Bayanlara Alınabilecek Hediyeler

Bayanlara alınabilecek en özel hediyeler ve bayanlar için en güzel hediye önerileri için Tıklayın!

Bayanlara Alınabilecek Hediyeler
Kadın Ruhuna Hitap eden Hediyeler... Bir bayana ne hediye alınabilir? Ne kadar basit bir soru öyle değil mi? Soru çok basit de, cevabı inanın onlarca ciltlik ansiklopedileri dolduracak kadar geniş bir konu! Bayanlar için alınabilecek hediyeler ve genel olarak bayanlara hediye yelpazesi o kadar geniştir ki, tam da "Aradığım hediyeyi buldum!" dersiniz, daha sonra karşınıza başka bir ürün çıkar, siz daha evvel seçtiğiniz hediyeden soğumaya ve beğenmemeye başlarsınız. Bu durumda işler iyice Arap saçına dönmeye başlar. Hele hele, bayanları henüz iyi tanımayan bir erkekseniz, o zaman hediye seçiminiz daha da zor hale gelir. Bir bayana hangi hediye alınırsa, mutlu olur? Bayanlara hediye seçerken nelere dikkat etmek lazım? Bayanların kişisel kullanımına uygun hediyeler nelerdir? Bu ve buna benzer sorular ile on binlerce hediye seçeneği arasında, kendinizi boğulmuş hissedersiniz. Aslında bayanlara hediye seçmek demek, binlerce alternatifli hediye havuzundan size ve kız arkadaşınıza, annenize kısacası bayanlara güzel gelebilecek bir tanesini çekmek demektir. Peki ama hangisini?

Bayanlara Hediye Fikirleri


bayana hediye ne alınır

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kalp Makyaj Aynası


Güzelliğine, bakımına ve makyajına düşkün bayanlara, üzerinde fotoğraf baskısı yer alacak metal bir el aynası hediye edebilirsiniz. Kalp şeklindeki tasarımıyla son derece romantik ve zarif bir görünüme sahip olan kişiye özel kalp ayna, doğum gününde, yıl başında sevgilinize, annenize, eşinize ya da kısacası bir bayana alınabilecek en güzel hediyelerden biri.

bayana hediye

Sevgiliye Özel Aşk Tapusu


Aşk ilişkinizi canlı tutmak ve heyecan katmak için mutlaka ama mutlaka çeşitli zamanlarda sevgilinize sürprizler yapmalısınız! İşte karşınızda yapabileceğiniz en romantik sürprizlerden biri. Sevgilinize esprili ve aynı zamanda romantik bir hediye vermeyi düşünüyorsanız, kalbinizin tapusuna ne dersiniz? Sevgiliye özel aşk tapusu ile O'na olan aşkınızı belgelendirin! Gerçek bir tapu şeklinde tasarlanmış olan aşk tapusu, esprili olduğu kadar romantik bir hediye seçeneği. İçeriğini ister esprili, isterseniz de romantik mesajlarınızla doldurabileceğiniz ve fotoğraflarınıza özel olarak hazırlanacak aşk tapusu eşinizi/sevgilinizi çok şaşırtıp, çok mutlu edecek.

bayanlara özel hediyeler

Kişiye Özel En Güzel Kadın Hediye Sepeti


Bildiğiniz gibi gelişmiş bütün ekonomilerde, firmalar reklam stratejilerini bayanları tavlamak üzerine kurarlar! Çünkü inanın, bayanlar olmasa, bugün ekonomiler dibe vururdu. Lütfen, kendi evinizdeki yaşamı bir gözünüzün önüne getirin! Babanız bir araba alacak, rengine ve modeline anneniz onay vermeden alamaz! Eve bir çamaşır makinesi alınacaksa, anneler olmadan asla babanız eve "Hanım şu makineyi aldım." diyerek gelemez. Evin perdeleri, koltuk takımları, babanızın takım elbise içerisine giyeceği gömlek ve kravatı daha bir çok şey! Bir de toplumumuz da, kadın ikinci plandadır derler! 

Bayan Sevgiliye Doğum Günü Hediye Sepeti

Bayanlara Doğum Gününe Özel Hediye Sepeti


Bugün sizlere bir Bayana alınabilecek hediyeler üzerinde çeşitli değerlendirmeler yapacağız, bayanlara hediye almanın püf noktalarından, inceliklerinden bahsedeceğiz ve son olarak da bayanlar için, özel, romantik, sürpriz hediye fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız. Şaka bir yana da, Sevgilinize, kız arkadaşınıza, Annenize veya Kadın Öğretmene bir hediye alacaksanız, sığ hediye fikirleri içerisine sıkışıp kalmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü gerçekten bayanlar için, hayal edemeyeceğiniz kadar hediye seçeneği var!

Kalp Şişede Sevgiliye Sürpriz Mektup

Kişiye Özel Şişede Aşk Mektubu


İçerisinde aşk mektubunuzun yer alacağı bu şişe ile sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz. Bayan sevgilinize kullanışlı, kaliteli ve prestijli bir hediye mi arıyorsunuz? O halde gelin sizinle nasıl bir hediye seçebiliriz konusunda minik bir mantık yürütelim; Sevgilinize takı veya benzeri bir hediye almayı düşünürseniz şayet, aynı zamanda beğenilmeme gibi bir riskte almış olacaksınız. Çünkü bayanlar özellikle takı konusunda kendi beğenilerini her şeyin önünde tutarlar. Sevgilinize yine hediye olarak kıyafet türü bir hediyenin de akıbeti takı gibi olacaktır. Bize göre siz iyisi mi hiç risk almadan, bizim hediye fikirlerimize kulak vererek, hemen hemen her bayanın ihtiyacı olan ve uzun yıllar kullanılabilecek hediyeler tercih edin!

Aşkımıza Bahar Geldi Hediye Sepeti

Aşkımıza Bahar Geldi Hediye Sepeti


Şimdi önereceğimiz hediyeye hakkında bilgi vermeden önce, gözünüzün önünde şöyle bir sahneyi hayal etmenizi isteyeceğiz; Sevdiklerinize öyle bir hediye vermişsiniz ki, o hediye ev veya iş yerlerinin en özel ve en güzel yerinde sergileniyor. Dahası bu hediye çürümeden bozulmadan uzun yıllar boyunca, ilk günkü yarattığı heyecan ne ise aynı tazelikte değerinden hiçbir şey kaybetmiyor. Kulağa çok hoş geliyor öyle değil mi? İşte karşınızda bir bayanı çok mutlu edecek, gelecekte de her zaman hatırlayacağı dopdolu romantik bir hediye sepeti. 

bayana hediye

Kişiye Özel Fotoğraf Ve Mesaj Baskılı Kalp Anahtarlık


Kişiye Özel Fotoğraf Ve Mesaj Baskılı Kalp Anahtarlık, görüntüsü itibari ile küçük bir hediye olabilir belki ancak, her bayanı büyük bir şekilde mutlu edecek romantik bir tasarıma sahip! Fotoğraf ve mesajınıza özel olarak hazırlanacak, kalp şeklindeki tasarımıyla diğer sıradan anahtarlıklardan kat kat daha anlamlı bir anahtarlık! Bir yüzüne sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafınızı, diğer yüzüne ise her an bakıp okuyacağı ve her okuduğunda da sevginizi tüm benliği ile hissedebileceği aşk dolu mesajlarınızı yazdırabiliyorsunuz! Kişiye Özel Fotoğraf Ve Mesaj Baskılı Kalp Anahtarlık, bir bayana alınabilecek küçük ancak güzel hediyelerden biri.

bayana hediye

İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye


Kadife kaplı istiridye şeklindeki özel kutusu ve içerisinde yer alan inci tanesi kolye ile her bayanın aldığında kendisini özel hissedeceği en anlamlı hediye seçeneği karşınızda. İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye, değer verdiğiniz, özel bulduğunuz ya da aşk duyduğunuz bir bayana verebileceğiniz en güzel hediyedir diyebiliriz. Çünkü hediye kutusu içerisinde yer alan ışıl ışıl parlak inci tanesi ile, sevdiğiniz kadına ne kadar özel olduğunu, kalbinizde ne kadar değerli bir yere sahip olduğunu en güzel biçimde hissettireceksiniz.

bayana hediye

Gümüş Sonsuzluk Kolye


Yere düşen her bir kar tanesi, bir diğerinden farklı ve eşsizdir. Tıpkı kar taneleri gibi kalbinizde eşi benzeri olmayan emsalsiz bir yere sahip sevgilinize, zarif ve şıklığı ile göz kamaştıran bir doğum günü hediyesi vermek isterseniz, 925 Ayar Gümüş Sonsuzluk Kolye tam size göre. Kusursuzluğu ve anlam itibari ile romantikliği aynı aksesuar üründe bir araya getirmeyi başarmış olan Gümüş sonsuzluk Kolye, bayanlara verilebilecek en güzel hediyelerden biri. 

bayana hediye önerileri

Sürpriz Mini Mesaj Şişeleri


Bir bayana alınabilecek en güzel hediye; samimiyet ve sevgi ile sunulmuş herhangi bir hediyedir. Çok mu yuvarlak bir tabir oldu bu? Konuyu biraz daha açalım o zaman; Aslında gerçekten de bayanlar için en mükemmel, en pahalı hediyeyi bile alsanız, sevgi ve samimiyetle sunmadığınız takdirde, hediye amacına ulaşmış olmaz, dolayısı ile etkileyici bir hediye de olmaz! Bayanlar hayatı, erkeklere göre daha detaycı yaşadıklarından, bayanlar için özensiz, gelişi güzel ve hissedilmeden alınmış olan hediyeler, şekli, fiyatı ne olursa olsun doğru hediye değildir! 

bayanlara ilginç hediye

Dönen Küp Resim Çerçevesi


Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü için ya da genel ifade ile özel günler için Bayan arkadaşınıza bir hediye almayı düşünüyorsanız, Onu ne kadar iyi tanıdığınızı bir kez daha düşünmeniz lazım! Sevgiliniz alış veriş merkezlerinde veya mağazalarda el ele gezerken, nelerden hoşlandığını yanınızda illa ki mırıldanmıştır. Örneğin hangi renklerden hoşlandığını, hangi takıları beğendiğini, hangi aksesuarların kendisi için favori olduğunu, ne tip parfümleri seçtiğini. Bu konular ile ilgili olmanız, ilişkinizin saadeti açısından da çok önemlidir. İşte karşınızda her bayanın hediye olarak almaktan mutluluk duyacağı ilginç ve de şaşırtıcı dönen küp resim çerçevesi. 

bayana hediye

925 Ayar Aşk Sonsuzluk Kolye


Kelebekler güzelliği ve özgürlüğü simgeler. Aynı zamanda kelebekler, baharın ve aydınlığın da habercisidir. Kelebeklerin ömrü her ne kadar kısa olsa da, bu kısacık ömre bir çok şeyi sığdırmayı başarırlar. Kalbinizi güzelleştiren ve hayatınıza mutlulukların en büyüğünü katan O özel kadına, oldukça zarif bir tasarımı bulunan Sonsuz Aşk Yazılı Gümüş Kolye hediye edin! Üzeri zirkon taşlarla süslenmiş, sonsuz aşktan ilham alınarak tasarlanmış olan Sonsuzluk Kolye, kız arkadaşınızın yüzüne bahar şenliği getiriyor. Kelebek Gümüş Küpe ile, bayan sevgilinize verdiğiniz değeri en anlamlı hali ile ispatlamış olacaksınız! 

Tüm Yollar Sana Çıkıyor Kanvas Tablo

Bayan Hediyeleri - Yüm Yollar Sana Çıkıyor Kanvas Tablo


Meleklerin, adeta bembeyaz süt gibi tertemiz ve günahsız varlıklar olduklarına inanılır. Bu anlamda melekler, iyilik abidesi varlıklardır. Sizin de yaşamınızda zerre kadar zararını görmediğiniz, üstüne üstelik en kötü zamanlarınızda arkanızda hissettiğiniz, her zaman sizin için iyi olanı isteyen ve düşünen insanlar mutlaka vardır. İşte bu insanlar da melek sıfatını fazlası ile hak eden insanlardır. Bu kadar iyi ve temiz kalpli "melek" gibi sevdiklerinize ancak böylesine bir hediyelik ürün layık olabilirdi. 

Yıldönümümüz Kutlu Olsun Kanvas Tablo

Bayan Hediyeleri - Yıldönümüne Özel Kanvas Tablo


Sevgilinize veya eşinize güzel ve bir o kadar da etkileyici romantik bir hediye arayışındaysanız, şimdi sıkı durun! Çünkü tam aradığınız o romantik hediye şu an karşınızda duruyor. Sevgiliye hediyemizin adı; Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve. Bu hediye ürün ile sevgilinize karşı hem aşkınızı çok güzel bir şekilde ifade edeceksiniz, hem sevgilinize güzel ve duvarlarını süsleyecek son derece etkili dekoratif bir hediye vermiş olacaksınız. Sevgililere Özel Yıldönümü Kanvas Tablo ile salonlar veya yatak odaları çok romantik bir havaya bürünecek.

Fotoğraf Baskılı Love You Masa Üstü Tablo

Bayan Hediye - Kişiye Özel Love Çerçeve


Sevgiliye romantik hediyeler kategorisi içerisinde Sevgililere Özel Love Resimlik mutlaka düşünülmesi gereken çok özel bir hediye. Sevgililere Özel Love Masaüstü Resim Tablosu hediyesi ile gerçek anlamda  bir taş ile iki kuş vurmuş olacaksınız. Sevgililere Özel by özel çerçeve içerisinde "Aşkımı anlatsın, sevgilim hediyem ile kendisini özel hissetsin, içerisinde romantizm olsun, sürekli beni hatırlasın" derseniz, var. "Şık bir hediye olsun, aynı zamanda duvarları süslesin" derseniz o da var. Bu özel tablo sevgilinizin çalışma masasını süsleyecek son derece romantik bir ürün.

bayana hediye fikirleri

Bayana Özel Fotoğraflı Mutfak Önlüğü


Bayanların bir hediyelik eşyaya bakarken gördükleri ve düşündükleri şey ile, erkeklerin kendilerine alınmış bir hediyeye bakış açıları çok farklıdır! Erkekler, hayatı daha sonuç odaklı ve pragmatik yaşarlar. Yani hediye, erkeğin işine yarayacak mı yaramayacak mı? Erkeklerin hediyelere bakış açıları kabaca bu şekilde olduğu için, erkek hediyeleri ve bayan hediyeleri birbirinden çok ayrışır. Bayanlar için ise, hediyede, estetik duruş, yarattığı his, verdiği mesaj gibi olgular daha önemlidir. Dolayısı ile bayanlara alınabilecek hediyeler konusunda, erkekler için çok ciddi bir ip ucudur.

Bayanlara Özel Metal Yuvarlak Makyaj Aynası

Bayana İsim Yazılı Makyaj AynasıBayanlara hediye seçerken, hediyenizin, bir bayan bakış açısı ile estetik olmasına dikkat etmelisiniz. Bir bayana romantik olmayan bir hediye bile alsanız, üzerine iliştireceğiniz sevgi dolu bir not, o hediyeyi daha anlamlı ve özel bir hediye haline getirir. Bayan sevgilinizin, almış olduğu hediyeyi sahiplenmesini, benimsemesini istiyorsanız, bu hediyeyi gerçekten romantik bir hale sokarak, vermeniz gerekir. Hediye aldım ve verdim bu kadar! demekle olmuyor. Güzelliğine düşkün bayanları çok mutlu ve memnun edecek en güzel hediye seçeneklerinden biri olan bu özel makyaj aynasına ne dersiniz? 

bayana hediye fikirleri

Bayana Hediye Fikirleri & Gramofon Müzik Kutusu


Nostaljik özelliği bulunan Gramofon Müzik kutusu ile, bayan sevdiklerinize şık bir armağan verebilirsiniz. Orijinal bir gramofona büyük bir benzerlik gösteren bu özel müzik kutusu aynı zaman da son derece de dekoratif. Mesela hediyenizi mutlu bir şekilde, sevgilinizin boynuna sarılarak, "Seni Seviyorum" diyerek, takdim etmek, hediyenizin tozlu raflar arasında veya hiç açılmayacak sandıklar içerisinde unutulup kalmamasına sebep olur. Çünkü bayanlar, almış oldukları o hediyeyi, ilk günkü heyecanı ile kendilerine nasıl takdim edildiyse o şekilde hatırlayarak kullanırlar..

Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve

Bayan Hediyeleri - Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve


100 cm eninde, 30 cm boyundadır. İsimlerinizden oluşan kişiye özel fotoblok duvar çerçeveniz evinize mükemmel bir romantik hava katacak. Dışı tamamen lamine çerçeve ile kaplanmış olan Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve cam çerçeveli olduğu için dış etkilere dayanıklıdır. Hediye ürünün temizlenmesi de son derece basit. Nemli bir bezle silinip kolayca temizlenebilir. Bu romantik ve dekoratif hediyeye sahip olmak için tek yapmanız gereken her harfe 1 resim gelecek şekilde istediğiniz resimleri göndermek.

Bayana anlamlı hediyeler

Sevgilime Seni Seviyorum Hediye Sepeti


Değil sabahlara kadar, on günlerce sürse bile siz yine de O'na "Seni Seviyorum" demekten bıkmayacaksınız! Tamam! Sevgilinize bunu söylemekten asla vazgeçmeyin ve her zaman söyleyin ama size de yazık! "Seni Seviyorum" demenin daha başka, daha şık bir başka yolu var! Sizi meraklandırmadan bunu nasıl yapacağınızı hemen söyleyelim; 100 Dilde Seni Seviyorum Mesaj Kutusu ve içerisinden çıkan son derece şık gümüş kolye ile! Siz, sevgilinize sadece Tükçe'mizde yer alan sevgi sözcükleri ile ifade edecektiniz ama, biz bunu biraz daha uluslararası boyuta taşımış olduk ve içerisinde tam 100 farklı dilde yer alan "Seni Seviyorum" cümleleri ile kusursuz bir hediye çıkartmış olduk! Hem romantik bir hediye kutusu, hem de bayan sevgilinizin boyununa çok yakışacak gümüş bir kolye!  

Mare Mir Marka İsme Özel Bayan Deri Cüzdan

İsme Özel Siyah Bayan Deri Cüzdan


Hangi hediye mi? Bayan sevgilinize Kişiye Özel Bayan Cüzdan hediye ederek. Kalitesini ispatlamış olan Mare Mir Marka Kişiye Özel Bayan Siyah Deri Cüzdan ile sevgilinize yıllarca unutamayacağı mükemmel bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. 1. sınıf deriden imal edilmiş ve bayanların büyük bir takıntısı olan "Tüm renkler ile uyumlu olsun" düşüncesi dikkate alınarak siyah renkte tasarlanmış olan bu şık cüzdan, şimdi çok uygun fiyatlarla karşınızda. Bu harika ürün, Annenize, anneler günü hediyesi, eşinize, evlilik yıl dönümü hediyesi, yine sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak ideal bir hediyedir.

bayana hediyeler

Sen Başıma Gelen En Güzel Şeysin Yastık


Bayan sevgilinize kalıcı, anlamlı, değerli ve son derece şık bir hediye vermek ister misiniz? Bayan sevgilinize, eşinize binlerce hediye seçeneği arasından bir tane elle tutulur ya da kayda değer bir hediye seçemediyseniz, şimdi önereceğimiz son derece şık ve romantik yastık modeli eminiz ki, ilginizi çekecektir. Göz alıcı bir tasarıma sahip olan Başıma Gelen En Güzel Şeysin Yastık özel günler için bayan sevgilinize verilebilecek en unutulmaz hediyelerden biri olacaktır. .

bayana sürpriz hediyeler

Bayan Hediyeleri - Kişiye Özel Google Sertifika


Sevgilinize aşkınızı sürpriz ve eğlenceli bir şekilde göstermek isterseniz, 6 adet fotoğrafınıza ve mesajınıza özel olarak hazırlanacak Kişiye Özel Google Sertifika tam size göre. Belki de daha önce Aşkınızı hiç bu kadar net ve açık şekilde dile getirmemiştiniz. Şimdi önünüzde harika bir fırsat var! Aşkınızı belgeleme ve itiraf etme fırsatı. Kalbinizdeki aşk duygusunun elbette ki, belgeye veya onaya ihtiyacı yok ama sevgilinizin buna ihtiyacı olabilir. Sevgilinize olan duygularınızı samimi ve net en güzel şekilde ifade etmenin yolu Aşk tescil Belgesi. Belki de sevgiliniz zaman zaman kıskançlık krizlerine giriyor ve sizin ona yeterince bağlı olmadığını düşünüyor, ya da eşiniz! Siz de böyle eli kolu bağlı şekilde durmayacaksınız öyle değil mi? Aşkınızı kapı gibi bir belge ile sevgilinize sunabilirsiniz. Sevgilinize duyduğunuz en güzel hisleri bu sefer de farklı bir şekilde dile getirin ve Sevgililer Günü hediyesi olarak ona Kişiye Özel Aşk Tescil Belgesi hediye edin.

Sonsuzluk Yastık Seti

Bayanlara Hediye - Sonsuz Aşkım Yastık Seti


Üzerinde anlam itibari ile "Sana olan aşkım ve sevgim sonsuza kadar sürecek..." yer alan "sonsuzluk" işaretinin olduğu isminize özel yastık hediye edilmek üzere sizi bekliyor. Gerçekten de kadınlar için düşünülebilecek en güzel hediyelerden biri de, evlerinde sergileyebilecekleri romantik ürünlerdir. Özellikle bayana hediye olarak, şık, onun zevkine hitap eden ve romantik tarzdaki yastık modellerini seçerseniz, bu şekilde hediyenizi uzun yıllar kullanılır kılabilirsiniz. Sevgiliye hediye olarak tavsiye ettiğimiz Sonsuzluk Yastık Seti her bayanın çok beğeneceği ve göz ucundan asla ayırmak istemeyecekleri özel bir ürün. 

Bayana hediyeler

Aşıklara Özel Ahşap Resim Çerçevesi


Sevgilinize uzun yıllar kullanabileceği ve her baktığında sizi hatırlayabileceği harika bir doğum günü hediyesi veya sevgililer günü hediyesine şu an bakıyorsunuz! Sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediye Sizsiniz! Ne demek istediğimizi hemen açıklamaya koyulalım. Sevgiliniz ile yaşadığınız şehirde eminiz ki, bir çok güzel an yaşadınız ve bu güzel anları fotoğraf haline getirdiniz. Bu fotoğraflar genellikle dijital ortamda yedeklenir veya saklanır. Artık bu fotoğraflar içerisinde en değerli olan fotoğraf gün yüzüne çıkacak! Hem de öyle sıradan ve basit bir resim çerçevesi ile de değil! Görmekte olduğunuz Kişiye Özel Fotoğraf Çerçevesi ile! Bu şık ve tamamen kişiye özel olan fotoğraf çerçevesi içerisinde sizin ve sevgilinizin olduğu bir fotoğraf karesini özel günlerde hediye etmek sizce de olabilecek en Değerli ve anlamlı hediye değil midir?
Bayana Hediyeler

Sevgiliye Özel 27 Parça Kalp Puzzle


Bu saydığımız özelliklerin tamamı görmekte olduğunuz Sevgiliye Özel 27 Parça Kalp Puzzle’da mevcut. Puzzle’nin parçaları bir araya getirildiğinde ortaya sizin ve sevgilinizin en mutlu fotoğraf karesi oluşmuş oluyor ve ortaya hem dekoratif hem de sevgi ve anlam yüklü bir ürün çıkmış oluyor. Sevgiliye Özel 27 Parça Kalp Puzzle ile sevgilinize aşk dolu dekoratif bir eğlence hediye edebilirsiniz. Sevgiliye Özel 27 Parça Kalp Puzzle her parçası aslında sizin parçalarınız! Parçalar tamamlandığında ise aşkınızın en güzel hali ortaya çıkacak. 

bayanlara ne hediye alınır

Sevgilinize Özel Aşk Defteri


Sevgilinize olan büyük sevginizi dilerseniz tamamen size bir aşk defterinde içerisini fotoğraflarınızla süsleyeceğiniz aşk defteri ile ifade edin! Sevgiliniz için bir hediye düşünün ki, içerisinde romantizm, sürprizler, aşk dolu sözler, şiirler ve aşkınızın hikayesi bir arada olsun. Tüm sayfalarını heyecanla okuyacağı aşk defterinizle müthiş bir keyif ve mutluluk yaşatan bir hediye olsun. Önümüzdeki sevgililer gününde veya sevgilinizin yaklaşan doğum gününde sevgilinize şöyle romantik ve bir yandan da eğlenceli bir hediye arıyorsanız Sevgililere Özel Aşk Defteri güzel bir fikri olabilir.

Bayana Sürpriz Hediyeler

Sevgilinize Özel Puzzle & 130 Parça Ayaklı Yapboz


Siz, aşkınızı kırk parçaya bölün, sevgiliniz parçaları bir araya getirmek ile eğlenceli ve keyif dolu anlar yaşasın. Tamamlanan Sevgiliye Özel Fotoğraf Baskılı 130 Parça Puzzle’ı sevgiliniz isterse yine bozsun yine bir araya getirsin. Ya da dilerse evinin veya çalışma ofisinin en güzel yerinde eşe dosta sergilesin ve aşkınızın ne denli sağlam ve büyük olduğunu herkese kanıtlasın. Her kesimden ve her yaşata insanın zevkle bir araya getirmeye çalıştığı ve parçalar tamamlandığında ortaya bir eserin çıktığı ürün olan yapboz Puzzle artık sevgilinize özel. Yapbozu bir araya getirmek artık sevgilinizin maharetli parmaklarına kalıyor.
bayana hediye

Taşlı Sonsuzluk Gümüş Kolye


Hayatınıza anlam katan özel bayana şık bir hediye düşünüyorsanız, üzerinde sonsuzluk sembolü ve uğur böceği bulunan bu zarif kolyeyi armağan edebilirsiniz! Kadınların en favori, en çok beğendiği kolye modellerinden biri olan Sonsuzluk Sembollü kolye, bu sefer üzerinde Uğur Böceği versiyonu ile yeniden aramızda! Bu son derece anlamlı kolye, tüm bayanların beğenileri ve zevkleri doğrultusunda özel olarak tasarlanmış ve ürettirilmiştir. Hem sevginizi göstermek, hem de hayatında şans hep yanında olsun mesajınızı iletmek için Taşlı Sonsuzluk Uğur Böceği Kolye iyi bir hediye tercihi. Özellikle spor ve klasik giyime uygun olan ve sevgilinizin boynunu süsleyecek olan Taşlı Sonsuzluk Uğur Böceği Kolye çok özel bir hediye olacaktır. Bu özel ve anlamlı kolyeyi, ister anneler günü hediyesi olarak annenize, ister sevgililer günü hediyesi olarak sevgilinize, isterseniz de normal kız arkadaşınıza hediye edin! Hayatınızdaki özel kadına asla unutamayacağı ve hiç boynundan indirmek istemeyeceği şık bir kolye armağan etmiş olursunuz.

Bayana Hediye

Kalpli Sonsuz Çalıkuşu Gümüş Bileklik


Değer verdiğiniz bir Kadına özel günlerde alacağınız hediyenin hem şık olmasına, hem de içerisinde özel bir anlam taşımasına özen gösterenlerdenseniz, Kalpli Sonsuz Çalıkuşu Gümüş Bileklik tam da aradığınız hediye! Zarif bileklik üzerinde yer alan sonsuzluk sembolü, sevginin sonsuz olduğunun kanıtı! Kalpli Sonsuz Çalıkuşu Gümüş Bileklik ile sevdiklerinize olan sevgiyi sonsuza kadar ölümsüzleştirin. Sonsuzluk simgesi her ne kadar matematik işlemleri için keşfedilmiş olsa da, son yıllarda hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de, size bir evladı olarak duymuş olduğu o yüce ve sonsuz sevgiyi kalbinde taşıyan biricik annenize, siz de duyduğunuz sonsuz sevgiyi bu özel bileklik ile gösterebilirsiniz.

bayana güzel hediyeler

Kişiye Özel Granit Fotoğraflı Dekoratif Taş Çerçeve


Hem uzun yıllar kullanılabilecek hem de kalıcı ve anlamlı bir hediye olacak! Neden mi bahsediyoruz? Elbette ki, Kişiye Özel Granit Fotoğraflı  Dekoratif Taş Çerçeve’den bahsediyoruz. Sevdiklerinize olan duygularınız böyle özel bir taştan hediye ile her zamanki gibi yani taş gibi sapasağlam duracak! Şimdi hediye hakkında detaylara geçebiliriz; En güzel fotoğraf karesini taşa bastırarak, bayan sevgilinize olan sevginizin taş gibi sağlam ve dayanıklı olduğunu gösterebileceksiniz.

bayana sürpriz hediyeleri

Bayana Sürpriz Hediyeler - Sihirli Kupa Bardak Tek Fotoğraflı


Şaşırtıcı ve sürpriz bir hediye deneyimine hazır mısınız? Çay&kahve içmek için kullanılan siyah bir kupa bardak düşünün ki, üzerinde sizin göndereceğiniz bir fotoğraf baskısı yer alsın ve bu fotoğraf ancak içerisine sıcak içecek konulduktan sonra görülebilsin! Evet tüm bunlar hayal değil! Kişiye Özel Sihirli Kupa ile bayan arkadaşınıza, bayan sevgilinize, kız kardeşinize ya da annenize bu harika sürprizi yapabilirsiniz! Soğuk iken simsiyah bir görünüme sahip olan Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardak, içine sıcak içecek (çay-kahve gibi) konulduğunda saklı fotoğrafı mucizevi bir şekilde ortaya çıkartıyor. Bu ilginç hediyeniz ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebileceksiniz. Hadi o zaman, şimdi güzel bir sürpriz yapma zamanı!

anneye anlamlı hediye

Anneye Özel Hediyeler - Pırlanta Annem Kolye


Annenize alınabilecek çok özel bir hediyenin detaylarına bakıyorsunuz şu an! Anneler Günü için özel bir hediye düşünenler veya Annenize Doğum Günü Hediyesi için anlam yüklü ve değerli bir hediye arayanlar bu satırları daha dikkatli okuyabilirler. Pırlanta Annem Kolye sonsuzluk şeklindeki işareti ve üzerine işlenmiş “Annem” yazısı ile oldukça zarif ve etkileyici bir kolyedir. Pırlanta Annem Kolyenin birbirinden şık ve narin her iki modelinde de altın üzerine pırlanta taşlarından oluşan süslemeleri bulunmaktadır. Sonsuz sevgisini içinde taşıdığınız Annenize, boynunda taşıyacağı Sonsuzluk simgesi kolye ile sevginizi sürekli ona hissettirebilirsiniz. Anneler gününde Annenizin boynuna, Pırlanta Sonsuzluk kolyeyi kendi elleriniz ile takın. Anneye pırlanta Annem Kolye ile sevginizi göstermek hem çok güzel bir jest hem de çok şık bir davranış olacak.

Bayana Güzel Hediyeler

Hürrem Sultan Kolye Seti


Piyasada istiridye içerisinde inci kolye diye satılan ürünlerin bir çoğu malesef AAA Kalite Akoya İncisi değil! Oysaki Hürrem Sultan Kolye Seti içerisinde çıkan inci %100 kaliteli ve orijinal inci kolyedir. Hayatınızdaki özel bayanı fazlasıyla şımartacak, ne kadar çok sevildiğini ve özel olduğunu iliklerine kadar hissettirecek özel bir hediye almayı düşünüyorsanız, tercihinizi hiç tereddüt etmeden Hürrem Sultan Kolye Setinden yana kullanabilirsiniz! Özel hediye kutusu içerisinde yer alan bu set, doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi tüm özel günlerde ilk akla gelmesi gereken bayan hediyelerinden! Konserve kutusu içerisinde özel bir sıvı ile muhafaza edilen emsalsiz ve son derece orijinal AKOYA inci tanesi, 925 ayar kolye ucu, parlaklığı ile göz kamaştıran 925 ayar kolye zincir Hürrem Sultan Kolye Setini oluşturan ürünler!

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar

Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolatalar


Eşimize, dostumuza, bayan sevgilimize veya annemize hediye seçmek gerçekten de her zaman kolay olmayabiliyor. Çünkü birincisi, en başta bütçemize göre hareket etme zorundayızdır. İkincisi, bütçemize uyan hediyeler bulmak da her zaman kolay olmuyor. Son olarak da hem bütçemize uyan, hem de hediye alacağımız kişiye hitap edebilecek, O'nun de beğenebileceği bir hediye bulmak da zor. Ancak insanın içini şu söz de ferahlatmıyor değil; "Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz." Gerçekten de hediye, sevdiğimiz insanları hatırladığımızı, onları değerli bulduğumuz ve unutmadığımızı ifade etmek için verilir. Bu nokta, hediyenin fiyatının ne olduğunun, hediyeyi verdiğiniz kişi tarafından pek de önemli olmadığını düşünüyoruz. 

Bayanlara hediyeler

Kişiye Özel İsim Yazılı Havlu


Şimdi gelelim yukarıda bahsettiklerimiz ile şimdi önereceğimiz hediye arasındaki bağlantıya. Sevdiğiniz insanlara, fiyatı ile uygun ve son derece kullanışlı bir hediye almak isterseniz, şimdi önereceğimiz hediyelik eşya, tam size göre bir ürün. Görmekte olduğunuz ürün, ev tekstili konusunda dünyaca ünlü markamız olan "Özdilek" markaya sahip kaliteli bir el-yüz havlusu. Kişiye Özel İsim Yazılı El Yüz Havlusu beyaz renktir ve ürün 100 pamuk dokuma ile üretilmiş kaliteli bir havludur. Havlu üzerine hangi isimleri yazdırmak istiyorsanız, bu isimler nakış ile işleniyor ve hediye, kişiye özel hale getiriliyor. Bu harika ve uygun fiyatlı ürünü, ister kendiniz için kullanın, ister sevdiklerinize güzel bir ev hediyesi olarak verin. Son derece şık görünümlü Kişiye Özel İsim Yazılı El Yüz Havlu düğün hediyesi, yeni ev hediyesi olarak da düşünülebilir.

Bayana Hediyeler

Kalbimdeki Melek Pırlanta Kolye


Melek sıfatı, herkes hakkında iyi düşünen ve başkasına ise elinden gelen her türlü iyiliği ve yardım severliği gösteren kişilere bir yakıştırma veya niteleme olarak kullanılır. Melek sıfatı almak pek de kolay bir iş değildir. Belki siz de birinin meleğisinizdir! Nihayetinde melek sembolü o kadar meşhur ve bilinen bir semboldür ki, kendine değerli takı ve aksesuarlarda bile yer edinmiştir. Şimdi önereceğimiz hediye hanımların oldukça hoşuna gidecek bir takı aksesuar! Sol Tarafta görmekte olduğunuz özel kolye,  kalp içerisinde bir meleği göstermektedir. Anneler Günü için Annenize özel bir hediye düşünüyorsanız bu Kalbimdeki Melek Pırlanta Kolyeyi sizlere şiddetle tavsiye edebiliriz. Kalbimdeki Melek Pırlanta Kolye, anlam itibari ile de oldukça etkileyici bir ürün! 

bayana ne hediye alınır

Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi


Kalbinize şu ana kadar en fazla heyecanı, en büyük mutluluğu yaşatan o özel kadına ithaf olunur! Üzeri tüllerle süslenip, muhteşem bir hediye sepeti haline getirilen bu özel kırmızı hediye kutu içerisinde romantizm adına ne ararsanız, bulmak mümkün! Güller mi, kalp çikolatalar mı, üzeri aşk mesajları ile yazılı romantik kalpler mi kısacası aşka dair, aşkı ifade eden her şeyi bulduk buluşturduk bu hediye sepeti içerisine sıkıştırdık! "Seni Seviyorum Çünkü" ile başlayan ve sonrasında yer alan sözlerle kalpleri mayhoş eden bir dolu aşk mesajı bu hediye kutusu içerisinde. Bayana romantik hediye ne alınabilir derseniz, sizlere hiç düşünmeden alabileceğiniz Seni Seviyorum Çünkü Kırmızı Hediye Sepetini öneririz.

Pırlantalı Melek Bileklik

Bayan Hediyeleri - Pırlantalı Melek Bileklik


Gönlünüzde adeta bir melek sayılan annenize, bayan eşinize, kız arkadaşınıza üzerindeki küçük sevimli meleğin yer aldığı Pırlantalı Melek Bileklik hediye ederek sizin için ne kadar özel ve değerli olduklarını hissettirebilirsiniz. Melekler kadar saf ve temiz kalpli sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermek isterseniz Pırlantalı Melek Bileklik en güzel hediye alternatiflerinden biri.

Bayanlara İlginç Hediyeler

Bayanlara İlginç Hediyeler - Taşlı USB Bellekler


Sevgilinizi hayretler içerisinde bırakacak ilginç ve bir o kadar da zarif bir hediye önerimiz olacak! Gördüğünüz ürün çok şık ve sanki sadece bir kolyeymiş gibi görünse de aldanmayın! Hem şık ve taşlı zarif bir bayan kolye; hem de 4 GB USB bellek. İkisi de bir arada tek üründe. Biricik aşkınız olan sevgiliniz hediye edeceğiniz bu şık taşlı USB kolyeyi gördüğünde zaten çok mutlu olacak, bir de üzerine bu kolyenin aslında önemli verilerini yedekleyebileceği USB Bellek olduğunu öğrenince mutluluğu ve şaşkınlığı bir o kadar artacaktır. Sevgiliniz için gerçekten orjinal ve şık bir hediye düşünüyorsanız, 4 GB Taşlı USB Bellekler tam da aradığınız şey! Sevgiliniz hem bu şık kolyeyi boynunda taşıyabilecek hem de işyerinde evde veya ofiste data transfer yapabileceği her yerde boynundaki USB belleği kullanabilecek. Bu ürünü kendiniz için de düşünebilirsiniz. Taşlı USB Bellekleri boynunuza asıp gerektiğinde çaktırmadan içine gizli belgelerinizi saklayabilirsiniz. 

Bayana ilginç hediyeler

Bayana İlginç Hediyeler - Pırlanta Beğen Bayan Kolye


Sosyal Hayatımızda en çok kullandığımız ve beklide en fazla clik’lediğimiz buton olan Facebook’un “like” yani “beğen” butonu, şimdilerde pırlanta kolye oldu! Pırlanta Beğen Kolyesi ile şıklığınıza şıklık katarken, aynı zamanda herkesin beğenisini de kazanmanız mümkün. Artık beğenmek dijital ortam ile sınırlı kalmayacak gerçek yaşama da taşınacak. Son yıllarda hayatımızın bir parçası haline gelen ve en çok kullandığımız like yani beğen butonu artık şık bir pırlanta kolye olarak sizlerle! Kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz olağanüstü güzellikteki ve şıklıktaki Pırlanta Beğen Kolye, aynı zamanda sevgiliniz için alınabilecek harika bir doğum günü hediyesi. Diamond Like yani Pırlanta Beğen Kolyesinin zarif ve olağanüstü harika tasarımına siz de hayran kalacak ve bu hediyeniz ile sevgilinizin ya da eşinizin şıklığını tamamlayabileceksiniz. Elbetteki bu durumda herkesin de "beğen" isini kazanacaksınız.

Sevgiliye Özel Sözler Duvar Saati

Bayan Sevgiliye Özel Sözler Duvar Saati


Bayan sevgilinize seslenirken ya da telefonda O'nunla konuşurken en çok söylediğiniz en güzel sözler, Sevgiliye Özel Sözler Duvar Saati üzerinde kendisine yer buluyor! O'nun tatlılığını gösterecek hangi kelime sizin favoriniz? "Tatlım", "Balım", "Hayatım", "Gülüm", "Canım", "Sevgilim", "Aşkım", "Bebeğim", "Böceğim" bu sözlerden hangisi en çok kullandığınız kelime ise, Sevgiliye Özel Sözler Duvar Saati üzerinde saatler o kelimenin üzerine geldiğinde, sizin için bu saat en özel saat olsun! Hatta bu saati sevgiliniz ile romantik bir aşk oyunu için bile kullanabilirsiniz! Örneğin "Aşkım Saat Kaç?" sizin cevabınız;"Saat şu an Hayatım" gibilerinden! Bu ve buna benzer romantik oyunlar, aşkınızın daha da güçlenmesini sağlayacak! Bayan sevgilinize sevgililer günü, yılbaşı ve doğum günü gibi özel günlerde romantik bir hediye isterseniz Sevgiliye Özel Sözler Duvar Saati tam size göre! 

Sallantılı İki Harfli Yüzük

Bayana Hediye Fikirleri - Sallantılı İki Harfli Yüzük


Yüzük, sevgililer arasında sembolik olarak bir söz verme durumunu, ancak özel de ise karşılıklı olarak sevgiyi veya aşkı ifade eder! Bayan sevgilinize, aşkınızı en güzel şekilde temsil etsin diye şayet bir yüzük hediye etmek istiyorsanız, klasik düz yüzüklerden farklı olarak üzerinde isimlerinizin baş harfleri bulunan Sallantılı İki Harfli Yüzük armağan edebilirsiniz! 14 Ayar gümüş üzeri altın kaplama olan Sallantılı İki Harfli Yüzük, şık ve son derece zarf bir hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir. 

Bayana anlamlı hediyeler

Else Silver Kelebeğin Rüyası Kolye


Görece olarak kısacık ömrümüzde sevdiklerimizi mutlu etmenin yollarını arar dururuz! Bazen bunu davranışlarımız ve jestlerimiz ile gösterir, bazen de onlara hediyelerimiz ile kendilerini mutlulu hissetmelerini sağlarız! Bayanlar için hediye önerilerimiz içerisinde yer alan şimdi ki kolye modeli, gerçekten de hediye edeceğiniz bayanı çok ama çok mutlu kılacak! Narinliğin ve güzelliğin simgesi olan Else Silver Kelebeğin Rüyası Kolye tüm bayanları mutlu edebilecek özel bir tasarıma sahip! Kısacık hayatımızda sevmek de sevilmek lazım! Bu duyguyu ertelemenin veya geciktirmenin kimseye bir faydası yok! Bu güzel duyguları yaşamaya vakit kaybetmeden hemen başlayalım, çünkü kaybedecek zamanımız yok! Sevgilinize, eşinize, annenize sizin için ne kadar kıymetli olduğunu hissettirmek için Else Silver Kelebeğin Rüyası Kolye özel bir armağan seçeneği! Hem şık hem de bir kelebek kadar narin Else Silver Kelebeğin Rüyası Kolyeyi annenize, eşinize, sevgilinize, kız kardeşinize hediye edip değer verdiğinizi veya önemsediğinizi gösterebilirsiniz.

Kadınlara hediye

Bayanlara Hediye - Pırlantalı Sonsuzluk Bileklik


Pırlantalı Sonsuzluk Bileklik hediyesini alan sevgilinizin, eşinizin veya annenizin mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğini ve kendini inanılmaz derecede mutlu hissedeceğini garanti ediyoruz. Üzerinde altın kaplama sonsuzluk işareti ve ortasındaki göz alıcı pırlantası ile Pırlantalı Sonsuzluk Bileklik şıklığınıza şıklık katacak. Sonsuz aşkı ifade eden bu bilekliğin kordonu ise masmavi bir tasarıma sahip! Bilekliğin kordonundaki mavi renk, özellikle nazara inan veya mavi rengin nazarı ittiğini düşünen sevgilinizin çok hoşuna gidecektir.

Bayana ilginç hediyeler

Bayan Hediye Seçenekleri - Katlanabilir Babet Ayakkabı


Ofiste, davette veya özel günlerde kadınlar genellikle topuklu ayakkabı giyerler ve gün sonunda belki de bu şık görünme çabası, müthiş bir pişmanlıkla sonuçlanır. Çünkü saatler boyunca ayak topuklarına bütün vücudun ağırlığı biner ve gün sonunda müthiş acılar ve sancılar yaşanır. Oysa ki, çantanıza bile sığdırabileceğiniz katlanabilir özellikte bir ayakkabı olsa ve topuklular ile daha işiniz biter bitmez bu ayakkabıyı ayağınıza geçirebilseniz hiç de fena olmazdı öyle değil mi? İşte size süper bir haber! İstediğiniz özelliklerde, çekmecenizde, çantanızda taşıyabileceğiniz birbirinden şık Katlanabilir Babet Ayakkabılar karşınızda. Katlanabilir Babet Ayakkabı ile artık ayak ağrısı çilesi kader olmaktan çıkıyor. Çünkü bu ayakkabı katlanabilme özelliğine sahip ve topuklular ile gittiğiniz her yere rahatlıkla bu ayakkabınızı da götürebileceksiniz. Üstelik katlanarak küçülebilme özelliği sayesinde, eski ayakkabılarınızı yerleştirebilmek için yanınızda taşıdığınız dev gibi kol çantaları olmadan. Katlanabilir Babet Ayakkabılar, davetlerde giydikleri topuklu ayakkabılarla acı çeken birçok kadının imdadına yetişiyor.

Mare Mir Marka İsme Özel Bayan Aynalı Deri

İsme Özel Bayan Aynalı Deri Cüzdan


Kadınların yapmaktan en fazla keyif aldıkları şey, mağaza mağaza gezip, lazım olsun ya da olmasın bir şekilde alış veriş yapmak! Bu durum istisnasız tüm hanımlar için geçerlidir. Siz de bu düşüncemizde bize katılıyorsanız ve hediye alacağınız kişi bir bayan arkadaşınız ya da sevgiliniz ise, alış veriş esnasında kullanacakları, kredi kartını ya da banknotları sizin bu değerli hediye cüzdanınızdan çıkartsınlar! 1. Sınıf deri kullanılarak hazırlanmış olan Mare Mir Marka İsme Özel Bayan Aynalı Deri Cüzdan, Mükemmel bir tasarımı ile tüm hanımların beğenebileceği bir cüzdan! Siyah renkte tasarlanmış olan bu şık bayan cüzdan, şimdi çok uygun fiyatlarla karşınızda. Bu harika ürün, Annenize, anneler günü hediyesi, eşinize, evlilik yıl dönümü hediyesi, yine sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak ideal bir hediye olacaktır. 

Bayana hediye fikirleri

Bayanlara Hediyeler & Kalpli Bayan Şemsiye


Sevgilinize hediye edeceğiniz kalp şemsiye ile artık yağmur altındaki romantik anlar daha da romantik hale gelecek. Sevgiliniz ile yağmurlu bir günde yürümeye siz de sevgiliniz de artık eskisinden daha çok can atacak! Bu özel şemsiye altında, yağan yağmur sonrası burnunuza gelen toprak kokusu hiç olmadığı kadar romantik olacak. Kalpli Şemsiye yağmur altındaki romantik yürüyüşleri daha da bir keyifli kılmak için tasarlanmış sevgi ve aşk dolu bir ürün. Bir elinizde Kalp Şemsiye diğer elinizde sevgilinizin eli ile doya doya sokakların keyfini çıkartmaya ne dersiniz. Kalpli Şemsiyeyi ister sevgilinizle beraberken kullanın, isterseniz de ayrı iken ! Kırmızı rengi ve kalp şekliyle görenler ne kadar sevgi dolu olduğunuzu ve hayata nasıl sımsıcak baktığınızı daha iyi görecekler.

Bayana hediye

Bayan Sevgiliye Hediyeler - Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü


Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü üzerinde sizin ve sevgilinizin ismi yer alsın, bu ışıl ışıl parlayan Sevgiliye Özel Yıldız Ödülünü görenler de bu kadar sizin bu anlamlı ve güzel aşkınız için iyi dilekler tutsunlar. Kalbinizi karanlıklardan kurtaran ve bir yıldız gibi ısıtıp, ışık saçan sevgilinize böyle bir hediye çok yakışacak! Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü erkek ve bayan sevgili için düşünülebilecek çok gösterişli ve dikkat çekici bir hediyedir. Sevgililer gününde Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü ile sevgiliniz bir dilek dilemek için gökyüzünde milyarlarca yıldızdan birinin kaymasını beklemeden, masası üzerinde duran bu şık hediyenize bakıp ilişkiniz için en güzel dilekleri dileyecek. Üzerinde sizin, sevgilinizin ismi ve ilişkinizle ilgili özel bir tarihinde bulunduğu Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü sayesinde sevgiliniz kendini çok özel ve önemli hissedecek.

bayana özel hediyeler

Bayana Hediye Fikirleri & Gümüş İsimli Kolye


Bayanlar kendilerini hep özel hissetmek isterler. Bunu alacağınız hediyede de göstermeniz avantajınıza bir durum olacaktır. Şimdi önereceğimiz baya n kolye modeli, tüm kadınların zevkine hitap edecek türden. Bu özel kolye için “Daha ilk görüşte vurulmak” diye bir tabirde bulunursak sanırız hiç de abartmış olmayız. Sizin için Dünya’nın en güzel gülüşüne sahip, en güzel bakan gözlerine sahip bayan sevgilinize kalbinizin yegane sahibi olduğunu kanıtlamak istiyorsanız Gümüş İsimli Kolye ile bu artık çok kolay.

bayana hediyeBayana Hediye100 Dilde Seni Seviyorum Mesaj Kutusu
Kadınlara hediyeBayana romantik hediyelerBayanlar İçin Hediyedoğum günü hediyesi
Ad

.çocuklar için hediye,2,10 TL altı hediyeler,1,14 şubat hediyeleri,4,20 TL altı ucuz hediyeler,1,2021 yılbaşı hediyeleri,1,25 Yaş Doğum Günü Mesajları,1,3 boyutlu lambalar,1,3 boyutlu led lambalar,1,3 boyutlu tablolar,1,365 her güne aşk mesajı konservesi,1,3d harf çerçeve,1,3D lambalar,2,3D led gece lambası,1,90'lı yıllar,1,90'lı yılların çocuk oyuncakları,1,acayip hediyeler,1,ağır sözler,1,ahşap puzzle,1,Akrep burcu,1,Akrep burcu erkeğe hediye,1,Akrep burcu erkek için hediye,1,alınabilecek hediyeler,1,Altın Nazar Boncuğu,1,altın yüzük,1,anahtarlık,2,anaokulu öğretmenine hediye,1,Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri,2,Anlamlı Hediyeler,14,anlamlı sözler,2,anne,2,anneler günü,1,anneler günü hediyeleri,24,Anneler günü hediyesi,80,anneler günü için özel hediyeler,1,Anneler Günü Mesajları,1,anneler gününe özel hediye,3,annelere hediye,7,anneye doğum günü hediyesi,14,anneye el yapımı hediyeler,2,Anneye farklı hediye,3,Anneye güzel hediyeler,1,Anneye güzel mesajlar,1,Anneye güzel sözler,1,anneye hediye,75,Anneye hediye fikirleri,7,anneye hediye ne alınır,3,anneye hediye yapmak,1,Anneye ilginç hediye,2,Anneye kısa mesajlar,1,Anneye ne hediye Alınır,8,Anneye Özel Ahşap Tepsi,1,Anneye Özel Hediye,18,anneye yapılabilecek hediyeler,1,antika telefonlar,1,araba cam gölgeliği,1,araba hediyeleri,3,araba hediyesi,9,araba için hediye,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,Arkadaşa hediye,11,arkadaşa yaş günü sözleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyeleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,asker,1,asker hediyeleri,2,asker sevgiliye hediye,2,askere hediye,2,askere ne hediye alınır,1,Aslan burcu,1,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkek için hediye,1,aşk,2,aşk bankası,1,aşk defteri,1,Aşk Dolu Kavanozları,1,aşk drajeleri,1,aşk fermanı,1,aşk gazetesi,1,aşk hakkında bilgiler,1,aşk kavanozu,2,aşk kitapları,1,aşk konservesi,1,aşk mesajları,4,aşk nedir,1,aşk sözleri,2,aşk şarkıları,1,aşk şiiri nasıl yazılır,1,aşk şiiri örnekleri,1,Aşkıma Mesaj Konservesi,1,aşkımıza dair herşey kitabı,1,Atatürk hediyeleri,1,Atatürk resimli hediyeler,1,ateşli görevler oyunu,1,avm,1,avukata hediye,2,avukatlar için hediye,2,ayakkabı düzenleyici,1,ayakkabı organizeri,1,baba,2,Babalar Günü,1,Babalar günü hediyeleri,5,Babalar Günü Hediyesi,49,babalar günü kutlama mesajları,1,Babalar Günü Mesajları,3,Babalar Günü Sözleri,3,babalar gününe özel hediye,3,Babalara hediye,13,Babaya doğum günü hediyesi,19,babaya el yapımı hediyeler,1,babaya gömlek,1,babaya hediye,49,babaya hediye yapmak,1,Babaya ne hediye alınır,1,babaya özel hediyeler,5,Babaya Özel Madalyon,1,babaya özel sihirli kupa,1,babaya ucuz hediyeler,1,baharatlık seti,1,balayı hediyesi,1,Balık burcu,1,Balık burcu erkeğe hediye,1,Balık burcu erkek için hediye,1,banyo hediyeleri,1,bardak,1,Bardak Altlığı,3,Baskılı duvar saati,1,baskılı tablo,1,Başak burcu,1,Başak burcu erkeğe hediye,1,Başak burcu erkek için hediye,1,bayan,3,bayan aksesuar,14,bayan bileklik,16,bayan cüzdan,1,bayan çanta,6,Bayan deri cüzdan,5,bayan eşe hediye,14,Bayan Hediye,4,bayan hediyeleri,41,bayan hediyesi,7,bayan için doğum günü hediyesi,1,bayan kolye,26,Bayan kolye modelleri,9,bayan mühendise hediye,1,Bayan Öğretmene Hediye,10,bayan sevgiliye anlamlı hediyeler,1,bayan sevgiliye doğum günü hediyesi,8,bayan sevgiliye hediye,47,bayan sevgiliye hediye sepeti,3,bayan sevgiliye ilginç hediyeler,3,bayan sevgiliye kişiye özel hediye,2,bayan sevgiliye romantik hediyeler,1,bayan sevgiliye sevgililer günü hediyesi,2,bayan takı modelleri,4,bayan yüzük,8,Bayana doğum günü hediyesi,1,bayana evlilik yıldönümü hediyesi,3,bayana hediye,24,bayana hediye kutusu,1,bayana hediye sepeti,7,bayana ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,bayana ilginç hediyeler,4,bayana kişiye özel hediye,5,bayana sevgililer günü hediyesi,3,bayana sevgililer günü sürprizleri,1,bayana sürpriz,2,bayana yılbaşı hediyesi,1,bayana yılbaşı sürprizi,1,bayana yıldönümü hediyesi,1,bayanlara doğum günü hediyesi,1,bayanlara hediye,8,bayanlara ilginç hediyeler,2,bayrak anahtarlık,1,bebeğe hediye,12,bebeğe hediye sepeti,2,bebeğe isim yazılı künye,1,bebeğe nazar boncuğu,1,bebek bileklik,1,bebek body,1,bebek hastane çıkışı hediyesi,1,bebek hediye sepeti,3,bebek hediyeleri,21,bebek hediyeleri ilginç,1,bebek hediyesi,15,bebek hediyesi ne alınır,1,bebek için hediye,1,bebek mama önlüğü,3,bebek nazar boncuğu,1,bebek şekeri,1,bebek şekerlemeleri,2,beslenmesi,1,Beyaz Erkek Gömlek,1,bileklik,1,bileklik modelleri,1,bisiktirol,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye Ne Alınır,1,biz evlendik ürünleri,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkek için hediye,1,boş hediye kutusu,1,Bozuk Para Cüzdanı,1,burç,1,burçlara göre hediye,14,butik kurabiye,1,Buzdolabı Açacağı,1,büro hediyeleri,3,büro hediyesi,3,Büyük boy oscar ödülü hediyesi,1,Büyüyen Kristal,1,cam gölgeliği,1,cam kavanoz hediyeleri,1,Canım Annem,1,canım annem kavanozu,1,canım annem kristal baskı,1,canım babam kavanozu,1,Canvas Tablo,1,cep aynası,2,Cep Telefonu Kılıfı,1,cep telefonu mesajları,1,Cep Telefonu ve Navigasyon Araç Tutacağı,1,cilt bakımı,1,cinsel fantezi ürünleri,1,cüzdan,1,cüzdan modelleri,1,çakmak,2,çanta şeklinde hediye ambalajı yapımı,1,Çatal Kaşık Duvar Saati,1,çeyiz hediyesi,1,çiçek,1,çiçek bakımı,1,çift tişörtleri,1,çiftler için yastıklar,1,çikola sürprizi,1,çikolata,2,çikolata puzzle,1,çim adam,1,çocuk hediyesi,3,çocuklara doğum günü hediyesi,6,Çocuklara hediye,16,çocuklara hediye fikirleri,1,çocuklara ilginç hediyeler,2,çocuklara yılbaşı hediyesi,1,çok seviyorum draje,1,değişik,1,değişik hediyeler,11,değişik öğretmenler günü hediyesi,1,dekor ürünler,1,Dekoratif Antika Masaüstü Telefonlar,1,dekoratif ayna modelleri,15,dekoratif duvar saatleri,8,dekoratif ev hediyeleri,6,Dekoratif hediyeler,52,Dekoratif Kalp Aynalar,1,dekoratif ürünler,3,dergilik,1,Deri Cüzdan,2,Dev Kurşun Kalem,1,Dilek feneri,1,din kültürü öğretmenine hediye,1,din öğretmenine hediye,1,Dini hediyeler,1,diy,1,Doğum Günü,3,Doğum Günü Hediyeleri,7,doğum günü hediyesi,33,doğum günü kutlama mesajları,1,doğum günü mesajları,4,doğum günü mumları,1,doğum günü pasta mumu,1,doğum günü sözleri,1,doğum hediyeleri,7,doğum hediyesi,5,doktor hediyeleri,1,doktor hediyesi,1,doktor isimlik,1,doktor kupası,1,doktorlara hediye,2,doktorlara özel hediyeler,1,donan kupa,1,donan kupa bardak,1,Dudak Nihale,1,Duvar Saati modelleri,18,Duvar Saatleri,15,duvar sticker,8,duvar süsleri,4,duygusal doğum günü hediyeleri,1,duygusal hediyeler,1,düğün hediyesi,1,Dünyanın en iyi babası,1,düşündürücü sözler,1,düz renk kravat,1,eğitici oyuncaklar,1,eğlenceli hediyeler,4,eğlenceli oyunlar,1,el emeği hediye,2,el emeği hediyeler,4,el tapımı hediye fikirleri,1,el yapımı aksesuar,1,el yapımı anı defteri,1,el yapımı anneler günü hediyesi,3,el yapımı aşk defteri,1,el yapımı ayakkabı,1,el yapımı babalar günü hediyesi,2,el yapımı baharatlık seti,1,el yapımı bardak altlığı,1,el yapımı bayan çantası,1,el yapımı bileklik,2,el yapımı doğum günü hediyeleri,1,el yapımı duvar saati,1,el yapımı ekmek sepeti,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı ev hediyesi,1,el yapımı evlilik yıldönümü hediyesi,1,el yapımı fotoğraf albümü,2,el yapımı hediye,48,el yapımı hediye paketleri,1,el yapımı hediyeler,61,el yapımı kalp el ısıtıcı,1,el yapımı kanvas tablo,1,el yapımı kedi yastığı,1,el yapımı kişiye özel kolye,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı kupa bardak,2,el yapımı ofis süsleri,1,el yapımı origami panda,1,El yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,El yapımı öğretmenler günü hediyesi,1,el yapımı parmak arası terlik,1,El Yapımı Piksel Kalp Kolye,1,el yapımı pirinç kesesi,1,el yapımı portföy çanta,1,el yapımı resim çerçevesi,2,el yapımı romantik tablo,1,El Yapımı Sevgililer Günü Hediyeleri,1,el yapımı sevgililer günü hediyesi,2,el yapımı sürpriz hediye,1,el yapımı tablet kılıfı,1,el yapımı tablo,1,el yapımı takı,1,el yapımı terlik,1,el yapımı yastık,1,el yapımı yemek menüsü,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yıldönümü hediyesi,1,elbise düğmelerinden romantik tablo yapma,1,Emoji,1,emoji duvar saatleri,1,emoji saatler,1,emoji yastık,1,en güzel aşk şiirleri,1,en güzel bayan kolyeleri,1,en güzel ofis hediyeleri,1,en ilginç sevgili hediyeleri,1,en iyi sevgililer günü hediyeleri,1,en iyi şarkılar,1,En Kötü Hediye Fikirleri,1,en romantik aşk mesajları,1,enteresan hediyeler,2,enteresan telefon kılıfları,1,enteresan ürünler,1,erkeğe,1,erkeğe alışverişi sevdirme,1,erkeğe aşk mektubu,1,erkeğe doğum günü hediyesi,5,erkeğe en güzel yılbaşı hediyesi,1,Erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi,2,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe hediye,60,erkeğe hediye fikirleri,1,erkeğe hediye kutusu,1,erkeğe hediye ne alınır,1,erkeğe hediye seçenekleri,1,erkeğe hediye sepeti,14,erkeğe hediye seti,4,erkeğe hediyeler,2,Erkeğe ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,erkeğe ilginç hediyeler,17,erkeğe iltifatlar,1,erkeğe kişiye özel hediye,7,erkeğe kişiye özel hediyeler,1,erkeğe ofis hediyesi,1,erkeğe özel hediye,1,erkeğe özel kol saati,1,erkeğe romantik sürprizler,1,erkeğe sevgililer günü hediyesi,5,erkeğe sürpriz,4,erkeğe sürpriz yapmak,1,erkeğe yapılabilecek sürprizler,1,erkeğe yılbaşı hediyesi,2,erkeğe yıldönümü hediyesi,1,erkek,5,erkek aksesuarları,1,erkek arkadaş,2,erkek arkadaşa hediye,14,erkek arkadaşa ne hediye alınır,1,erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi,2,erkek bebek hediye sepeti,3,erkek bebek hediyeleri,8,erkek bebek hediyesi,3,erkek cüzdan,2,erkek çanta,1,erkek çocuk hediyeleri,6,erkek deri cüzdan,6,erkek eşe hediye,3,erkek eşe hediye fikirleri,1,erkek eşe hediyeler,1,erkek eşe ne hediye alınır,1,Erkek Gömlek,6,erkek gömlek hediyesi,1,erkek gömlek modelleri,1,Erkek Hediye,3,erkek hediye aksesuar,1,erkek hediye seti,1,erkek hediyeleri,43,erkek hediyesi,8,erkek için doğum günü hediyesi,1,erkek için hediye,1,erkek için ilginç hediyeler,1,erkek için özel hediye,1,erkek için yılbaşı hediyesi,1,erkek mühendise hediye,1,erkek öğretmene hediye,9,erkek sevgiliye anlamlı hediyeler,1,erkek sevgiliye doğum günü hediyesi,4,Erkek sevgiliye hediye,37,erkek sevgiliye ilginç hediyeler,3,erkek sevgiliye romantik hediyeler,1,erkek tişört,1,erkekle alışveriş,1,erkekler için hediye,1,erkeklere hediye,2,Erkeklere hediye aksesuar,1,erkelere hediye,3,erotik hediyeler,2,erotik oyunlar,2,eski terlikleri yenileme,1,eski yılbaşı kartpostalları,1,esprili araba mesajları,1,esprili erkek tişörtü,1,esprili hediyeler,4,Esprililere Hediye Önerileri,1,eşe hediye,8,eşe yıldönümü sürprizi,1,Eşinize Hediye,14,eşlere hediye,1,etkileyici hediye kutusu,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,25,Ev hediyesi,97,ev için hediye,2,Ev Maketi,1,ev yapımı misafir şekerlemeleri,1,evde battaniye boyama,1,evde erkeğe sürpriz,1,evde şekerleme yapımı,1,evde terlik yapımı,1,evde yapılabilecek sürprizler,1,evde yüz maskesi nasıl hazırlanır,1,evlilik hediyesi,2,evlilik teklifi,1,evlilik teklifi için tektaş yüzük,2,Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi,27,evlilik yıldönümü,3,Evlilik Yıldönümü Hediyeleri,6,evlilik yıldönümü mesajları,1,evlilik yıldönümü sürpriz önerileri,1,evlilik yıldönümü sürprizi,3,evlilik yıldönümü sürprizi erkeğe,1,fantezi hediye seti,1,fantezi ürünler,1,fantezi ürünleri,1,farklı,2,farklı hediyeler,12,fırsat hediyeler,1,fırsat tatiller,1,film şeridi peri led işıklı şişe lamba,1,fincan duvar saati,1,fizik öğretmenine hediye,1,fotoğraf albümü,1,fotoğraf baskılı mousepad,1,Fotoğraf Çerçeveleri,14,fotoğraflı anahtarlık,1,fotoğraflı kitap ayracı,1,fotoğraflı kol saati,2,Fotoğraflı Kolye,1,fotoğraflı mousepad,1,gazeteden resim çerçevesi yapımı,1,Gece Lambaları,4,Gece Lambası,1,geçmiş olsun çikolatası,1,geçmiş olsun hedyesi,1,Gizemlilere Hediye Önerileri,1,gömlek,1,Gramofon Müzik Kutusu,1,greyfurt ile cilt bakımı,1,gül yaprakları,1,gümüş bileklik,2,gümüş kolye,1,gümüş tektaş yüzük,1,günü,1,güzel bebek hediyeleri,1,güzel bir tatil,1,güzel doğum günü sözleri,1,güzel ev hediyeleri,3,güzel sözler,5,güzel sözler kısa,1,güzel sözleri,1,hafta sonu sevgili ile neler yapılabilir,1,halı mousepad,1,hangi hediyeler sevgiliye alınır,1,Hareketli Mini Masaj Aleti,1,Harf Çikolata,1,harfli kolye,1,hat sanatı ile isim,1,hayat sözleri,2,hayatla ilgili güzel sözler,1,Hayvan Figürlü Peluş Başlık,1,Hayvanlı Kukla Battaniyeler,1,hediye,72,hediye alma sınırı,1,hediye ambalajı nasıl yapılır,1,hediye bayan kolye,2,hediye bileklik,9,hediye cüzdan,1,hediye çikolata,10,hediye Duvar Saatleri,2,hediye el yapımı kolye,1,hediye ev aksesuar,1,hediye fantezi ürünler,1,hediye fikirleri,6,hediye fotoğraf ayracı,1,hediye gülen yüz yastıklar,1,hediye kalem,3,hediye kupa bardak,2,Hediye kutusu,1,hediye kutusu yapımı,2,hediye kutusu yapma,1,Hediye maket,1,hediye masa üstü isimlik,1,hediye mousepad,1,hediye nasıl olmalı,1,hediye nazar boncuğu,1,hediye oyuncak,1,hediye ödül,7,hediye ödüller,8,hediye önerileri,1,hediye paketi nasıl yapılır,2,hediye paketi süsleme,1,hediye paketleme yöntemleri,1,hediye plaket,10,hediye puzzle,3,hediye puzzle çikolata,1,Hediye sepeti,25,hediye sepetleri,8,hediye sertifikalar,5,hediye seti,3,hediye şeker,3,hediye şekerleme,1,hediye şemsiye,1,hediye tablo,2,hediye tatlı,1,hediye yastık,2,hediye yastıklar,7,hediyeler,4,hediyeleri,6,hediyelik bayan takı modelleri,1,hediyelik butik kurabiyeler,1,hediyelik çim adam,1,hediyelik el emeği mini pirinç kesesi,1,hediyelik erkek tişört,1,hediyelik eşya,2,hediyelik kolye,1,hediyelik kutu,1,hediyelik Oscar heykeli,5,hediyelik oscar ödülü,6,hediyenin tarihçesi,1,hediyesi,8,Hoşgeldin Prenses Şekerlemeleri,1,ikiye ayrılan anahtarlık,1,ikizler burcu,1,İkizler burcu,1,İkizler burcu erkeğe hediye,1,İkizler burcu erkek için hediye,1,ilaç kutusu şeklinde hediye,1,ilginç,5,ilginç aksesurlar,1,ilginç araba hediyeleri,1,ilginç cüzdan,1,ilginç dekoratif ürünler,1,ilginç doğum günü hediyeleri,4,ilginç duvar saati,2,ilginç duvar saatleri,22,ilginç erkek hediyeleri,11,ilginç ev hediyeleri,29,ilginç ev hediyesi,20,ilginç evlilik yıldönümü hediyeleri,2,ilginç gece lambaları,8,ilginç Gece Lambası,1,ilginç hediye,14,ilginç hediye fikirleri,1,ilginç hediyeler,149,İlginç Hediyeler,1,ilginç hediyelik eşya,5,ilginç hediyelikler,5,ilginç hesap makinesi,1,İlginç iPhone 4/4S/5 kapakları,1,İlginç iPhone 4/4S/5 Kılıfları,1,ilginç iphone kılıfları,1,ilginç kişiye özel hediyeler,1,ilginç kol saatleri,1,ilginç kumbaralar,2,ilginç kupalar,1,ilginç lambalar,1,ilginç masa saati,2,ilginç ofis hediyeleri,9,ilginç saatler,1,ilginç sürprizler,1,ilginç telefon kılıfları,3,ilginç ürünler,73,ilginç yılbaşı hediyeleri,1,ilginç yılbaşı hediyesi,1,ilk hediye ne zaman verildi,1,iltifat,1,incili gümüş kolye,3,indirimli hediyeler,1,iPad aksesuar,1,iPad Mini Bluetooth Klavyeli Kılıf,1,iPhone Aksesuarları,7,iPhone kapakları,1,iPhone Kılıfları,4,isim ve harf yazılı deri cüzdan,1,isim yazılı cüzdan,2,isim yazılı gömlek,5,isim yazılı kalemler,3,isim yazılı kolye,3,isim yazılı oscar ödülü,5,isim yazılı plaka anahtarlık,1,isim yazılı vosvos,1,isimli Makyaj Aynası,3,isme özel bebek hediyeleri,1,isme özel cüzdan,1,isme özel çakmak,3,isme özel hediye,1,İsme özel hediye,3,isme özel hediyeler,10,İsme özel hediyeler,2,isme özel kolye,2,isme özel mousepad,1,isme özel usb bellek,1,istiridye içinde gümüş kolye,1,iş yeri hediyeleri,1,iyi ki doğdun sevgilim şekerlemeleri,1,kadın,1,kadın hediyeleri,1,kadın öğretmene hediye,1,kadına aşk mektubu,1,kadına hediye,3,kadına sevgililer günü sürprizi,1,kadına sürpriz,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü hediyesi,6,kadınlar günü mesajları,1,kadınlar günü sürprizleri,4,kadınlara doğum günü hediyesi,1,kadınlara hediye,6,kadınlara ne hediye alınır,2,kalem,1,kalem modelleri,1,kaliteli hediye sepeti,1,kalp anahtarlık,1,Kalp Baskılı Battaniye Yapımı,1,kalp kutu yapma,1,Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi,1,kalp şeklinde pizza yapmak,1,Kalp Şeklinde Su Küresi Fotoğraf Çerçevesi,1,kalp şeklinde yumurta,1,kalp yumurta,1,kalp yumurta yapımı,1,Kalpli özel Anahtarlık,1,kalpli yastık nasıl yapılır,1,kanvas tablo,1,kapı stopperi,1,kapıda ödeme,1,kapıda ödeme doğum günü hediyesi,1,kapıda ödeme hediye sitesi,1,kapıda ödeme hediyeler,2,kapıda ödeme siteleri,1,karakalem portre resim hediyesi,1,Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Kupa,1,karı kocaya hediye,1,karıma hediye,1,karikatür,1,kavanoz çikolatalar,1,keçe kumaştan kalp yapımı,1,keçe kumaştan terlik yapmak,1,keçeden deniz topu yapmak,1,keçeden terlik yapımı,1,ked,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yastığı yapımı,1,kediler,1,kediler ne sevmez,1,kediler ne yer,1,kendin yap hediye,1,kendin yap hediyeler,2,Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Kavanozu,1,Kırmızı Gül Yaprakları,1,Kırmızı Kalp Mesaj Kağıtları,1,kısa aşk sözleri,1,kısa kadınlar günü mesajları,1,kısa ve güzel hayat sözleri,1,kısa yılbaşı mesajları,1,kısa yıldönümü mesajları,1,kız,1,kız arkadaş,3,kız arkadaşa doğum günü hediyesi,1,kız arkadaşa hediye,82,kız arkadaşa hediye fikirleri,1,kız arkadaşa hediyeler,2,kız arkadaşa ilginç hediyeler,1,kız arkadaşa ne hediye alınır,2,kız arkadaşa sürpriz,3,kız arkadaşa yılbaşı hediye fikirleri,1,kız arkadaşa yılbaşı hediyesi,5,kız arkadaşa yıldönümü hediyesi,1,kız bebeğe ne hediye alınır,1,kız bebek hediye sepeti,4,kız bebek hediyeleri,9,kız bebek hediyesi,7,kız çocuk hediyeleri,6,kız tavlama sözleri,1,Kız tavlamak,1,Kızıma Doğum Günü Mesajları,1,kızları etkileme,1,kinder yumurta,1,kinder yumurta sürprizi,1,kişiye özel,1,kişiye özel afiş,1,kişiye özel ajanda,2,Kişiye Özel Akrilik Tepsi,1,kişiye özel anahtarlık,6,Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saati,6,Kişiye Özel Ask Mesajlı Kalp Saat,1,Kişiye Özel Bayan Deri Cüzdan,4,kişiye özel bileklik,1,Kişiye Özel Bisiktirol,1,kişiye özel cam kristal,2,Kişiye Özel Cupcake,1,kişiye özel cüzdan,13,kişiye özel çakmak,1,Kişiye Özel Çay Bardağı Seti,1,kişiye özel çikolata,8,kişiye özel defter,1,kişiye özel dergi kapağı,5,kişiye özel deri cüzdan,2,Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi,1,kişiye özel erkek cüzdanı,1,Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati,1,Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kolye,1,Kişiye Özel Fotoğraflı Hes Kodu Anahtarlık,1,kişiye özel fotoğraflı kitap ayracı,1,kişiye özel fotoğraflı puzzle,2,kişiye özel fotoğraflı sevgili cüzdanı,1,kişiye özel gaz lambası,1,kişiye özel Gömlek,7,kişiye özel havlu,1,Kişiye Özel Hediye,144,Kişiye Özel Hediye Seti,1,Kişiye Özel Hediyeler,75,kişiye özel ilginç hediyeler,1,Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan,2,kişiye özel isimli Rakı Kadehi,1,kişiye özel kalem,12,Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscar,1,kişiye özel karikatür,1,Kişiye Özel Kol Saati,2,Kişiye Özel Kolye,4,kişiye özel kupa,1,kişiye özel kupa bardak,5,kişiye özel merdane,1,Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman,1,kişiye özel mousepad,2,kişiye özel mutfak önlüğü,3,Kişiye Özel Okey Takımı,1,Kişiye Özel Oscar Ödülü,5,kişiye özel ödüller,23,Kişiye Özel Öğretmen Seti,1,Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati,1,kişiye özel plaket,11,Kişiye Özel Puzzle,7,kişiye özel resim çerçevesi,4,kişiye özel resimli cam gölgeliği,1,kişiye özel sertifika,11,kişiye özel sevgili cüzdanı,1,Kişiye Özel Şampanya Kadehleri,1,kişiye özel tişört,1,kişiye özel usb bellek,1,kişiye özel vosvos,1,kişiye özel yastıklar,2,Kişiye Özel Yazılı Madalyon,2,kişiye özel yüzük,1,kitap tutucular,3,klasik kravat,1,Klasik telefonlar,1,kocaya evlilik yıldönümü sürprizi,1,kocaya hediye,1,kocaya sürpriz,1,Koç burcu,1,koç burcu erkeğe hediye,1,koç burcu erkek için hediye,1,kokulu mum nasıl yapılır,1,kokulu mum yapımı,1,kokulu taşlar,1,Kol Düğmeleri,2,kolay kolye yapımı,1,kolay pizza tarifi,1,kolay şekilde bayan çantası yapımı,1,kolay şekilde takı yapmak,1,kolay şekilde yapılabilen duvar saatleri,1,kolye,3,kolye çeşitleri,1,komik doğum günü mesajları,1,komik hediyeler,6,konfeti,1,kot pantolondan tablet kılıfı yapımı,1,kova burcu,2,Kova burcu erkeğe hediye,1,Kova burcu erkek için hediye,1,Köstekli Cep Saat,1,kravat,1,kravat modelleri,1,kupa,1,kupa bardak,9,kupa bardaklar,2,kutlama hediyesi,1,kutlama için konfetiler,1,küçük çocuk hediyeleri,1,küpe,1,Kürklü Aşk Kelepçeleri,1,lamba,1,magic egg,1,manevi hediyeler,1,Marie Claire,1,masa isimlik,1,masa saatleri,4,masaüstü isimlik,1,masaüstü oyunlar,1,mesaj,2,mesaj yazılan puzzle,1,mesaj yazılı yumurta,1,mesajlı çikolatalar,11,mesajlı gömlek,1,mesajlı hediyeler,1,mesajlı kol saati,1,mesajlı konserve kutusu,1,mesleklere göre hediye,3,mesleklere uygun hediyeler,1,mezuniyet hediyesi bayan,1,mezuniyet hediyesi erkek,1,mezuniyet hediyesi fikirleri,1,mezuniyet hediyesi ne olabilir,1,mini hoparlör,1,misafir şekerleri,1,modelleri,1,mousepad,3,Mutfak Hediyeleri,11,Mutfak Zamanlayıcı,1,Mücevher askısı,1,mühendise hediye,1,mühendise kupa bardak,1,nasıl romantik olunur,2,ne alınır,1,ne hediye alınır,1,nişan hediyesi,1,nişanlıya hediye,1,Noel Baba Şapkası,1,Nostaljik Ahşap Radyo,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,2,nostaljik hediyeler,4,nostaljik telefonlar,1,nostaljik ürünler,3,ofis hediye fikirleri,1,ofis hediyeleri,36,Ofis Hediyesi,50,ofis ürünleri,1,Oğlak burcu,1,Oğlak burcu erkeğe hediye,1,Oğlak burcu erkek için hediye,1,oğlan bebek hediyesi,1,Okey Takımı,1,organik bebek ürünleri,1,Organik Kolsuz Body,1,origami duvar süsleri,1,origami panda,1,orijinal,2,orijinal hediyeler,22,Oscar Ödülü Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy,1,otantik tatil yerleri,1,otantik yerler,1,otomobil hediyesi,3,oyuncak arabalar,1,Ödül Kupası,1,öğrenci hediyeleri,2,öğrenciye hediye,1,öğretmen,1,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajı,1,öğretmene,1,öğretmene doğum günü hediyesi,4,öğretmene hediye,31,öğretmene hediye fikirleri,1,öğretmenler günü hediyesi,32,öğretmenler günü için hediye,1,öğretmenler günü mesajları,1,öğretmenler için hediye,2,özel babalar günü hediyesi,4,Özel bardak altlığı,1,Özel Duvar Saati,1,özel gömlekler,1,özel hediye,1,özel hediyeler,1,özel mousepad,1,Özel tasarım Aynalar,1,Özel Taş Baskı,1,Özgürlük Anıtı Oscarı,1,özür dileme mesajları,1,Papağan Mutfak Makası,1,papyon,1,papyon çeşitleri,1,papyon modelleri,1,parti malzemeleri,1,Patrona Hediye,4,Peluş Oyuncak,2,pırlanta bileklik,4,pırlanta kuğu kolye,1,Pırlanta Salıncak Kolye,1,pırlanta yüzük,1,pis şaka ürünleri,1,pizza nasıl yapılır,1,plaka anahtarlık,1,plakası yazılı vosvos,1,plaket,1,polis,1,polis hediyelik eşya,1,polis hediyelikleri,1,polis sevgiliye güzel sözler,1,polise alınabilecek en güzel hediye,1,polise alınabilecek hediyeler,1,polise hediye ne alınır,1,portre karikatür,1,pratik pizza tarifi,1,promosyonlu tatiller,1,puzzle,2,puzzle çikolata,1,radyo,1,resim çerçevesi,2,resim öğretmenine hediye,1,resimli kadınlar günü mesajları,1,resimli kupa bardak,1,resimli sevgili cüzdanı,1,resimli sözler,1,romantik bir gece için,2,romantik doğum günü hediyeleri,1,romantik evlilik teklifi,1,romantik evlilik yıldönümü hediyesi,1,romantik hediye,12,romantik hediye kutusu,1,romantik hediye kutusu yapmak,1,romantik hediyeler,43,romantik kalp kutu,1,romantik kalp kutusu,1,romantik kitaplar,1,romantik mumlar,1,romantik sözler,1,romantik sürpriz seti,1,romantik tablolar,1,romantik yastık setleri,1,S4 Aksesuar Seti,1,Sabırlılara Hediye Önerileri,1,Sahte Güvenlik Kamerası,1,saksı çiçekleri,1,Samsung Galaxy S III Kılıfları,2,Samsung Galaxy S4 Aksesuar Seti,1,seksi hediyeler,6,seksi ürünler,4,Seni Seviyorum Çünkü Şekerlemesi,1,seni seviyorum hediyeleri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler defteri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sert sözler,1,Sertifika,1,sevgi mesajları,1,sevgi sözleri,1,sevgili,5,sevgili bulunamadı tişört,1,sevgili cüzdanı,1,sevgili hediye,4,sevgili hediyeleri,1,sevgili için hediye,1,sevgili kitabı,1,sevgili tişört modelleri,1,sevgili tişörtleri,1,sevgiliden özür dileme,1,sevgililer günü,3,sevgililer günü hediyeleri,2,sevgililer günü hediyesi,101,sevgililer günü mesajları,1,sevgililer günü sürprizi bayana,1,sevgililer günü sürprizleri,1,Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve,1,sevgilimle nereye gidebilirim,1,sevgilinize alabileceğiniz hediyeler,1,sevgiliye,3,sevgiliye alınabilecek hediyeler,1,sevgiliye anlamlı doğum günü hediyeleri,1,Sevgiliye anlamlı hediye fikirleri,1,sevgiliye anlamlı hediyeler,2,sevgiliye aşk mektuplar,1,sevgiliye aşk sözleri,7,sevgiliye aşk şiiri,1,sevgiliye değişik hediye,3,sevgiliye değişik hediyeler,1,Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi,91,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye doğum günü sözleri,1,sevgiliye duygusal doğum günü hediyeleri,1,sevgiliye el yapımı doğum günü hediyesi,1,sevgiliye el yapımı hediye,2,sevgiliye el yapımı hediye yastık,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,8,sevgiliye el yapımı kupa bardak,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye ev hediyesi,1,sevgiliye farklı hediye,2,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel hediyeler,1,sevgiliye güzel sözler,7,sevgiliye haftasonu sürprizi,1,sevgiliye hediye,266,sevgiliye hediye almak,2,sevgiliye hediye cüzdan,1,sevgiliye hediye fikirleri,2,sevgiliye hediye Kişiye Özel Fotoğraflı Film Makinesi,1,sevgiliye hediye kitap,2,sevgiliye hediye konserve kutusu,2,sevgiliye hediye kutusu,1,sevgiliye hediye kutusu hazırlama,1,sevgiliye hediye puzzle,1,sevgiliye hediye seçmek,1,sevgiliye hediye sepeti,8,sevgiliye hediye tişört,1,sevgiliye hediye vosvos,1,sevgiliye ilginç hediye,4,Sevgiliye İlginç Hediye,1,sevgiliye ilginç hediyeler,49,sevgiliye iltifat,1,sevgiliye iltifat mesajları,1,sevgiliye iltifat sözleri,1,sevgiliye kahvaltı sürprizi,1,sevgiliye kutu yapmak,1,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye mektup,1,sevgiliye mesaj,1,sevgiliye ne hediye alınır?,2,Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi,1,sevgiliye özel butik kurabiyeler,1,sevgiliye özel çerçeveler,1,sevgiliye özel hediye,12,sevgiliye özel hediyeler,4,sevgiliye özel karikatür,1,Sevgiliye Özel Magnetler,1,Sevgiliye Özel Puzzle,1,sevgiliye özel yastık setleri,1,sevgiliye özlem mektupları,1,sevgiliye romantik hediye kutusu,1,Sevgiliye romantik hediyeler,37,sevgiliye romantik mesajlar,1,sevgiliye romantik sözler,1,sevgiliye romantik sürprizler,3,sevgiliye sevgililer günü hediyesi,1,sevgiliye sihirli kupa,4,sevgiliye söylenecek sözler,1,Sevgiliye Sürpriz,12,sevgiliye sürpriz hediye,10,sevgiliye sürpriz hediye yapmak,1,sevgiliye sürpriz hediyeler,2,sevgiliye sürpriz puzzle hediyesi,1,sevgiliye sürpriz seti,1,sevgiliye sürpriz yapma,1,sevgiliye sürpriz yapmak,3,sevgiliye sürprizler,2,sevgiliye ucuz hediye,6,sevgiliye uçuk hediye fikirleri,1,sevgiliye uzun günaydın mesajları,1,sevgiliye uzun mesajlar,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,2,sevgiliye yazılacak aşk sözleri,1,sevgiliye yıl dönümü hediyesi,16,sevgiliye yılbaşı hediyesi,14,sevgiliye yılbaşı mesajları,2,sevgiliye yıldönümü sürprizi,1,sevgiliye yıldönümü sürprizi ne yapabilirim,1,sevgiliye yüzük hediyesi,3,sevgiliyi mutlu etmek,1,sevgiliyle yapılacak şeyler listesi,1,sevimli çocuk hediyeleri,1,sevimli emoji yastıklar,1,sevimli hediyeler,3,sıra dışı hediyeler,3,sihirli kupa,9,sihirli kupa bardak,18,sihirli kupa bardaklar,3,Sihirli yumurta,1,sihirli yumurta sürprizi,1,sihirli zincir şişe tutucu,1,Slap Watch Slim Junior,1,Sneaker ayakkabı süsleme,1,Sneaker ayakkabı yenileme,1,Solar Masa Lambası,1,sözler,1,spor temalı makaron kurabiye,1,sun jar,1,Süper Anne Sihirli Kupa,1,Süper Baba Kupa Bardak,1,sürpriz,6,sürpriz doğum günü hediyesi,3,sürpriz el yapımı hediyeler,1,sürpriz evlilik teklifi,1,sürpriz evlilik yıldönümü hediyesi,2,sürpriz fikirleri,2,Sürpriz Hediye,15,sürpriz hediyeler,14,sürpriz malzemeleri,1,sürpriz yapmak,2,süs eşyaları,1,şaka ürünleri,1,şekerleme,2,şemsiye,1,şık hediye kutusu,1,şiir nasıl yazılır,1,takı kutusu,1,tanışma yıl dönümü hediyesi,1,tatil,2,tatil yerleri,1,tatlı kutusu yapımı,1,tavla ustası sertifikası,1,tavuk şeklinde ekmek sepeti,1,tebrik hediyesi,1,tebrikler şekerlemesi,1,tek taş yüzük,1,Tek Taş Yüzük Ödülü,1,teknolojik hediyeler,1,tektaş yüzük,2,Terazi burcu,2,Terazi burcu erkeğe hediye,2,Terazi burcu erkek için hediye,1,terlik,2,tesettürlü anneye hediye,1,TIME,1,top şeklinde makaron kurabiyeler,1,türk bayrağı anahtarlık,1,ucuz,2,ucuz anneler günü hediyeleri,1,ucuz Anneler günü hediyesi,1,ucuz babalar günü hediyeleri,1,ucuz bayan kolye,1,ucuz bayan kolye hediye,1,ucuz bayan takılar,1,ucuz bileklik,1,ucuz dekoratif ayna,1,Ucuz dilek feneri,1,Ucuz Duvar Saatleri,1,ucuz erkek hediyeleri,1,ucuz ev hediyesi,1,Ucuz Hediye,5,ucuz hediye sepeti,3,ucuz hediyeler,19,ucuz ilginç hediyeler,1,ucuz kupa bardak,1,Ucuz Samsung S4 aksesuar,1,ucuz yılbaşı hediyesi,1,uçuk kaçık sürprizler,1,USB Bellek,4,Utangaçlara Hediye Önerileri,1,Uykuculara Hediye Önerileri,1,Uzaktan kumanda düzenleyici,1,uzun aşk mesajları,1,uzun doğum günü mesajları,1,uzun günaydın mesajları,1,vazo,2,videolu el yapımı hediyeler,1,yaratıcı öğretmenler günü hediyesi,2,Yatak Kenarı Organizeri,1,yatak odası düzenleyicileri,1,Yay burcu,1,Yay burcu erkeğe hediye,1,Yay burcu erkek için hediye,1,yaz için hediyeler,1,yemek,1,yengeç burcu,2,Yengeç burcu erkeğe hediye,1,Yengeç burcu erkek için hediye,1,yeni doğan bebeğe hediye,11,yeni doğan bebek hediyeleri,1,yeni doğan bebek için hediye,1,yeni doğan kız bebeğe hediye,1,yeni ev hediyesi,6,yeni eve hediye,1,yeni evli çifte hediye,3,yeni nesil çim adam,1,yeni sevgiliye doğum günü hediyesi,1,yeni sevgiliye hediye,1,yeni yıl,2,yeni yıl hediyesi,2,Yıl Dönümü Hediyesi,9,yılbaşı,14,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı dekorasyonu,2,yılbaşı fikirleri,1,Yılbaşı hediye fikirleri,1,yılbaşı hediye sepeti,2,Yılbaşı hediyeleri,26,yılbaşı hediyesi,29,yılbaşı hediyesi çocuklara,1,Yılbaşı İçin Ev Dekorasyon Önerileri,1,yılbaşı için ev dekorasyonu,1,yılbaşı için sürprizler,1,yılbaşı kıyafetleri,1,yılbaşı kutlama mesajları,1,yılbaşı mesajları,2,yılbaşı sürprizleri,4,yılbaşına özel dekorasyon,1,yılbaşına özel yastıklar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yıldönümü hediyesi,7,yıldönümü mesajları,1,yılın en iyi annesi sertifikası,1,Yılın Sevgilisi Belgesi,1,yumurta,1,yumurta sürprizi,2,Yüzen Gül Spa Işığı,1,yüzük modelleri,3,zeka geliştirici oyuncaklar,1,
ltr
item
Sevgilihediyem.com: Bayanlara Alınabilecek Hediyeler
Bayanlara Alınabilecek Hediyeler
Bayanlara alınabilecek en özel hediyeler ve bayanlar için en güzel hediye önerileri için Tıklayın!
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJr5cgvfo4JL9FiKccFo-e4aKzuctVo9BDx5KqPookng-r5ycUq_0lqp6HYkoftSVvn1F8q1lzSUVg0ue80v5c_xwDxETEUK6pDGEITk_B84ZS7JoJv3mt0k68iAECtz5RtyFFHTjtpEVj/w640-h426/bayana_hediye.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJr5cgvfo4JL9FiKccFo-e4aKzuctVo9BDx5KqPookng-r5ycUq_0lqp6HYkoftSVvn1F8q1lzSUVg0ue80v5c_xwDxETEUK6pDGEITk_B84ZS7JoJv3mt0k68iAECtz5RtyFFHTjtpEVj/s72-w640-c-h426/bayana_hediye.jpg
Sevgilihediyem.com
https://www.sevgilihediyem.com/2013/04/bayanlara-alinabilecek-hediyeler.html
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/2013/04/bayanlara-alinabilecek-hediyeler.html
true
4985865911743032565
UTF-8
Sayfalar Yükleniyor Konu Bulunamadı HEPSİ Devamını Oku Cevapla Cancel reply Sil Ana Sayfa SAYFA KONU HEPSİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM KONULAR Herhangi bir Sonuç Bulunamadı... Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Prs Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 hour ago $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan öncesi Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy