Babalar Günü Hediyeleri
Geçtiğimiz günlerde anneler günü kutlandı ve ailemizin en önemli kişilerinden biri olan annemize en güzel hediyelerimizi seçip, bu özel günde onu mutlu etmeye çalıştık. Şimdi üzerimizde en az annemiz kadar hakkı, sözü ve emeği olan babamıza Babalar Günü Hediyesi alma zamanı. Babaya hediye fikirlerine geçmeden "Babalar Günü Ne Zaman?" diye merak eden okuyucularımız için hemen cevap verelim; 2014 yılı Babalar Günü 15 Haziran 2014 Pazar günü kutlanacak!

Babalar Günü için sayılı günler kala inanıyoruz ki siz, sevgili babanız için büyük bir titizlik ve özenle en anlamlı, en değerli ve babanıza en çok yakışacak hediyeyi seçeceksiniz. Ancak babalar günü için ne hediye alınabileceği konusunda fikir sahibi olmayan veya kararsızlık yaşayan sevgili okuyucularımız için biz de boş durmadık ve yaklaşan babalar gününde alınabilecek en güzel Babalar Günü Hediye seçeneklerini bir araya getirmeye çalıştık. Hayatımızda en çok değer verdiğimiz, en çok önemsediğimiz iki kişiden biridir Babalar (Anne-Baba)! Bu yüzden sizin için bir araya getirdiğimiz babaya hediye önerilerimizde, elimizden geldiğince titiz ve seçici davranmaya çalıştık. Sizi sığ ve az sayıda hediyeler ile buluşturmak yerine bol bol hediye seçeneğini bir araya getirmeye çalıştık. Babalar Günü Hediyeleri içerisinde ne hediyeler mi var? ilginç hediyelerden tutun da, babaya kişiye/isme özel hediyelere kadar, geniş bir hediye yelpazesi var. İstedik ki, babalar gününde bizim tavsiye ettiğimiz hediyeler ile babanızın yüzünde oluşacak mutlulukta bir nebze de olsa, bizim de bir katkımız olsun ve sizin gibi bir evladı olduğu için babanız sizinle gurur duysun. Az sonra göreceğiniz hediyelerden sonra babaya hediye ne alınır gibi soru işaretleri yerini birbirinden güzel hediyelere bırakacak!

Birbirinden Güzel Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Konu Çizgisi
babalar günü hediye fikirleri

Yılın En İyi Babası Oscar Ödülü ve Başarı Plaketi


Babalar Günü için hediye rehberliği yapacağımız bu yazımıda, ilk hediye önerimiz oldukça anlamlı ve güzel bir ürün! Sevgili Babanıza, bugüne kadar göstermiş olduğu tüm çabalarına, emeklerine küçük ancak anlamlı bir teşekkür sunmak için Yılın En İyi Babası Oscar Ödülü ve Başarı Plaketi sizlerle! Gerçeğini aratmayacak derecede orijinaline yakın pırıl pırıl Kişiye Özel Oscar Ödülü ve içerisine Fotoğrafınızla birlikte Babalar Günü Kutlama mesajınızı yazdırabileceğiniz bir Başarı Plaketi aynı hediye seti içerisinde! Yılın En İyi Babası Oscar Ödülü ve Başarı Plaketi, Babalar Günü için anlamlı ve güzel bir hediye seçeneği... Kişiye özel olarak hazırlanan her iki ürün (OSCAR ve BAŞARI PALAKETİ) üzerine istediğiniz sevgi mesajları eklenebiliyor! Plaket üzerine basılacak fotoğrafı seçerken, mümkün olan en iyi çözünürlükte fotoğraf terch etmeniz gerekiyor!
Konu Çizgisi
Babaya Özel Sevgi Kulesi

Babaya Özel Sevgi Kulesi


Babalar Gününde, Babama öyle bir hediye almalıyım ki, hem O'nu ne kadar çok sevdiğimi anlatabileytim, hem ağzını tatlandırayım, hem de içerisinde uzun yıllar kullanabileceği şık bir aksesuar olsun diyorsanız, sizin için harika ve bir o kadar da anlamlı bir babalar günü hediyemiz var! Bayanlar-baylar, sizi Babaya Özel Sevgi Kulesi ile tanıştıralım! Kendisi, içerisinde enfes draje bonbon şekerler, çikolatalar ve sevgi mesajları taşıyor! Bitmedi! İçerisinde DAMAT Marka son derece şık bir erkek kravat bulunmakta! Yine bitmedi, Babaya Özel Sevgi Kulesi, üst üste 4 kalp kutudan oluşmakta ve her biri içerisinde babanızı acayip derecede özel hissettirecek sürprizlere sahip! "Seni Her şeyden Çok Seviyorum" yazı ile anlamına anlam katan Babaya Özel Sevgi Kulesi, en son üzeri kırmızı tülle tüllenerek çok şık bir hediye formatına dönüştürülüyor! 
Konu Çizgisi
Babaya hediye

En Tonton Baba Ürünleri


Karşılaştığı her sorunda yine de hayata gülümsemeyi bilen ve hiçbir olumsuzluğu ailesine yansıtmayan şirin Babalara En Tonton Baba Ürünleri, sevgilihediyem.com'da. Babalar günü için, şirin ve sevimli bir hediye almaksa babanıza, En Tonton Baba Ürünleri tüm şirinliği ile karşınızda! Kişiye özel hazırlanan bu sevimli hediye ürünler, Şeker Babanızın ismi ile anlamını arttırmış oluyor! En Tonton Baba Ürünleri kupa bardak, sihirli kupa, Mouse pad, magnet ve duvar saatinden oluşmaktadır. Siparişiniz esnasında Babanızın ismini belirtmeyi unutmayın! 
Konu Çizgisi
Evimizin Çınarına Özel Plaket

Ailemizin Çınarına Özel Sevgi Dolu Plaket


Bir ailenin temel direğini Anne-Baba oluşturmaktadır! Her ikisinin de ailesine karşı farklı ödevleri, farklı sorumlulukları vardır! Anne, evi çekip çevirirken, Baba ise yuvanın en temel ihtiyaçlarını karşılamak için var gücüyle çalışır! Yuvayı dişi kuş kurar derler ama, yuvanın devamı ise Aslan Babalara bağlıdır! Biri diğerinden ne daha az önemli, ne da daha fazla değerlidir! Geçtiğimiz günlerde Anneler Günü kutlandı ve Sevgili Anneler hediyelere boğuldu! Şimdi ise sıra Babaları mutlu etmeye geldi! Bu Babalar Gününde sevgili Babanıza anlamlı bir armağan vermek isterseniz, Evimizin Çınarına Özel Plaket tam size göre! Üzerinden yıllar da geçse, anlamı daha da perçinleşecek olan Evimizin Çınarına Özel Plaket, sevgi mesajınız ile değerine değer katıyor! İster Babanıza, ister dedenize bu anlamlı plaketi armağan ederek, inanılmaz derecede mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz!
Konu Çizgisi
Babaya Özel Mutfak Önlükleri

Babaya Özel Mutfak Önlükleri


Eğer, "Babamın bazı yemekleri Annemin yaptıklarından bile daha güzel oluyor" diyorsanız, şimdi Babanızı mutfakta motive edecek harika bir hediye almaya hazırsınız demektir. Anneniz olmadığında, O'nu hiç aratmayacak derecede evde mükemmel yemekler hazırlayan Babanıza, esprili bir Babalar Günü hediyesi vererek, bu yeteneğinin devam etmesini sağlayabilirsiniz! Üzerinde esprili resimlerin yer aldığı ve kişiye özel olarak hazırlanan Babaya Özel Mutfak Önlükleri ile, Babanızın bundan sonra da mutfakta muhteşem lezzetler çıkartmasına ön ayak olacaksınız! Babaya Özel Mutfak Önlükleri, farklı ve esprili Babalar Günü armağanı düşünenler için en çarpıcı ürünlerden biri!
Konu Çizgisi
Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan

Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan


Biricik Babanıza, üzerinde isminin yazılı olacağı prestijli ve son derece kaliteli bir cüzdan hediye etmek de Babalar Günü için olabilecek en iyi hediye seçeneklerinden biri! Bu yaşınıza kadar canınızın istediği her şeyi kendisinden gönül rahatlığıyla istediğiniz ve bütçesi ölçüsünde tüm isteklerinizi karşılamaya çalışan Babanıza, üzerinde kendi isminin yer aldığı bu kaliteli cüzdanı hediye ederek mutlu edebilirsiniz! Siyah ve kahverengi seçenekleri bulunan Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdanı sipariş edeceğiniz zaman, Babanızın isim ve soy isim ile isim baş harfini belirtmeyi unutmayınız!
Konu Çizgisi
en güzel babalar günü hediyeleri

Kişiye Özel Ahşap Kutusunda 2 li Kalem Seti


Mükemmel şekilde şık bir tasarıma sahip ve rahat tutuşu ile yazı yazmayı gerçek bir keyfe dönüştüren Ahşap Kutulu 2'li Kişiye Özel Kalem Seti, Babanızın ofis yaşamında, ticari hayatında en sık kullanacağı kişisel ürünlerden biri oluyor! Üzerinde isminin ve soy isminin yazılı olduğu Ahşap Kutulu 2'li Kişiye Özel Kalem Seti, yazı yazmayı, imza atmayı, not almayı kişiye özel hale getiriyor! Babalar Günü Hediyesi Ne Alınır sorusuna prestijli bir yanıt olan Ahşap Kutulu 2'li Kişiye Özel Kalem Seti, mühendis, doktor, teknisyen, avukat, muhasebeci, bankacı Babalar için en güzel babalar günü hediyelerinden biri! Ahşap Kutulu 2'li Kişiye Özel Kalem Seti üzerine yazılacak olan isimler lazer işleme tekniğiyle yazıldığından zamanla silinmez! Şık bir Babalar Günü hediyesi düşünüyorsanız, bu ürünü şiddetle tavsiye ediyoruz!
Konu Çizgisi
Kişiye Özel 3D Karikatür

Neşeli Babalara Kişiye Özel 3D Karikatür


Herkesin Babasının kendine has bir karakteri ve kişiliği vardır. Kimi Babalar mizaç olarak sert ya da asık suratlı, kimisi ise her olaydan bir espri malzemesi çıkartmayı başaran neşeli karaktere sahiptir. Şimdi önereceğimiz Babalar Günü Hediyesi, özellikle espriden hoşlanan, şakaya açık Babalar için! 2014 Babalar Gününde Biricik Babanızın Kişiye Özel 3D Karikatürünü yaptırmaya ne dersiniz? Bize kalırsa acayip orijinal bir hediye olacaktır. Çalışma masasında, ofisinde ya da evinizin baş köşesinde her zaman tebessümle bakacağı bu özel hediye ile O'na unutulmayacak hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. 
Konu Çizgisi
Canım Babam Başarılı Baba Plaketi

Canım Babam Başarılı Baba Plaketi


Bir erkeğe "Babalık" iç güdüsü doğumda bahşedilen bir duygu olmayıp, kendi bebeği olduktan sonra zamanla öğrenilen güçlü ve özel bir duygudur! Binlerce yıl, bir babadan beklenen en büyük görev, ailesini tehlikelerden koruması ve kollamasıdır! Bu durum ilkel çağlarda olduğu gibi günümüzde de benzer şekilde devam etmektedir. Yaptığı iş, kazancı, yaşı veya meseleği ne olursa olsun, var gücü ile ailesine destek olmaya çalışan Babalar için acayip etkileyici bir Babalar Günü Hediyesi seçtik! Canım Babam Fotoğraflı ve Mesajlı Başarılı Baba Plaketi ile, Babanıza sonsuza kadar sizinle gurur duyabileceği anlamlı bir armağan verebilirsiniz! Çalışma masasının üzerinde, kitaplığında, her yerde gururla sergileyeceği bu özel plaket ile O2nu gururlandırın. Kişiye özel olarak hazırlanan Canım Babam Fotoğraflı ve Mesajlı Başarılı Baba Plaketi üzerine fotoğrafınızı da mesajınızı da ekletebiliyorsunuz! Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise, göndereceğiniz fotoğrafın kaliteli olması!
Konu Çizgisi
Goldstore 0.02 ct Pırlanta Gümüş Kol Düğmesi

Pırlantalı Gümüş İsim Yazılı Kol Düğmeleri


Şık olmak herkes gibi babaların da hakkı! Dünya'nın en yakışıklı erkeği Biricik Babanıza şıklığını arttıracak güzel bir aksesuar armağan etmeyi düşünürsanız, sepetimizde sizin için harika bir hediyelik aksesuar var! 0,02 karat pırlantasıyla İsim Yazılı Gümüş Kol Düğmeleri olabildiğince şık, olabildiğince değerli ve göz kamaştırıcı! Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceği, üzerinde kendi ismi yazılı bulunan Kol Düğmeleri ile Babanız kendisini takım elbise içersinde çok daha özel hissedecek! Özel hediye kutusu içerisinde yer alan, Goldstore güvencesi ile satışa sunulan Pırlantalı Gümüş Kol Düğmeleri, en güzel Babalar Günü hediyesi...
Konu Çizgisi
Babalar Gününe Özel Fotoblog

Babalar Gününe Özel Fotoblog


O'na olan güvenimiz ta bebekliğimizden geliyor! Babamız bizim en büyük cesaret kaynağımız! Bebekliğimizde çoğumuz ilk adımlarımızı cesurca atmayı onun özverili gayretleri ile öğrenmişizdir. Yine çoğumuz yüzmeyi, atlamayı, zıplamayı, top oynamayı, belki de gerektiğinde kavga etmeyi hep Ondan cesaret alarak öğrenmişizdir! Babamızla dolu dolu ve her dakikası mutluluklarla geçen koca yıllar! Babalar Gününe Özel Fotoblog işte bu özel anlardan 4 tanesini içerisine alarak, inanılmaz anlamlı bir babalar günü hediyesine dönüştürüyor! Üzerine aynı zamanda mesajınızı da ekleyebileceğiniz Babalar Gününe Özel Fotoblog ile, unutulmaz bir Babalar Günü armağanına çok yakınsınız!  
Konu Çizgisi
eJOYA Gömlek ve Kol Düğmesi

Gömlek ve Kol Düğmeleri Aynı Hediye Seti İçerisinde


Günümüzde şık görünmek veya bakımlı olmak erkeklerin de artık en az bayanlar kadar dikkat ettiği konuların başında geliyor! Şıklık yarışında olan şehirli erkeklerin en vaz geçilmez kıyafetleri içerisinde ise gömlek bulunur! Şimdi önereceğimiz Babalar Günü Hediyesi, hem son derece şık bir beyaz gömleğe, hem de bu gömlekle uyumlu kol düğmelerine sahip! eJOYA Marka Gömlek ve Kol Düğmesi, birbiri ile iyi konbine edilmiş iki ürünü aynı hediye seti içerisinde oldukça uygun fiyata satışa! Eminiz ki, Sevgili Babanızın hem çok beğeneceği, hem de severek kullanacğı Beyaz Gömlek ve Kol Düğmeleri, Babanızın şıklığına prestij taşıyacak!
Konu Çizgisi
Babaya Hediye

Kişiye Özel Saatli Deri Çerçeve


Babalar Günü için düşünülebilecek bir diğer hediye alternatifi, üzerinde sizin göndereceğiniz fotoğrafla anlam kazanacak olan Kişiye Özel Saatli Deri Çerçeve! Hem bir resim çerçevesi, hem bir masa saati, hem de takvim aynı üründe bir arada! Kuşku yok ki, Babanızın iş yerinde masasının üzerinde 7/24 karşısında yer alacak Kişiye Özel Saatli Deri Çerçeve, oldukça kullanışlı bir armağan seçeneği! 
Konu Çizgisi
eJOYA-Kravat & Mendil-Pembe

Babalar Günü Hediyesi Ne Alınabilir? & Kravat ve Mendil


Mümkün mertebe erkeğe alınabilecek en güzel hediyeleri, Babalar Günü Hediye seçenekleri içerisine dahil etmeye çalışıyoruz! Bu sefer listemize, son derece şık bir hediye kutusuna sahip, eJOYA marka kaliteli bir kravet ve mendili dahil ediyoruz! Pembe, Siyah, Füme, Kırmızı, Kahverengi ve daha bir çok renk seçenekleri bulunan bu ürün de yine Babanızın çok beğeneceğini düşündüğümüz Babalar Günü Hediyelerinden biri! Ayrıca özel ve son derece hesaplı bir ürün olduğunu da belirtmeden geçmeyelim! eJOYA Kravat ve Mendil ile ilgili fiyat-detaylı bilgi almak için resim üzerine tıklayabilirsiniz!
Konu Çizgisi
Babalara Özel Fotoblog Duvar Saati

Babalara Özel Fotoblog Duvar Saati


Babamız biz çocuklarına en büyük rehberdir. Babanın karakteri, kişiliği özellikle erkek çocukları üzerinde o kadar büyük bir etki bırakır ki, farkında olmadan artık O'nun gibi gülmeye, O'nun gibi yürümeye, hatta olaylar karşısında O'nun gibi tepki göstermeye başlarız! O, çocuklarına nasıl düzgün bir insan olmasını öğrettiyse, O'ndan aldığımız mirasla bizler de çocuklarımıza "Babamızdan nasıl gördüysek" aynı şekilde davranırız! Babalara Özel Fotoblog Duvar Saati ile sevgili Babanıza "Kimin Oğlu" dedirtecek güzel bir armağan verebilirsiniz! Babalara Özel Fotoblog Duvar Saati üzerine sizin göndereceğiniz 3 en özel fotoğrafınız basılıyor ve üzerine aynı zamanda kendi özel mesajınızı da yazdırabiliyorsunuz! Babalara Özel Fotoblog Duvar Saati "Canım Babama En Anlamlı Hediye" arayışında olan herkesin cepte tutması gereken ürünlerdne biri!   
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Nakışlı Gömlek

Babaya Kişiye Özel Nakışlı Gömlek


Erkek giyim denince akla gelen en önemli kıyafet hiç şüphesiz ki gömleklerdir. Babanıza Kişiye Özel Erkek Gömlek hediye ederek hem şıklığına katkıda bulunmuş olacak, hem de giyisi dolabının en anlamlı gömleğini armağan etmiş olacaksınız! Bu gömleğin diğer sıradan gömleklerden çok önemli farkları var! Kişiye Özel Gömleğin yaka kısmına Babanıza Özel Babalar Günü Mesajınızı nakışla ekletebiliyorsunuz! Tamamen kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Babalar Günü Hediyesi.
Konu Çizgisi
babalar günü hediyesi

Babalara Özel Akrilik Plaket


Yaşamı boyunca karşılaştığı her engelden hiçbir şekilde yılmadan üstün başarı ile çıkan bir babaya verilebilecek en güzel hediye, kuşkusuz ki bu emeklerini takdir ettiğinizi gösteren Babalara Özel Akrilik Plakettir. Ailenize karşı hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve mükemmel şekilde "Babalık" örneği gösteren bir tanecik babanızı, Babalara Özel Akrilik Plaket ile gururlandırabilirsiniz! Üzerine yazdıracağınız sevgi sözcükleri ile hayatının ön anlamlı armağanını vereceğiniz Babalara Özel Akrilik Plaket, Babanızı mutluluktan havalara uçacak! Babalara Özel Akrilik Plaket, parlak bir kristalden farksız, çok dayanıklı ve hafif bir akrilik malzemeden üretilmiştir. Özel kırmızı kadife kutusunda hediye edeceğiniz plaketin üzerine babanızı ne kadar çok sevdiğinizi mesajınız ile gösterebilir, adınızı-soyadınızı belirterek kişiye özel hale getirebilirsiniz. Kendi özel mesajınızı hazırlayabileceğiniz gibi, standart Babalar Günü Hediyesi mesajlarından birini tercih ederek de Babalara Özel Akrilik Plaketi hazırlayabilirsiniz!
Konu Çizgisi
babaya özel hediyeler

Babaya Özel Mesajlı Kalp Saat


Hem şık bir saat hem de üzerinde Baba Sevgisini anlatan mesajınızın yer alacağı Kişiye Özel Mesajlı Kalp Saat hediyesi ile günün her saati Babanızın sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz! Kalp Masa Saati üzerine babanız için kalbinizden gelen en özel sözleri yazdırabilir O'na kalpten bir hediye verebilirsiniz. Babalar Günü için sizi bir hediye alma telaş sarıyor ve "Babama ne hediye alsam?" diye illa ki düşünüyorsunuzdur. Babanıza kalpten söylenecek birkaç samimi cümlenin yerini hiçbir hediye asla alamaz. Babanıza onun için gönlünüzden gelen en güzel sözleri yazabileceğiniz Akrilik bir cam versek üstüne ne yazmak isterdiniz? İşte size kocaman, güzel bir fırsat! Kişiye Özel Mesajlı Kalp Saat üzerine, istediğiniz sözleri yazabiliyorsunuz. Amacınız zaten Babanızın kendini özel hissetmesi ise, bu hediyeyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Köstekli Saat

Kişiye Özel Köstekli Saat


Babalar Günü Hediyesi olarak Sevgili Babanıza buram buram nostalji kokan bir hediye vermeye ne dersiniz? Bize kalırsa bu, harika bir fikir! Orijinal ve son derece parlak metal yüzeyi ile kişiye özel köstekli saat, tamamen Babanızın ismine özel! Kişiye Özel Köstekli Saat o kadar şık ve güzel tasarlanmış ki, üzerinde demir yolları logosu bulunmakta ve bu hali ile tıpkı eski antika cep saatlerini andırmakta. Antika görünümlü, oldukça şık Kişiye Özel Köstekli Saat, Babalar Günü için oldukça sıra dışı bir armağan! Genelde çevremizde pek nadiren rastladığımız köstekli cep saatleri ile ilgili, bu özel saati taşıyanlar tarafından şu klişe sözler sarf edilir; “Ata yadigârı bir saattir” diye. Ancak bu sefer durum biraz farklı olacak. Babanıza, eşinize, erkek sevgilinize hediye edeceğiniz Kişiye Özel Köstekli Saat, ne Ata Yadigârı ne de Baba Yadigarı olacak, tamamen sizin bir hediyeniz olacak!
Konu Çizgisi
Babaya Özel Kupa Bardak

Babaya Özel Esprili Kupa Bardak


Babalar Gününde sevgili babanıza hem en çok kullanacağı eşyalardan bir tanesini, hem de ona iletebileceğiniz mesajınızın yer alabileceği bir hediye vermek sizce de güzel bir Babalar günü hediyesi fikri sayılmaz mı? Babaya özel Kupa Bardak işte tam da böyle bir hediye. Üzerine babanıza iletmek istediğiniz, örneğin; iltifatlar, sevgi sözleri, gururunu okşayacak özel mesajlar aklınıza ne gelirse artık! Size ait bu özel sözlerin tamamı siz nasıl isterseniz o şekilde bardağın üzerine işlensin. Babalar Günü için ucuz ve oldukça güzel hediyelerden bakıyorsanız, Babalara Özel Kupa Bardak babanıza hediye edebileceğiniz çok ideal bir hediye. Üstelik bu özel kupa bardağın üzerine ekleyebileceğiniz mesaj sayısı 1 adet ile de sınırlanmış değil. Tam 3 adet mesaj yazabilirsiniz. Üzerine dilerseniz, "Seninle Gurur duyuyoruz.", "Sen bizim her şeyimizsin Canım Babam" , " Dünyanın en yakışıklı, en fedakar, en özverili babası..." Kendinizin oluşturacağı mesajlar tamamen sizin hayal gücünüze veya düşüncelerinize kalmış durumda. Babalar gününde babaya hediye ne alınır diye hiçbir hediyeyi babanıza layık görmüyorsanız, fiyatı ile de oldukça ucuz olan Babalara Özel Kupa Bardak tam size göre...
Konu Çizgisi
Babaya 365 Sevgi Mesajı Dolu Kavanoz

Canım Babama 365 Sevgi Mesajı Kavanoz


Babaya 365 Sevgi Mesajı Dolu Kavanoz ile bu babalar gününde babanıza sevginizi hediye edin. Babanıza bebekliğinizden bugüne kadar farklı ses tonları ile onu ne kadar çok sevdiğinizi defalarca dile getirdiniz. Babanız da bundan inanılmaz derecede haz duydu ve mutlu oldu. Ancak, biraz sonra önereceğimiz hediye ile Baba Sevgisini anlatmayı zannediyoruz ki ne babanız ne de siz hayal etmişsinizdir. Yaklaşan Babalar Günü için sevginizi bir kavanoz dolusu ve tamı tamına 365 adet sevgi mesajı ile ifade etmek ister misiniz? Canım Babam Kavanozu, babanıza olan o sevgi dolu duygularınıza tercüman olmaya geliyor. Hem de tam 365 adet sevgi mesajı ile. Bu Babalar gününde, babama ne hediye alsam diye düşünüyor ve hiçbir hediyeyi babanıza yakıştıramıyorsanız hediye alışkanlıklarınızda bir değişiklik yapıp, babanıza Canım Babam Kavanozunu hediye edebilirsiniz. Yılın her günü için bir adet sevgi mesajı. Bu özel kavanoz içerisinden çıkan o kocaman sevgi yumağı mesajları gören babanız inanılmaz derecede mutlu olacaktır. Yorgun geçen bir iş gününün ardından babanızın ihtiyacı olan tek şey, sizin ona sevgi dolu sözleriniz olacaktır. Böyle bir Babalar Günü Hediyesine can feda.
Konu Çizgisi
Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı

Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı


Doğada birbiri ile uyumlu doğal nesnelerden olan Taş ve Ahşap, şık bir babalar Günü Hediyesi içerisinde muhteşem bir bütünlüğe kavuştu. Babanıza olan doğal sevginiz ancak bu kadar doğal bir Babalar günü Hediyesi ile anlatılabilirdi. Babalar Gününde Babama ne hediye alabilirim diye o site bu site gezinip durdunuz ama zannediyoruz ki, siz de bu hediyelik eşyadan fazlası ile etkilendiniz. Yakışıklı Babanıza ancak böyle bir hediye layıktı. Ahşap ve doğal taşın son derece güzel bir tasarım anlayışı ile bir araya getirildiği Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı babalar gününün en güzel hediyesi olmaya aday. Üzerinde Babanız ile birlikte bir fotoğrafınız ve sevgi mesajınızın yer alacağı Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı yıllarca unutulmayacak muhteşem bir babalar günü hediyesi. Şimdi vakit kaybetmeden babanızla birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafı seçin, sonrasında ise onu ne kadar sevdiğinizi kendi kelimeleriniz ile yazın.
Konu Çizgisi
Canım Babam Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve

Babalar Günü Hediyesi & Canım Babam Ahşap Çerçeve


Babalara verilebilecek en güzel hediye "Baba Sevgisidir!" Babanız için ise en büyük hediye "Sizsiniz." Bu Babalar Gününde Babanıza hediye olarak, kendinizi hediye etmek ister misiniz? Nasıl dediğinizi duyar gibiyiz! Babanıza "Canım Babam" yazılı çok şık ahşap bir fotoğraf çerçevesi içerisinde Onunla birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafı yerleştirip, bir de üzerine, Babanızın ismini ve Soy ismini de yazdırdınız mı Bu hediyeden daha güzeli olamaz! Emin olun ki, babanız bu çerçeveyi evin veya iş yerinin en gözde, en çok bakılan yerine koyacak ve sizden uzak geçirdiği her dakikada, bu resme bakıp, bir nebze de olsa size olan özlemini dindirmiş olacak. Gerçekten mükemmel bir Babalar günü Hediyesi. Bize karşılık beklemeden en az Annelerimiz kadar gerçek sevgiyi öğreten Babamızın kendisi de, içerisinde poz verdiği fotoğrafı da çok değerli olduğundan, bu özel fotoğrafı, güzel bir şekilde sergilemek için Canım Babam Ahşap Çerçeve oldukça ideal bir tamamlayıcıdır.
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Metal Kartvizitlik

Kişiye Özel Metal Kartvizitlik


Günlük iş hayatında karşılaştığımız insanlardan sürekli kartvizit alır veya veririz. Kartvizitler, kişileri en kısa ve öz şekilde tanımlayan ve daha sonra görüştüğümüz kişilere ulaşmamızda yardımcı olan araçlardır. Bizleri en iyi ifade eden, göz yormayan sade ve şık tasarlanmış bir kartvizit, bazen ticari yaşamımızda kilit rol oynayabilir. Güzel tasarlanmış bir kartvizit kadar, bizlere ait kartvizitin korunması, eğilip bükülmemesi de gerekmektedir. Kartvizit ticari yaşamda karşı taraf üzerinde olumlu etkiler yaratabileceği gibi, ucundan veya ortasından bükülmüş bir kartvizit ise tersi bir etki yaratabilir. Kişiye Özel Metal Kartvizitlik ile kartvizitinizi artık sadece cüzdanınızda taşımaktan kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca kötü muamele gören kartvizitiniz de cüzdan işkencesinden kurtulmuş olacak. Üzerinde isminizin yazılı ve son derece güzel görünüme sahip, Kişiye Özel Metal Kartvizitlik sayesinde siz daha kartınızı çıkartmadan karşınızdaki kişisi sizin kim olduğunuzu anlayacak.
Konu Çizgisi
Babaya Teşekkür Kahve Kupası

Babaya Esprili Teşekkür Kahve Kupası


Yeryüzünde nefes alan her insan için yaşamın ilk kıvılcımı, küçük bir spermin başarına bağlı! Bu spermin macera dolu serüveni ile ilk start verilmiş olur! Babaya Esprili Teşekkür Kahve Kupası, işte bu gerçeği esprili bir şekilde tasarımına taşıyan bir ürün! Eğer sizin de esprili, şaka kaldıran ve gülmeyi seven bir babanız varsa, Babalar Gününde O'na Babaya Teşekkür Kahve Kupası armağan edip, hem minik bir teşekkürde bulunacak, hem de kahkahalarla gülmesini sağlayacaksınız!
Konu Çizgisi
Babalar Günü Hediyesi

Babalar Günü Hediyesi & Babaya Özel Madalyon


Babalar için düşünülebilecek çok özel ve çok anlamlı bir hediye fikrimiz var, Umarız diz de bu hediyemiz konusunda bizimle aynı düşüncedesinizdir. Bildiğiniz gibi hediyeler duygularımızı dış dünyaya ifade eden en önemli eşyalardır. Bazen sözcüklerle kafi gelmez sevginizi anlatmaya ve siz sevdiğiniz kişilere olan duygularınızı anlatmak yerine onlara özel hediyeler ile, yani bir eşya ile ifade edersiniz. Hediye salt, bir eşyadan çok öte bir şeydir. Bazı hediyelerin o kadar büyük bir manevi değeri ve anlamı olur ki, belki siz hediyeyi alırken yaratacağı duygusal etkinin o denli büyük olacağını hiç aklınızdan bile geçirmemişsinizdir. Kişiye Özel Madalyon da böyle hediyelerden biri. Babanıza, Babalar Günü için Anlamlı ve duygu yüklü bir hediye arayışındaysanız, şimdi önereceğimiz hediye, kesinlikle Babanızı inanılmaz şekilde mutlu edecektir. Emin olun ki, babanız sizin gibi bir evlat sahibi olduğu için sizinle gurur duyacaktır.
Konu Çizgisi
Kişiye Özel isim Yazılı Deri Cüzdan

Kişiye Özel isim Yazılı Deri Cüzdan


Erkeklerin, kadınlar gibi çanta taşıma alışkanlıklarının olmadığını sanırım sizler de gözlemlemişsinizdir. Çanta taşımayan erkek, kendisi için değerli olan ne varsa, hepsini Cebindeki Cüzdanda taşır. Kimliği, Sürücü Belgesi, Onlarca Kredi Kartları, Çek, Senet, Para, sim kart hatta daha enteresan şeyler bile taşıyan var! Erkekler için demek ki cüzdan en özel en değerli eşyaları durumunda. Şimdi önereceğimiz ürün Kişiye Özel isim yazılabilen Deri Cüzdan! Bir bayan tarafından sevgilisi veya eşi, Erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Babalar Günü için sevgili babanıza, kullanışlı ve şık bir hediye arıyorsanız, Gerçek deriden üretilmiş olan ve oldukça uzun ömürlü bu deri cüzdanı ona hediye edebilirsiniz.
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Deri Hediye Seti

Babaya Kişiye Özel Hediye Seti


Bir erkeğin ihtiyacı olan tüm özel aksesuarlar bu şık hediye kutusu ile birlikte üstelik tamamen ona özel! Hayatınızdaki erkeğe özel bir hediye mi düşünüyorsunuz? Size güzel bir hediye teklifimiz var! İçerisinde Şık ve %100 orijinal deriden yapılmış 1 adet Deri cüzdan, 1 Adet Deri Kemer ve 1 Adet yine orijinal deriden yapılmış şık bir anahtarlık hediye seti! Kişiye Özel Erkek Hediye Seti içerisindeki %100 deri aksesuarlar erkeğinizin şıklığını tamamlayacak! yaklaşan babalar gününde sevgili babanıza kaliteli ve şık bir hediye düşünüyorsanız, babanızın adına düzenlenecek olan bu hediye seti babanıza çok güzel bir jest olacaktır. Hediye seti içerisinde ürünlerin tamamı gerçek deriden üretilmiştir ve özel kutusundaki bu hediye seti içindeki ürünler bir erkeğin şıklığının tamamlayacak olan aksesuarlardan oluşmuştur. Hediye seti içerisinde cüzdan, kemer ve anahtarlık bulunuyor.
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Nakışlı Gömlek &Theorie Marka

Kişiye Özel Erkek Gömlek Siyah


Erkek arkadaşınıza, Sevgilinize, Babanıza veya erkek öğretmeninize sürekli üzerinde taşıyacağı ve sizi hatırlayabileceği Theorie Marka çok özel Kişiye Özel Siyah Erkek Gömlek Hediye etmeye ne dersiniz? Theorie Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına müthiş bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği hediye edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgillinize, Doğum Günü Hediyesi veya Eşinize Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi olarak Özel bir hediye arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, Erkek Gömlektir. Gömlek, kravat ile birlikte erkeklerin Gardıroplarında en fazla çeşit ve modeli bulunan, kıyafettir.
Konu Çizgisi
Babasının Kızları Sihirli Kupa

Babasının Kızları Sihirli Kupa


Sevgili Babanıza hizmet konusunda kız kardeşiniz ile yarış halinde misiniz? O halde bu rekabeti şirin bir hediye ile tatlıya bağlamanın zamanı geldi! Her akşam kendi ellerinizle Babanıza mis gibi kokan bir kahve yapıyor ve günün tüm yorgunluğunu atmasını sağlıyorsanız, işte size harika bir babalar günü hediye fırsatı! Bundan böyle Biricik Babanız kahvesini, kişiye özel olarak hazırlanmış üzerinde kız kardeşiniz ile birlikte isimlerinizin yer aldığı "Babasının Kızları" Sihirli Kupa ile yudumlayacak! Rengarenk tasarımı, şirin çizgi adam figürleri ile Babasının Kızları Sihirli Kupa, en eğlenceli ve en keyifli Babalar Günü hediyelerinden biri!  
Konu Çizgisi
babalar günü hediyesi

Babalara Özel Hediye Sihirli Kupa


Babanız için henüz Babalar Günü Hediyesini seçmediyseniz, çok şanslısınız. Çünkü size, Babanız için alabileceğiniz hem özel, hem de çok sürpriz bir hediye önerimiz olacak. Kişiye Özel Düzenlenebilen Resim Baskılı Sihirli Kupa Bardak! Bu Kupa bardak ilk etapta görenler için sıradan ve diğer kupa bardaklardan hiçbir farkı yok! Ama gelin görün ki, bu sihirli kupa bardak içerisine sıcak su girmeye görsün. Sıcak su bu bardağa temas eder etmez ortaya harikulade bir eser çıkıyor. Ne mi? Sizin bu hediyeyi alırken eklettirdiğiniz Babanız ve size ait en güzel fotoğrafı ve Değerli Babanızın ismi Kupa bardak üzerinde çıkıyor. Bitmedi, bir de Babanıza iletmek istediğiniz o en içten ve kalbi duygularınız bardağın üzerinde beliriyor. Şimdi Babanızın bir ortamda bu kupa ile çay veya kahve içtiğindeki ruh halini ve mutluluğunu hayal edebiliyor musunuz? Kesinlikle bir Baba için Alınabilecek en güzel hediyelerden biri.
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kalem

Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kalem


Üzerinde kişilerin isminin yazılı olduğu bu özel kalemle, en güzel yazılarınızı yazı yazma gururuna sahip olabileceksiniz. Cebinizden çıkartacağınız Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kalem ile isminizi herkese duyurabilecek, kendinizi ise çok özel hissedebileceksiniz. Üzerinde isminizin yazılı olduğu ahşap kutu bir nevi sizin kartvizitiniz olacak ve aynı zamanda çalışma masanızda bir isimlik görevi de görecektir. Kaleminizi kullandıktan sonra, bir kenarda unutmak yok! Kendisine özel bu şık ahşap kutu içerisinde muhafaza edebileceksiniz. İsterseniz sizin kullanabileceğiniz bu özel kalemi isterseniz sevdiklerinize hediye edip onların de kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Öğretmenler gününde öğretmeninize özel bir Öğretmenler Günü Hediyesi, babalar gününde ise babanıza harika bir Babalar Günü Hediyesi olarak düşünülebilecek Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kalemin iki farklı renk alternatifi bulunmaktadır; mavi ve kahverengi. Hangi renk Kalemi seçerseniz seçin, iki renk seçeneği de mavi tükenmez kalemdir.
Konu Çizgisi
Babaya Özel Ahşap Dekoratif Taş Baskı

Babaya Özel Ahşap Dekoratif Taş Baskı


Babanıza masasının üzerini yıllar yılı süsleyecek hem dekoratif hem de mükemmel bir Babalar Günü Hediyesi. Dekoratif Taş Baskı çerçevesinin kenarları halat ile dekore edilmiştir ve ahşap çerçeve içerisinde doğal taş bulunmaktadır. Asıl sürpriz bundan sonra; Çerçeve içerisindeki doğal taşın üzerine Fotoğraf basksı ve kişisel mesajınız işleniyor. Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı hediyesi ile babanızı hem çok mutlu edecek hem de çok gururlandıracaksınız. Yıllarca değerinden hiçbir şey kaybetmeyecek olan Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı, babanızın çalışma odasında veya ofisinde masanın üzerinde gururla sergileyeceği özel bir hediye. Bu Babalar Gününde sevgili babanıza güzel bir jest yapın ve O’na üzerinde en güzel fotoğrafınızın yer aldığı ve yine üzerinde sevgi dolu mesajınızdan oluşan Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı armağan edin. Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı üzerindeki mesaj ve fotoğraflar taş üzerine sublimasyon baskı ile hazırlanmakta.
Konu Çizgisi
babalar günü hediyeleri

Babaya Kişiye Özel Hediye Seti


Şimdi tavsiye edeceğimiz hediye, özellikle çalışan veya vaktinin büyük bir bölümünü iş yerinde geçiren bir erkeğin ihtiyacı olan hemen hemen bir çok şeyi içeren bir hediye. İçerisinde tabiri caiz ise yok yok! Hemen sayalım; Deri Kaplama Tükenmez Kalem, Deri Anahtarlık ve Deri Kartvizitlik içeriyor. Üstelik bu üçlü set şık kutusu içerisinde ve en önemlisi Kişiye özel bir şekilde gönderiliyor. Yani Hediyeyi alacağınız Erkeğin ismine düzenleniyor. Bildiğiniz gibi erkek hediyeleri, kadınlara hediyelere kıyasla çeşit olarak çok fazla yoktur. Kadınlar için erkeğe hediye almak bazen Çin işkencesine döner. İyisi mi, siz fazla sağa sola hediye almak için zaman harcamayın, hazır böyle bir hediye seti varken. Erkek sevgiliniz, babanız veya Erkek Öğretmen için düşünülebilecek harika bir doğum günü hediyesi. Günümüzde kadınlar da çalışma yaşamına yoğun bir şekilde girdiklerinden aslında bu ürünü sadece erkeğe hediye kategorisine almamak lazım ama Siz siz olun kadınlara bu tip hediyeler almayın!
Konu Çizgisi
Babalara Kişiye Özel Duvar Saati

Babalara Kişiye Özel Duvar Saati


Babaya Hediye fikirlerimiz arasında yer alan ve hediye mağduru babaları gerçekten mutlu edeceğini düşündüğümüz kişiye özel bir duvar saati önereceğiz. Kimse kıskanmasın bu ürün sadece ama sadece babalara özel bir ürün! Kişiye Özel Babalar Günü Fotoğraf Baskılı Duvar Saati, babanıza alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri. Bu özel duvar saati üzerinde, zaman ne kadar geçerse geçsin, sizin babanıza olan sevginiz ve saygınız asla bitmeyecek! Babanıza duyduğunuz o yüce sevgiyi gelin bu duvar saati üzerine hem resminizi hem de mesajınızı ekleterek, babanıza Babalar Gününde iletin. Babalar Günü’nde veya Babanızın doğum gününde babanıza anlamlı ve şık bir hediye almak istiyorsunuz ama hangi hediye? Babanız Evde ya da ofisinde saati öğrenmek için Kişiye Özel Babalar Günü Fotoğraf Baskılı Duvar Saatine gözü her iliştiğinde sizi sevgiyle hatırlayacak.
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Nakışlı Gömlek & Frenzy Marka

Güzel Babalar Günü Hediyesi & Şık Erkek Gömlek


Kişiye Özel Nakışlı Mavi Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına şıklık katmış olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği hediye edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgiliye, Doğum Günü Hediyesi veya Eşinize Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi olarak Özel bir hediye arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, Erkek Gömlektir. Gömlek, kravat ile birlikte erkeklerin Gardıroplarında en fazla çeşit ve modeli bulunan, kıyafettir. Erkeklerin çok fazla kıyafet alternatifleri olmadığından, bayanlar tarafından, eşleri, babaları veya Erkek arkadaşınıza şayet kıyafet türü bir hediye alacaksanız, hediye olarak alınabilecek en isabetli ve doğru hediye gömlektir.
Konu Çizgisi
Babama Babalar Günü Hediyesi

Babaya Özel Hediye Sepeti


Özel deri kutusu içerisinde babalar için tamamen Babalar Güne özel Şık bir Hediye Sepeti! Hediye Sepeti içerisinde yer alan gömlek beyaz ve Kişiye özel bir gömlektir. Frenzy marka şık beyaz gömlek, D'S Damat marka siyah ve üzeri kırmızı benekli şık bir kravat, Babaya Özel Hediye Sepeti içerisinde. Babalar günü için sevgili babanıza kullanışlı ve Kişiye özel bir hediye düşünüyorsanız, fiyatı ile de uygun olan Babaya özel Hediye Sepetini sizlere öneriyoruz. Sipariş etmeniz halinde Babalar gününe özel olarak tasarlanmış gömlek ve kravatlı hediye sepeti şık siyah deri kutusunda adresinize gönderilir. Lütfen bu ürün ile ilgili siparişinizi verirken, ürün bedenini, rengini ve gömlek yakasının içine hangi yazının yazılması gerektiğini belirtmeyi unutmayınız. Vermiş olduğumuz linkte harfler yazan yere babanızın ismin baş harfini, "ürün yazısı" olarak bulunan kutucuğun içerisine ise gömlek yakasının içine yazılacak yazıyı yazınız. Baş harfler, gömleğin sağ manşet kısmına ve sol cep üzerine yazılacaktır. Özel deri kutusunda Babalar Gününe özel Hediye Sepeti Babalar günü için düşünülebilecek şık ve ideal hediyelerden biridir. 
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Sütlü Harf Çikolata 22 Karakter

Kişiye Özel Sütlü Harf Çikolata 22 Karakter


Kişiye Özel Sütlü Harf Çikolata ile istediğiniz yazıyı oluşturup yazabileceksiniz! Alt alta 11 harften ve 2 satırdan oluşan ve toplamda 22 harf Kişiye Özel Çikolata ile sevdikleriniz mesajınız her zamankinden daha lezzetli alacak. Sevdiklerinize özel günler için, özel mesajlarınızı, Yeni Yıl Kutlamalarını, Kız arkadaşınıza veya Eşinize en sıcak aşk sözlerinizi ve başka her türlü mesajınızı bu çikolatalara yazılı olarak en özel şekilde oluşturabilirsiniz. Oldukça leziz olan bu mesajlı sütlü çikolataları alan sevdikleriniz bir yandan mesajınızla mutluluktan ayakları yerden kesilecek, bir yandan da o en sevdikleri çikolataları yemeye doyamayacaklar. Kişiye özel hazırlanan sütlü harf çikolata, kendi harflerinizi seçebileceğiniz tam 22 tane sütlü harf çikolatadan oluşmaktadır. Ağırlığı 176 gram ve şık ambalajı içerisinde gönderilmektedir.
Konu Çizgisi
Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül Model 3

Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül


"Baba Sevgisi" çocukların en güçlü hissettikleri duygulardan biridir. Babanıza olan sevginizi dekoratif ve saydam bir ödül ile ölümsüzleştirmek ister misiniz? Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül üzerine sevgili Babanıza iletmek istediğiniz en güzel duygular işlensin ve sevginiz en şık hali ile babanızın masasını süsleyecek bir hediye olsun. "Baba Sevgisi" sizin için nasıl bir duygu? Babanızı hangi sözler ile onurlandırmak istersiniz? Sevginizi nasıl ifade etmek istersiniz? Tüm bunlar için oturun ve Babanıza olan en güzel duyguları bir kağıda yazın. Sonra bu sözleri çok şık olan Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül üzerine işleyelim. Akrilik malzemeden yapılmış olan Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül üzerine işlenecek olan sözleriniz, özel bir baskı tekniği ile basıldığından zamanla asla silinmez. Çok kalıcı ve anlamlı bir Babalar Günü Hediyesi düşünüyorsanız, Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül tam size göre.
Konu Çizgisi
Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül Model 5

Anlamlı Babalar Günü Hediyesi & Babaya Ödül


Babalar Günü Hediye seçenekleri içerisinde en anlamlı olanları şüphesiz, babanıza olan sevginizi ifade edebileceğiniz özel hediyelerdir. Babanıza ait kalbinizde taşımış olduğunuz en saf ve en temiz duygularınızı son derece şık bir Akrilik cam üzerine yazdırmayı ister misiniz? Siz dilerseniz "Canım Babam" ve ardından Babanızın "adını ve soy adını yazın ardından da babanız için kalbinizden geçen en güzel sevgi mesajlarını. Tarih ve kendi isminizi de eklediniz mi, ortaya inanılmaz şık ve duygu yüklü bir hediye çıkmış oluyor. Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül Model 5 üzerine sevgili Babanıza iletmek istediğiniz en güzel duygular işlensin ve sevginiz en şık hali ile babanızın masasını süsleyecek bir hediye olsun. "Baba Sevgisi" sizin için nasıl bir duygu? Babanızı hangi sözler ile onurlandırmak istersiniz? Sevginizi nasıl ifade etmek istersiniz? Tüm bunlar için oturun ve Babanıza olan en güzel duyguları düşünerek bir kenara yazın. Sonra bu sözleri çok şık olan Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül Model 5 üzerine verdiğimiz linkte hediye üzerine işlensin.
Konu Çizgisi

Babalar Günü Hediyesi Nasıl Olmalı?


Babalar Günü HediyeleriBebekken sizi öptüğünde sakallarından dolayı yüzünüzde tatlı bir kaşıntıya sebep olan, her gün sizi güldürmek ve tepkinizi görmek için yapmadığı acayiplikler kalmayan bir adam! O dönem için hakkında en ufak bir bilginizin olmadığı bu adam kimdi? Gözlerinizin içine pür dikkat ve büyük bir heyecan ile bakıp size sürekli olarak iki heceli "ba-ba" kelimesini söyletmeye çalışan birisi. Annenizden sonra sizinle en çok ilgilenen, ayağında sallayan, biberonunuzdan mama yedirmeye çalışan, daha çok hayatın eğlenceli yönünü paylaştığınız, hastalandığınızda anneniz ile birlikte hastane hastane gezdiren ve üzerinizde en az anneniz kadar emeği olan birisi! Evet bu özel kişi sizin sevgili Babanız! Biraz büyüyüp hayatı anlamaya başladığınızda anne ile babanızın ailenizin huzur ve devamlılığı için yapmış oldukları fedakarlıkları, özverileri, iş bölüşümünü görür ve onları daha çok takdir etmeye, daha iyi anlamaya başlarsınız. Anne ve babanızın sizin üzerindeki bu inanılmaz çabalarına ve emeklerine karşılık siz de onlara layık birer evlat olmaya gayret edersiniz. Şimdi yepyeni bir Babalar Günü yaklaşıyor! Babalar Gününde titiz ve özenli bir araştırma sonucu alacağınız Babalar Günü Hediyesi ile kıymetli babanızı onurlandırma ve mutlu etme zamanı! Naçizane seçeceğiniz Babalar Günü Hediyesi konusunda size tavsiyemiz, mümkünse ve bütçeniz ölçüsünde Babaya Kişiye Özel Hediyelerden birini seçmenizdir! Biz yukarıda sizleri ağırlıklı olarak Kişiye özel hediyeler ile buluşturmaya çalıştık. Umarız seçmiş olduğumuz hediyeleri beğenmişsinizdir.
Konu Çizgisi

Yorum Gönder

 1. Adsız5/24/2013

  Ellerinize sağlık tebrik ederim. Gerçekten Babalar günü için birbirinden güzel hediyeler önermişsiniz. Babalar günü biraz daha yaklaşsın bu hediyelerden Babam için bir tane seçeceğim.

  YanıtlaSil
 2. Adsız6/05/2013

  Biraz daha uygun fiyatlı babalar günü hediyesi olsa daha iyi olur

  YanıtlaSil
 3. Adsız6/12/2013

  ben çok beğenmedim

  YanıtlaSil

 
Top