Ofis veya Büro Hediyesi Ne Alınabilir

Ofis ya da büro hediyesi seçerken nelere dikkat edilmelidir? En güzel ofis hediyeleri hangileridir? İşte Cevapları..

Büro Hediyeleri
Ofis - Büro Hediye Fikirleri. Sevdiğimiz veya değer verdiğimiz insanlar, iş yerlerini değiştirdiklerinde, yeni bir iş yeri açtıklarında, ya da yeni bir işe başladıklarında çalışacakları mekana hediye götürmek adettendir. Çünkü götüreceğimiz ofis hediyesi ile, satın aldıkları, veyahut kiraladıkları bu yepyeni makanda başarılı olmalarını temenni ederiz. Ofis ve bürolar, mesleklerin icra edildiği çalışma alanları olduğundan, seçeceğimiz hediyeler de pek tabidir ki diğer hediyelere göre farklılıklar gösterecektir. O halde nasıl ofis hediyeleri seçilmeli? Ya da ofis ziyaretlerine hangi hediyeler ile gidilmelidir? Ofis ya da büro hediyesi seçerken nelere dikkat edilmelidir? En güzel ofis hediyeleri hangileridir? Bu soruları kendi kendimize sorduktan sonra, gelelim ofis hediyesi konusunda bizim sizler için belirlediğimiz hediye fikirlerine.. Elbette ki, hediye edilebilecek şeylerin bir sınırı yok! Doğada olan her şey hediyenin konusu olabilir. Ancak, yukarıda belirttiğimiz gibi; ofisler, iş yapılan yerler ve kamuya açık yerler olduğundan, diğer hediyelere göre bazı farklılıklarının olması gerekmektedir. Şimdi sözü fazla uzatmadan "Ofis hediyesi olarak neler hediye edilebilir? bunlara göz atmaya başlayalım. Bu hediyelerin içerisinde neler mi bulacaksınız? Birbirinden ilginç ofis hediyelerinden tutun da, dekoratif ofis hediyelerine, masa üzerinde kullanılabilecek dekoratif ürünlere kadar bir çok değişik hediye seçeneği bulacaksınız. Hatta ofis duvarlarına asılabilecek birbirinden ilginç duvar saat modellerini, hediyelik kırtasiye ürünlerini de göreceksiniz. Keyifli bir vakit geçirmeniz dileği ile...

Birbirinden Güzel Ofis Hediyeleri - Büro Hediyeleri


güzel ofis hediyeleri

Ofis Hediye Fikirleri - Kişiye Özel Ahşap Ofis Seti


Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ofis açtı ve siz de bu ofisi ziyarete ve "hayırlı olsun" demeye gideceksiniz. Elbette böyle bir durumda eli boş gidilmez! Güzel bir ofis hediyesi almayı düşünüyorsunuz ama nasıl bir ofis hediyesi alınmalı? Bu noktada size harika bir ofis veya büro hediyesi önereceğiz. Üzerinde isim yazılı olan çok harika bir ofis seti! Kişiye Özel Ahşap Ofis Seti, masaların üzerini süsleyecek çok özel bir hediyedir. Öyle ki, bu ofis seti üzerinde masa saati, 2 adet kalem, Bloknot koymak için boş alan ve en önemlisi tamamen kişiye özel (İsme Özel-İsim yazılabilir) olması ile mükemmel bir ofis hediyesi seçeneğidir. Kişiye Özel Ahşap Ofis Seti, Doktor, mühendis, avukat, muhasebeci gibi mesleği masa başı işi olan tüm arkadaşlarınızın ofis ihtiyacıdır. Üzerinde isim yazılı olan Kişiye Özel Ahşap Ofis Seti ile herkes o masada kimin oturduğunu, kiminle görüşüldüğünü tanışmaya gerek bile kalmadan, ismi ile bilmiş olacaklar. Kişiye Özel Ahşap Ofis Seti ile, hem isminizi ve mesleğinizi karşınızdaki kişiye ifade edebilir, hem de fotoğraf, kalem ve notlarınızı elinizin altında bulundurursunuz. Kişiye Özel Ahşap Ofis Seti çok şık bir malzeme olan ahşaptan üretilmiş olup 29 x 11 x3 cm boyutlarındadır. Kişiye Özel Ahşap Ofis Setini kişiye özel hale getirmek için "sepete ekle" butonu üzerindeki alana ürün üzerine yazılacak isim soy isim ve görevi yazmayı unutmayınız.

Metal Float Dergilik

Orjinal Ofis Hediyeleri - Metal Float Dergilik


Politikadan sanata, ekonomiden spora, magazin dergileri, meslek yayınları, çizgi romanlar, karikatür dergileri daha bir çok farklı branşta ülkemizde hem aylık, hem de haftalık yüzlerce dergi basılır. Bazı insanlar bu yayınların veya dergilerin müdavimidirler. Belki de daha ilk baskısından itibaren dergi koleksiyonunu yapanlar bile vardır. Biz asıl konumuza dönecek olursak, diş doktorunuza, göz doktorunuza, avukatınıza, mühendis arkadaşınıza ilginç ve kullanışlı bir ofis hediyesi arıyorsanız, Çelikten yapılmış olan, siyah ve gümüş renkte iki farklı renk alternatifi bulunan, son derece kullanışlı Metal Float Dergilik Mükemmel bir hediye tercihi olacaktır. Metal Float Dergilik sayesinde en sık takip ettiğiniz dergiler veya yayınlar koltuğunuzun yanı başında, elinizin altında bulunacak. Dergilerinize çeki düzen verecek olan bu şık Metal Float Dergilik, aynı zamanda ilginç ev hediyesi düşünenlerin de kaçırmaması gereken bir ürün! Tasarım ödüllü olan Metal Float Dergilik , yaşadığınız mekanlarda fark yaratacak son derece kullanışlı bir ürün.

kişiye özel hediyeler

Ofis Hediye Fikirleri - Kişiye Özel Plaket


Hayatınızda var olan herkes aslında sizin kişiliğinizin oluşmasında size ait zerrelerin bir araya gelmesinde katkı sahibidirler. Ancak bunlar içerisinde çok önemli olan bazı insanlar vardır ki, üzerinizde çok ciddi emekleri vardır. Size karşı inanılmaz fedakarlıklar sergilemişlerdir. Size hesapsız kitapsız sevgilerini vermişlerdir. Mesela; anneniz babanız gibi, eşiniz gibi, sevgiliniz gibi kardeşiniz veya yakın dostlarınız gibi. Hayatınızda çok önemli olan bu özel insanlar için, alacağınız hiçbir hediyeyi O'na layık görmezsiniz. Öyle bir hediye olsun istersiniz ki, O'na olan şükranlarınızı, takdirleriniz, sevginizi ve saygınızı anlatsın. Evet! Şimdi sizlere böyle özel bir hediyeden bahsedeceğiz. Kişiye Özel Plaket hediye ederek hayatınızdaki özel kişileri mutlu etmenin zamanı geldi. Kişiye Özel Plaket Hediyesi tamamen sevdiklerinize özel olarak hazırlanır. Üzerine sevip saydığınız kişilere yönelik olarak ne mesaj yazdırmak istiyorsanız o mesaj eklenir. Kişiye Özel Plaket o kadar değerli ve anlamlı bir hediyedir ki, bu özel hediye ile sizin için değerli olan kişileri takdir edebilir, herhangi bir başarısını övebilir, teşekkürlerinizi sunabilirsiniz. Daha çok resmi toplantılardan veya resmi kurumlardan verilmesini görmeye alıştığımız Plaketi artık sevdiklerinizi armağan edebileceksiniz. İster sevgilinize veya eşinize hayatınıza kattığı o güzel duygular için bir plaket hediye edin, ister annenize ya da babanıza kendilerinin sizin için ne kadar değerli olduklarını anlatmak için plaket hediye edin. Her halükarda sevdiklerinize çok değerli ve her zaman gururla masalarının üzerinde sergileyebilecekleri çok özel bir hediye vermiş olacaksınız.

Büro hediyesi

Büro Hediyeleri - Avukatlara Özel Sihirli Kupa Bardak


Avukat olmak ancak idealist insanların başarabileceği bir şey! Üstelik, Hukuk Fakültesini kazanmak ve bu fakülteden mezun olmak da inanılmaz meşakkatli ve zor bir süreç! Avukat olmuş dostlarınıza hem klas hem de güzel bir hediye almak isterseniz, tipik bir sihirli bardak olan Avukatlara Özel Kupa Bardak iyi bir hediye seçimi olabilir. Kişiye Özel tasarlanabilen bu kupa bardak üzerine ister Avukat dostunuzun ismini yazın, isterseniz, bu bardakların üzerine hukuk bürosunun ismini yazıp hediye edin. Size tavsiyem, şayet hukuk bürosunun ismini yazacaksanız, bunu bir takım haline getirip örneğin bu sihirli kupalardan 6 ya da 12 tane hazırlatın! Bu şekilde hukuk bürosunun kurumsal kimliğine müthiş bir katkı sağlamış olacaksınız! Takım haline getirmiş olduğunuz bu sihirli kupa bardaklar, o büroda çalışan tüm ekibin masası üzerinde yer alacak! Sizi en zor hukuk mücadelenizde asla yalnız bırakmayan avukatınıza ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız, hem fiyatı ile uygun hem de çok şirin Avukata Özel Kupa Bardak hediye etmeyi tercih edebilirsiniz.

Hediye plaket

Ofis Hediye Fikirleri - Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket


Sevdiğiniz, değer verdiğiniz can dostlarınıza, aile dostlarınıza, en yakın arkadaşınıza özel bir hediye mi arıyorsunuz? Çoğu zaman bir iş adamının, sporcunun, sanatçının ya da bir bilim adamının önemli bir şahsiyetin elinden alırken izlediğimiz Plaketi şimdi siz hediye edebileceksiniz. Üstelik bu özel plaket üzerine, sevdiklerinize iletmek istediğiniz mesaj ve yine üzerinde görmek istediğiniz fotoğraf da birlikte yer alacak. Hayatınızda var olan herkes aslında sizin kişiliğinizin oluşmasında size ait zerrelerin bir araya gelmesinde katkı sahibidirler. Ancak bunlar içerisinde çok önemli olan bazı insanlar vardır ki, üzerinizde çok ciddi emekleri vardır. Size karşı inanılmaz fedakarlıklar sergilemişlerdir. Size hesapsız kitapsız sevgilerini vermişlerdir. Mesela; anneniz babanız gibi, eşiniz gibi, sevgiliniz gibi kardeşiniz veya yakın dostlarınız gibi. Hayatınızda çok önemli olan bu özel insanlar için, alacağınız hiçbir hediyeyi O'na layık görmezsiniz. Öyle bir hediye olsun istersiniz ki, O'na olan şükranlarınızı, takdirleriniz, sevginizi ve saygınızı anlatsın. Evet! Şimdi sizlere böyle özel bir hediyeden bahsedeceğiz. Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket hediye ederek hayatınızdaki özel kişileri mutlu etmenin zamanı geldi. Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket Hediyesi tamamen sevdiklerinize özel olarak hazırlanır. Üzerine sevip saydığınız kişilere yönelik olarak ne mesaj yazdırmak istiyorsanız o mesaj eklenir. Yine eklenmesini istediğiniz fotoğraf da bu plaket üzerinde yer alır.

ilginç ofis hediyeleri

İlginç Ofis Hediyeleri - Mini Kartvizit Dolabı


Yoğun iş hayatı içerisinde her geçen kartvizitleriniz içerisine birkaç tanesini daha eklersiniz ve zaman ilerledikçe bir bakarsınız ki, kartvizit kütüphaneniz inanılmaz sayıda kartvizitlerle dolmuştur. Kartvizit sayısının artmış olması, ticari veya iş yaşamınız açısından çok iyi, çok güzel de, bazen kartvizit stoklarınız içerisinden bir tanesine ulaşmak istediğinizde, işte o zaman işler arap saçına döner. Çünkü bir dünya kartvizit arasından ulaşmak istediğinizi bir türlü bulamazsınız. Aslında sizin bir kartvizit düzenleyiciye ihtiyacınız var! Mini Kartvizit Dolabı (Name Card Cabinet) ile, bundan böyle hangi kartvizite ulaşmak istiyorsanız çok rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Çünkü Mini Kartvizit Dolabı hem kartvizitlerinize rahatlıkla ulaşmanıza sağlayacak, hem de masanızın üstünün daha derli toplu bir görünüme kavuşturacak. Mini Kartvizit Dolabı (Name Card Cabinet) iş görüşmeleri veya herhangi bir nedenle çevrenizden almış olduğunuz kartvizitleri bir arada ve düzenli bir şekilde saklamanızı olanak sağlayan çekmeceli şık bir dolaptır. Mini Kartvizit Dolabı içene koyabileceğiniz 800’e yakın kartviziti rahatlıkla alabilecek mükemmel ve çok havalı bir tasarıma sahip bir üründür! Bundan böyle size uzatılan bir kartviziti, gelişi güzel masa çekmecesine atmak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü masanızda, hemen yanı başınızda Mini Kartvizit Dolabı olacak! Hem kartvizitler bir düzene girecek, hem de size kartvizit uzatan kişiye karşı çok havalı olacaksınız. Mini Kartvizit Dolabı 2 adet çekmeceye sahiptir ve kartvizitleri düzene sokmanız için A-Z’ye sınıflandırma yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ürün 16.5 × 14 × 12 cm boyutlarındadır ve çelikten üretilmiştir.

Sihirli kupa bardak

Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak


Sevgilinizi bir an bile olsa göremeden yapamayanlardan mısınız? O'nu görmeden işinize konsantre olamıyor musunuz? Belki sevgilinizi yanınıza getiremeyebiliriz ama sevgilinizin fotoğrafını üstelik sizinle birlikte en çok kullandığınız araç olan kupa bardağa işleyebiliriz. Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak, sevgilisini göremeden yapamayanlar için tasarlanan harika bir kupa Bardak! Ofis veya iş yerinde çay veya kahve içerken sevgilinizin fotoğrafını kupa bardak üzerinde görmek, size inanılmaz bir keyif verecek ve kahvenizi daha mutlu içmenizi sağlayacaktır. Üzerine üç tane fotoğraf basılabilen Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak, üstelik kişiye özel hale getirilebiliyor. Son derece şık bir tasarımı olan bu kupa üzerinde sevgiliniz ile fotoğraflarınız ve "Love" yazısı üzerinde ise isimleriniz yer alıyor. Sihirli Kupa Bardakların son halkası olan Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak, ilk etapta simsiyah bir görünüme sahip. İçerisine sıcak bir içecek konulduğunda ise, siyah görüntü yerini yavaş yavaş sizin fotoğraflarınıza ve isimlerinize bırakıyor. Bu sihirli kupa bardağa sevgilinizi her özlediğinizde bir çay veya kahve daha doldurmak isteyeceksiniz. Son derece romantik bir ürün olan Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak, sevgilisine uygun fiyata doğum günü hediyesi düşünenler için ideal bir hediye seçeneği.

sihirli kupa bardak

Kişiye Özel Notlu Kupa Bardak


Aklınızda tutamadıklarınızı bir yerlere karalıyor ve daha sonra bu önemli notlarınıza ulaşamıyorsanız, size güzel bir haberimiz var! Bundan böyle aklınızdan uçup giden, en özel ve en önemli notlarınız, gün içerisinde en çok kullandığınız bir eşyanın üzerinde yazılı olacak! Elbette ki siz de, önemli notlarınızı aramak zorunda kalmayacaksınız! Bu eşya ne mi? Gün boyunca sürekli masanızın üzerinde duran ve çay kahve içtiğiniz bir kupa bardak! Örneğin, akşamları iş yerinden çıkarken yanan ocağı söndürmeyi, elektrik sigortalarını kapatmayı, açık olan klimayı kapatmayı, sürekli unutanlardan mısınız? Bunun için en pratik çözüm; Kişiye Özel Notlu Kupa Bardak! Bundan böyle ofisinizde gün içerisinde yapmanız gereken rutin işlemleri Kişiye Özel Notlu Kupa Bardak üzerine işleyebilirsiniz. Kişiye Özel Notlu Kupa Bardak ile sevgilinize güne iyi başlaması ve sizi hatırlaması için, güzel mesajlar veya güzel sevgi notları iletebilirsiniz. Sihirli Kupa Bardaklar hoşunuza gittiyse, bu familyanın en son ürünlerinden biri olan Kişiye Özel Notlu Kupa Bardak da çok beğeneceğiniz bir ürün! İlk etapta siyah görünen sihirli kupa bardak içerisine sıcak içecek konulduğunda, yavaş yavaş beyaz porselen rengine dönmekte ve hemen akabinde sizin mesajınız ya da notlarınız belirmekte. Sihirli kupa bardaklar sevgilinize ya da arkadaşlarınıza, sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en ilginç hediyelerden biri.

3 boyutlu tablolar

Dekoratif Ofis Hediyeleri - Çerçeveli 3D Tablolar


Çerçeveli 3 boyutlu tablolara baktığınızda, kendinizi adeta o özel ve nostaljik mekanların içerisinde bulacaksınız. Sıradan tablolar derinlik algısı yaratmazlar. Bu tip tablolar sadece duvarda asılı hoş birer manzara veya görüntüden ibarettirler. Oysa ki, Çerçeveli 3D Tablolar, duvarınızda hoşunuza giden veya zevkinize uygun bir resim vermekle kalmayacak, aynı zamanda derinlik etkisi de yaratacak. Kendinizi sanki elinizi uzattığınızda o objeye dokunacak veya o mekanın içerisine giriyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Birbirinden güzel ve meşhur 3 boyutlu resimlerinin olduğu Çerçeveli 3 Boyutlu tablolar, evinizin veya ofisinizin en dekoratif ve en dikkat çeken tabloları olacaktır. Sevdiklerinize ev hediyesi, ofis hediyesi olarak da düşünülebilecek bu harika tablolar, birbirinden güzel nostaljik resimler içeriyor. Çerçeveli 3D Tablolar içerisinde bakın neler var! Dünyaca ünlü romantizmin şehri Paris, klasik mimari yapısı ve nostaljik Londra görüntüsü, New York'un muhteşem manzaraları var. Bitti mi? Hayır! Çerçeveli 3D Tablolarda bir çok eski nostaljik araba resmi ve birçok estetik görünümlü 3D fotoğraflar var. Çerçeveli 3D Tabloların 8 modelinden her biri o güzel hazırlanmış ki, baktığınızda kendinizi New York Sokaklarında veya Paris'in sokaklarında hissedeceksiniz. Belki de siz 3 boyutlu klasik ve nostaljik araba resimlerinden hoşlanıyorsunuzdur. Böyle bir 3D tabloda ise kendinize o gerçek gibi görünen arabanın sahibi gibi hissedeceksiniz. Çerçeveli 3D Tablolar tüm bu güzellikler evinizin, ofisinizin duvarlarına taşıyor. Ev veya ofis dekorunuza canlılık, derinlik kazandıracak olan 3 Boyutlu tablolara bakmaktan ve hayallere dalmaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız. Çerçeveli 3D Tabloların 8 modelinden istediğinizi beğenin seçin! Ya kendi duvarınıza ya da sevdiklerinize armağan edin! Oldukça şık bir görüntüye sahip 3D Tablolar duvarlarda sın derece de dekoratif bir görünüm kazandıracaktır. Çerçeveli 3D Tablolar MDF malzemden ve her duvar rengine gidebilecek beyaz renkte çerçeveye sahiptir. 39 cm x 29 cm ebatlarındadır.

kişiye Özel Hediye

Ofis Hediyeleri - Kişiye Özel Metal Kartvizitlik


Günlük iş hayatında karşılaştığımız insanlardan sürekli kartvizit alır veya veririz. Kartvizitler, kişileri en kısa ve öz şekilde tanımlayan ve daha sonra görüştüğümüz kişilere ulaşmamızda yardımcı olan araçlardır. Bizleri en iyi ifade eden, göz yormayan sade ve şık tasarlanmış bir kartvizit, bazen ticari yaşamımızda kilit rol oynayabilir. Güzel tasarlanmış bir kartvizit kadar, bizlere ait kartvizitin korunması, eğilip bükülmemesi de gerekmektedir. Kartvizit ticari yaşamda karşı taraf üzerinde olumlu etkiler yaratabileceği gibi, ucundan veya ortasından bükülmüş bir kartvizit ise tersi bir etki yaratabilir. Kişiye Özel Metal Kartvizitlik ile kartvizitinizi artık sadece cüzdanınızda taşımaktan kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca kötü muamele gören kartvizitiniz de cüzdan işkencesinden kurtulmuş olacak. Üzerinde isminizin yazılı ve son derece güzel görünüme sahip, Kişiye Özel Metal Kartvizitlik sayesinde siz daha kartınızı çıkartmadan karşınızdaki kişisi sizin kim olduğunuzu anlayacak. Yaptığınız işin kalitesini, iyi ve şık görünümünüzü, hakkınızda yaratmış olduğunuz pozitif algıyı bir anda bükülmüş bir kartvizit ile alaşağı edebilirsiniz. Cepten veya cüzdan içerisinden çıkmış eğri büğrü bir kartvizit yerine çok şık Kişiye Özel Metal Kartvizitlik içerisinden çıkan kartvizitin oluşturacağı etki birbirinden çok farklı olacaktır. Kişiye Özel Metal Kartvizitlik 10 x7 cm boyutlarında olup üzerine lazer ile işleme yapılmaktadır. Kişiye Özel Metal Kartvizitlik erkek sevgilinize doğum günü hediyesi, öğretmeninize öğretmenler günü hediyesi veya yaklaşmakta olan Babalar Gününde Babanıza güzel bir Babalar Günü Hediyesi olacaktır.

ilginç ev hediyesi

İlginç Büro Hediyeleri - Klaket Şeklinde Paspas


Sevdiklerinize Ofis hediyesi olarak alabileceğiniz inanılmaz orjinal bir hediye önerimiz var. Kendinizi adeta macera dolu bir filmin ortasında hissettirecek Klaket Görünümlü bir Paspas. Ofis hediyesi olarak ilginç ve etkileyici nasıl bir hediye alabilirim diye kara kara düşünüyorsanız, Sinema Klaketi Şeklindeki Paspas tam da aradığınız hediye. Sineme veya dizi tutkunu sevdiklerinize alabileceğiniz Klaket Görünümlü Paspas ev hediyesi olarak son derece dekoratif bir hediye. Eğer siz de bir sinema hayranıysanız bu son derece şık dekoratif paspası asla kaçırmamalısınız. Kapı önlerinde duran soğuk görünümlü ve sıradan paspasları artık çöpe atmanın zamanı geldi! Evinizde ağırlayacağınız misafirleriniz kapıda bu ilginç tasarımlı sinema klaketi şeklindeki paspası gördüklerinde sizin nasıl bir zevk sahibi olduğunuzu görecekler. Sinemaya olan tutkunuzu daha kapınıza ayak basıldığında bile herkese hissettirin. Bu harika paspası film, tiyatro, reklam oyuncusu dostlarınıza gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. Sinema ve televizyon setlerinin vazgeçilmezi olan klakete %100 orjinali ile tasarlanan bu paspası ister evinizin dış kapısında ister iç mekanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Klaket Görünümlü Paspas 60 x 40 cm boyutlarındadır ve bulunduğu zeminde kaymaz özelliktedir. Bu ürünü sipariş etmeniz halinde daha sonra çamaşır makinesinde düşük ısıda yıkayabilirsiniz. Dekoratif ev hediyesi arayanlar bu ürünü kesinlikle kaçırmamalı.

Babaya hediye, Babalar Günü Hediyesi, Öğretmenler Günü Hediyesi,

Büro Hediyeleri - Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kalem


Özel ve göz alıcı bir tasarım sahip olan Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kalem, özel günler için erkek ve bayana verilebilecek çok şık bir hediyedir. Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kalem, üzerine istediğiniz kişinin adını ve soyadını yazıdırabilirsiniz. Kalem salt bir eşyadan çok öte ve çok özel bir araçtır. Kalem ile, çok önemli sözleşmelere imza atabilir, en güzel hayallerinizi kağıda dökebilir, en güzel şiirlerinizi, en güzel mektuplarınızı yazarsınız. Bu kalem bir de kişiye özel bir kalem ise, artık sıradan kalemleri bir kenara iter ve size özel olan bu kalemi elinizden asla düşürmek istemeyeceksiniz. Üzerinde kişilerin isminin yazılı olduğu bu özel kalemle, en güzel yazılarınızı yazı yazma gururuna sahip olabileceksiniz. Cebinizden çıkartacağınız Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kalem ile isminizi herkese duyurabilecek, kendinizi ise çok özel hissedebileceksiniz. Üzerinde isminizin yazılı olduğu ahşap kutu bir nevi sizin kartvizitiniz olacak ve aynı zamanda çalışma masanızda bir isimlik görevi de görecektir. Kaleminizi kullandıktan sonra, bir kenarda unutmak yok! Kendisine özel bu şık ahşap kutu içerisinde muhafaza edebileceksiniz. İsterseniz sizin kullanabileceğiniz bu özel kalemi isterseniz sevdiklerinize hediye edip onların de kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Öğretmenler gününde öğretmeninize özel bir Öğretmenler Günü Hediyesi, babalar gününde ise babanıza harika bir Babalar Günü Hediyesi olarak düşünülebilecek Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kalemin iki farklı renk alternatifi bulunmaktadır; mavi ve kahverengi. Hangi renk Kalemi seçerseniz seçin, iki renk seçeneği de mavi tükenmez kalemdir.

Kişiye Özel Hediyeler

Ofis Hediyeleri - Kişiye Özel Defter


Teknoloji her ne kadar burnumuzun dibine kadar girmiş olsa da bazı alışkanlıklarımızı terk etmek daha uzun zamanlar alabiliyor. Örneğin bizler için özel ve önemli olan şeyleri bir yerlere kalem ile yazmak ve not etmek gibi. Kalem ve kendi el yazımız ile bir şeyleri yazma veya not alma geleneğini hala sürdürmeye çalışıyoruz. Siz de henüz bilgisayar veya cep telefonunuza not almaktan haz etmeyenlerdenseniz size Kişiye Özel Not Defteri yakışır. nsan yazarken daha iyi öğrenir diye kabul görmüş bir inanış vardır. Yaşamınızda önemli olan her şeyi sizin isminize özel not defterine işleyebilirsiniz. Çantanızda da taşıyabileceğiniz Kişiye Özel Deftere gözlemlerinizi, hayata dair tüm detayları kaçırmadan o an kağıda ve kaleme sarılıp yazabilirsiniz. Kişiye Özel Defter tamamen sizin adınıza düzenlenir. Bu özel defter içerisine dilerseniz önemli telefonları, dilerseniz şiirlerinizi ya da öykülerinizi yazabilirsiniz. Bir kalem ve o kalemden çıkan el yazısı ile yazılan yazılar her zaman bir klavye aracılığı yazılan yazılardan daha özel ve önemli olmuştur. Üzerinde bulunan lastiği sayesinde size özel yazılarınızın okunmasını önleyebilir, arka tarafında bulunan lastiğe de o defteri yazmak için kullandığınız kaleminizi asabilirsiniz. Sürekli yanınızda bulundurmak istediğiniz fotoğraflarınızı, banka dekontlarınızı, ödeme makbuzlarınızı, en arka kısımda bulunan bölmeye yerleştirebilirsiniz. 21 cm. X 13 cm. boyutlarındaki Kişiye Özel Defter deri görünümlüdür. Bu özel defterin kahverengi, kırmızı, taba ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. 96 adet çizgili ve tarihli yaprağı bulunmaktadır.

ofis hediyeleri, ilginç ürünler, ilginç hediyeler

İlginç Ofis Hediyeleri - Dev Kurşun Kalem


İnce uçlu pilot kalemler çıktı çıkalı, ahşaptan yapılmış olan kurşun kalemlerin pabucu kısmen de olsa dama atıldı. Siz hale eskiden olduğu gibi ahşaptan yapılmış olan kurşun kalemlere özlem duyanlardansanız, size mükemmel bir haberimiz var. Hem o özlemini duyduğunuz kurşun kaleme fazlası ile sahip olabilecek, hem de kaleminizin ucu uzun süre hiç bitmeyecek! Sizi öğrencilik yıllarınıza geri götürecek çok nostaljik 40 santimlik Dev Kurşun Kalem ile tanıştırıyoruz. 40 cm boyundaki bu kocaman ve aynı zamanda çok şirin olan orijinal adı Jumbo Pencil'e masanızda yer açın! Geçmişte ilkokul sıralarında sizin de mutlaka siyah sarı çizgili kurşun kaleminiz olmuştur. Dev Kurşun Kalem işte sizi o ilkokul günlerinize geri götürüyor. Dev Kurşun Kalem'in boyu 40 cm. olduğu kadar ucundaki kalemin tükenmesi için çok fazla yazı yazmanız gerekecek! Klasik sarı siyah çizgili kurşun kalemlerde olduğu gibi Dev Kurşun Kalem'in de tepesinde silgisi bulunuyor. İlginç ofis hediyesi düşünenlerin kaçırmaması gereken, fiyatı ile de son derece ucuz bir hediyelik ürün! Yarım metreye yakın boyu ile görenleri hayretler içerisinde bırakacak Dev Kurşun Kalem için masanızda artık daha yüksek bir kalemlik gerekecek! Sırf masanızda aksesuar olsun diye bile bu ilginç üründen satın alınabilir. Ofisteki masanız veya öğrenci sıralarına farklı bir hava katacak olan Dev Kurşun Kalem yazı yazmayı veya ilginç tarzda ürünler seven sevdikleriniz için sıra dışı bir hediye fikri!

masa resim çerçevesi,

Ofis Hediyeleri - Dönebilen Metal Masa Fotoğraf Çerçevesi


Siz en güzel anlarınızı fotoğraflayın, biz o en güzel anlarınızı 7/24 masanızın üzerinde duracak muhteşem bir resim çerçevesi içerisine sığdıralım. Metal Masaüstü Dönebilen Fotoğraf Çerçevesi ile Eşinizin, sevgilinizin, çocuğunuzun, annenizin kısacası tüm sevdiklerinizin resmi hep gözünüzün önünde olsun. Üstelik Metal Masaüstü dönebilen Fotoğraf çerçevesini dilediğiniz yöne çevirebiliyorsunuz. Dilerseniz bu hafta direkt gözünüzün önüne sevgilinizin fotoğrafını çevirin, sonraki hafta babanızın fotoğrafını, tercih sizin. Dönebilen fotoğraf çerçeveleri hem çok kullanışlı hem de son derece de dekoratif. O kıymetli fotoğraflar ancak bu denli şık fotoğraf çerçeveleri içerisinde sergilenebilir. Çerçeveler fotoğrafları daha güzel gösteren anıları özelleştiren önemli eşyalar arasındadır. Metal Masaüstü dönebilen Fotoğraf çerçevesini dilerseniz evinizde dilerseniz iş yerinizde kullanın! Fotoğrafsız yapamam sevdiklerim her an gözümün önünde olmalı diyorsanız ve fotoğraflarınıza önem veren biriyseniz, Masaüstü dönebilen Fotoğraf çerçevesini çok beğeneceğinize eminiz.

İlginç hediyeler

İlginç Ofis Hediyeleri - Tetris Sihirli Kupa Bardak


Sihirli Kupa Bardaklar ile ilgili her geçen gün yepyeni tasarımlar raflardaki yerlerini alıyor. Sihirli Kupa Bardaklar ile aynı familyadan olan ve son derece eğlenceli bir kupa olan Tetris Sihirli Kupa karşınızda. Sihirli Kupa'lar bildiğiniz gibi içerisinde sıcak bir içecek olmadığında yani tamamen soğuk haldeyken simsiyah görünüme sahip sıradan bir kupa gibi gözüküyor. Ancak ne zaman ki içerisine sıcak bir içecek konursa, işte o zaman siyah olan renk yavaş yavaş kalkıyor ve kupa üzerinde bastırdığınız fotoğraf ya da mesaj beliriveriyor. Bu hali ile gerçekten sevdiğiniz insanlara sürprizler yapabileceğiniz harika bir hediyelik ürün. Tetris Sihirli Kupa içerisine sıcak su koyduğunuzda ise kupa bardak yüzeyinde adeta orijinal Tetris Oyunu gibi aşama aşama ilerleyen bir oyun beliriyor. Son derece keyifli olan bu sihirli kupa ile ofis yaşamınız eğlenceli bir hale geliyor. Sevdiklerinize ilginç ve değişik bir ofis hediyesi düşünüyorsanız, Tetris Kupa Bardak hem kullanışlı bir hediye; hem de oldukça da keyifli...

ilginç hediyeler, ilginç ürünler,

İlginç Ofis Hediyeleri - iPad Ahizeli Klavye


iPad'e ve iPhone'nin uygulama kütüphanesine her gün sayısız oyunlar ve yeni uygulamalar dahil oluyor. Son dönemde en popüler uygulamalardan olan Skype ve WeChat ile internet üzerinden hem mesaj, hem sesli, hem de görüntülü olarak görüşmek son derece eğlenceli ve keyifli hale geliyor! Şimdi bu söylediklerimizin tanıtımını yapacağımız hediyelik eşya ile ne alakası var diye haklı olarak sorabilirsiniz. Hemen izah edelim, madem internet bize sonsuz olanaklar sunuyor ve madam elimizde iPad gibi mükemmel bir cihaz var. O halde bu cihazımızı mümkün olan en verimli şekilde kullanmalıyız. Şimdi bahsedeceğimiz ürün, iPad tablet bilgisayarınızı ve iPhone Cep Telefonunuzu en iyi şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor. Orijinal adı, iPega Skype Bluetooth Keyboard with Wired Telephone, hem klavye, hem de aynı zamanda ahize. Bu şık tasarımlı ürün, iPhone ve  iPad için en sevdiğiniz ve en kullanışlı aksesuar olacak. Bu harika ürün ile sevdiklerinizle konuşmak, tele-konferans yapmak inanılmaz keyifli olacak. Ürün iPad-iPad2-iPad3 ve iPhone 3G-4-4S ile mükemmel bir uyum gösteriyor. iPega iPad Ahizeli Klavye'yi kullanırken bir yandan ahize ile sesli veya görüntülü görüşmelerinizi yapabilecek, diğer yandan kusursuz bir tasarıma sahip olan klavyesi ile de yazışmalarınızı devam ettirebileceksiniz. Mükemmel bir tasarıma sahip olan iPega iPad Ahizeli Klavye'nin dahili pilini bilgisayarınızdan USB ile şarj edebilir, ya da iPad-iPhone şarj adaptörünüze bağlayarak da kısa sürede şarj edebilirsiniz. Ürün ile birlikte mikro USB kablosu da gönderilmektedir. Bu akıllı ürün diğer yandan iPad’inizi darbelerden, kirden ve tozdan koruyan bir kılıf görevi de görecektir. Ürünün ahizesini de klavyeden bağımsız olarak iPad ya da iPhone’unuzla birlikte kullanabilirsiniz. Bu harika ürünü özellikle, bayanlara hediyeerkeklere hediyeev hediyesiofis hediyesi olarak öneriyoruz.

ilginç hediyeler, Klavyeli Kılıf

İlginç Ofis Hediyeleri - iPad Mini Bluetooth Klavyeli Kılıf


Son dönemlerin en parlak teknoloji buluşlarından biri, hiç şüphesiz pırıl pırıl dokunmatik ekranı olan ve hemen hemen her türlü teknolojik ihtiyaçlarımıza cevap veren tablet bilgisayarlardır. Şimdi önereceğimiz hediyelik ürün özellikle iPad'i bulunan sevdiklerinizi çok mutlu edecek ve aynı zamanda iPad kullanımını daha keyifli hale getirecek bir ürün. iPad Mini Bluetooth Klavyeli Kılıf, mini tabletinizi eğlenceli ve daha rahat bir şekilde kullanmayı vaat ediyor. Üzerine iPad Mini'yi rahat kullanım için sabitleyebileceğiniz stand özelliği ve aynı zamanda 360 derece dönebilme özelliği ile bu özel kılıf kesinlikle iPad Mini kullanıcılarının çok beğeneceği bir ürün. 2 farklı modeli bulunan iPad Mini Bluetooth Klavyeli Kılıfın her iki modelin de ayrılabilir Bluetooth klavyesi ve stand özelliği bulunmaktadır. Şık görünümlü çift katlı deri yapısı ile göz alıcı bir tasarıma sahip olan iPad Mini Bluetooth Klavyeli Kılıf'ın beyaz, siyah, kahverengi, kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır. Cihazınıza ait tüm özellikleri rahatlıkla kullanma imkanı sunan iPad Mini Bluetooth Keyboard Case, diğer yandan da cihazınızı fiziksel darbelerden, derin çiziklerden, tozdan ve kirden de koruyor. Bu harika ürünü özellikle, bayanlara hediye, erkeklere hediye, ev hediyesi, ofis hediyesi olarak öneriyoruz.

ev hediyesi, altın külçesi, altın külçesi şeklinde kapı tutacağı, ucuz ev hediyeleri

İlginç Ofis Hediyeleri - Altın Külçesi Kapı Tutacağı


Birçoğumuzun sadece Holywood filmlerinde Merkez Bankalarının soyulma sahnelerinde, ya da ekonomiye ilişkin haber bültenlerinde gördüğümüz Altın Külçeleri şimdi ayağınızın altına kadar geliyor. Işıl ışıl ve capcanlı altın külçeleri şimdi kapılarınızın çarpmasını engellemek için varlar. Ev ve ofisler için şöyle sıra dışı ve çok ilginç hediyeler arayanlar Altın Külçesi Kapı Tutucularını görünce sanıyoruz ki, artık “Tamam! Aradığım Hediye işte tam da bu” diyeceklerdir. Altın Külçesi Kapı Tutucuları ucuz fiyatı ve görenleri hayretler içerisinde bırakacak derecede çok ilginç tasarımı ile hediye edilmek üzere sizleri bekliyor. Dilerseniz size göre dünyanın en güzel sarayı olan evinizde kapıların çarpmasını engellemek için kullanın, dilerseniz henüz yeni satın alınmış bir eve veya ofise hediye olarak düşünün. Gerçek ve orijinal altın külçesi ile nerdeyse %100 benzerlik gösteren Altın Külçesi Kapı Tutacağı görenleri adeta büyüleyecek! Altın Külçesi Kapı Tutacağı ile hem ev ve iş yerindeki ardına kadar açık olan kapılarınız, hem de sizi ziyarete gelen sevdiklerinizin ağzı açık kalacak. Sıcak havalarda ortam havalandırmak ve serinlemek için açılan pençeler, ev içinde cereyan oluşmasına sevep olur ve bundan dolayı pat küt diye kapılar çarpmaya başlar. Siz de artık bu durumdan sıkıldıysanız sizin için çok orijinal ve gösterişli bir önerimiz var. Altın Külçesi Kapı Tutacağı ile kocaman bir altın külçesi bir yandan kapılarınızı tutacak bir yandan da şık tasarımı ile evinize zengin, tıpkı saraylardaymışsınız gibi bir hava katacak.

Retro Masa Saati

Ofis Hediye Fikirleri - Retro Masa Saati


Yaşadığınız modern mekanların şıklığına, bu son derece sade, göz alıcı ve şık tasarımlı masa saati ile Retro bir yorum kazandırabilirsiniz. Son derece modern ve sade bir tarzda tasarlanmış Retro Masa Saati, bulunduğu mekana çok zarif ve özel bir hava katacak. Retro Masa Saati görenleri kendisine hayran bıraktıracak güzellikte. Sevdikleriniz için değişik bir ev hediyesi düşünüyorsanız bu tasarım harikası masa saatini kaçırmamalısınız. Retro Masa Saatinin çalışma prensibi tamamen mekani. Retro Masa saati içerisindeki saat ve dakika her değişimde tekrar başa dönüyor. Tıpkı eski tip ve o dönemlerde çok moda olmuş flip saatleri gibi. Retro Masa Saati eski tip masa saatlerine modern bir yorum getiriyor ve son derece dekoratif görünüyor. Tasarımcılar bu saatin sadece görüntüsüne modern bir yorum katmış ancak Retro Masa Saatinin mekanizmasına hiç dokunmamışlar. Tıpkı geçmişteki masa saatlerinin bir benzeri. Bu şık görünümlü masa saatini dilerseniz iş yerinizde, dilerseniz evinizin salonunda, yine dilerseniz yatak odanızda başucunuzda bulundurun. Son derece şık görünümlü Retro Masa Saatlerini sevdiklerinize ofis ya da ev hediyesi olarak da armağan edebilirsiniz.

ilginç duvar saatleri

Ofis Hediye Fikirleri - Plak Şeklinde Saat


Her ne kadar dijital çağda yaşıyor olsak da, cızırtılı kayıtlarına rağmen Taş Plakların insanların kulağında bıraktığı o "Su gibi" dinlendirici etkinin yerini bir başka şey alamadı. MP3, MP4, CD gibi kavramlar ile yetişen şansız yeni neslin bilmediği Taş Plaklar, bazıları için paha biçilmez şaheserlerdir. Taş Plaklar şimdi hayatımıza bambaşka bir tonda giriş yapıyor. Nasıl mı? İlginç tasarımlı duvar saatleri ile! Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati bildiğiniz orijinal Taş Plak Albümler şeklinde! Dahası, Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati üzerine istediğiniz mesajı ekleyebiliyorsunuz. Adeta Taş Plak Albümünüz varmış gibi. Yıllarca bir albümüm olsun, milyonlar beni dinlesin diye hayaller kurdunuz, işte size Albüm çıkarmak için kocaman bir fırsat! Belki sesinizi duyuramayacaksınız ama duvarda kapı gibi sizin adınıza düzenlenmiş olan bir taş plak albümünüz olacak. Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati, Taş Plak hayranı sevdiklerinize hediye edebileceğiniz son derece şık ve dekoratif bir Duvar saatidir. Aynı zamanda bu ilginç tasarımlı duvar saatini yani alınmış bir eve "ev hediyesi" olarak da düşünebilirsiniz. Oldukça orijinal olan bu duvar saati mükemmel bir ev hediyesi. Ses kayıt ve oynatıcı cihazlarının gelişmesi ile geçmişten günümüze müzik endüstrisi çok ilerledi ve şekil değiştirdi. Müzik marketler maalesef eski popülaritelerinden çok uzaklar. İnsanlar artık müzik dinlemek istediklerinde bunu kaset, plak, albüm şeklinde dillendirmeyip, MP3, MP4 şeklinde ifade ediyorlar. Siz Taş Plaktan habersiz gençlere böyle özel bir duvar saati hediye edebilirsiniz. Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saatini size özel olarak hazırlayabilmemiz için "sepete ekle" butonu üzerindeki isim soy isim bölümüne ve "Taş Plak Albüm İsmi" kısmını doldurmayı unutmayınız. Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saatini sevdiklerinize, müzik öğretmeninize, müzik ile ilgili dostlarınıza hediye ederek onları çok mutlu edebilirsiniz.

ilginç Duvar Saatleri, dekoratif duvar saatleri

Ofis Hediye Fikirleri - Dünya Cam Duvar Saati


İnsanoğlunun gökyüzüne ve uzaya olan merakı binlerce yıldır var. Belkide birçok insanın en büyük hayali bir gün zengin olduğunda uzaya çıkmak ve gezegenimiz olan Dünya'ya bir de uzaydan bakmaktır. Günümüzde artık uzay turizmi ile bunu yapmak mümkün ancak, bu hayali gerçekleştirmek için günümüz ekonomik şartlarında ya bir piyangonun size isabet etmesini veya hayatınız boyunca hiç tanışmamış olduğunuz bir yakınınızdan yüklüce bir miras kalmasını beklemeniz gerekiyor. Dünyamıza uzaydan nasıl göründüğüne bakmak için bu kadar imkansızlıkların gerçekleşmesini beklemek zorunda mıyız? Elbetteki hayır! Dünya Cam Duvar Saati Dünyamızın uzaydan nasıl göründüğünü tüm çıplaklığı ve ihtişamlı görüntüsü ile gözler önüne seriyor. Dünya Cam Duvar Saatini görenler, yeşili ve mavisi ile aslında ne kadar değerli bir gezegende yaşadığımızı ve bu gezegenden başka gidecek yerimizin olmadığını daha iyi kavrayacaklardır.

dekoratif hediyeler

Ofis Hediye Fikirleri - Elips Tasarımlı Manyetik Dönen Dünya


Bilimdeki bazı gelişmeler ve bazı buluşlar insanları çok şaşırtıyor ve kendisine hayran bıraktırıyor. Hediye sektörü de elbetteki bilimdeki bu baş döndürücü gelişmelerden fazlası ile nasibini alıyor. Sonuçta ortaya kusursuz, çok şaşırtıcı ve ilginç tasarımlar çıkıyor. Elips Şeklinde tasarlanmış olan ve ortasında hiçbir tutucu materyal olmadan kendi halinde dönen dünya da, işte bu ilginç tasarımlardan biri. Son derece ilginç bir tasarıma sahip olan Elips Manyetik Dönen Dünya, görenleri kendisine hayran bıraktırıyor. Elips Manyetik Dönen Dünya, ofis masalarına veya evlerin TV ünitelerine çok yakışacak. Benzersiz, sıra dışı ve çok ilginç bir ev hediyesi arıyorsanız, Elips Manyetik Dönen Dünya tam size göre. Dünyanın ekseni etrafındaki dönüşünden ilham alınarak tasarlanmış olan Elips Manyetik Dönen Dünya, elips şeklinde bir küre içerisinde sihirli bir şekilde dönüyor. Bu ilginç hediyelik ürün, aynı zamanda etrafa ışık yayarak çok şık bir gece lambası olarak da kullanılabiliyor. Elips Manyetik Dönen Dünya, hem çok şık bir aksesuar, hem de çok güzel bir ev hediyesi.

Romantik Hediye

Ofis Hediye Fikirleri - Oscar Ödülü Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy


Şımartan hediyeler var mıdır? Elbette vardır. Hem de alası vardır. Gördüğünüz bu Kişiye özel üzerine yazı yazılabilen Büyük boy Oscar heykeli ile sevdikleriniz çok şımartılacak. Şımarmakta da haksız değiller. Gerçekten de, bildiğimiz Oscar heykelciğinden hiçbir eksiği yok! Tamamen kişiye özel olarak düzenlene bilen bu Oscar Ödülü heykeli sevdiklerinize verilebilecek en anlamlı ve özel hediyelerden biri. Bütün kitaplıklarda ve TV ünitelerinin üzerinde bu ödül için şimdiden yer açılacak gibi. Çünkü oldukça da dekoratif bir görüntüsü olan bu hediyeniz en çok konuşulacak hediyelerden biri. Siz de artık Tüm sevdiklerinize üzerinde kendi istediğiniz kelimeleri yazdırarak onlara özel Oscar verebilceksiniz! İsterseniz Oscarı hediye vereceğiniz kişinin adını yazdırın isterseniz iltifatınızı, methiyelerinizi yazdırın, ne yazacağınız tamamen sizin elinizde! Anneler Günü Hediyesi bulamadım diyenler veya Sevgilime Etkileyici bir hediye ne alabilirim diyenler bu hediyeye daha fazla yaklaşıp yakından baksın lütfen. Kişiye Özel Oscar Ödülü sevdiklerinize verilebilecek en özel hediyelerden biridir. Altın sarısı renginde olan Kişiye Özel Bayan Oscar'ı hayatınıza güzellik katan, emeği olan tüm sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz.

YORUMLAR

Ad

.çocuklar için hediye,2,10 TL altı hediyeler,1,14 şubat hediyeleri,4,20 TL altı ucuz hediyeler,1,2021 yılbaşı hediyeleri,1,25 Yaş Doğum Günü Mesajları,1,3 boyutlu lambalar,1,3 boyutlu led lambalar,1,3 boyutlu tablolar,1,365 her güne aşk mesajı konservesi,1,3d harf çerçeve,1,3D lambalar,2,3D led gece lambası,1,90'lı yıllar,1,90'lı yılların çocuk oyuncakları,1,acayip hediyeler,1,ağır sözler,1,ahşap puzzle,1,Akrep burcu,1,Akrep burcu erkeğe hediye,1,Akrep burcu erkek için hediye,1,alınabilecek hediyeler,1,Altın Nazar Boncuğu,1,altın yüzük,1,anahtarlık,2,anaokulu öğretmenine hediye,1,Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri,2,Anlamlı Hediyeler,14,anlamlı sözler,2,anne,2,anneler günü,1,anneler günü hediyeleri,24,Anneler günü hediyesi,80,anneler günü için özel hediyeler,1,Anneler Günü Mesajları,1,anneler gününe özel hediye,3,annelere hediye,7,anneye doğum günü hediyesi,14,anneye el yapımı hediyeler,2,Anneye farklı hediye,3,Anneye güzel hediyeler,1,Anneye güzel mesajlar,1,Anneye güzel sözler,1,anneye hediye,75,Anneye hediye fikirleri,7,anneye hediye ne alınır,3,anneye hediye yapmak,1,Anneye ilginç hediye,2,Anneye kısa mesajlar,1,Anneye ne hediye Alınır,8,Anneye Özel Ahşap Tepsi,1,Anneye Özel Hediye,18,anneye yapılabilecek hediyeler,1,antika telefonlar,1,araba cam gölgeliği,1,araba hediyeleri,3,araba hediyesi,9,araba için hediye,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,Arkadaşa hediye,11,arkadaşa yaş günü sözleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyeleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,asker,1,asker hediyeleri,2,asker sevgiliye hediye,2,askere hediye,2,askere ne hediye alınır,1,Aslan burcu,1,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkek için hediye,1,aşk,2,aşk bankası,1,aşk defteri,1,Aşk Dolu Kavanozları,1,aşk drajeleri,1,aşk fermanı,1,aşk gazetesi,1,aşk hakkında bilgiler,1,aşk kavanozu,2,aşk kitapları,1,aşk konservesi,1,aşk mesajları,4,aşk nedir,1,aşk sözleri,2,aşk şarkıları,1,aşk şiiri nasıl yazılır,1,aşk şiiri örnekleri,1,Aşkıma Mesaj Konservesi,1,aşkımıza dair herşey kitabı,1,Atatürk hediyeleri,1,Atatürk resimli hediyeler,1,ateşli görevler oyunu,1,avm,1,avukata hediye,2,avukatlar için hediye,2,ayakkabı düzenleyici,1,ayakkabı organizeri,1,baba,2,Babalar Günü,1,Babalar günü hediyeleri,5,Babalar Günü Hediyesi,49,babalar günü kutlama mesajları,1,Babalar Günü Mesajları,3,Babalar Günü Sözleri,3,babalar gününe özel hediye,3,Babalara hediye,13,Babaya doğum günü hediyesi,19,babaya el yapımı hediyeler,1,babaya gömlek,1,babaya hediye,49,babaya hediye yapmak,1,Babaya ne hediye alınır,1,babaya özel hediyeler,5,Babaya Özel Madalyon,1,babaya özel sihirli kupa,1,babaya ucuz hediyeler,1,baharatlık seti,1,balayı hediyesi,1,Balık burcu,1,Balık burcu erkeğe hediye,1,Balık burcu erkek için hediye,1,banyo hediyeleri,1,bardak,1,Bardak Altlığı,3,Baskılı duvar saati,1,baskılı tablo,1,Başak burcu,1,Başak burcu erkeğe hediye,1,Başak burcu erkek için hediye,1,bayan,3,bayan aksesuar,14,bayan bileklik,16,bayan cüzdan,1,bayan çanta,6,Bayan deri cüzdan,5,bayan eşe hediye,14,Bayan Hediye,4,bayan hediyeleri,41,bayan hediyesi,7,bayan için doğum günü hediyesi,1,bayan kolye,26,Bayan kolye modelleri,9,bayan mühendise hediye,1,Bayan Öğretmene Hediye,10,bayan sevgiliye anlamlı hediyeler,1,bayan sevgiliye doğum günü hediyesi,8,bayan sevgiliye hediye,47,bayan sevgiliye hediye sepeti,3,bayan sevgiliye ilginç hediyeler,3,bayan sevgiliye kişiye özel hediye,2,bayan sevgiliye romantik hediyeler,1,bayan sevgiliye sevgililer günü hediyesi,2,bayan takı modelleri,4,bayan yüzük,8,Bayana doğum günü hediyesi,1,bayana evlilik yıldönümü hediyesi,3,bayana hediye,24,bayana hediye kutusu,1,bayana hediye sepeti,7,bayana ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,bayana ilginç hediyeler,4,bayana kişiye özel hediye,5,bayana sevgililer günü hediyesi,3,bayana sevgililer günü sürprizleri,1,bayana sürpriz,2,bayana yılbaşı hediyesi,1,bayana yılbaşı sürprizi,1,bayana yıldönümü hediyesi,1,bayanlara doğum günü hediyesi,1,bayanlara hediye,8,bayanlara ilginç hediyeler,2,bayrak anahtarlık,1,bebeğe hediye,12,bebeğe hediye sepeti,2,bebeğe isim yazılı künye,1,bebeğe nazar boncuğu,1,bebek bileklik,1,bebek body,1,bebek hastane çıkışı hediyesi,1,bebek hediye sepeti,3,bebek hediyeleri,21,bebek hediyeleri ilginç,1,bebek hediyesi,15,bebek hediyesi ne alınır,1,bebek için hediye,1,bebek mama önlüğü,3,bebek nazar boncuğu,1,bebek şekeri,1,bebek şekerlemeleri,2,beslenmesi,1,Beyaz Erkek Gömlek,1,bileklik,1,bileklik modelleri,1,bisiktirol,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye Ne Alınır,1,biz evlendik ürünleri,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkek için hediye,1,boş hediye kutusu,1,Bozuk Para Cüzdanı,1,burç,1,burçlara göre hediye,14,butik kurabiye,1,Buzdolabı Açacağı,1,büro hediyeleri,3,büro hediyesi,3,Büyük boy oscar ödülü hediyesi,1,Büyüyen Kristal,1,cam gölgeliği,1,cam kavanoz hediyeleri,1,Canım Annem,1,canım annem kavanozu,1,canım annem kristal baskı,1,canım babam kavanozu,1,Canvas Tablo,1,cep aynası,2,Cep Telefonu Kılıfı,1,cep telefonu mesajları,1,Cep Telefonu ve Navigasyon Araç Tutacağı,1,cilt bakımı,1,cinsel fantezi ürünleri,1,cüzdan,1,cüzdan modelleri,1,çakmak,2,çanta şeklinde hediye ambalajı yapımı,1,Çatal Kaşık Duvar Saati,1,çeyiz hediyesi,1,çiçek,1,çiçek bakımı,1,çift tişörtleri,1,çiftler için yastıklar,1,çikola sürprizi,1,çikolata,2,çikolata puzzle,1,çim adam,1,çocuk hediyesi,3,çocuklara doğum günü hediyesi,6,Çocuklara hediye,16,çocuklara hediye fikirleri,1,çocuklara ilginç hediyeler,2,çocuklara yılbaşı hediyesi,1,çok seviyorum draje,1,değişik,1,değişik hediyeler,11,değişik öğretmenler günü hediyesi,1,dekor ürünler,1,Dekoratif Antika Masaüstü Telefonlar,1,dekoratif ayna modelleri,15,dekoratif duvar saatleri,8,dekoratif ev hediyeleri,6,Dekoratif hediyeler,52,Dekoratif Kalp Aynalar,1,dekoratif ürünler,3,dergilik,1,Deri Cüzdan,2,Dev Kurşun Kalem,1,Dilek feneri,1,din kültürü öğretmenine hediye,1,din öğretmenine hediye,1,Dini hediyeler,1,diy,1,Doğum Günü,3,Doğum Günü Hediyeleri,7,doğum günü hediyesi,33,doğum günü kutlama mesajları,1,doğum günü mesajları,4,doğum günü mumları,1,doğum günü pasta mumu,1,doğum günü sözleri,1,doğum hediyeleri,7,doğum hediyesi,5,doktor hediyeleri,1,doktor hediyesi,1,doktor isimlik,1,doktor kupası,1,doktorlara hediye,2,doktorlara özel hediyeler,1,donan kupa,1,donan kupa bardak,1,Dudak Nihale,1,Duvar Saati modelleri,18,Duvar Saatleri,15,duvar sticker,8,duvar süsleri,4,duygusal doğum günü hediyeleri,1,duygusal hediyeler,1,düğün hediyesi,1,Dünyanın en iyi babası,1,düşündürücü sözler,1,düz renk kravat,1,eğitici oyuncaklar,1,eğlenceli hediyeler,4,eğlenceli oyunlar,1,el emeği hediye,2,el emeği hediyeler,4,el tapımı hediye fikirleri,1,el yapımı aksesuar,1,el yapımı anı defteri,1,el yapımı anneler günü hediyesi,3,el yapımı aşk defteri,1,el yapımı ayakkabı,1,el yapımı babalar günü hediyesi,2,el yapımı baharatlık seti,1,el yapımı bardak altlığı,1,el yapımı bayan çantası,1,el yapımı bileklik,2,el yapımı doğum günü hediyeleri,1,el yapımı duvar saati,1,el yapımı ekmek sepeti,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı ev hediyesi,1,el yapımı evlilik yıldönümü hediyesi,1,el yapımı fotoğraf albümü,2,el yapımı hediye,48,el yapımı hediye paketleri,1,el yapımı hediyeler,61,el yapımı kalp el ısıtıcı,1,el yapımı kanvas tablo,1,el yapımı kedi yastığı,1,el yapımı kişiye özel kolye,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı kupa bardak,2,el yapımı ofis süsleri,1,el yapımı origami panda,1,El yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,El yapımı öğretmenler günü hediyesi,1,el yapımı parmak arası terlik,1,El Yapımı Piksel Kalp Kolye,1,el yapımı pirinç kesesi,1,el yapımı portföy çanta,1,el yapımı resim çerçevesi,2,el yapımı romantik tablo,1,El Yapımı Sevgililer Günü Hediyeleri,1,el yapımı sevgililer günü hediyesi,2,el yapımı sürpriz hediye,1,el yapımı tablet kılıfı,1,el yapımı tablo,1,el yapımı takı,1,el yapımı terlik,1,el yapımı yastık,1,el yapımı yemek menüsü,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yıldönümü hediyesi,1,elbise düğmelerinden romantik tablo yapma,1,Emoji,1,emoji duvar saatleri,1,emoji saatler,1,emoji yastık,1,en güzel aşk şiirleri,1,en güzel bayan kolyeleri,1,en güzel ofis hediyeleri,1,en ilginç sevgili hediyeleri,1,en iyi sevgililer günü hediyeleri,1,en iyi şarkılar,1,En Kötü Hediye Fikirleri,1,en romantik aşk mesajları,1,enteresan hediyeler,2,enteresan telefon kılıfları,1,enteresan ürünler,1,erkeğe,1,erkeğe alışverişi sevdirme,1,erkeğe aşk mektubu,1,erkeğe doğum günü hediyesi,5,erkeğe en güzel yılbaşı hediyesi,1,Erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi,2,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe hediye,60,erkeğe hediye fikirleri,1,erkeğe hediye kutusu,1,erkeğe hediye ne alınır,1,erkeğe hediye seçenekleri,1,erkeğe hediye sepeti,14,erkeğe hediye seti,4,erkeğe hediyeler,2,Erkeğe ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,erkeğe ilginç hediyeler,17,erkeğe iltifatlar,1,erkeğe kişiye özel hediye,7,erkeğe kişiye özel hediyeler,1,erkeğe ofis hediyesi,1,erkeğe özel hediye,1,erkeğe özel kol saati,1,erkeğe romantik sürprizler,1,erkeğe sevgililer günü hediyesi,5,erkeğe sürpriz,4,erkeğe sürpriz yapmak,1,erkeğe yapılabilecek sürprizler,1,erkeğe yılbaşı hediyesi,2,erkeğe yıldönümü hediyesi,1,erkek,5,erkek aksesuarları,1,erkek arkadaş,2,erkek arkadaşa hediye,14,erkek arkadaşa ne hediye alınır,1,erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi,2,erkek bebek hediye sepeti,3,erkek bebek hediyeleri,8,erkek bebek hediyesi,3,erkek cüzdan,2,erkek çanta,1,erkek çocuk hediyeleri,6,erkek deri cüzdan,6,erkek eşe hediye,3,erkek eşe hediye fikirleri,1,erkek eşe hediyeler,1,erkek eşe ne hediye alınır,1,Erkek Gömlek,6,erkek gömlek hediyesi,1,erkek gömlek modelleri,1,Erkek Hediye,3,erkek hediye aksesuar,1,erkek hediye seti,1,erkek hediyeleri,43,erkek hediyesi,8,erkek için doğum günü hediyesi,1,erkek için hediye,1,erkek için ilginç hediyeler,1,erkek için özel hediye,1,erkek için yılbaşı hediyesi,1,erkek mühendise hediye,1,erkek öğretmene hediye,9,erkek sevgiliye anlamlı hediyeler,1,erkek sevgiliye doğum günü hediyesi,4,Erkek sevgiliye hediye,37,erkek sevgiliye ilginç hediyeler,3,erkek sevgiliye romantik hediyeler,1,erkek tişört,1,erkekle alışveriş,1,erkekler için hediye,1,erkeklere hediye,2,Erkeklere hediye aksesuar,1,erkelere hediye,3,erotik hediyeler,2,erotik oyunlar,2,eski terlikleri yenileme,1,eski yılbaşı kartpostalları,1,esprili araba mesajları,1,esprili erkek tişörtü,1,esprili hediyeler,4,Esprililere Hediye Önerileri,1,eşe hediye,8,eşe yıldönümü sürprizi,1,Eşinize Hediye,14,eşlere hediye,1,etkileyici hediye kutusu,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,25,Ev hediyesi,97,ev için hediye,2,Ev Maketi,1,ev yapımı misafir şekerlemeleri,1,evde battaniye boyama,1,evde erkeğe sürpriz,1,evde şekerleme yapımı,1,evde terlik yapımı,1,evde yapılabilecek sürprizler,1,evde yüz maskesi nasıl hazırlanır,1,evlilik hediyesi,2,evlilik teklifi,1,evlilik teklifi için tektaş yüzük,2,Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi,27,evlilik yıldönümü,3,Evlilik Yıldönümü Hediyeleri,6,evlilik yıldönümü mesajları,1,evlilik yıldönümü sürpriz önerileri,1,evlilik yıldönümü sürprizi,3,evlilik yıldönümü sürprizi erkeğe,1,fantezi hediye seti,1,fantezi ürünler,1,fantezi ürünleri,1,farklı,2,farklı hediyeler,12,fırsat hediyeler,1,fırsat tatiller,1,film şeridi peri led işıklı şişe lamba,1,fincan duvar saati,1,fizik öğretmenine hediye,1,fotoğraf albümü,1,fotoğraf baskılı mousepad,1,Fotoğraf Çerçeveleri,14,fotoğraflı anahtarlık,1,fotoğraflı kitap ayracı,1,fotoğraflı kol saati,2,Fotoğraflı Kolye,1,fotoğraflı mousepad,1,gazeteden resim çerçevesi yapımı,1,Gece Lambaları,4,Gece Lambası,1,geçmiş olsun çikolatası,1,geçmiş olsun hedyesi,1,Gizemlilere Hediye Önerileri,1,gömlek,1,Gramofon Müzik Kutusu,1,greyfurt ile cilt bakımı,1,gül yaprakları,1,gümüş bileklik,2,gümüş kolye,1,gümüş tektaş yüzük,1,günü,1,güzel bebek hediyeleri,1,güzel bir tatil,1,güzel doğum günü sözleri,1,güzel ev hediyeleri,3,güzel sözler,5,güzel sözler kısa,1,güzel sözleri,1,hafta sonu sevgili ile neler yapılabilir,1,halı mousepad,1,hangi hediyeler sevgiliye alınır,1,Hareketli Mini Masaj Aleti,1,Harf Çikolata,1,harfli kolye,1,hat sanatı ile isim,1,hayat sözleri,2,hayatla ilgili güzel sözler,1,Hayvan Figürlü Peluş Başlık,1,Hayvanlı Kukla Battaniyeler,1,hediye,72,hediye alma sınırı,1,hediye ambalajı nasıl yapılır,1,hediye bayan kolye,2,hediye bileklik,9,hediye cüzdan,1,hediye çikolata,10,hediye Duvar Saatleri,2,hediye el yapımı kolye,1,hediye ev aksesuar,1,hediye fantezi ürünler,1,hediye fikirleri,6,hediye fotoğraf ayracı,1,hediye gülen yüz yastıklar,1,hediye kalem,3,hediye kupa bardak,2,Hediye kutusu,1,hediye kutusu yapımı,2,hediye kutusu yapma,1,Hediye maket,1,hediye masa üstü isimlik,1,hediye mousepad,1,hediye nasıl olmalı,1,hediye nazar boncuğu,1,hediye oyuncak,1,hediye ödül,7,hediye ödüller,8,hediye önerileri,1,hediye paketi nasıl yapılır,2,hediye paketi süsleme,1,hediye paketleme yöntemleri,1,hediye plaket,10,hediye puzzle,3,hediye puzzle çikolata,1,Hediye sepeti,25,hediye sepetleri,8,hediye sertifikalar,5,hediye seti,3,hediye şeker,3,hediye şekerleme,1,hediye şemsiye,1,hediye tablo,2,hediye tatlı,1,hediye yastık,2,hediye yastıklar,7,hediyeler,4,hediyeleri,6,hediyelik bayan takı modelleri,1,hediyelik butik kurabiyeler,1,hediyelik çim adam,1,hediyelik el emeği mini pirinç kesesi,1,hediyelik erkek tişört,1,hediyelik eşya,2,hediyelik kolye,1,hediyelik kutu,1,hediyelik Oscar heykeli,5,hediyelik oscar ödülü,6,hediyenin tarihçesi,1,hediyesi,8,Hoşgeldin Prenses Şekerlemeleri,1,ikiye ayrılan anahtarlık,1,ikizler burcu,1,İkizler burcu,1,İkizler burcu erkeğe hediye,1,İkizler burcu erkek için hediye,1,ilaç kutusu şeklinde hediye,1,ilginç,5,ilginç aksesurlar,1,ilginç araba hediyeleri,1,ilginç cüzdan,1,ilginç dekoratif ürünler,1,ilginç doğum günü hediyeleri,4,ilginç duvar saati,2,ilginç duvar saatleri,22,ilginç erkek hediyeleri,11,ilginç ev hediyeleri,29,ilginç ev hediyesi,20,ilginç evlilik yıldönümü hediyeleri,2,ilginç gece lambaları,8,ilginç Gece Lambası,1,ilginç hediye,14,ilginç hediye fikirleri,1,ilginç hediyeler,149,İlginç Hediyeler,1,ilginç hediyelik eşya,5,ilginç hediyelikler,5,ilginç hesap makinesi,1,İlginç iPhone 4/4S/5 kapakları,1,İlginç iPhone 4/4S/5 Kılıfları,1,ilginç iphone kılıfları,1,ilginç kişiye özel hediyeler,1,ilginç kol saatleri,1,ilginç kumbaralar,2,ilginç kupalar,1,ilginç lambalar,1,ilginç masa saati,2,ilginç ofis hediyeleri,9,ilginç saatler,1,ilginç sürprizler,1,ilginç telefon kılıfları,3,ilginç ürünler,73,ilginç yılbaşı hediyeleri,1,ilginç yılbaşı hediyesi,1,ilk hediye ne zaman verildi,1,iltifat,1,incili gümüş kolye,3,indirimli hediyeler,1,iPad aksesuar,1,iPad Mini Bluetooth Klavyeli Kılıf,1,iPhone Aksesuarları,7,iPhone kapakları,1,iPhone Kılıfları,4,isim ve harf yazılı deri cüzdan,1,isim yazılı cüzdan,2,isim yazılı gömlek,5,isim yazılı kalemler,3,isim yazılı kolye,3,isim yazılı oscar ödülü,5,isim yazılı plaka anahtarlık,1,isim yazılı vosvos,1,isimli Makyaj Aynası,3,isme özel bebek hediyeleri,1,isme özel cüzdan,1,isme özel çakmak,3,isme özel hediye,1,İsme özel hediye,3,isme özel hediyeler,10,İsme özel hediyeler,2,isme özel kolye,2,isme özel mousepad,1,isme özel usb bellek,1,istiridye içinde gümüş kolye,1,iş yeri hediyeleri,1,iyi ki doğdun sevgilim şekerlemeleri,1,kadın,1,kadın hediyeleri,1,kadın öğretmene hediye,1,kadına aşk mektubu,1,kadına hediye,3,kadına sevgililer günü sürprizi,1,kadına sürpriz,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü hediyesi,6,kadınlar günü mesajları,1,kadınlar günü sürprizleri,4,kadınlara doğum günü hediyesi,1,kadınlara hediye,6,kadınlara ne hediye alınır,2,kalem,1,kalem modelleri,1,kaliteli hediye sepeti,1,kalp anahtarlık,1,Kalp Baskılı Battaniye Yapımı,1,kalp kutu yapma,1,Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi,1,kalp şeklinde pizza yapmak,1,Kalp Şeklinde Su Küresi Fotoğraf Çerçevesi,1,kalp şeklinde yumurta,1,kalp yumurta,1,kalp yumurta yapımı,1,Kalpli özel Anahtarlık,1,kalpli yastık nasıl yapılır,1,kanvas tablo,1,kapı stopperi,1,kapıda ödeme,1,kapıda ödeme doğum günü hediyesi,1,kapıda ödeme hediye sitesi,1,kapıda ödeme hediyeler,2,kapıda ödeme siteleri,1,karakalem portre resim hediyesi,1,Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Kupa,1,karı kocaya hediye,1,karıma hediye,1,karikatür,1,kavanoz çikolatalar,1,keçe kumaştan kalp yapımı,1,keçe kumaştan terlik yapmak,1,keçeden deniz topu yapmak,1,keçeden terlik yapımı,1,ked,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yastığı yapımı,1,kediler,1,kediler ne sevmez,1,kediler ne yer,1,kendin yap hediye,1,kendin yap hediyeler,2,Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Kavanozu,1,Kırmızı Gül Yaprakları,1,Kırmızı Kalp Mesaj Kağıtları,1,kısa aşk sözleri,1,kısa kadınlar günü mesajları,1,kısa ve güzel hayat sözleri,1,kısa yılbaşı mesajları,1,kısa yıldönümü mesajları,1,kız,1,kız arkadaş,3,kız arkadaşa doğum günü hediyesi,1,kız arkadaşa hediye,82,kız arkadaşa hediye fikirleri,1,kız arkadaşa hediyeler,2,kız arkadaşa ilginç hediyeler,1,kız arkadaşa ne hediye alınır,2,kız arkadaşa sürpriz,3,kız arkadaşa yılbaşı hediye fikirleri,1,kız arkadaşa yılbaşı hediyesi,5,kız arkadaşa yıldönümü hediyesi,1,kız bebeğe ne hediye alınır,1,kız bebek hediye sepeti,4,kız bebek hediyeleri,9,kız bebek hediyesi,7,kız çocuk hediyeleri,6,kız tavlama sözleri,1,Kız tavlamak,1,Kızıma Doğum Günü Mesajları,1,kızları etkileme,1,kinder yumurta,1,kinder yumurta sürprizi,1,kişiye özel,1,kişiye özel afiş,1,kişiye özel ajanda,2,Kişiye Özel Akrilik Tepsi,1,kişiye özel anahtarlık,6,Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saati,6,Kişiye Özel Ask Mesajlı Kalp Saat,1,Kişiye Özel Bayan Deri Cüzdan,4,kişiye özel bileklik,1,Kişiye Özel Bisiktirol,1,kişiye özel cam kristal,2,Kişiye Özel Cupcake,1,kişiye özel cüzdan,13,kişiye özel çakmak,1,Kişiye Özel Çay Bardağı Seti,1,kişiye özel çikolata,8,kişiye özel defter,1,kişiye özel dergi kapağı,5,kişiye özel deri cüzdan,2,Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi,1,kişiye özel erkek cüzdanı,1,Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati,1,Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kolye,1,Kişiye Özel Fotoğraflı Hes Kodu Anahtarlık,1,kişiye özel fotoğraflı kitap ayracı,1,kişiye özel fotoğraflı puzzle,2,kişiye özel fotoğraflı sevgili cüzdanı,1,kişiye özel gaz lambası,1,kişiye özel Gömlek,7,kişiye özel havlu,1,Kişiye Özel Hediye,144,Kişiye Özel Hediye Seti,1,Kişiye Özel Hediyeler,75,kişiye özel ilginç hediyeler,1,Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan,2,kişiye özel isimli Rakı Kadehi,1,kişiye özel kalem,12,Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscar,1,kişiye özel karikatür,1,Kişiye Özel Kol Saati,2,Kişiye Özel Kolye,4,kişiye özel kupa,1,kişiye özel kupa bardak,5,kişiye özel merdane,1,Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman,1,kişiye özel mousepad,2,kişiye özel mutfak önlüğü,3,Kişiye Özel Okey Takımı,1,Kişiye Özel Oscar Ödülü,5,kişiye özel ödüller,23,Kişiye Özel Öğretmen Seti,1,Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati,1,kişiye özel plaket,11,Kişiye Özel Puzzle,7,kişiye özel resim çerçevesi,4,kişiye özel resimli cam gölgeliği,1,kişiye özel sertifika,11,kişiye özel sevgili cüzdanı,1,Kişiye Özel Şampanya Kadehleri,1,kişiye özel tişört,1,kişiye özel usb bellek,1,kişiye özel vosvos,1,kişiye özel yastıklar,2,Kişiye Özel Yazılı Madalyon,2,kişiye özel yüzük,1,kitap tutucular,3,klasik kravat,1,Klasik telefonlar,1,kocaya evlilik yıldönümü sürprizi,1,kocaya hediye,1,kocaya sürpriz,1,Koç burcu,1,koç burcu erkeğe hediye,1,koç burcu erkek için hediye,1,kokulu mum nasıl yapılır,1,kokulu mum yapımı,1,kokulu taşlar,1,Kol Düğmeleri,2,kolay kolye yapımı,1,kolay pizza tarifi,1,kolay şekilde bayan çantası yapımı,1,kolay şekilde takı yapmak,1,kolay şekilde yapılabilen duvar saatleri,1,kolye,3,kolye çeşitleri,1,komik doğum günü mesajları,1,komik hediyeler,6,konfeti,1,kot pantolondan tablet kılıfı yapımı,1,kova burcu,2,Kova burcu erkeğe hediye,1,Kova burcu erkek için hediye,1,Köstekli Cep Saat,1,kravat,1,kravat modelleri,1,kupa,1,kupa bardak,9,kupa bardaklar,2,kutlama hediyesi,1,kutlama için konfetiler,1,küçük çocuk hediyeleri,1,küpe,1,Kürklü Aşk Kelepçeleri,1,lamba,1,magic egg,1,manevi hediyeler,1,Marie Claire,1,masa isimlik,1,masa saatleri,4,masaüstü isimlik,1,masaüstü oyunlar,1,mesaj,2,mesaj yazılan puzzle,1,mesaj yazılı yumurta,1,mesajlı çikolatalar,11,mesajlı gömlek,1,mesajlı hediyeler,1,mesajlı kol saati,1,mesajlı konserve kutusu,1,mesleklere göre hediye,3,mesleklere uygun hediyeler,1,mezuniyet hediyesi bayan,1,mezuniyet hediyesi erkek,1,mezuniyet hediyesi fikirleri,1,mezuniyet hediyesi ne olabilir,1,mini hoparlör,1,misafir şekerleri,1,modelleri,1,mousepad,3,Mutfak Hediyeleri,11,Mutfak Zamanlayıcı,1,Mücevher askısı,1,mühendise hediye,1,mühendise kupa bardak,1,nasıl romantik olunur,2,ne alınır,1,ne hediye alınır,1,nişan hediyesi,1,nişanlıya hediye,1,Noel Baba Şapkası,1,Nostaljik Ahşap Radyo,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,2,nostaljik hediyeler,4,nostaljik telefonlar,1,nostaljik ürünler,3,ofis hediye fikirleri,1,ofis hediyeleri,36,Ofis Hediyesi,50,ofis ürünleri,1,Oğlak burcu,1,Oğlak burcu erkeğe hediye,1,Oğlak burcu erkek için hediye,1,oğlan bebek hediyesi,1,Okey Takımı,1,organik bebek ürünleri,1,Organik Kolsuz Body,1,origami duvar süsleri,1,origami panda,1,orijinal,2,orijinal hediyeler,22,Oscar Ödülü Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy,1,otantik tatil yerleri,1,otantik yerler,1,otomobil hediyesi,3,oyuncak arabalar,1,Ödül Kupası,1,öğrenci hediyeleri,2,öğrenciye hediye,1,öğretmen,1,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajı,1,öğretmene,1,öğretmene doğum günü hediyesi,4,öğretmene hediye,31,öğretmene hediye fikirleri,1,öğretmenler günü hediyesi,32,öğretmenler günü için hediye,1,öğretmenler günü mesajları,1,öğretmenler için hediye,2,özel babalar günü hediyesi,4,Özel bardak altlığı,1,Özel Duvar Saati,1,özel gömlekler,1,özel hediye,1,özel hediyeler,1,özel mousepad,1,Özel tasarım Aynalar,1,Özel Taş Baskı,1,Özgürlük Anıtı Oscarı,1,özür dileme mesajları,1,Papağan Mutfak Makası,1,papyon,1,papyon çeşitleri,1,papyon modelleri,1,parti malzemeleri,1,Patrona Hediye,4,Peluş Oyuncak,2,pırlanta bileklik,4,pırlanta kuğu kolye,1,Pırlanta Salıncak Kolye,1,pırlanta yüzük,1,pis şaka ürünleri,1,pizza nasıl yapılır,1,plaka anahtarlık,1,plakası yazılı vosvos,1,plaket,1,polis,1,polis hediyelik eşya,1,polis hediyelikleri,1,polis sevgiliye güzel sözler,1,polise alınabilecek en güzel hediye,1,polise alınabilecek hediyeler,1,polise hediye ne alınır,1,portre karikatür,1,pratik pizza tarifi,1,promosyonlu tatiller,1,puzzle,2,puzzle çikolata,1,radyo,1,resim çerçevesi,2,resim öğretmenine hediye,1,resimli kadınlar günü mesajları,1,resimli kupa bardak,1,resimli sevgili cüzdanı,1,resimli sözler,1,romantik bir gece için,2,romantik doğum günü hediyeleri,1,romantik evlilik teklifi,1,romantik evlilik yıldönümü hediyesi,1,romantik hediye,12,romantik hediye kutusu,1,romantik hediye kutusu yapmak,1,romantik hediyeler,43,romantik kalp kutu,1,romantik kalp kutusu,1,romantik kitaplar,1,romantik mumlar,1,romantik sözler,1,romantik sürpriz seti,1,romantik tablolar,1,romantik yastık setleri,1,S4 Aksesuar Seti,1,Sabırlılara Hediye Önerileri,1,Sahte Güvenlik Kamerası,1,saksı çiçekleri,1,Samsung Galaxy S III Kılıfları,2,Samsung Galaxy S4 Aksesuar Seti,1,seksi hediyeler,6,seksi ürünler,4,Seni Seviyorum Çünkü Şekerlemesi,1,seni seviyorum hediyeleri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler defteri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sert sözler,1,Sertifika,1,sevgi mesajları,1,sevgi sözleri,1,sevgili,5,sevgili bulunamadı tişört,1,sevgili cüzdanı,1,sevgili hediye,4,sevgili hediyeleri,1,sevgili için hediye,1,sevgili kitabı,1,sevgili tişört modelleri,1,sevgili tişörtleri,1,sevgiliden özür dileme,1,sevgililer günü,3,sevgililer günü hediyeleri,2,sevgililer günü hediyesi,101,sevgililer günü mesajları,1,sevgililer günü sürprizi bayana,1,sevgililer günü sürprizleri,1,Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve,1,sevgilimle nereye gidebilirim,1,sevgilinize alabileceğiniz hediyeler,1,sevgiliye,3,sevgiliye alınabilecek hediyeler,1,sevgiliye anlamlı doğum günü hediyeleri,1,Sevgiliye anlamlı hediye fikirleri,1,sevgiliye anlamlı hediyeler,2,sevgiliye aşk mektuplar,1,sevgiliye aşk sözleri,7,sevgiliye aşk şiiri,1,sevgiliye değişik hediye,3,sevgiliye değişik hediyeler,1,Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi,91,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye doğum günü sözleri,1,sevgiliye duygusal doğum günü hediyeleri,1,sevgiliye el yapımı doğum günü hediyesi,1,sevgiliye el yapımı hediye,2,sevgiliye el yapımı hediye yastık,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,8,sevgiliye el yapımı kupa bardak,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye ev hediyesi,1,sevgiliye farklı hediye,2,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel hediyeler,1,sevgiliye güzel sözler,7,sevgiliye haftasonu sürprizi,1,sevgiliye hediye,266,sevgiliye hediye almak,2,sevgiliye hediye cüzdan,1,sevgiliye hediye fikirleri,2,sevgiliye hediye Kişiye Özel Fotoğraflı Film Makinesi,1,sevgiliye hediye kitap,2,sevgiliye hediye konserve kutusu,2,sevgiliye hediye kutusu,1,sevgiliye hediye kutusu hazırlama,1,sevgiliye hediye puzzle,1,sevgiliye hediye seçmek,1,sevgiliye hediye sepeti,8,sevgiliye hediye tişört,1,sevgiliye hediye vosvos,1,sevgiliye ilginç hediye,4,Sevgiliye İlginç Hediye,1,sevgiliye ilginç hediyeler,49,sevgiliye iltifat,1,sevgiliye iltifat mesajları,1,sevgiliye iltifat sözleri,1,sevgiliye kahvaltı sürprizi,1,sevgiliye kutu yapmak,1,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye mektup,1,sevgiliye mesaj,1,sevgiliye ne hediye alınır?,2,Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi,1,sevgiliye özel butik kurabiyeler,1,sevgiliye özel çerçeveler,1,sevgiliye özel hediye,12,sevgiliye özel hediyeler,4,sevgiliye özel karikatür,1,Sevgiliye Özel Magnetler,1,Sevgiliye Özel Puzzle,1,sevgiliye özel yastık setleri,1,sevgiliye özlem mektupları,1,sevgiliye romantik hediye kutusu,1,Sevgiliye romantik hediyeler,37,sevgiliye romantik mesajlar,1,sevgiliye romantik sözler,1,sevgiliye romantik sürprizler,3,sevgiliye sevgililer günü hediyesi,1,sevgiliye sihirli kupa,4,sevgiliye söylenecek sözler,1,Sevgiliye Sürpriz,12,sevgiliye sürpriz hediye,10,sevgiliye sürpriz hediye yapmak,1,sevgiliye sürpriz hediyeler,2,sevgiliye sürpriz puzzle hediyesi,1,sevgiliye sürpriz seti,1,sevgiliye sürpriz yapma,1,sevgiliye sürpriz yapmak,3,sevgiliye sürprizler,2,sevgiliye ucuz hediye,6,sevgiliye uçuk hediye fikirleri,1,sevgiliye uzun günaydın mesajları,1,sevgiliye uzun mesajlar,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,2,sevgiliye yazılacak aşk sözleri,1,sevgiliye yıl dönümü hediyesi,16,sevgiliye yılbaşı hediyesi,14,sevgiliye yılbaşı mesajları,2,sevgiliye yıldönümü sürprizi,1,sevgiliye yıldönümü sürprizi ne yapabilirim,1,sevgiliye yüzük hediyesi,3,sevgiliyi mutlu etmek,1,sevgiliyle yapılacak şeyler listesi,1,sevimli çocuk hediyeleri,1,sevimli emoji yastıklar,1,sevimli hediyeler,3,sıra dışı hediyeler,3,sihirli kupa,9,sihirli kupa bardak,18,sihirli kupa bardaklar,3,Sihirli yumurta,1,sihirli yumurta sürprizi,1,sihirli zincir şişe tutucu,1,Slap Watch Slim Junior,1,Sneaker ayakkabı süsleme,1,Sneaker ayakkabı yenileme,1,Solar Masa Lambası,1,sözler,1,spor temalı makaron kurabiye,1,sun jar,1,Süper Anne Sihirli Kupa,1,Süper Baba Kupa Bardak,1,sürpriz,6,sürpriz doğum günü hediyesi,3,sürpriz el yapımı hediyeler,1,sürpriz evlilik teklifi,1,sürpriz evlilik yıldönümü hediyesi,2,sürpriz fikirleri,2,Sürpriz Hediye,15,sürpriz hediyeler,14,sürpriz malzemeleri,1,sürpriz yapmak,2,süs eşyaları,1,şaka ürünleri,1,şekerleme,2,şemsiye,1,şık hediye kutusu,1,şiir nasıl yazılır,1,takı kutusu,1,tanışma yıl dönümü hediyesi,1,tatil,2,tatil yerleri,1,tatlı kutusu yapımı,1,tavla ustası sertifikası,1,tavuk şeklinde ekmek sepeti,1,tebrik hediyesi,1,tebrikler şekerlemesi,1,tek taş yüzük,1,Tek Taş Yüzük Ödülü,1,teknolojik hediyeler,1,tektaş yüzük,2,Terazi burcu,2,Terazi burcu erkeğe hediye,2,Terazi burcu erkek için hediye,1,terlik,2,tesettürlü anneye hediye,1,TIME,1,top şeklinde makaron kurabiyeler,1,türk bayrağı anahtarlık,1,ucuz,2,ucuz anneler günü hediyeleri,1,ucuz Anneler günü hediyesi,1,ucuz babalar günü hediyeleri,1,ucuz bayan kolye,1,ucuz bayan kolye hediye,1,ucuz bayan takılar,1,ucuz bileklik,1,ucuz dekoratif ayna,1,Ucuz dilek feneri,1,Ucuz Duvar Saatleri,1,ucuz erkek hediyeleri,1,ucuz ev hediyesi,1,Ucuz Hediye,5,ucuz hediye sepeti,3,ucuz hediyeler,19,ucuz ilginç hediyeler,1,ucuz kupa bardak,1,Ucuz Samsung S4 aksesuar,1,ucuz yılbaşı hediyesi,1,uçuk kaçık sürprizler,1,USB Bellek,4,Utangaçlara Hediye Önerileri,1,Uykuculara Hediye Önerileri,1,Uzaktan kumanda düzenleyici,1,uzun aşk mesajları,1,uzun doğum günü mesajları,1,uzun günaydın mesajları,1,vazo,2,videolu el yapımı hediyeler,1,yaratıcı öğretmenler günü hediyesi,2,Yatak Kenarı Organizeri,1,yatak odası düzenleyicileri,1,Yay burcu,1,Yay burcu erkeğe hediye,1,Yay burcu erkek için hediye,1,yaz için hediyeler,1,yemek,1,yengeç burcu,2,Yengeç burcu erkeğe hediye,1,Yengeç burcu erkek için hediye,1,yeni doğan bebeğe hediye,11,yeni doğan bebek hediyeleri,1,yeni doğan bebek için hediye,1,yeni doğan kız bebeğe hediye,1,yeni ev hediyesi,6,yeni eve hediye,1,yeni evli çifte hediye,3,yeni nesil çim adam,1,yeni sevgiliye doğum günü hediyesi,1,yeni sevgiliye hediye,1,yeni yıl,2,yeni yıl hediyesi,2,Yıl Dönümü Hediyesi,9,yılbaşı,14,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı dekorasyonu,2,yılbaşı fikirleri,1,Yılbaşı hediye fikirleri,1,yılbaşı hediye sepeti,2,Yılbaşı hediyeleri,26,yılbaşı hediyesi,29,yılbaşı hediyesi çocuklara,1,Yılbaşı İçin Ev Dekorasyon Önerileri,1,yılbaşı için ev dekorasyonu,1,yılbaşı için sürprizler,1,yılbaşı kıyafetleri,1,yılbaşı kutlama mesajları,1,yılbaşı mesajları,2,yılbaşı sürprizleri,4,yılbaşına özel dekorasyon,1,yılbaşına özel yastıklar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yıldönümü hediyesi,7,yıldönümü mesajları,1,yılın en iyi annesi sertifikası,1,Yılın Sevgilisi Belgesi,1,yumurta,1,yumurta sürprizi,2,Yüzen Gül Spa Işığı,1,yüzük modelleri,3,zeka geliştirici oyuncaklar,1,
ltr
item
Sevgilihediyem.com: Ofis veya Büro Hediyesi Ne Alınabilir
Ofis veya Büro Hediyesi Ne Alınabilir
Ofis ya da büro hediyesi seçerken nelere dikkat edilmelidir? En güzel ofis hediyeleri hangileridir? İşte Cevapları..
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPebK_9lOTGFVMer3mKU0G28fPHhg82aKJfHiwbQWGwoqYqkJ8s8EXG-Y3Tyk52UeUxlt8GSAN5__Cx5mTGBeqD3CHbVsJ2nWJSbMnZJIJwh7ecUAV6qqY6gRcxpCY-X-gcWGgvega5K4n/s1600/Ofis_hediyeleri.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPebK_9lOTGFVMer3mKU0G28fPHhg82aKJfHiwbQWGwoqYqkJ8s8EXG-Y3Tyk52UeUxlt8GSAN5__Cx5mTGBeqD3CHbVsJ2nWJSbMnZJIJwh7ecUAV6qqY6gRcxpCY-X-gcWGgvega5K4n/s72-c/Ofis_hediyeleri.png
Sevgilihediyem.com
https://www.sevgilihediyem.com/2013/08/ofis-veya-buro-hediyesi-ne-alinabilir.html
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/2013/08/ofis-veya-buro-hediyesi-ne-alinabilir.html
true
4985865911743032565
UTF-8
Sayfalar Yükleniyor Konu Bulunamadı HEPSİ Devamını Oku Cevapla Cancel reply Sil Ana Sayfa SAYFA KONU HEPSİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM KONULAR Herhangi bir Sonuç Bulunamadı... Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Prs Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 hour ago $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan öncesi Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy