Oval Kol Düğmesi ile sizleri buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Bildiğiniz gibi özel günler, düğün, toplantı veya davetlerde erkeklerin giyim konusunda çok fazla tercih yapabilme şansları yoktur! Bu gibi özel günlerde erkeğin giyebileceği yegane kıyafet Ceket, Pantolon, Gömlek ve Kravattan oluşan Takım Elbisedir. Aslında takım elbise gerçekten de mükemmel bir erkek kıyafetidir ama maalesef erkeklerin başkaca da bir alternatifi bulunmamaktadır. Buradan kıyafet tasarımcılarına, erkek giyimi konusunda kanaat önderlerine sesleniyoruz; Lütfen erkekler için takım elbise dışında özel günlerde giyebilecekleri başka kıyafetler de tasarlamaya çalışın! Konumuza dönecek olursak; Takım Elbise giymek zorunda kalan erkek sevgilinize, eşinize, babanıza şıklığını tamamlayacak özel bir hediye aksesuar arıyorsanız, Tamamen Kişiye Özel hazırlanabilen bu mükemmel gümüş kol düğmesi ideal bir hediye tercihi olacaktır.
konu çizgisi
Erkek sevgiliye hediye ne alınır

Erkeğe Hediye - Kişiye Özel isim Yazılı Deri Cüzdan


Erkeklerin, kadınlar gibi çanta taşıma alışkanlıklarının olmadığını sanırım sizler de gözlemlemişsinizdir. Çanta taşımayan erkek, kendisi için değerli olan ne varsa, hepsini Cebindeki Cüzdanda taşır. Kimliği, Sürücü Belgesi, Onlarca Kredi Kartları, Çek, Senet, Para, sim kart hatta daha enteresan şeyler bile taşıyan var! Erkekler için demek ki cüzdan en özel en değerli eşyaları durumunda. Şimdi önereceğimiz ürün Kişiye Özel isim yazılabilen Deri Cüzdan! Bir bayan tarafından sevgilisi veya eşi, Erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Erkek arkadaşınıza, kullanışlı ve şık bir hediye arıyorsanız, Gerçek deriden üretilmiş olan ve oldukça uzun ömürlü bu deri cüzdanı ona hediye edebilirsiniz. Siyah, kahverengi modelleri bulunan bu deri cüzdanı, erkek sevgiliniz sadece içerisinde para veya kredi kartları olduğu için değil, sizden özel bir hediye olduğu için asla yanından ayırmayacaktır.
konu çizgisi
Kişiye Özel Kol Düğmesi ve Kravat İğnesi

Kişiye Özel Kol Düğmesi ve Kravat İğnesi


O'nun her halini çok beğeniyor ama en çok da takım elbise içerisinde inanılmaz çekici buluyorsanız, sizin için harika bir armağan seçtik! Erkek arkadaşınıza Kişiye Özel Kol Düğmesi ve Kravat İğnesi armağan ederek, bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız! Birincisi , son derece kullanışlı ve zarif bir armağan, ikincisi ise uzun yıllar kullanabileceği ve her kullandığında da size olan hayranlığını pekiştirebileceği bir hediye vermiş olacaksınız! Set halinde satışa sunulan Kişiye Özel Kol Düğmesi ve Kravat İğnesi, erkek sevgilinizin  şıklığına prestij katıyor! Üzeri beyaz altın kaplama kol düğmesi çok çarpıcı ve şık! Kravat iğnesi üzerine sevgilinizin ismini yazdırabiliyorsunuz! 
konu çizgisi
Erkeğe Kişiye Özel Cüzdan Harfli ve İsimli

Erkeğe Kişiye Özel Cüzdan Harfli ve İsimli


Erkek aksesuarları içerisinde belki de en çok kullanılan aksesuar ürün, Cüzdandır. Erkeklerin büyük bir bölümünün çanta taşıma alışkanlığının olmadığını düşünecek olursak, cüzdan içerisine sığabilecek bir çok önemli şey taşınmaktadır. Örneğin kredi kartları, banknotlar, Nüfus cüzdanı, bozuk para, Sürücü ehliyeti, çek, vesikalık fotoğraf, yedek sim kart, senet gibi. Tüm bu önemli şeyler için bir erkeğin sahip olabileceği cüzdanın biraz daha artı özelliklerinin olması gerekmektedir. Şimdi önereceğimiz deri cüzdan, bir cüzdandan çok daha fazlası. Üstelik tamamen kişiye özel bir cüzdan. Dana derisinden imal edilmiş olan, kaliteli ve yumuşacık dokusu ile Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan erkeklere hediye edilebilecek çok anlamlı ve özel bir hediye. Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdanın tasarımı da oldukça sade ve şık. Deri cüzdanın dış kaplaması birbiri ile uyumlu iki farklı renk ile bezenmiş. Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan üzerine işlenecek olan isimler lazer işleme teknolojisi ile yazılacağından uzun yıllar isimler silinmez ve orijinal görünümü değişmez.
konu çizgisi
Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati

Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati


Hayal gücü ve tasarım el ele verdi ve ortaya inanılmaz orijinal bir duvar saati çıktı. Bu orijinal hediye ürün otomobil tutkunu erkekler için. Spor otomobillerin Çelik Jantlı tekerleklerinden esinlenilerek tasarlanan bu şık duvar saati, bulunduğu ortama son derece yüksek bir hava katacak. Dekoratif duvar saati arayanlar, Tekerlek Tasarımlı Duvar Saatini kaçırmamalı. Özellikle ev veya ofislere, daha çok spor, dekoratif hediye düşünenler Tekerlek Tasarımlı Duvar Saatini gönül rahatlığı ile hediye edebilirler. Tekerlek Tasarımlı Duvar Saatini görenler gözlerine inanamayacak ve bu orijinal ürüne tekrar tekrar bakmak isteyecekler. Orijinal spor araba lastiği ile neredeyse ayırt edilemeyecek kadar benzerlik gösteren Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati, erkeklere alınabilecek en güzel ve ilginç hediyelerden. Yaşadığı ortamda ilginç ve daha çok tarz olabilecek ürünler bulundurmayı seven dostlarınıza son derece  modern görünümlü bu şık duvar saatini hediye edebilirsiniz. Erkeğe ilginç hediyeler kategorisi içerisinde Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati sizlere tavsiye ediyoruz.
konu çizgisi
Erkek El Çantası

Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası


Özel günlerde, erkek sevgilinize, eşinize veya babanıza yıllarca kullanabileceği gerçek hakiki deriden yapılmış bir el çantası hediye edebilirsiniz. Üstelik bu el çantası sıradan bir el çantası da değil. Tamamen hediye edeceğiniz erkeğin ismine özel bir çanta. Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile sevgilinize, eşinize veya babanıza yıllarca kullanabileceği ismine özel bir çanta hediye edin. Üzerinde adı ve soyadının yazılı olduğu Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile erkek arkadaşınıza kendisini çok özel hissettirebilirsiniz. Erkek sevgiliniz, Kişiye Özel Deri Çantanın içerisine ev ve araba anahtarını, cüzdan, cep telefonu, bozuk para gibi sürekli cebinde taşımak zorunda olduğu eşyalarını koyabileceği harika bir el çantasına sahip olacak. Üstelik bu el çantasının en can alıcı noktası; uzun ömürlü hakiki deriden yapılması ve tamamen isme özel düzenlenmiş olması, yani Kişiye Özel bir el çantası olması. Erkeğe hediye ne alınabilir? Bu soruyu kendinize günlerdir soruyor ve henüz bir hediye kararı vermediyseniz işte size bir fırsat!
konu çizgisi
Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı

Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı


Bildiğiniz gibi Oscar Ödülleri Amerikan Sinema Akademisinin her yıl düzenlemiş olduğu ve en fazla ses getiren ödül törenlerinden biri. Yılın en iyi filmi Oscarı, En iyi yönetmen Oscarı, En iyi Oyuncu Oscarı gibi dallarda o yılın en iyilerine Oscar ödülü verilir. Belki Sevgiliniz Dünyaca bilinen bir film yıldızı değil ama, kimin umurunda ki bu. Sevgiliniz sizin kalbinizin tek yıldızı ve tek starı! Var mı daha ötesi. Kim takar Brad Pitt'i veya Angelina Jolie'yi. Tek Yıldız varsa O da sizin Sevgiliniz. Sevgilinize sembolik olarak bir Oscar Hediye etmek iyi bir hediye fikri olabilir. Bu Oscar'ın bildiğimiz klasik Altın Sarısı Oscar heykelinden tek farkı, OSCAR kahramanı adamının kalbini sonuna kadar açması! Bunun verdiği mesajı düşünebiliyor musunuz? Kalbimi senin için sonuna kadar açtım ve orada bir tek sen varsın! Sevgilinize Romantik, Etkileyici bir Doğum günü hediyesi veya sevgiliye yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız, Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscar'ı kesinlikle kaçırılmaması gereken bir hediye.
konu çizgisi
Kişiye Özel 1 Numara Ödülü

Erkeğe Romantik Hediye -Özel Bir Tanesin Ödülü


Sevdiğiniz insanlar sizin hayatınızda elbette ki çok özel ve önemli bir yer tutarlar. Onları mutlu görmek sizi de kesinlikle tarifi imkansız bir mutluluğa sevk eder. Özel günlerinde sevdiklerinizi yalnız bırakmayıp, mutlu anlarını onlarla paylaşmaya çalışırsınız. Söz konusu gün özel gün olunca, siz özel bulduğunuz insanlara hiçbir hediyeyi yakıştıramazsınız. Çünkü hangi hediyeye elinizi uzatırsanız, "Yok bu hediye olmaz! Daha iyi ve anlamlı bir hediye almam lazım" dersiniz. Bu noktada size çok anlamlı ve güzel bir hediye önerisi sunacağız, Kişiye Özel olarak düzenlenen Bir Numara Ödülü! Çünkü sevdiğiniz insan, sizin de kalbinizin bir numarası. Anlam itibari ile kesinlikle çok isabetli ve güzel bir hediye olacaktır. Doğum Gününde Sevgilinize, Anneler gününde Annenize, Babalar gününde Babanıza ve Öğretmenler Gününde Öğretmeninize bu anlamlı hediyeyi takdim edebilirsiniz. 
konu çizgisi

Mesaj Baskılı Duvar Saat

Kişiye Özel Mesajlı Fotoğraflı Duvar Saati


Bazen Sevgiliniz ile ölümsüzleştirdiğiniz bir fotoğraf karesi, ilişkinizin en güzel özeti olabiliyor. O fotoğraf karesinde sevgilinizin gözlerinde size duyduğu aşkı ve sizinle birlikte olduğu o müthiş anın mutluluğunu görmek mümkün olabiliyor. Belki de siz, sevgilinize özel bir yıl dönümü hediyesi veya Sevgiliye doğum günü hediyesi arıyorsunuzdur. Bunun için en güzel hediye, o özel fotoğrafınızın baskısının olduğu kullanışlı bir eşya olabilir mi? Bizce, pekala olabilir. Hem de mükemmel bir hediye olur. Kişiye Özel Resim Baskılı ve Özel Mesajınızın yer alacağı bir duvar saati, aradığınız o romantik ve Sürpriz hediyedir. Sevgilinizin evinde veya Ofisinde en güzel yeri bu, Kişiye Özel Saatin kapacağından kimsenin şüphesi yok.
konu çizgisi
Granit Deri Evrak Çantası

Erkek Sevgilinize Hediye - Granit Deri Evrak Çantası


Malumunuz üzere, yaşadığımız çağ; bilgisayar çağı! Herkesin artık eski ya da yeni taşınabilir bir diz üstü bilgisayarı ya da tablet bilgisayarı mutlaka vardır! Hal böyle olunca, içerisinde önemli verilerin, hesapların ya da kişisel dosyaların yer aldığı bu teknoloji harikası ürünleri taşıyabileceğiniz çeşitli yardımcı araçlara ihtiyaç duyarsınız' Bunların başında da çantalar gelir! Evraklarla, notebook'larla içli dışlı bir erkek sevgiliniz varsa, çalışma yaşamına ciddi kolaylık kazandırabileceğiniz çok kaliteli bir evrak çantası ile sizleri tanıştırmak istiyoruz! Son derece şık ve kaliteli bir görünüme sahip, omuz askısı ile rahat taşıyabilme olanağı sunan ve içerisine ihtiyacınız olan tüm evraklarınızı, bilgisayar ya da önemli eşyalarınızı koyabileceğiniz Granit Deri Evrak Çantası! Bu ürünü özellikle; muhasebeci, bankacı, avukat, mühendis ya da doktorluk gibi yoğun evrak işleri olan bir mesleğe sahip erkek sevgiliniz varsa şiddetle tavsiye ederiz.
konu çizgisi
Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati

Kişiye Özel Kalpli Masa Saati


Romantik hediye kategorisi içerisinde özellikle sevgililer için hediye olarak düşünülebilecek, ve en çok kullanılan ürünlerden biri olan Şık bir masa saati tavsiye edeceğiz. Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati ile sevgiliniz için çarpan kalbinizi simgeleyen kalpli bir masa saati hediye edin. Üzerine ister kız arkadaşınızın, ister sevgili eşinizin isterseniz de annenizim fotoğrafını koyabileceğiniz Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati, çok özel ve romantik bir hediye olacaktır. Çalışma masamızda en çok kullandığımız eşyalardan biridir bildiğiniz gibi masa saatleridir. Masa üzerindeki saate insanlar daha çok mesai bitimine ne kadar kaldığını öğrenmek için bakarlar, üzerinde sevdiği kişilerin fotoğrafı bulunuyorsa işte o zaman çifte mutluluk verecektir masasının üzerinde duran saate bakmak. Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati, kişiye özel hediye olmasının yanı sıra, kalp görüntüsü ile çokta dekoratif bir tasarıma sahiptir.
konu çizgisi
Puma Erkek Kol Saati

Erkek Sevgiliye Hediye - Puma Erkek Kol Saati


Adını daha çok, sporculara yönelik hazırladığı spor ayakkabı ve formalar ile duyduğumuz PUMA, bu sefer çok farklı bir tasarıma imzasını atıyor! Hem spor giyinen, hem de şıklığından asla taviz vermeye erkekler için göz kamaştırıcı bir aksesuar; Puma Erkek Kol Saati! Muhteşem şıklıktaki bu kol saati, erkek sevgilinizin en çok seveceği ve asla kolundan çıkartmak istemeyeceği en özel akseusrlardan biri olacak! Kol saatinin metal gövdesi ile, kemeri mükemmel bir uyum sergiliyor! Her erkeğin kesinlikle çok beğeneceği Puma Erkek Kol Saati, erkek sevgilinize en güzel doğum günü hediyelerinden biri!  
konu çizgisi
Fenerbahçe Logolu Hat Sanatı Tablo

Fenerbahçe Logolu Hat Sanatı Özel Tablo


Futbol sevgisi yoğun, tuttuğu Fenerbahçe aşkını iliklerine kadar taşıyan Fenerbahçe Taraftarı sevdiklerinize en değerli hediye şüphesiz Fenerbahçe kulübüne ait arma, logo veya benzeri türden hediyeler vermek olacaktır. Ancak, önereceğimiz hediye salt Fenerbahçe logosu taşımakla da kalmıyor, aynı zamanda hediye edeceğiniz kişilerin isimlerinin Hat sanatı ile oluşturulmuş şık bir tablo. Kişiye Özel Fenerbahçe Logolu Hat Sanatı Tablo özellikle Fenerbahçeli erkeklerin çok beğeneceği ve uzun yıllar masalarının üzerini süsleyecek çok özel bir hediyedir. Fenerbahçeli sevdiklerinize doğum günü için özel bir hediye düşünüyorsanız, çok zarif görünümü olan ve işinin ehli hat sanatı ustaları tarafından yazılmış, en önemlisi üzerinde Fenerbahçe arması olan bu tabloyu hediye edebilirsiniz. Şayet ofis hediyesi olarak çok özel bir hediye düşünüyorsanız, yine bu ürünü gönül rahatlığı ile düşünebilirsiniz.
konu çizgisi
Galatasaray Logolu Hat Sanatı Tablo

Galatasaray Logolu Hat Sanatı Özel Tablo


Futbol sevgisi yoğun, tuttuğu Galatasaray aşkını iliklerine kadar taşıyan Galatasaray Taraftarı sevdiklerinize en değerli hediye şüphesiz Galatasaray kulübüne ait arma, logo veya benzeri türden hediyeler vermek olacaktır. Ancak, önereceğimiz hediye salt Galatasaray logosu taşımakla da kalmıyor, aynı zamanda hediye edeceğiniz kişilerin isimlerinin Hat sanatı ile oluşturulmuş şık bir tablo. Kişiye Özel Galatasaray Logolu Hat Sanatı Tablo özellikle Galatasaraylı erkeklerin çok beğeneceği ve uzun yıllar masalarının üzerini süsleyecek çok özel bir hediyedir. Galatasaraylı sevdiklerinize doğum günü için özel bir hediye düşünüyorsanız, çok zarif görünümü olan ve işinin ehli hat sanatı ustaları tarafından yazılmış, en önemlisi üzerinde Galatasaray arması olan bu tabloyu hediye edebilirsiniz. Şayet ofis hediyesi olarak çok özel bir hediye düşünüyorsanız, yine bu ürünü gönül rahatlığı ile düşünebilirsiniz.
konu çizgisi
Kişiye Özel Şapka

Kişiye Özel Erkek Şapka


Özellikle sıcak yaz günlerinde ve tatillerde erkeklerin en sık kullandığı aksesuar erkek şapkasıdır. Yazın baş bölgesini ve beyni sıcaktan korurken, kışın ise yağmurdan karardan korur. Bazı erkeklerin şapka kullanma nedenleri sadece sıcaklık veya yağmur değildir, erkek şapkasını tarz oluşturmak için de kullanan var. Erkek şapkası hediyeniz ile hayatınızda özel bir yeri olan erkek, piknikte, tatilde, hafta sonları gezmelerinde bu özel şapkayı kafasından çıkarmayı hiç istemeyecektir. Biz işin bu yönü ile ilgilenmeden erkek hediye önerilerimizden olan Kişiye Özel Erkek Şapkasını eşinize, dostunuza, sevgilinize hediye etmeniz için öneriyoruz. Kişiye Özel Şapka hediyenizi kişiye özel hale getirmek için ilgili kutucuklarda erkeğin isminin baş harflerinizi mutlaka belirtmelisiniz. Kişiye Özel Erkek Şapkasının Siyah, beyaz, kırmızı ve lacivert renklerde alternatifleri bulunmaktadır. Sizin direktifiniz doğrultusunda belirlenecek olan isim baş harfleri profesyonel makinelerde işlenerek yazılır.konu çizgisi
Karton Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti

Karton Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti


Bazen göze çok hoş görünen bir hediyeyi satın alırız ama, aslında o hediye için ödenen paranın büyük bir bölümü de, hediyenin ambalajı için ödenmiştir. Örneğin yukarıda gördüğünüz ürün normalde son derece kaliteli erkek aksesuar ürünlerinden oluşmakta ancak, paranız deri hediye kutusu gibi özel ambalajlara gitmesin diye, şık bir karton kutu içerisinde satışa sunuluyor! Karton Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti, erkek sevgilinizin aksesuar olarak ihtiyacını duyabileceği tüm ürünlere sahip! Kaliteli ürünlerden oluşan hediyelik karton kutu içerisinde bakın neler yer alıyor;1 Adet Hakiki Deriden erkek Kemeri, 1 Adet yine kaliteli deriden anahtarlık, 1 Adet Hakiki Deri erkek Cüzdan. Ürün hakiki deriden ve el işçiliği ile üretilmiştir. Cüzdan özellikleri: 2 adet para gözü, 5 adet kartlık ve 4 adet gizli göz bölmesi yer almaktadır. Deri erkek kemeri; 105-135 cm arasında olmaktadır! Dikkat: Sipariş esnasında kemer boyu belirtmeyi unutmayın!
konu çizgisi
Erkek sevgiliye hediyeErkeğe HediyeSevgililer Gününe Özel Fotoğraflı Kupa
Kişiye Özel Aşk Tescil PlaketiErkek sevgiliye hediyeKişiye Özel Duvar Saati I Love You Saat
Sevgilinize anlamlı bir hediyeKişiye Özel Çikolata Dev Teşekkür ÇikolatasıKişiye Özel Fotoğraflı Çiçek Masa Saatierkeğe alınabilecek hediyeler
konu çizgisi

Yorum Gönder

 1. Erkek Sevgiliye gerçekten de bu hediyeler alınabilir.

  YanıtlaSil
 2. Adsız7/01/2013

  hiç yardımcı olmadı thankss

  YanıtlaSil
 3. Adsız7/13/2013

  Keşke biraz daha öneri sunsanız.

  YanıtlaSil
 4. Adsız5/15/2014

  Bence bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye Pijama:)))

  YanıtlaSil
 5. Adsız8/05/2014

  bence bir erkeğe verilebilecek en güzel hediye resim baskılı kol saati

  YanıtlaSil
 6. Merhaba ,
  Ben erkek arkadaşıma İstanbul Galata'da Mazura diye bir mağazadan ona özel gömlek yaptırmıştım. İçinede tarih yazdırmıştım. Kendisi çok beğendi ve sıklıklada kullanıyor. Üstelik birbirinden eğlenceli kol düğmeleri ve özel yapım papyon ve kravatları var. İstanbulda oturmanızda gerekmiyor. Mail yoluyla veya arayıpta sipariş verebiliyorsunuz ve kargoluyorlar. Fiyatlarıda çok uygun. Eğer değişik ve özel birşeyler arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 7. Çok yardımcı oldu ����

  YanıtlaSil
 8. Adsız3/30/2015

  Bir erkeğe kutuda çikolata vermek yanlış mı ?

  YanıtlaSil
 9. yaa hiç bir şey bulamadım evlilik yıl dönümümüzdüüüüü

  YanıtlaSil

 
Top