Menu

Sevgiliye anlamlı güzel hediyeler
Erkek ve Bayan Sevgililer için Anlamlı ve Özel Hediye Fikirleri

Sizce sevgiliniz için alınabilecek en anlamlı hediye nedir? Aklınıza gelebilecek hediye fikirlerini aşağıda yer alan yorum kutusundan paylaşmayı unutmayınız lütfen! Sorduğumuz bu soruyu siz düşüne durun, biz de titiz bir çalışma neticesinde oluşturduğumuz en anlamlı hediye fikirlerimizi sizlerle paylaşalım. Bize göre, sevgilinizden size, sizden sevgilinize hediye edilen her şeyin özel bir anlamı ve özel bir mesajı vardır. Çünkü size alınan herhangi hediye, siz düşünülerek alınmıştır! Bu durumda o hediyenin ne olduğunun bir önemi var mıdır? Bu durumda hediyelerin galiba en anlamlısı, o hediyenin sizin için satın alınmış olmasıdır. Çünkü ucuz veya pahalı hiç fark etmez, hediye karşınızdaki kişiye duymuş olduğunuz sevginin en güzel ifadesidir. Ancak yine de, özellikle sevgililer, birbirlerine doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde alacakları hediyenin, özel olmasına ve seçecekleri hediyenin sevgilisine duyduğu aşkı, özlemi ifade etmesine özen gösterirler. Sevgiliniz elini her uzattığında sizi hatırlayacak, ya da gözü ne zaman görse size dair bir anıyı veya düşünceyi kafasında canlandıracak, kısacası sizi sevgilinize anlatacak özel bir hediye arıyorsanız, işte bu hediye anlamlı ve özel bir hediyedir.

Sevgiliye Aşkı İfade Edecek Anlamlı Hediyeler


Seçeceğiniz herhangi bir hediye, sevgilinizin beş duyu organına, kalbine, beyine hitap eden ve size dair izler taşıyan bir hediye ise, bu hediye sevgilinize verilebilecek En Anlamlı Hediyedir. Bu son sözümüzü açmakta biraz yarar var; Örnek vermek gerekirse; Uzaktaki sevgilinize, kullanmış olduğunuz parfümün kokusu ile denizden çıkarıp bir çakıl taşı bile gönderseniz, bu koku sizi sevgilinize anlatır! Bu çakıl taşı, sevgiliniz için en özel, en anlamlı şeylerden biri olur çıkar. Ya da, sizin bestelemiş olduğunuz veya sevgiliniz ile ortak dinleyip birbirinize hediye ettiğiniz bir şarkıyı, sevgiliniz ne zaman dinlese, sürekli sizinle olan güzel hatıraları beyninde canlanır. Yine örneğin; O'nu düşünerek yazdığınız, sizi anlatan bir şiir, bir mektup! Bu da yine son derece anlamlı olacaktır! Belki cep telefonunuzdan sevgilinize gönderdiğiniz ilk "Seni Seviyorum" mesajı! Bu mesajı sevgiliniz sizi sevdiği ve nefes aldığı her dakika saklayacaktır belki de! Yani anlayacağınız cep telefonu ile gönderilmiş bir sevgi mesajı bile, yeri geldiğinde sevgiliniz için yeryüzünün en anlamlı armağanı olur! Anlamlı hediyeleri daha da çoğaltmak mümkün! Mesela, sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz muhteşem bir güne ait, çok özel bir fotoğrafı doğum gününde çerçeveletip O'na hediye ettiğinizde, bu hediyenin sevgiliniz için anlamını ve değerini varın siz tahmin edin! Yeryüzünde sevgiliniz için var mı bundan daha anlamlı bir hediye?

Sevgilinize, doğum günü için ya da özel sayılan, sevgililer günü, yılbaşı gibi günlerde alabileceğiniz ve size dair mesajlar, görseller taşıyan kişiye özel hediye önerilerinde bulunmak istiyoruz. Eminiz ki, siz de sevgiliniz de bu hediyeleri uzun yıllar saklayacak ve ikiniz için de özel ve anlamlı hediyeler olacaktır.

Erkek ve Bayan Sevgiliye Anlamlı Özel Hediyeler


Erkek Sevgiliye Anlamlı Hediyeler- Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömlek


Kişiye Özel Gömlek
Erkek Sevgilinize, içerisinde en sevgi dolu mesajlarınızı yazarak son derece anlamlı bir hale getirebileceğiniz Kişiye Özel Beyaz Erkek Gömlek hediye etmeye ne dersiniz? Bu gömleğin manşet kısmına dilediğiniz özel mesaj "İyi ki doğdun! Seni Seviyorum..","Dünyanın en tatlı sevgilisine...","Seni ömrümce seveceğim..." yazılabiliyor. Ayrıca, gömlek kol ve cep kısmına ister sadece sevgilinizin isminin ve soy isminin baş harflerini, isterseniz her ikinizin isim baş harflerini yazdırabiliyorsunuz! Bu hali ile ortaya ne mi çıkıyor? Erkeğin en çok tercih ettiği kıyafetlerden biri olan gömlek, olabilecek en anlamlı hediyelerden birine dönüşüyor! Erkek sevgilinize ister doğum günü hediyesi, ister yıldönümü hediyesi ister yılbaşı hediyesi olarak rahatlıkla düşünebilirsiniz! Diğer kişiye özel gömlek modelleri için lütfen tıklayın: Kişiye Özel Gömlek

Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Bardak

Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Bardak
Nedir kuzum şu aşkın anlamı? Birlikte bazen hiç olmadık, çok sıradan bir şeyleri bile paylaşmak değil midir? Aşkın anlamı bazen göz göze bakışmak, bazen el ele tutuşmak, bazen de güvenle O'na yaslanıp içerisinde O'nu düşlediğiniz sonsuzluğa bakmak değil midir? Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Bardak, sonsuz aşkınızı iki romantik kupa bardak üzerinde buluşturan sıra dışı bir tasarım! Üzerinde sonsuzluk sembolü bulunan ve yan yana geldiğinde gerçek anlamda Aşkı ifade eden Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Bardak, Sevgiliniz hediye edebileceğiniz en anlamlı armağanlardan biri! Kişiye özel olarak hazırlanan bu kupa bardağın üzerinde isimleriniz, size özel tarih ve sevgi mesajınız ile romantizmin son halkası tamamlanmış oluyor! Sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak da görebileceğiniz Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Bardağı kişiye özel hale getirmek için gerekli bilgileri ilgili alanlara girmeyi sakın ha, unutmayın!

Melek Sevgilim Ürünleri‏ (Yapboz, Masa Saati, Duvar Saati, Kupa)

Melek Sevgilim Ürünleri‏
Hayat Sevgililere güzel! Bir kere insan aşık oldu mu ve bu aşka da bir karşılık buldu mu, kendisini artık dünyanın en özel insanı olarak görmeye başlar! Sadece bununla da kalmaz, hayatının merkezinde artık sadece sevgili ve aşk vardır... Ekonomi mi çökmüş, sınav notları kötü mü gelmiş, arabayı mı çizmişler dünya umurunda olmaz! Ya da şöyle diyelim; sevgilisi dışında hiçbir şey moralini bozmaya yetmez! Eğer sizin de böyle aşık olduğunuz bir sevgiliniz varsa, gözünüz O'ndan başkasını görmüyorsa ve artık O'nun insan ötesi bir varlık (melek) olduğunu düşünüyorsanız hediyenize "Merhaba" diyebilirsiniz. Melek Sevgilim Ürünleri‏, sevgilinizin aklını başından alacak, sevginizi en anlamlı şekilde ifade edebileceğiniz en romantik hediye seçeneklerinden biri! Melek Sevgilim Ürünleri şu seçeneklerden oluşmaktadır; kare duvar saati, masa saati, kalp şeklinde yapboz, mouse pad, sihirli kupa ve seramik kupa! Sitemiz içerisinde yer alan diğer romantik hediyelere de bakmak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz; Sevgiliye Romantik Hediyeler    

Kız Arkadaşa Anlamlı Hediyeler- Pırlantalı Melek Kanadı Kolye


Pırlantalı Melek Kanadı Kolye
Kadınların "bir melek mi, yoksa bir şeytan mı?" olduğu aslında nereden baktığınız ile çok alakalıdır! Kadınların kalbine inmeyi, oraya yerleşmeyi başardınız mı karşınızda bir melek görürsünüz! Ancak oraya yerleşip de kendi iradeniz ile çıkmayı istediğiniz takdirde başınıza neler geleceğini, artık varın siz düşünün! İşin şakası bir yana, deliler gibi sevdiğiniz, gönlünüzün kapılarını sonuna kadar araladığını bir kadın yaptığı her şeyle kalbinizin prensesidir! O sizin biricik iyilik meleğinizdir! Şimdi bu meleği anlamlı bir hediye ile ödüllendirmenin vakti! Melek kanadı şeklindeki göz kamaştırıcı tasarımı ile 14 ayar altın kaplama Pırlantalı Melek Kanadı Kolye, doğum günü ya da yıldönümü gibi özel günlerde biricik aşkınıza verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri! Bu zarif kolye üzerinde yer alan 0,01 ct. pırlanta ise kolyenin değerini daha da katlıyor! Kız arkadaşınızın çok beğeneceğini düşündüğümüz Pırlantalı Melek Kanadı Kolye, taşıdığı anlam itibariyle de, şıklığı ile de yıllarca boynundan inmeyecek son dece özel bir armağan! Hatırlatmamız gerekirse, bu ürünü sipariş etmeniz halinde Kargo Bedava!". Özel ve şık bir siyah hediye kutusu içerisinde yer alan Pırlantalı Melek Kanadı Kolye, altın suyu ile üretilmediğinin kanıtı olarak mücevher sertifikası ile birlikte gönderiliyor! Sitemiz içerisinde yer alan diğer bayan kolye modellerine buradan bakabilirsiniz; Bayan Kolyeleri

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler - Sevgiliye Özel Mesajlı Duvar Saati

Sevgiliye Özel Mesajlı ve Tarihli Duvar Saati
Romantizmin sınırlarında dolaşan biriyseniz, sevgilinizin ayakları bu hediyeniz ile yerden kesilecek. Sevgililer Günü Hediyesi veya Doğum Günü hediyesi için Romantik bir hediye olarak bu hediyeden daha özeli düşünülebilir mi?. Sevginizi, Ona her saniye göstermek istiyorsanız Kişiye Özel Mesajlı ve Tarihli Duvar Saati tam aradığınız hediye. Kişiye Özel Mesajlı ve Tarihli Duvar Saati, üzerinde Ay dede üzerinde Romantik dakikalar geçiren ve öpüşen bay ve bayan çift sevgililer yer alıyor. Bu saat üzerinde dilerseniz tanışma yıl dönümünü, dilerseniz doğum gününüzü veya Sevgililer Gününü ekletebilirsiniz. Bunun yanında bir de sevgilinize kalbinizden geçen en anlamlı en özel sözleri ekletebileceğiniz bu duvar saati, sevgiliniz için çok özel ve kıymetli bir saat olacaktır. Bu saat sizin ve sevgilinizin isimleri ile daha da sevimli ve kişiye özel hale geliyor. Sevgiliye Ne Hediye Alınır? Bu soruyu günlerdir kendinize soruyor ve hala sevgilinize güzel bir hediye keşfedemediyseniz, sıkı durun! Sevgiliniz için hediyeniz ve Doğum Günü Sürprizi bir arada ve tek üründe!

Sevgiliye Anlam Dolu Hediyeler & Gümüş İnci Bileklik

İnci Bileklik
Size kalbini sonuna kadar açan biricik kız arkadaşınıza sevimli ve aynı zamanda özel bir hediye isterseniz, bileklerine bahar havası getirecek gümüş inci kolye tam size göre! Bu bilekliğin sevgilinize ileteceği mesaj ya da anlam; Onun sizin için adeta bir inci tanesi kadar değerli ve özel olduğudur! 

Kalbinizin Cennet Köşesine Sonsuz Sevgiler & Taşlı Sonsuzluk Kolye

Taşlı Sonsuzluk Kolye
Bu hayatta ki en büyük hayaliniz, bir ömür boyunca yalnız Onunla olmaksa, siz aşkın değim yerindeyse dibini yaşıyorsunuz demektir! Onunlayken gülmek, Onun yanında mutlu olmak, ağlamak, üzülmek ve sonsuza kadar yaşama dair ne varsa her şeyi sadece sevgiliniz ile paylaşmak! Gönlünüzden geçen bu büyük sevgiyi sevgilinize anlamlı bir hediye ile ifade etmek ister miydiniz? Eğer cevabınız "Evet" ise, üzeri taşlarla süslenmiş olan ve en önemlisi de "Sonsuz Sevgiyi" olabilecek en şık şekilde ifade eden Taşlı Sonsuzluk Kolye, Aşkınıza sonsuz değer katacak! Sonsuz aşkı, sonsuz paylaşımı ve sonsuz bir hayatı yalnızca Ona atfetmek için size Taşlı Sonsuzluk Kolye yeter! 

Dillere Destan Efsane Aşklar Ürünleri

Dillere Destan Aşklar Ürünleri
Aşkınız kalbinize sığmamaya mı başladı? Onu düşünürken heyecandan yerinizde duramıyor musunuz? O halde Siz, Ona fena halde abayı yakmışsınız! Bir dakika bile sevgilinizden ayrı kalmak, sesini duymadan bir gün geçirmek sizin için gerçek bir kabusa dönüyorsa, gerçekten siz çok aşıksınız! Bu durumda sizin tarihe mal olmuş, efsanelere konu olmuş aşıklardan hiçbir farkınız yok! Aslında bu güne kadar sevgiliniz ile yaşadıklarınızı, Ona karşı hislerinizi birileri kaleme alsa, romana çevirse veya öyküsünü yazsa, belki sizin aşkınızın da "Ferhat ile Şirin'den ya da Kerem ile Aslı'dan" geri kalır bir aşk olmadığı çok rahat bir şekilde anlaşılacaktır. Saydığımız isimlerin bu kadar meşhur olmasında ve aşklarının bu denli tanınmasında edebiyatçıların parmağı var! Şimdi önereceğimiz hediyelik ürün ile, aşkınızı "Best Of Aşıklar" listesine yer alan meşhur aşıklar listesine siz de isimlerinizi yazdırabileceksiniz! "Kerem ile Aslı","Ferhat ile Şirin","Romeo ve Juliet" gibi ünlü aşılar arasında sizin ve sevgilinizin isimi! İşin esprisi bir yana Dillere Destan Aşklar Ürünlerini kişiye özel hale getirerek, sevgilinize son derece anlamlı bir hediye hazırlayabilirsiniz! Sevgilinize fiyatı ile çok ucuz ve aynı zamanda anlamlı bir hediye için bu ürünü tavsiye ediyoruz. Dillere Destan Aşklar Ürünleri; Sihirli Kupa Bardak, Beyaz Kupa Bardak, Magnet ve Puzzle ürünlerinden oluşmaktadır. Beğendiğiniz ve seçeceğiniz ürünü kişiye özel hale getirmeyi unutmayınız!

Biricik Aşkınızı Ödüllendirin & Sevgiliye Kişiye Özel Mini Plaket

Sevgiliye Kişiye Özel Mini Plaket
Aşk dediğimiz şey, kalbe davet edilen bir duygu olmadığı gibi, ansızın "Çat Kapı" gelen davetsiz bir misafir gibidir! Kafanızda aşık olmayı asla planlayamazsınız! Bir bakmışsınız ki, hiç beklemediğiniz bir anda hayatınızın kişisini bulmuşsunuz ve bir anda Ona aşık olmuşsunuz! Eğer hayatınızın insanı ile tanıştıysanız ve bunu kalbinize bir lütuf ya da bir ödül gibi görüyorsanız, o halde şimdi bu güzelliği ödüllendirme sırası sizde! Biricik sevgilinize kişiye özel olarak hazırlanan Sevgiliye Kişiye Özel Mini Plaket vererek, Onu inanılmaz mutluluklara sevk edebilirsiniz! Mutluluktan ayaklarını yerden kesecek olan Sevgiliye Kişiye Özel Mini Plaket, tüm özel günlerde sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri! Mini Plaket ile hem bir tanecik aşkınızı mutlu edecek, hem de üzerinde tamamen Ona ithaf edilmiş mesajınızı ileteceksiniz! 

Sevgililere Özel Ahşap Yuvarlak Duvar Saati

Sevgililere Özel Ahşap Yuvarlak Duvar Saati
Sevgilinize hissettiğiniz o yüce sevgiyi ne dağlara ne de taşlara yazın! İyisi mi siz aşkınızın ismini Sevgililere Özel Ahşap Yuvarlak Duvar Saati üzerine yazın! Üzerinde isimleriniz ile anlam kazanacak olan bu özel duvar saatinin ayrıca sizin için önem arz eden tarih bölümü de var! İster üzerine sevgilinizin doğum günü tarihini yazın, ister tanışmanızın üzerinden geçen bir yılın şerefine tanışma yıldönümünüzü yazın! Sevgililere Özel Ahşap Yuvarlak Duvar Saati, sade ve doğal tasarımı ile kız arkadaşınıza verebileceğiniz alternatif anlamlı hediyelerden biri! 

Bayan Sevgilinize Anlamlı Bir Bileklik & Pırlanta LOVE Bileklik 

Pırlantalı Love Bileklik
Şık ve sıra dışı tasarımı ile Pırlantalı Love Bileklik, tüm gözlerin dikkatini sevgilinizin bileklerine çekecek kadar göz kamaştırıcı! Üzerinde "Love" yazısı bulunan Pırlantalı Bileklik, spor giyinmekten hoşlanan bayan sevgilinizin bileklerine çok yakışacak! Eşinize veya sevgilinize doğum günü hediyesi ya da sevgililer günü hediyesi olarak verebileceğiniz Pırlantalı Love Bileklik ile bu özel günler daha da anlamlı hale geliyor.

Sevgiliye Sürpriz Anlamlı Hediyeler - Okyanusun Kalbi Kolye Seti

Okyanusun Kalbi Kolye Seti
Biliyoruz ki, Onun tırnağını, hatta saçının telini dünyalara değişmezsiniz! Varlığı ile sizlere yaşama kaynağı olan, sizi mutluluklara gark eden biricik aşkınıza yıldönümü veya doğum günü için öyle bir hediye tavsiye ediyoruz ki, tıpkı sevgiliniz gibi bu hediyenin de hediyeler dünyasında eşi ve benzeri yok! Bu kadar iddialı ve bu kadar anlamlı bir armağan!  Neden bir eşi ve benzeri yok ve neden çok anlamlı biliyor musunuz? Çünkü doğadaki hiçbir doğal inci, bir diğeri ile aynı değildir! Bu sebeple bu inci kolye yeryüzünde bir tek sizin sevgilinizde olacak! Sevgilinize inanılmaz orijinal bir hediyeye bakıyorsunuz şu an! İstiridyenin İçerisinden Çıkan gerçek inci! Özel konserve kutusu içerisinde yer alan birinci sınıf kalitede Akoya incisi. Bunu özellikle vurgulamamız gerekiyor çünkü, piyasada satılan incilerin bir çoğu AAA kalitesine sahip değil! Eğer kaliteli incili kolye satın alacaksanız özellikle AAA kalitesine sahip olmasına dikkat etmelisiniz! Üzeri son derece zarif Swarovski, Yakut, Zümrüt, Safir taşlarla süslenmiş 925 ayar Saf Gümüşten imal edilmiş kolye ucu... Esneyebilme kabiliyetine sahip, ışıl ışıl görüntüsü ile göz kamaştıran ve yaklaşık 45 cm uzunluğunda yine 925 ayar saf gümüş zincir! Gerçekten de sevgilinize çok anlamlı bir hediye olsun istiyorsanız bu özel hediye setini tavsiye ediyoruz!

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler - Mermer Tabanlı Oscar Ödülü

Değil bu yılın, yüzyılın en iyi sevgilisini pırıl pırıl Altın Sarısı Oscar Heykelcik Ödülü ile ödüllendirmek ister miydiniz? O, bu ödülü çoktan ve fazlası ile hak etti! Neden derseniz? Sizi bir an olsun yalnız bırakmayan, uzakta olduğunuzda da telefonunuzu sevgi mesajlarına boğan biricik aşkınıza, ne kadar mükemmel bir sevgili olduğunu Oscar heykelciği en iyi şekli ile ifade edebilirsiniz! Piyasada satılan diğer sıradan Oscar Heykelciklerine göre bu ürün, Mermer kaide üzerine oturtulmuş! Bu yönü ile daha uzun süreli kullanıma ve bulunduğu yerde daha şık bir görünüme sahiptir!

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler - Sevgiliye Özel Dekor Hediye Gözyaşı Ödülü

Sevgiliye Özel Dekor Hediye Gözyaşı Ödülü
Canınızdan çok sevdiğiniz biricik sevgilinize her zaman gülmek yakışır! Ancak hayatın içerisinde zaman zaman ağlamak da var! Belki de hayatın bir bölümünü göz yaşından ibaret  olması sebebi ile mutlulukların anlamı daha iyi biliniyor! Tıpkı hastayken sağlığın kıymetini, geceyken gündüzün kıymetini, kışken yazın kıymetini bildiğimiz gibi! Şimdi neden göz yaşından bahsettik biliyor musunuz? Çünkü üstte görmekte olduğunuz ürün, göz yaşı damlası şeklinde tasarlanmış şahane bir masa üstü süsü! Üzerinde yağmur damlası sembolü bulunan ve asla zamanla silinmeyecek lazer işleme yöntemi ile yazıların işlendiği son derece anlamlı bir plaket... Arka fonunda mermer görünümü bulunan ve son derece dayanıklı akrilik malzeme ile oluşturulmuş bu özel plaket ile sevgilinize tüm özel günler için son derece anlamlı bir hediye hazırlamanız an meselesi! Üzerine sevgiliniz ve kendinizin isimlerinizi ve istediğiniz romantik mesajınızı yazdırabiliyorsunuz. Mermer plaket dayanıklı yapısı ve dekoratif görüntüsü ile sevgilinizin ofis masasında en güzel yeri kapacak! Dolayısıyla her baktığında sizi ve Ona duyduğunuz sevgiyi hatırlatabilecek çok özel hediyelik!

Bayan Sevgiliye Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük

Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük
Nazara inananlardansanız ve başınıza gelen uğursuzlukları nazara bağlıyorsanız, sizin bir nazar boncuğuna ihtiyacınız var demektir. Kişileri kem gözlerden ve uğursuz bakışlardan koruduğuna inanılan "nazar boncuğu" şimdi son derece şık bir yüzük üzerinde yeniden tasarlandı. Üzerinde ayrıca isim baş harfi yazılı olan bu harika yüzüğü parmaklarınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz. Sevgilisine özel bir yüzük hediyesi düşünen sevgili erkeklere bu ürünü tavsiye ederiz. Bir yandan sevgilinizi nazarlardan koruyacak olan bu yüzük, diğer yandan şık görüntüsü ile görenleri adeta büyüleyecek. Sevgilinize isminin baş harfinden oluşan ve nazar boncuğu ile süslenmiş özel bir yüzük hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük tamamen sevgilinizin isminin baş harfinden oluşuyor. Narin parmaklarda son derece şık bir görüntü sergileyecek olan Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük, sevgiliye doğum günü hediyesiyıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz en ideal hediyelerden biri. Kendi isminin baş harfinden oluşan bir yüzüğü parmağında taşımak, inanıyoruz ki, sevgilinizi de heyecanlandıracak ve inanılmaz şekilde mutlu edecektir. Üzerinde istediğiniz harfi yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük sadece sizin isminizin baş harfine özeldir ve sizin için üretilir.

Bayan Sevgiliye Üzerinde İsim Yazılı Kişiye Özel Kolye

Else Silver Kişiye Özel Kolye
Kız arkadaşınızın kendisi gibi, ismi de sizin için çok özel ise, yaklaşan doğum gününde Ona üzerinde isminin yazılı olacağı şık bir kolye armağan edebilirsiniz! Gümüş üzeri 14 Ayar Altın kaplama Kişiye Özel Kolye, sevgilinizin güzelliğine şıklık kazandırırken aynı zamanda da her zaman hatırası olacak çok anlamlı bir armağan olacaktır!

Aşkınızı Anlamlı Bir Yüzük İle Göstermek İster Misiniz?

Kalpli Tek Harf Yüzük
Kadınlar aşktan ne beklerler? Bir kere, ilgi ve sevgi bekledikleri malum! Bununla birlikte değer verildiğini bilmek, özel olduğunu hissetmek isterler! Eğer sizin de hayatınıza, iliklerinize kadar aşık olduğunuz bir kadın varsa, O'na olan sevginizi de anlamlı bir hediye taçlandırmak isterseniz, Kalpli Tek Harf Yüzük tam size göre! Üzerinde sevgilinizin isminin baş harfini taşıyacak olan Kalpli Harf Yüzük ile, hem sevgilinize ne kadar sevdiğinizi belli edecek, hem de O'nun ismine olan hayranlığınızı da sergilemiş olacaksınız! Gümüş üzeri 14 Ayar Altın kaplama olan bu özel yüzük, özel hediye kutusu içerisinde satışa sunulmaktadır! Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı, yıldönümü gibi tüm özel günlerde en anlamlı hediye olarak imdadınıza yetişecek çok özel bir armağan!  

Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve

Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve
Romantik ve mutlu anlarınızı sonsuza kadar hatırlamak ve her baktığınızda yeniden bu özel mutluluğu yaşamak için, içerisinde sevgiliniz ile birlikte yer aldığınız en güzel fotoğraf karesini son derece şık ahşap çerçeve içerisine yerleştirebilirsiniz! Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve ile, mutlu anlarınıza değer katacaksınız! Her an masanızın üzerinde ve gözlerinizin önünde yer alacak olan bu özel fotoğraf, günü tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atmaya yetecektir! Kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza anlam dolu bir hediye için, içerisinde birlikte mutlulukla yer aldığınız özel bir fotoğraf paha biçilemez!

Esprili ve Anlamlı Hediyeler - Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikası

Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikası
Kıskanç bir sevgiliniz mi var? Onu çok seviyorsunuz ama bir türlü inandıramıyor musunuz? Her görüştüğünüzde sizden aşkınızı ispat etmenizi ya da kanıtlamanızı mı istiyor? O halde şimdi sıkı durun! Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikası ile aşkınızın kapı gibi bir belgesi oluyor! Sevgiliniz kişiye özel olarak hazırlanan ve üzerinde mutlu bir fotoğrafınızın yer alacağı Aşk Tescil Sertifikası ile aşkınızdan asla kuşku duymayacak! Sevgilinizi sevginize ikna etmek, Ona ne kadar bağlı ve sadık olduğunuzu göstermek için kapı gibi bir belge arıyorsanız, size Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikası yeter! Sevgili çiftlerin yüreğini ferahlatacak bu özel ve anlamlı hediye, tüm özel günler için sevgiliye armağan edilebilecek en orijinal hediyelerden biri! Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikasını tamamen siz hazırlıyorsunuz! Özel çerçevesi içerisinde yer alan ve eskitme bir fon üzerine fotoğraflarınız, size özel tarih ve isimleriniz ile anlamlı kazanacak olan Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikası, sevgilinizin her an karşısında duracak ve her baktığında tebessümle sizi anabileceği özel bir hediye! 
Sevgiliye hediyeler

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top