Menu

Bayanlara hediye
Kadın Ruhuna Hitap eden Hediyeler

Bir bayana ne hediye alınabilir? Ne kadar basit bir soru öyle değil mi? Soru çok basit de, cevabı inanın onlarca ciltlik ansiklopedileri dolduracak kadar geniş bir konu! Bayanlar için alınabilecek hediyeler ve genel olarak bayanlara hediye yelpazesi o kadar geniştir ki, tam da "Aradığım hediyeyi buldum!" dersiniz, daha sonra karşınıza başka bir ürün çıkar, siz daha evvel seçtiğiniz hediyeden soğumaya ve beğenmemeye başlarsınız. Bu durumda işler iyice Arap saçına dönmeye başlar. Hele hele, bayanları henüz iyi tanımayan bir erkekseniz, o zaman hediye seçiminiz daha da zor hale gelir. Bir bayana hangi hediye alınırsa, mutlu olur? Bayanlara hediye seçerken nelere dikkat etmek lazım? Bayanların kişisel kullanımına uygun hediyeler nelerdir? Bu ve buna benzer sorular ile on binlerce hediye seçeneği arasında, kendinizi boğulmuş hissedersiniz. Aslında bayanlara hediye seçmek demek, binlerce alternatifli hediye havuzundan size ve kız arkadaşınıza, annenize kısacası bayanlara güzel gelebilecek bir tanesini çekmek demektir. Peki ama hangisini?

Bugün sizlere bir Bayana alınabilecek hediyeler üzerinde çeşitli değerlendirmeler yapacağız, bayanlara hediye almanın püf noktalarından, inceliklerinden bahsedeceğiz ve son olarak da bayanlar için, özel, romantik,  sürpriz hediye fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız. Bildiğiniz gibi gelişmiş bütün ekonomilerde, firmalar reklam stratejilerini bayanları tavlamak üzerine kurarlar! Çünkü inanın, bayanlar olmasa, bugün ekonomiler dibe vururdu. Lütfen, kendi evinizdeki yaşamı bir gözünüzün önüne getirin! Babanız bir araba alacak, rengine ve modeline anneniz onay vermeden alamaz! Eve bir çamaşır makinesi alınacaksa, anneler olmadan asla babanız eve "Hanım şu makineyi aldım." diyerek gelemez. Evin perdeleri, koltuk takımları, babanızın takım elbise içerisine giyeceği gömlek ve kravatı daha bir çok şey! Bir de toplumumuz da, kadın ikinci plandadır derler! Şaka bir yana da, Sevgilinize, kız arkadaşınıza, Annenize veya Kadın Öğretmene bir hediye alacaksanız, sığ hediye fikirleri içerisine sıkışıp kalmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü gerçekten bayanlar için, hayal edemeyeceğiniz kadar hediye seçeneği var!

Bayanlara Hediye Almanın İncelikleri


Bir bayana alınabilecek en güzel hediye; samimiyet ve sevgi ile sunulmuş herhangi bir hediyedir. Çok mu yuvarlak bir tabir oldu bu? Konuyu biraz daha açalım o zaman; Aslında gerçekten de bayanlar için en mükemmel, en pahalı hediyeyi bile alsanız, sevgi ve samimiyetle sunmadığınız takdirde, hediye amacına ulaşmış olmaz, dolayısı ile etkileyici bir hediye de olmaz! Bayanlar hayatı, erkeklere göre daha detaycı yaşadıklarından, bayanlar için özensiz, gelişi güzel ve hissedilmeden alınmış olan hediyeler, şekli, fiyatı ne olursa olsun doğru hediye değildir!

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü için ya da genel ifade ile özel günler için Bayan arkadaşınıza bir hediye almayı düşünüyorsanız, Onu ne kadar iyi tanıdığınızı bir kez daha düşünmeniz lazım! Sevgiliniz alış veriş merkezlerinde veya mağazalarda el ele gezerken, nelerden hoşlandığını yanınızda illa ki mırıldanmıştır. Örneğin hangi renklerden hoşlandığını, hangi takıları beğendiğini, hangi aksesuarların kendisi için favori olduğunu, ne tip parfümleri seçtiğini. Bu konular ile ilgili olmanız, ilişkinizin saadeti açısından da çok önemlidir. Çünkü sevgilinizin size daha önce anlatmaya çalıştığı şeylerin dışında, beğenmeyeceği bir hediye almanız halinde, bırakın hediye almış olmayı, ilgisiz ve umursamaz bir sevgili olabilirsiniz. Ya da bir Eş!

Hediyeye Değer Katın!


Bayanların bir hediyelik eşyaya bakarken gördükleri ve düşündükleri şey ile, erkeklerin kendilerine alınmış bir hediyeye bakış açıları çok farklıdır! Erkekler, hayatı daha sonuç odaklı ve pragmatik yaşarlar. Yani hediye, erkeğin işine yarayacak mı yaramayacak mı? Erkeklerin hediyelere bakış açıları kabaca bu şekilde olduğu için, erkek hediyeleri ve bayan hediyeleri birbirinden çok ayrışır. Bayanlar için ise, hediyede, estetik duruş, yarattığı his, verdiği mesaj gibi olgular daha önemlidir. Dolayısı ile bayanlara alınabilecek hediyeler konusunda, erkekler için çok ciddi bir ip ucudur. Bayanlara hediye seçerken, hediyenizin, bir bayan bakış açısı ile estetik olmasına dikkat etmelisiniz. Bir bayana romantik olmayan bir hediye bile alsanız, üzerine iliştireceğiniz sevgi dolu bir not, o hediyeyi daha anlamlı ve özel bir hediye haline getirir. Bayan sevgilinizin, almış olduğu hediyeyi sahiplenmesini, benimsemesini istiyorsanız, bu hediyeyi gerçekten romantik bir hale sokarak, vermeniz gerekir. Hediye aldım ve verdim bu kadar! demekle olmuyor. Mesela hediyenizi mutlu bir şekilde, sevgilinizin boynuna sarılarak, "Seni Seviyorum" diyerek, takdim etmek, hediyenizin tozlu raflar arasında veya hiç açılmayacak sandıklar içerisinde unutulup kalmamasına sebep olur. Çünkü bayanlar, almış oldukları o hediyeyi, ilk günkü heyecanı ile kendilerine nasıl takdim edildiyse o şekilde hatırlayarak kullanırlar...

Bayanlara Hediye Fikirleri


Bayan Hediyeleri - Pırlantalı Melek Bileklik

Pırlantalı Melek Bileklik
Meleklerin, adeta bembeyaz süt gibi tertemiz ve günahsız varlıklar olduklarına inanılır. Bu anlamda melekler, iyilik abidesi varlıklardır. Sizin de yaşamınızda zerre kadar zararını görmediğiniz, üstüne üstelik en kötü zamanlarınızda arkanızda hissettiğiniz, her zaman sizin için iyi olanı isteyen ve düşünen insanlar mutlaka vardır. İşte bu insanlar da melek sıfatını fazlası ile hak eden insanlardır. Bu kadar iyi ve temiz kalpli "melek" gibi sevdiklerinize ancak böylesine bir hediyelik ürün layık olabilirdi. Gönlünüzde adeta bir melek sayılan annenize, bayan eşinize, kız arkadaşınıza üzerindeki küçük sevimli meleğin yer aldığı Pırlantalı Melek Bileklik hediye ederek sizin için ne kadar özel ve değerli olduklarını hissettirebilirsiniz. Melekler kadar saf ve temiz kalpli sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermek isterseniz Pırlantalı Melek Bileklik en güzel hediye alternatiflerinden biri.

Bayan Sevgiliye Özel Sözler Duvar Saati

Sevgiliye Özel Sözler Duvar Saati
Bayan sevgilinize seslenirken ya da telefonda O'nunla konuşurken en çok söylediğiniz en güzel sözler, Sevgiliye Özel Sözler Duvar Saati üzerinde kendisine yer buluyor! O'nun tatlılığını gösterecek hangi kelime sizin favoriniz? "Tatlım", "Balım", "Hayatım", "Gülüm", "Canım", "Sevgilim", "Aşkım", "Bebeğim", "Böceğim" bu sözlerden hangisi en çok kullandığınız kelime ise, Sevgiliye Özel Sözler Duvar Saati üzerinde saatler o kelimenin üzerine geldiğinde, sizin için bu saat en özel saat olsun! Hatta bu saati sevgiliniz ile romantik bir aşk oyunu için bile kullanabilirsiniz! Örneğin "Aşkım Saat Kaç?" sizin cevabınız;"Saat şu an Hayatım" gibilerinden! Bu ve buna benzer romantik oyunlar, aşkınızın daha da güçlenmesini sağlayacak! Bayan sevgilinize sevgililer günü, yılbaşı ve doğum günü gibi özel günlerde romantik bir hediye isterseniz Sevgiliye Özel Sözler Duvar Saati tam size göre! 

Bayana Hediye Fikirleri - Sallantılı İki Harfli Yüzük

Sallantılı İki Harfli Yüzük
Yüzük, sevgililer arasında sembolik olarak bir söz verme durumunu, ancak özel de ise karşılıklı olarak sevgiyi veya aşkı ifade eder! Bayan sevgilinize, aşkınızı en güzel şekilde temsil etsin diye şayet bir yüzük hediye etmek istiyorsanız, klasik düz yüzüklerden farklı olarak üzerinde isimlerinizin baş harfleri bulunan Sallantılı İki Harfli Yüzük armağan edebilirsiniz! 14 Ayar gümüş üzeri altın kaplama olan Sallantılı İki Harfli Yüzük, şık ve son derece zarf bir hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir.

Bayan Hediyeleri - Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve

Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve
Sevgilinize veya eşinize güzel ve bir o kadar da etkileyici romantik bir hediye arayışındaysanız, şimdi sıkı durun! Çünkü tam aradığınız o romantik hediye şu an karşınızda duruyor. Sevgiliye hediyemizin adı; Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve. Bu hediye ürün ile sevgilinize karşı hem aşkınızı çok güzel bir şekilde ifade edeceksiniz, hem sevgilinize güzel ve duvarlarını süsleyecek son derece etkili dekoratif bir hediye vermiş olacaksınız.  Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve ile salonlar veya yatak odaları çok romantik bir havaya bürünecek. Sevgiliye romantik hediyeler kategorisi içerisinde Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve mutlaka düşünülmesi gereken çok özel bir hediye. Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve hediyesi ile gerçek anlamda  bir taş ile iki kuş vurmuş olacaksınız. Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve hediyesi içerisinde "Aşkımı anlatsın, sevgilim hediyem ile kendisini özel hissetsin, içerisinde romantizm olsun, sürekli beni hatırlasın" derseniz, var. "Şık bir hediye olsun, aynı zamanda duvarları süslesin" derseniz o da var. Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve sevgilinizin duvarlarını süsleyecek son derece romantik bir tablodur. 100 cm eninde, 30 cm boyundadır. İsimlerinizden oluşan kişiye özel fotoblok duvar çerçeveniz evinize mükemmel bir romantik hava katacak. Dışı tamamen lamine çerçeve ile kaplanmış olan Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve cam çerçeveli olduğu için dış etkilere dayanıklıdır. Hediye ürünün temizlenmesi de son derece basit. Nemli bir bezle silinip kolayca temizlenebilir. Bu romantik ve dekoratif hediyeye sahip olmak için tek yapmanız gereken her harfe 1 resim gelecek şekilde istediğiniz resimleri göndermek.

100 Dilde Seni Seviyorum ve Gümüş Kolye Kalpli Hediye Kutusu

100 Dilde Seni Seviyorum Mesaj Kutusu
Değil sabahlara kadar, on günlerce sürse bile siz yine de O'na "Seni Seviyorum" demekten bıkmayacaksınız! Tamam! Sevgilinize bunu söylemekten asla vazgeçmeyin ve her zaman söyleyin ama size de yazık! "Seni Seviyorum" demenin daha başka, daha şık bir başka yolu var! Sizi meraklandırmadan bunu nasıl yapacağınızı hemen söyleyelim; 100 Dilde Seni Seviyorum Mesaj Kutusu ve içerisinden çıkan son derece şık gümüş kolye ile! Siz, sevgilinize sadece Tükçe'mizde yer alan sevgi sözcükleri ile ifade edecektiniz ama, biz bunu biraz daha uluslararası boyuta taşımış olduk ve içerisinde tam 100 farklı dilde yer alan "Seni Seviyorum" cümleleri ile kusursuz bir hediye çıkartmış olduk! Hem romantik bir hediye kutusu, hem de bayan sevgilinizin boyununa çok yakışacak gümüş bir kolye!  

Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı

Anneler günü hediyesi, Anneye özel hediye, sevgiliye özel hediyeler, erkeğe hediye
Sevdiklerinize özel günler için hem şık hem de oldukça anlamlı bir hediye önerimiz olacak. Üzerine istediğiniz kişisel fotoğrafınızı ve yine %100 size ait olan çok özel mesajınızı yazabileceğiniz Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı, dekoratif ahşap çerçevesi ile çok şık bir üründür. Hepimiz sevdiklerimiz için aldığımız hediyelerin uzun yıllar kalıcı olmasını ve bu hediyeniz bizi hatırlatmasını isteriz. Siz de bizimle aynı düşüncedeyseniz, Kişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı hem anlam itibari ile hem de oldukça şık ve dekoratif olması sebebi ile düşünülebilecek en ideal hediyelerden biridir. Siz dilerseniz bu şık hediyeyi Annenize Anneler günü hediyesi olarak verin, dilerseniz babanıza Babalar günü hediyesi olarak verin, bu şık ürünü kime hediye ederseniz edin, garanti ediyoruz ki çok özel ve şık bir hediye vermiş olacaksınız.

Bayan Hediyeleri - Mare Mir Marka İsme Özel Bayan Deri Cüzdan

Mare Mir Marka İsme Özel Bayan Deri Cüzdan
Bayan sevgilinize kullanışlı, kaliteli ve prestijli bir hediye mi arıyorsunuz? O halde gelin sizinle nasıl bir hediye seçebiliriz konusunda minik bir mantık yürütelim; Sevgilinize takı veya benzeri bir hediye almayı düşünürseniz şayet, aynı zamanda beğenilmeme gibi bir riskte almış olacaksınız. Çünkü bayanlar özellikle takı konusunda kendi beğenilerini her şeyin önünde tutarlar. Sevgilinize yine hediye olarak kıyafet türü bir hediyenin de akıbeti takı gibi olacaktır. Bize göre siz iyisi mi hiç risk almadan, bizim hediye fikirlerimize kulak vererek, hemen hemen her bayanın ihtiyacı olan ve uzun yıllar kullanılabilecek bir hediye tercih edin! Hangi hediye mi? Bayan sevgilinize Kişiye Özel Bayan Cüzdan hediye ederek. Kalitesini ispatlamış olan Mare Mir Marka Kişiye Özel Bayan Siyah Deri Cüzdan ile sevgilinize yıllarca unutamayacağı mükemmel bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. 1. sınıf deriden imal edilmiş ve bayanların büyük bir takıntısı olan "Tüm renkler ile uyumlu olsun" düşüncesi dikkate alınarak siyah renkte tasarlanmış olan bu şık cüzdan, şimdi çok uygun fiyatlarla karşınızda. Bu harika ürün, Annenize, anneler günü hediyesi, eşinize, evlilik yıl dönümü hediyesi, yine sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak ideal bir hediyedir.

Bayan Hediye Seçenekleri - Katlanabilir Babet Ayakkabı

bayanlara ilginç hediyeler
Ofiste, davette veya özel günlerde kadınlar genellikle topuklu ayakkabı giyerler ve gün sonunda belki de bu şık görünme çabası, müthiş bir pişmanlıkla sonuçlanır. Çünkü saatler boyunca ayak topuklarına bütün vücudun ağırlığı biner ve gün sonunda müthiş acılar ve sancılar yaşanır. Oysa ki, çantanıza bile sığdırabileceğiniz katlanabilir özellikte bir ayakkabı olsa ve topuklular ile daha işiniz biter bitmez bu ayakkabıyı ayağınıza geçirebilseniz hiç de fena olmazdı öyle değil mi? İşte size süper bir haber! İstediğiniz özelliklerde, çekmecenizde, çantanızda taşıyabileceğiniz birbirinden şık Katlanabilir Babet Ayakkabılar karşınızda. Katlanabilir Babet Ayakkabı ile artık ayak ağrısı çilesi kader olmaktan çıkıyor. Çünkü bu ayakkabı katlanabilme özelliğine sahip ve topuklular ile gittiğiniz her yere rahatlıkla bu ayakkabınızı da götürebileceksiniz. Üstelik katlanarak küçülebilme özelliği sayesinde, eski ayakkabılarınızı yerleştirebilmek için yanınızda taşıdığınız dev gibi kol çantaları olmadan. Katlanabilir Babet Ayakkabılar, davetlerde giydikleri topuklu ayakkabılarla acı çeken birçok kadının imdadına yetişiyor.

Mare Mir Marka İsme Özel Bayan Aynalı Deri Cüzdan

Mare Mir Marka İsme Özel Bayan Aynalı Deri
Bayan sevgilinize, kız arkadaşınıza, eşinize ya da annenize binlerce hediye seçeneği arasından bir tane elle tutulur ya da kayda değer bir hediye seçemediyseniz, şimdi önereceğimiz son derece şık ve son derece kullanışlı Bayan Cüzdan Modeli eminiz ki, ilginizi çekecektir. Göz alıcı bir tasarıma sahip olan Mare Mir Marka İsme Özel Bayan Aynalı Deri özel günler için bayanlara verilebilecek en unutulmaz hediyelerden biri olacaktır. Kadınların yapmaktan en fazla keyif aldıkları şey, mağaza mağaza gezip, lazım olsun ya da olmasın bir şekilde alış veriş yapmak! Bu durum istisnasız tüm hanımlar için geçerlidir. Siz de bu düşüncemizde bize katılıyorsanız ve hediye alacağınız kişi bir bayan arkadaşınız ya da sevgiliniz ise, alış veriş esnasında kullanacakları, kredi kartını ya da banknotları sizin bu değerli hediye cüzdanınızdan çıkartsınlar! 1. Sınıf deri kullanılarak hazırlanmış olan Mare Mir Marka İsme Özel Bayan Aynalı Deri Cüzdan, Mükemmel bir tasarımı ile tüm hanımların beğenebileceği bir cüzdan! Siyah renkte tasarlanmış olan bu şık bayan cüzdan, şimdi çok uygun fiyatlarla karşınızda. Bu harika ürün, Annenize, anneler günü hediyesi, eşinize, evlilik yıl dönümü hediyesi, yine sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak ideal bir hediye olacaktır. 

Bayan Hediyeleri - Kişiye Özel Aşk Tescil Belgesi

sevgiliye romantik hediye, sevgililer günü hediyesi
Aşkın da belgesi mi olur? Evet olur! Hem de kapı gibi Aşk Tescil Belgesi ile bal gibi olur. Belki de daha önce Aşkınızı hiç bu kadar net ve açık şekilde dile getirmemiştiniz. Şimdi önünüzde harika bir fırsat var! Aşkınızı belgeleme ve itiraf etme fırsatı. Kalbinizdeki aşk duygusunun elbette ki, belgeye veya onaya ihtiyacı yok ama sevgilinizin buna ihtiyacı olabilir. Sevgilinize olan duygularınızı samimi ve net en güzel şekilde ifade etmenin yolu Aşk tescil Belgesi. Belki de sevgiliniz zaman zaman kıskançlık krizlerine giriyor ve sizin ona yeterince bağlı olmadığını düşünüyor, ya da eşiniz! Siz de böyle eli kolu bağlı şekilde durmayacaksınız öyle değil mi? Aşkınızı kapı gibi bir belge ile sevgilinize sunabilirsiniz. Sevgilinize duyduğunuz en güzel hisleri bu sefer de farklı bir şekilde dile getirin ve Sevgililer Günü hediyesi olarak ona Kişiye Özel Aşk Tescil Belgesi hediye edin.

Bayanlara Anlamlı Hediyeler - Sonsuza Kadar Aşk Saten Yastık

sevgiliye özel hediyeler, sevgiliye sürpriz hediye, romantik hediye, evlilik yıl dönümü hediyesi
Seninle Aşk Sonsuza Kadar... İçerisinde gerçek aşkı yaşayan sevgililer, aynı yastıkta beraber yaşlanmayı ve acı tatlı hayata dair ne varsa birlikte göğüslemeyi dilerler. Sevgiliye Özel Sonsuza Kadar Aşk Saten Yastık da tam bu amaçla üretilmiş çok şık bir yastıktır. Siz de aşkınızın bir yastıkta ölüm sizi ayırana kadar devam etmesini arzuluyorsanız, sembolik de olsa böyle şık ve kişiye özel bir yastık ile eşinize veya sevgilinize bunu ifade edebilirsiniz. Üzerine sizin ve sevgilinizin isimlerinizin olduğu Sevgiliye Özel Sonsuza Kadar Aşk Saten Yastık ile sevgiliniz daha önce hiç olmadığı kadar bir büyük sürpriz ile karşılaşacak! Sevgiliye Özel Sonsuza Kadar Aşk Saten Yastık üzerinde isimlerinizin ve özel mesajınızın bulunduğu çok sevimli bir yastık. Sevgiliniz Sevgiliye Özel Sonsuza Kadar Aşk Saten Yastık ile onu ne kadar çok sevdiğinizi her zaman sabah akşam hatırlayacak.

Bayana İlginç Hediyeler - Rengarenk Saç Tebeşirleri

Rengarenk Saç Tebeşirleri
İmaj her şey ise, Rengarenk Saç Tebeşirleri ile imajın kralını artık kendi kendinize tasarlayabilirsiniz! İş yaşamında klasik bir saç modeli ve düz saç boyası zorunluluklardan dolayı kadınlar için en çok tercih edilen modeldir! Ancak hayat sadece iş yerinden ibaret değil! Hafta sonları içinizdeki maceracı ruhu, özgürlüğü, rahat giyim ve salaş görünümünüzü artık rahatlıkla dışa vurabileceksiniz! Saç Tebeşiri ile ister imajınızda vamp bir görünüm elde edin, ister gideceğiniz rock müzik konserinde kendinizi bu atmosfere daha uygun hale sokun! Üstelik bu boya kesinlikle sağlık açısından zararlı içeriğe de sahip değil! Artık, Saç boyama tebeşiri ile saçınıza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz! Ruh halinize göre ister saçınızı kırmızıya, ister pembeye, ister maviye ve isterseniz de yeşile boyayabilirsiniz! Gün içerisinde saçınızı istediğiniz 4 renk seçeneğinden biri ile boyayın ve akşam olduğunda bu tebeşir boyasından rahatlıkla kurtulun! Hafta içi sadece topuz yapabildiğiniz uzun saçlarınıza, saç tebeşiri ile özgürlüğü geri verin! Günübirlik saç renginizi değiştirebileceğiniz bu harika ve ilginç ürünü, ister kendiniz için satın alın, ister kız arkadaşınıza hediye edin! Seç Tebeşiri, ilginç hediyelerden hoşlanan bayan sevgilinizin ya da bayan arkadaşlarınızın da çok beğeneceği bir ürün olacaktır!

Bayanlara Hediye - Pırlantalı Sonsuzluk Bileklik

sevgiliye hediye
Bayan sevgilinize kalıcı, anlamlı, değerli ve son derece şık bir hediye vermek ister misiniz? Üzerinde anlam itibari ile "Sana olan aşkım ve sevgim sonsuza kadar sürecek..." yer alan "sonsuzluk" işaretinin olduğu Pırlantalı Sonsuzluk Bileklik hediye edilmek üzere sizi bekliyor. Gerçekten de kadınlar için düşünülebilecek en güzel hediyelerden biri de, onların takı merakına yönelik ürünler seçip hediye etmektir. Özellikle bayana hediye olarak, şık, onun zevkine hitap eden ve narin yapıdaki bayan takı modelleri seçerseniz, bu şekilde hediyenizi uzun yıllar kullanılır kılabilirsiniz. Sevgiliye hediye olarak tavsiye ettiğimiz Pırlantalı Sonsuzluk Bileklik, bayanların çok beğeneceği ve bileklerinden asla çıkartmak istemeyecekleri çok özel bir ürün. Pırlantalı Sonsuzluk Bileklik hediyesini alan sevgilinizin, eşinizin veya annenizin mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğini ve kendini inanılmaz derecede mutlu hissedeceğini garanti ediyoruz. Üzerinde altın kaplama sonsuzluk işareti ve ortasındaki göz alıcı pırlantası ile Pırlantalı Sonsuzluk Bileklik şıklığınıza şıklık katacak. Sonsuz aşkı ifade eden bu bilekliğin kordonu ise masmavi bir tasarıma sahip! Bilekliğin kordonundaki mavi renk, özellikle nazara inan veya mavi rengin nazarı ittiğini düşünen sevgilinizin çok hoşuna gidecektir.

Kadınlara Hediyeler - Sevgiliye Özel Ahşap Resim Çerçevesi

sevgiliye özel hediye, kişiye özel resim çerçevesi, romantik hediye, kalıcı hediye, anlamlı hediyeler, sevgililer günü hediyesi
Sevgilinize uzun yıllar kullanabileceği ve her baktığında sizi hatırlayabileceği harika bir doğum günü hediyesi veya sevgililer günü hediyesine şu an bakıyorsunuz! Sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediye Sizsiniz! Ne demek istediğimizi hemen açıklamaya koyulalım. Sevgiliniz ile yaşadığınız şehirde eminiz ki, bir çok güzel an yaşadınız ve bu güzel anları fotoğraf haline getirdiniz. Bu fotoğraflar genellikle dijital ortamda yedeklenir veya saklanır. Artık bu fotoğraflar içerisinde en değerli olan fotoğraf gün yüzüne çıkacak! Hem de öyle sıradan ve basit bir resim çerçevesi ile de değil! Görmekte olduğunuz Kişiye Özel Fotoğraf Çerçevesi ile! Bu şık ve tamamen kişiye özel olan fotoğraf çerçevesi içerisinde sizin ve sevgilinizin olduğu bir fotoğraf karesini özel günlerde hediye etmek sizce de olabilecek en Değerli ve anlamlı hediye değil midir?

Bayan Sevgiliye Hediyeler - Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü

Sevgiliye özel hediye, sevgiliye ödül, Sevgiliye doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi
Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü üzerinde sizin ve sevgilinizin ismi yer alsın, bu ışıl ışıl parlayan Sevgiliye Özel Yıldız Ödülünü görenler de bu kadar sizin bu anlamlı ve güzel aşkınız için iyi dilekler tutsunlar. Kalbinizi karanlıklardan kurtaran ve bir yıldız gibi ısıtıp, ışık saçan sevgilinize böyle bir hediye çok yakışacak! Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü erkek ve bayan sevgili için düşünülebilecek çok gösterişli ve dikkat çekici bir hediyedir. Sevgililer gününde Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü ile sevgiliniz bir dilek dilemek için gökyüzünde milyarlarca yıldızdan birinin kaymasını beklemeden, masası üzerinde duran bu şık hediyenize bakıp ilişkiniz için en güzel dilekleri dileyecek. Üzerinde sizin, sevgilinizin ismi ve ilişkinizle ilgili özel bir tarihinde bulunduğu Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü sayesinde sevgiliniz kendini çok özel ve önemli hissedecek.

Bayan Eşe Hediyeler - Sevgiliye Özel Puzzle

sevgiliye doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi sürpriz hediye
Sevgiliniz için bir hediye düşünün ki, içerisinde sürpriz olan ve parçaları bir araya getirilinceye kadar bir anlam verilemeyen ama sonrasında müthiş bir keyif ve mutluluk yaşatan bir hediye olsun. Bu saydığımız özelliklerin tamamı görmekte olduğunuz Sevgiliye Özel 27 Parça Kalp Puzzle’da mevcut. Puzzle’nin parçaları bir araya getirildiğinde ortaya sizin ve sevgilinizin en mutlu fotoğraf karesi oluşmuş oluyor ve ortaya hem dekoratif hem de sevgi ve anlam yüklü bir ürün çıkmış oluyor. Sevgiliye Özel 27 Parça Kalp Puzzle ile sevgilinize aşk dolu dekoratif bir eğlence hediye edebilirsiniz. Sevgiliye Özel 27 Parça Kalp Puzzle her parçası aslında sizin parçalarınız! Parçalar tamamlandığında ise aşkınızın en güzel hali ortaya çıkacak. Önümüzdeki sevgililer gününde veya sevgilinizin yaklaşan doğum gününde sevgilinize şöyle romantik ve bir yandan da eğlenceli bir hediye arıyorsanız Sevgiliye Özel 27 Parça Kalp Puzzle güzel bir fikri olabilir.

Bayan Sevgili Hediyeleri - Sevgiliye Özel Puzzle 40 Parça

sevgiliye sürpriz hediye, sevgiliye özel hediye, kişiye özel puzzle
Sevgilinize olan büyük sevginizi dilerseniz tamamen size ait bir fotoğraf karesinin işlenmiş olduğu 40 parçadan oluşan Puzzle ile tane tane ifade edin! Siz, aşkınızı kırk parçaya bölün, sevgiliniz parçaları bir araya getirmek ile eğlenceli ve keyif dolu anlar yaşasın. Tamamlanan Sevgiliye Özel Fotoğraf Baskılı 40 Parça Puzzle’ı sevgiliniz isterse yine bozsun yine bir araya getirsin. Ya da dilerse evinin veya çalışma ofisinin en güzel yerinde eşe dosta sergilesin ve aşkınızın ne denli sağlam ve büyük olduğunu herkese kanıtlasın. Her kesimden ve her yaşata insanın zevkle bir araya getirmeye çalıştığı ve parçalar tamamlandığında ortaya bir eserin çıktığı ürün olan yapboz Puzzle artık sevgilinize özel. Yapbozu bir araya getirmek artık sevgilinizin maharetli parmaklarına kalıyor.

Kız Arkadaşa Hediye - Kalpli Bayan Şemsiye

Bayan sevgiliye ilginç hediye, sevgiliye ilginç hediye,
Sevgilinize hediye edeceğiniz kalp şemsiye ile artık yağmur altındaki romantik anlar daha da romantik hale gelecek. Sevgiliniz ile yağmurlu bir günde yürümeye siz de sevgiliniz de artık eskisinden daha çok can atacak! Bu özel şemsiye altında, yağan yağmur sonrası burnunuza gelen toprak kokusu hiç olmadığı kadar romantik olacak. Kalpli Şemsiye yağmur altındaki romantik yürüyüşleri daha da bir keyifli kılmak için tasarlanmış sevgi ve aşk dolu bir ürün. Bir elinizde Kalp Şemsiye diğer elinizde sevgilinizin eli ile doya doya sokakların keyfini çıkartmaya ne dersiniz. Kalpli Şemsiyeyi ister sevgilinizle beraberken kullanın, isterseniz de ayrı iken ! Kırmızı rengi ve kalp şekliyle görenler ne kadar sevgi dolu olduğunuzu ve hayata nasıl sımsıcak baktığınızı daha iyi görecekler.

Bayanlara Hediye - Pırlanta Tek Taş Bayan Kolye

Bayan Kolye, Sevgiliye Hediye, Anneye Hediye
Bu özel kolye için “Daha ilk görüşte vurulmak” diye bir tabirde bulunursak sanırız hiç de abartmış olmayız. Sizin için Dünya’nın en güzel gülüşüne sahip, en güzel bakan gözlerine sahip, sevgilinize onun biricik ve tek olduğunu göstermek istiyorsanız Pırlanta Tek Taş Kolye ile bu artık çok kolay. Evlilik yolunda ilerleyen ilişkinizde, sevgilinizi çok seviyor ve ona deli divane aşıksanız, bunu artık tek taş yüzük ile belgelemenin zamanıdır. Ama yok! Biraz daha birbirimizi tanıyalım iddiasındaysanız, tek taş yüzük almak sizin için biraz erken demektir. Yapacağınız o Muhteşem “Evlenme Teklifi” için daha zaman var düşüncesindesiniz ama sevgilinize de şık ve anlamlı bir hediye almak istiyorsunuz! O zaman sıkı durun! Pırlanta Tek Taş Kolye sevgilinize değer verdiğinizi ve çok önemsediğinizi ama evlilik gibi bir düşünce için biraz daha zamana ihtiyaç duyduğunuzu Ona ifade etmenin en romantik yolu.

Bayan Hediyeleri - Pırlanta Salıncak Bayan Kolye

anneler günü hediyesi, sevgiliye hediye.
Sevgilinize şık bir hediye düşünüyorsanız, salıncakta sallanan zarif bayan Pırlanta Salıncak Kolye ile sevgilinizin şıklığınıza şıklık katacaksınız. En çok beğenilen kolyelerden biri olan Pırlanta Salıncak Kolye, bayanların beğenileri ve zevkleri doğrultusunda özel olarak tasarlanmış ve ürettirilmiştir. Bayan sevgilinizin doğum gününde Pırlanta Salıncak Kolyeyi hediye ederek onu çok mutlu edebilirsiniz. Özellikle spor ve klasik giyime uygun olan ve sevgilinizin boynunu süsleyecek olan Pırlanta Salıncak Kolye çok özel bir hediye olacaktır. Üzerinde 1 adet pırlanta bulunan Pırlanta Salıncak Kolyeyi ister anneler günü hediyesi olarak annenize, ister sevgililer günü hediyesi olarak sevgilinize, isterseniz de normal kız arkadaşınıza hediye edin, onlara asla unutamayacakları ve hiç çıkarmak istemeyecekleri bir kolye vermiş olursunuz.

Bayan Hediyeleri - Divas Pırlanta Kelebek Kolye

Anneye hediye, sevgiliye özel hediye, bayanlara takı kolye, kolye hediyesi
Kısacık ömrümüzde sevdiklerimizi mutlu etmenin en kolay yolu Divas Pırlanta Kelebek Kolye hediye etmek olabilir. Narinliğin ve güzelliğin simgesi olan Divas Pırlanta Kelebek Kolye tüm bayanları mutlu edebilecek tasarımı ile çok şık ve özel bir hediyedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi aslında hepimizin bir kelebek kadar ömrü var. Sevmek ve sevilmek lazım bu duyguyu ertelemenin veya geciktirmenin kimseye bir faydası yok! Bu güzel duyguları yaşamaya vakit kaybetmeden hemen başlayalım, kaybedecek zamanımız yok! Sevgilinize, eşinize olan aşk gibi yüce duyguları ifade etmek için ne gerekiyorsa hepsi Divas Pırlanta Kelebek Kolye’de var. Hayatınızın bir gün olduğunu ve o gününde bugün olduğunu düşünün ve sevdiklerinize Divas Pırlanta Kelebek Kolye hediye edin. Hem şık hem de bir kelebek kadar narin Divas Pırlanta Kelebek Kolye annenize, eşinize, sevgilinize, kız kardeşinize hediye edip onlara ne kadar değer verdiğinizi veya onun ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz.

Bayanlara Anlamlı Hediyeler - Pırlanta Sonsuzluk Bayan Kolye

Anneye anneler günü hediyesi, sevgiliye özel hediyeler
Sevdiklerinize özel günlerde alacağınız hediyenin hem şık ve özel olmasına hem de içerisinde bir mesaj ve anlam barındırmasına özen gösterenlerdenseniz, Pırlanta Sonsuzluk Kolye tam da aradığınız hediye! Örneğin Pırlanta Sonsuzluk Kolye ile annenize duyduğunuz sevginin sonsuz olduğu mesajını verebilir, Sevgilinize Doğum Günü Hediyesi olarak yine onu sonsuzluk gibi başı ve sonu belli olmayan bir duygu ile ne kadar çok sevdiğinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Ürüne dikkatli baktığınızda üzerinde hem sonsuzluk işareti, hem de iki adet kalp göreceksiniz. Pırlanta Sonsuzluk Kolye ile sevdiklerinize olan sevgiyi sonsuza kadar ölümsüzleştirin. Sonsuzluk simgesi her ne kadar matematik işlemleri için keşfedilmiş olsa da, son yıllarda hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de, size bir evladı olarak duymuş olduğu o yüce ve sonsuz sevgiyi kalbinde taşıyan biricik annenize, siz de duyduğunuz sonsuz sevgiyi bu özel kolye ile gösterebilirsiniz.

Bayanlara İlginç Hediyeler - Taşlı USB Bellekler

Usb Bellek, Bayan için Usb Bellek, 4GB USB bellek
Sevgilinizi hayretler içerisinde bırakacak ilginç ve bir o kadar da zarif bir hediye önerimiz olacak! Gördüğünüz ürün çok şık ve sanki sadece bir kolyeymiş gibi görünse de aldanmayın! Hem şık ve taşlı zarif bir bayan kolye; hem de 4 GB USB bellek. İkisi de bir arada tek üründe. Biricik aşkınız olan sevgiliniz hediye edeceğiniz bu şık taşlı USB kolyeyi gördüğünde zaten çok mutlu olacak, bir de üzerine bu kolyenin aslında önemli verilerini yedekleyebileceği USB Bellek olduğunu öğrenince mutluluğu ve şaşkınlığı bir o kadar artacaktır. Sevgiliniz için gerçekten orjinal ve şık bir hediye düşünüyorsanız, 4 GB Taşlı USB Bellekler tam da aradığınız şey! Sevgiliniz hem bu şık kolyeyi boynunda taşıyabilecek hem de işyerinde evde veya ofiste data transfer yapabileceği her yerde boynundaki USB belleği kullanabilecek. Bu ürünü kendiniz için de düşünebilirsiniz. Taşlı USB Bellekleri boynunuza asıp gerektiğinde çaktırmadan içine gizli belgelerinizi saklayabilirsiniz. 

Bayan Hediyeleri - 16'lı Fotoğraf Askısı

Fotoğraf Askısı
16’lı fotoğraf Çerçeve ile tüm sevdikleriniz bir fotoğraf çerçevesi içerisine yer alacak ve canınız ne zaman isterse hepsini bir arada görebileceksiniz. Cep telefonlarının da bir nevi fotoğraf makinesi işlevi gördüğü günümüzde hemen hemen her mekanda fotoğraf çektirir ve bu fotoğrafları bilgisayarımıza yedekleriz. Ancak çoğu zaman bu yedeklenen fotoğrafların kağıt üzerine basılmasını hep ihmal ederiz. Derken bir bilgisayar virüsü tüm bu güzel anılarımızı yok eder. Bunun önüne geçmek için mümkün mertebe bilgisayar içerisinde bulunan özel fotoğraflarımızı en yakın fotoğraf stüdyosunda bastırmamız veya birkaç yerde daha yedeklememiz gerekmektedir. Fotoğraf bastırdıktan sonra bir de bunların sergilenmesi ve albenisinin olması da kaçınılmazdır. Bu fotoğraf çerçevesi tam 16 adet fotoğrafı bir araya getiriyor ve ortaya etkileyici bir fotoğraf şovu çıkıyor. 16′lı Foto Askısı fotoğraflarınızı bir düzene sokarak, onları en güzel şekilde sergilemenizi sağlıyor. 

Anneye Hediye - Kişiye Özel Fotoğraflı ve Mesajlı Taş Baskı

kişiye özel hediyeler, bayana hediye, erkeğe hediye, sevgiliye özel hediye, anneler günü hediyesi
Şimdi önereceğimiz hediyeye hakkında bilgi vermeden önce, gözünüzün önünde şöyle bir sahneyi hayal etmenizi isteyeceğiz; Sevdiklerinize öyle bir hediye vermişsiniz ki, o hediye ev veya iş yerlerinin en özel ve en güzel yerinde sergileniyor. Dahası bu hediye çürümeden bozulmadan uzun yıllar boyunca, ilk günkü yarattığı heyecan ne ise aynı tazelikte değerinden hiçbir şey kaybetmiyor. Kulağa çok hoş geliyor öyle değil mi? Hem uzun yıllar kullanılabilecek hem de kalıcı ve anlamlı bir hediye olacak! Neden mi bahsediyoruz? Elbette ki, Kişiye Özel Dikdörtgen Taş Baskı’dan bahsediyoruz. Sevdiklerinize olan duygularınız böyle özel bir taştan hediye ile her zamanki gibi yani taş gibi sapasağlam duracak! Şimdi hediye hakkında detaylara geçebiliriz; Sevdiklerinizin adını ve en güzel fotoğraf karesini taşlara basabilecek, sevginizin taş gibi sağlam ve dayanıklı olduğunu onlara gösterebileceksiniz

Sürpriz Bayan Hediyeleri - Sihirli Kupa Bardak Tek Fotoğraflı

Sihirli kupa bardak, ucuz kupa bardak, sihirli kupa hediyelik eşya
Şaşırtıcı ve sürprizlerle dolu bir hediye deneyimine hazır mısınız? Bu hediye hem kalpleri hem de bedenleri ısıtacak cinsten! Hangi hediye üründen bahsediyoruz? Elbette ki Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardaklardan bahsediyoruz. Siz zaten hediye ararken “Hediyem özel olsun, kullanışlı olsun, mesajım olsun, sevgimi anlatsın, anlamlı olsun bir de fotoğrafım olsun, beni hatırlatsın” şeklinde bir hediye aramıyor muydunuz? Buyurun Sihirli Kupa Bardaklar tam size göre. Üstelik Fotoğraf ekleme özelliği ile. Sevdikleriniz tarafından uzun yıllar kullanılabilecek çok mükemmel ve ideal bir hediyeniz olacak. Sihirli Kupa Bardak içine koyduğunuz kahve, çay veya sıcak su siyah kupanızın içindeki saklı resmi mucizevi bir şekilde ortaya çıkartacak. Bu ilginç hediyeniz ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebileceksiniz. Şimdi sıkı bir sürpriz yapma zamanı!

Kadınlara Hediyeler - Kişiye Özel İsim Yazılı Bayan Kolye

isme özel hazırlanan kolye, ucuz isim yazılı kolye, bayan kolye isim yazılı
Eşiniz veya kız arkadaşınız için yıl dönümü, sevgililer günü ve doğum günü hediyesi olarak binlerce hediye seçeneği düşünülebilir. Akla getirilen bu hediyeler içerisinde bazı hediyeler kalıcı ve uzun yıllar kullanılabilen hediyelerdir, bazıları ise eşyanın tabiatı gereği, bir kaç kez kullanıldıktan sonra ömrü tamamlanan, tükenen ve bir kenarda unutulabilen hediyelerdir. Siz Kişiye Özel İsim Yazılı Bayan Kolye başlığını okuduğunuza göre, sizin sevgiliniz için almayı düşündüğünüz hediye, kalıcı, anlamlı ve değerli bir hediye düşüncesidir. Bayan sevgilinize çok kıymetli ve anlamlı bir hediye düşünüyorsanız Ona özel bir bayan kolye alın! Tam da bu noktada sevgilinizi mutluluktan mest edecek harika bir bayan kolye önerimiz olacak. Ama hediye olarak önereceğimiz Bayan Kolye, diğer sıradan kolyelere hiç benzemiyor. Çünkü, tamamen sevgilinizin ismine özel olarak hazırlanmış, orijinal ve oldukça şık bir görünüme sahip, 14 ayar altın Bayan Kolye.

Anneye Özel Hediyeler - Pırlanta Annem Kolye

Annelere özel Anneler Günü Hediyesi
Annenize alınabilecek çok özel bir hediyenin detaylarına bakıyorsunuz şu an! Anneler Günü için özel bir hediye düşünenler veya Annenize Doğum Günü Hediyesi için anlam yüklü ve değerli bir hediye arayanlar bu satırları daha dikkatli okuyabilirler. Pırlanta Annem Kolye sonsuzluk şeklindeki işareti ve üzerine işlenmiş “Annem” yazısı ile oldukça zarif ve etkileyici bir kolyedir. Pırlanta Annem Kolyenin birbirinden şık ve narin her iki modelinde de altın üzerine pırlanta taşlarından oluşan süslemeleri bulunmaktadır. Sonsuz sevgisini içinde taşıdığınız Annenize, boynunda taşıyacağı Sonsuzluk simgesi kolye ile sevginizi sürekli ona hissettirebilirsiniz. Anneler gününde Annenizin boynuna, Pırlanta Sonsuzluk kolyeyi kendi elleriniz ile takın. Anneye pırlanta Annem Kolye ile sevginizi göstermek hem çok güzel bir jest hem de çok şık bir davranış olacak.

Bayan Hediyeleri - Pırlanta Beğen Bayan Kolye

Pırlanta Beğen Kolyesi, sevgiliye hediye, kız arkadaşa hediye
Sosyal Hayatımızda en çok kullandığımız ve beklide en fazla clik’lediğimiz buton olan Facebook’un “like” yani “beğen” butonu, şimdilerde pırlanta kolye oldu! Pırlanta Beğen Kolyesi ile şıklığınıza şıklık katarken, aynı zamanda herkesin beğenisini de kazanmanız mümkün. Artık beğenmek dijital ortam ile sınırlı kalmayacak gerçek yaşama da taşınacak. Son yıllarda hayatımızın bir parçası haline gelen ve en çok kullandığımız like yani beğen butonu artık şık bir pırlanta kolye olarak sizlerle! Kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz olağanüstü güzellikteki ve şıklıktaki Pırlanta Beğen Kolye, aynı zamanda sevgiliniz için alınabilecek harika bir doğum günü hediyesi. Diamond Like yani Pırlanta Beğen Kolyesinin zarif ve olağanüstü harika tasarımına siz de hayran kalacak ve bu hediyeniz ile sevgilinizin ya da eşinizin şıklığını tamamlayabileceksiniz. Elbetteki bu durumda herkesin de "beğen" isini kazanacaksınız.

Bayan Hediyeleri - İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye

Sevgiliye En Güzel Hediye
Yüzük, küpe ve inci kolye setinden oluşan Aşk İncileri Takı Seti ile, sizin için özel olan O Bayana, Onun sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirin. İnci tanesinin özünde bizlere vermiş olduğu mesaj ise çok çarpıcıdır; “Göze kötü gelen şeylerin bile kalplerinin pırıl pırıl olabileceğinin en güçlü kanıtıdır.” Doğal yollarla bir incinin oluşumu için uzun yıllar geçmesi gerekmektedir. O yüzdendir ki inciler çok değerli ve özeldir. Bildiğiniz gibi istiridye, deniz içerisindeki en hassas canlılardan biridir. İstiridye kabuğu taşlaşmış ve oldukça serttir. İzin vermediği sürece kimse kolay kolay incileri oradan çıkaramaz. Yemek yeme ihtiyacını karşılamak istediğinde ise kabuğun içine kum parçaları, girerse istiridye bu durumdan oldukça rahatsız olur ve özel yeteneği ile bu parçalarının üstünü örter. Üstünü salgı maddesi ile kapladığı kum parçaları yıllar içerisinde müthiş parlak ve zarif inci tanelerine dönüşür.

Bayanlara Hediye - Kişiye Özel "Özdilek" İsim Yazılı Havlu

Özdilek El Havlusu
Sevdiklerimize hediye seçmek gerçekten de her zaman kolay olmayabiliyor. Çünkü birincisi, en başta bütçemize göre hareket etme zorundayızdır. İkincisi, bütçemize uyan hediyeler bulmak da her zaman kolay olmuyor. Son olarak da hem bütçemize uyan, hem de hediye alacağımız kişiye hitap edebilecek, O'nun de beğenebileceği bir hediye bulmak da zor. Ancak insanın içini şu söz de ferahlatmıyor değil; "Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz." Gerçekten de hediye, sevdiğimiz  insanları hatırladığımızı, onları değerli bulduğumuz ve unutmadığımızı ifade etmek için verilir. Bu nokta, hediyenin fiyatının ne olduğunun, hediyeyi verdiğiniz kişi tarafından pek de önemli olmadığını düşünüyoruz. Şimdi gelelim yukarıda bahsettiklerimiz ile şimdi önereceğimiz hediye arasındaki bağlantıya. Sevdiğiniz insanlara, fiyatı ile uygun ve son derece kullanışlı bir hediye almak isterseniz, şimdi önereceğimiz hediyelik eşya, tam size göre bir ürün. Görmekte olduğunuz ürün, ev tekstili konusunda dünyaca ünlü markamız olan "Özdilek" markaya sahip kaliteli bir el-yüz havlusu. Kişiye Özel İsim Yazılı El Yüz Havlusu beyaz renktir ve ürün 100 pamuk dokuma ile üretilmiş kaliteli bir havludur. Havlu üzerine hangi isimleri yazdırmak istiyorsanız, bu isimler nakış ile işleniyor ve hediye, kişiye özel hale getiriliyor. Bu harika ve uygun fiyatlı ürünü, ister kendiniz için kullanın, ister sevdiklerinize güzel bir ev hediyesi olarak verin. Son derece şık görünümlü Kişiye Özel İsim Yazılı El Yüz Havlu düğün hediyesi, yeni ev hediyesi olarak da düşünülebilir.

Bayanlara Hediye - Pırlanta Melek Kolye

Pırlanta Melek Kolye
Melek sıfatı, herkes hakkında iyi düşünen ve başkasına ise elinden gelen her türlü iyiliği ve yardım severliği gösteren kişilere bir yakıştırma veya niteleme olarak kullanılır. Melek sıfatı almak pek de kolay bir iş değildir. Belki siz de birinin meleğisinizdir! Nihayetinde melek sembolü o kadar meşhur ve bilinen bir semboldür ki, kendine değerli takı ve aksesuarlarda bile yer edinmiştir. Şimdi önereceğimiz hediye hanımların oldukça hoşuna gidecek bir takı aksesuar! Gördüğünüz bu özel kolye avuçlarını gökyüzüne açmış ve Allah’tan sevgi dileyen bir meleğin duasını simgelemektedir. Anneler Günü için Annenize özel bir hediye düşünüyorsanız bu Pırlanta Melek Kolyeyi sizlere tavsiye edebiliriz. Melek Pırlanta kolye, anlam itibari ile de oldukça etkileyici bir hediyedir. Çünkü nihayetinde Anneniz sizin bir iyilik meleğinizdir.

Bayan Sevgiliye Hediye - Kişiye Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası

Kişiye Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası
Sadece sevgilinizin öğrencisi olduğu kalbinizin Aşk Fakültesinden ona bir sertifika vermeye ne dersiniz? Kişiye Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası sevgilinize verebileceğiniz en romantik hediyelerden biri. Sevgilinize duyduğunuz aşkı, bir çok kereler, bir çok ayrı mekanda sözlü olarak dile getirdiniz. Şimdi bunu bunun belgesini verme zamanı! Aşkınızın belgesi olacak Kişiye Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası ile sevgilinize müthiş bir sürpriz yapın! Sevgililer günü, doğum günü ve yıl dönümü için özel ve benzersiz bir hediye düşünüyorsanız ona Kişiye Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası düzenletip armağan edin. Kişiye Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası arka ayak aparatı sayesinde masa üstünde sergilenebilir veya duvara asılabilir. Sevgiliniz her yerde sizin ona ne kadar değer verdiğini 7/24 Kişiye Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası ile görsün. Son derece şık bir tasarıma sahip olan Kişiye Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası sevgiliye hediye kategorisinde düşünülebilecek en romantik hediye.
doğum günü hediyesi

1 yorum:

  1. Adsız8/02/2013

    bayanlar için gerçekten çok güzel hediyeler bunlar

    YanıtlaSil

 
Top