Menu

Erkek Sevgiliye Ne Hediye Alınır
Erkek sevgili için hediye tavsiyelerimizin olduğu sayfamıza hoş geldiniz. Biraz sonra sizin erkek sevgilinize alabileceğiniz hediye fikirlerimize göz atabilirsiniz. Ancak Erkek sevgilinize Hediye almayı düşünüyorsanız, Öncelikle sevgiliniz ile yaşadığınız ilişkinin hangi seviyede olduğuna karar vermeniz gerekir. Örneğin ilişkinize henüz yeni mi başladınız veya uzun süren bir ilişki mi yaşıyorsunuz? Ya da henüz birbirinizden hoşlanma aşamasında mısınız? Belki de henüz birbirinize tam olarak duygularınızı açamadınız! Bu sorulara gelecek cevaplar sizin erkek sevgilinize seçeceğiniz hediyenin şeklini ve "Erkek Sevgiliye Ne Hediye Alınır?" Sorusunun cevabını belirleyen önemli sorulardır. Sevgiliniz ile henüz emekleme aşamasında bir ilişki yaşıyorsanız ve duygularınızı birbirinize henüz açamadıysanız, sevginize ve ona karşı duyduğunuz hislere vurgu yapacak kişiye özel-romantik hediyeler seçmeniz, hem duygularınızı ifade etmek açısından ve erkek arkadaşınızı özel bulduğunuzu ona hissettirmeniz açısından sizin için yararlı olabilir.

Diğer taraftan sevgiliniz ile ilişkinizde, iki tarafta birbirine karşı tamamen yelkenleri indirmiş durumdaysa veya duygusal anlamda herhangi bir kalkan kullanmıyorsanız erkek sevgilinize sürpriz hediyeler alınması daha isabetli olur kanaatindeyiz. Son olarak, ilişkiniz uzun bir süredir devam ediyorsa, siz artık hediye uzmanı olmuşsunuzdur demektir ve sizin hediye konusunda artık yeni fikirler almaya ihtiyacınız var demektir. Çünkü sevgililer günü hediyesi, erkek sevgilinizin doğum günü için hediye, Yılbaşı Hediyesi derken birbirini tekrar eden ve birbirine benzer hediyeler almaktan artık sıkılmışsınızdır ve sizin için erkeğe alınabilecek daha parlak hediye fikirlerine ihtiyacınız vardır. Belki de artık sizin evlenme zamanınız gelmiştir.

Erkek arkadaşınız, ya da daha özel hali ile "Sevgiliniz" ile o büyük aşkınız, ilk olarak belki tatlı bir tebessümle veya güzel bir bakışla başladı. Ya da belki Erkek Sevgilinizin size küçük bir jesti ile. Sonra aranızda geçen her yeni şey, sizin ona sevgi ile daha çok güvenmenize ve kendinizi onun kalbine tamamen bırakmanıza neden oldu. İlk olarak "Seni Seviyorum" gibi basit, ama yarattığı mutluluğun tarifi mümkün olmayan bir söz işittiniz ondan. Ayaklarınız yerden kesili verdi o an. Önceleri ismi ile hitap ettiğiniz kişiye, artık "Sevgilim", "Aşkım" "Hayatım" demeye başladınız. Artık siz de "Aslı" oldunuz veya "Şirin" çünkü siz artık Aşıksınız! Yaşanan her aşkın, büyük ve destansı bir öyküsü vardır. İnsanlar neden aşık olurlar? Aşk nasıl bir duygudur ki; Kimileri için elinin tersi ile her şeyi bir kenara itecek kadar, her şeyden vaz geçmeyi göze alabilecek kadar güçlü bir duygu olabiliyor. Bilim adamları, hala aşk gibi güçlü bir duygunun çok karmaşık yapısını ve gizemini çözebilmiş değillerdir.


Erkek Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler


Erkek Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Deri Hediye Seti

Erkek sevgiliye hediye
Erkek arkadaşınıza, sevgilinize, eşinize veya babanıza ses getirecek, üzerinde çok konuşulacak özel bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız, Kişiye Özel Deri Hediye Seti tam sizin için bir armağan! Bu hediye seti içerisinde, bakımına, dış görüntüsüne önem veren erkeğe, özel deri aksesuar ürünler var! Herkes susacak, Kişiye Özel Deri Hediye Seti konuşacak! Gerçekten de erkek için düşünülebilecek diğer hediyelerin yanında bu özel aksesuar seti çok parlak ve kudretli kalıyor! Daha ele ilk alındığında özel deri hediye kutusu bile insanın aklını başından almaya yetiyor! İçerisindeki aksesuar ürünler ise tam bir baş yapıt! Bir adet gerçek deriden kemer, ve bir adet üzerine isim yazılabilir kişiye özel deri cüzdan! Yılbaşı, sevgililer günü, doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde "Erkek sevgiliye ne hediye alınır" diye soracak olursanız, tereddütsüz, erkeğe en baştaki hediye tavsiyemiz Kişiye Özel Deri Hediye Seti!

Erkek Sevgiliye Hediye - Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve

Erkek sevgiliye hediye
Sevgiliniz ile gezmeye, yeni yerler keşfetmeye meraklıysanız, muhtemelen bu özel hatıraları belgeleyecek bol bol fotoğraf çekimleri de yapıyorsunuz. Örneğin İstanbul'da Boğaziçi Köprüsü karşısında çay içip simit yerken bir fotoğraf, Kız Kulesi önünde romantik poz, Çamlıca tepesinde Marmara Denizini izlerken! Tüm bu anlar da, fotoğraflar da çok özel ve çok kıymetli! En güzel fotoğraflarınız, ancak ve ancak sizin isminize özel bir fotoğraf çerçevesi içerisinde en güzel şekilde sergilenebilir! Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve, aşkınızı en şık hali ile sergilemeye geliyor. Üzerinde isimlerinizin, önemli bir tarihin ve size ait sevgi dolu mesajın ekleneceği Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve, erkek arkadaşa verilebilecek en güzel sevgililer günü hediyesi.

Kişiye Özel LED Işıklı Akrilik USB Bellek

erkek sevgiliye hediyeler
Elektroniğe veya teknolojiye meraklı bir erkek arkadaşınız varsa, bu hediyeyi çok beğeneceğini garanti ediyoruz. Kişiye Özel LED Işıklı Akrilik USB Bellek, 4 GB hafızası ile, tüm özel ve önemli elektronik verilerinizi yedeklemek için harika bir ürün! Üstelik şeffaf ve kristal gibi parlak tasarımı ile çok da havalı! Bilgisayar USB girişine takıldığında ise muazzam bir mavi ışık yayıyor! Erkek sevgilinize, sıra dışı, orijinal ve çok kullanışlı bir armağan! Çantada, cepte çok rahat taşınabilme imkanı ile Kişiye Özel LED Işıklı Akrilik USB Bellek, sevgilinize unutamayacağı çok özel bir yılbaşı hediyesi olabilir!

Erkek Arkadaşa Hediye - Altın Külçesi USB Bellek

Erkek sevgiliye hediye
Hazır yukarıda, erkeğe hediye edilmek üzere, şık bir USB Depolama aygıtından bahsetmişken, benzer bir ürün ile devam edelim! Şıkır şıkır ve son derece orijinal görüntüsü ile Altın Külçesi USB Bellek de yine erkeklerin çok beğeneceğini düşündüğümüz bir ürün! Bu ürün de, yine 4 GB veri saklama kapasitesine sahip! Bilgisayara takıldığında görenlerin şaşkın bakışları içerisinde Orijinal Altın Külçesi şeklinde bir USB aygıt! Bize göre, akıl dolu ve çok şahane bir tasarım. Sizce nasıl? Erkeğe özel günler için, ilginç olduğu kadar, kullanım açısından da çok isabetli bir hediye olacağını düşünüyoruz.

Erkek Arkadaşa Hediye - USB Çoklayıcı Kalemlik

Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi
Her nedense, erkekler teknolojiye hanımlara nispeten daha meraklı ve ilgilidir! Bunun nedenlerini şimdi burada tartışmayalım, bu açıklama sosyolojinin alanı! Ama eminiz ki, sizler de bu konuda en az bizim gibi düşünüyorsunuzdur. Teknolojiye, bilgisayarlara, cep telefonu gibi elektronik cihazlara ilgisi olan erkek arkadaşınız, eminiz ki, ortama yaydığı 7 farklı rengi ile USB Çoklayıcı Kalemliği çok beğenecek! İçerisinde 4 USB çoklayıcı özelliği bulunan USB Çoklayıcı Kalemlik ile, bilgisayarınız artık rahat bir nefes alacak! Genellikle Dizüstü bilgisayarlar üzerinde dahili olarak, 2 USB port bulunur! Onu tak bunu çıkar derdi artık USB Çoklayıcı Kalemlik ile son buluyor! Aynı zamanda içerisine kalemlerinizi de yerleştirebileceğiniz bu şık ürün, gösterge paneli üzerinde yer alan, saat ve tarih özelliği ile de çok beğenilecek bir ürün! 

Erkek Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Köstekli Saat

Erkeğe hediye
Eski dönem filmlerinden mutlaka siz de hatırlarsınız, Köşklerde yaşayan örneğin Ali Rıza Bey gömlek üzerine giydiği kolsuz yeleğinin içerisinden Köstekli Cep Saatini çıkarır ve saatin kaç olduğunu bu şekilde öğrenirdi. Köstekli Cep Saati o dönem için zenginliğin göstergesi olan bir üründü. Hatta köstekli Cep saatleri o kadar değerliydi ki, atadan oğula devredilirdi. Köstekli Cep Saatleri günümüzde pek sık rastladığımız saatler değil ama nostalji yaşamak isteyenler, saati kolunda değil de cebinde taşımak isteyenler ve tarz yaratmak isteyenler Damat Köstekli Saati satın almayı düşünebilirler. Krom kaplama ve orijinal Kutusu içerisindeki Damat Köstekli Cep Saatleri erkeklere hediye edilmek üzere sizleri bekliyor. Babalar Gününde babanıza sürpriz ve hiç beklemediği bir hediye vermek isterseniz, Damat Köstekli Cep Saatleri tam size göre. Sipariş etmeniz halinde özel kutusu içerisinde gelecek olan Damat Köstekli Cep Saati, babanıza verilebilecek en özel ve değerli babalar günü hediyelerden biri. Dilerseniz bu şık Cep Saatini eşinize evlilik yıl dönümünüzde hediye edebilir ya da erkek öğretmeninize öğretmenler günü hediyesi olarak verebilirsiniz. Her halükarda bu hediyenizin gideceği erkek için çok şık ve anlamlı bir hediyeniz olmuş olacak!

Erkeğe Hediye - Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti

Erkek hediyeleri
Bayanlar için, erkeğe hediye almak çoğu zaman baş ağrıları yaratan bir süreçtir! Bayanlar, erkelere özel üretilmiş olan sığ ürün çeşitliliği içerisinde kendilerini boğulmuş gibi hissederler! Halbuki, söz konusu olan kendi hemcinslerine yönelik bir hediye seçmek olsa, binlerce ürün arasında kendilerini daha özgür ve rahat hissederler! Kadınların kadınlara alacağı hediyelerde yaşanan tek sıkıntı; "Acaba onu mu alsam; bunu mu alsam" kararsızlığıdır! Ancak şu andan itibaren kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz sevgili hanımlar! Çünkü; görmekte olduğunuz Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti, erkek sevgilinize, eşinize, babanıza ya da patronunuza en şık hediyelerden biri! Kırmızı Hediye Kutusu içerisinde erkek için birbirinden güzel ve üzerinde isim yazılı hediyelikler var! Bu hediyeler neler mi? İki adet kırmızı ve metalik gümüş renkleri ile son derece şık ve üzerinde hediye edeceğiniz erkeğin ismini taşıyacak kalem var! Artı, bir de yine erkeğin ismine özel son derece şık bir çakmak yer alıyor! Bu üç ürün birden tamamen kişiye özel hazırlanıyor ve özel kırmızı hediye kutusu içerisinde yer alıyor! Belki de günlerdir sevgilinize ya da eşinize, doğum günü hediyesi olarak özel bir hediye arıyordunuz, ama bir türlü işin içinden çıkamıyordunuz! Şimdi Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti ile belki de bir nebze de olsa sizi bu sıkıntıdan kurtarmış oluyoruz! Sevgiliniz ya da eşiniz sigara kullanmıyor olabilir. Ama her erkek üzerinde isminin yer aldığı, karizması olan böylesine şık bir çakmağa sahip olmak ister! Bununla birlikte hediye kutusu içerisinde yer alan 2 adet isme özel kalem ile de kendisini çok özel hissedecek! Erkek arkadaşınız Kişiye Özel Kalemler ile bundan sonra eline sıradan diğer kalemleri asla almak istemeyecek! Eli her kalem tuttuğunda sizi tebessümle anmış olacak! Erkek Sevgiliye Hediye kategorisi içerisinde, bu son derece şık ve erkeğin günlük yaşamında işine yarayacak ürünleri kaçırmamanız gerektiğini düşünüyoruz!

Erkeğe Hediye - 3 Boyutlu Minyatür Saatler Erkek İçin

Kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza kısacası tüm sevdiklerinize güzel ve son derece ilginç bir kol saati hediye etmek ister misiniz? Eminiz ki, bu saatlere dikkatli baktığınızda hem kendiniz için, hem de sevdikleriniz için bu şahane saatlerden edinmek isteyeceksiniz! Hediyelik Kol Saatinin adı: Minyatür 3D Saatler! Minyatür 3 boyutlu kol saatlerinin içerisindeki minik eşyalar ile adeta gerçek hayattan enstantaneler var. 3 boyutlu gül figürleri, düğün motifleri, alış veriş ikonları ve hatta Paris sokakları gibi bir çok obje, bu incecik tasarımlı Minyatür Kol Saatlerin içerisine yerleştirilmiş. Baktığınızda sizi bambaşka bir dünyalara götürecek olan Minyatür Saatler en vazgeçilmez aksesuarlarınız arasına girecek! Daha ilk görüşte, küçücük objelerin nasıl oluyor da böylesine incecik bir saat içerisine yerleştirilmiş olduğuna hayranlıkla bakacaksınız! Erkek ve Bayan için farklı modelleri bulunan mükemmel şıklıktaki Minyatür Saatler ile şıklığınıza şıklık katacaksınız! Görenleri kendisine hayran bıraktıracak bu saatleri kolunuzda taşımak size inanılmaz bir keyif verecektir. Tamamen el yapımı olan bu saatin çizilmez özellikli bir camının olduğunu, kordonunun deri olduğunu ve gövdesinin de paslanmaz çelikten olduğunu hemen belirtelim! Kız Arkadaşınıza etkileyici bir doğum günü hediyesi, Sevgilinize şahane bir sevgililer günü hediyesi için bu saatler inanılmaz güzel hediye tercihi olacaktır!

Erkek Aksesuar - Kişiye Özel Desenli Gümüş Kol Düğmesi

kişiye özel hediyeler
Klasik giyimden ve şıklıklarından asla taviz vermeyen erkekler için, son derece şık ve üstelik üzerine isim yazdırabileceğiniz 925 Ayar Gümüş Kişiye Özel Kol Düğmesi ile sizleri buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Bildiğiniz gibi özel günler, düğün, toplantı veya davetlerde erkeklerin giyim konusunda çok fazla tercih yapabilme şansları yoktur! Bu gibi özel günlerde erkeğin giyebileceği yegane kıyafet Ceket, Pantolon, Gömlek ve Kravattan oluşan Takım Elbisedir. Aslında takım elbise gerçekten de mükemmel bir erkek kıyafetidir ama maalesef erkeklerin başkaca da bir alternatifi bulunmamaktadır. Buradan kıyafet tasarımcılarına, erkek giyimi konusunda kanaat önderlerine sesleniyoruz; Lütfen erkekler için takım elbise dışında özel günlerde giyebilecekleri başka kıyafetler de tasarlamaya çalışın! Konumuza dönecek olursak; Takım Elbise giymek zorunda kalan erkek sevgilinize, eşinize, babanıza şıklığını tamamlayacak özel bir hediye aksesuar arıyorsanız, Tamamen Kişiye Özel hazırlanabilen bu mükemmel gümüş kol düğmesi ideal bir hediye tercihi olacaktır. Dikdörtgen şeklinde tasarlanmış olan, kenarları desenler ile süslenmiş ve üzerine hediye edilecek erkeğin isminin tam olarak yazılacağı bu şık Kol Düğmesini öneriyoruz. 925 Ayar Gümüş Kişiye Özel Kol Düğmesi erkeklere hediye aksesuar olarak kesinlikle en güzel hediyelerden biridir.

Erkeğe Hediye - Kişiye Özel isim Yazılı Deri Cüzdan

Erkeğe Hediye
Erkeklerin, kadınlar gibi çanta taşıma alışkanlıklarının olmadığını sanırım sizler de gözlemlemişsinizdir. Çanta taşımayan erkek, kendisi için değerli olan ne varsa, hepsini Cebindeki Cüzdanda taşır. Kimliği, Sürücü Belgesi, Onlarca Kredi Kartları, Çek, Senet, Para, sim kart hatta daha enteresan şeyler bile taşıyan var! Erkekler için demek ki cüzdan en özel en değerli eşyaları durumunda. Şimdi önereceğimiz ürün Kişiye Özel isim yazılabilen Deri Cüzdan! Bir bayan tarafından sevgilisi veya eşi, Erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Erkek arkadaşınıza, kullanışlı ve şık bir hediye arıyorsanız, Gerçek deriden üretilmiş olan ve oldukça uzun ömürlü bu deri cüzdanı ona hediye edebilirsiniz. Siyah, kahverengi modelleri bulunan bu deri cüzdanı, erkek sevgiliniz sadece içerisinde para veya kredi kartları olduğu için değil, sizden özel bir hediye olduğu için asla yanından ayırmayacaktır.

Erkek Hediyeleri - Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan

Erkek Hediyeleri, deri cüzdan, kaliteli erkek cüzdan
Erkek aksesuarları içerisinde belki de en çok kullanılan aksesuar ürün, Cüzdandır. Erkeklerin büyük bir bölümünün çanta taşıma alışkanlığının olmadığını düşünecek olursak, cüzdan içerisine sığabilecek bir çok önemli şey taşınmaktadır. Örneğin kredi kartları, banknotlar, Nüfus cüzdanı, bozuk para, Sürücü ehliyeti, çek, vesikalık fotoğraf, yedek sim kart, senet gibi. Tüm bu önemli şeyler için bir erkeğin sahip olabileceği cüzdanın biraz daha artı özelliklerinin olması gerekmektedir. Şimdi önereceğimiz deri cüzdan, bir cüzdandan çok daha fazlası. Üstelik tamamen kişiye özel bir cüzdan. Dana derisinden imal edilmiş olan, kaliteli ve yumuşacık dokusu ile Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan erkeklere hediye edilebilecek çok anlamlı ve özel bir hediye. Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdanın tasarımı da oldukça sade ve şık. Deri cüzdanın dış kaplaması birbiri ile uyumlu iki farklı renk ile bezenmiş. Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan üzerine işlenecek olan isimler lazer işleme teknolojisi ile yazılacağından uzun yıllar isimler silinmez ve orijinal görünümü değişmez.

Erkeğe İlginç hediye -Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati

Erkeklere hediye, ilginç duvar saati modelleri, dekoratif duvar saatleri
Hayal gücü ve tasarım el ele verdi ve ortaya inanılmaz orijinal bir duvar saati çıktı. Bu orijinal hediye ürün otomobil tutkunu erkekler için. Spor otomobillerin Çelik Jantlı tekerleklerinden esinlenilerek tasarlanan bu şık duvar saati, bulunduğu ortama son derece yüksek bir hava katacak. Dekoratif duvar saati arayanlar, Tekerlek Tasarımlı Duvar Saatini kaçırmamalı. Özellikle ev veya ofislere, daha çok spor, dekoratif hediye düşünenler Tekerlek Tasarımlı Duvar Saatini gönül rahatlığı ile hediye edebilirler. Tekerlek Tasarımlı Duvar Saatini görenler gözlerine inanamayacak ve bu orijinal ürüne tekrar tekrar bakmak isteyecekler. Orijinal spor araba lastiği ile neredeyse ayırt edilemeyecek kadar benzerlik gösteren Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati, erkeklere alınabilecek en güzel ve ilginç hediyelerden. Yaşadığı ortamda ilginç ve daha çok tarz olabilecek ürünler bulundurmayı seven dostlarınıza son derece  modern görünümlü bu şık duvar saatini hediye edebilirsiniz. Erkeğe ilginç hediyeler kategorisi içerisinde Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati sizlere tavsiye ediyoruz.

Erkeğe Hediye - Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası

Erkek çantası
Özel günlerde, erkek sevgilinize, eşinize veya babanıza yıllarca kullanabileceği gerçek hakiki deriden yapılmış bir el çantası hediye edebilirsiniz. Üstelik bu el çantası sıradan bir el çantası da değil. Tamamen hediye edeceğiniz erkeğin ismine özel bir çanta. Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile sevgilinize, eşinize veya babanıza yıllarca kullanabileceği ismine özel bir çanta hediye edin. Üzerinde adı ve soyadının yazılı olduğu Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile erkek arkadaşınıza kendisini çok özel hissettirebilirsiniz.  Erkek sevgiliniz, Kişiye Özel Deri Çantanın içerisine ev ve araba anahtarını, cüzdan, cep telefonu, bozuk para gibi sürekli cebinde taşımalk zorunda olduğu eşyalarını koyabileceği harika bir el çantasına sahip olacak. Üstelik bu el çantasının en can alıcı noktası; uzun ömürlü hakiki deriden  yapılması ve tamamen isme özel düzenlenmiş olması, yani Kişiye Özel bir el çantası olması. Erkeğe hediye ne alınabilir? Bu suruyu kendinize günlerdir soruyor ve henüz bir hediye kararı vermediyseniz işte size bir fırsat!

Romantik Hediyeler - Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı

Sevgiliye Romantik Hediye
Bildiğiniz gibi Oscar Ödülleri Amerikan Sinema Akademisinin her yıl düzenlemiş olduğu ve en fazla ses getiren ödül törenlerinden biri. Yılın en iyi filmi Oscarı, En iyi yönetmen Oscarı, En iyi Oyuncu Oscarı gibi dallarda o yılın en iyilerine Oscar ödülü verilir. Belki Sevgiliniz Dünyaca bilinen bir film yıldızı değil ama, kimin umurunda ki bu. Sevgiliniz sizin kalbinizin tek yıldızı ve tek starı! Var mı daha ötesi. Kim takar Brad Pitt'i veya Angelina Jolie'yi. Tek Yıldız varsa O da sizin Sevgiliniz. Sevgilinize sembolik olark bir Oscar Hediye etmek iyi bir hediye fikri olabilir. Bu Oscar'ın bildiğimiz klasik Altın Sarısı Oscar heykelinden tek farkı, OSCAR kahramanı adamının kalbini sonuna kadar açması! Bunun verdiği mesajı düşünebiliyor musunuz? Kalbimi senin için sonuna kadar açtım ve oarada bir tek sen varsın! Sevgilinize Romantik, Etkileyici bir Doğum günü hediyesi veya sevgiliye yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız, Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscar'ı kesinlikle kaçırılmaması gereken bir hediye.

Erkeğe Romantik Hediye -Özel Bir Tanesin Ödülü

Anneler Günü Hediyesi
Sevdiğiniz insanlar sizin hayatınızda elbetteki çok özel ve önemli bir yer tutarlar. Onları mutlu görmek sizi de kesinlikle tarifi imkansız bir mutluluğa sevk eder. Özel günlerinde sevdiklerinizi yalnız bırakmayıp, mutlu anlarını onlarla paylaşmaya çalışırsınız. Söz konusu gün özel gün olunca, siz özel bulduğunuz insanlara hiçbir hediyeyi yakıştıramazsınız. Çünkü hangi hediyeye elinizi uzatırsanız, "Yok bu hediye olmaz! Daha iyi ve anlamlı bir hediye almam lazım" dersiniz. Bu noktada size çok anlamlı ve güzel bir hediye önerisi sunacağız, Kişiye Özel olarak düzenlenen Bir Numara Ödülü! Çünkü sevdiğiniz insan, sizin de kalbinizin bir numarası. Anlam itibari ile kesinlikle çok isabetli ve güzel bir hediye olacaktır. Doğum Gününde Sevgilinize, Anneler gününde Annenize, Babalar gününde Babanıza ve Öğretmenler Gününde Öğretmeninize bu anlamlı hediyeyi takdim edebilirsiniz. 

Erkeğe Hediye - Kişiye Özel Mesajlı Fotoğraflı Duvar Saati

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi
Bazen Sevgiliniz ile ölümsüzleştirdiğiniz bir fotoğraf karesi, ilişkinizin en güzel özeti olabiliyor. O fotoğraf karesinde sevgilinizin gözlerinde size duyduğu aşkı ve sizinle birlikte olduğu o müthiş anın mutluluğunu görmek mümkün olabiliyor. Belki de siz, sevgilinize özel bir yıl dönümü hediyesi veya Sevgiliye doğum günü hediyesi arıyorsunuzdur. Bunun için en güzel hediye, o özel fotoğrafınızın baskısının olduğu kullanışlı bir eşya olabilir mi? Bizce, pekala olabilir. Hem de mükemmel bir hediye olur. Kişiye Özel Resim Baskılı ve Özel Mesajınızın yer alacağı bir duvar saati, aradığınız o romantik ve Sürpriz hediyedir. Sevgilinizin evinde veya Ofisinde en güzel yeri bu, Kişiye Özel Saatin kapacağından kimsenin şüphesi yok.

Erkek Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Resimli Masa Saati

Sevgiliye Hediye
Dillere destan aşkınızı bir de çiçekli ve oldukça şık bir masa saati üstüne taşımaya ne dersiniz? Sevgilinize romantik bir hediye arıyorsanız, Kişiye Özel Çiçek Masa Saati bu amaçla verilebilecek en güzel hediyelerden biri. Erkek veya bayan sevgililere Romantik hediye kategorisinde tavsiye edilebilecek en güzel hediyelerden. Sevgiliniz sizden gelen bu romantik hediyeyi, evinin veya çalışma ofisin baş köşesine koyacak! Kişiye özel bu masa saati üzerine sevgiliniz ile birlikte ölümsüzleştirdiğiniz en güzel fotoğraf karesini de vermiş olduğumuz linkten gerekli alanları doldurup eklettirdiğinizde, ortaya gerçekten de çok anlamlı ve romantik bir hediye çıkacaktır.

Erkek Sevgilinize Hediye - Granit Deri Evrak Çantası

Granit Deri Evrak Çantası
Malumunuz üzere, yaşadığımız çağ; bilgisayar çağı! Herkesin artık eski ya da yeni taşınabilir bir diz üstü bilgisayarı ya da tablet bilgisayarı mutlaka vardır! Hal böyle olunca, içerisinde önemli verilerin, hesapların ya da kişisel dosyaların yer aldığı bu teknoloji harikası ürünleri taşıyabileceğiniz çeşitli yardımcı araçlara ihtiyaç duyarsınız' Bunların başında da çantalar gelir! Evraklarla, notebook'larla içli dışlı bir erkek sevgiliniz varsa, çalışma yaşamına ciddi kolaylık kazandırabileceğiniz çok kaliteli bir evrak çantası ile sizleri tanıştırmak istiyoruz! Son derece şık ve kaliteli bir görünüme sahip, omuz askısı ile rahat taşıyabilme olanağı sunan ve içerisine ihtiyacınız olan tüm evraklarınızı, bilgisayar ya da önemli eşyalarınızı koyabileceğiniz Granit Deri Evrak Çantası! Bu ürünü özellikle; muhasebeci, bankacı, avukat, mühendis ya da doktorluk gibi yoğun evrak işleri olan bir mesleğe sahip erkek sevgiliniz varsa şiddetle tavsiye ederiz.

Sevgiliye  Hediye - Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve

Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve
Kişiye Özel Akrilik Yıl Dönümü Çerçevesi, sizin için önemli olan tarihleri unutan Erkek Sevgiliniz için güzel bir cevap mahiyetinde bir hediye. Kimi çiftler için ilişkinin başladığı an, ilk buluşma tarihi, kimisi için ise ilk defa "Seni Seviyorum" büyülü sözlerinin ilk defa dudaklardan döküldüğü andır. Ancak şurası kesin ki, ne olursa olsun, başlangıç olarak kabul edilen tarih her iki taraf için hayatlarında bir milattır. Özellikle kadınlar için. İlişkinizde tarihler sizin için önemliyse, erkek sevgilinize bu kişiye özel Akrilik Çerçeve içerisine önemli olan tarihi ekletip, tanışma yıl dönümünüzde hediye edebilirsiniz. Emin olun bu çerçeve erkek sevgilinizin masasında olduğu sürece, asla ikiniz için özel olan bu yıl dönümü tarihlerini unutamaz.

Erkek Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Yazılı Ödül Kupası

Eşinize Hediye
Bir çok sporcu yıllarını bir olimpiyat madalyası kazanmaya adar. Bunun için ömrünü bu başarıyı elde etmek için geçirir dersek abartmış olmayız. Nihayetinde o madalya değerli bir madenden üretilmiş ve maddi değeri çok fazla olmayan bir şey. Ama o madalyanın bir anlamı var. Bu kendisinin göstermiş olduğu bir başarının en büyük belgesi en büyük göstergesi. Hatta bu madalya için evinin en güzel yerinde müze gibi bir yer yapar ve her baktığında kendisi için bir şeyleri başarmış olmanın hazzını duyar. Sevgiliniz veya eşiniz bir sporcu olmaya bilir belki ama, O da ilişkiniz süresince göstermiş olduğu üstün gayretler neticesinde Altın Bir Madalyayı fazlası ile hak etmiştir. Sembolik bile olsa sevgilinize, eşinize, babanıza böyle bir doğum günü hediyesi verilmesi çok anlamlı ve güzel bir hediye olacaktır. Kişiye Özel Yazılı Madalyon o kadar kusursuz bir şekilde tasarlanmıştır ki, neredeyse orijinal bir madalyon ile ayırt edilemez şekildedir.

Erkeklere Hediyeler - Kişiye Özel Hediye Seti

Erkeğe Hediye
Şimdi tavsiye edeceğimiz hediye, özellikle çalışan veya vaktinin büyük bir bölümünü iş yerinde geçiren bir erkeğin ihtiyacı olan hemen hemen bir çok şeyi içeren bir hediye. İçerisinde tabiri caiz ise yok yok! Hemen sayalım; Deri Kaplama Tükenmez Kalem, Deri Anahtarlık ve Deri Kartvizitlik içeriyor. Üstelik bu üçlü set şık kutusu içerisinde ve en önemlisi Kişiye özel bir şekilde hazırlanıyor. Yani hediyeyi alacağınız erkeğin ismine düzenleniyor. Bildiğiniz gibi erkek hediyeleri, kadınlara hediyelere kıyasla çeşit olarak çok fazla yoktur. Kadınlar için erkeğe hediye almak bazen Çin işkencesine döner. İyisi mi, siz fazla sağa sola hediye almak için zaman harcamayın, hazır böyle bir hediye seti varken. Erkek sevgiliniz, babanız veya erkek öğretmen için düşünülebilecek harika bir doğum günü hediyesi.

Erkeğe Hediye - Kişiye Özel Kalpli Masa Saati

Sevgiliye Hediye
Romantik hediye kategorisi içerisinde özellikle sevgililer için hediye olarak düşünülebilecek, ve en çok kullanılan ürünlerden biri olan Şık bir masa saati tavsiye edeceğiz. Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati ile sevgiliniz için çarpan kalbinizi simgeleyen kalpli bir masa saati hediye edin. Üzerine ister kız arkadaşınızın, ister sevgili eşinizin isterseniz de annenizim fotoğrafını koyabileceğiniz Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati, çok özel ve romantik bir hediye olacaktır. Çalışma masamızda en çok kullandığımız eşyalardan biridir bildiğiniz gibi masa saatleridir. Masa üzerindeki saate insanlar daha çok mesai bitimine ne kadar kaldığını öğrenmek için bakarlar, üzerinde sevdiği kişilerin fotoğrafı bulunuyorsa işte o zaman çifte mutluluk verecektir masasının üzerinde duran saate bakmak. Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati, kişiye özel hediye olmasının yanı sıra, kalp görüntüsü ile çokta dekoratif bir tasarıma sahiptir.

Erkek Eşe Hediye - Sevgililere Özel Saten Yastık

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi
Biricik Aşkınız Eşinize yıl dönümünüz için kaliteli malzemden yapılmış Mutlu Çift Yastıkları hediye etmek gerçekten de iyi bir hediye fikri olabilir. Üstelik Sevgiliye Özel Mutlu Çiftler Saten Yastık, tamamen size özel. Eşiniz ve siz Kişiye özel yastığınızla çok özel ve güzel bir ömür geçirmenizi diliyoruz. Üzerinde hilal şeklindeki ayın içine oturmuş mutlu bir çift resim karesi bulunan Sevgiliye Özel Mutlu Çiftler Saten Yastık, romantizmi en uç hali ile yatak odanıza taşıyor. Yastığınızın üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin yanı sıra dilediğiniz sevgi dolu mesajınızı yazdırabiliyorsunuz. Bunun için verdiğimiz linkteki kutucuklara isimlerinizi ve mesajınızı yazmanız yeterli. Sevgiliye Özel Mutlu Çiftler Saten Yastık çok romantik bir Sevgililer Günü hediyesi bayan için de, erkek için de.

Erkek Hediyeleri - Kişiye Özel Dore Kutulu Kalem

Özel Kalem
Özel günler için düşünülebilecek en güzel hediyelerden biri de, kalem hediye etmektir. Bu kalem bir de kişiye özel bir kalem ise, hediye alan kişi için, vereceğiniz hediyenin değeri ve anlamı daha da büyük olur. Görmekte olduğunuz ürün, altın sarısı kutu içerisinde, kişiye özel bir tükenmez kalem. Belki bir ofis hediyesi, belki de öğretmenler günü için özel bir hediye arıyorsunuz. Ya da Erkek arkadaşınıza hatırası olabilecek özel bir hediye! Özel günler için hem resmi hem de kullanışlı bir hediye vermek istiyorsanız, kişiye özel kalem ilginizi çekebilir. Kişiye Özel Şık Kutulu Kalem şık ve zarif görüntüsü ile sıradan kalemleri gölgede bırakacak! Doktor arkadaşınıza, Avukat Arkadaşınıza veya muhasebeci bir arkadaşınıza, Patronunuza, öğretmeninize, babanıza hiç düşünmeden hediye edebileceğiniz Kişiye Özel Dore Kutulu Kalem şık kutusu ile ilk bakıştan itibaren görenleri büyüleyecek şahane bir sahiptir. 

Erkek Hediyeleri - Kişiye Özel İsim ve Mesajlı Duvar Saati

Sevgiliye Hediye
Sevgilinize hem güzel bir doğum günü sürprizi olacak bu, hem de sevgiliniz için çok kullanışlı ve romantik bir hediyeniz olacak. Kişiye Özel isim ve Mesajlı Duvar Saati üzerine Sevgilinize söylemek istediğiniz ve herkesin görebileceği en güzel sözlerinizi, kısa şiirlerinizi ekletebilirsiniz. Çok güzel bir yazı karakteri ile kişiye özel hale getirilen bu duvar saati sevgilinizin bulunduğu mekanın en güzel yerinde olacak. Sevgiliniz yıllar geçse de, bu sürprizinizi ve kendisi için kişiye özel hale getirmiş olduğunuz bu saati unutmayacaktır. Sevgiliniz zamanı öğrenmek için ne zaman bu saate baksa, kendisi için hazırlamış olduğunuz bu güzel mesajınız ile karşılaşacak. Bu Özel duvar saatini dilerseniz, eşinize, dilerseniz Annenize veya babanıza, dilerseniz arkadaşınız için kişiye özel bir hale getirip hediye edebilirsiniz. 

Erkek Sevgiliye Hediye - Puma Erkek Kol Saati

Puma Erkek Kol Saati
Adını daha çok, sporculara yönelik hazırladığı spor ayakkabı ve formalar ile duyduğumuz PUMA, bu sefer çok farklı bir tasarıma imzasını atıyor! Hem spor giyinen, hem de şıklığından asla taviz vermeye erkekler için göz kamaştırıcı bir aksesuar; Puma Erkek Kol Saati! Muhteşem şıklıktaki bu kol saati, erkek sevgilinizin en çok seveceği ve asla kolundan çıkartmak istemeyeceği en özel akseusrlardan biri olacak! Kol saatinin metal gövdesi ile, kemeri mükemmel bir uyum sergiliyor! Her erkeğin kesinlikle çok beğeneceği Puma Erkek Kol Saati, erkek sevgilinize en güzel doğum günü hediyelerinden biri!  

Erkek Hediyeleri - Fenerbahçe Logolu Hat Sanatı Özel Tablo

Fenerbahçe hediyeleri, fenerbahçe ile ilgili özel ürünler
Futbol sevgisi yoğun, tuttuğu Fenerbahçe aşkını iliklerine kadar taşıyan Fenerbahçe Taraftarı sevdiklerinize en değerli hediye şüphesiz Fenerbahçe kulübüne ait arma, logo veya benzeri türden hediyeler vermek olacaktır. Ancak, önereceğimiz hediye salt Fenerbahçe logosu taşımakla da kalmıyor, aynı zamanda hediye edeceğiniz kişilerin isimlerinin Hat sanatı ile oluşturulmuş şık bir tablo. Kişiye Özel Fenerbahçe Logolu Hat Sanatı Tablo özellikle Fenerbahçeli erkeklerin çok beğeneceği ve uzun yıllar masalarının üzerini süsleyecek çok özel bir hediyedir. Fenerbahçeli sevdiklerinize doğum günü için özel bir hediye düşünüyorsanız, çok zarif görünümü olan ve işinin ehli hat sanatı ustaları tarafından yazılmış, en önemlisi üzerinde Fenerbahçe arması olan bu tabloyu hediye edebilirsiniz. Şayet ofis hediyesi olarak çok özel bir hediye düşünüyorsanız, yine bu ürünü gönül rahatlığı ile düşünebilirsiniz.

Erkek Hediyeleri - Galatasaray Logolu Hat Sanatı Özel Tablo

Galatasaray hediyeleri, Galatasaray ile ilgili özel ürünler
Futbol sevgisi yoğun, tuttuğu Galatasaray aşkını iliklerine kadar taşıyan Galatasaray Taraftarı sevdiklerinize en değerli hediye şüphesiz Galatasaray kulübüne ait arma, logo veya benzeri türden hediyeler vermek olacaktır. Ancak, önereceğimiz hediye salt Galatasaray logosu taşımakla da kalmıyor, aynı zamanda hediye edeceğiniz kişilerin isimlerinin Hat sanatı ile oluşturulmuş şık bir tablo. Kişiye Özel Galatasaray Logolu Hat Sanatı Tablo özellikle Galatasaraylı erkeklerin çok beğeneceği ve uzun yıllar masalarının üzerini süsleyecek çok özel bir hediyedir. Galatasaraylı sevdiklerinize doğum günü için özel bir hediye düşünüyorsanız, çok zarif görünümü olan ve işinin ehli hat sanatı ustaları tarafından yazılmış, en önemlisi üzerinde Galatasaray arması olan bu tabloyu hediye edebilirsiniz. Şayet ofis hediyesi olarak çok özel bir hediye düşünüyorsanız, yine bu ürünü gönül rahatlığı ile düşünebilirsiniz.

Erkeğe Hediye Fikirleri - Kişiye Özel Erkek Cüzdan

Kaliteli deriz cüzdan, erkek cüzdan modelleri, erkeğe cüzdan
Erkekler ile ilgili hediyeler düşünüldüğünde akıllara en fazla gelen hediye seçeneklerinin ilk beşinin içerisinde mutlaka erkek için deri cüzdan hediye etme düşüncesi de olur. O zaman erkeğe hediye olarak deri bir erkek cüzdanı hediye etmeyi düşünüyorsanız o halde hediyeniz hem kaliteli bir deri cüzdan olsun, hem de kişiye özel yani isim yazılabilir bir deri cüzdan olsun. Bu saydığımız özelliklerin hepsi görmekte olduğunuz gerçek deriden yapılmış olan erkek cüzdanda bir arada. Taba rengindeki granit marka kişiye özel erkek deri cüzdan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok özel bir deri cüzdan! Yaklaşan babalar günü için "Babama ne hediye alabilirim?" diye günlerdir bir hediye arıyor ve bulamıyorsanız, babanızın ismine düzenlenecek olan bu şık ve kaliteli deri cüzdanı hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda erkek arkadaşınız ve eşiniz için de çok isabetli ve yıllarca kullanabileceği özel bir hediye!

Erkek Hediyeleri - Kişiye Özel Erkek Şapka

Kişiye özel hediyeler, ucuz hediyeler, erkek şapkası
Özellikle sıcak yaz günlerinde ve tatillerde erkeklerin en sık kullandığı aksesuar erkek şapkasıdır. Yazın baş bölgesini ve beyni sıcaktan korurken, kışın ise yağmurdan karardan korur. Bazı erkeklerin şapka kullanma nedenleri sadece sıcaklık veya yağmur değildir, erkek şapkasını tarz oluşturmak için de kullanan var. Erkek şapkası hediyeniz ile hayatınızda özel bir yeri olan erkek, piknikte, tatilde, hafta sonları gezmelerinde bu özel şapkayı kafasından çıkarmayı hiç istemeyecektir. Biz işin bu yönü ile ilgilenmeden erkek hediye önerilerimizden olan Kişiye Özel Erkek Şapkasını eşinize, dostunuza, sevgilinize hediye etmeniz için öneriyoruz. Kişiye Özel Şapka hediyenizi kişiye özel hale getirmek için ilgili kutucuklarda erkeğin isminin baş harflerinizi mutlaka belirtmelisiniz. Kişiye Özel Erkek Şapkasının Siyah, beyaz, kırmızı ve lacivert renklerde alternatifleri bulunmaktadır. Sizin direktifiniz doğrultusunda belirlenecek olan isim baş harfleri profesyonel makinelerde işlenerek yazılır.

Erkeğe Hediyeler - Karton Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti

Karton Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti
Bazen göze çok hoş görünen bir hediyeyi satın alırız ama, aslında o hediye için ödenen paranın büyük bir bölümü de, hediyenin ambalajı için ödenmiştir. Örneğin yukarıda gördüğünüz ürün normalde son derece kaliteli erkek aksesuar ürünlerinden oluşmakta ancak, paranız deri hediye kutusu gibi özel ambalajlara gitmesin diye, şık bir karton kutu içerisinde satışa sunuluyor! Karton Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti, erkek sevgilinizin aksesuar olarak ihtiyacını duyabileceği tüm ürünlere sahip! Kaliteli ürünlerden oluşan hediyelik karton kutu içerisinde bakın neler yer alıyor;1 Adet Hakiki Deriden erkek Kemeri, 1 Adet yine kaliteli deriden anahtarlık, 1 Adet Hakiki Deri erkek Cüzdan. Ürün hakiki deriden ve el işçiliği ile üretilmiştir. Cüzdan özellikleri: 2 adet para gözü, 5 adet kartlık ve 4 adet gizli göz bölmesi yer almaktadır. Deri erkek kemeri; 105-135 cm arasında olmaktadır! Dikkat: Sipariş esnasında kemer boyu belirtmeyi unutmayın!
erkeğe alınabilecek hediyelerErkek hediyeleri

3 yorum:

 1. Erkek Sevgiliye gerçekten de bu hediyeler alınabilir.

  YanıtlaSil
 2. Adsız7/01/2013

  hiç yardımcı olmadı thankss

  YanıtlaSil
 3. Adsız7/13/2013

  Keşke biraz daha öneri sunsanız.

  YanıtlaSil

 
Top