Sevgiliye Anlamlı Hediyeler

Sevgilinize hem anlamlı hem de özel hediye mi arıyorsunuz? Erkek ve Bayan Sevgiliye alınabilecek en anlamlı ve özel hediyeler burada.

anlamlı hediyeler
Sizce sevgiliniz için alınabilecek en anlamlı hediye nedir? Aklınıza gelebilecek hediye fikirlerini aşağıda yer alan yorum kutusundan paylaşmayı unutmayınız lütfen! Sorduğumuz bu soruyu siz düşüne durun, biz de titiz bir çalışma neticesinde oluşturduğumuz en anlamlı hediye fikirlerimizi sizlerle paylaşalım. Bize göre, sevgilinizden size, sizden sevgilinize hediye edilen her şeyin özel bir anlamı ve özel bir mesajı vardır. Çünkü size alınan herhangi hediye, siz düşünülerek alınmıştır! Bu durumda o hediyenin ne olduğunun bir önemi var mıdır? Bu durumda hediyelerin galiba en anlamlısı, o hediyenin sizin için satın alınmış olmasıdır. Çünkü ucuz veya pahalı hiç fark etmez, hediye karşınızdaki kişiye duymuş olduğunuz sevginin en güzel ifadesidir. Ancak yine de, özellikle sevgililer, birbirlerine doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde alacakları hediyenin, özel olmasına ve seçecekleri hediyenin sevgilisine duyduğu aşkı, özlemi ifade etmesine özen gösterirler. Sevgiliniz elini her uzattığında sizi hatırlayacak, ya da gözü ne zaman görse size dair bir anıyı veya düşünceyi kafasında canlandıracak, kısacası sizi sevgilinize anlatacak özel bir hediye arıyorsanız, işte bu hediye anlamlı ve özel bir hediyedir.

Erkek ve Bayan Sevgiliye Anlamlı Hediyeler


Erkek sevgiliye anlamlı hediyeler

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak


Erkek arkadaşınıza hem ufak, hem kullanışlı, hem de anlamlı bir doğum günü hediyesi vermek ister misiniz? Sevgiliniz madem ki sigara kullanıyor, o halde çakmağı da havalı ve kendine özel bir şey olsun! Ön yüzüne erkek arkadaşınızın fotoğrafını, arka yüzüne ise O'nu ne kadar değerli bulduğunuzu ifade edecek bir mesajınızla hazırlanacak Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak ile sevgilinize en güzel hediyelerden birini verebilirsiniz. Üzerinde sevginizin somut bir şekilde yer alacağı çakmağı sevgiliniz her kullandığında O'na olan aşkınızın gücünü ta derinlerden hissedebilecek!

Sevgiliye Sürpriz hediye

Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi


Duygularınızı nostaljik bir hediye olan mesaj şişesi ile göstermeye ne dersiniz? İçinde deniz kabukları, kumlar ve mesaj kağıdı bulunan Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi ile sevgilinize en anlamlı sürprizlerden birini yapabilirsiniz! Mesela mesaj Şişesi ile Neler Yapılabilir? Sevgilinize evlilik teklifinizi Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi ile benzersiz bir şekilde yapabilirsiniz! Kız arkadaşınıza ilan-ı aşkta bulunmak için ya da doğum günü kutlama mesajınızı da keza yine mesaj şişesi içerisindeki kırmızı rulo kağıda yazdırabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanacak mesaj kağıdı ile, sevgilinize anlam dolu bir hediye verebilirsiniz.

sevgiliye hediye Fotoğraflı Çikolatalar

Kişiye Özel Hediyelik Çikolatalar Kalp Kutuda 


Seçeceğiniz herhangi bir hediye, sevgilinizin beş duyu organına, kalbine, beyine hitap eden ve size dair izler taşıyan bir hediye ise, bu hediye sevgilinize verilebilecek En Anlamlı Hediyedir. Bu son sözümüzü açmakta biraz yarar var; Örnek vermek gerekirse; Uzaktaki sevgilinize, kullanmış olduğunuz parfümün kokusu ile denizden çıkarıp bir çakıl taşı bile gönderseniz, bu koku sizi sevgilinize anlatır! Bu çakıl taşı, sevgiliniz için en özel, en anlamlı şeylerden biri olur çıkar. Ya da, sizin bestelemiş olduğunuz veya sevgiliniz ile ortak dinleyip birbirinize hediye ettiğiniz bir şarkıyı, sevgiliniz ne zaman dinlese, sürekli sizinle olan güzel hatıraları beyninde canlanır.

Yıldönümümüz Kutlu Olsun Aşkım Yastık

Sevgiliye Hediye & Yıldönümü Yastığı


Yine örneğin; O'nu düşünerek yazdığınız, sizi anlatan bir şiir, bir mektup! Bu da yine son derece anlamlı olacaktır! Belki cep telefonunuzdan sevgilinize gönderdiğiniz ilk "Seni Seviyorum" mesajı! Bu mesajı sevgiliniz sizi sevdiği ve nefes aldığı her dakika saklayacaktır belki de! Yani anlayacağınız cep telefonu ile gönderilmiş bir sevgi mesajı bile, yeri geldiğinde sevgiliniz için yeryüzünün en anlamlı armağanı olur!

Sevgili Cüzdanı

Sevgiliye Hediye & Sevgili Cüzdanı


Anlamlı hediyeleri daha da çoğaltmak mümkün! Mesela, sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz muhteşem bir güne ait, çok özel bir fotoğrafı doğum gününde çerçeveletip O'na hediye ettiğinizde, bu hediyenin sevgiliniz için anlamını ve değerini varın siz tahmin edin! Yeryüzünde sevgiliniz için var mı bundan daha anlamlı bir hediye? İşte karşınızda hem duygularınızı pekiştirecek, hem de sevgilinizi mutlu bir tebessüm yaşatacak olan, tıpkı evlilik cüzdanı şeklinde sevgililik cüzdanı! 

Sevgililere Özel Ahşap Aşk Defteri

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler & Aşk Defteri


Sevgilinize, doğum günü için ya da özel sayılan, sevgililer günü, yılbaşı gibi günlerde alabileceğiniz ve size dair mesajlar, görseller taşıyan kişiye özel hediye önerilerinde bulunmak istiyoruz. Eminiz ki, siz de sevgiliniz de bu hediyeleri uzun yıllar saklayacak ve ikiniz için de özel ve anlamlı hediyeler olacaktır..   

sevgiliye anlamlı hediyeler

Sevgiliye 100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu 


Hayat Sevgililere güzel! Bir kere insan aşık oldu mu ve bu aşka da bir karşılık buldu mu, kendisini artık dünyanın en özel insanı olarak görmeye başlar! Sadece bununla da kalmaz, hayatının merkezinde artık sadece sevgili ve aşk vardır... Ekonomi mi çökmüş, sınav notları kötü mü gelmiş, arabayı mı çizmişler dünya umurunda olmaz! Ya da şöyle diyelim; sevgilisi dışında hiçbir şey moralini bozmaya yetmez! Eğer sizin de böyle yoğun aşk duyguları beslediğiniz bir sevgiliniz varsa ve gözünüz O'ndan başkasını görmüyorsa bu kavanozla Onu çok mutlu edebilirsiniz. 

İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye

Sevgiliye Anlam Dolu Hediyeler & İstiridye İnci Kolye


Size kalbini sonuna kadar açan biricik kız arkadaşınıza sevimli ve aynı zamanda özel bir hediye isterseniz, bileklerine bahar havası getirecek gümüş inci kolye tam size göre! Bu kolyenin sevgilinize ileteceği mesaj ya da anlam; Onun sizin için adeta bir inci tanesi kadar değerli ve özel olduğudur! Gerçek istiridye kabuğu içerisinde konulmuş olan inci tanesi, hem şık, hem de büyüleyici bir güzellikte. Üstelik fiyatıyla da oldukça cazip bir hediye seçeneği. 

Sevgiliye anlam dolu hediye

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık


Onunla birlikte yağmurda ıslanmak, minik kıskançlık krizleri, kavgalar, tartışmalar, özlem dolu ayrılıklar, birlikte gezilerde, pikniklerde, davetlerde düğünlerde bulunmak! Kısacası aşkınız da tıpkı bir sinema filmi gibi mi? Gelin aşkınızı anlatacak en güzel 3 fotoğraf karesi ile sevgilinbize anlamlı bir sürpriz yapın! Film şeridi şeklinde tasarlanmış olan ve yan yana 3 adet fotoğrafınızın yer alacağı Kişiye Özel Film Şeridi Yastık, hem sıra dışı, hem de en anlamlı hediyelerden biri!

sevgiliye özel hediyeler

Doğum Gününe Özel Karakalem Hediye Seti


Biliyoruz ki Sevgiliye hediye almak son derece hassas ve önemli bir şey! Hani O'na hediyenizi uzattığınızda, mutluluğu yüzüne yansır ya? Hani hediyeyi büyük bir heyecanla açtığında "Aşkımmmm" diye size can-ı gönülden seslenir ya? Ardından boynunuza sarılıp sıcak bir öpücük kondurur ya yanağınıza? İşte bu mutluluk tarif edilemez bir mutluluktur. İşe karşınıza sevgilinize bu mutluluğu dolu dolu yaşatacak en orijinal doğum günü hediyesi! Profesyonel ressamlar tarafından hazırlanan Doğum Gününe Özel Karakalem Hediye Seti karşınızda! 1 Adet portre resim, 1 adet resminizin basılı olacağı kupa bardak, 1 Adet masa saatinden oluşan bu ürünün fiyatını ve çizim aşamalarını daha detaylı görmek istiyorsanız, resim üzerine tıklamanız gerekiyor.

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler

Sevgiliye Aşk Dolu Anlamlı Hediye Sepeti


Sevgiliniz için ne yapsanız da aşkınızı en anlamlı şekilde gösteresiniz! Bunun için ansiklopedileri karıştırmaya ya da bilge kişilerden öğütler almaya gerek yok:) İçerisinde her güne farklı 1 mesajın olduğu ve tamı tamına 365 adet romantik aşk sözlerinden oluşan bu sepet ile sevgilinize en anlamlı hediyelerden birini verebilirsiniz. Her Güne 365 Adet Aşk Mesajı Kutusu ile, adeta kız arkadaşınızın kalbine dokunacaksınız! Son derece romantik bir hediye kategorisi içerisinde yer alan Her Güne 365 Adet Aşk Mesajı Kutusu içerisinde her gün için aşk dolu bir mesaj yer alıyor. 

Güzeller Güzeli Sevgilime Hediye Sepeti

Güzeller Güzeli Sevgilime Hediye Sepeti


Zavallı kalbiniz. O'nu gördüğü ilk dakikadan itibaren normal çalışma temposunun 2 katına ulaşmış durumda. Allah'tan ki aşk kalbe zararlı değil, bilakis kalbin yaşam pınarı. Eğer sizin de aşktan dolayı çok yorulan bir kalbiniz varsa, aşkıma en büyük şahit kalbim diyorsanız, bunu çok anlamlı bir hediye ile sevgilinize gösterebilirsiniz. Güzeller Güzeli Sevgilime Hediye Sepeti, hem şık sepet sunumu, hem de içerisinde yer alan mutluluk verici hediyeleri ile, bayan sevgilinize kendini özel hissettirecek en güzel ürünlerle kombinasyon edilmiş. 

Aşkımıza Ayılar Şahit Hediye Sepeti

Aşkıma Kalbim Şahit Hediye Sepeti


İşte bu sepet içerisinde sizi ve kız arkadaşınızı simgeleyen 2 adet son derece şirin ve kesinlikle sevgilinizin yatak odasında baş ucunda tutacağı pelüş ayı oyuncaklar yer alıyor. Beyaz hediye sepeti içerisinde aynı zamanda kocaman bir kalp yastık ve üzerine "Seni Seviyorum" yazısı bulunuyor. Dahası, kalp şişe içerisinde leziz kalp şekerler ve gönlünüzden geçen en özel mesajların yer aldığı bir mektup aşkınıza tercüman oluyor. Sevgilinize özel günler için hemn anlamlı, hem de romantik bir hediye sepeti arıyorsanız, Aşkıma Kalbim şahit Hediye Sepeti tam da size göre.

Seni Çok Seviyorum Sevgilim Kupa Bardağı

Seni Çok Seviyorum Sevgilim Kupa Bardağı


Nedir kuzum şu aşkın anlamı? Birlikte bazen hiç olmadık, çok sıradan bir şeyleri bile paylaşmak değil midir? Aşkın anlamı bazen göz göze bakışmak, bazen el ele tutuşmak, bazen de güvenle O'na yaslanıp içerisinde O'nu düşlediğiniz sonsuzluğa bakmak değil midir? Çiftlere Özel Seni Çok Seviyorum Kupa Bardak sonsuz aşkınızı kupa bardak üzerinde şipşirin bir şekilde buluşturan romantik bir tasarım! 

Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Bardak

Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Bardak


Üzerinde sonsuzluk sembolü bulunan ve yan yana geldiğinde gerçek anlamda Aşkı ifade eden Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Bardak, Sevgiliniz hediye edebileceğiniz en anlamlı armağanlardan biri! Kişiye özel olarak hazırlanan bu kupa bardağın üzerinde isimleriniz, size özel tarih ve sevgi mesajınız ile romantizmin son halkası tamamlanmış oluyor! Sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak da görebileceğiniz Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Bardağı kişiye özel hale getirmek için gerekli bilgileri ilgili alanlara girmeyi sakın ha, unutmayın!

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler

Sevgiliye Özel Kalp Hediye Kutusu İçerisinde Romantik Hediyeler


Kız arkadaşınıza, eşinize en güzel hediye seçeneklerinden biri olan Sevgiliye Özel Hayatımın Anlamısın Hediye Sepeti içerisinde; 365 Adet kalpli kartlar üzerine yazılı romantik aşk mesajı, 2 Adet enfes lezzette Kalp Çikolata, 1 adet Seni Seviyorum Yazılı Yastık, 1 Adet üzerinde "Seni Seviyorum Aşkım" yazılı içerisinde ise rulo şeklinde kurdele ile sarılı Sürpriz Mesaj Şişesi ve gül yaprakları ile süslenmiş romantik ürünler bulunuyor!

Sana Olan Büyük Sevgim Hediye Kutusu

Sevgilinizi Mutlu Edecek Anlamlı Hediyeler


Sevgilinize, O'nu yılın sadece bir günü değil, 365 günü hep sevdiğinizi ve seveceğinizi anlatmanın yollarını arıyorsanız, şık deri kutusu içerisinde bu hediye sepetini çok beğeneceksiniz! Olağan üstü bir hediye kutusunda sahip olan  ve sevgiye romantizm katmakta üzerine bir başka hediyenin zor bulunacağı Sevgililere Özel hediye Seti, içiyle de, dışıyla da oldukça anlamlı bir hediye! Doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü ve yılbaşı için, kalbinizdeki sevgiyi en üst seviyede sevgilinize gösterebileceğiniz Sevgililere özel hediye Seti çok beğenilecek, çok konuşulacak! 

Sevgiliye alınabilecek hediyeler

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi


365 adet anlamlı sevgi mesajlarının yer aldığı bu özel hediye sepeti içerisinde aynı zamanda oldukça lezzetli hediyeler yer alıyor. 10 adet üzerinde "Seni Seviyorum" yazılı kare leziz çikolata yer almakta! Sevgiyi ve aşkı en güzel şekilde ifade eden 365 sevgi mesajı ile kız arkadaşınızın kalbi mutlulukla dolarken, drajeler, şekerler ve çikolataların enfes tadı ile damağında lezzet patlamaları yaşayacak! Sevgilinize anlamlı bir yıldönümü hediyesi sipariş etmek istiyorsanız bu hediye sepeti oldukça cazip bir ürün! Üst üste 4 kalp kutudan oluşan bu Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi daha sonradan sevgiliniz için takı aksesuar kutusu olarak da kullanılabilir!

Sevgilime Seni Seviyorum Hediye Kovası

Sevgilime Seni Seviyorum Hediye Kovası


Kırmızı renkte ve içi şahane bir şekilde süslenmiş olan çok romantik bir hediye kovası var karşınızda. Olabildiğince şık, olabildiğince romantik ve göz kamaştırıcı bir kova içerisinde, sevgilinizi acayip derecede özel hissettirecek bir dolu hediyelik eşya yer alıyor! Romantik ve anlamlı bir hediyeden tüm beklentilerinizi bir bir karşılayacak olan "Sevgiliye Seni Seviyorum Hediye Kovası" içerisindeki şirin ve lezzetli hediyelikleri ile sevgilinize mutluluk yaşatacak! 

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler

Sevgiliye Özel Romantik Aşıklar Hediye Sepeti 


Sevgililer günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, doğum günü hediyesi gibi sevgilinize hediye seçmeniz gereken özel günler için, hem göze hitap eden, hem de gönülleri dolduran bu hediye sepeti, sevgilinize unutamayacağı özel bir armağan! Bu Anlamlı hediye sepeti içerisinde; Üzerinde "Seni Seviyorum" yazılı 10 Adet Nefis Çikolata, 2 Adet pembe ve mavi renklerde Peluş Ayıcık Anahtarlık, Üzerinde "Seni Seviyorum" yazılı sticker, kırmızı renkte "Love" ayıcık mum, "Seni Seviyorum" yazılı kırmızı yastık yer alıyor.

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler

Sevgiliye Anlamlı Hangi Hediyeler Alınabilir? Romantik Aşk Kavanozu


Onunla birlikteyken, geçirdiğiniz her dakikayı özel ve romantik buluyorsanız, kendinizi en fazla O'nun yanında mutlu hissediyorsanız, sizi mutluluk diyarlarında gezdiren kız arkadaşınızı anlam dolu bir hediye ile siz de çok mutlu edeceksiniz! Dışı bol tül ile sarılmış son derece sülü hediyelik bir kavanoz!  İçi ise 365 adet (Yılın her günü için) sevgi mesaj kartları, nazar boncukları ve 1 adet kalp çikolata ile dolu.... Romantik Aşk kavanozu ile bayan arkadaşınıza romantik sürprizler yapabilir, bu özel kavanozu O'nun iş yerine gönderebilir, yıl dönümünüzü kutlayabilir ya da sıradan her hangi bir günde sadece sevgilinizi mutlu etmek için verebilirsiniz!   

İsme Özel Metal Kol Düğmesi

Erkek sevgiliye Anlamlı Hediyeler & İsme Özel Metal Kol Düğmesi


Günümüzde bayanlar kadar erkekler de giyim, aksesuar dış görünüm açısından şıklık yarışına tutuşmuşlardır! Bunun en çarpıcı örneklerini özellikle davetlerde veya düğünlerde görebilmek mümkün! Eğer sizin de klasik giyimden hoşlanan bir erkek sevgiliniz varsa, görmekte olduğunuz mine kaplı, üzerine isim baş harf işlenebilen metal gömlek kol düğmeleri ilginizi çekebilir! Özel hediye kutusu içerisinde yer alan isim baş harfine özel kol düğmeleri ile, sevgilinizin şıklığına prestij katacaksınız!    

Melek Sevgilim Ürünleri‏

Melek Sevgilim Ürünleri‏ (Yapboz, Masa Saati, Duvar Saati, Kupa)


Melek Sevgilim Ürünleri‏, sevgilinizin aklını başından alacak, sevginizi en anlamlı şekilde ifade edebileceğiniz en romantik hediye seçeneklerinden biri! Melek Sevgilim Ürünleri şu seçeneklerden oluşmaktadır; kare duvar saati, masa saati, kalp şeklinde yapboz, mouse pad, sihirli kupa ve seramik kupa! Sitemiz içerisinde yer alan diğer romantik hediyelere de bakmak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz; Sevgiliye Romantik Hediyeler    

Sevgililere Özel Aşkımızın Yıldönümü Yastık

Anlamlı Hediyeler - İsim ve Mesajlı Yıldönümü Yastık


Romantizmin sınırlarında dolaşan biriyseniz, sevgilinizin ayakları bu hediyeniz ile yerden kesilecek. Sevgililer Günü Hediyesi veya Doğum Günü hediyesi için Romantik bir hediye olarak bu hediyeden daha özeli düşünülebilir mi?. Sevginizi, Ona her saniye göstermek istiyorsanız Kişiye Özel Mesajlı ve Tarihli Yastık tam aradığınız hediye. Kişiye Özel Mesajlı ve Tarihli Yastık Saati, üzerinde dilediğiniz romantik sözlerinizi taşıyarak bayan sevgilinize uzun yıllar kullanabileceği son derece anlamlı bir hediye verebilirsiniz. 

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler - Sevgiliye Özel Mesajlı Duvar Saati


Fotoğraflarınıza özel bu duvar saati üzerinde dilerseniz tanışma yıl dönümünü, dilerseniz doğum gününüzü veya Sevgililer Gününü ekletebilirsiniz. Bunun yanında bir de sevgilinize kalbinizden geçen en anlamlı en özel sözleri ekletebileceğiniz bu duvar saati, sevgiliniz için çok özel ve kıymetli bir saat olacaktır. Bu saat sizin ve sevgilinizin isimleri ile daha da sevimli ve kişiye özel hale geliyor. Sevgiliye Ne Hediye Alınır? Bu soruyu günlerdir kendinize soruyor ve hala sevgilinize güzel bir hediye keşfedemediyseniz, sıkı durun! Sevgiliniz için hediyeniz ve Doğum Günü Sürprizi bir arada ve tek üründe!

Hediye Kutulu Utangaç Ayı 55 Cm

Hediye Kutusu Taşıyan Utangaç Sevimli Ayı 55 Cm


Kız arkadaşınızla herhangi bir neden dolayı dargın ya da küs kaldıysanız, şimdi kolları sıvama zamanı! Sevgilinizin kalbini yeniden kazanmak ve kendinizi affettirmek için tüm kızların hayranlık duyduğu, yatağının baş ucundan asla ayırmadıkları sevimli ayıcığın gücünden yararlanacağız! 55 cm. boyutlarındaki dev Peluş Ayıcık, elindeki şık hediye kutusuyla sevgilinizin kalbine talip! İçerisine istediğiniz romantik hediyeleri koyabileceğiniz Sevimli Dev Peluş Ayıcık, yumuşacık ve sağlıklı yapısıyla özel günlerde bayan sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri!

Taşlı Sonsuzluk KolyeKalbinizin Cennet Köşesine Sonsuz Sevgiler & Taşlı Sonsuzluk Kolye


Bu hayatta ki en büyük hayaliniz, bir ömür boyunca yalnız Onunla olmaksa, siz aşkın değim yerindeyse dibini yaşıyorsunuz demektir! Onunlayken gülmek, Onun yanında mutlu olmak, ağlamak, üzülmek ve sonsuza kadar yaşama dair ne varsa her şeyi sadece sevgiliniz ile paylaşmak! Gönlünüzden geçen bu büyük sevgiyi sevgilinize anlamlı bir hediye ile ifade etmek ister miydiniz? Eğer cevabınız "Evet" ise, üzeri taşlarla süslenmiş olan ve en önemlisi de "Sonsuz Sevgiyi" olabilecek en şık şekilde ifade eden Taşlı Sonsuzluk Kolye, Aşkınıza sonsuz değer katacak! Sonsuz aşkı, sonsuz paylaşımı ve sonsuz bir hayatı yalnızca Ona atfetmek için size Taşlı Sonsuzluk Kolye yeter!

Sevgiliye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Granit Taş Çerçeve

Sevgiliye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Granit Taş Çerçeve


Taştan gelen doğallıkla sevgilinize unutamayacağı, çok anlamlı bir hediye verebilirsiniz! Parlak taş yüzeyi üzerine özel baskı teknolojisiyle göndereceğiniz fotoğraf ve sevgilinizin her an okuyup aşkınızı pekiştirebileceği özel mesajınız, isimleriniz ve size özel tarihler basılıyor! Destek ayakları sayesinde her an karşısında görebileceği, özlemini giderebileceği, aşkınızı en derinden hissedebileceği bu çok özel armağan ile, sevgilinize müthiş güzel bir doğum günü hediyesi verin! Sevgiliye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Granit Taş Çerçeve, size bir tık ötede...

Sandaldaki Aşıklar Sevgili Yastığı

Mutlu Aşıklar Kişiye Özel Yastık


Aşkınız kalbinize sığmamaya mı başladı? Onu düşünürken heyecandan yerinizde duramıyor musunuz? O halde Siz, Ona fena halde abayı yakmışsınız! Bir dakika bile sevgilinizden ayrı kalmak, sesini duymadan bir gün geçirmek sizin için gerçek bir kabusa dönüyorsa, gerçekten siz çok aşıksınız! Bu durumda sizin tarihe mal olmuş, efsanelere konu olmuş aşıklardan hiçbir farkınız yok! Aslında bu güne kadar sevgiliniz ile yaşadıklarınızı, Ona karşı hislerinizi birileri kaleme alsa, romana çevirse veya öyküsünü yazsa, belki sizin aşkınızın da "Ferhat ile Şirin'den ya da Kerem ile Aslı'dan" geri kalır bir aşk olmadığı çok rahat bir şekilde anlaşılacaktır.

Dillere Destan Aşklar Ürünleri

Efsane Aşklar Ürünleri


Saydığımız isimlerin bu kadar meşhur olmasında ve aşklarının bu denli tanınmasında edebiyatçıların parmağı var! Şimdi önereceğimiz hediyelik ürün ile, aşkınızı "Best Of Aşıklar" listesine yer alan meşhur aşıklar listesine siz de isimlerinizi yazdırabileceksiniz! "Kerem ile Aslı","Ferhat ile Şirin","Romeo ve Juliet" gibi ünlü aşılar arasında sizin ve sevgilinizin isimi! İşin esprisi bir yana Dillere Destan Aşklar Ürünlerini kişiye özel hale getirerek, sevgilinize son derece anlamlı bir hediye hazırlayabilirsiniz! Sevgilinize fiyatı ile çok ucuz ve aynı zamanda anlamlı bir hediye için bu ürünü tavsiye ediyoruz. Dillere Destan Aşklar Ürünleri; Sihirli Kupa Bardak, Beyaz Kupa Bardak, Magnet ve Puzzle ürünlerinden oluşmaktadır. Beğendiğiniz ve seçeceğiniz ürünü kişiye özel hale getirmeyi unutmayınız!

Sevgiliye Kişiye Özel Mini Plaket

Biricik Aşkınızı Ödüllendirin & Sevgiliye Kişiye Özel Mini Plaket


Aşk dediğimiz şey, kalbe davet edilen bir duygu olmadığı gibi, ansızın "Çat Kapı" gelen davetsiz bir misafir gibidir! Kafanızda aşık olmayı asla planlayamazsınız! Bir bakmışsınız ki, hiç beklemediğiniz bir anda hayatınızın kişisini bulmuşsunuz ve bir anda Ona aşık olmuşsunuz! Eğer hayatınızın insanı ile tanıştıysanız ve bunu kalbinize bir lütuf ya da bir ödül gibi görüyorsanız, o halde şimdi bu güzelliği ödüllendirme sırası sizde! Biricik sevgilinize kişiye özel olarak hazırlanan Sevgiliye Kişiye Özel Mini Plaket vererek, Onu inanılmaz mutluluklara sevk edebilirsiniz! Mutluluktan ayaklarını yerden kesecek olan Sevgiliye Kişiye Özel Mini Plaket, tüm özel günlerde sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri! Mini Plaket ile hem bir tanecik aşkınızı mutlu edecek, hem de üzerinde tamamen Ona ithaf edilmiş mesajınızı ileteceksiniz!

İsme Özel Deri Yatay Koyu Kahve Erkek Cüzdanı

Erkeğe Anlamlı Hediyeler & İsim Yazılı Yatay Erkek Deri Cüzdan 


Bir yerlerde buluştuğunuzda ve sıra hesap ödemeye geldiğinde asla elinizi cebinize attırmayan bir erkek sevgiliniz varsa, ona yaklaşan doğum gününde yukarıda görmüş olduğunuz bu şık deri cüzdanı hediye edebilirsiniz! Kaliteli ve yumuşacık bir deriye sahip olan yatay kahverengi erkek deri cüzdanın üzerine aynı zamanda sevgilinizin ismini yazdırabiliyorsunuz! Diğer cüzdanlardan farklı olarak, desenli bir dokuya sahip olan İsme Özel Deri Yatay Koyu Kahve Erkek Cüzdanı, sevgilinizin yıllarca kullanabileceği ve her kullandığında da sizi hatırlayabileceği en anlamlı hediyelerden biri! Lütfen, bu özel deri cüzdanı sipariş ederken, erkek arkadaşınızın ismini belirtmeyi unutmayınız!      

Sevgililere Özel Ahşap Yuvarlak Duvar Saati

Sevgililere Özel Ahşap Yuvarlak Duvar Saati


Sevgilinize hissettiğiniz o yüce sevgiyi ne dağlara ne de taşlara yazın! İyisi mi siz aşkınızın ismini Sevgililere Özel Ahşap Yuvarlak Duvar Saati üzerine yazın! Üzerinde isimleriniz ile anlam kazanacak olan bu özel duvar saatinin ayrıca sizin için önem arz eden tarih bölümü de var! İster üzerine sevgilinizin doğum günü tarihini yazın, ister tanışmanızın üzerinden geçen bir yılın şerefine tanışma yıl dönümünüzü yazın! Sevgililere Özel Ahşap Yuvarlak Duvar Saati, sade ve doğal tasarımı ile kız arkadaşınıza verebileceğiniz alternatif anlamlı hediyelerden biri!

Pırlantalı Love Bileklik

Bayan Sevgilinize Pırlanta LOVE Bileklik 


Şık ve sıra dışı tasarımı ile Pırlantalı Love Bileklik, tüm gözlerin dikkatini sevgilinizin bileklerine çekecek kadar göz kamaştırıcı! Üzerinde "Love" yazısı bulunan Pırlantalı Bileklik, spor giyinmekten hoşlanan bayan sevgilinizin bileklerine çok yakışacak! Eşinize veya sevgilinize doğum günü hediyesi ya da sevgililer günü hediyesi olarak verebileceğiniz Pırlantalı Love Bileklik ile bu özel günler daha da anlamlı hale geliyor.

Sevgiliye Anlamlı Hediye Fikirleri

Bayana Anlamlı Hediyeler - Okyanusun Kalbi Kolye Seti


Biliyoruz ki, Onun tırnağını, hatta saçının telini dünyalara değişmezsiniz! Varlığı ile sizlere yaşama kaynağı olan, sizi mutluluklara gark eden biricik aşkınıza yıl dönümü veya doğum günü için öyle bir hediye tavsiye ediyoruz ki, tıpkı sevgiliniz gibi bu hediyenin de hediyeler dünyasında eşi ve benzeri yok! Bu kadar iddialı ve bu kadar anlamlı bir armağan!  Neden bir eşi ve benzeri yok ve neden çok anlamlı biliyor musunuz? Çünkü doğadaki hiçbir doğal inci, bir diğeri ile aynı değildir! Bu sebeple bu inci kolye yeryüzünde bir tek sizin sevgilinizde olacak! Sevgilinize inanılmaz orijinal bir hediyeye bakıyorsunuz şu an! 

sevgiliye anlamlı hediyeler

Bayana Anlamlı Hediyeler - Gümüş İnci Kolye


İstiridyenin İçerisinden Çıkan gerçek inci! Özel konserve kutusu içerisinde yer alan birinci sınıf kalitede Akoya incisi. Bunu özellikle vurgulamamız gerekiyor çünkü, piyasada satılan incilerin bir çoğu AAA kalitesine sahip değil! Eğer kaliteli incili kolye satın alacaksanız özellikle AAA kalitesine sahip olmasına dikkat etmelisiniz! Üzeri son derece zarif Swarovski, Yakut, Zümrüt, Safir taşlarla süslenmiş 925 ayar Saf Gümüşten imal edilmiş kolye ucu... Esneyebilme kabiliyetine sahip, ışıl ışıl görüntüsü ile göz kamaştıran ve yaklaşık 45 cm uzunluğunda yine 925 ayar saf gümüş zincir! Gerçekten de sevgilinize çok anlamlı bir hediye olsun istiyorsanız bu özel hediye setini tavsiye ediyoruz!


Sevgiliye anlamlı Hediyeler

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler - Mermer Tabanlı Oscar Ödülü


Sadece bu yılın değil, yüzyılın en iyi sevgilisini pırıl pırıl Altın Sarısı Oscar Heykelcik Ödülü ile ödüllendirmek ister miydiniz? O, bu ödülü çoktan ve fazlası ile hak etti! Neden derseniz? Sizi bir an olsun yalnız bırakmayan, uzakta olduğunuzda da telefonunuzu sevgi mesajlarına boğan biricik aşkınıza, ne kadar mükemmel bir sevgili olduğunu Oscar heykelciği en iyi şekli ile ifade edebilirsiniz! Piyasada satılan diğer sıradan Oscar Heykelciklerine göre bu ürün, Mermer kaide üzerine oturtulmuş! Bu yönü ile daha uzun süreli kullanıma ve bulunduğu yerde daha şık bir görünüme sahiptir!

Sevgiliye Özel Dekor Hediye Gözyaşı Ödülü

Sevgiliye Anlamlı Hediyeler - Sevgiliye Özel Dekor Hediye Damla Ödülü


Canınızdan çok sevdiğiniz biricik sevgilinize her zaman gülmek yakışır! Ancak hayatın içerisinde zaman zaman ağlamak da var! Belki de hayatın bir bölümünü göz yaşından ibaret  olması sebebi ile mutlulukların anlamı daha iyi biliniyor! Tıpkı hastayken sağlığın kıymetini, geceyken gündüzün kıymetini, kışken yazın kıymetini bildiğimiz gibi! Şimdi neden göz yaşından bahsettik biliyor musunuz? Çünkü üstte görmekte olduğunuz ürün, göz yaşı damlası şeklinde tasarlanmış şahane bir masa üstü süsü! Üzerinde yağmur damlası sembolü bulunan ve asla zamanla silinmeyecek lazer işleme yöntemi ile yazıların işlendiği son derece anlamlı bir plaket... Arka fonunda mermer görünümü bulunan ve son derece dayanıklı akrilik malzeme ile oluşturulmuş bu özel plaket ile sevgilinize tüm özel günler için son derece anlamlı bir hediye hazırlamanız an meselesi! Üzerine sevgiliniz ve kendinizin isimlerinizi ve istediğiniz romantik mesajınızı yazdırabiliyorsunuz. Mermer plaket dayanıklı yapısı ve dekoratif görüntüsü ile sevgilinizin ofis masasında en güzel yeri kapacak! Dolayısıyla her baktığında sizi ve Ona duyduğunuz sevgiyi hatırlatabilecek çok özel hediyelik!

Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük

Bayan Sevgiliye Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük


Nazara inanıyor ve başınıza gelebilecek her türlü uğursuzluğu nazara bağlıyorsanız, sizin bir nazar boncuğuna ihtiyacınız var demektir. Kişileri kem gözlerden ve uğursuz bakışlardan koruduğuna inanılan "nazar boncuğu" şimdi son derece şık bir yüzük üzerinde yeniden tasarlandı. Üzerinde ayrıca isim baş harfi yazılı olan bu harika yüzüğü parmaklarınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz. Sevgilisine özel bir yüzük hediyesi düşünen sevgili erkeklere bu ürünü tavsiye ederiz. Bir yandan sevgilinizi nazarlardan koruyacak olan bu yüzük, diğer yandan şık görüntüsü ile görenleri adeta büyüleyecek. Sevgilinize isminin baş harfinden oluşan ve nazar boncuğu ile süslenmiş özel bir yüzük hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük tamamen sevgilinizin isminin baş harfinden oluşuyor. Narin parmaklarda son derece şık bir görüntü sergileyecek olan Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük, sevgiliye doğum günü hediyesiyıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz en ideal hediyelerden biri. Kendi isminin baş harfinden oluşan bir yüzüğü parmağında taşımak, inanıyoruz ki, sevgilinizi de heyecanlandıracak ve inanılmaz şekilde mutlu edecektir. Üzerinde istediğiniz harfi yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük sadece sizin isminizin baş harfine özeldir ve sizin için üretilir.

Ellerinde Kalp Taşıyan Sevimli Peluş Oyuncaklar

Ellerinde Kalp Taşıyan Sevimli Peluş Oyuncaklar


Bayan sevgilinize sevginizi belli etmeniz sonsuz romantik yollarından en sevimli olanı da hiç şüphesiz ki, Ellerinde Kalp Taşıyan Sevimli Peluş Oyuncaklar! 50 cm. boyundaki bu şirin köpekler, aşkı dolu dizgin yaşan mutlu aşıkları simgeliyor! Sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmeyen ve Avrupa Standartlarına uygun CE sertifikalı bu şirin peluş oyuncaklar, kız arkadaşınızın daha ilk gördüğü an havalara uçuracak şirinliğe sahip! O'nu ne kadar özel bulduğunuzu bir de bu şekilde sevimli oyuncaklarla gösterin! 

Else Silver Kişiye Özel Kolye

Bayan Sevgiliye Üzerinde İsim Yazılı Kişiye Özel Kolye


Kız arkadaşınızın kendisi gibi, ismi de sizin için çok özel ise, yaklaşan doğum gününde Ona üzerinde isminin yazılı olacağı şık bir kolye armağan edebilirsiniz! Gümüş üzeri 14 Ayar Altın kaplama Kişiye Özel Kolye, sevgilinizin güzelliğine şıklık kazandırırken aynı zamanda da her zaman hatırası olacak çok anlamlı bir armağan olacaktır!

Seni Seviyorum Mesajlı Duvar Saati

Seni Seviyorum Mesajlı Duvar Saati


Seni Seviyorum bayan sevgilinizden bu sihirli cümleyi ne zaman duysanız, iliklerinize kadar adrenalin mi doluyor? O halde gelin bu heyecanı siz de sevgilinize farklı bir yolla yaşatın! Üzerinde "Seni Seviyorum" yazılı olan bu duvar saati ile, erkek arkadaşınıza soluksuz bir sevgi hediye edeceksiniz! Saatlerin, dakikaların, ve saniyelerin aşkınız için döneceği Seni Seviyorum Mesajlı Duvar Saati ile, erkek sevgilinize en anlamlı hediyelerden birini vermiş olacaksınız! 

Kalpli Tek Harf Yüzük

Aşkınızı Anlamlı Bir Yüzük İle Göstermek İster Misiniz?


Kadınlar aşktan ne beklerler? Bir kere, ilgi ve sevgi bekledikleri malum! Bununla birlikte değer verildiğini bilmek, özel olduğunu hissetmek isterler! Eğer sizin de hayatınıza, iliklerinize kadar aşık olduğunuz bir kadın varsa, O'na olan sevginizi de anlamlı bir hediye taçlandırmak isterseniz, Kalpli Tek Harf Yüzük tam size göre! Üzerinde sevgilinizin isminin baş harfini taşıyacak olan Kalpli Harf Yüzük ile, hem sevgilinize ne kadar sevdiğinizi belli edecek, hem de O'nun ismine olan hayranlığınızı da sergilemiş olacaksınız! Gümüş üzeri 14 Ayar Altın kaplama olan bu özel yüzük, özel hediye kutusu içerisinde satışa sunulmaktadır! Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı, yıldönümü gibi tüm özel günlerde en anlamlı hediye olarak imdadınıza yetişecek çok özel bir armağan!  

Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve

Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve


Romantik ve mutlu anlarınızı sonsuza kadar hatırlamak ve her baktığınızda yeniden bu özel mutluluğu yaşamak için, içerisinde sevgiliniz ile birlikte yer aldığınız en güzel fotoğraf karesini son derece şık ahşap çerçeve içerisine yerleştirebilirsiniz! Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve ile, mutlu anlarınıza değer katacaksınız! Her an masanızın üzerinde ve gözlerinizin önünde yer alacak olan bu özel fotoğraf, günü tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atmaya yetecektir! Kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza anlam dolu bir hediye için, içerisinde birlikte mutlulukla yer aldığınız özel bir fotoğraf paha biçilemez!

Pırlantalı İsim Yazılı Kolye

Kişiye Özel Pırlantalı İsim Yazılı Kolye


Aşk söz dinlemez, yasak tanımaz! Bir kere kalbinizi kaptırdınız mı artık geriye dönüşü yok! Gerçi bu yoldan geri dönmek isteyen kim:) O dakikadan itibaren sevdiğiniz kadının ismini sonsuza kadar hiç çıkmayacak şekilde altın harflerle kalbinize kazırsınız! Şimdi o özel isim, son derece şık bir kolye olarak karşınızda. Kız arkadaşınızın ismini 14 ayar altın kaplama kolye üzerine yazdırın ve O'na olan aşkınızı en zarif şekilde gösterin! Üzerine yer alan 0,02 karat pırlantası ile değerine değer katan Kişiye Özel Pırlantalı İsim Yazılı Kolye, tüm özel günlerde sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri!

Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikası

Esprili ve Anlamlı Hediyeler - Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikası


Kıskanç bir sevgiliniz mi var? Onu çok seviyorsunuz ama bir türlü inandıramıyor musunuz? Her görüştüğünüzde sizden aşkınızı ispat etmenizi ya da kanıtlamanızı mı istiyor? O halde şimdi sıkı durun! Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikası ile aşkınızın kapı gibi bir belgesi oluyor! Sevgiliniz kişiye özel olarak hazırlanan ve üzerinde mutlu bir fotoğrafınızın yer alacağı Aşk Tescil Sertifikası ile aşkınızdan asla kuşku duymayacak! Sevgilinizi sevginize ikna etmek, Ona ne kadar bağlı ve sadık olduğunuzu göstermek için kapı gibi bir belge arıyorsanız, size Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikası yeter! Sevgili çiftlerin yüreğini ferahlatacak bu özel ve anlamlı hediye, tüm özel günler için sevgiliye armağan edilebilecek en orijinal hediyelerden biri! Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikasını tamamen siz hazırlıyorsunuz! Özel çerçevesi içerisinde yer alan ve eskitme bir fon üzerine fotoğraflarınız, size özel tarih ve isimleriniz ile anlamlı kazanacak olan Kişiye Özel Aşk Tescil Sertifikası, sevgilinizin her an karşısında duracak ve her baktığında tebessümle sizi anabileceği özel bir hediye!

İsim Yazılı Gümüş Kol Düğmesi

Erkek Sevgiliniz için Anlamlı Hediye & Gümüş Kol Düğmeleri


Varlığı ile yaşama daha sıkı sarıldığınız, belki de birlikte gelecek planları yaptığınız biricik sevgiliniz erkek arkadaşınıza etkileyici bir doğum günü hediyesi araştırıyorsanız, 925 ayar gümüşten el işçiliği ile hazırlanmış ve üzerinde isminin yer alacağı bu özel kol düğmelerini hediye edebilirsiniz! Kapınıza kadar sigortalı bir şekilde yollanan isim yazılı gömlek kol düğmeleri ile, romantizm ve şıklık içiçe girmiş olacak! Bu ürünü sipariş verirken özellikle şuna dikkat etmelisiniz; En fazla 6 harf sınırına kadar isim yazdırılabiliyor. Eğer sevgilinizin ismi 6 harften fazla ise, isminin baş harfine özel hazırlatabilirsiniz!

Nazar Suresi ve 2 İsimli 925 Ayar Gümüş Kolye

Nazar Suresi ve 2 İsimli 925 Ayar Gümüş Kolye


Eğer nazara inanıyorsanız, sevgilinizle mutlu giden beraberliğinizi şimdiden koruma altına alabilirsiniz! Bir yüzünde Nazar Suresinin yer aldığı, diğer yüzünde ise kız arkadaşınızın ve kendi isminizin yer alacağı 925 Ayar Gümüş Kolye, sevgiliye en anlamlı hediyelerden biri! Her zaman büyük bir mutluluk ve huzurla boynunda taşıyacağı Nazar Sureli İki İsimli Gümüş Kolye ile nazarlı bakışlar sevgilinizi hiç etkilemeyecek!    

Ömür Boyu Beraberliğe Evet Çay Kahve Kupası

Ömür Boyu Beraberliğe Evet Çay Kahve Kupası


Üzerinde mutlu gelin ve damat figürlerinin yer aldığı, nikah anının resmedildiği bu kupa bardak ile, kız arkadaşınıza hoş ve anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz! Şu an için birbirini çok seven, asla ayrı kalmak istemeyen iki sevgili olabilirsiniz belki ama, kız arkadaşınıza ilişkinizde ne kadar ciddi olduğunuzu eğlenceli bir şekilde şimdiden O'na hissettirebilirsiniz. Ona Kupa bardağın arka bölümünde "Ömür boyu beraberliğe evet" yazısı yer almakta! İster kalemlik, isterse de çay-kahve kupası olarak kullanabileceği Ömür Boyu Beraberliğe Evet Çay Kahve Kupası, sevgilinize oldukça etkileyici bir armağan olacağı kesin!

My name is - Dikey İsim KolyeSevgilinize İsmini Hediye Edin & Dikey İsim Kolye


Gönül ilişkilerinde "mutluluk" herkesin öyle ulaşabileceği bir şey olmayıp, bilakis çok zor ve aynı zamanda meşakkatli bir şeydir! Bunun için ciddi derecede emek gerekir, sevmek/sevilmek gerekir ve tüm bunlardan daha da önemlisi, "Sevgilim" dediğiniz kişinin yaptıklarınızın kıymetini bilmesi gerekir. Eğer sizi mutluluktan bulutların üzerinde gezdiren bir sevgiliniz/eşiniz varsa, hatta sesini soluğunu duymak bile sizi mutlu etmeye yetiyorsa, Ona doğum günü hediyesi olarak üzerinde kendi isminin yer alacağı bu şık kolyeyi hediye edebilirsiniz! Kişiye özel olarak hazırlanmış olan Dikey İsim Kolye, diğer isim yazılı kolyelerden farklı olarak isimler yatay olarak değil, dikey olarak hazırlanıyor! Bu şekilde zarif bir kolyenin de meraklısı veya beğeneni fazla diye düşünüyoruz! Dikey İsim Kolye, Divas Pırlanta'nın My Name is koleksiyonu içerisindeki en nadide parçalardan biri! Bir bayanın boynunda oldukça dikkat çekici duracak olan, Dikey İsim Kolye gümüş üzeri 14 ayar altın kaplamadır. Bu zarif kolyenin üretiminde kesinlikle altın suyu kullanılmamıştır.

Sevgiliye Anlamlı hediyeler

Sevgililere Özel Çay Bardağı Seti


Eğer siz de ikiye bölünüp sevgilinizle paylaştığınız simitin daha lezzetli olduğunu düşünüyorsanız, işte bu romantik ana biz de çaylarımızla ortak olmak istedik. Sevgililere Özel Çay Bardağı Seti ile, hem sevgilinize çok güzel ve anlamlı bir hediye verecek, hem de çay sohbetlerinizi daha unutulmaz kılacaksınız. Dünya malı umurumda değil, yeter ki yanımda sevgilim olsun, bir bardak çay, bir simit bize yeter. Sevgiliniz dışında dünyadaki her şeyi elinizin tersi ile bir kenara itiyorsanız, gerçekten ama gerçekten O'nu çok seviyorsunuz demektir. İşte sevgilinize mütevazi ama bir o kadar da romantik bir hediye alternatifi. Alın sevgilinizi karşınıza ve üzerinde isimlerinizin yazılı olacağı Sevgililere Özel Çay Bardağı Seti ile muhabbetin kralını yapın. Elbette ki çayın yanına bir simit almayı unutmayın! 

Kişiye Özel Gömlek

Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömlek


Erkek Sevgilinize, içerisinde en sevgi dolu mesajlarınızı yazarak son derece anlamlı bir hale getirebileceğiniz Kişiye Özel Beyaz Erkek Gömlek hediye etmeye ne dersiniz? Bu gömleğin manşet kısmına dilediğiniz özel mesaj "İyi ki doğdun! Seni Seviyorum..","Dünyanın en tatlı sevgilisine...","Seni ömrümce seveceğim..." yazılabiliyor. Ayrıca, gömlek kol ve cep kısmına ister sadece sevgilinizin isminin ve soy isminin baş harflerini, isterseniz her ikinizin isim baş harflerini yazdırabiliyorsunuz! Bu hali ile ortaya ne mi çıkıyor? Erkeğin en çok tercih ettiği kıyafetlerden biri olan gömlek, olabilecek en anlamlı hediyelerden birine dönüşüyor! Erkek sevgilinize ister doğum günü hediyesi, ister yıldönümü hediyesi ister yılbaşı hediyesi olarak rahatlıkla düşünebilirsiniz! Diğer kişiye özel gömlek modelleri için lütfen tıklayın: Kişiye Özel Gömlek

Pırlantalı Melek Kanadı Kolye

Kız Arkadaşa Anlamlı Hediyeler- Pırlantalı Melek Kanadı Kolye


Kadınların "bir melek mi, yoksa bir şeytan mı?" olduğu aslında nereden baktığınız ile çok alakalıdır! Kadınların kalbine inmeyi, oraya yerleşmeyi başardınız mı karşınızda bir melek görürsünüz! Ancak oraya yerleşip de kendi iradeniz ile çıkmayı istediğiniz takdirde başınıza neler geleceğini, artık varın siz düşünün! İşin şakası bir yana, deliler gibi sevdiğiniz, gönlünüzün kapılarını sonuna kadar araladığını bir kadın yaptığı her şeyle kalbinizin prensesidir! O sizin biricik iyilik meleğinizdir! Şimdi bu meleği anlamlı bir hediye ile ödüllendirmenin vakti! Melek kanadı şeklindeki göz kamaştırıcı tasarımı ile 14 ayar altın kaplama Pırlantalı Melek Kanadı Kolye, doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde biricik aşkınıza verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri! Bu zarif kolye üzerinde yer alan 0,01 ct. pırlanta ise kolyenin değerini daha da katlıyor! Kız arkadaşınızın çok beğeneceğini düşündüğümüz Pırlantalı Melek Kanadı Kolye, taşıdığı anlam itibariyle de, şıklığı ile de yıllarca boynundan inmeyecek son dece özel bir armağan! Hatırlatmamız gerekirse, bu ürünü sipariş etmeniz halinde Kargo Bedava!". Özel ve şık bir siyah hediye kutusu içerisinde yer alan Pırlantalı Melek Kanadı Kolye, altın suyu ile üretilmediğinin kanıtı olarak mücevher sertifikası ile birlikte gönderiliyor! Sitemiz içerisinde yer alan diğer bayan kolye modellerine buradan bakabilirsiniz; Bayan Kolyeleri

Zaman Seninle Güzel Duvar Saati

Zaman Seninle Güzel Duvar Saati


Aşkın anlamı da, tüm güzeliiği de sadece O'nunla mümkünse, sevgilinize yıl dönümü hediyesi olarak, birlikte geçirdiğiniz zamanın değerini göstermesi açısından Zaman Seninle Güzel Duvar Saati armağan edebilirsiniz! Kişiye özel olarak hazırlanan bu romantik duvar saati üzerine, isimleriniz ve size özel tarihler eklenerek daha anlamlı ve değerli hale geliyor! Sevgilinizin zamanı öğrenmek için bu saate baktığı her saniye, aklında sadece size dair düşünceler olacak! Yarım kalp şeklindeki tasarımı ve üzerinde "Zaman Seninle Güzel" romantik yazısı ile Zaman Seninle Güzel Duvar Saati, en anlamlı hediyelerden birine dönüşüyor!

Sevgiliye hediyeler

YORUMLAR

Ad

.çocuklar için hediye,2,10 TL altı hediyeler,1,14 şubat hediyeleri,4,20 TL altı ucuz hediyeler,1,2021 yılbaşı hediyeleri,1,25 Yaş Doğum Günü Mesajları,1,3 boyutlu lambalar,1,3 boyutlu led lambalar,1,3 boyutlu tablolar,1,365 her güne aşk mesajı konservesi,1,3d harf çerçeve,1,3D lambalar,2,3D led gece lambası,1,90'lı yıllar,1,90'lı yılların çocuk oyuncakları,1,acayip hediyeler,1,ağır sözler,1,ahşap puzzle,1,Akrep burcu,1,Akrep burcu erkeğe hediye,1,Akrep burcu erkek için hediye,1,alınabilecek hediyeler,1,Altın Nazar Boncuğu,1,altın yüzük,1,anahtarlık,2,anaokulu öğretmenine hediye,1,Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri,2,Anlamlı Hediyeler,14,anlamlı sözler,2,anne,2,anneler günü,1,anneler günü hediyeleri,24,Anneler günü hediyesi,80,anneler günü için özel hediyeler,1,Anneler Günü Mesajları,1,anneler gününe özel hediye,3,annelere hediye,7,anneye doğum günü hediyesi,14,anneye el yapımı hediyeler,2,Anneye farklı hediye,3,Anneye güzel hediyeler,1,Anneye güzel mesajlar,1,Anneye güzel sözler,1,anneye hediye,75,Anneye hediye fikirleri,7,anneye hediye ne alınır,3,anneye hediye yapmak,1,Anneye ilginç hediye,2,Anneye kısa mesajlar,1,Anneye ne hediye Alınır,8,Anneye Özel Ahşap Tepsi,1,Anneye Özel Hediye,18,anneye yapılabilecek hediyeler,1,antika telefonlar,1,araba cam gölgeliği,1,araba hediyeleri,3,araba hediyesi,9,araba için hediye,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,Arkadaşa hediye,11,arkadaşa yaş günü sözleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyeleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,asker,1,asker hediyeleri,2,asker sevgiliye hediye,2,askere hediye,2,askere ne hediye alınır,1,Aslan burcu,1,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkek için hediye,1,aşk,2,aşk bankası,1,aşk defteri,1,Aşk Dolu Kavanozları,1,aşk drajeleri,1,aşk fermanı,1,aşk gazetesi,1,aşk hakkında bilgiler,1,aşk kavanozu,2,aşk kitapları,1,aşk konservesi,1,aşk mesajları,4,aşk nedir,1,aşk sözleri,2,aşk şarkıları,1,aşk şiiri nasıl yazılır,1,aşk şiiri örnekleri,1,Aşkıma Mesaj Konservesi,1,aşkımıza dair herşey kitabı,1,Atatürk hediyeleri,1,Atatürk resimli hediyeler,1,ateşli görevler oyunu,1,avm,1,avukata hediye,2,avukatlar için hediye,2,ayakkabı düzenleyici,1,ayakkabı organizeri,1,baba,2,Babalar Günü,1,Babalar günü hediyeleri,5,Babalar Günü Hediyesi,49,babalar günü kutlama mesajları,1,Babalar Günü Mesajları,3,Babalar Günü Sözleri,3,babalar gününe özel hediye,3,Babalara hediye,13,Babaya doğum günü hediyesi,19,babaya el yapımı hediyeler,1,babaya gömlek,1,babaya hediye,49,babaya hediye yapmak,1,Babaya ne hediye alınır,1,babaya özel hediyeler,5,Babaya Özel Madalyon,1,babaya özel sihirli kupa,1,babaya ucuz hediyeler,1,baharatlık seti,1,balayı hediyesi,1,Balık burcu,1,Balık burcu erkeğe hediye,1,Balık burcu erkek için hediye,1,banyo hediyeleri,1,bardak,1,Bardak Altlığı,3,Baskılı duvar saati,1,baskılı tablo,1,Başak burcu,1,Başak burcu erkeğe hediye,1,Başak burcu erkek için hediye,1,bayan,3,bayan aksesuar,14,bayan bileklik,16,bayan cüzdan,1,bayan çanta,6,Bayan deri cüzdan,5,bayan eşe hediye,14,Bayan Hediye,4,bayan hediyeleri,41,bayan hediyesi,7,bayan için doğum günü hediyesi,1,bayan kolye,26,Bayan kolye modelleri,9,bayan mühendise hediye,1,Bayan Öğretmene Hediye,10,bayan sevgiliye anlamlı hediyeler,1,bayan sevgiliye doğum günü hediyesi,8,bayan sevgiliye hediye,47,bayan sevgiliye hediye sepeti,3,bayan sevgiliye ilginç hediyeler,3,bayan sevgiliye kişiye özel hediye,2,bayan sevgiliye romantik hediyeler,1,bayan sevgiliye sevgililer günü hediyesi,2,bayan takı modelleri,4,bayan yüzük,8,Bayana doğum günü hediyesi,1,bayana evlilik yıldönümü hediyesi,3,bayana hediye,24,bayana hediye kutusu,1,bayana hediye sepeti,7,bayana ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,bayana ilginç hediyeler,4,bayana kişiye özel hediye,5,bayana sevgililer günü hediyesi,3,bayana sevgililer günü sürprizleri,1,bayana sürpriz,2,bayana yılbaşı hediyesi,1,bayana yılbaşı sürprizi,1,bayana yıldönümü hediyesi,1,bayanlara doğum günü hediyesi,1,bayanlara hediye,8,bayanlara ilginç hediyeler,2,bayrak anahtarlık,1,bebeğe hediye,12,bebeğe hediye sepeti,2,bebeğe isim yazılı künye,1,bebeğe nazar boncuğu,1,bebek bileklik,1,bebek body,1,bebek hastane çıkışı hediyesi,1,bebek hediye sepeti,3,bebek hediyeleri,21,bebek hediyeleri ilginç,1,bebek hediyesi,15,bebek hediyesi ne alınır,1,bebek için hediye,1,bebek mama önlüğü,3,bebek nazar boncuğu,1,bebek şekeri,1,bebek şekerlemeleri,2,beslenmesi,1,Beyaz Erkek Gömlek,1,bileklik,1,bileklik modelleri,1,bisiktirol,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye Ne Alınır,1,biz evlendik ürünleri,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkek için hediye,1,boş hediye kutusu,1,Bozuk Para Cüzdanı,1,burç,1,burçlara göre hediye,14,butik kurabiye,1,Buzdolabı Açacağı,1,büro hediyeleri,3,büro hediyesi,3,Büyük boy oscar ödülü hediyesi,1,Büyüyen Kristal,1,cam gölgeliği,1,cam kavanoz hediyeleri,1,Canım Annem,1,canım annem kavanozu,1,canım annem kristal baskı,1,canım babam kavanozu,1,Canvas Tablo,1,cep aynası,2,Cep Telefonu Kılıfı,1,cep telefonu mesajları,1,Cep Telefonu ve Navigasyon Araç Tutacağı,1,cilt bakımı,1,cinsel fantezi ürünleri,1,cüzdan,1,cüzdan modelleri,1,çakmak,2,çanta şeklinde hediye ambalajı yapımı,1,Çatal Kaşık Duvar Saati,1,çeyiz hediyesi,1,çiçek,1,çiçek bakımı,1,çift tişörtleri,1,çiftler için yastıklar,1,çikola sürprizi,1,çikolata,2,çikolata puzzle,1,çim adam,1,çocuk hediyesi,3,çocuklara doğum günü hediyesi,6,Çocuklara hediye,16,çocuklara hediye fikirleri,1,çocuklara ilginç hediyeler,2,çocuklara yılbaşı hediyesi,1,çok seviyorum draje,1,değişik,1,değişik hediyeler,11,değişik öğretmenler günü hediyesi,1,dekor ürünler,1,Dekoratif Antika Masaüstü Telefonlar,1,dekoratif ayna modelleri,15,dekoratif duvar saatleri,8,dekoratif ev hediyeleri,6,Dekoratif hediyeler,52,Dekoratif Kalp Aynalar,1,dekoratif ürünler,3,dergilik,1,Deri Cüzdan,2,Dev Kurşun Kalem,1,Dilek feneri,1,din kültürü öğretmenine hediye,1,din öğretmenine hediye,1,Dini hediyeler,1,diy,1,Doğum Günü,3,Doğum Günü Hediyeleri,7,doğum günü hediyesi,33,doğum günü kutlama mesajları,1,doğum günü mesajları,4,doğum günü mumları,1,doğum günü pasta mumu,1,doğum günü sözleri,1,doğum hediyeleri,7,doğum hediyesi,5,doktor hediyeleri,1,doktor hediyesi,1,doktor isimlik,1,doktor kupası,1,doktorlara hediye,2,doktorlara özel hediyeler,1,donan kupa,1,donan kupa bardak,1,Dudak Nihale,1,Duvar Saati modelleri,18,Duvar Saatleri,15,duvar sticker,8,duvar süsleri,4,duygusal doğum günü hediyeleri,1,duygusal hediyeler,1,düğün hediyesi,1,Dünyanın en iyi babası,1,düşündürücü sözler,1,düz renk kravat,1,eğitici oyuncaklar,1,eğlenceli hediyeler,4,eğlenceli oyunlar,1,el emeği hediye,2,el emeği hediyeler,4,el tapımı hediye fikirleri,1,el yapımı aksesuar,1,el yapımı anı defteri,1,el yapımı anneler günü hediyesi,3,el yapımı aşk defteri,1,el yapımı ayakkabı,1,el yapımı babalar günü hediyesi,2,el yapımı baharatlık seti,1,el yapımı bardak altlığı,1,el yapımı bayan çantası,1,el yapımı bileklik,2,el yapımı doğum günü hediyeleri,1,el yapımı duvar saati,1,el yapımı ekmek sepeti,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı ev hediyesi,1,el yapımı evlilik yıldönümü hediyesi,1,el yapımı fotoğraf albümü,2,el yapımı hediye,48,el yapımı hediye paketleri,1,el yapımı hediyeler,61,el yapımı kalp el ısıtıcı,1,el yapımı kanvas tablo,1,el yapımı kedi yastığı,1,el yapımı kişiye özel kolye,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı kupa bardak,2,el yapımı ofis süsleri,1,el yapımı origami panda,1,El yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,El yapımı öğretmenler günü hediyesi,1,el yapımı parmak arası terlik,1,El Yapımı Piksel Kalp Kolye,1,el yapımı pirinç kesesi,1,el yapımı portföy çanta,1,el yapımı resim çerçevesi,2,el yapımı romantik tablo,1,El Yapımı Sevgililer Günü Hediyeleri,1,el yapımı sevgililer günü hediyesi,2,el yapımı sürpriz hediye,1,el yapımı tablet kılıfı,1,el yapımı tablo,1,el yapımı takı,1,el yapımı terlik,1,el yapımı yastık,1,el yapımı yemek menüsü,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yıldönümü hediyesi,1,elbise düğmelerinden romantik tablo yapma,1,Emoji,1,emoji duvar saatleri,1,emoji saatler,1,emoji yastık,1,en güzel aşk şiirleri,1,en güzel bayan kolyeleri,1,en güzel ofis hediyeleri,1,en ilginç sevgili hediyeleri,1,en iyi sevgililer günü hediyeleri,1,en iyi şarkılar,1,En Kötü Hediye Fikirleri,1,en romantik aşk mesajları,1,enteresan hediyeler,2,enteresan telefon kılıfları,1,enteresan ürünler,1,erkeğe,1,erkeğe alışverişi sevdirme,1,erkeğe aşk mektubu,1,erkeğe doğum günü hediyesi,5,erkeğe en güzel yılbaşı hediyesi,1,Erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi,2,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe hediye,61,erkeğe hediye fikirleri,1,erkeğe hediye kutusu,1,erkeğe hediye ne alınır,1,erkeğe hediye seçenekleri,1,erkeğe hediye sepeti,14,erkeğe hediye seti,4,erkeğe hediyeler,2,Erkeğe ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,erkeğe ilginç hediyeler,17,erkeğe iltifatlar,1,erkeğe kişiye özel hediye,7,erkeğe kişiye özel hediyeler,1,erkeğe ofis hediyesi,1,erkeğe özel hediye,1,erkeğe özel kol saati,1,erkeğe romantik sürprizler,1,erkeğe sevgililer günü hediyesi,5,erkeğe sürpriz,4,erkeğe sürpriz yapmak,1,erkeğe yapılabilecek sürprizler,1,erkeğe yılbaşı hediyesi,2,erkeğe yıldönümü hediyesi,1,erkek,5,erkek aksesuarları,1,erkek arkadaş,2,erkek arkadaşa hediye,14,erkek arkadaşa ne hediye alınır,1,erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi,2,erkek bebek hediye sepeti,3,erkek bebek hediyeleri,8,erkek bebek hediyesi,3,erkek cüzdan,2,erkek çanta,1,erkek çocuk hediyeleri,6,erkek deri cüzdan,6,erkek eşe hediye,3,erkek eşe hediye fikirleri,1,erkek eşe hediyeler,1,erkek eşe ne hediye alınır,1,Erkek Gömlek,6,erkek gömlek hediyesi,1,erkek gömlek modelleri,1,Erkek Hediye,3,erkek hediye aksesuar,1,erkek hediye seti,1,erkek hediyeleri,43,erkek hediyesi,8,erkek için doğum günü hediyesi,1,erkek için hediye,1,erkek için ilginç hediyeler,1,erkek için özel hediye,1,erkek için yılbaşı hediyesi,1,erkek mühendise hediye,1,erkek öğretmene hediye,9,erkek sevgiliye anlamlı hediyeler,1,erkek sevgiliye doğum günü hediyesi,4,Erkek sevgiliye hediye,37,erkek sevgiliye ilginç hediyeler,3,erkek sevgiliye romantik hediyeler,1,erkek tişört,1,erkekle alışveriş,1,erkekler için hediye,1,erkeklere hediye,2,Erkeklere hediye aksesuar,1,erkelere hediye,3,erotik hediyeler,2,erotik oyunlar,2,eski terlikleri yenileme,1,eski yılbaşı kartpostalları,1,esprili araba mesajları,1,esprili erkek tişörtü,1,esprili hediyeler,4,Esprililere Hediye Önerileri,1,eşe hediye,8,eşe yıldönümü sürprizi,1,Eşinize Hediye,14,eşlere hediye,1,etkileyici hediye kutusu,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,25,Ev hediyesi,97,ev için hediye,2,Ev Maketi,1,ev yapımı misafir şekerlemeleri,1,evde battaniye boyama,1,evde erkeğe sürpriz,1,evde şekerleme yapımı,1,evde terlik yapımı,1,evde yapılabilecek sürprizler,1,evde yüz maskesi nasıl hazırlanır,1,evlilik hediyesi,2,evlilik teklifi,1,evlilik teklifi için tektaş yüzük,2,Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi,27,evlilik yıldönümü,3,Evlilik Yıldönümü Hediyeleri,6,evlilik yıldönümü mesajları,1,evlilik yıldönümü sürpriz önerileri,1,evlilik yıldönümü sürprizi,3,evlilik yıldönümü sürprizi erkeğe,1,fantezi hediye seti,1,fantezi ürünler,1,fantezi ürünleri,1,farklı,2,farklı hediyeler,12,fırsat hediyeler,1,fırsat tatiller,1,film şeridi peri led işıklı şişe lamba,1,fincan duvar saati,1,fizik öğretmenine hediye,1,fotoğraf albümü,1,fotoğraf baskılı mousepad,1,Fotoğraf Çerçeveleri,14,fotoğraflı anahtarlık,1,fotoğraflı kitap ayracı,1,fotoğraflı kol saati,2,Fotoğraflı Kolye,1,fotoğraflı mousepad,1,gazeteden resim çerçevesi yapımı,1,Gece Lambaları,4,Gece Lambası,1,geçmiş olsun çikolatası,1,geçmiş olsun hedyesi,1,Gizemlilere Hediye Önerileri,1,gömlek,1,Gramofon Müzik Kutusu,1,greyfurt ile cilt bakımı,1,gül yaprakları,1,gümüş bileklik,2,gümüş kolye,1,gümüş tektaş yüzük,1,günü,1,güzel bebek hediyeleri,1,güzel bir tatil,1,güzel doğum günü sözleri,1,güzel ev hediyeleri,3,güzel sözler,5,güzel sözler kısa,1,güzel sözleri,1,hafta sonu sevgili ile neler yapılabilir,1,halı mousepad,1,hangi hediyeler sevgiliye alınır,1,Hareketli Mini Masaj Aleti,1,Harf Çikolata,1,harfli kolye,1,hat sanatı ile isim,1,hayat sözleri,2,hayatla ilgili güzel sözler,1,Hayvan Figürlü Peluş Başlık,1,Hayvanlı Kukla Battaniyeler,1,hediye,73,hediye alma sınırı,1,hediye ambalajı nasıl yapılır,1,hediye bayan kolye,2,hediye bileklik,9,hediye cüzdan,1,hediye çikolata,10,hediye Duvar Saatleri,2,hediye el yapımı kolye,1,hediye ev aksesuar,1,hediye fantezi ürünler,1,hediye fikirleri,6,hediye fotoğraf ayracı,1,hediye gülen yüz yastıklar,1,hediye kalem,3,hediye kupa bardak,2,Hediye kutusu,1,hediye kutusu yapımı,2,hediye kutusu yapma,1,Hediye maket,1,hediye masa üstü isimlik,1,hediye mousepad,1,hediye nasıl olmalı,1,hediye nazar boncuğu,1,hediye oyuncak,1,hediye ödül,7,hediye ödüller,8,hediye önerileri,1,hediye paketi nasıl yapılır,2,hediye paketi süsleme,1,hediye paketleme yöntemleri,1,hediye plaket,10,hediye puzzle,3,hediye puzzle çikolata,1,Hediye sepeti,25,hediye sepetleri,8,hediye sertifikalar,5,hediye seti,3,hediye şeker,3,hediye şekerleme,1,hediye şemsiye,1,hediye tablo,2,hediye tatlı,1,hediye yastık,2,hediye yastıklar,7,hediyeler,4,hediyeleri,6,hediyelik bayan takı modelleri,1,hediyelik butik kurabiyeler,1,hediyelik çim adam,1,hediyelik el emeği mini pirinç kesesi,1,hediyelik erkek tişört,1,hediyelik eşya,2,hediyelik kolye,1,hediyelik kutu,1,hediyelik Oscar heykeli,5,hediyelik oscar ödülü,6,hediyenin tarihçesi,1,hediyesi,8,Hoşgeldin Prenses Şekerlemeleri,1,ikiye ayrılan anahtarlık,1,ikizler burcu,1,İkizler burcu,1,İkizler burcu erkeğe hediye,1,İkizler burcu erkek için hediye,1,ilaç kutusu şeklinde hediye,1,ilginç,5,ilginç aksesurlar,1,ilginç araba hediyeleri,1,ilginç cüzdan,1,ilginç dekoratif ürünler,1,ilginç doğum günü hediyeleri,4,ilginç duvar saati,2,ilginç duvar saatleri,22,ilginç erkek hediyeleri,11,ilginç ev hediyeleri,29,ilginç ev hediyesi,20,ilginç evlilik yıldönümü hediyeleri,2,ilginç gece lambaları,8,ilginç Gece Lambası,1,ilginç hediye,14,ilginç hediye fikirleri,1,ilginç hediyeler,149,İlginç Hediyeler,1,ilginç hediyelik eşya,5,ilginç hediyelikler,5,ilginç hesap makinesi,1,İlginç iPhone 4/4S/5 kapakları,1,İlginç iPhone 4/4S/5 Kılıfları,1,ilginç iphone kılıfları,1,ilginç kişiye özel hediyeler,1,ilginç kol saatleri,1,ilginç kumbaralar,2,ilginç kupalar,1,ilginç lambalar,1,ilginç masa saati,2,ilginç ofis hediyeleri,9,ilginç saatler,1,ilginç sürprizler,1,ilginç telefon kılıfları,3,ilginç ürünler,73,ilginç yılbaşı hediyeleri,1,ilginç yılbaşı hediyesi,1,ilk hediye ne zaman verildi,1,iltifat,1,incili gümüş kolye,3,indirimli hediyeler,1,iPad aksesuar,1,iPad Mini Bluetooth Klavyeli Kılıf,1,iPhone Aksesuarları,7,iPhone kapakları,1,iPhone Kılıfları,4,isim ve harf yazılı deri cüzdan,1,isim yazılı cüzdan,2,isim yazılı gömlek,5,isim yazılı kalemler,3,isim yazılı kolye,3,isim yazılı oscar ödülü,5,isim yazılı plaka anahtarlık,1,isim yazılı vosvos,1,isimli Makyaj Aynası,3,isme özel bebek hediyeleri,1,isme özel cüzdan,1,isme özel çakmak,3,isme özel hediye,1,İsme özel hediye,3,isme özel hediyeler,10,İsme özel hediyeler,2,isme özel kolye,2,isme özel mousepad,1,isme özel usb bellek,1,istiridye içinde gümüş kolye,1,iş yeri hediyeleri,1,iyi ki doğdun sevgilim şekerlemeleri,1,kadın,1,kadın hediyeleri,1,kadın öğretmene hediye,1,kadına aşk mektubu,1,kadına hediye,3,kadına sevgililer günü sürprizi,1,kadına sürpriz,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü hediyesi,6,kadınlar günü mesajları,1,kadınlar günü sürprizleri,4,kadınlara doğum günü hediyesi,1,kadınlara hediye,6,kadınlara ne hediye alınır,2,kalem,1,kalem modelleri,1,kaliteli hediye sepeti,1,kalp anahtarlık,1,Kalp Baskılı Battaniye Yapımı,1,kalp kutu yapma,1,Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi,1,kalp şeklinde pizza yapmak,1,Kalp Şeklinde Su Küresi Fotoğraf Çerçevesi,1,kalp şeklinde yumurta,1,kalp yumurta,1,kalp yumurta yapımı,1,Kalpli özel Anahtarlık,1,kalpli yastık nasıl yapılır,1,kanvas tablo,1,kapı stopperi,1,kapıda ödeme,1,kapıda ödeme doğum günü hediyesi,1,kapıda ödeme hediye sitesi,1,kapıda ödeme hediyeler,2,kapıda ödeme siteleri,1,karakalem portre resim hediyesi,1,Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Kupa,1,karı kocaya hediye,1,karıma hediye,1,karikatür,1,kavanoz çikolatalar,1,keçe kumaştan kalp yapımı,1,keçe kumaştan terlik yapmak,1,keçeden deniz topu yapmak,1,keçeden terlik yapımı,1,ked,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yastığı yapımı,1,kediler,1,kediler ne sevmez,1,kediler ne yer,1,kendin yap hediye,1,kendin yap hediyeler,2,Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Kavanozu,1,Kırmızı Gül Yaprakları,1,Kırmızı Kalp Mesaj Kağıtları,1,kısa aşk sözleri,1,kısa kadınlar günü mesajları,1,kısa ve güzel hayat sözleri,1,kısa yılbaşı mesajları,1,kısa yıldönümü mesajları,1,kız,1,kız arkadaş,3,kız arkadaşa doğum günü hediyesi,1,kız arkadaşa hediye,82,kız arkadaşa hediye fikirleri,1,kız arkadaşa hediyeler,2,kız arkadaşa ilginç hediyeler,1,kız arkadaşa ne hediye alınır,2,kız arkadaşa sürpriz,3,kız arkadaşa yılbaşı hediye fikirleri,1,kız arkadaşa yılbaşı hediyesi,5,kız arkadaşa yıldönümü hediyesi,1,kız bebeğe ne hediye alınır,1,kız bebek hediye sepeti,4,kız bebek hediyeleri,9,kız bebek hediyesi,7,kız çocuk hediyeleri,6,kız tavlama sözleri,1,Kız tavlamak,1,Kızıma Doğum Günü Mesajları,1,kızları etkileme,1,kinder yumurta,1,kinder yumurta sürprizi,1,kişiye özel,1,kişiye özel afiş,1,kişiye özel ajanda,2,Kişiye Özel Akrilik Tepsi,1,kişiye özel anahtarlık,6,Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saati,6,Kişiye Özel Ask Mesajlı Kalp Saat,1,Kişiye Özel Bayan Deri Cüzdan,4,kişiye özel bileklik,1,Kişiye Özel Bisiktirol,1,kişiye özel cam kristal,2,Kişiye Özel Cupcake,1,kişiye özel cüzdan,13,kişiye özel çakmak,1,Kişiye Özel Çay Bardağı Seti,1,kişiye özel çikolata,8,kişiye özel defter,1,kişiye özel dergi kapağı,5,kişiye özel deri cüzdan,2,Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi,1,kişiye özel erkek cüzdanı,1,Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati,1,Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kolye,1,Kişiye Özel Fotoğraflı Hes Kodu Anahtarlık,1,kişiye özel fotoğraflı kitap ayracı,1,kişiye özel fotoğraflı puzzle,2,kişiye özel fotoğraflı sevgili cüzdanı,1,kişiye özel gaz lambası,1,kişiye özel Gömlek,7,kişiye özel havlu,1,Kişiye Özel Hediye,144,Kişiye Özel Hediye Seti,1,Kişiye Özel Hediyeler,75,kişiye özel ilginç hediyeler,1,Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan,2,kişiye özel isimli Rakı Kadehi,1,kişiye özel kalem,12,Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscar,1,kişiye özel karikatür,1,Kişiye Özel Kol Saati,2,Kişiye Özel Kolye,4,kişiye özel kupa,1,kişiye özel kupa bardak,5,kişiye özel merdane,1,Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman,1,kişiye özel mousepad,2,kişiye özel mutfak önlüğü,3,Kişiye Özel Okey Takımı,1,Kişiye Özel Oscar Ödülü,5,kişiye özel ödüller,23,Kişiye Özel Öğretmen Seti,1,Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati,1,kişiye özel plaket,11,Kişiye Özel Puzzle,7,kişiye özel resim çerçevesi,4,kişiye özel resimli cam gölgeliği,1,kişiye özel sertifika,11,kişiye özel sevgili cüzdanı,1,Kişiye Özel Şampanya Kadehleri,1,kişiye özel tişört,1,kişiye özel usb bellek,1,kişiye özel vosvos,1,kişiye özel yastıklar,2,Kişiye Özel Yazılı Madalyon,2,kişiye özel yüzük,1,kitap tutucular,3,klasik kravat,1,Klasik telefonlar,1,kocaya evlilik yıldönümü sürprizi,1,kocaya hediye,1,kocaya sürpriz,1,Koç burcu,1,koç burcu erkeğe hediye,1,koç burcu erkek için hediye,1,kokulu mum nasıl yapılır,1,kokulu mum yapımı,1,kokulu taşlar,1,Kol Düğmeleri,2,kolay kolye yapımı,1,kolay pizza tarifi,1,kolay şekilde bayan çantası yapımı,1,kolay şekilde takı yapmak,1,kolay şekilde yapılabilen duvar saatleri,1,kolye,3,kolye çeşitleri,1,komik doğum günü mesajları,1,komik hediyeler,6,konfeti,1,kot pantolondan tablet kılıfı yapımı,1,kova burcu,2,Kova burcu erkeğe hediye,1,Kova burcu erkek için hediye,1,Köstekli Cep Saat,1,kravat,1,kravat modelleri,1,kupa,1,kupa bardak,9,kupa bardaklar,2,kutlama hediyesi,1,kutlama için konfetiler,1,küçük çocuk hediyeleri,1,küpe,1,Kürklü Aşk Kelepçeleri,1,lamba,1,magic egg,1,manevi hediyeler,1,Marie Claire,1,masa isimlik,1,masa saatleri,4,masaüstü isimlik,1,masaüstü oyunlar,1,mesaj,2,mesaj yazılan puzzle,1,mesaj yazılı yumurta,1,mesajlı çikolatalar,11,mesajlı gömlek,1,mesajlı hediyeler,1,mesajlı kol saati,1,mesajlı konserve kutusu,1,mesleklere göre hediye,3,mesleklere uygun hediyeler,1,mezuniyet hediyesi bayan,1,mezuniyet hediyesi erkek,1,mezuniyet hediyesi fikirleri,1,mezuniyet hediyesi ne olabilir,1,mini hoparlör,1,misafir şekerleri,1,modelleri,1,mousepad,3,Mutfak Hediyeleri,11,Mutfak Zamanlayıcı,1,Mücevher askısı,1,mühendise hediye,1,mühendise kupa bardak,1,nasıl romantik olunur,2,ne alınır,1,ne hediye alınır,1,nişan hediyesi,1,nişanlıya hediye,1,Noel Baba Şapkası,1,Nostaljik Ahşap Radyo,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,2,nostaljik hediyeler,4,nostaljik telefonlar,1,nostaljik ürünler,3,ofis hediye fikirleri,1,ofis hediyeleri,36,Ofis Hediyesi,50,ofis ürünleri,1,Oğlak burcu,1,Oğlak burcu erkeğe hediye,1,Oğlak burcu erkek için hediye,1,oğlan bebek hediyesi,1,Okey Takımı,1,online pazar yerleri,1,organik bebek ürünleri,1,Organik Kolsuz Body,1,origami duvar süsleri,1,origami panda,1,orijinal,2,orijinal hediyeler,22,Oscar Ödülü Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy,1,otantik tatil yerleri,1,otantik yerler,1,otomobil hediyesi,3,oyuncak arabalar,1,Ödül Kupası,1,öğrenci hediyeleri,2,öğrenciye hediye,1,öğretmen,1,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajı,1,öğretmene,1,öğretmene doğum günü hediyesi,4,öğretmene hediye,31,öğretmene hediye fikirleri,1,öğretmenler günü hediyesi,32,öğretmenler günü için hediye,1,öğretmenler günü mesajları,1,öğretmenler için hediye,2,özel babalar günü hediyesi,4,Özel bardak altlığı,1,Özel Duvar Saati,1,özel gömlekler,1,özel hediye,1,özel hediyeler,1,özel mousepad,1,Özel tasarım Aynalar,1,Özel Taş Baskı,1,Özgürlük Anıtı Oscarı,1,özür dileme mesajları,1,Papağan Mutfak Makası,1,papyon,1,papyon çeşitleri,1,papyon modelleri,1,parti malzemeleri,1,Patrona Hediye,4,Peluş Oyuncak,2,pırlanta bileklik,4,pırlanta kuğu kolye,1,Pırlanta Salıncak Kolye,1,pırlanta yüzük,1,pis şaka ürünleri,1,pizza nasıl yapılır,1,plaka anahtarlık,1,plakası yazılı vosvos,1,plaket,1,polis,1,polis hediyelik eşya,1,polis hediyelikleri,1,polis sevgiliye güzel sözler,1,polise alınabilecek en güzel hediye,1,polise alınabilecek hediyeler,1,polise hediye ne alınır,1,portre karikatür,1,pratik pizza tarifi,1,promosyonlu tatiller,1,puzzle,2,puzzle çikolata,1,radyo,1,resim çerçevesi,2,resim öğretmenine hediye,1,resimli kadınlar günü mesajları,1,resimli kupa bardak,1,resimli sevgili cüzdanı,1,resimli sözler,1,romantik bir gece için,2,romantik doğum günü hediyeleri,1,romantik evlilik teklifi,1,romantik evlilik yıldönümü hediyesi,1,romantik hediye,12,romantik hediye kutusu,1,romantik hediye kutusu yapmak,1,romantik hediyeler,43,romantik kalp kutu,1,romantik kalp kutusu,1,romantik kitaplar,1,romantik mumlar,1,romantik sözler,1,romantik sürpriz seti,1,romantik tablolar,1,romantik yastık setleri,1,S4 Aksesuar Seti,1,Sabırlılara Hediye Önerileri,1,Sahte Güvenlik Kamerası,1,saksı çiçekleri,1,Samsung Galaxy S III Kılıfları,2,Samsung Galaxy S4 Aksesuar Seti,1,seksi hediyeler,6,seksi ürünler,4,Seni Seviyorum Çünkü Şekerlemesi,1,seni seviyorum hediyeleri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler defteri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sert sözler,1,Sertifika,1,sevgi mesajları,1,sevgi sözleri,1,sevgili,5,sevgili bulunamadı tişört,1,sevgili cüzdanı,1,sevgili hediye,4,sevgili hediyeleri,1,sevgili için hediye,1,sevgili kitabı,1,sevgili tişört modelleri,1,sevgili tişörtleri,1,sevgiliden özür dileme,1,sevgililer günü,3,sevgililer günü hediyeleri,2,sevgililer günü hediyesi,101,sevgililer günü mesajları,1,sevgililer günü sürprizi bayana,1,sevgililer günü sürprizleri,1,Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve,1,sevgilimle nereye gidebilirim,1,sevgilinize alabileceğiniz hediyeler,1,sevgiliye,3,sevgiliye alınabilecek hediyeler,1,sevgiliye anlamlı doğum günü hediyeleri,1,Sevgiliye anlamlı hediye fikirleri,1,sevgiliye anlamlı hediyeler,2,sevgiliye aşk mektuplar,1,sevgiliye aşk sözleri,7,sevgiliye aşk şiiri,1,sevgiliye değişik hediye,3,sevgiliye değişik hediyeler,1,Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi,91,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye doğum günü sözleri,1,sevgiliye duygusal doğum günü hediyeleri,1,sevgiliye el yapımı doğum günü hediyesi,1,sevgiliye el yapımı hediye,2,sevgiliye el yapımı hediye yastık,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,8,sevgiliye el yapımı kupa bardak,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye ev hediyesi,1,sevgiliye farklı hediye,2,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel hediyeler,1,sevgiliye güzel sözler,7,sevgiliye haftasonu sürprizi,1,sevgiliye hediye,267,sevgiliye hediye almak,2,sevgiliye hediye cüzdan,1,sevgiliye hediye fikirleri,2,sevgiliye hediye Kişiye Özel Fotoğraflı Film Makinesi,1,sevgiliye hediye kitap,2,sevgiliye hediye konserve kutusu,2,sevgiliye hediye kutusu,1,sevgiliye hediye kutusu hazırlama,1,sevgiliye hediye puzzle,1,sevgiliye hediye seçmek,1,sevgiliye hediye sepeti,8,sevgiliye hediye tişört,1,sevgiliye hediye vosvos,1,sevgiliye ilginç hediye,4,Sevgiliye İlginç Hediye,1,sevgiliye ilginç hediyeler,49,sevgiliye iltifat,1,sevgiliye iltifat mesajları,1,sevgiliye iltifat sözleri,1,sevgiliye kahvaltı sürprizi,1,sevgiliye kutu yapmak,1,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye mektup,1,sevgiliye mesaj,1,sevgiliye ne hediye alınır?,2,Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi,1,sevgiliye özel butik kurabiyeler,1,sevgiliye özel çerçeveler,1,sevgiliye özel hediye,12,sevgiliye özel hediyeler,4,sevgiliye özel karikatür,1,Sevgiliye Özel Magnetler,1,Sevgiliye Özel Puzzle,1,sevgiliye özel yastık setleri,1,sevgiliye özlem mektupları,1,sevgiliye romantik hediye kutusu,1,Sevgiliye romantik hediyeler,37,sevgiliye romantik mesajlar,1,sevgiliye romantik sözler,1,sevgiliye romantik sürprizler,3,sevgiliye sevgililer günü hediyesi,1,sevgiliye sihirli kupa,4,sevgiliye söylenecek sözler,1,Sevgiliye Sürpriz,12,sevgiliye sürpriz hediye,10,sevgiliye sürpriz hediye yapmak,1,sevgiliye sürpriz hediyeler,2,sevgiliye sürpriz puzzle hediyesi,1,sevgiliye sürpriz seti,1,sevgiliye sürpriz yapma,1,sevgiliye sürpriz yapmak,3,sevgiliye sürprizler,2,sevgiliye ucuz hediye,6,sevgiliye uçuk hediye fikirleri,1,sevgiliye uzun günaydın mesajları,1,sevgiliye uzun mesajlar,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,2,sevgiliye yazılacak aşk sözleri,1,sevgiliye yıl dönümü hediyesi,16,sevgiliye yılbaşı hediyesi,14,sevgiliye yılbaşı mesajları,2,sevgiliye yıldönümü sürprizi,1,sevgiliye yıldönümü sürprizi ne yapabilirim,1,sevgiliye yüzük hediyesi,3,sevgiliyi mutlu etmek,1,sevgiliyle yapılacak şeyler listesi,1,sevimli çocuk hediyeleri,1,sevimli emoji yastıklar,1,sevimli hediyeler,3,sıra dışı hediyeler,3,sihirli kupa,9,sihirli kupa bardak,18,sihirli kupa bardaklar,3,Sihirli yumurta,1,sihirli yumurta sürprizi,1,sihirli zincir şişe tutucu,1,Slap Watch Slim Junior,1,Sneaker ayakkabı süsleme,1,Sneaker ayakkabı yenileme,1,Solar Masa Lambası,1,sözler,1,spor temalı makaron kurabiye,1,sun jar,1,Süper Anne Sihirli Kupa,1,Süper Baba Kupa Bardak,1,sürpriz,6,sürpriz doğum günü hediyesi,3,sürpriz el yapımı hediyeler,1,sürpriz evlilik teklifi,1,sürpriz evlilik yıldönümü hediyesi,2,sürpriz fikirleri,2,Sürpriz Hediye,15,sürpriz hediyeler,14,sürpriz malzemeleri,1,sürpriz yapmak,2,süs eşyaları,1,şaka ürünleri,1,şekerleme,2,şemsiye,1,şık hediye kutusu,1,şiir nasıl yazılır,1,takı kutusu,1,tanışma yıl dönümü hediyesi,1,tatil,2,tatil yerleri,1,tatlı kutusu yapımı,1,tavla ustası sertifikası,1,tavuk şeklinde ekmek sepeti,1,tebrik hediyesi,1,tebrikler şekerlemesi,1,tek taş yüzük,1,Tek Taş Yüzük Ödülü,1,teknolojik hediyeler,1,tektaş yüzük,2,Terazi burcu,2,Terazi burcu erkeğe hediye,2,Terazi burcu erkek için hediye,1,terlik,2,tesettürlü anneye hediye,1,TIME,1,top şeklinde makaron kurabiyeler,1,türk bayrağı anahtarlık,1,ucuz,2,ucuz anneler günü hediyeleri,1,ucuz Anneler günü hediyesi,1,ucuz babalar günü hediyeleri,1,ucuz bayan kolye,1,ucuz bayan kolye hediye,1,ucuz bayan takılar,1,ucuz bileklik,1,ucuz dekoratif ayna,1,Ucuz dilek feneri,1,Ucuz Duvar Saatleri,1,ucuz erkek hediyeleri,1,ucuz ev hediyesi,1,Ucuz Hediye,5,ucuz hediye sepeti,3,ucuz hediyeler,19,ucuz ilginç hediyeler,1,ucuz kupa bardak,1,Ucuz Samsung S4 aksesuar,1,ucuz yılbaşı hediyesi,1,uçuk kaçık sürprizler,1,USB Bellek,4,Utangaçlara Hediye Önerileri,1,Uykuculara Hediye Önerileri,1,Uzaktan kumanda düzenleyici,1,uzun aşk mesajları,1,uzun doğum günü mesajları,1,uzun günaydın mesajları,1,vazo,2,videolu el yapımı hediyeler,1,yaratıcı öğretmenler günü hediyesi,2,Yatak Kenarı Organizeri,1,yatak odası düzenleyicileri,1,Yay burcu,1,Yay burcu erkeğe hediye,1,Yay burcu erkek için hediye,1,yaz için hediyeler,1,yemek,1,yengeç burcu,2,Yengeç burcu erkeğe hediye,1,Yengeç burcu erkek için hediye,1,yeni doğan bebeğe hediye,11,yeni doğan bebek hediyeleri,1,yeni doğan bebek için hediye,1,yeni doğan kız bebeğe hediye,1,yeni ev hediyesi,6,yeni eve hediye,1,yeni evli çifte hediye,3,yeni nesil çim adam,1,yeni sevgiliye doğum günü hediyesi,1,yeni sevgiliye hediye,1,yeni yıl,2,yeni yıl hediyesi,2,Yıl Dönümü Hediyesi,9,yılbaşı,14,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı dekorasyonu,2,yılbaşı fikirleri,1,Yılbaşı hediye fikirleri,1,yılbaşı hediye sepeti,2,Yılbaşı hediyeleri,26,yılbaşı hediyesi,29,yılbaşı hediyesi çocuklara,1,Yılbaşı İçin Ev Dekorasyon Önerileri,1,yılbaşı için ev dekorasyonu,1,yılbaşı için sürprizler,1,yılbaşı kıyafetleri,1,yılbaşı kutlama mesajları,1,yılbaşı mesajları,2,yılbaşı sürprizleri,4,yılbaşına özel dekorasyon,1,yılbaşına özel yastıklar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yıldönümü hediyesi,7,yıldönümü mesajları,1,yılın en iyi annesi sertifikası,1,Yılın Sevgilisi Belgesi,1,yumurta,1,yumurta sürprizi,2,Yüzen Gül Spa Işığı,1,yüzük modelleri,3,zeka geliştirici oyuncaklar,1,
ltr
item
Sevgilihediyem.com: Sevgiliye Anlamlı Hediyeler
Sevgiliye Anlamlı Hediyeler
Sevgilinize hem anlamlı hem de özel hediye mi arıyorsunuz? Erkek ve Bayan Sevgiliye alınabilecek en anlamlı ve özel hediyeler burada.
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwf-w0wQH-xxbyUdNYilx3jq03YIzua-Rrb8BVPLT2neF6J6pg344NMwsvwMrJMSBLy6Y9kVfKPWa3t4OkPdWC9Fxttknd8rpC7tYJtiIUAIUW9hWfYcism5Ma4_jU0eyHNrZm6sJSNPFi/s640/sevgiliye_anlamli_hediyeler.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwf-w0wQH-xxbyUdNYilx3jq03YIzua-Rrb8BVPLT2neF6J6pg344NMwsvwMrJMSBLy6Y9kVfKPWa3t4OkPdWC9Fxttknd8rpC7tYJtiIUAIUW9hWfYcism5Ma4_jU0eyHNrZm6sJSNPFi/s72-c/sevgiliye_anlamli_hediyeler.jpg
Sevgilihediyem.com
https://www.sevgilihediyem.com/2013/03/sevgiliye-anlamli-hediyeler.html
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/2013/03/sevgiliye-anlamli-hediyeler.html
true
4985865911743032565
UTF-8
Sayfalar Yükleniyor Konu Bulunamadı HEPSİ Devamını Oku Cevapla Cancel reply Sil Ana Sayfa SAYFA KONU HEPSİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM KONULAR Herhangi bir Sonuç Bulunamadı... Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Prs Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 hour ago $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan öncesi Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy