Erkeğe Alınabilecek Hediyeler

Erkek Sevgiliye, erkek arkadaşa alınabilecek en güzel hediye fikirleri. Erkeğe hediye seçenekleri için en doğru hediye sitesindesiniz.

Erkeğe Hediye Ne Alınır
Erkeğe hediye arıyorsanız, şimdi sıkı durun! Biraz sonra günlerdir arayıp bulamadığınız, belki de sizi artık ciddi bir sıkıntıya sokan, hediye bulamama sıkıntısına artık bir son vereceğiz. Biraz sonra erkekler için düşünülebilecek en güzel hediye fikirlerimizi sizlerin beğenilerinize sunacağız. Erkeğe doğru hediye seçmek için, erkekleri tanımakta yarar var. Erkekler, hayatı kadınlara göre daha hızlı, ben merkeziyetçi, sahiplenme iç güdüsü yüksek, sonuç odaklı ve duygusal anlamda farklı yaşarlar. Erkeklerin, kadınlardan ayrışan bu tip belirgin özellikleri, erkeğe seçeceğiniz hediyenin de en belirleyici unsurlarıdır. Erkekler çocuk yaştan başlayarak, ergenlik ve kişiliğinin tamamen oturacağı yaşa kadar, yetiştiriliş tarzı itibariyle, hızlı şekilde hareket etmeye, her şeye şüpheci yaklaşmaya, koruma iç güdüsüyle hareket etmeye, yeri geldiğinde kavgacı ve bulunduğu ortamda iktidar sahibi olmaya motive edilerek yetiştirilir. Bu yetiştirilme tarzı, erkeklerin beğenilerine etki eder, davranışlarına yön verir, aşk ilişkisinde duygularını kadınlardan daha farklı şekilde ifade etmesine sebep olur! Erkekleri tanımak ve anlamaya çalışmak bizlere, bir erkeğe alınabilecek en güzel ve en etkileyici hediyenin de ip uçlarına ulaşmamızı sağlar.

Erkeklere Hediye Fikirleri


Erkeğe hediye ne alınır

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak


Bir sıradan çakmaklar var, bir de tamamen sevdiğiniz adama özel çakmak var! Sıradan çakmaklar marka da olsa ya da Ne kadar pahalı olursa olsun ya da ne kadar prestijli bir çakmak olursa olsun, kişiye özel bir çakmağın yerini asla tutamaz! Sevdiğiniz bir erkeğe kullanışlı ve ufak bir hediye vermek isterseniz, üzerinde fotoğraf baskısının yer alacağı Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Çakmak ideal bir armağandır. Sigarasını her yaktığında sizi sevgiyle anacağı Kişiye Özel Çakmak, şık hediye kutusu içerisinde adresinize gönderiliyor. Üstelik Aynı Gün Kargo ve Kapıda Ödeme kolaylığı ile.

Erkeğe alınabilecek ufak hediyeler

Erkeğe Hediye Kişiye Özel Anahtarlık


Sevdiğiniz bir erkeğe verebileceğiniz en anlamlı armağan, kişiye özel hediyeler kategorisi içerisinden seçeceğiniz türden şeylerdir. Bir kere kişiye özel bir armağan tamamen hediye sahibinin fotoğrafına, ismine veya O'na hitaben yazacağınız mesaja özel olarak düzenlenir. Dolayısıyla bir erkeğin ismine, fotoğrafına veya kişisel mesajınızla hazırlatabileceğiniz herhangi bir hediye, hem anlamlı, hem şık ve hem de etkileyici bir armağan olacaktır. İşte karşınızda kalp tasarımıyla oldukça romantik; ön yüzüne fotoğraf, arka yüzüne ise istediğiniz türden özel mesajınızı yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Anahtarlık! Ufak bir hediye olduğu kadar son derece de kullanışlı bir ürün olan bu anahtarlıkla, her zaman hatırlanır olacaksınız!


Erkeğe hediye

Kişiye Özel Ahşap Albüm


Nasıl ki eski dönemlere ait tarihi eserler korunup, hiçbir şey olmasın diye gözetiliyorsa; geçmişte yaşadığımız özel anlara ait fotoğraflar da aynen bu şekilde korunmalıdır. Çünkü fotoğraflar geçmiş hayatımıza bizi bağlayan en önemli kanıtlardır! Yaşadığımız şeyin hayal olmadığını, gerçekte yaşandığını fotoğraflarla kanıtlarız! Ne zaman ki bir ortamda fotoğraf lafı edilir, hemen aile albümü Hızır gibi yetişir. Madem fotoğraflar bu kadar değerli ve özel, o halde bu fotoğrafları taşıyacak albümler de özel olsun! Kişiye Özel Ahşap Albüm isminize özel olarak hazırlanıyor! Bir fotoğraf albümünün içi nasıl değerli ise, Kişiye Özel Ahşap Albüm ile dışı da değerli hale geliyor.

sihirli kupa

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak


İşte bir kişiye özel armağan daha karşınızda! Bu sefer sizlere, sevdiklerinizi çok şaşırtacak çok özel bir kupa bardak sunuyoruz. Erkek arkadaşınıza, sevgilinize, babanıza, eşinize veya değer verdiğiniz dostlarınıza, sihirli kupa bardak da armağan edebilirsiniz. Renk değiştiren sihirli kupa bardaklar, içerisine sıcak içecek konulduğunda üzerinde gizli olan fotoğrafı gösteriyor ve bu haliyle de çay/kahve keyfini ikiye katlıyor. Doğum günü hediyesi olarak sevdiğiniz bir erkeğe ne hediye alabileceğinize bir türlü karar vermekte güçlük yaşıyorsanız, fotoğraf baskılı ve sihirli özellikteki bu kupa bardağı kaçırmamanızı öneriyoruz. Fiyat açısından da oldukça ucuz ve hesaplı olan sihirli kupa, tamamen fotoğraflarınıza özel olarak üretiliyor.

Erkeğe güzel hediyeler

Kişiye Özel iPhone ve Samsung Cep Telefonu Kapakları


Fotoğraf çekmek, İnternete girmek, ajanda yol tarifi, arkadaşlarımızla mesajlaşma, konuşmak, video izleme ya da şarkı dinlemek! Akıllı cep telefonlarının daha aklımıza gelmeyen bir çok marifeti var! Haliyle cep telefonları günümüzün en vazgeçilmez elektronik eşyalarından. İşte bu vazgeçilmezlik aklımıza şahane hediye fikirleri de getiriyor. Mesela sevgilinizin, babanızın ya da eşinizin telefon kapağını kendinize özel hale getirerek Ona sevgi dolu bir armağan verebilirsiniz. iPhone ve Samsung Galaxy Cep Telefonları için istediğiniz tasarımla hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel Cep Telefonu Kılıflarıyla, telefonlar çok daha özel ve kıymetli hale geliyor.

Erkeğe Hediye Seçenekleri

Erkeğe Kişiye Özel 3'lü Hediye Seti


Yıllara meydan okuyacak ve bir erkeğe alınabilecek en şahane hediye seçeneklerinden biri karşınızda. Siyah, gri ve beyaz gibi asil renklerde baklava desenli şık bir hediye kutusu içerisinde Erkeğe Özel 3'lü Hediye Seti! 3 kullanışlı ürünün hediye kutusu içinde yer aldığı ve göndereceğiniz fotoğraflarla tamamen hediye etmeyi düşündüğünüz kıymetli erkeğe özel olarak hazırlanacak Erkeğe Özel Hediye Seti ile, sigara kullanan sevdiklerinize muhteşem bir doğum günü armağanı verebilirsiniz. Fotoğraf Baskılı Küllük, Fotoğraf Baskılı Metal Çakmak ve Fotoğraf Baskılı Sigara Tabakasından oluşan bu özel seti kaçırmamanızı öneririz.

erkeğe güzel hediyeler

Kişiye Özel Karikatür


Fotoğraf tutkunlarına, fotoğraf koleksiyoncularına müjdeli bir haber verelim! En sevdiğiniz fotoğraflar, sizin hayal gücünüze bağlı olarak Kişiye Özel Portre Karikatür olarak çiziliyor. Gözlerinizi fotoğraflarınızdan alamıyor musunuz? Bakmaya kıyamadığınız ve sizin için büyük anlam ifade eden değerli fotoğraflarınız mı var? O halde gelin en sevdiğiniz fotoğrafları Kişiye Özel Karikatüre taşıyalım! Erkek arkadaşınıza, Babanıza, Patronunuza ömürlük bir hediye vermek isterseniz, Kişiye Özel Karikatür kaçırmamanız gereken ender güzel hediyelerden biri! Üzerine ister kendinizin, ister sevgilinizin, isterseniz de arkadaşlarınızın karikatürlerini çizdirerek sevdiklerinize en neşeli hediyelerden birini verebilirsiniz. 

erkek için hediye

Kişiye Özel EN YAKIŞIKLI KİM Google Sertifika


Dünya'nın en sosyal ayakkabısı ile tanışmaya hazır mısınız? Sosyal Ayakkabı Facebook, bugüne kadar görüp görebileceğiniz en sosyal ayakkabı. Çünkü, yer yüzünün en popüler sosyal paylaşım ağı olan Facebook'tan ilham alınarak hazırlanmış en sıra dışı ayakkabı. Erkek arkadaşınıza, sevgilinize, erkek kardeşinize hediye edebileceğiniz Sosyal Ayakkabı Facebook, şıklığı ve rahatlığı ile gönüllere taht kuruyor! Günümüzde artık herkesin bir facebook hesabı var! Ancak, benim bir farkım olsun diyorsanız, herkeste olmayan şey bende olsun diyorsanız, Sosyal Ayakkabı Facebook ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir. Erkeğe ilginç hediyeler kategorisi içerisinde gururla önerdiğimiz bu sıra dışı ayakkabı, aynı zamanda oldukça rahat bir kullanım imkanı da sunuyor. Hemen hemen her ayak numarasına uygun modelini rahatlıkla bulabilirsiniz!  

Erkeğe Hediye

Erkeğe Hediyeler - Erkeklere Özel Prestijli Hediye Seti


İş hayatı, erkek yaşamının en önemli bölümünü oluşturur. Bunu en iyi nasıl anlarız? İki erkek bir araya geldiğinde sohbet konuları, ya iş, ya futbol, ya da arabadır. Mutlu bir aile hayatı, seviyeli bir aşk ilişkisi veya bir takım standartlara sahip olarak güzel bir yaşam sürmenin en önemli anahtarı, erkeğin kendisini iş hayatında başarılı görmesinden geçer! Aksi halde hiçbir şey erkeği tam anlamı ile mutlu etmeye yetmez! Çünkü iş hayatı, erkek için kendini ispatladığı adeta bir savaş alanıdır! Şimdi önereceğimiz hediyelik ürün belki ticari hayata dair altın şifreler sunmuyor olabilir ancak, erkeğe son derece prestijli bir hediye seti! Erkek arkadaşınıza, patronunuza, babanıza hem kullanışlı hem de etkileyici bir hediye vermek isterseniz Erkeklere Özel Prestijli Hediye Seti tam size göre! Ürün ile ilgili ayrıntıları, resim üzerine tıklayarak görebilirsiniz! Dilerseniz sitemiz içerisindeki diğer Kişiye Özel Gömlek modellerine buradan bakabilirsiniz; Kişiye Özel Gömlek

Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası

Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası


Özel günlerde, erkek sevgilinize, eşinize veya babanıza yıllarca kullanabileceği gerçek hakiki deriden yapılmış bir el çantası hediye edebilirsiniz. Üstelik bu el çantası sıradan bir el çantası da değil. Tamamen hediye edeceğiniz erkeğin ismine özel bir çanta. Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile sevgilinize, eşinize veya babanıza yıllarca kullanabileceği ismine özel bir çanta hediye edin. Üzerinde adı ve soyadının yazılı olduğu Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile erkek arkadaşınıza kendisini çok özel hissettirebilirsiniz.  Erkek sevgiliniz, Kişiye Özel Deri Çantanın içerisine ev ve araba anahtarını, cüzdan, cep telefonu, bozuk para gibi sürekli cebinde taşımak zorunda olduğu eşyalarını koyabileceği harika bir el çantasına sahip olacak. Üstelik bu el çantasının en can alıcı noktası; uzun ömürlü hakiki deriden  yapılması ve tamamen isme özel düzenlenmiş olması, yani Kişiye Özel bir el çantası olması. Erkeğe hediye ne alınabilir? Bu soruyu kendinize günlerdir soruyor ve henüz bir hediye kararı vermediyseniz işte size güzel bir fırsat!

Erkeğe hediyeler

Erkeğe Hediye Siyah Aksesuar Seti


Bir erkeğin gündelik yaşamında en fazla lazım gelen kullanışlı ürünler, Erkeğe Hediye Aksesuar Seti içerisinde bir araya toplandı! Üstelik tüm bu gerekli ürünler tamamen kişiye özel hazırlanıyor! Hiç sizi merakta bırakmadan bu özel set içerisindeki ürünleri tanıtalım; Erkeğe Hediye Aksesuar Seti içerisinde 1 adet üzerine erkeğin isminin yazılacağı şık metal anahtarlık, 1 adet yine isim yazılabilir, kağıt üzerinde kullanımı son derece rahat kalem, 1 adet erkeğin isim baş harfine özel metal kol düğmeleri ve son olarak da 1 adet şıkır şıkır parlak rengi ile isim baş harfine özel metal çakmak! Kişiye özel bu ürünlerin tamamı Erkeğe Hediye Aksesuar Seti içerisinde! Erkek arkadaşınıza, patronunuza, babanıza, ve erkek öğretmeninize tüm özel günler için en güzel armağan seçeneklerinden biri!   

Orient Bay Kol Saati

Erkeğe Aksesuar Hediyeleri & Orient Bay Kol Saati


İki tip giyinen erkek vardır, karakteri ve tarzı olan giysileri tercih eden erkek ve spor giyinmekten hoşlanan erkek! Orient Bay Kol Saati, her iki grupta yer alan erkekler için düşünülebilecek en güzel kol saatlerinden biri! Su geçirmez özelliği, paslanmaz çelikten yapılmış olan ana gövdesi ve deri kayışı ile baş döndürücü güzellikte! Erkek arkadaşınıza, babanıza, eşinize özel günlerde hediye edebileceğiniz en şık kol saatlerinden biri!

Police Unisex Güneş Gözlüğü

Erkeğe Aksesuar Hediyeleri & Police Unisex Güneş Gözlüğü


Güneş gözlüğü kullanan erkekler size göre çok etkileyici geliyorsa, erkek sevgilinize nasıl bir hediye alacağınız aslında çok da belli! Yüz ifadesine göre seçeceğiniz bir güneş gözlüğü, hem erkek arkadaşınızın güzel gözlerini güneşten koruyacak, hem de sevgilinize oldukça karizmatik bir hava katacak! Güneş gözlüğü, denizde, kumda, araba kullanırken bir erkeğin en fazla ihtiyaç duyduğu eşyalardan biri! Üstelik bu gözlük bir de marka bir gözlük ise, tadından yenmez! Marka derken, diğer markalara haksızlık etmeyelim! Dünyaca ünlü bir markadan bahsediyoruz! Sizin için seçmiş olduğumuz gözlüğün markası POLICE! Police Marka Güneş Gözlüğü %100 Orijinal ve %100 Ultraviyole Korumalıdır! Gözlük camları 2 yil garantili olup, ürün ile birlikte Orijinal kılıfı, silme bezi ve garanti belgesi de tarafınıza gönderilmektedir!

Kişiye Özel Köstekli Saat

Erkeğe Hediyeler - Kişiye Özel Köstekli Saat


Genelde çevremizde pek nadiren rastladığımız köstekli cep saatleri ile ilgili, bu özel saati taşıyanlar tarafından şu klişe sözler sarf edilir; “Ata yadigârı bir saattir” diye. Ancak bu sefer durum biraz farklı olacak. Babanıza, eşinize, erkek sevgilinize hediye edeceğiniz Kişiye Özel Köstekli Saat, ne Ata Yadigârı ne de Baba Yadigarı olacak, tamamen sizin bir hediyeniz olacak! Kişiye Özel Köstekli Saati üzerine şık bir yazı formatı ile hediye edeceğiniz erkeğin ismini yazdırıp, kişiye özel mükemmel bir hediye vermiş olacaksınız. Köstekli Cep Saat kapağı üzerinde dekor olarak Devlet Demir Yollarının inşası sırasında üretilmiş olan orijinal cep saatler üzerindeki dekor uygulanmış ve ortaya son derece şık, antika görünümlü ve orijinal köstekli bir cep saat çıkmış. Kişiye Özel Köstekli Cep Saat arka kısmında demir yolu deseni ve logosu bulunan Kişiye Özel Köstekli Saatin, ön kapak yüzünde ise Erkek Sevgilinizin, Babanızın, dedenizin, eşinizin, kardeşinizin ismi yer alacak.

Kişiye Özel Deri Hediye Seti

Erkeğe Şık Hediye Kutusunda Kişiye Özel Hediye Seti


Bir erkeğin ihtiyacı olan tüm özel aksesuarlar bu şık hediye kutusu ile birlikte üstelik tamamen ona özel! Hayatınızdaki erkeğe özel bir hediye mi düşünüyorsunuz? Size güzel bir hediye teklifimiz var! İçerisinde Şık ve %100 orijinal deriden yapılmış 1 adet Deri cüzdan, 1 Adet Deri Kemer ve 1 Adet yine orijinal deriden yapılmış şık bir anahtarlık hediye seti! Kişiye Özel Erkek Hediye Seti içerisindeki %100 deri aksesuarlar erkeğinizin şıklığını tamamlayacak! Yaklaşan babalar gününde sevgili babanıza kaliteli ve şık bir hediye düşünüyorsanız, babanızın adına düzenlenecek olan bu hediye seti babanıza çok güzel bir jest olacaktır. hediye seti içerisinde ürünlerin tamamı gerçek deriden üretilmiştir ve özel kutusundaki bu hediye seti içindeki ürünler bir erkeğin şıklığının tamamlayacak olan aksesuarlardan oluşmuştur. Hediye seti içerisinde cüzdan, kemer ve anahtarlık bulunuyor. Özel hediye kutusu içerisindeki erkeğe özel hediye setini özel hale getirebilmeniz için yapmanız gereken şey ise çok basit! İlgili kutucuğa hediyeyi vereceğiniz o özel erkeğin adını ve soy adını yazmak veya sadece isminin baş harfini yazmak!

Frenzy Marka Mavi Kişiye Özel Nakışlı Gömlek

Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömlek Mavi


Kişiye Özel Nakışlı Mavi Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına şıklık katmış olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği hediye edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgiliye doğum günü hediyesi veya Eşinize evlilik yıl dönümü hediyesi olarak Özel bir hediye arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, Erkek Gömlektir. Gömlek, kravat ile birlikte erkeklerin Gardıroplarında en fazla çeşit ve modeli bulunan, kıyafettir.

Kişiye Özel Gömlek

Erkeğe Hediyeler - Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömlek


Erkek arkadaşınıza, Sevgilinize, Babanıza veya erkek öğretmeninize Kişiye Özel Beyaz Erkek Gömlek Hediye etmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Nakışlı Erkek Gömleği ile, sizin için özel olan erkeğin şıklığına müthiş bir katkıda bulunmuş olacaksınız. Ayrıca Kişiye özel Erkek Gömleği çok da özel bir erkek hediyesi. Nedenine gelince, Gömleği hediye edeceğiniz Erkeğe yaka kısmına istediğiniz özel mesajı ekletebilirsiniz. İster Romantik bir mesajınızı, isterseniz, doğum günü kutlama mesajınızı. Sevgilinize, Doğum Günü Hediyesi veya Eşinize Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi olarak Özel bir hediye arıyorsanız, Tamamen Kişiselleştirilebilir, İsme ve kişiye özel Erkek Gömlek tam aradığınız Erkek Hediyesi. Erkek giyim denince akla gelen en önemli giysi, şüphesiz, erkek gömlektir.

Saatli Tablolar

Dekoratif Saatli Duvar Tabloları


Bu ilginç ürünü, Erkek sevgilisine hediye arayanlara şiddetle tavsiye ederiz. “Sevgiliye hediye ne alınır?” siz de kendinize bu soruyu soranlardansanız, hem dekoratif hem de oldukça kullanışlı Saatli Duvar Tabloları, Sevgiliye alınabilecek en güzel doğum günü hediyesidir. Sevgilinizin doğum günü geçtiyse bile üzülmeyin. Hediye almanızı gerektirecek başka özel günler de bu ürünü hediye edersiniz. Mesela Sevgililer Günü Hediyesi veya Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi olarak! Bu özel duvar saatine sahip olduğunuzda hem duvarınız harika bir dekoratif tabloya kavuşacak, hem de tıkır tıkır işleyen bir duvar saatiniz olacak. Özel bir baskı tekniğiyle hazırlanan Saatli Tabloların tüm çeşitleri inanılmaz etkileyici bir görünüme sahiptir! Diğer yılbaşı hediye fikirleri için lütfen tıklayın.

Kişiye Özel Deri Matara Seti

Erkeğe Hediyeler - Kişiye Özel Deri Matara Seti


Bazı erkekler pek de evcil sayılmazlar ve onları bağlasanız yerlerinde durmazlar! Asi ruhlu, özgürlüğüne düşkün ve en önemlisi her an macera ve adrenalin dolu bir yaşam arzularlar! Sizin de hayatınızda böyle bir erkek mi var? O halde saydığımız bu karakterde olan, özgürlüğüne ve macera yaşamaya düşkün bir erkeğe güzel bir hediye seçmek çok kolay olmasa gerek! Ama sıkı durun şimdi sizler için mükemmel bir hediye önerimiz olacak! Üzerinde kendi ismini taşıyan Kişiye Özel Deri Matara Seti! Yanından hiç ayırmak istemeyeceği Kişiye Özel Deri Matara Seti, doğayı seven, seyahat etmekten, gezmekten ve dolaşmaktan hoşlanan bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri! Kişiye Özel Deri matara Seti içerisinde çakı, sigara tabakası ve matara bulunmaktadır.

Kişiye Özel Çakmak ve Küllük Seti‏

Kişiye Özel Çakmak ve Küllük Seti‏


Sigara, çakmak ve küllük! Bu üç eşya için gerçek anlamda üç kafadarlar değimi kullanılabilir! Bir tanesinin bile eksik olması halinde, tiryakisi olan kişi için gerçek bir cehennem azabı yaşanır! Kişiye Özel Çakmak ve Küllük Seti‏ sizin ilginizi çeker mi bilemeyiz ama, tiryaki olanların erkeğin inanılmaz derecede beğeneceği çakmak ve küllükten oluşmakta! Üzerine isim yazılabilen özel bir hediye kutusuna sahip Kişiye Özel Çakmak ve Küllük Seti‏, tiryaki erkeklere yıl dönümü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak düşünülebilecek en sıra dışı armağanlardan biri! Kişiye Özel Çakmak ve Küllük Setinde 1 adet üzeri deri ile kaplanmış metal çakmak ve 1 adet yine üzeri deri ile kaplı metal küllük bulunmaktadır. Çakmak ve küllük üzerine hediye edeceğiniz kişinin isminin yazılacağı ahşap bir hediye kutusu içerisine konuyor! Siparişiniz esnasında bu özel ürünü kime hediye edecekseniz, (erkek arkadaşınızın, babanızın, eşinizin) ismini belirtmeyi unutmayınız!

Kişiye Özel Siyah Ahşap Kalem

Erkek Hediyesi - Kişiye Özel Siyah Ahşap Kalem


Kalem, yazı yazmayı seven bir erkeğin en büyük sırdaşı! Kalem, şiir yazmaya meraklı yaratıcı bir erkeğin en büyük arkadaşı. Kalem, iş yapan başarılı bir erkeğin ise en önemli ortağı! Hayatımıza bu kadar sokulmuş, onunla bu kadar hayati şeyler paylaştığımız bir araçtan, mükemmel bir armağana ulaşacağız! Kişiye Özel Siyah Ahşap Kalem, hem şahane kutusuyla, hem de kağıt üzerinde adeta dans eden kullanımı çok rahat kalemi ile son derece özel bir armağan! Kutusu ve kalem üzerine erkeğin isminin yazılı olacağı bu şık ürünü, patronunuza, babanıza, erkek arkadaşınıza gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz!

Kişiye Özel Metal Hediye Seti

Kişiye Özel Metal Hediye Seti


Şu dakikalarda hayatınızda önemli bir değer ifade eden özel bir erkek için, sabırsızlıkla bir hediye arayışınız varsa, şimdi siz değerli okurumuza bomba gibi bir hediyelik önereceğiz! Sevdiğiniz erkeğe ister 365 günden sadece sizin seçeceğiniz bir günde, isterseniz özel tarihlerde kendisini özel ve önemli hissettirecek Kişiye Özel Metal Hediye Seti armağan edebilirsiniz! Kişiye Özel Metal Hediye Seti içerisinde bakın neler yer alıyor; Tüm işlerinde kullanabileceği, her an çantasında taşıyabileceği ya da ceket iç cebinin vazgeçilmezi haline gelecek kendi ismine özel 1 adet kalem.  Tüm anahtarlarını üzerine tutturabileceği 1 adet anahtarlık! Son olarak da, buruşup kırışmasın diye kartvizitlerini içinde taşıyabileceği 1 adet de kartvizitlik! Metal kaplama olan anahtarlık, kartvizitlik, ve kalem üzerine, sizin belirteceğiniz isimler, özel bir baskı tekniği olan pantograf tekniği ile yazılmaktadır. Kişiye Özel Metal Hediye Seti son derece şık hediye kutusuna sahiptir ve erkeğe hediye edilmeye  hazırdır! Kişiye Özel Metal Hediye Setini babanıza, patronunuza, mesai arkadaşınıza ve tabi ki de erkek arkadaşınıza gönül rahatlığı ile armağan edebilirsiniz!

Üzerinde Anlamlı Sözler Bulunan Metal Çakmak

Üzerinde Anlamlı Sözler Bulunan Metal Çakmak


Ben Arkadaşımı Asla Satmam! Çünkü para edecek bir Arkadaşım Yok! Bazen kitaplar dolusu bir şeyler okursunuz ama ustalıkla sarf edilmiş tek bir anlamlı cümle, yüzlerce sayfalık bir kitaptan daha çok şey ifade eder! Üzerinde Anlamlı Sözler Bulunan Metal Çakmak da işte bu anlamlı şiir ya da sözlerden esinlenilerek tasarlanmış olan harika ürünlerden biri! 7 farklı mesajı/tasarımı bulunan Şiir Sokakta Çakmakları bir yandan size hayatın gerçeklerini ya da sırlarını sunarken, bir diğer taraftan keyifle sigaranızı yakmanıza yardımcı olacak! Şiir Sokakta Çakmakları üzerine yazılan yazılar pantograf makinesi ile işlenmekte olup, zaman içerisinde silinme ya da aşınma gibi bir durum söz konusu değildir. Erkek dost ve arkadaşlarınıza Üzerinde Anlamlı Sözler Bulunan Metal Çakmaklardan hediye edip, hem kullanışlı hem de anlamlı bir armağan verebilirsiniz!  

Erkeğe Hediye

Kişiye Özel İsim Yazılı Rakı Bardağı


Bir kahvenin kırk yıl hatırı varsa, Kişiye Özel İsim Yazılı Rakı Bardağının kaç yıl hatırı olacağını varın siz hesaplayın! Üzerinde sizin belirleyeceğiniz isimlerin yazılı olacağı şık Rakı Bardakları, rakı müdavimlerinin asla vazgeçemeyeceği türden! Bulunduğu ortamda en güzel sohbetlerin tam ortasında yer alacak Kişiye Özel İsim Yazılı Rakı Bardağı ile sohbetlerden bir bölümü tamamen size ayrılmış olacak! Söz uçacak ancak, bu bardaklar üzerindeki yazılı isimler hep orada kalacak! Patronuma ne hediye alabilirim ya da babama hediye ne olabilir derseniz Kişiye Özel İsim Yazılı Rakı Bardağı üzerinde düşünülmesi gereken armağanlardan biri!

Erkeğe Hediye

Erkek Hediyesi - Erkeğe Hediye Aksesuar Seti


Erkeklerin günlük yaşamda sık kullandıkları en temel aksesuarlar cüzdan, kemer ve anahtarlıktır. Elbette bunun yanında kol düğmeleri, kravat iğnesi gibi aksesuarlar da sayılabilir. Ancak büyük bir oranda aksesuar takımı olarak erkekler, kemer, cüzdan ve anahtarlık kullanırlar. Bu durum sevgilisine doğum günü hediyesi, babasına Babalar Günü Hediyesi, eşine evlilik yıl dönümü hediyesi olarak erkek aksesuarları arayan bayanlara güzel bir hediye fırsatı verir. Erkeğe hediye olarak önereceğimiz bu özel hediye seti içerisinde Şık ve kaliteli bir deriden imal edilmiş son derece zarif bir deri cüzdan bulunuyor. Bununla birlikte yine son derece şık bir deri erkek pantolon kemeri ve anahtarlarını tutturabileceği şık deri anahtarlık! Erkeğe alınabilecek hediyeler içerisinde önermiş olduğumuz bu Erkeğe Hediye Aksesuar Seti muhteşem deri kutusu içerisinde adresinize geliyor. İçindeki ürünlerin ne derece kaliteli olduklarını belirtmesi açısından dilerseniz özelliklerine geçelim.

Erkeğe Farklı Hediyeler

İsme Özel Krom Çelik Sigara Tabakası


Keşke hiç ama hiç içilmese ama madem sigara içiliyor, bari prestijli ve isme özel metal bir tabaka içerisinde olsun! İsme Özel Krom Çelik Sigara Tabakası, sizi gezici bir sigara reklamcısı olmaktan kurtarıyor. İsme özel olarak hazırlanan bu özel ürün ile, bulunduğunuz ortamın en havalısı olacaksınız! Kısa Sigaralar için hazırlanmış ve içerisinde 20 adet sigara yerleştirilebilen İsme Özel Krom Çelik Sigara Tabakası, tüm sigaralarınızı eğilip bükülmekten kurtarıyor. Sigara içen erkeğe ne hediye alabilirim diyorsanız, İsme Özel Krom Çelik Sigara Tabakası ilginizi bir hayli çekeceğe benziyor.     

Erkeğe Hediye

Atatürk İmzalı 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi


En güzel imza Atatürk'ün imzası diyenlere şahane bir armağan önerimiz var! Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Atatürk'ün şık imzasını taşıyan 925 ayar Gümüş Kol Düğmesi sizlerle! Cumhuriyet Sevdalısı, Mustafa Kemal'in ilkelerini iliklerine kadar benimsemiş erkek dostlarınıza son derece anlamlı bir hediye!    

Kişiye Özel Kare Duvar Saati

Kişiye Özel Kare Duvar Saati


İş yerinizde ya da evinizde yoğun iş temposu içerisinde, kafanızı kaldırdınız ve Saatin kaç olduğunu öğrenmek için duvarda asılı olan bu saate baktınız! Artık o saatten sonra yorgunluk ya da iş yoğunluğu sizi etkilemez ki! Çünkü bu duvar saatinin üzerinde en sevdiğiniz kişi/kişiler var! Zamanı öğrenmek istediğiniz her anda, karşınızda sevdiklerinizi görmek, size büyük mutluluklar verecek! İşte Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Duvar Saatinin en büyük sırrını da bu şekilde öğrenmiş oldunuz! Kendine has şık tasarımıyla dikkat çeken ve zamanı her öğrenmek istediğinizde sizi yanında olmak istediğiniz insanlarla buluşturan Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Duvar Saati bulunduğunuz mekanın en güzel yerinde her zaman asılı olacak! Erkek arkadaşınızın sizi her saat başı hatırlamasını sağlamak istiyorsanız, Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Duvar Saatinden daha iyisi olamaz her halde! Bu ürünü kişiye özel hale getirmek için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; saatin üzerinde yer almasını istediğiniz fotoğrafın mümkün mertebe en net  fotoğraflardan biri olmasına dikkat etmelisiniz!

Çiftlere Özel Takım Özdilek Bornoz Seti

Çiftlere Özel Takım Özdilek Bornoz Seti


Erkekler için düşünülebilecek bir başka hediye seçeneği Bornoz Takımı hediyesidir. Üstelik Hediye edeceğiniz Erkek Bornoz bir de kişiye özel bir bornoz seti ise hediyenizin değeri ve anlamı daha da fazla olur. Kişiye Özel Bornoz üzerine eşinizin, babanızın veya erkek sevgilinizin isminin baş harflerini işletebilirsiniz. Oldukça şık ve kaliteli bir dokusu olan Kişiye Özel Bornoz Babalar Günü Hediyesi olarak da babalara verilebilecek en güzel hediyelerden biridir. Dilerseniz Kişiye Özel Bornozu Eşinize Yıl dönümü hediyesi olarak da düşünebilirsiniz. Erkek sevgilinize, babanıza, eşinize özel günler için düşünülebilecek en ideal hediyeler cinsi ve türü ne olursa olsun Kişiye Özel Hediyelerdir. Kişiye özel Hediyeler sadece hediyeyi vereceğiniz kişinin adına düzenlenir ve bu şekli ile daha özel ve anlamlı olur.

erkeğe hediye

Erkeğe İsme Özel Siyah Deri Kartvizitlik


Deri şıklığından asla ayrı kalamayanlara ve kartvizitliğim deri, üzerinde de ismim yazılı olsun diye sesini yükseltenlere özel İsme Özel Siyah Deri Kartvizitlik! Malum, yaşadığımız dünyada ilişki halinde olduğumuz işletmeler, kişiler hakkında titiz bir portföy oluşturmak son derece önemli! Daha da önemlisi binbir zahmetle oluşturulan portföyün korunması da en az oluşturması kadar hayati. Portföy oluşturulurken en fazla kullanılan yöntemlerden biri kişiler arasında kartvizit alış-verişidir. İsme Özel Deri Kartvizitlik, cebinizde eğilip bükülmeye mahkum olan tüm kağıt kartvizitlerinizi koruma altına almaya geliyor! Üstelik üzerinde isim yazılı olması da cabası. Sevdiğiniz erkeğe ucuz olduğu kadar iş yaşamında da sıklıkla kullanabileceği güzel bir hediye düşünüyorsanız İsme Özel Deri Kartvizitlik tam sizin için!    

Kişiye Özel Tekli Kalem – Mevlana Desenli

Kişiye Özel Tekli Kalem Mevlana Desenli


İnsanoğlunun Ay'a  ayak basması ne kadar önemli bir şeyse, ya da İnternetin yaşamımıza girmesi ne kadar büyük bir buluş ise, bundan binlerce yıl önce insan evladının yazıyı icat etmesi tüm bu gelişmelerden bile çok daha önemlidir! Şimdi bunu neden söylüyoruz? Çünkü yazının icat edilmesinden sonra, insanların en çok birbirlerine hediye ettikleri şey; KALEM'dir. Biz de bu geleneği bozmadan ve bu klasik hediyeyi bir tarafa itmeden, sizlerin için erkeklere hediye edilmek üzere çok özel bir kalam modelini beğenilerinize sunuyoruz! Görmekte olduğunuz kalem, tipik ya da sıradan kalemlerden çok farklı! Çünkü bu kalemin üzerinde sahibinin ismi ve soy ismi yazılı! Özel kutusu içerisinde yer alan Kişiye Özel Tekli Kalemin bir diğer anlamlı yönü ise, üzerinde yer alan Mevlana Desenleri! Babanıza, patronunuza ya da komutanınıza kullanışlı ve değerli bir armağan düşünüyorsanız, Mevlana Desenli Kişiye Özel Tekli Kalem en ideal hediye tercihlerinden biri!

Erkeklere hediyeler

Erkeğe Kişiye Özel Şık Hediye Sepeti


Siz günlerdir erkek arkadaşınıza, eşinize veya babanıza tek bir hediye arıyordunuz, biz ise size bir tek erkek hediyesi  vermek yerine bir erkeğin şıklığını tamamlayacak ve oldukça kullanışlı üçlü bir hediye sepeti sunuyoruz. Şık bir hasır sepet içerisinde kurdele ile süslenmiş bir hediye sepetiniz olsa ve içerisinde çok şık ve Kişiye özel isim yazılabilen kaliteli Theorie marka mavi bir erkek gömlek, yanında yine tamamen kişiye özel ahşap anahtarlık ve bunlarla birlikte bir de AXE Deodorant olsa nasıl olur? Erkeğe kişiye özel bir gömlek hediye etmek zaten çok iyi bir fikir, bunun yanında bir de bayanların çok beğendiği bir erkek kokusu AXE deodorant ve yine bir de ahşap anahtarlık eklediğimizde ortaya kusursuz bir erkek hediyesi çıkıyor. Sipariş vermeniz halinde üçlü hediye seti adresinize özel ambalajı içerisinde geliyor.

eJOYA Gömlek ve Kol Düğmesi

eJOYA Gömlek ve Kol Düğmesi


Erkek için daha iyisi keşfedilene kadar, en iyisi gömlek! Güzel bir slogan oldu öyle değil mi? Gerçi bunu sloganın aslı aslında bir otomobil markasının reklam sloganıydı ama, birden bu sloganın erkek gömleğinin ne kadar elzem ve önemli olduğunu  anlatırken çok uygun kaçacağına karar verdik! Görmekte olduğunuz gömlek, kol düğmeleri ile birlikte aynı hediye paketi içerisinde yer almakta! Yani aslında aynı hediye paketi ile birlikte bir değil, iki hediyeniz olmuş olacak! Manşetli Beyaz Renk gömlek ve o gömleği daha şık bir karaktere büründürecek muhteşem kol düğmeleri! Her ikisi de bir arada aynı hediye paketi içerisinde yer aldığında, erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri çıkıveriyor!

eJOYA Kravat İğnesi

Erkeğe Hediye - eJOYA Kravat İğnesi


Bu kadar erkek gömleği, erkek için hediye sepeti ve erkek aksesuarlarından bahsetmişken, bir diğer erkek aksesuarı olan kravat iğnelerinden bahsetmesek ya da hediye fikirlerimiz içerisinde yer vermesek olmazdı! Görmekte olduğunuz ürün, "eJOYA" marka Kravat İğnesidir. Şık görünmek isteyen bir erkek için en az kol düğmeleri kadar önemli bir aksesuardır! Ucuz fiyatı ile de dikkat çeken eJOYA Kravat İğnesi, özel günlerde erkeklere hediye edilebilir!

Erkeğe esprili hediyeler

Kişiye Özel Fotobasklı Boxer


Eşinize sıra dışı bir hediye vermek ister misiniz? Size deliler gibi aşık eşinize, üzerinde sizin göndereceğiniz fotoğraf baskısının yer alacağı Kişiye Özel Fotobasklı Boxer armağan edin! Bu erkek boxer diğer sıradan Boxer'lardan çok farklı, çok özel! Çünkü tamamen kişiye özel hazırlanıyor! Üzerine ister esprili bir fotoğraf bastırın, ister gezip gördüğünüz yerlerin fotoğrafını bastırın! Kişiye Özel Fotobasklı Boxer, erkeğe alınabilecek en ilginç hediyelerden biri!   

Erkeğe sürpriz hediyeler

Kişiye Özel Dergi Kapağı


İş Dünyasında uluslararası çapta üne sahip FORBES Dergisinin bu ay ki kapağında sizin çok yakından tanıdığınız başarılı bir erkek var! Kim mi? Rahatlıkla tahmin edebileceğiniz üzere en çok değer verdiğiniz erkek! Sevgilinize, Babanıza ya da eşinize sürpriz bir hediye hazırlamak mı istiyorsunuz? O halde Kişiye Özel Forbes Dergi Kapağı tam size göre! Seçeceğiniz 1 adet fotoğraf Kişiye Özel Forbes Dergi Kapağı üzerine taşınıyor. Bu derginin kapak başlığını ve kapa üzerine eklenecek yazıları da siz belirliyorsunuz! Nasıl oldukça etkileyici öyle değil mi? Erkeğe sürpriz hediye düşünenlere Kişiye Özel Forbes Dergi Kapağını özellikle tavsiye ediyoruz!

Erkeğe Hediye Fikirleri

DESA Deri Spor Kemer Kahve


Erkeklere 2014 yılı itibariyle bile hala aksesuar seçeneklerinin kıt olduğu bir dünyada yaşıyoruz! Aksesuar hediye seçimi yapmak gerektiğinde ise kravat iğnesi, kol düğmeleri, kemer dışında çok fazla şansınızın olduğunu söyleyemeyiz! O halde kıt seçenekler içerisinde, hayatınızdaki erkeğin uzun yıllar kullanabileceği şık aksesuarlara yoğunlaşmak yapılabilecek en doğru iş! İşte bu şık aksesuarlardan biri ile sizleri tanıştıralım. eJOYA Kahverengi Deri Spor Kemer, şıklığına önem veren erkeğe harika bir aksesuar seçeneği! Kalitesiyle de uzun yıllar kullanabileceği bir ürün!   

Erkeğe Özel Hediyeler

Hediyelik Cüzdanlı Kalem Seti


Yazı yazmayı kişiye özel hale getiren zarif ikili kalem seti sevdiklerinize hediye edilmek üzere sizi bekliyor! Üzerinde dilediğiniz kişinin ad-soyadını yazdırabileceğiniz bu zarif kalemler, tüm özel günlerin en gözde armağanlarından biri! Metal bölümüne yazılan muhteşem font isimler, yıllar yılı hiç silinmiyor! Doğum günü hediyesi olarak patronunuza, kardeşinize, babanıza ve sevgilinize Hediyelik Cüzdanlı Kalem Seti armağan ederek, kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Erkeğe ilginç hediyeler

Kişiye Özel Instagram Duvar Saati


Facebook, twitter, Pinterest gibi son yıllarda oldukça popüler hale gelen bir çok sosyal paylaşım sitesi ortaya çıkmaya başladı! Her birinin kendi içerisinde farklı bir konsepti ya da farklı bir kullanım amacı bulunmakta! Günümüzde herkesin çok beğenerek kullandığı fotoğraf paylaşım sitesi Instagram, yeni nesil bir duvar saatine ilham kaynağı oldu! Kişiye özel olarak hazırlanan bu sıra dışı ürünü, erkek arkadaşınıza sürpriz bir hediyeye dönüştürmeniz an meselesi! Sevgilinizin Instagram Hesabından en güzel fotoğrafları çekin ve O'nun da bir Kişiye Özel Instagram Duvar Saati olsun! Erkeğe doğum günü hediyesi ne alınabilir sorusuna en sosyal cevabı bu duvar saati veriyor.

Erkeğe hediyeler

İsme Özel Lazer işlemeli Ahşap Doğum Günü Çerçevesi


Üzerinde doğum günü partisi temalarının (Balonlar, Doğum Günü Pastası ve Mumu) bulunduğu ve "Mutlu Yıllar" yazılı doğum günü mesajının yer aldığı, isme özel ahşap fotoğraf çerçevesi hediyesi ile, hayatınıza anlam katan erkeği şımartabilirsiniz! Bu özel ahşap çerçeve içerisine hangi fotoğrafı daha çok yakıştıracağınız tamamen size kalmış! Fikir vermesi açısından, doğum günü soğuk bir kış gününde kutlanıyor ise içerisine bir yaz fotoğrafı, tersi durumda da bir kış fotoğrafı konulabilir! İsme Özel Lazer işlemeli Ahşap Doğum Günü Çerçevesi erkeklere hediye edilebilecek en anlamlı doğum günü armağanı!

Erkeğe ilginç hediyeler

Erkeğe İlginç Hediyeler & Olmeca Şişe Abajur


Olmeca Marka İçki Şişesi Abajur, daha önce hiç tanık olmadığınız abajur modellerinden biri! Köşe aydınlatması, yatak odası ya da çalışma lambası olarak kullanılabilecek bu ilginç ve aynı oranda dekoratif ürün, erkeğe ilginç hediye almak isteyenlerin ilk bakmak isteyeceği armağanlardan biri!


Erkeklere Alınabilecek Hediye Fikirleri


Erkeğe alınabilecek hediyelerUSB BellekEn güzel erkek hediyeleri
Erkek çakmak modeliErkekler için hediyeErkekler için yıldönümü hediyesi
Erkek kol düğmesiErkeğe hediye kol düğmesiErkekler için hediye
Erkeğe güzel hediye,Erkeğe özel hediye fikirleriErkeğe romantik hediyeler
Erkeğe ilginç hediyeErkeklere hediyelerErkek sevgiliye hediye
Erkekler için özel hediye setiErkek kravatUcuz erkek hediyeleri
Erkek sevgilinize, babanıza veya eşinize birbirinden kaliteli ve muhteşem süslemeleri ile göze son derece güzel görünen erkeğe hediye sepetlerine göz atmak isterseniz, bir sonraki sayfada ilginizi çekebilecek hediyeler bulabilirsiniz. 
Erkekler için hediye sepeti
Erkekler için düşünülebilecek, kişiye özel, ilginç, farklı ve hesaplı bir dünya hediyelik ürünü bir araya getirdik! İçerisinde ilginizi çekecek, beğeninizi kazanacak sıra dışı hediyeler sizi bekliyor!
erkek için hediye

Erkeğe Özel Günlerde Ne Hediye Alınır?


Erkeğe ne hediye alınır?
Erkekler hayatı daha hızlı yaşar dedik! Bunu örneklendirecek olursak; Erkek sevgiliniz ile bir düğüne veya bir davete gideceksiniz, her zaman kapı önünde hazır bir vaziyette ilk kim olur? Cevabınızı tahmin etmek pek de zor olmasa gerek: Erkek olur! Çünkü kadınların hazırlanması için o kadar çok şey ile uğraşmaları gerekir ki, mesela önce doğru elbiseyi seçecek, ardından elbise ile uyumlu makyaj yapacak, ardından ayakkabı, çanta derken hazırlanma aşaması, erkek için dışarıda ağaç olma gibi bir durum ile sonuçlanır. Bu durum, kadının erkeğe göre gidecekleri o daveti fazla önemsemesi ile mi sadece açıklanabilir? Bizce hayır! Kadınlar kendilerini erkeklerin kendilerini önemsemesinden daha çok önemserler. Dahası bir başka kadının kendisi hakkında, görünüşü ile ilgili olarak ne düşündüğünü hepsinden daha fazla önemserler! Erkek için durum böyle midir? Erkekler de elbette dış görüntüleri ile ilgilidirler ama, erkekler güzel görüneyim iddiasından çok, kötü görünmeyeyim çabasındadırlar. Yine Siz hiç bir erkeğin, başka bir davete, aynı elbise ile gidilmez iddiasına şahit oldunuz mu? Ya da yine siz, bir erkeğin, yıllar önce kendisine verilmiş bir çiçeği, hatıra defteri arasında kuruttuğunu gördünüz mü? Ama bu durum bayanlarda var! Bu verdiğimiz örnekte aslında, erkeklerin hayatı daha fonksiyonel, pragmatik, daha sonuç odaklı yaşama isteği ile açıklanabilir. Buradan erkeklere alınabilecek hediyeler ile ilgili şöyle bir çıkarımda bulunabiliriz; Bir erkeğe alacağınız hediye, onun kullanabileceği ve günlük yaşamında işini görecek tipte hediyeler olmalıdır. Erkekler ile ilgili belirttiğimiz karakter özelliği bütün erkekler için geçerlidir diyemeyiz, ama ekseriyetle, erkeklerin geneli, hayatı sonuç odaklı yaşarlar ve faydacı bir düşünce ile hareket ederler.

Erkeğe Romantik Hediye Almak Acaba Doğru mu?


erkek için romantik hediyeErkeklerin romantik olmadığı görüşüne katılmıyoruz. Romantizm konusunda, bayanları ölçü aldığımızda, elbette ki, erkekler kadınlar kadar romantik değiller. Ama erkeklerdeki ani duygu parlamaları, ani sevinçler, ani üzüntüler kadınlar ile karşılaştırıldığında, duygusal olmadıklarını iddia edemeyiz. Sadece şu söylenebilir; erkekler, bayanlardaki gibi istikrarlı bir romantizm hissi veya duygusu bulunmaz. Bu paragrafın, erkeğe hediye konusu ile bağlantısı ise şöyledir; Erkek sevgilinize alacağınız hediyenin, erkek arkadaşınız tarafından kullanılmasını ve o hediyeye sahip çıkmasını istiyorsanız, mümkün mertebe, hediyenizin erkekler tarafından kullanılabilecek, daha çok ilginç, tuttuğu takım ile alakalı, hobileri ile alakalı, hediyeler olmasına dikkat edin. Her zaman etkisi yüksek olmasa da, erkeklere, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde veya sevgililer gününde romantik hediyeler alınabilir.

Erkeğe ilginç hediyelererkeğe özel hediyelerErkeğe güzel hediyeler

YORUMLAR

Ad

.çocuklar için hediye,2,10 TL altı hediyeler,1,14 şubat hediyeleri,4,20 TL altı ucuz hediyeler,1,2021 yılbaşı hediyeleri,1,25 Yaş Doğum Günü Mesajları,1,3 boyutlu lambalar,1,3 boyutlu led lambalar,1,3 boyutlu tablolar,1,365 her güne aşk mesajı konservesi,1,3d harf çerçeve,1,3D lambalar,2,3D led gece lambası,1,90'lı yıllar,1,90'lı yılların çocuk oyuncakları,1,acayip hediyeler,1,ağır sözler,1,ahşap puzzle,1,Akrep burcu,1,Akrep burcu erkeğe hediye,1,Akrep burcu erkek için hediye,1,alınabilecek hediyeler,1,Altın Nazar Boncuğu,1,altın yüzük,1,anahtarlık,2,anaokulu öğretmenine hediye,1,Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri,2,Anlamlı Hediyeler,14,anlamlı sözler,2,anne,2,anneler günü,1,anneler günü hediyeleri,24,Anneler günü hediyesi,80,anneler günü için özel hediyeler,1,Anneler Günü Mesajları,1,anneler gününe özel hediye,3,annelere hediye,7,anneye doğum günü hediyesi,14,anneye el yapımı hediyeler,2,Anneye farklı hediye,3,Anneye güzel hediyeler,1,Anneye güzel mesajlar,1,Anneye güzel sözler,1,anneye hediye,75,Anneye hediye fikirleri,7,anneye hediye ne alınır,3,anneye hediye yapmak,1,Anneye ilginç hediye,2,Anneye kısa mesajlar,1,Anneye ne hediye Alınır,8,Anneye Özel Ahşap Tepsi,1,Anneye Özel Hediye,18,anneye yapılabilecek hediyeler,1,antika telefonlar,1,araba cam gölgeliği,1,araba hediyeleri,3,araba hediyesi,9,araba için hediye,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,Arkadaşa hediye,11,arkadaşa yaş günü sözleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyeleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,asker,1,asker hediyeleri,2,asker sevgiliye hediye,2,askere hediye,2,askere ne hediye alınır,1,Aslan burcu,1,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkek için hediye,1,aşk,2,aşk bankası,1,aşk defteri,1,Aşk Dolu Kavanozları,1,aşk drajeleri,1,aşk fermanı,1,aşk gazetesi,1,aşk hakkında bilgiler,1,aşk kavanozu,2,aşk kitapları,1,aşk konservesi,1,aşk mesajları,4,aşk nedir,1,aşk sözleri,2,aşk şarkıları,1,aşk şiiri nasıl yazılır,1,aşk şiiri örnekleri,1,Aşkıma Mesaj Konservesi,1,aşkımıza dair herşey kitabı,1,Atatürk hediyeleri,1,Atatürk resimli hediyeler,1,ateşli görevler oyunu,1,avm,1,avukata hediye,2,avukatlar için hediye,2,ayakkabı düzenleyici,1,ayakkabı organizeri,1,baba,2,Babalar Günü,1,Babalar günü hediyeleri,5,Babalar Günü Hediyesi,49,babalar günü kutlama mesajları,1,Babalar Günü Mesajları,3,Babalar Günü Sözleri,3,babalar gününe özel hediye,3,Babalara hediye,13,Babaya doğum günü hediyesi,19,babaya el yapımı hediyeler,1,babaya gömlek,1,babaya hediye,49,babaya hediye yapmak,1,Babaya ne hediye alınır,1,babaya özel hediyeler,5,Babaya Özel Madalyon,1,babaya özel sihirli kupa,1,babaya ucuz hediyeler,1,baharatlık seti,1,balayı hediyesi,1,Balık burcu,1,Balık burcu erkeğe hediye,1,Balık burcu erkek için hediye,1,banyo hediyeleri,1,bardak,1,Bardak Altlığı,3,Baskılı duvar saati,1,baskılı tablo,1,Başak burcu,1,Başak burcu erkeğe hediye,1,Başak burcu erkek için hediye,1,bayan,3,bayan aksesuar,14,bayan bileklik,16,bayan cüzdan,1,bayan çanta,6,Bayan deri cüzdan,5,bayan eşe hediye,14,Bayan Hediye,4,bayan hediyeleri,41,bayan hediyesi,7,bayan için doğum günü hediyesi,1,bayan kolye,26,Bayan kolye modelleri,9,bayan mühendise hediye,1,Bayan Öğretmene Hediye,10,bayan sevgiliye anlamlı hediyeler,1,bayan sevgiliye doğum günü hediyesi,8,bayan sevgiliye hediye,47,bayan sevgiliye hediye sepeti,3,bayan sevgiliye ilginç hediyeler,3,bayan sevgiliye kişiye özel hediye,2,bayan sevgiliye romantik hediyeler,1,bayan sevgiliye sevgililer günü hediyesi,2,bayan takı modelleri,4,bayan yüzük,8,Bayana doğum günü hediyesi,1,bayana evlilik yıldönümü hediyesi,3,bayana hediye,24,bayana hediye kutusu,1,bayana hediye sepeti,7,bayana ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,bayana ilginç hediyeler,4,bayana kişiye özel hediye,5,bayana sevgililer günü hediyesi,3,bayana sevgililer günü sürprizleri,1,bayana sürpriz,2,bayana yılbaşı hediyesi,1,bayana yılbaşı sürprizi,1,bayana yıldönümü hediyesi,1,bayanlara doğum günü hediyesi,1,bayanlara hediye,8,bayanlara ilginç hediyeler,2,bayrak anahtarlık,1,bebeğe hediye,12,bebeğe hediye sepeti,2,bebeğe isim yazılı künye,1,bebeğe nazar boncuğu,1,bebek bileklik,1,bebek body,1,bebek hastane çıkışı hediyesi,1,bebek hediye sepeti,3,bebek hediyeleri,21,bebek hediyeleri ilginç,1,bebek hediyesi,15,bebek hediyesi ne alınır,1,bebek için hediye,1,bebek mama önlüğü,3,bebek nazar boncuğu,1,bebek şekeri,1,bebek şekerlemeleri,2,beslenmesi,1,Beyaz Erkek Gömlek,1,bileklik,1,bileklik modelleri,1,bisiktirol,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye Ne Alınır,1,biz evlendik ürünleri,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkek için hediye,1,boş hediye kutusu,1,Bozuk Para Cüzdanı,1,burç,1,burçlara göre hediye,14,butik kurabiye,1,Buzdolabı Açacağı,1,büro hediyeleri,3,büro hediyesi,3,Büyük boy oscar ödülü hediyesi,1,Büyüyen Kristal,1,cam gölgeliği,1,cam kavanoz hediyeleri,1,Canım Annem,1,canım annem kavanozu,1,canım annem kristal baskı,1,canım babam kavanozu,1,Canvas Tablo,1,cep aynası,2,Cep Telefonu Kılıfı,1,cep telefonu mesajları,1,Cep Telefonu ve Navigasyon Araç Tutacağı,1,cilt bakımı,1,cinsel fantezi ürünleri,1,cüzdan,1,cüzdan modelleri,1,çakmak,2,çanta şeklinde hediye ambalajı yapımı,1,Çatal Kaşık Duvar Saati,1,çeyiz hediyesi,1,çiçek,1,çiçek bakımı,1,çift tişörtleri,1,çiftler için yastıklar,1,çikola sürprizi,1,çikolata,2,çikolata puzzle,1,çim adam,1,çocuk hediyesi,3,çocuklara doğum günü hediyesi,6,Çocuklara hediye,16,çocuklara hediye fikirleri,1,çocuklara ilginç hediyeler,2,çocuklara yılbaşı hediyesi,1,çok seviyorum draje,1,değişik,1,değişik hediyeler,11,değişik öğretmenler günü hediyesi,1,dekor ürünler,1,Dekoratif Antika Masaüstü Telefonlar,1,dekoratif ayna modelleri,15,dekoratif duvar saatleri,8,dekoratif ev hediyeleri,6,Dekoratif hediyeler,52,Dekoratif Kalp Aynalar,1,dekoratif ürünler,3,dergilik,1,Deri Cüzdan,2,Dev Kurşun Kalem,1,Dilek feneri,1,din kültürü öğretmenine hediye,1,din öğretmenine hediye,1,Dini hediyeler,1,diy,1,Doğum Günü,3,Doğum Günü Hediyeleri,7,doğum günü hediyesi,33,doğum günü kutlama mesajları,1,doğum günü mesajları,4,doğum günü mumları,1,doğum günü pasta mumu,1,doğum günü sözleri,1,doğum hediyeleri,7,doğum hediyesi,5,doktor hediyeleri,1,doktor hediyesi,1,doktor isimlik,1,doktor kupası,1,doktorlara hediye,2,doktorlara özel hediyeler,1,donan kupa,1,donan kupa bardak,1,Dudak Nihale,1,Duvar Saati modelleri,18,Duvar Saatleri,15,duvar sticker,8,duvar süsleri,4,duygusal doğum günü hediyeleri,1,duygusal hediyeler,1,düğün hediyesi,1,Dünyanın en iyi babası,1,düşündürücü sözler,1,düz renk kravat,1,eğitici oyuncaklar,1,eğlenceli hediyeler,4,eğlenceli oyunlar,1,el emeği hediye,2,el emeği hediyeler,4,el tapımı hediye fikirleri,1,el yapımı aksesuar,1,el yapımı anı defteri,1,el yapımı anneler günü hediyesi,3,el yapımı aşk defteri,1,el yapımı ayakkabı,1,el yapımı babalar günü hediyesi,2,el yapımı baharatlık seti,1,el yapımı bardak altlığı,1,el yapımı bayan çantası,1,el yapımı bileklik,2,el yapımı doğum günü hediyeleri,1,el yapımı duvar saati,1,el yapımı ekmek sepeti,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı ev hediyesi,1,el yapımı evlilik yıldönümü hediyesi,1,el yapımı fotoğraf albümü,2,el yapımı hediye,48,el yapımı hediye paketleri,1,el yapımı hediyeler,61,el yapımı kalp el ısıtıcı,1,el yapımı kanvas tablo,1,el yapımı kedi yastığı,1,el yapımı kişiye özel kolye,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı kupa bardak,2,el yapımı ofis süsleri,1,el yapımı origami panda,1,El yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,El yapımı öğretmenler günü hediyesi,1,el yapımı parmak arası terlik,1,El Yapımı Piksel Kalp Kolye,1,el yapımı pirinç kesesi,1,el yapımı portföy çanta,1,el yapımı resim çerçevesi,2,el yapımı romantik tablo,1,El Yapımı Sevgililer Günü Hediyeleri,1,el yapımı sevgililer günü hediyesi,2,el yapımı sürpriz hediye,1,el yapımı tablet kılıfı,1,el yapımı tablo,1,el yapımı takı,1,el yapımı terlik,1,el yapımı yastık,1,el yapımı yemek menüsü,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yıldönümü hediyesi,1,elbise düğmelerinden romantik tablo yapma,1,Emoji,1,emoji duvar saatleri,1,emoji saatler,1,emoji yastık,1,en güzel aşk şiirleri,1,en güzel bayan kolyeleri,1,en güzel ofis hediyeleri,1,en ilginç sevgili hediyeleri,1,en iyi sevgililer günü hediyeleri,1,en iyi şarkılar,1,En Kötü Hediye Fikirleri,1,en romantik aşk mesajları,1,enteresan hediyeler,2,enteresan telefon kılıfları,1,enteresan ürünler,1,erkeğe,1,erkeğe alışverişi sevdirme,1,erkeğe aşk mektubu,1,erkeğe doğum günü hediyesi,5,erkeğe en güzel yılbaşı hediyesi,1,Erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi,2,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe hediye,60,erkeğe hediye fikirleri,1,erkeğe hediye kutusu,1,erkeğe hediye ne alınır,1,erkeğe hediye seçenekleri,1,erkeğe hediye sepeti,14,erkeğe hediye seti,4,erkeğe hediyeler,2,Erkeğe ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,erkeğe ilginç hediyeler,17,erkeğe iltifatlar,1,erkeğe kişiye özel hediye,7,erkeğe kişiye özel hediyeler,1,erkeğe ofis hediyesi,1,erkeğe özel hediye,1,erkeğe özel kol saati,1,erkeğe romantik sürprizler,1,erkeğe sevgililer günü hediyesi,5,erkeğe sürpriz,4,erkeğe sürpriz yapmak,1,erkeğe yapılabilecek sürprizler,1,erkeğe yılbaşı hediyesi,2,erkeğe yıldönümü hediyesi,1,erkek,5,erkek aksesuarları,1,erkek arkadaş,2,erkek arkadaşa hediye,14,erkek arkadaşa ne hediye alınır,1,erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi,2,erkek bebek hediye sepeti,3,erkek bebek hediyeleri,8,erkek bebek hediyesi,3,erkek cüzdan,2,erkek çanta,1,erkek çocuk hediyeleri,6,erkek deri cüzdan,6,erkek eşe hediye,3,erkek eşe hediye fikirleri,1,erkek eşe hediyeler,1,erkek eşe ne hediye alınır,1,Erkek Gömlek,6,erkek gömlek hediyesi,1,erkek gömlek modelleri,1,Erkek Hediye,3,erkek hediye aksesuar,1,erkek hediye seti,1,erkek hediyeleri,43,erkek hediyesi,8,erkek için doğum günü hediyesi,1,erkek için hediye,1,erkek için ilginç hediyeler,1,erkek için özel hediye,1,erkek için yılbaşı hediyesi,1,erkek mühendise hediye,1,erkek öğretmene hediye,9,erkek sevgiliye anlamlı hediyeler,1,erkek sevgiliye doğum günü hediyesi,4,Erkek sevgiliye hediye,37,erkek sevgiliye ilginç hediyeler,3,erkek sevgiliye romantik hediyeler,1,erkek tişört,1,erkekle alışveriş,1,erkekler için hediye,1,erkeklere hediye,2,Erkeklere hediye aksesuar,1,erkelere hediye,3,erotik hediyeler,2,erotik oyunlar,2,eski terlikleri yenileme,1,eski yılbaşı kartpostalları,1,esprili araba mesajları,1,esprili erkek tişörtü,1,esprili hediyeler,4,Esprililere Hediye Önerileri,1,eşe hediye,8,eşe yıldönümü sürprizi,1,Eşinize Hediye,14,eşlere hediye,1,etkileyici hediye kutusu,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,25,Ev hediyesi,97,ev için hediye,2,Ev Maketi,1,ev yapımı misafir şekerlemeleri,1,evde battaniye boyama,1,evde erkeğe sürpriz,1,evde şekerleme yapımı,1,evde terlik yapımı,1,evde yapılabilecek sürprizler,1,evde yüz maskesi nasıl hazırlanır,1,evlilik hediyesi,2,evlilik teklifi,1,evlilik teklifi için tektaş yüzük,2,Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi,27,evlilik yıldönümü,3,Evlilik Yıldönümü Hediyeleri,6,evlilik yıldönümü mesajları,1,evlilik yıldönümü sürpriz önerileri,1,evlilik yıldönümü sürprizi,3,evlilik yıldönümü sürprizi erkeğe,1,fantezi hediye seti,1,fantezi ürünler,1,fantezi ürünleri,1,farklı,2,farklı hediyeler,12,fırsat hediyeler,1,fırsat tatiller,1,film şeridi peri led işıklı şişe lamba,1,fincan duvar saati,1,fizik öğretmenine hediye,1,fotoğraf albümü,1,fotoğraf baskılı mousepad,1,Fotoğraf Çerçeveleri,14,fotoğraflı anahtarlık,1,fotoğraflı kitap ayracı,1,fotoğraflı kol saati,2,Fotoğraflı Kolye,1,fotoğraflı mousepad,1,gazeteden resim çerçevesi yapımı,1,Gece Lambaları,4,Gece Lambası,1,geçmiş olsun çikolatası,1,geçmiş olsun hedyesi,1,Gizemlilere Hediye Önerileri,1,gömlek,1,Gramofon Müzik Kutusu,1,greyfurt ile cilt bakımı,1,gül yaprakları,1,gümüş bileklik,2,gümüş kolye,1,gümüş tektaş yüzük,1,günü,1,güzel bebek hediyeleri,1,güzel bir tatil,1,güzel doğum günü sözleri,1,güzel ev hediyeleri,3,güzel sözler,5,güzel sözler kısa,1,güzel sözleri,1,hafta sonu sevgili ile neler yapılabilir,1,halı mousepad,1,hangi hediyeler sevgiliye alınır,1,Hareketli Mini Masaj Aleti,1,Harf Çikolata,1,harfli kolye,1,hat sanatı ile isim,1,hayat sözleri,2,hayatla ilgili güzel sözler,1,Hayvan Figürlü Peluş Başlık,1,Hayvanlı Kukla Battaniyeler,1,hediye,72,hediye alma sınırı,1,hediye ambalajı nasıl yapılır,1,hediye bayan kolye,2,hediye bileklik,9,hediye cüzdan,1,hediye çikolata,10,hediye Duvar Saatleri,2,hediye el yapımı kolye,1,hediye ev aksesuar,1,hediye fantezi ürünler,1,hediye fikirleri,6,hediye fotoğraf ayracı,1,hediye gülen yüz yastıklar,1,hediye kalem,3,hediye kupa bardak,2,Hediye kutusu,1,hediye kutusu yapımı,2,hediye kutusu yapma,1,Hediye maket,1,hediye masa üstü isimlik,1,hediye mousepad,1,hediye nasıl olmalı,1,hediye nazar boncuğu,1,hediye oyuncak,1,hediye ödül,7,hediye ödüller,8,hediye önerileri,1,hediye paketi nasıl yapılır,2,hediye paketi süsleme,1,hediye paketleme yöntemleri,1,hediye plaket,10,hediye puzzle,3,hediye puzzle çikolata,1,Hediye sepeti,25,hediye sepetleri,8,hediye sertifikalar,5,hediye seti,3,hediye şeker,3,hediye şekerleme,1,hediye şemsiye,1,hediye tablo,2,hediye tatlı,1,hediye yastık,2,hediye yastıklar,7,hediyeler,4,hediyeleri,6,hediyelik bayan takı modelleri,1,hediyelik butik kurabiyeler,1,hediyelik çim adam,1,hediyelik el emeği mini pirinç kesesi,1,hediyelik erkek tişört,1,hediyelik eşya,2,hediyelik kolye,1,hediyelik kutu,1,hediyelik Oscar heykeli,5,hediyelik oscar ödülü,6,hediyenin tarihçesi,1,hediyesi,8,Hoşgeldin Prenses Şekerlemeleri,1,ikiye ayrılan anahtarlık,1,ikizler burcu,1,İkizler burcu,1,İkizler burcu erkeğe hediye,1,İkizler burcu erkek için hediye,1,ilaç kutusu şeklinde hediye,1,ilginç,5,ilginç aksesurlar,1,ilginç araba hediyeleri,1,ilginç cüzdan,1,ilginç dekoratif ürünler,1,ilginç doğum günü hediyeleri,4,ilginç duvar saati,2,ilginç duvar saatleri,22,ilginç erkek hediyeleri,11,ilginç ev hediyeleri,29,ilginç ev hediyesi,20,ilginç evlilik yıldönümü hediyeleri,2,ilginç gece lambaları,8,ilginç Gece Lambası,1,ilginç hediye,14,ilginç hediye fikirleri,1,ilginç hediyeler,149,İlginç Hediyeler,1,ilginç hediyelik eşya,5,ilginç hediyelikler,5,ilginç hesap makinesi,1,İlginç iPhone 4/4S/5 kapakları,1,İlginç iPhone 4/4S/5 Kılıfları,1,ilginç iphone kılıfları,1,ilginç kişiye özel hediyeler,1,ilginç kol saatleri,1,ilginç kumbaralar,2,ilginç kupalar,1,ilginç lambalar,1,ilginç masa saati,2,ilginç ofis hediyeleri,9,ilginç saatler,1,ilginç sürprizler,1,ilginç telefon kılıfları,3,ilginç ürünler,73,ilginç yılbaşı hediyeleri,1,ilginç yılbaşı hediyesi,1,ilk hediye ne zaman verildi,1,iltifat,1,incili gümüş kolye,3,indirimli hediyeler,1,iPad aksesuar,1,iPad Mini Bluetooth Klavyeli Kılıf,1,iPhone Aksesuarları,7,iPhone kapakları,1,iPhone Kılıfları,4,isim ve harf yazılı deri cüzdan,1,isim yazılı cüzdan,2,isim yazılı gömlek,5,isim yazılı kalemler,3,isim yazılı kolye,3,isim yazılı oscar ödülü,5,isim yazılı plaka anahtarlık,1,isim yazılı vosvos,1,isimli Makyaj Aynası,3,isme özel bebek hediyeleri,1,isme özel cüzdan,1,isme özel çakmak,3,isme özel hediye,1,İsme özel hediye,3,isme özel hediyeler,10,İsme özel hediyeler,2,isme özel kolye,2,isme özel mousepad,1,isme özel usb bellek,1,istiridye içinde gümüş kolye,1,iş yeri hediyeleri,1,iyi ki doğdun sevgilim şekerlemeleri,1,kadın,1,kadın hediyeleri,1,kadın öğretmene hediye,1,kadına aşk mektubu,1,kadına hediye,3,kadına sevgililer günü sürprizi,1,kadına sürpriz,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü hediyesi,6,kadınlar günü mesajları,1,kadınlar günü sürprizleri,4,kadınlara doğum günü hediyesi,1,kadınlara hediye,6,kadınlara ne hediye alınır,2,kalem,1,kalem modelleri,1,kaliteli hediye sepeti,1,kalp anahtarlık,1,Kalp Baskılı Battaniye Yapımı,1,kalp kutu yapma,1,Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi,1,kalp şeklinde pizza yapmak,1,Kalp Şeklinde Su Küresi Fotoğraf Çerçevesi,1,kalp şeklinde yumurta,1,kalp yumurta,1,kalp yumurta yapımı,1,Kalpli özel Anahtarlık,1,kalpli yastık nasıl yapılır,1,kanvas tablo,1,kapı stopperi,1,kapıda ödeme,1,kapıda ödeme doğum günü hediyesi,1,kapıda ödeme hediye sitesi,1,kapıda ödeme hediyeler,2,kapıda ödeme siteleri,1,karakalem portre resim hediyesi,1,Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Kupa,1,karı kocaya hediye,1,karıma hediye,1,karikatür,1,kavanoz çikolatalar,1,keçe kumaştan kalp yapımı,1,keçe kumaştan terlik yapmak,1,keçeden deniz topu yapmak,1,keçeden terlik yapımı,1,ked,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yastığı yapımı,1,kediler,1,kediler ne sevmez,1,kediler ne yer,1,kendin yap hediye,1,kendin yap hediyeler,2,Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Kavanozu,1,Kırmızı Gül Yaprakları,1,Kırmızı Kalp Mesaj Kağıtları,1,kısa aşk sözleri,1,kısa kadınlar günü mesajları,1,kısa ve güzel hayat sözleri,1,kısa yılbaşı mesajları,1,kısa yıldönümü mesajları,1,kız,1,kız arkadaş,3,kız arkadaşa doğum günü hediyesi,1,kız arkadaşa hediye,82,kız arkadaşa hediye fikirleri,1,kız arkadaşa hediyeler,2,kız arkadaşa ilginç hediyeler,1,kız arkadaşa ne hediye alınır,2,kız arkadaşa sürpriz,3,kız arkadaşa yılbaşı hediye fikirleri,1,kız arkadaşa yılbaşı hediyesi,5,kız arkadaşa yıldönümü hediyesi,1,kız bebeğe ne hediye alınır,1,kız bebek hediye sepeti,4,kız bebek hediyeleri,9,kız bebek hediyesi,7,kız çocuk hediyeleri,6,kız tavlama sözleri,1,Kız tavlamak,1,Kızıma Doğum Günü Mesajları,1,kızları etkileme,1,kinder yumurta,1,kinder yumurta sürprizi,1,kişiye özel,1,kişiye özel afiş,1,kişiye özel ajanda,2,Kişiye Özel Akrilik Tepsi,1,kişiye özel anahtarlık,6,Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saati,6,Kişiye Özel Ask Mesajlı Kalp Saat,1,Kişiye Özel Bayan Deri Cüzdan,4,kişiye özel bileklik,1,Kişiye Özel Bisiktirol,1,kişiye özel cam kristal,2,Kişiye Özel Cupcake,1,kişiye özel cüzdan,13,kişiye özel çakmak,1,Kişiye Özel Çay Bardağı Seti,1,kişiye özel çikolata,8,kişiye özel defter,1,kişiye özel dergi kapağı,5,kişiye özel deri cüzdan,2,Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi,1,kişiye özel erkek cüzdanı,1,Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati,1,Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kolye,1,Kişiye Özel Fotoğraflı Hes Kodu Anahtarlık,1,kişiye özel fotoğraflı kitap ayracı,1,kişiye özel fotoğraflı puzzle,2,kişiye özel fotoğraflı sevgili cüzdanı,1,kişiye özel gaz lambası,1,kişiye özel Gömlek,7,kişiye özel havlu,1,Kişiye Özel Hediye,144,Kişiye Özel Hediye Seti,1,Kişiye Özel Hediyeler,75,kişiye özel ilginç hediyeler,1,Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan,2,kişiye özel isimli Rakı Kadehi,1,kişiye özel kalem,12,Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscar,1,kişiye özel karikatür,1,Kişiye Özel Kol Saati,2,Kişiye Özel Kolye,4,kişiye özel kupa,1,kişiye özel kupa bardak,5,kişiye özel merdane,1,Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman,1,kişiye özel mousepad,2,kişiye özel mutfak önlüğü,3,Kişiye Özel Okey Takımı,1,Kişiye Özel Oscar Ödülü,5,kişiye özel ödüller,23,Kişiye Özel Öğretmen Seti,1,Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati,1,kişiye özel plaket,11,Kişiye Özel Puzzle,7,kişiye özel resim çerçevesi,4,kişiye özel resimli cam gölgeliği,1,kişiye özel sertifika,11,kişiye özel sevgili cüzdanı,1,Kişiye Özel Şampanya Kadehleri,1,kişiye özel tişört,1,kişiye özel usb bellek,1,kişiye özel vosvos,1,kişiye özel yastıklar,2,Kişiye Özel Yazılı Madalyon,2,kişiye özel yüzük,1,kitap tutucular,3,klasik kravat,1,Klasik telefonlar,1,kocaya evlilik yıldönümü sürprizi,1,kocaya hediye,1,kocaya sürpriz,1,Koç burcu,1,koç burcu erkeğe hediye,1,koç burcu erkek için hediye,1,kokulu mum nasıl yapılır,1,kokulu mum yapımı,1,kokulu taşlar,1,Kol Düğmeleri,2,kolay kolye yapımı,1,kolay pizza tarifi,1,kolay şekilde bayan çantası yapımı,1,kolay şekilde takı yapmak,1,kolay şekilde yapılabilen duvar saatleri,1,kolye,3,kolye çeşitleri,1,komik doğum günü mesajları,1,komik hediyeler,6,konfeti,1,kot pantolondan tablet kılıfı yapımı,1,kova burcu,2,Kova burcu erkeğe hediye,1,Kova burcu erkek için hediye,1,Köstekli Cep Saat,1,kravat,1,kravat modelleri,1,kupa,1,kupa bardak,9,kupa bardaklar,2,kutlama hediyesi,1,kutlama için konfetiler,1,küçük çocuk hediyeleri,1,küpe,1,Kürklü Aşk Kelepçeleri,1,lamba,1,magic egg,1,manevi hediyeler,1,Marie Claire,1,masa isimlik,1,masa saatleri,4,masaüstü isimlik,1,masaüstü oyunlar,1,mesaj,2,mesaj yazılan puzzle,1,mesaj yazılı yumurta,1,mesajlı çikolatalar,11,mesajlı gömlek,1,mesajlı hediyeler,1,mesajlı kol saati,1,mesajlı konserve kutusu,1,mesleklere göre hediye,3,mesleklere uygun hediyeler,1,mezuniyet hediyesi bayan,1,mezuniyet hediyesi erkek,1,mezuniyet hediyesi fikirleri,1,mezuniyet hediyesi ne olabilir,1,mini hoparlör,1,misafir şekerleri,1,modelleri,1,mousepad,3,Mutfak Hediyeleri,11,Mutfak Zamanlayıcı,1,Mücevher askısı,1,mühendise hediye,1,mühendise kupa bardak,1,nasıl romantik olunur,2,ne alınır,1,ne hediye alınır,1,nişan hediyesi,1,nişanlıya hediye,1,Noel Baba Şapkası,1,Nostaljik Ahşap Radyo,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,2,nostaljik hediyeler,4,nostaljik telefonlar,1,nostaljik ürünler,3,ofis hediye fikirleri,1,ofis hediyeleri,36,Ofis Hediyesi,50,ofis ürünleri,1,Oğlak burcu,1,Oğlak burcu erkeğe hediye,1,Oğlak burcu erkek için hediye,1,oğlan bebek hediyesi,1,Okey Takımı,1,organik bebek ürünleri,1,Organik Kolsuz Body,1,origami duvar süsleri,1,origami panda,1,orijinal,2,orijinal hediyeler,22,Oscar Ödülü Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy,1,otantik tatil yerleri,1,otantik yerler,1,otomobil hediyesi,3,oyuncak arabalar,1,Ödül Kupası,1,öğrenci hediyeleri,2,öğrenciye hediye,1,öğretmen,1,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajı,1,öğretmene,1,öğretmene doğum günü hediyesi,4,öğretmene hediye,31,öğretmene hediye fikirleri,1,öğretmenler günü hediyesi,32,öğretmenler günü için hediye,1,öğretmenler günü mesajları,1,öğretmenler için hediye,2,özel babalar günü hediyesi,4,Özel bardak altlığı,1,Özel Duvar Saati,1,özel gömlekler,1,özel hediye,1,özel hediyeler,1,özel mousepad,1,Özel tasarım Aynalar,1,Özel Taş Baskı,1,Özgürlük Anıtı Oscarı,1,özür dileme mesajları,1,Papağan Mutfak Makası,1,papyon,1,papyon çeşitleri,1,papyon modelleri,1,parti malzemeleri,1,Patrona Hediye,4,Peluş Oyuncak,2,pırlanta bileklik,4,pırlanta kuğu kolye,1,Pırlanta Salıncak Kolye,1,pırlanta yüzük,1,pis şaka ürünleri,1,pizza nasıl yapılır,1,plaka anahtarlık,1,plakası yazılı vosvos,1,plaket,1,polis,1,polis hediyelik eşya,1,polis hediyelikleri,1,polis sevgiliye güzel sözler,1,polise alınabilecek en güzel hediye,1,polise alınabilecek hediyeler,1,polise hediye ne alınır,1,portre karikatür,1,pratik pizza tarifi,1,promosyonlu tatiller,1,puzzle,2,puzzle çikolata,1,radyo,1,resim çerçevesi,2,resim öğretmenine hediye,1,resimli kadınlar günü mesajları,1,resimli kupa bardak,1,resimli sevgili cüzdanı,1,resimli sözler,1,romantik bir gece için,2,romantik doğum günü hediyeleri,1,romantik evlilik teklifi,1,romantik evlilik yıldönümü hediyesi,1,romantik hediye,12,romantik hediye kutusu,1,romantik hediye kutusu yapmak,1,romantik hediyeler,43,romantik kalp kutu,1,romantik kalp kutusu,1,romantik kitaplar,1,romantik mumlar,1,romantik sözler,1,romantik sürpriz seti,1,romantik tablolar,1,romantik yastık setleri,1,S4 Aksesuar Seti,1,Sabırlılara Hediye Önerileri,1,Sahte Güvenlik Kamerası,1,saksı çiçekleri,1,Samsung Galaxy S III Kılıfları,2,Samsung Galaxy S4 Aksesuar Seti,1,seksi hediyeler,6,seksi ürünler,4,Seni Seviyorum Çünkü Şekerlemesi,1,seni seviyorum hediyeleri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler defteri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sert sözler,1,Sertifika,1,sevgi mesajları,1,sevgi sözleri,1,sevgili,5,sevgili bulunamadı tişört,1,sevgili cüzdanı,1,sevgili hediye,4,sevgili hediyeleri,1,sevgili için hediye,1,sevgili kitabı,1,sevgili tişört modelleri,1,sevgili tişörtleri,1,sevgiliden özür dileme,1,sevgililer günü,3,sevgililer günü hediyeleri,2,sevgililer günü hediyesi,101,sevgililer günü mesajları,1,sevgililer günü sürprizi bayana,1,sevgililer günü sürprizleri,1,Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve,1,sevgilimle nereye gidebilirim,1,sevgilinize alabileceğiniz hediyeler,1,sevgiliye,3,sevgiliye alınabilecek hediyeler,1,sevgiliye anlamlı doğum günü hediyeleri,1,Sevgiliye anlamlı hediye fikirleri,1,sevgiliye anlamlı hediyeler,2,sevgiliye aşk mektuplar,1,sevgiliye aşk sözleri,7,sevgiliye aşk şiiri,1,sevgiliye değişik hediye,3,sevgiliye değişik hediyeler,1,Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi,91,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye doğum günü sözleri,1,sevgiliye duygusal doğum günü hediyeleri,1,sevgiliye el yapımı doğum günü hediyesi,1,sevgiliye el yapımı hediye,2,sevgiliye el yapımı hediye yastık,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,8,sevgiliye el yapımı kupa bardak,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye ev hediyesi,1,sevgiliye farklı hediye,2,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel hediyeler,1,sevgiliye güzel sözler,7,sevgiliye haftasonu sürprizi,1,sevgiliye hediye,266,sevgiliye hediye almak,2,sevgiliye hediye cüzdan,1,sevgiliye hediye fikirleri,2,sevgiliye hediye Kişiye Özel Fotoğraflı Film Makinesi,1,sevgiliye hediye kitap,2,sevgiliye hediye konserve kutusu,2,sevgiliye hediye kutusu,1,sevgiliye hediye kutusu hazırlama,1,sevgiliye hediye puzzle,1,sevgiliye hediye seçmek,1,sevgiliye hediye sepeti,8,sevgiliye hediye tişört,1,sevgiliye hediye vosvos,1,sevgiliye ilginç hediye,4,Sevgiliye İlginç Hediye,1,sevgiliye ilginç hediyeler,49,sevgiliye iltifat,1,sevgiliye iltifat mesajları,1,sevgiliye iltifat sözleri,1,sevgiliye kahvaltı sürprizi,1,sevgiliye kutu yapmak,1,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye mektup,1,sevgiliye mesaj,1,sevgiliye ne hediye alınır?,2,Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi,1,sevgiliye özel butik kurabiyeler,1,sevgiliye özel çerçeveler,1,sevgiliye özel hediye,12,sevgiliye özel hediyeler,4,sevgiliye özel karikatür,1,Sevgiliye Özel Magnetler,1,Sevgiliye Özel Puzzle,1,sevgiliye özel yastık setleri,1,sevgiliye özlem mektupları,1,sevgiliye romantik hediye kutusu,1,Sevgiliye romantik hediyeler,37,sevgiliye romantik mesajlar,1,sevgiliye romantik sözler,1,sevgiliye romantik sürprizler,3,sevgiliye sevgililer günü hediyesi,1,sevgiliye sihirli kupa,4,sevgiliye söylenecek sözler,1,Sevgiliye Sürpriz,12,sevgiliye sürpriz hediye,10,sevgiliye sürpriz hediye yapmak,1,sevgiliye sürpriz hediyeler,2,sevgiliye sürpriz puzzle hediyesi,1,sevgiliye sürpriz seti,1,sevgiliye sürpriz yapma,1,sevgiliye sürpriz yapmak,3,sevgiliye sürprizler,2,sevgiliye ucuz hediye,6,sevgiliye uçuk hediye fikirleri,1,sevgiliye uzun günaydın mesajları,1,sevgiliye uzun mesajlar,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,2,sevgiliye yazılacak aşk sözleri,1,sevgiliye yıl dönümü hediyesi,16,sevgiliye yılbaşı hediyesi,14,sevgiliye yılbaşı mesajları,2,sevgiliye yıldönümü sürprizi,1,sevgiliye yıldönümü sürprizi ne yapabilirim,1,sevgiliye yüzük hediyesi,3,sevgiliyi mutlu etmek,1,sevgiliyle yapılacak şeyler listesi,1,sevimli çocuk hediyeleri,1,sevimli emoji yastıklar,1,sevimli hediyeler,3,sıra dışı hediyeler,3,sihirli kupa,9,sihirli kupa bardak,18,sihirli kupa bardaklar,3,Sihirli yumurta,1,sihirli yumurta sürprizi,1,sihirli zincir şişe tutucu,1,Slap Watch Slim Junior,1,Sneaker ayakkabı süsleme,1,Sneaker ayakkabı yenileme,1,Solar Masa Lambası,1,sözler,1,spor temalı makaron kurabiye,1,sun jar,1,Süper Anne Sihirli Kupa,1,Süper Baba Kupa Bardak,1,sürpriz,6,sürpriz doğum günü hediyesi,3,sürpriz el yapımı hediyeler,1,sürpriz evlilik teklifi,1,sürpriz evlilik yıldönümü hediyesi,2,sürpriz fikirleri,2,Sürpriz Hediye,15,sürpriz hediyeler,14,sürpriz malzemeleri,1,sürpriz yapmak,2,süs eşyaları,1,şaka ürünleri,1,şekerleme,2,şemsiye,1,şık hediye kutusu,1,şiir nasıl yazılır,1,takı kutusu,1,tanışma yıl dönümü hediyesi,1,tatil,2,tatil yerleri,1,tatlı kutusu yapımı,1,tavla ustası sertifikası,1,tavuk şeklinde ekmek sepeti,1,tebrik hediyesi,1,tebrikler şekerlemesi,1,tek taş yüzük,1,Tek Taş Yüzük Ödülü,1,teknolojik hediyeler,1,tektaş yüzük,2,Terazi burcu,2,Terazi burcu erkeğe hediye,2,Terazi burcu erkek için hediye,1,terlik,2,tesettürlü anneye hediye,1,TIME,1,top şeklinde makaron kurabiyeler,1,türk bayrağı anahtarlık,1,ucuz,2,ucuz anneler günü hediyeleri,1,ucuz Anneler günü hediyesi,1,ucuz babalar günü hediyeleri,1,ucuz bayan kolye,1,ucuz bayan kolye hediye,1,ucuz bayan takılar,1,ucuz bileklik,1,ucuz dekoratif ayna,1,Ucuz dilek feneri,1,Ucuz Duvar Saatleri,1,ucuz erkek hediyeleri,1,ucuz ev hediyesi,1,Ucuz Hediye,5,ucuz hediye sepeti,3,ucuz hediyeler,19,ucuz ilginç hediyeler,1,ucuz kupa bardak,1,Ucuz Samsung S4 aksesuar,1,ucuz yılbaşı hediyesi,1,uçuk kaçık sürprizler,1,USB Bellek,4,Utangaçlara Hediye Önerileri,1,Uykuculara Hediye Önerileri,1,Uzaktan kumanda düzenleyici,1,uzun aşk mesajları,1,uzun doğum günü mesajları,1,uzun günaydın mesajları,1,vazo,2,videolu el yapımı hediyeler,1,yaratıcı öğretmenler günü hediyesi,2,Yatak Kenarı Organizeri,1,yatak odası düzenleyicileri,1,Yay burcu,1,Yay burcu erkeğe hediye,1,Yay burcu erkek için hediye,1,yaz için hediyeler,1,yemek,1,yengeç burcu,2,Yengeç burcu erkeğe hediye,1,Yengeç burcu erkek için hediye,1,yeni doğan bebeğe hediye,11,yeni doğan bebek hediyeleri,1,yeni doğan bebek için hediye,1,yeni doğan kız bebeğe hediye,1,yeni ev hediyesi,6,yeni eve hediye,1,yeni evli çifte hediye,3,yeni nesil çim adam,1,yeni sevgiliye doğum günü hediyesi,1,yeni sevgiliye hediye,1,yeni yıl,2,yeni yıl hediyesi,2,Yıl Dönümü Hediyesi,9,yılbaşı,14,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı dekorasyonu,2,yılbaşı fikirleri,1,Yılbaşı hediye fikirleri,1,yılbaşı hediye sepeti,2,Yılbaşı hediyeleri,26,yılbaşı hediyesi,29,yılbaşı hediyesi çocuklara,1,Yılbaşı İçin Ev Dekorasyon Önerileri,1,yılbaşı için ev dekorasyonu,1,yılbaşı için sürprizler,1,yılbaşı kıyafetleri,1,yılbaşı kutlama mesajları,1,yılbaşı mesajları,2,yılbaşı sürprizleri,4,yılbaşına özel dekorasyon,1,yılbaşına özel yastıklar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yıldönümü hediyesi,7,yıldönümü mesajları,1,yılın en iyi annesi sertifikası,1,Yılın Sevgilisi Belgesi,1,yumurta,1,yumurta sürprizi,2,Yüzen Gül Spa Işığı,1,yüzük modelleri,3,zeka geliştirici oyuncaklar,1,
ltr
item
Sevgilihediyem.com: Erkeğe Alınabilecek Hediyeler
Erkeğe Alınabilecek Hediyeler
Erkek Sevgiliye, erkek arkadaşa alınabilecek en güzel hediye fikirleri. Erkeğe hediye seçenekleri için en doğru hediye sitesindesiniz.
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjtePSwD31kxmgcZKkwXyXZJh-zABnG8IInQV5rJYc_yVx3t3d4t0uLzRSkAmWy2wN1GGFw6gYZkm9pPWqNHD4ssxOhoC8OOvHcC-Vzd6yAJ9K6p6vhg_RmMvNuw5LDO2KfwhHqaYCHUaA/s1600/Erkege_Hediyeler.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjtePSwD31kxmgcZKkwXyXZJh-zABnG8IInQV5rJYc_yVx3t3d4t0uLzRSkAmWy2wN1GGFw6gYZkm9pPWqNHD4ssxOhoC8OOvHcC-Vzd6yAJ9K6p6vhg_RmMvNuw5LDO2KfwhHqaYCHUaA/s72-c/Erkege_Hediyeler.png
Sevgilihediyem.com
https://www.sevgilihediyem.com/2013/04/erkege-alinabilecek-hediyeler.html
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/2013/04/erkege-alinabilecek-hediyeler.html
true
4985865911743032565
UTF-8
Sayfalar Yükleniyor Konu Bulunamadı HEPSİ Devamını Oku Cevapla Cancel reply Sil Ana Sayfa SAYFA KONU HEPSİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM KONULAR Herhangi bir Sonuç Bulunamadı... Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Prs Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 hour ago $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan öncesi Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy