Menu

erkek hediyeleri
Erkek sevgiliye hediye arıyorsanız, sıkı durun! Biraz sonra günlerdir arayıp bulamadığınız, belki de sizi artık ciddi bir sıkıntıya sokan, hediye bulamama derdinize son vereceğiz. Burada biraz sonra erkekler için düşünülebilecek en güzel hediye fikirlerimizi sizlerin beğenilerinize sunacağız. Erkeğe doğru hediye seçmek için, erkekleri tanımakta yarar var. Erkekler, hayatı kadınlara göre daha hızlı, ben merkeziyetçi, sahiplenme iç güdüsü yüksek, sonuç odaklı ve duygusal anlamda farklı yaşarlar. Erkeklerin, kadınlardan ayrışan bu tip belirgin özellikleri, erkeğe seçeceğiniz hediyenin de etkili unsurlarıdır. Erkekler çocuk yaştan başlayarak, ergenlik ve kişiliğin oturacağı yaşa kadar, yetiştiriliş tarzı itibariyle, hızlı şekilde hareket etmeye, her şeye şüpheci yaklaşmaya, koruma iç güdüsüyle hareket etmeye, yeri geldiğinde kavgacı ve bulunduğu ortamda iktidar sahibi olmaya motive edilerek yetiştirilir. Bu yetiştirilme tarzı, erkeklerin beğenilerine etki eder, davranışlarına yön verir, aşk ilişkisinde duygularını kadınlardan daha farklı şekilde ifade etmesine sebep olur! Erkekleri tanımak ve anlamaya çalışmak bizlere, bir erkeğe alınabilecek en güzel ve en etkileyici hediyenin de ipuçlarına ulaşmamızı sağlar.

Erkekler hayatı daha hızlı yaşar dedik! Bunu örneklendirecek olursak; Erkek sevgiliniz ile bir düğüne veya bir davete gideceksiniz, her zaman kapı önünde hazır bir vaziyette ilk kim olur? Cevabınızı tahmin etmek pek de zor olmasa gerek: Erkek olur! Çünkü kadınların hazırlanması için o kadar çok şey ile uğraşmaları gerekir ki, mesela önce doğru elbiseyi seçecek, ardından elbise ile uyumlu makyaj yapacak, ardından ayakkabı, çanta derken hazırlanma aşaması, erkek için dışarıda ağaç olma gibi bir durum ile sonuçlanır. Bu durum, kadının erkeğe göre gidecekleri o daveti fazla önemsemesi ile mi sadece açıklanabilir? Bizce hayır! Kadınlar kendilerini erkeklerin kendilerini önemsemesinden daha çok önemserler. Dahası bir başka kadının kendisi hakkında, görünüşü ile ilgili olarak ne düşündüğünü hepsinden daha fazla önemserler! Erkek için durum böyle midir? Erkekler de elbette dış görüntüleri ile ilgilidirler ama, erkekler güzel görüneyim iddiasından çok, kötü görünmeyeyim çabasındadırlar. Yine Siz hiç bir erkeğin, başka bir davete, aynı elbise ile gidilmez iddiasına şahit oldunuz mu? Ya da yine siz, bir erkeğin, yıllar önce kendisine verilmiş bir çiçeği, hatıra defteri arasında kuruttuğunu gördünüz mü? Ama bu durum bayanlarda var! Bu verdiğimiz örnekte aslında, erkeklerin hayatı daha fonksiyonel, pragmatik, daha sonuç odaklı yaşama isteği ile açıklanabilir. Buradan erkeklere alınabilecek hediyeler ile ilgili şöyle bir çıkarımda bulunabiliriz; Erkeğe alacağınız hediye, erkeğin kullanabileceği ve günlük yaşamında işini görecek tipte hediyeler olmalıdır. Erkekler ile ilgili belirttiğimiz karakter özelliği bütün erkekler için geçerlidir diyemeyiz, ama ekseriyetle, erkeklerin geneli, hayatı sonuç odaklı yaşarlar ve faydacı bir düşünce ile hareket ederler.

Erkeklerin romantik olmadığı görüşüne katılmıyoruz. Romantizm konusunda, bayanları ölçü aldığımızda,  elbetteki, erkekler kadınlar gibi romantik değillerdir. Ama erkekteki ani duygu parlamaları, ani sevinçler, ani üzüntüler kadınlar ile karşılaştırıldığında, duygusal olmadıklarını iddia edemeyiz. Sadece şu söylenebilir; erkekler, bayanlardaki gibi istikrarlı bir romantizm hissi veya duygusu bulunmaz. Bu paragrafın, erkeğe hediye konusu ile bağlantısı ise şöyledir; Erkek sevgilinize alacağınız hediyenin, erkek arkadaşınız tarafından kullanılmasını ve o hediyeye sahip çıkmasını istiyorsanız,  mümkün mertebe, hediyenizin erkekler tarafından kullanılabilecek, daha çok ilginç, tuttuğu takım ile alakalı, hobileri ile alakalı, hediyeler olmasına dikkat edin. Her zaman etkisi yüksek olmasa da, erkeklere, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde veya sevgililer gününde romantik hediyeler alınabilir.

Erkeklere Hediye Fikirleri


Erkeğe Hediyeler - Kişiye Özel Gömleğini Kendin Tasarla

Kişiye Özel Gömlek Tasarımı
Kendisine sunulan ile yetinmeyip daha fazlasını isteyenler buraya! Teknoloji her şeyi yeniden tasarlayabiliyor da, bizler kendi gömleğimizi neden tasarlayamıyoruz? Tamamen kişiye özel gömlek tasarlayıp, Erkek Sevgilinize veya Eşinize güzel bir doğum günü sürprizi hazırlamaya siz ne dersiniz? Bizce inanılmaz heyecan verici bir sürpriz bu! Kişiye Özel ve İsimli, mesajlı Erkek gömleğini tepeden tırnağa, Sevgilinizin üzerinde nasıl durmasını istiyorsanız o şekilde kendiniz tasarlayacaksınız. "Erkeğe sevgililer günü hediyesi ne alınır?" diye düşünenler, doğum gününde erkek arkadaşıma nasıl sürpriz yapabilirim diyenler, bu hediyeyi gerçekten çok beğenecekler. % 100 Pamuk kumaştan üretilecek olan kişiye özel erkek gömleğinin, yakasının nasıl olmasını arzuluyorsunuz? Belki de siz gömlekte cep olmasını hiç sevmiyorsunuz! O zaman buyurun kendi tasarımınız olan bu gömleği cepsiz hazırlayın.

Erkeğe Hediyeler - Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası

Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası
Özel günlerde, erkek sevgilinize, eşinize veya babanıza yıllarca kullanabileceği gerçek hakiki deriden yapılmış bir el çantası hediye edebilirsiniz. Üstelik bu el çantası sıradan bir el çantası da değil. Tamamen hediye edeceğiniz erkeğin ismine özel bir çanta. Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile sevgilinize, eşinize veya babanıza yıllarca kullanabileceği ismine özel bir çanta hediye edin. Üzerinde adı ve soyadının yazılı olduğu Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile erkek arkadaşınıza kendisini çok özel hissettirebilirsiniz.  Erkek sevgiliniz, Kişiye Özel Deri Çantanın içerisine ev ve araba anahtarını, cüzdan, cep telefonu, bozuk para gibi sürekli cebinde taşımalk zorunda olduğu eşyalarını koyabileceği harika bir el çantasına sahip olacak. Üstelik bu el çantasının en can alıcı noktası; uzun ömürlü hakiki deriden  yapılması ve tamamen isme özel düzenlenmiş olması, yani Kişiye Özel bir el çantası olması. Erkeğe hediye ne alınabilir? Bu soruyu kendinize günlerdir soruyor ve henüz bir hediye kararı vermediyseniz işte size güzel bir fırsat!

Erkeğe Aksesuar Hediyeleri &  Orient Bay Kol Saati

Orient Bay Kol Saati
İki tip giyinen erkek vardır, karakteri ve tarzı olan giysileri tercih eden erkek ve spor giyinmekten hoşlanan erkek! Orient Bay Kol Saati, her iki grupta yer alan erkekler için düşünülebilecek en güzel kol saatlerinden biri! Su geçirmez özelliği, paslanmaz çelikten yapılmış olan ana gövdesi ve deri kayışı ile baş döndürücü güzellikte! Erkek arkadaşınıza, babanıza, eşinize özel günlerde hediye edebileceğiniz en şık kol saatlerinden biri!

Erkeğe Aksesuar Hediyeleri &  Police Unisex Güneş Gözlüğü

Police Unisex Güneş Gözlüğü
Güneş gözlüğü kullanan erkekler size göre çok etkileyici geliyorsa, erkek sevgilinize nasıl bir hediye alacağınız aslında çok da belli! Yüz ifadesine göre seçeceğiniz bir güneş gözlüğü, hem erkek arkadaşınızın güzel gözlerini güneşten koruyacak, hem de sevgilinize oldukça karizmatik bir hava katacak! Güneş gözlüğü, denizde, kumda, araba kullanırken bir erkeğin en fazla ihtiyaç duyduğu eşyalardan biri! Üstelik bu gözlük bir de marka bir gözlük ise, tadından yenmez! Marka derken, diğer markalara haksızlık etmeyelim! Dünyaca ünlü bir markadan bahsediyoruz! Sizin için seçmiş olduğumuz gözlüğün markası POLICE! Police Marka Güneş Gözlüğü %100 Orijnal ve %100 Ultraviole Korumalıdır! Gözlük camları 2 yil garantili olup, ürün ile birlikte Orijinal kılıfı, silme bezi ve garanti belgesi de tarafınıza gönderilmektedir!

Erkeğe Hediyeler - Kişiye Özel Köstekli Saat

Kişiye Özel Köstekli Saat
Genelde çevremizde pek nadiren rastladığımız köstekli cep saatleri ile ilgili, bu özel saati taşıyanlar tarafından şu klişe sözler sarf edilir; “Ata yadigârı bir saattir” diye. Ancak bu sefer durum biraz farklı olacak. Babanıza, eşinize, erkek sevgilinize hediye edeceğiniz Kişiye Özel Köstekli Saat, ne Ata Yadigârı ne de Baba Yadigarı olacak, tamamen sizin bir hediyeniz olacak! Kişiye Özel Köstekli Saati üzerine şık bir yazı formatı ile hediye edeceğiniz erkeğin ismini yazdırıp, kişiye özel mükemmel bir hediye vermiş olacaksınız. Köstekli Cep Saat kapağı üzerinde dekor olarak Devlet Demir Yollarının inşası sırasında üretilmiş olan orijinal cep saatler üzerindeki dekor uygulanmış ve ortaya son derece şık, antika görünümlü ve orijinal köstekli bir cep saat çıkmış. Kişiye Özel Köstekli Cep Saat arka kısmında demir yolu deseni ve logosu bulunan Kişiye Özel Köstekli Saatin, ön kapak yüzünde ise Erkek Sevgilinizin, Babanızın, dedenizin, eşinizin, kardeşinizin ismi yer alacak.

Erkeğe Hediyeler - Erkeğe Şık Hediye Kutusunda Kişiye Özel Hediye Seti

Kişiye Özel Deri Hediye Seti
Bir erkeğin ihtiyacı olan tüm özel aksesuarlar bu şık hediye kutusu ile birlikte üstelik tamamen ona özel! Hayatınızdaki erkeğe özel bir hediye mi düşünüyorsunuz? Size güzel bir hediye teklifimiz var! İçerisinde Şık ve %100 orijinal deriden yapılmış 1 adet Deri cüzdan, 1 Adet Deri Kemer ve 1 Adet yine orijinal deriden yapılmış şık bir anahtarlık hediye seti! Kişiye Özel Erkek Hediye Seti içerisindeki %100 deri aksesuarlar erkeğinizin şıklığını tamamlayacak! Yaklaşan babalar gününde sevgili babanıza kaliteli ve şık bir hediye düşünüyorsanız, babanızın adına düzenlenecek olan bu hediye seti babanıza çok güzel bir jest olacaktır. hediye seti içerisinde ürünlerin tamamı gerçek deriden üretilmiştir ve özel kutusundaki bu hediye seti içindeki ürünler bir erkeğin şıklığının tamamlayacak olan aksesuarlardan oluşmuştur. Hediye seti içerisinde cüzdan, kemer ve anahtarlık bulunuyor. Özel hediye kutusu içerisindeki erkeğe özel hediye setini özel hale getirebilmeniz için yapmanız gereken şey ise çok basit! İlgili kutucuğa hediyeyi vereceğiniz o özel erkeğin adını ve soy adını yazmak veya sadece isminin baş harfini yazmak!

Erkek Hediyeleri - Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömlek Mavi

Frenzy Marka Mavi Kişiye Özel Nakışlı Gömlek
Kişiye Özel Nakışlı Mavi Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına şıklık katmış olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği hediye edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgiliye doğum günü hediyesi veya Eşinize evlilik yıl dönümü hediyesi olarak Özel bir hediye arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, Erkek Gömlektir. Gömlek, kravat ile birlikte erkeklerin Gardıroplarında en fazla çeşit ve modeli bulunan, kıyafettir.

Erkeğe Hediyeler - Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömlek

Kişiye Özel Gömlek
Erkek arkadaşınıza, Sevgilinize, Babanıza veya erkek öğretmeninize Kişiye Özel Beyaz Erkek Gömlek Hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına müthiş bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği hediye edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgilinize, Doğum Günü Hediyesi veya Eşinize Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi olarak Özel bir hediye arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, erkek gömlektir. 

Erkek Hediyesi - Saatli Duvar Tabloları

Saatli Tablolar
Bu ilginç ürünü, Erkek sevgilisine hediye arayanlara şiddetle tavsiye ederiz. “Sevgiliye hediye ne alınır?” siz de kendinize bu soruyu soranlardansanız, hem dekoratif hem de oldukça kullanışlı Saatli Duvar Tabloları, Sevgiliye alınabilecek en güzel doğum günü hediyesidir. Sevgilinizin doğum günü geçtiyse bile üzülmeyin. Hediye almanızı gerektirecek başka özel günler de bu ürünü hediye edersiniz. Mesela Sevgililer Günü Hediyesi veya Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi olarak! Bu özel duvar saatine sahip olduğunuzda hem duvarınız harika bir dekoratif tabloya kavuşacak, hem de tıkır tıkır işleyen bir duvar saatiniz olacak. Özel bir baskı tekniğiyle hazırlanan Saatli Tabloların tüm çeşitleri inanılmaz etkileyici bir görünüme sahiptir! Diğer yılbaşı hediye fikirleri için lütfen tıklayın.

Erkek Hediyesi - Meriç Masa Saati

ilginç masa saati, şık masa saati, ofis hediyesi,
Meriç Masa Saati klasik köstekli saatlerin yeniden tasarlanmış ve vücut bulmuş hali. Alarmlı özelliği bulunan Meriç Masa Saatinin iç içe geçen çerçevelerine sevdiklerinize iletmek istediğiniz o sevgi dolu mesajları yerleştirebilir; Erkek arkadaşınıza, eşinize babanıza, annenize, iş arkadaşınıza, patronunuza, çok özel bir hediye verebilirsiniz. Yeni nesil Köstekli Saatler oldukça etkileyici ve kimsenin karşı koyamayacağı zarif bir tasarıma sahiptir. Siz de bu yeni nesil köstekli Saat üyesi Meriç Masa Saatiyle şimdi tanışın. Eskiden sadece cepte taşınan köstekli saatler, günümüzde yeniden yorumlanarak ve tasarım anlayışının süzgecinden geçerek, özel kutusu içerisinde sizlerin beğenisine sunuluyor.

Maceracı Ruhlu Erkeğe Hediye - Kişiye Özel Deri Matara Seti

Kişiye Özel Deri Matara Seti
Bazı erkekler pek de evcil sayılmazlar ve onları bağlasanız yerlerinde durmazlar! Asi ruhlu, özgürlüğüne düşkün ve en önemlisi her an macera ve adrenalin dolu bir yaşam arzularlar! Sizin de hayatınızda böyle bir erkek mi var? O halde saydığımız bu karakterde olan, özgürlüğüne ve macera yaşamaya düşkün bir erkeğe güzel bir hediye seçmek çok kolay olmasa gerek! Ama sıkı durun şimdi sizlr için mükemmel bir hediye önerimiz olacak! Üzerinde kendi ismini taşıyan Kişiye Özel Deri Matara Seti! Yanından hiç ayırmak istemeyeceği Kişiye Özel Deri Matara Seti, doğayı seven, seyahat etmekten, gezmekten ve dolaşmaktan hoşlanan bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri! Kişiye Özel Deri matara Seti içerisinde çakı, sigara tabakası ve matara bulunmaktadır. 

Erkek Hediyesi - Kişiye Özel Dama Desenli Kalem

Kişiye Özel Kalem
Kişiye Özel Dama Desenli Kalem ile sevdiğiniz kişiler tarzlarını ortaya koyabilecekler. Hediye alacağınız o özel kişi, belki de hayata düz bakmayan, sıradanlıklardan ve sıradan şeylerden hoşlanmayan biridir, o halle bu özel kalem tam da o özel kişiye alınabilecek bir hediyedir. Kişiye Özel Dama Desenli Kalemi ister dama seven arkadaşınıza isterseniz de futbol aşığı ve Beşiktaş taraftarı bir arkadaşınıza hediye edin. İddia ediyoruz ki, üzerinde isminin yazılı olduğunu gören kişinin bu kalemi beğenmeme gibi bir şansı yok! İster dama sevin, ister dama deseni Kişiye Özel Dama Desenli Kalem ile tarzınızı ortaya koyun. Üzerinde çok şık dama deseni bulunan Kişiye Özel Dama Desenli Kalem üzerine dilerseniz kendi isminizi yazıp gururla kullanın. Erkek arkadaşınıza seçeceğiniz hediyenin O'nun burcuna özel olmasını ister misiniz? Burçlara Göre Hediye Fikirleri yazımıza göz atmalısınız. 

Erkek Hediyesi - Kişiye Özel Metal Hediye Seti

Kişiye Özel Metal Hediye Seti
Şu dakikalarda hayatınızda önemli bir değer ifade eden özel bir erkek için, sabırsızlıkla bir hediye arayışınız varsa, şimdi siz değerli okurumuza bomba gibi bir hediyelik önereceğiz! Sevdiğiniz erkeğe ister 365 günden sadece sizin seçeceğiniz bir günde, isterseniz özel tarihlerde kendisini özel ve önemli hissettirecek Kişiye Özel Metal Hediye Seti armağan edebilirsiniz! Kişiye Özel Metal Hediye Seti içerisinde bakın neler yer alıyor; Tüm işlerinde kullanabileceği, her an çantasında taşıyabileceği ya da ceket iç cebinin vazgeçilmezi haline gelecek kendi ismine özel 1 adet kalem.  Tüm anahtarlarını üzerine tutturabileceği 1 adet anahtarlık! Son olarak da, buruşup kırışmasın diye kartvizitlerini içinde taşıyabileceği 1 adet de kartvizitlik! Metal kaplama olan anahtarlık, kartvizitlik, ve kalem üzerine, sizin belirteceğiniz isimler, özel bir baskı tekniği olan pantograf tekniği ile yazılmaktadır. Kişiye Özel Metal Hediye Seti son derece şık hediye kutusuna sahiptir ve erkeğe hediye edilmeye  hazırdır! Kişiye Özel Metal Hediye Setini babanıza, patronunuza, mesai arkadaşınıza ve tabi ki de erkek arkadaşınıza gönül rahatlığı ile armağan edebilirsiniz!

Üzerinde Anlamlı Sözler Bulunan Metal Çakmak

Üzerinde Anlamlı Sözler Bulunan Metal Çakmak
"Ben Arkadaşımı Asla Satmam! Çünkü para edecek bir Arkadaşım Yok!" Bazen kitaplar dolusu bir şeyler okursunuz ama ustalıkla sarf edilmiş tek bir anlamlı cümle, yüzlerce sayfalık bir kitaptan daha çok şey ifade eder! Üzerinde Anlamlı Sözler Bulunan Metal Çakmak da işte bu anlamlı şiir ya da sözlerden esinlenilerek tasarlanmış olan harika ürünlerden biri! 7 farklı mesajı/tasarımı bulunan Şiir Sokakta Çakmakları bir yandan size hayatın gerçeklerini ya da sırlarını sunarken, bir diğer taraftan keyifle sigaranızı yakmanıza yardımcı olacak! Şiir Sokakta Çakmakları üzerine yazılan yazılar pantograf makinesi ile işlenmekte olup, zaman içerisinde silinme ya da aşınma gibi bir durum söz konusu değildir. Erkek dost ve arkadaşlarınıza Üzerinde Anlamlı Sözler Bulunan Metal Çakmaklardan hediye edip, hem kullanışlı hem de anlamlı bir armağan verebilirsiniz!  

Erkek Hediyesi - İsme Özel Anahtarlık

Kişiye özel anahtarlık, ucuz hediyeler, şık anahtarlık
Sevdiğiniz kişilere (Özellikle bu ürünü erkeklere hediye olarak tavsiye ediyoruz.) ucuz fiyatı ve şık krom kaplı metal görüntüsü ile güzel bir hediye arayışında olanlar, görselini gördüğünüz üzerine isim ve 20 karakter mesajınızdan oluşacak isme özel anahtarlık hediye edebilirler. Pantograf tekniği ile anahtarlık üzerine işlenen yazılar, krom kaplı metal üzerinde oldukça şık durur ve zamanla silinmez. Oldukça kaliteli bir malzemesi olan bu şık anahtarlık hem sağda solda dağınık duran anahtarları bir araya toplayacak hem de oldukça şık bir görüntüye kavuşturacak! Babalar günü için sevgili babanıza ucuz ama oldukça şık görünüşlü bir babalar günü hediyesi düşünüyorsanız, Kişiye Özel Anahtarlık dikkatinizi çekebilir. Sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediyeler şüphesiz onların ismine düzenlenecek olan Kişiye Özel Hediyelerdir.

Erkek Hediyesi - Erkeğe Hediye Aksesuar Seti

Erkek Hediyeleri, Erkeğe Hediye, Erkek Aksesuarları
Erkeklerin günlük yaşamda sık kullandıkları en temel aksesuarlar cüzdan, kemer ve anahtarlıktır. Elbette bunun yanında kol düğmeleri, kravat iğnesi gibi aksesuarlar da sayılabilir. Ancak büyük bir oranda aksesuar takımı olarak erkekler, kemer, cüzdan ve anahtarlık kullanırlar. Bu durum sevgilisine doğum günü hediyesi, babasına Babalar Günü Hediyesi, eşine evlilik yıl dönümü hediyesi olarak erkek aksesuarları arayan bayanlara güzel bir hediye fırsatı verir. Erkeğe hediye olarak önereceğimiz bu özel hediye seti içerisinde Şık ve kaliteli bir deriden imal edilmiş son derece zarif bir deri cüzdan bulunuyor. Bununla birlikte yine son derece şık bir deri erkek pantolon kemeri ve anahtarlarını tutturabileceği şık deri anahtarlık! Erkeğe alınabilecek hediyeler içerisinde önermiş olduğumuz bu Erkeğe Hediye Aksesuar Seti muhteşem deri kutusu içerisinde adresinize geliyor. İçindeki ürünlerin ne derece kaliteli olduklarını belirtmesi açısından dilerseniz özelliklerine geçelim.

Erkek Hediyesi - Kişiye Özel Kare Duvar Saati

Kişiye Özel Kare Duvar Saati
İş yerinizde ya da evinizde yoğun iş temposu içerisinde, kafanızı kaldırdınızve Saatin kaç olduğunu öğrenmek için duvarda asılı olan bu saate baktınız! Artık o saatten sonra yorgunluk ya da iş yoğunluğu sizi etkilemez ki! Çünkü bu duvar saatinin üzerinde en sevdiğiniz kişi/kişiler var! Zamanı öğrenmek istediğiniz her anda, karşınızda sevdiklerinizi görmek, size büyük mutluluklar verecek! İşte Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Duvar Saatinin en büyük sırrını da bu şekilde öğrenmiş oldunuz! Kendine has şık tasarımıyla dikkat çeken ve zamanı her öğrenmek istediğinizde sizi yanında olmak istediğiniz insanlarla buluşturan Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Duvar Saati bulunduğunuz mekanın en güzel yerinde her zaman asılı olacak! Erkek arkadaşınızın sizi her saat başı hatırlamasını sağlamak istiyorsanız, Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Duvar Saatinden daha iyisi olamaz her halde! Bu ürünü kişiye özel hale getirmek için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; saatin üzerinde yer almasını istediğiniz fotoğrafın mümkün mertebe en net  fotoğraflardan biri olmasına dikkat etmelisiniz! 

Erkek Hediyesi - Kişiye Özel Erkek Bornoz

Erkek Hediyeleri, erkeğe hediye
Erkekler için düşünülebilecek bir başka hediye seçeneği Bornoz Takımı hediyesidir. Üstelik Hediye edeceğiniz Erkek Bornoz bir de kişiye özel bir bornoz seti ise hediyenizin değeri ve anlamı daha da fazla olur. Kişiye Özel Bornoz üzerine eşinizin, babanızın veya erkek sevgilinizin isminin baş harflerini işletebilirsiniz. Oldukça şık ve kaliteli bir dokusu olan Kişiye Özel Bornoz Babalar Günü Hediyesi olarak da babalara verilebilecek en güzel hediyelerden biridir. Dilerseniz Kişiye Özel Bornozu Eşinize Yıl dönümü hediyesi olarak da düşünebilirsiniz. Erkek sevgilinize, babanıza, eşinize özel günler için düşünülebilecek en ideal hediyeler cinsi ve türü ne olursa olsun Kişiye Özel Hediyelerdir. Kişiye özel Hediyeler sadece hediyeyi vereceğiniz kişinin adına düzenlenir ve bu şekli ile daha özel ve anlamlı olur.

Erkek Hediyesi - Kişiye Özel Tekli Kalem Mevlana Desenli

Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli
İnsanoğlunun Ay'a  ayak basması ne kadar önemli bir şeyse, ya da İnternetin yaşamımıza girmesi ne kadar büyük bir buluş ise, bundan binlerce yıl önce insan evladının yazıyı icat etmesi tüm bu gelişmelerden bile çok daha önemlidir! Şimdi bunu neden söylüyoruz? Çünkü yazının icat edilmesinden sonra, insanların en çok birbirlerine hediye ettikleri şey; KALEM'dir. Biz de bu geleneği bozmadan ve bu klasik hediyeyi bir tarafa itmeden, sizlerin için erkeklere hediye edilmek üzere çok özel bir kalam modelini beğenilerinize sunuyoruz! Görmekte olduğunuz kalem, tipik ya da sıradan kalemlerden çok farklı! Çünkü bu kalemin üzerinde sahibinin ismi ve soy ismi yazılı! Özel kutusu içerisinde yer alan Kişiye Özel Tekli Kalemin bir diğer anlamlı yönü ise, üzerinde yer alan Mevlana Desenleri! Babanıza, patronunuza ya da komutanınıza kullanışlı ve değerli bir armağan düşünüyorsanız, Mevlana Desenli Kişiye Özel Tekli Kalem en ideal hediye tercihlerinden biri! 

Özel Erkek Hediyeleri - Erkeğe Kişiye Özel Şık Hediye Sepeti

Erkeğe hediye & Babalar günü hediyesi, erkek sevgiliye hediyeler
Siz günlerdir erkek arkadaşınıza, eşinize veya babanıza tek bir hediye arıyordunuz, biz ise size bir tek erkek hediyesi  vermek yerine bir erkeğin şıklığını tamamlayacak ve oldukça kullanışlı üçlü bir hediye sepeti sunuyoruz. Şık bir hasır sepet içerisinde kurdele ile süslenmiş bir hediye sepetiniz olsa ve içerisinde çok şık ve Kişiye özel isim yazılabilen kaliteli Theorie marka mavi bir erkek gömlek, yanında yine tamamen kişiye özel ahşap anahtarlık ve bunlarla birlikte bir de AXE Deodorant olsa nasıl olur? Erkeğe kişiye özel bir gömlek hediye etmek zaten çok iyi bir fikir, bunun yanında bir de bayanların çok beğendiği bir erkek kokusu AXE deodarant ve yine bir de ahşap anahtarlık eklediğimizde ortaya kusursuz bir erkek hediyesi çıkıyor. Sipariş vermeniz halinde üçlü hediye seti adresinize özel ambalajı içerisinde geliyor.

Erkek Hediyeleri - eJOYA Gömlek ve Kol Düğmesi

eJOYA Gömlek ve Kol Düğmesi
Erkek için daha iyisi keşfedilene kadar, en iyisi gömlek! Güzel bir slogan oldu öyle değil mi? Gerçi bunu sloganın aslı aslında bir otomobil markasının reklam sloganıydı ama, birden bu sloganın erkek gömleğinin ne kadar elzem ve önemli olduğunu  anlatırken çok uygun kaçacağına karar verdik! Görmekte olduğunuz gömlek, kol düğmeleri ile birlikte aynı hediye paketi içerisinde yer almakta! Yani aslında aynı hediye paketi ile birlikte bir değil, iki hediyeniz olmuş olacak! Manşetli Beyaz Renk gömlek ve o gömleği daha şık bir karaktere büründürecek muhteşem kol düğmeleri! Her ikisi de bir arada aynı hediye paketi içerisinde yer aldığında, erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri çıkıveriyor! Diğer özel gömlek modellerine de bakmak ister misiniz? O halde tıklayın: Kişiye özel gömlek

Erkeğe Hediye - eJOYA Kravat İğnesi

eJOYA Kravat İğnesi
Bu kadar erkek gömleği, erkek için hediye sepeti ve erkek aksesuarlarından bahsetmişken, bir diğer erkek aksesuarı olan kravat iğnelerinden bahsetmesek ya da hediye fikirlerimiz içerisinde yer vermesek olmazdı! Görmekte olduğunuz ürün, "eJOYA" marka Kravat İğnesidir. Şık görünmek isteyen bir erkek için en az kol düğmeleri kadar önemli bir aksesuardır! Ucuz fiyatı ile de dikkat çeken eJOYA Kravat İğnesi, özel günlerde erkeklere hediye edilebilir! 

Erkek sevgilinize, babanıza veya eşinize birbirinden kaliteli ve muhteşem süslemeleri ile göze son derece güzel görünen erkeğe hediye sepetlerine göz atmak isterseniz, bir sonraki sayfada ilginizi çekebilecek hediyeler bulabilirsiniz. 
Erkekler için hediye sepeti
Erkekler için düşünülebilecek, kişiye özel, ilginç, farklı ve hesaplı bir dünya hediyelik ürünü bir araya getirdik! İçerisinde ilginizi çekecek, beğeninizi kazanacak sıra dışı hediyeler sizi bekliyor!
erkek için hediye

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top