İsim Yazılı Kişiye Özel Kolyeler

Zarif, şık ve göz alıcı tasarımları ile birbirinden kaliteli kişiye özel bayan kolye modelleri sizi bekliyor! Üzerinde isim yazılı kolyeler ile sevgilinize çok anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız!

İsim yazılı Kişiye Özel Bayan Kolyeler
Kişiye Özel, Üzerinde İsim Yazılı Bayan Kolye Modelleri... Kolye, kadınların şıklığını ve zarafetini tamamlayan en önemli aksesuarlarından biridir! Hatta bu sözümüzü biz daha da ileri taşıyarak, en önemli aksesuarıdır iddiasındayız. Bu elbetteki bizim kişisel görüşümüz. Nedenine gelince; Örneğin bir küpeyi ele alalım; Küpe, sevgili bayanların saç stiline ya da tarzına göre, saçın gerisinde kalabilir ve bu şekilde dikkat çekmeyebilir. Hele hele başörtülü hanımlar için küpenin bir aksesuar olarak kullanılmasının pratikte hiçbir geçerliliği yoktur! Küpe, başörtülü hanımlar için yalnızca ev içerisinde kullanılabilecek bir takı olmaktan öteye geçemiyor! Keza yüzük için de benzer şeyler söylenebilir. Örneğin yüzük de, ne kadar şık ve zarif olursa olsun kadınların iş yaparken, ya da değişken el hareketleri sebebi ile bazen dikkatlerden kaçabilir! Ancak kolye, ne bir küpe, ne de bir yüzük gibidir! Kolye, öyle özel bir aksesuardır ki, üzerine en fazla dikkat çeken, gözlerin her an üzerinde olduğu çok özel bir aksesuar türüdür. Bu konuda siz ne düşünürsünüz? Aşağıdaki "Google Plus" yorum panelinden, bu konudaki yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz! 

İşte biz de bu gerçeği referans alarak, siz değerli dostlarımıza bayanlara hediye edilmek üzere, birbirinden güzel kolye modelleri seçmeye çalıştık! Ancak, seçmiş olduğumuz kolyeler, diğer klasik kolye modellerinden oldukça çok farklı ve özel! Eğer sizin için önerdiğimiz ve sizin de beğendiğiniz bir kolyeyi satın almak isterseniz, en az 2-4 iş günü kadar beklemeniz gerekebilir! Neden mi? Çünkü bu kolyeler tamamen kişiye özel! Yani üzerinde hediye etmeyi düşündüğünüz, sevgili bayanın isim yazılıyor. Bu kolyeler özel üretim olduğu ve kişiye özel hale getirildiği için, bu nedenle en az 2 veya 4 iş günü beklemeniz gerekiyor.  

Aşağıda sizler için seçmiş olduğumuz kişiye özel kolye modellerinden her biri, kız arkadaşınıza, eşinize ya da değerli Annenize çok anlamlı ve çok özel bir hediye olacaktır. Çünkü üzerinde kendi isminin yer alıyor olması bu kolyeyi daha değerli ve daha özel hale getiriyor! Bir de, isme özel kolye modellerimiz içerisinde bazıları, ismin tamamına değil, isim baş harfine özel olarak hazırlanan modellerden! İster tek harfli, ister ismin tamamı! Zevkinize göre hangi modeli beğeneceğiniz, tamamen sizin takdirinize kalmış!

Kişiye Özel İsim Yazılı Bayan Kolye Modelleri


İsim Yazılı Kelebek Kolye

Kişiye Özel İsim Yazılı Kelebek Kolye


Bir kelebek ki, düşünün 24 saatlik ömrü içerisine neler sığdırıyor! 24 saat insan ömrü için ne kadar kısa sürse de, bir kelebek için bir ömür! Üzerinde kelebek sembolü bulunan İsim Yazılı Kelebek Kolye, işte bu düşünceyi felsefe edinmiş son derece anlamlı bir kolye modeli! Kız arkadaşınıza, "Seni ömrümün sonuna kadar seveceğim" mesajınızı özel bir hediye ile anlamlandırmak isterseniz, İsim Yazılı Kelebek Kolye en ideal kolye tercihlerinden biri olacaktır! Özel hediye kutusu içerisinde yer alan İsim Yazılı Kelebek Kolye, 14 ayar gümüş üzeri altın kaplamadır! Kız arkadaşınıza farklı kategorilerde hediye bakmak isterseniz lütfen tıklayın: Kız arkadaşa hediye

Sevgiliye hediye

Kalp Şeklinde Tasarlanmış 925 Ayar Gümüş Kolye


Sadece Türkiye'de değil, Dünya'da da trend olmuş kolye modelleri ile sizleri buluşturmak istiyoruz! Dünya'nın en popüler alış veriş sitelerinden biri olan Amazon.com sitesiden sizler için beğenmiş olduğumuz 925 Ayar gümüş kolye! İçi içe geçmiş kalp tasarımı ile son derece zarif ve hoş bir görüntüye sahip!

İsim Yazılı İncili Kolye

Kişiye Özel İsim Yazılı Bayan için İncili Kolye


Değil O'nu görmek, O'nun ismini bile duymak, kalbinizin "Küt Küt" atmasına neden oluyorsa Aşkın Dibini yaşıyorsunuz demektir. Yüzü, gözleri, boyu posu kadar O'nun ismi de artık sizin için çok anlamlı ve çok özeldir. Kendisi kadar ismine de ayılıp bayıldığınız hayatınızın İnci Tanesine, boyunda ömrünün sonuna kadar taşıyabileceği İsim Yazılı İncili Kolye armağan edin!! Böylelikle hem sevgilinize verdiğiniz değeri gösterin, hem de O'nun ismine de aşık olduğunuzu ifade edin! Biz, bu özel kolyeyi bayan sevgiliye doğum günü hediyesi olarak çok anlamlı buluyoruz! Bu konuda siz ne düşünürsünüz?

İki İsimli Nazar Kolye

Kişiye Özel İki İsimli Nazar Kolye


Ucunda nazar boncuğu ve zincirinin her iki yanında size ait isimler ile İki İsimli Nazar Kolye, eşinize en güzel doğum günü hediyesi! Nazar boncuğunun insanları kötü gözlerden koruduğuna inanılır! Kimileri nazar boncuğunu batıl diye değerlendirirken, kimileri ise hiç de öyle olmadığını ve nazar boncuğunun negatif enerjiyi üzerine topladığına inanır. Eğer sizin de nazara inanan bir sevgiliniz varsa, üzerinde nazar boncuğu ve isimlerinizi taşıyan İki İsimli Nazar Kolye hediye edebilirsiniz!

Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Kolye

Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Kolye


İsim yazılı kolyeler son dönemde oldukça popüler bir hale geldi! Öyle ki, parkta, sokakta, alış veriş merkezlerinde hanımların bir çoğunun boynunda kendi isimlerine özel kolyeler görmek mümkün! Hanımlar tarafından isim yazılı kolyelerin çok tutulması ve beğenilmesi, bayan sevgilisine ne hediye alacağına bir türlü karar vermeyen erkekler için aslında aynı zamanda önemli de bir ip ucu! Kız arkadaşınıza sevgililer gününde anlamlı bir hediye düşünüyorsanız, üzerinde kendi ismi yazılı ve aynı zamanda zincirinde de nazar boncuğu bulunan bu özel kolyeyi armağan edebilirsiniz!

Kişiye Özel İsim Yazılı Sonsuzluk Kolye

Kişiye Özel İsim Yazılı Sonsuzluk Kolye


Aşk, "Sonsuzlukta" buluşuyor. Bayan sevgiliniz için aradığınız kolye modelininde hem sevgilinizin isminin yazılı olmasını, hem de özel bir duygunuzu da yansıtmasını istiyorsanız bu iki özelliği de bünyesinde barındıran bir model ile karşı karşıyasınız! Zinciri üzerinde yer alan "Sonsuzluk" sembolü aşkınızın yüceliğini ve sınırsızlığını simgeliyor! Sevgilinizin ismine özel hazırlanan bu kolye modeli, aynı zamanda aşkınıza da vurgu yapıyor.

Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolye

Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolye


Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolye, "Seni Seviyorum" demenin hediyeye dönüşmüş en şık hali. Mükemmel bir yazı karakteri ile hazırlanan Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolye, sade tasarımı ile göz kamaştırıyor. Kolye zinciri üzerinde yer alan kalp sembolü ise sevgilinize O'nu ne kadar çok sevdiğinizi her daim anlatıyor. Gümüş üzeri 14 ayar altın kaplama kolye, diğer modellerdeki gibi özel hediye kutusu içerisinde ve mücevher sertifikası ile birlikte gönderiliyor.

Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye

Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye


Gösterişten uzak, sade ve yalnızca isim yazılı bir kolye modeli arıyorsanız, Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye bu beklentinize cevap verebilecek nitelikte! Üzerinde hediye edeceğiniz bayanın ismi dışında farklı bir şey yok! Divas pırlantanın "My Name is" koleksiyonuna ait bu model, diğer modellerde olduğu gibi 42 cm bir zincir uzunluğuna sahip! Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye, son derece şık ve siyah hediye kutusu içerisinde satışa sunuluyor!

İki İsimli Sonsuzluk Kolye

Kişiye Özel İki İsimli Romantik Sonsuzluk Kolye


Annenize, eşinize, sevgilinize, bayan arkadaşlarınıza ya da bayan öğretmene bir kolye armağan etmeye karar verdiniz ama, aynı zamanda üzerinde bir de O'na olan sevginizi simgeleyecek bir model mi düşünüyorsunuz? O halde İki İsimli Sonsuzluk Kolye tam aradığınız model! Üzerinde "Sonsuzluk" sembolü bulunan bu model aynı zamanda sizin belirteceğiniz iki isme özel!

İki İsim Yazılı Tablet Kolye

Kişiye Özel İki İsim Yazılı Tablet Kolye


Bayanlar için özel davetlerde, kutlamalarda, düğün veya derneklerde kolye, şık kıyafeti tamamlayan en önemli aksesuar! Gelen bu önemli aksesuarı üzerine ikinizin de isimlerinizi yazdırarak daha da özel ve anlamlı hale getirin! Son derece zarif ve şık görünüme sahip İki İsim Yazılı Tablet Kolye, içerisinde isimlerinizi taşıyor! Ortasında ise aşkınızın nişanesi olarak kalp figürü bulunuyor! Kız arkadaşınız eminiz ki boynunda İki İsim Yazılı Tablet Kolyeyi gururla sergileyecek! Yine sevgiliniz bu özel kolyeye her dokunduğunda, her gün sabah boynuna takıp, akşam çıkarttığında yürecğinde yalnızca sizi yaşayacak! Bu özel ürünü evli çiftler için de öneriyoruz.

İsimli Tablet Nazar Kolye

Kişiye Özel İsimli Tablet Nazar Kolye


Bir üstte yer alan tablet kolye modeli üzerinde iki isim yazılıydı ve bu ürün özellikle sevgililer için önerilen bir üründü! Şimdi ise listemize tek isim yer alan İsimli Tablet Nazar Kolyeyi dahil ediyoruz. Yukarıdaki modelden tek farklı yanı tek isme özel olması değil, aynı zamanda zinciri üzerinde nazar boncuğunun da yer alması!

İki Harfli Kalpli Kolye

Kişiye Özel İki Harfli Kalpli Kolye


Kişiye özel kolye modelleri yazımızın giriş paragrafında, bazı kolye modelleri üzerinde ismin tamamı yerine üzerinde baş harflerin yer aldığı modellerin de olacağından bahsetmiştik. İşte görmekte olduğunuz bu kolye modeli bu tipte bir ürün! Ucunda bayan sevgilinizin ve sizin isimlerinizin baş harfi yer alıyor! Kolye zincirinde ise aşkınızın sembolü sayılacak kalp figürü bulunuyor! İki Harfli Kalpli Kolye Divas Pırlantanın "My Name is" serisi koleksiyonundan çok seçkin ve zarif bir parça! 14 Ayar gümüş üzeri altın kaplama olan İki Harfli Kalpli Kolye, bayan sevgilinize alınabilecek en duygu yüklü kolyelerden biri! Bu arada kolye ucunda yer alan isim baş harflerinin yazı karakterlerine dikkatinizi çekmek isteriz. Olabildiğince zarif ve şık öyle değil mi? Sitemiz içerisinde yer alan diğer kolyelere şu linkten bakabilirsiniz. Lütfen TIKLAYIN: Bayan Kolye Modelleri

İki Harfli Sonsuzluk Nazar Kolye

Kişiye Özel İki Harfli Kalpli Kolye


Tüm canlılar gibi insanlar için de yaşam bir gün son bulacak! Ancak duygular öyle mi? İnsanların çok büyük bir bölümü duygularının ve ruhların sonsuza kadar yaşadığına inanırlar! İki Harfli Sonsuzluk Nazar Kolye, sonsuzluğa ve sonsuz aşka inanan sevgililer için tasarlandı! Sonsuzluk işaretinin her iki yanına da, sevgililerin isimlerinin baş harfleri konumlandırıldı! Bu aşkı nazarlardan ve kötü gözlerden sakınması için de zinciri üzerine şık bir nazar boncuğu iliştirildi! Sonsuzluk sembolü, isim baş harfleri, nazar boncuğu ile birlikte mükemmel bir kombinasyon sergileyen İki Harfli Sonsuzluk Nazar Kolye, kız arkadaşınızın spor kıyafetleri ile birlikte bile rahatlıkla kullanabileceği şıklıkta ve zariflikte.

İki Harf Yazılı Sonsuzluk Kolye

Kişiye Özel İki Harfli Sonsuzluk Kolye


Bir alev gibi kor olan aşkınızın sonsuza kadar sürmesini elbette ki çok istersiniz. O halde gelin bu temenniyi şık bir kolye ile sevgilinize gösterin! Biricik sevgiliniz ile birlikte ikinizin isminin baş harflerine özel olarak hazırlanan İki Harf Yazılı Sonsuzluk Kolye, şık görüntüsü ve baş döndürücü tasarımı ile çok ideal bir kolye tercihi.

My Name is - Harf Kolye

Kişiye Özel İsim Baş Harfi Kolye


Alfabemizde yer alan 29 harften bir tanesi çok şanslı! Çünkü o harf sevgilinizin isminin başlangıcı olan isminin baş harfi ve siz aynı zamanda O'na da aşıksınız! Sevginizi bu kadar hak eden ve kalbinizi kazanan bir harfe gereken değeri verin o halde! Nasıl dediğinizi duyar gibiyiz. Tabi ki de, şık tasarımı ile göz alıcı 14 ayar altın kaplama harf kolye ile...

Harfli Madalyon Kolye

Kişiye Özel Harfli Madalyon Kolye


A,B,C Alfabemiz içerisinde tam 29 harf var! Ancak bunlar içerisinde bir tanesi var ki, kalbinizin tam orta yerine altın harflerle yazılı! Tahmin edeceğiniz üzere bu kişi, yüreciğinizin yegane sahibi "Sevgiliniz!"... Biricik aşkınıza madalyon şeklinde tasarlanmış ve ortasında isminin baş harfini yerleştirdiğimiz Harfli Madalyon Kolye hediye edin! Tüm yüzeyi 14 ayar altın kaplama olan Harfli Madalyon Kolye mükemmel şıklıktaki hediye kutusu içerisinde ve mücevher sertifikası ile birlikte gönderilmektedir.

Baş Harflerimiz Madalyon Kolye

Kişiye Özel Baş Harflerimiz Madalyon Kolye


Günümüzde hala yapan var mıdır bilemeyiz ama, bildiğiniz gibi eskiden aşıklar tarafından (Ki genellikle bunu yapan erkekti.) ağaç kavuğu üzerine çakı ile kalp şekli kazınırdı. O kalbin içerisinde de sevgililerin isimlerinin baş harfleri yazılıp, şeklinin ortasına da bir ok çizilirdi! Bu, kalplerde yoğun derecede yaşanan aşkın bir ifadesiydi! Aslında aşkın ifadesi olan bir hareket, bir yerde ağaçlara da büyük bir zarardı! Siz de sevgilinizin ismini oraya buraya yazma heveslisiyseniz size tavsiyemiz, gelin bunu daha şık ve daha değerli bir şey üzerine yazın! Ne mi? Baş Harflerimiz Madalyon Kolye üzerine! Kız arkadaşınızın isminin baş harfi ve sizin isminizin baş harfi aynı kolye üzerinde!

My name is - Bitanem Kolye

Biricik Sevgilinize "Bitanem" Yazılı Altın Kolye


Bazen bir kelime, içerisinde tüm özel duyguları saklar! Örneğin sevgilinize "Bitanem" dediğinizde, O'nun kalbinizdeki yerinin herkesten çok farklı ve çok daha özel olduğunu O'na hissettirmiş olursunuz! İşte "Bitanem" yazılı Altın Kaplama Kolye, bu özel duyguları referans almış çok romantik bir kolye! Zinciri üzerinde yer alan sevimli kalp sembolü, bu özel duygularınızı sonuna kadar destekleyen bir görüntü sergiliyor. Şık hediye kutusuna sahip Bitanem Kolye, doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günler için, sevgilinizin kalbini saracak!

My name is - Meleğim Kolye

Meleğim Yazılı Gümüş Üzeri Altın Kaplama Kolye


Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış... İyi kalpli insanlar işte bu benzetme kullanılır! "Her şeye ne kadar ılımlı ve iyi niyetli yaklaşıyor...","Ne kadar iyi ve mükemmel bir insan" artık bu güzel sözlerinizin ete ve kemiğe bürünme zamanı geldi! Melek kalpli sevgilinize bu güzel sözlerinizi somut bir hediye ile belli edebilirsiniz! Size karşı yaptığı iyilikler ve fedakarlıklarla hayatınızda adeta bir "Melek" olan biricik kız arkadaşınıza, Meleğim Kolye hediye edebilirsiniz. Meleğim Yazılı Kolye, Gümüş üzeri 14 ayar altın kaplamadır ve mücevher sertifikası ile birlikte adresinize kargo yapılmaktadır.

My name is - Aşkım Kolye

Aşkım Yazılı Gümüş Üzeri Altın Kaplama Kolye


Bir bu eksikti! Hayatın keşmekeşi ve yoğun iş temposu içerisinde kalbinizi birine kaptırdınız! Öyle ki, artık yemeden içmeden kesildiniz! Oysa ki, daha O'nu tanımadan önce, Aşık olacağınız aklınızın ucundan bile geçmemişti. Belki, Aşk denen bir duygunun gerçekte var olmadığına bile inananlardandınız! Ne oldu şimdi? Bakın siz de aşık oldunuz! Aslında hiç de kötü olmadı! Düşünsenize, daha önce hayatınızda öncelikleriniz arasında sadece iş, arkadaş vardı, şimdi ise herkesten her şeyden önce sadece o var! O varsa heyecan da var! Size yaşattığı tüm güzel duygular için O'na özel bir hediye arayışınız varsa, üzerinde "Aşkım" yazılı ve zinciri üzerinde de Sonsuzluk sembolü bulunan bu özel kolyeyi hediye edebilirsiniz!

My name is - Bebeğim Kolye

Bebeğim Yazılı Gümüş Üzeri Altın Kaplama Kolye


Sevgiliniz ile aranızdaki güçlü bağı daha da sağlamlaştırmak için, O'na anlam itibari ile son derece güzel ve şık bir hediye vermek isterseniz, üzerinde "Bebeğim" yazılı, zinciri üzerinde ise nazar boncuklu bu özel kolyeyi O'na hediye edebilirsiniz! Erkekler, aşık olduğu kadını her fırsatta korumak ve kollamak isterler. Bazen aşırı derecede sevgilinin üzerine düşkün olma ruh hali, birçok kadının pek hoşuna gitmez! Çünkü kadınlar bu şekilde özgürlüklerinin kısıtlandığını düşünür. Ancak, her kadın da şunu çok iyi bilir ki, hayatındaki erkeğin her şeye müdahale etmesi, O'nu kıskanması, her şeyine müdahil olması kalbindeki büyük sevgiden ileri gelmektedir. Bu yüzden kendisine tıpkı bir "Bebekmiş" gibi yaklaşan erkek sevgilisine, tahammül gösterir ve saygı duyar! Ancak bazı kadınlar da vardır ki, tıpkı bir "bebek gibi" her zaman, her an müthiş bir ilgi ve alaka bekler! Eğer sizin de hayatınızda böyle bir sevgiliniz varsa, Bebeğim Yazılı Gümüş üzeri Altın Kaplama Kolye hediye ederek O'nu mutluluktan şımartabilirsiniz!

My name is - Dört İsim Kolye

Bayan Eş İçin Dört İsim Kolye


Divas Pırlanta Kalite ve güvencesi ile "My name is" koleksiyonundan Dört İsim Kolyeyi eşinize evlilik yıl dönümü hediyesi ya da Annenize Anneler Günü Hediyesi olarak armağan ettiğinizi hayal edin! Bu özel kolye sayesinde yaşanabilecek bir kaç senaryodan birini hemen söyleyelim! Örneğin Annenizin çay partisinde arkadaşlarından biri boynunda gördüğü Dört İsim Kolye için "Ay! Çok güzel... Nereden aldın bunu?" dediğinde, Anneniz gururla "Oğlumun bana Anneler Günü hediyesi!" dediğini bir düşünün! Bu an, bir anne için yaşanabilecek en mutlu anlardan biri! Üzerinde sevdiğiniz 4 özel kişinin ismini taşıyacak Dört İsim Kolye ile, Annenizi ya da eşinizi tahmin edemeyeceğiniz kadar çok mutlu edebilirsiniz! 14 Ayar altın kaplama olan Dört İsim Kolye, şık hediye kutusunda ve mücevher sertifikası ile birlikte gönderilmektedir.

Üç İsimli Kolye

Üzerine Üç İsim Yazılan Kişiye Özel Kolye


Anneniz için ya da eşiniz için çok anlamlı ve aynı zamanda sürekli üzerinde taşıyabileceği özel bir kolye modeli mi arıyorsunuz? Kişiye özel olarak hazırlanan Üç İsimli Kolye, zinciri üzerinde hayatınızın merkezine taşıdığınız üç önemli ismi ağırlıyor!

My name is İncili Harf Kolye

İsim Baş Harf Yazılı İncili Kolye Modeli


Bir inci tanesinin oluşum öyküsü, tüyler ürperten bir süreç neticesinde gerçekleşir! Çünkü İstiridye içerisinde bir incinin oluşabilmesi için yoğun ve ciddi bir savaş yaşanır! Bu savaş sonunda ancak, insanları güzelliği ve parlaklığı ile büyüleyen inci taneleri oluşur! Bunu kendi hayatımıza uyarladığımızda ise, bizim için özel insanlar da kolay kolay bulunmazlar. Tıpkı inci taneleri gibi! Hayatınızdaki o özel insana verdiğiniz değeri ve önemi, üzerinde kendi isminin baş harfi bulunan İncili Harf Kolye ile göstermeniz an meselesi! Tasarım, göz zevki, estetik, sanat ne ararsanız İncili Harf Kolyede görmek mümkün! Hayat arkadaşınız (Eşiniz) veya sevgiliniz kendisine hediye edilen İncili Harf Kolyeyi özel ya da sıradan tüm günlerde gururla boynunda taşıyacak!

İsimli Hayat Ağacı Kolye

İsimli Hayat Ağacı Kolye


Mükemmel bir eş ve mutlu bir aile saadeti! Bir koca olarak insan başka ne isteyebilir ki? O halde eşinize doğum gününde şık bir hediye sürprizi yapmak isterseniz, üzerinde 4 özel kişinin ( Anne, Baba ve Çocuklar) isimlerinin yer aldığı İsimli Hayat Ağacı Kolye armağan edebilirsiniz! İsimli Hayat Ağacı Kolye çok şahane ve son derece zarif bir tasarım! Gümüş üzeri 14 Ayar altın kaplama olan İsimli Hayat Ağacı Kolye, uygun ve hesaplı fiyatı ile de göz dolduran bir ürün!

Çifte Kumrular İki Harfli Kolye

Çifte Kumrular İki Harfli Kolye


Adına siz tesadüf deyin, biz kader diyelim. Birbirinizi bulmuşsunuz ya, kimin ne dediğinin hiçbir önemi yok aslında! Çünkü, bir şekilde hayatınıza muhteşem güzellikler katan sevgilinize kavuştunuz! Gecenizde gündüzünüzde yalnızca o var artık! Bu birliktelik o kadar güzel, o kadar tarifi imkansız ki, böyle bir aşka yaşasa yaşasa aynı dalda bir ömür geçiren çifte kumrular yaşar! Hayatınızın en tatlısına özel bir hediye vermek isterseniz, aynı dalda aşklarını fısıldayan Çifte Kumrular İki Harfli Kolye mükemmel bir tercih olacaktır. Bu anlamlı kolyenin ağaç dalı şeklindeki bölümünde ise isimlerinizin baş harfleri bulunuyor. Orijinal ve son derece romantik tasarımı ile Çifte Kumrular İki Harfli Kolye, eşinize ya da sevgilinize alabileceğiniz en güzel doğum günü hediyelerinden biri!

İsimli Erkek Çocuğu Nazar Kolye

İsimli Erkek Çocuğu Nazar Kolye


Eşinizin bebeğinize hamile olduğunu ilk öğrendiğini o an, dünyanın en mutlu kişisi olmuştunuz. Zaman ilerledikçe bebeğiniz sağ salim dünyaya gelsin de cinsiyetinin pek de önemli olmadığını dostlarınızla paylaştınız! Ancak içten içe bebeğinizin cinsiyetinin de ne olduğu konusunda merak sahibi olmaya başladınız! Derken bir gün doktorunuz "Bebeğiniz Erkek" dediğinde ise, o merak yerini farklı bir duyguya bıraktı! Bir oğlan bebek babası olacaktınız! Şimdi ise bebeğiniz kucağınızda ve eşinize size nur topu gibi bir evlat armağan ettiği için özel bir hediye arayılındasınız! O halde size mükemmel bir hediye fikri vermek istiyoruz! İsimli Erkek Çocuğu Nazar Kolye, eşinizin mutluluktan ayaklarını yerden kesecek kadar anlamlı ve şık bir kolye!

İsimli Kız Çocuğu Nazar Kolye

İsimli Kız Çocuğu Nazar Kolye


Yukarıda yer alan erkek çocuk kolye modelinin bir de kız çocuklar için olan modeli ile sizleri tanıştırmak isteriz. Gümüş üzeri 14 ayar altın olan bu özel kolye de kişiye özel ve isim yazılı! İster kolye üzerine kız çocuğunuzun ismini yazdırın, isterseniz de dünyanın en güzel Annesini (Eşinizin) ismini yazdırın!

Zarif ve Çok Şık İsim Yazılı Gümüş Kolye

Zarif ve Çok Şık İsim Yazılı Gümüş Kolye


Bir kere birine aşık olduğunuzda, aslında bir yerde O'nun her şeyine birden aşık olursunuz! Gözlerine, ellerine, saçına, kaşına, karakterine, kıyafetine ve de ismine! Size sevgilinizin bir kopyasını yapamayız ama, arzu etmeniz halinde ismini çok mükemmel şekilde şık bir gümüş kolye üzerine taşıyabiliriz! Özel hediye paketi içerisinde yer alan 925 ayar gümüşten hazırlanan İsim Yazılı Gümüş Kolye ile, sevgilinize unutamayacağı çok özel bir hediye tasarlayabilirsiniz!

İsim Yazılı hediyelik Gümüş Kolye

İsim Yazılı Gümüş Kolye


Muhteşem bir yazı karakteri ile isimleriniz 925 ayar gümüş kolye üzerine yazılıyor! 4,50 gr. ağırlığındaki isim gümüş kolye, tüm çekiciliği ile boynunuzu süslemeye geliyor! Özel hediye paketi içerisinde yer alan bu ürün "Goldstor" güvencesi ile sizlerle! Eğer sevgilinize doğum günü hediyesi olarak kafanızda netleşmiş bir hediye düşüncesi yoksa, bu son derece romantik ve özel tasarım bayan kolyesini, aklınızın bir köşesine not etmeniz menfaatinize olacaktır!

Pırlanta Gümüş Harf Kolye

Pırlantalı Kalplerimiz Gümüş Bayan Kolyesi


İç içe geçmiş kalpler, bu özel kolyeye son derece büyük bir anlam kazandırıyor! Kolye üzerinde yer alan 0,01 karat pırlanta ise bu gümüş kolyeye değer katıyor! Sonuçta ise ortaya kusursuz şıklıkta, son derece zarif ve bir bayan için akıl almaz estetiklikte romantik bir kolye çıkıveriyor! Pırlanta Kalplerimiz Gümüş Harf Kolyenin neden anlamlı olduğu konusuna gelince; Çünkü bu kolye üzerindeki kalplerin aşkınızı dile getiriyor! İç içe geçmiş kalplerin bir ucunda sevgilinizin isminin baş harfi, diğer ucunda ise sizin isminizin baş harfi! Sevgililer gününde, yılbaşında ya da yıl dönümünüzde sevginizi gösterecek özel bir kolye modeli düşünüyorsanız Pırlanta Gümüş Harf Kolye iyi bir seçenek olarak yanı başınızda!

Tarih Yazılı Sonsuzluk Kolye

Kişiye Özel Tarih Yazılı Sonsuzluk Kolye


Evlilik yıl dönümü, nişan tarihi, söz tarihi, doğum günü ya da ilk tanışma tarihiniz! Bu tarihlerin hepsinin başlı başına bir değeri ve önemi vardır! Sizin için son derece önemli olan tarihlerden birini, üzerinde sonsuzluk sembolü bulunan ve sıra dışı tasarımı ile beğeni kazanan Tarih Yazılı Sonsuzluk Kolye üzerine yazdırabilirsiniz.

Bayan Kolye modelleri

Goldstore 14 Ayar Altın "Allah" Yazılı Kolye


Dindar ya da inançlı bir insanın tek sığınacağı, tek dostu, tek sırdaşı yaradanıdır! Dinimize göre, yerleri ve gökleri 6 günde yaratan, yaradılanların en şereflisi olarak gösterdiği insanoğluna tüm nimetleri bahşeden Allah (c.c.) 99 ismi vardır! Esma-ül Hüsna (En güzel isimler Allah'ındır)! İşte Allah'ın isimlerinden bir tanesi şık bir altın kolye üzerinde yer alıyor! Eğer eşinize ya da sevgilinize, boynunda gurula taşıyabileceği, manen son derece güçlü özel bir doğum günü hediyesi arayışınız varsa, özel hediye kutusu içerisinde yer alan 14 Ayar Altın "Allah" Kolye armağan edebilirsiniz!

YORUMLAR

Ad

.çocuklar için hediye,2,10 TL altı hediyeler,1,14 şubat hediyeleri,4,20 TL altı ucuz hediyeler,1,2021 yılbaşı hediyeleri,1,25 Yaş Doğum Günü Mesajları,1,3 boyutlu lambalar,1,3 boyutlu led lambalar,1,3 boyutlu tablolar,1,365 her güne aşk mesajı konservesi,1,3d harf çerçeve,1,3D lambalar,2,3D led gece lambası,1,90'lı yıllar,1,90'lı yılların çocuk oyuncakları,1,acayip hediyeler,1,ağır sözler,1,ahşap puzzle,1,Akrep burcu,1,Akrep burcu erkeğe hediye,1,Akrep burcu erkek için hediye,1,alınabilecek hediyeler,1,Altın Nazar Boncuğu,1,altın yüzük,1,anahtarlık,2,anaokulu öğretmenine hediye,1,Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri,2,Anlamlı Hediyeler,14,anlamlı sözler,2,anne,2,anneler günü,1,anneler günü hediyeleri,24,Anneler günü hediyesi,80,anneler günü için özel hediyeler,1,Anneler Günü Mesajları,1,anneler gününe özel hediye,3,annelere hediye,7,anneye doğum günü hediyesi,14,anneye el yapımı hediyeler,2,Anneye farklı hediye,3,Anneye güzel hediyeler,1,Anneye güzel mesajlar,1,Anneye güzel sözler,1,anneye hediye,75,Anneye hediye fikirleri,7,anneye hediye ne alınır,3,anneye hediye yapmak,1,Anneye ilginç hediye,2,Anneye kısa mesajlar,1,Anneye ne hediye Alınır,8,Anneye Özel Ahşap Tepsi,1,Anneye Özel Hediye,18,anneye yapılabilecek hediyeler,1,antika telefonlar,1,araba cam gölgeliği,1,araba hediyeleri,3,araba hediyesi,9,araba için hediye,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,Arkadaşa hediye,11,arkadaşa yaş günü sözleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyeleri,1,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,asker,1,asker hediyeleri,2,asker sevgiliye hediye,2,askere hediye,2,askere ne hediye alınır,1,Aslan burcu,1,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkek için hediye,1,aşk,2,aşk bankası,1,aşk defteri,1,Aşk Dolu Kavanozları,1,aşk drajeleri,1,aşk fermanı,1,aşk gazetesi,1,aşk hakkında bilgiler,1,aşk kavanozu,2,aşk kitapları,1,aşk konservesi,1,aşk mesajları,4,aşk nedir,1,aşk sözleri,2,aşk şarkıları,1,aşk şiiri nasıl yazılır,1,aşk şiiri örnekleri,1,Aşkıma Mesaj Konservesi,1,aşkımıza dair herşey kitabı,1,Atatürk hediyeleri,1,Atatürk resimli hediyeler,1,ateşli görevler oyunu,1,avm,1,avukata hediye,2,avukatlar için hediye,2,ayakkabı düzenleyici,1,ayakkabı organizeri,1,baba,2,Babalar Günü,1,Babalar günü hediyeleri,5,Babalar Günü Hediyesi,49,babalar günü kutlama mesajları,1,Babalar Günü Mesajları,3,Babalar Günü Sözleri,3,babalar gününe özel hediye,3,Babalara hediye,13,Babaya doğum günü hediyesi,19,babaya el yapımı hediyeler,1,babaya gömlek,1,babaya hediye,49,babaya hediye yapmak,1,Babaya ne hediye alınır,1,babaya özel hediyeler,5,Babaya Özel Madalyon,1,babaya özel sihirli kupa,1,babaya ucuz hediyeler,1,baharatlık seti,1,balayı hediyesi,1,Balık burcu,1,Balık burcu erkeğe hediye,1,Balık burcu erkek için hediye,1,banyo hediyeleri,1,bardak,1,Bardak Altlığı,3,Baskılı duvar saati,1,baskılı tablo,1,Başak burcu,1,Başak burcu erkeğe hediye,1,Başak burcu erkek için hediye,1,bayan,3,bayan aksesuar,14,bayan bileklik,16,bayan cüzdan,1,bayan çanta,6,Bayan deri cüzdan,5,bayan eşe hediye,14,Bayan Hediye,4,bayan hediyeleri,41,bayan hediyesi,7,bayan için doğum günü hediyesi,1,bayan kolye,26,Bayan kolye modelleri,9,bayan mühendise hediye,1,Bayan Öğretmene Hediye,10,bayan sevgiliye anlamlı hediyeler,1,bayan sevgiliye doğum günü hediyesi,8,bayan sevgiliye hediye,47,bayan sevgiliye hediye sepeti,3,bayan sevgiliye ilginç hediyeler,3,bayan sevgiliye kişiye özel hediye,2,bayan sevgiliye romantik hediyeler,1,bayan sevgiliye sevgililer günü hediyesi,2,bayan takı modelleri,4,bayan yüzük,8,Bayana doğum günü hediyesi,1,bayana evlilik yıldönümü hediyesi,3,bayana hediye,24,bayana hediye kutusu,1,bayana hediye sepeti,7,bayana ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,bayana ilginç hediyeler,4,bayana kişiye özel hediye,5,bayana sevgililer günü hediyesi,3,bayana sevgililer günü sürprizleri,1,bayana sürpriz,2,bayana yılbaşı hediyesi,1,bayana yılbaşı sürprizi,1,bayana yıldönümü hediyesi,1,bayanlara doğum günü hediyesi,1,bayanlara hediye,8,bayanlara ilginç hediyeler,2,bayrak anahtarlık,1,bebeğe hediye,12,bebeğe hediye sepeti,2,bebeğe isim yazılı künye,1,bebeğe nazar boncuğu,1,bebek bileklik,1,bebek body,1,bebek hastane çıkışı hediyesi,1,bebek hediye sepeti,3,bebek hediyeleri,21,bebek hediyeleri ilginç,1,bebek hediyesi,15,bebek hediyesi ne alınır,1,bebek için hediye,1,bebek mama önlüğü,3,bebek nazar boncuğu,1,bebek şekeri,1,bebek şekerlemeleri,2,beslenmesi,1,Beyaz Erkek Gömlek,1,bileklik,1,bileklik modelleri,1,bisiktirol,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye,1,Biyoloji Öğretmenine Hediye Ne Alınır,1,biz evlendik ürünleri,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkek için hediye,1,boş hediye kutusu,1,Bozuk Para Cüzdanı,1,burç,1,burçlara göre hediye,14,butik kurabiye,1,Buzdolabı Açacağı,1,büro hediyeleri,3,büro hediyesi,3,Büyük boy oscar ödülü hediyesi,1,Büyüyen Kristal,1,cam gölgeliği,1,cam kavanoz hediyeleri,1,Canım Annem,1,canım annem kavanozu,1,canım annem kristal baskı,1,canım babam kavanozu,1,Canvas Tablo,1,cep aynası,2,Cep Telefonu Kılıfı,1,cep telefonu mesajları,1,Cep Telefonu ve Navigasyon Araç Tutacağı,1,cilt bakımı,1,cinsel fantezi ürünleri,1,cüzdan,1,cüzdan modelleri,1,çakmak,2,çanta şeklinde hediye ambalajı yapımı,1,Çatal Kaşık Duvar Saati,1,çeyiz hediyesi,1,çiçek,1,çiçek bakımı,1,çift tişörtleri,1,çiftler için yastıklar,1,çikola sürprizi,1,çikolata,2,çikolata puzzle,1,çim adam,1,çocuk hediyesi,3,çocuklara doğum günü hediyesi,6,Çocuklara hediye,16,çocuklara hediye fikirleri,1,çocuklara ilginç hediyeler,2,çocuklara yılbaşı hediyesi,1,çok seviyorum draje,1,değişik,1,değişik hediyeler,11,değişik öğretmenler günü hediyesi,1,dekor ürünler,1,Dekoratif Antika Masaüstü Telefonlar,1,dekoratif ayna modelleri,15,dekoratif duvar saatleri,8,dekoratif ev hediyeleri,6,Dekoratif hediyeler,52,Dekoratif Kalp Aynalar,1,dekoratif ürünler,3,dergilik,1,Deri Cüzdan,2,Dev Kurşun Kalem,1,Dilek feneri,1,din kültürü öğretmenine hediye,1,din öğretmenine hediye,1,Dini hediyeler,1,diy,1,Doğum Günü,3,Doğum Günü Hediyeleri,7,doğum günü hediyesi,33,doğum günü kutlama mesajları,1,doğum günü mesajları,4,doğum günü mumları,1,doğum günü pasta mumu,1,doğum günü sözleri,1,doğum hediyeleri,7,doğum hediyesi,5,doktor hediyeleri,1,doktor hediyesi,1,doktor isimlik,1,doktor kupası,1,doktorlara hediye,2,doktorlara özel hediyeler,1,donan kupa,1,donan kupa bardak,1,Dudak Nihale,1,Duvar Saati modelleri,18,Duvar Saatleri,15,duvar sticker,8,duvar süsleri,4,duygusal doğum günü hediyeleri,1,duygusal hediyeler,1,düğün hediyesi,1,Dünyanın en iyi babası,1,düşündürücü sözler,1,düz renk kravat,1,eğitici oyuncaklar,1,eğlenceli hediyeler,4,eğlenceli oyunlar,1,el emeği hediye,2,el emeği hediyeler,4,el tapımı hediye fikirleri,1,el yapımı aksesuar,1,el yapımı anı defteri,1,el yapımı anneler günü hediyesi,3,el yapımı aşk defteri,1,el yapımı ayakkabı,1,el yapımı babalar günü hediyesi,2,el yapımı baharatlık seti,1,el yapımı bardak altlığı,1,el yapımı bayan çantası,1,el yapımı bileklik,2,el yapımı doğum günü hediyeleri,1,el yapımı duvar saati,1,el yapımı ekmek sepeti,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı ev hediyesi,1,el yapımı evlilik yıldönümü hediyesi,1,el yapımı fotoğraf albümü,2,el yapımı hediye,48,el yapımı hediye paketleri,1,el yapımı hediyeler,61,el yapımı kalp el ısıtıcı,1,el yapımı kanvas tablo,1,el yapımı kedi yastığı,1,el yapımı kişiye özel kolye,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı kupa bardak,2,el yapımı ofis süsleri,1,el yapımı origami panda,1,El yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,El yapımı öğretmenler günü hediyesi,1,el yapımı parmak arası terlik,1,El Yapımı Piksel Kalp Kolye,1,el yapımı pirinç kesesi,1,el yapımı portföy çanta,1,el yapımı resim çerçevesi,2,el yapımı romantik tablo,1,El Yapımı Sevgililer Günü Hediyeleri,1,el yapımı sevgililer günü hediyesi,2,el yapımı sürpriz hediye,1,el yapımı tablet kılıfı,1,el yapımı tablo,1,el yapımı takı,1,el yapımı terlik,1,el yapımı yastık,1,el yapımı yemek menüsü,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yıldönümü hediyesi,1,elbise düğmelerinden romantik tablo yapma,1,Emoji,1,emoji duvar saatleri,1,emoji saatler,1,emoji yastık,1,en güzel aşk şiirleri,1,en güzel bayan kolyeleri,1,en güzel ofis hediyeleri,1,en ilginç sevgili hediyeleri,1,en iyi sevgililer günü hediyeleri,1,en iyi şarkılar,1,En Kötü Hediye Fikirleri,1,en romantik aşk mesajları,1,enteresan hediyeler,2,enteresan telefon kılıfları,1,enteresan ürünler,1,erkeğe,1,erkeğe alışverişi sevdirme,1,erkeğe aşk mektubu,1,erkeğe doğum günü hediyesi,5,erkeğe en güzel yılbaşı hediyesi,1,Erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi,2,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe hediye,61,erkeğe hediye fikirleri,1,erkeğe hediye kutusu,1,erkeğe hediye ne alınır,1,erkeğe hediye seçenekleri,1,erkeğe hediye sepeti,14,erkeğe hediye seti,4,erkeğe hediyeler,2,Erkeğe ilginç evlilik yıldönümü hediyesi,1,erkeğe ilginç hediyeler,17,erkeğe iltifatlar,1,erkeğe kişiye özel hediye,7,erkeğe kişiye özel hediyeler,1,erkeğe ofis hediyesi,1,erkeğe özel hediye,1,erkeğe özel kol saati,1,erkeğe romantik sürprizler,1,erkeğe sevgililer günü hediyesi,5,erkeğe sürpriz,4,erkeğe sürpriz yapmak,1,erkeğe yapılabilecek sürprizler,1,erkeğe yılbaşı hediyesi,2,erkeğe yıldönümü hediyesi,1,erkek,5,erkek aksesuarları,1,erkek arkadaş,2,erkek arkadaşa hediye,14,erkek arkadaşa ne hediye alınır,1,erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi,2,erkek bebek hediye sepeti,3,erkek bebek hediyeleri,8,erkek bebek hediyesi,3,erkek cüzdan,2,erkek çanta,1,erkek çocuk hediyeleri,6,erkek deri cüzdan,6,erkek eşe hediye,3,erkek eşe hediye fikirleri,1,erkek eşe hediyeler,1,erkek eşe ne hediye alınır,1,Erkek Gömlek,6,erkek gömlek hediyesi,1,erkek gömlek modelleri,1,Erkek Hediye,3,erkek hediye aksesuar,1,erkek hediye seti,1,erkek hediyeleri,43,erkek hediyesi,8,erkek için doğum günü hediyesi,1,erkek için hediye,1,erkek için ilginç hediyeler,1,erkek için özel hediye,1,erkek için yılbaşı hediyesi,1,erkek mühendise hediye,1,erkek öğretmene hediye,9,erkek sevgiliye anlamlı hediyeler,1,erkek sevgiliye doğum günü hediyesi,4,Erkek sevgiliye hediye,37,erkek sevgiliye ilginç hediyeler,3,erkek sevgiliye romantik hediyeler,1,erkek tişört,1,erkekle alışveriş,1,erkekler için hediye,1,erkeklere hediye,2,Erkeklere hediye aksesuar,1,erkelere hediye,3,erotik hediyeler,2,erotik oyunlar,2,eski terlikleri yenileme,1,eski yılbaşı kartpostalları,1,esprili araba mesajları,1,esprili erkek tişörtü,1,esprili hediyeler,4,Esprililere Hediye Önerileri,1,eşe hediye,8,eşe yıldönümü sürprizi,1,Eşinize Hediye,14,eşlere hediye,1,etkileyici hediye kutusu,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,25,Ev hediyesi,97,ev için hediye,2,Ev Maketi,1,ev yapımı misafir şekerlemeleri,1,evde battaniye boyama,1,evde erkeğe sürpriz,1,evde şekerleme yapımı,1,evde terlik yapımı,1,evde yapılabilecek sürprizler,1,evde yüz maskesi nasıl hazırlanır,1,evlilik hediyesi,2,evlilik teklifi,1,evlilik teklifi için tektaş yüzük,2,Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi,27,evlilik yıldönümü,3,Evlilik Yıldönümü Hediyeleri,6,evlilik yıldönümü mesajları,1,evlilik yıldönümü sürpriz önerileri,1,evlilik yıldönümü sürprizi,3,evlilik yıldönümü sürprizi erkeğe,1,fantezi hediye seti,1,fantezi ürünler,1,fantezi ürünleri,1,farklı,2,farklı hediyeler,12,fırsat hediyeler,1,fırsat tatiller,1,film şeridi peri led işıklı şişe lamba,1,fincan duvar saati,1,fizik öğretmenine hediye,1,fotoğraf albümü,1,fotoğraf baskılı mousepad,1,Fotoğraf Çerçeveleri,14,fotoğraflı anahtarlık,1,fotoğraflı kitap ayracı,1,fotoğraflı kol saati,2,Fotoğraflı Kolye,1,fotoğraflı mousepad,1,gazeteden resim çerçevesi yapımı,1,Gece Lambaları,4,Gece Lambası,1,geçmiş olsun çikolatası,1,geçmiş olsun hedyesi,1,Gizemlilere Hediye Önerileri,1,gömlek,1,Gramofon Müzik Kutusu,1,greyfurt ile cilt bakımı,1,gül yaprakları,1,gümüş bileklik,2,gümüş kolye,1,gümüş tektaş yüzük,1,günü,1,güzel bebek hediyeleri,1,güzel bir tatil,1,güzel doğum günü sözleri,1,güzel ev hediyeleri,3,güzel sözler,5,güzel sözler kısa,1,güzel sözleri,1,hafta sonu sevgili ile neler yapılabilir,1,halı mousepad,1,hangi hediyeler sevgiliye alınır,1,Hareketli Mini Masaj Aleti,1,Harf Çikolata,1,harfli kolye,1,hat sanatı ile isim,1,hayat sözleri,2,hayatla ilgili güzel sözler,1,Hayvan Figürlü Peluş Başlık,1,Hayvanlı Kukla Battaniyeler,1,hediye,73,hediye alma sınırı,1,hediye ambalajı nasıl yapılır,1,hediye bayan kolye,2,hediye bileklik,9,hediye cüzdan,1,hediye çikolata,10,hediye Duvar Saatleri,2,hediye el yapımı kolye,1,hediye ev aksesuar,1,hediye fantezi ürünler,1,hediye fikirleri,6,hediye fotoğraf ayracı,1,hediye gülen yüz yastıklar,1,hediye kalem,3,hediye kupa bardak,2,Hediye kutusu,1,hediye kutusu yapımı,2,hediye kutusu yapma,1,Hediye maket,1,hediye masa üstü isimlik,1,hediye mousepad,1,hediye nasıl olmalı,1,hediye nazar boncuğu,1,hediye oyuncak,1,hediye ödül,7,hediye ödüller,8,hediye önerileri,1,hediye paketi nasıl yapılır,2,hediye paketi süsleme,1,hediye paketleme yöntemleri,1,hediye plaket,10,hediye puzzle,3,hediye puzzle çikolata,1,Hediye sepeti,25,hediye sepetleri,8,hediye sertifikalar,5,hediye seti,3,hediye şeker,3,hediye şekerleme,1,hediye şemsiye,1,hediye tablo,2,hediye tatlı,1,hediye yastık,2,hediye yastıklar,7,hediyeler,4,hediyeleri,6,hediyelik bayan takı modelleri,1,hediyelik butik kurabiyeler,1,hediyelik çim adam,1,hediyelik el emeği mini pirinç kesesi,1,hediyelik erkek tişört,1,hediyelik eşya,2,hediyelik kolye,1,hediyelik kutu,1,hediyelik Oscar heykeli,5,hediyelik oscar ödülü,6,hediyenin tarihçesi,1,hediyesi,8,Hoşgeldin Prenses Şekerlemeleri,1,ikiye ayrılan anahtarlık,1,ikizler burcu,1,İkizler burcu,1,İkizler burcu erkeğe hediye,1,İkizler burcu erkek için hediye,1,ilaç kutusu şeklinde hediye,1,ilginç,5,ilginç aksesurlar,1,ilginç araba hediyeleri,1,ilginç cüzdan,1,ilginç dekoratif ürünler,1,ilginç doğum günü hediyeleri,4,ilginç duvar saati,2,ilginç duvar saatleri,22,ilginç erkek hediyeleri,11,ilginç ev hediyeleri,29,ilginç ev hediyesi,20,ilginç evlilik yıldönümü hediyeleri,2,ilginç gece lambaları,8,ilginç Gece Lambası,1,ilginç hediye,14,ilginç hediye fikirleri,1,ilginç hediyeler,149,İlginç Hediyeler,1,ilginç hediyelik eşya,5,ilginç hediyelikler,5,ilginç hesap makinesi,1,İlginç iPhone 4/4S/5 kapakları,1,İlginç iPhone 4/4S/5 Kılıfları,1,ilginç iphone kılıfları,1,ilginç kişiye özel hediyeler,1,ilginç kol saatleri,1,ilginç kumbaralar,2,ilginç kupalar,1,ilginç lambalar,1,ilginç masa saati,2,ilginç ofis hediyeleri,9,ilginç saatler,1,ilginç sürprizler,1,ilginç telefon kılıfları,3,ilginç ürünler,73,ilginç yılbaşı hediyeleri,1,ilginç yılbaşı hediyesi,1,ilk hediye ne zaman verildi,1,iltifat,1,incili gümüş kolye,3,indirimli hediyeler,1,iPad aksesuar,1,iPad Mini Bluetooth Klavyeli Kılıf,1,iPhone Aksesuarları,7,iPhone kapakları,1,iPhone Kılıfları,4,isim ve harf yazılı deri cüzdan,1,isim yazılı cüzdan,2,isim yazılı gömlek,5,isim yazılı kalemler,3,isim yazılı kolye,3,isim yazılı oscar ödülü,5,isim yazılı plaka anahtarlık,1,isim yazılı vosvos,1,isimli Makyaj Aynası,3,isme özel bebek hediyeleri,1,isme özel cüzdan,1,isme özel çakmak,3,isme özel hediye,1,İsme özel hediye,3,isme özel hediyeler,10,İsme özel hediyeler,2,isme özel kolye,2,isme özel mousepad,1,isme özel usb bellek,1,istiridye içinde gümüş kolye,1,iş yeri hediyeleri,1,iyi ki doğdun sevgilim şekerlemeleri,1,kadın,1,kadın hediyeleri,1,kadın öğretmene hediye,1,kadına aşk mektubu,1,kadına hediye,3,kadına sevgililer günü sürprizi,1,kadına sürpriz,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü hediyesi,6,kadınlar günü mesajları,1,kadınlar günü sürprizleri,4,kadınlara doğum günü hediyesi,1,kadınlara hediye,6,kadınlara ne hediye alınır,2,kalem,1,kalem modelleri,1,kaliteli hediye sepeti,1,kalp anahtarlık,1,Kalp Baskılı Battaniye Yapımı,1,kalp kutu yapma,1,Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi,1,kalp şeklinde pizza yapmak,1,Kalp Şeklinde Su Küresi Fotoğraf Çerçevesi,1,kalp şeklinde yumurta,1,kalp yumurta,1,kalp yumurta yapımı,1,Kalpli özel Anahtarlık,1,kalpli yastık nasıl yapılır,1,kanvas tablo,1,kapı stopperi,1,kapıda ödeme,1,kapıda ödeme doğum günü hediyesi,1,kapıda ödeme hediye sitesi,1,kapıda ödeme hediyeler,2,kapıda ödeme siteleri,1,karakalem portre resim hediyesi,1,Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Kupa,1,karı kocaya hediye,1,karıma hediye,1,karikatür,1,kavanoz çikolatalar,1,keçe kumaştan kalp yapımı,1,keçe kumaştan terlik yapmak,1,keçeden deniz topu yapmak,1,keçeden terlik yapımı,1,ked,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yastığı yapımı,1,kediler,1,kediler ne sevmez,1,kediler ne yer,1,kendin yap hediye,1,kendin yap hediyeler,2,Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Kavanozu,1,Kırmızı Gül Yaprakları,1,Kırmızı Kalp Mesaj Kağıtları,1,kısa aşk sözleri,1,kısa kadınlar günü mesajları,1,kısa ve güzel hayat sözleri,1,kısa yılbaşı mesajları,1,kısa yıldönümü mesajları,1,kız,1,kız arkadaş,3,kız arkadaşa doğum günü hediyesi,1,kız arkadaşa hediye,82,kız arkadaşa hediye fikirleri,1,kız arkadaşa hediyeler,2,kız arkadaşa ilginç hediyeler,1,kız arkadaşa ne hediye alınır,2,kız arkadaşa sürpriz,3,kız arkadaşa yılbaşı hediye fikirleri,1,kız arkadaşa yılbaşı hediyesi,5,kız arkadaşa yıldönümü hediyesi,1,kız bebeğe ne hediye alınır,1,kız bebek hediye sepeti,4,kız bebek hediyeleri,9,kız bebek hediyesi,7,kız çocuk hediyeleri,6,kız tavlama sözleri,1,Kız tavlamak,1,Kızıma Doğum Günü Mesajları,1,kızları etkileme,1,kinder yumurta,1,kinder yumurta sürprizi,1,kişiye özel,1,kişiye özel afiş,1,kişiye özel ajanda,2,Kişiye Özel Akrilik Tepsi,1,kişiye özel anahtarlık,6,Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saati,6,Kişiye Özel Ask Mesajlı Kalp Saat,1,Kişiye Özel Bayan Deri Cüzdan,4,kişiye özel bileklik,1,Kişiye Özel Bisiktirol,1,kişiye özel cam kristal,2,Kişiye Özel Cupcake,1,kişiye özel cüzdan,13,kişiye özel çakmak,1,Kişiye Özel Çay Bardağı Seti,1,kişiye özel çikolata,8,kişiye özel defter,1,kişiye özel dergi kapağı,5,kişiye özel deri cüzdan,2,Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi,1,kişiye özel erkek cüzdanı,1,Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati,1,Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kolye,1,Kişiye Özel Fotoğraflı Hes Kodu Anahtarlık,1,kişiye özel fotoğraflı kitap ayracı,1,kişiye özel fotoğraflı puzzle,2,kişiye özel fotoğraflı sevgili cüzdanı,1,kişiye özel gaz lambası,1,kişiye özel Gömlek,7,kişiye özel havlu,1,Kişiye Özel Hediye,144,Kişiye Özel Hediye Seti,1,Kişiye Özel Hediyeler,75,kişiye özel ilginç hediyeler,1,Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan,2,kişiye özel isimli Rakı Kadehi,1,kişiye özel kalem,12,Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscar,1,kişiye özel karikatür,1,Kişiye Özel Kol Saati,2,Kişiye Özel Kolye,4,kişiye özel kupa,1,kişiye özel kupa bardak,5,kişiye özel merdane,1,Kişiye Özel Mesajlı ve Lazer İşlemeli Ferman,1,kişiye özel mousepad,2,kişiye özel mutfak önlüğü,3,Kişiye Özel Okey Takımı,1,Kişiye Özel Oscar Ödülü,5,kişiye özel ödüller,23,Kişiye Özel Öğretmen Seti,1,Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati,1,kişiye özel plaket,11,Kişiye Özel Puzzle,7,kişiye özel resim çerçevesi,4,kişiye özel resimli cam gölgeliği,1,kişiye özel sertifika,11,kişiye özel sevgili cüzdanı,1,Kişiye Özel Şampanya Kadehleri,1,kişiye özel tişört,1,kişiye özel usb bellek,1,kişiye özel vosvos,1,kişiye özel yastıklar,2,Kişiye Özel Yazılı Madalyon,2,kişiye özel yüzük,1,kitap tutucular,3,klasik kravat,1,Klasik telefonlar,1,kocaya evlilik yıldönümü sürprizi,1,kocaya hediye,1,kocaya sürpriz,1,Koç burcu,1,koç burcu erkeğe hediye,1,koç burcu erkek için hediye,1,kokulu mum nasıl yapılır,1,kokulu mum yapımı,1,kokulu taşlar,1,Kol Düğmeleri,2,kolay kolye yapımı,1,kolay pizza tarifi,1,kolay şekilde bayan çantası yapımı,1,kolay şekilde takı yapmak,1,kolay şekilde yapılabilen duvar saatleri,1,kolye,3,kolye çeşitleri,1,komik doğum günü mesajları,1,komik hediyeler,6,konfeti,1,kot pantolondan tablet kılıfı yapımı,1,kova burcu,2,Kova burcu erkeğe hediye,1,Kova burcu erkek için hediye,1,Köstekli Cep Saat,1,kravat,1,kravat modelleri,1,kupa,1,kupa bardak,9,kupa bardaklar,2,kutlama hediyesi,1,kutlama için konfetiler,1,küçük çocuk hediyeleri,1,küpe,1,Kürklü Aşk Kelepçeleri,1,lamba,1,magic egg,1,manevi hediyeler,1,Marie Claire,1,masa isimlik,1,masa saatleri,4,masaüstü isimlik,1,masaüstü oyunlar,1,mesaj,2,mesaj yazılan puzzle,1,mesaj yazılı yumurta,1,mesajlı çikolatalar,11,mesajlı gömlek,1,mesajlı hediyeler,1,mesajlı kol saati,1,mesajlı konserve kutusu,1,mesleklere göre hediye,3,mesleklere uygun hediyeler,1,mezuniyet hediyesi bayan,1,mezuniyet hediyesi erkek,1,mezuniyet hediyesi fikirleri,1,mezuniyet hediyesi ne olabilir,1,mini hoparlör,1,misafir şekerleri,1,modelleri,1,mousepad,3,Mutfak Hediyeleri,11,Mutfak Zamanlayıcı,1,Mücevher askısı,1,mühendise hediye,1,mühendise kupa bardak,1,nasıl romantik olunur,2,ne alınır,1,ne hediye alınır,1,nişan hediyesi,1,nişanlıya hediye,1,Noel Baba Şapkası,1,Nostaljik Ahşap Radyo,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,2,nostaljik hediyeler,4,nostaljik telefonlar,1,nostaljik ürünler,3,ofis hediye fikirleri,1,ofis hediyeleri,36,Ofis Hediyesi,50,ofis ürünleri,1,Oğlak burcu,1,Oğlak burcu erkeğe hediye,1,Oğlak burcu erkek için hediye,1,oğlan bebek hediyesi,1,Okey Takımı,1,online pazar yerleri,1,organik bebek ürünleri,1,Organik Kolsuz Body,1,origami duvar süsleri,1,origami panda,1,orijinal,2,orijinal hediyeler,22,Oscar Ödülü Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy,1,otantik tatil yerleri,1,otantik yerler,1,otomobil hediyesi,3,oyuncak arabalar,1,Ödül Kupası,1,öğrenci hediyeleri,2,öğrenciye hediye,1,öğretmen,1,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajı,1,öğretmene,1,öğretmene doğum günü hediyesi,4,öğretmene hediye,31,öğretmene hediye fikirleri,1,öğretmenler günü hediyesi,32,öğretmenler günü için hediye,1,öğretmenler günü mesajları,1,öğretmenler için hediye,2,özel babalar günü hediyesi,4,Özel bardak altlığı,1,Özel Duvar Saati,1,özel gömlekler,1,özel hediye,1,özel hediyeler,1,özel mousepad,1,Özel tasarım Aynalar,1,Özel Taş Baskı,1,Özgürlük Anıtı Oscarı,1,özür dileme mesajları,1,Papağan Mutfak Makası,1,papyon,1,papyon çeşitleri,1,papyon modelleri,1,parti malzemeleri,1,Patrona Hediye,4,Peluş Oyuncak,2,pırlanta bileklik,4,pırlanta kuğu kolye,1,Pırlanta Salıncak Kolye,1,pırlanta yüzük,1,pis şaka ürünleri,1,pizza nasıl yapılır,1,plaka anahtarlık,1,plakası yazılı vosvos,1,plaket,1,polis,1,polis hediyelik eşya,1,polis hediyelikleri,1,polis sevgiliye güzel sözler,1,polise alınabilecek en güzel hediye,1,polise alınabilecek hediyeler,1,polise hediye ne alınır,1,portre karikatür,1,pratik pizza tarifi,1,promosyonlu tatiller,1,puzzle,2,puzzle çikolata,1,radyo,1,resim çerçevesi,2,resim öğretmenine hediye,1,resimli kadınlar günü mesajları,1,resimli kupa bardak,1,resimli sevgili cüzdanı,1,resimli sözler,1,romantik bir gece için,2,romantik doğum günü hediyeleri,1,romantik evlilik teklifi,1,romantik evlilik yıldönümü hediyesi,1,romantik hediye,12,romantik hediye kutusu,1,romantik hediye kutusu yapmak,1,romantik hediyeler,43,romantik kalp kutu,1,romantik kalp kutusu,1,romantik kitaplar,1,romantik mumlar,1,romantik sözler,1,romantik sürpriz seti,1,romantik tablolar,1,romantik yastık setleri,1,S4 Aksesuar Seti,1,Sabırlılara Hediye Önerileri,1,Sahte Güvenlik Kamerası,1,saksı çiçekleri,1,Samsung Galaxy S III Kılıfları,2,Samsung Galaxy S4 Aksesuar Seti,1,seksi hediyeler,6,seksi ürünler,4,Seni Seviyorum Çünkü Şekerlemesi,1,seni seviyorum hediyeleri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler defteri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sert sözler,1,Sertifika,1,sevgi mesajları,1,sevgi sözleri,1,sevgili,5,sevgili bulunamadı tişört,1,sevgili cüzdanı,1,sevgili hediye,4,sevgili hediyeleri,1,sevgili için hediye,1,sevgili kitabı,1,sevgili tişört modelleri,1,sevgili tişörtleri,1,sevgiliden özür dileme,1,sevgililer günü,3,sevgililer günü hediyeleri,2,sevgililer günü hediyesi,101,sevgililer günü mesajları,1,sevgililer günü sürprizi bayana,1,sevgililer günü sürprizleri,1,Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve,1,sevgilimle nereye gidebilirim,1,sevgilinize alabileceğiniz hediyeler,1,sevgiliye,3,sevgiliye alınabilecek hediyeler,1,sevgiliye anlamlı doğum günü hediyeleri,1,Sevgiliye anlamlı hediye fikirleri,1,sevgiliye anlamlı hediyeler,2,sevgiliye aşk mektuplar,1,sevgiliye aşk sözleri,7,sevgiliye aşk şiiri,1,sevgiliye değişik hediye,3,sevgiliye değişik hediyeler,1,Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi,91,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye doğum günü sözleri,1,sevgiliye duygusal doğum günü hediyeleri,1,sevgiliye el yapımı doğum günü hediyesi,1,sevgiliye el yapımı hediye,2,sevgiliye el yapımı hediye yastık,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,8,sevgiliye el yapımı kupa bardak,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye ev hediyesi,1,sevgiliye farklı hediye,2,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel hediyeler,1,sevgiliye güzel sözler,7,sevgiliye haftasonu sürprizi,1,sevgiliye hediye,267,sevgiliye hediye almak,2,sevgiliye hediye cüzdan,1,sevgiliye hediye fikirleri,2,sevgiliye hediye Kişiye Özel Fotoğraflı Film Makinesi,1,sevgiliye hediye kitap,2,sevgiliye hediye konserve kutusu,2,sevgiliye hediye kutusu,1,sevgiliye hediye kutusu hazırlama,1,sevgiliye hediye puzzle,1,sevgiliye hediye seçmek,1,sevgiliye hediye sepeti,8,sevgiliye hediye tişört,1,sevgiliye hediye vosvos,1,sevgiliye ilginç hediye,4,Sevgiliye İlginç Hediye,1,sevgiliye ilginç hediyeler,49,sevgiliye iltifat,1,sevgiliye iltifat mesajları,1,sevgiliye iltifat sözleri,1,sevgiliye kahvaltı sürprizi,1,sevgiliye kutu yapmak,1,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye mektup,1,sevgiliye mesaj,1,sevgiliye ne hediye alınır?,2,Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi,1,sevgiliye özel butik kurabiyeler,1,sevgiliye özel çerçeveler,1,sevgiliye özel hediye,12,sevgiliye özel hediyeler,4,sevgiliye özel karikatür,1,Sevgiliye Özel Magnetler,1,Sevgiliye Özel Puzzle,1,sevgiliye özel yastık setleri,1,sevgiliye özlem mektupları,1,sevgiliye romantik hediye kutusu,1,Sevgiliye romantik hediyeler,37,sevgiliye romantik mesajlar,1,sevgiliye romantik sözler,1,sevgiliye romantik sürprizler,3,sevgiliye sevgililer günü hediyesi,1,sevgiliye sihirli kupa,4,sevgiliye söylenecek sözler,1,Sevgiliye Sürpriz,12,sevgiliye sürpriz hediye,10,sevgiliye sürpriz hediye yapmak,1,sevgiliye sürpriz hediyeler,2,sevgiliye sürpriz puzzle hediyesi,1,sevgiliye sürpriz seti,1,sevgiliye sürpriz yapma,1,sevgiliye sürpriz yapmak,3,sevgiliye sürprizler,2,sevgiliye ucuz hediye,6,sevgiliye uçuk hediye fikirleri,1,sevgiliye uzun günaydın mesajları,1,sevgiliye uzun mesajlar,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,2,sevgiliye yazılacak aşk sözleri,1,sevgiliye yıl dönümü hediyesi,16,sevgiliye yılbaşı hediyesi,14,sevgiliye yılbaşı mesajları,2,sevgiliye yıldönümü sürprizi,1,sevgiliye yıldönümü sürprizi ne yapabilirim,1,sevgiliye yüzük hediyesi,3,sevgiliyi mutlu etmek,1,sevgiliyle yapılacak şeyler listesi,1,sevimli çocuk hediyeleri,1,sevimli emoji yastıklar,1,sevimli hediyeler,3,sıra dışı hediyeler,3,sihirli kupa,9,sihirli kupa bardak,18,sihirli kupa bardaklar,3,Sihirli yumurta,1,sihirli yumurta sürprizi,1,sihirli zincir şişe tutucu,1,Slap Watch Slim Junior,1,Sneaker ayakkabı süsleme,1,Sneaker ayakkabı yenileme,1,Solar Masa Lambası,1,sözler,1,spor temalı makaron kurabiye,1,sun jar,1,Süper Anne Sihirli Kupa,1,Süper Baba Kupa Bardak,1,sürpriz,6,sürpriz doğum günü hediyesi,3,sürpriz el yapımı hediyeler,1,sürpriz evlilik teklifi,1,sürpriz evlilik yıldönümü hediyesi,2,sürpriz fikirleri,2,Sürpriz Hediye,15,sürpriz hediyeler,14,sürpriz malzemeleri,1,sürpriz yapmak,2,süs eşyaları,1,şaka ürünleri,1,şekerleme,2,şemsiye,1,şık hediye kutusu,1,şiir nasıl yazılır,1,takı kutusu,1,tanışma yıl dönümü hediyesi,1,tatil,2,tatil yerleri,1,tatlı kutusu yapımı,1,tavla ustası sertifikası,1,tavuk şeklinde ekmek sepeti,1,tebrik hediyesi,1,tebrikler şekerlemesi,1,tek taş yüzük,1,Tek Taş Yüzük Ödülü,1,teknolojik hediyeler,1,tektaş yüzük,2,Terazi burcu,2,Terazi burcu erkeğe hediye,2,Terazi burcu erkek için hediye,1,terlik,2,tesettürlü anneye hediye,1,TIME,1,top şeklinde makaron kurabiyeler,1,türk bayrağı anahtarlık,1,ucuz,2,ucuz anneler günü hediyeleri,1,ucuz Anneler günü hediyesi,1,ucuz babalar günü hediyeleri,1,ucuz bayan kolye,1,ucuz bayan kolye hediye,1,ucuz bayan takılar,1,ucuz bileklik,1,ucuz dekoratif ayna,1,Ucuz dilek feneri,1,Ucuz Duvar Saatleri,1,ucuz erkek hediyeleri,1,ucuz ev hediyesi,1,Ucuz Hediye,5,ucuz hediye sepeti,3,ucuz hediyeler,19,ucuz ilginç hediyeler,1,ucuz kupa bardak,1,Ucuz Samsung S4 aksesuar,1,ucuz yılbaşı hediyesi,1,uçuk kaçık sürprizler,1,USB Bellek,4,Utangaçlara Hediye Önerileri,1,Uykuculara Hediye Önerileri,1,Uzaktan kumanda düzenleyici,1,uzun aşk mesajları,1,uzun doğum günü mesajları,1,uzun günaydın mesajları,1,vazo,2,videolu el yapımı hediyeler,1,yaratıcı öğretmenler günü hediyesi,2,Yatak Kenarı Organizeri,1,yatak odası düzenleyicileri,1,Yay burcu,1,Yay burcu erkeğe hediye,1,Yay burcu erkek için hediye,1,yaz için hediyeler,1,yemek,1,yengeç burcu,2,Yengeç burcu erkeğe hediye,1,Yengeç burcu erkek için hediye,1,yeni doğan bebeğe hediye,11,yeni doğan bebek hediyeleri,1,yeni doğan bebek için hediye,1,yeni doğan kız bebeğe hediye,1,yeni ev hediyesi,6,yeni eve hediye,1,yeni evli çifte hediye,3,yeni nesil çim adam,1,yeni sevgiliye doğum günü hediyesi,1,yeni sevgiliye hediye,1,yeni yıl,2,yeni yıl hediyesi,2,Yıl Dönümü Hediyesi,9,yılbaşı,14,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı dekorasyonu,2,yılbaşı fikirleri,1,Yılbaşı hediye fikirleri,1,yılbaşı hediye sepeti,2,Yılbaşı hediyeleri,26,yılbaşı hediyesi,29,yılbaşı hediyesi çocuklara,1,Yılbaşı İçin Ev Dekorasyon Önerileri,1,yılbaşı için ev dekorasyonu,1,yılbaşı için sürprizler,1,yılbaşı kıyafetleri,1,yılbaşı kutlama mesajları,1,yılbaşı mesajları,2,yılbaşı sürprizleri,4,yılbaşına özel dekorasyon,1,yılbaşına özel yastıklar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yıldönümü hediyesi,7,yıldönümü mesajları,1,yılın en iyi annesi sertifikası,1,Yılın Sevgilisi Belgesi,1,yumurta,1,yumurta sürprizi,2,Yüzen Gül Spa Işığı,1,yüzük modelleri,3,zeka geliştirici oyuncaklar,1,
ltr
item
Sevgilihediyem.com: İsim Yazılı Kişiye Özel Kolyeler
İsim Yazılı Kişiye Özel Kolyeler
Zarif, şık ve göz alıcı tasarımları ile birbirinden kaliteli kişiye özel bayan kolye modelleri sizi bekliyor! Üzerinde isim yazılı kolyeler ile sevgilinize çok anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız!
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj155GRM-VGaOqwTnAhRZefN8WgxmPubKLvzh4GRMpgzYiZEoNZiiR4b1hRX6dego5YABz4MfDpyz2nOqIqIq-mL6ImVNJjCSo1le_ee3CW-yTN2kbSPHPQ4KaCRszpWBkG2Gf7BEWFUYmv/s1600/isim_yazili_kolyeler.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj155GRM-VGaOqwTnAhRZefN8WgxmPubKLvzh4GRMpgzYiZEoNZiiR4b1hRX6dego5YABz4MfDpyz2nOqIqIq-mL6ImVNJjCSo1le_ee3CW-yTN2kbSPHPQ4KaCRszpWBkG2Gf7BEWFUYmv/s72-c/isim_yazili_kolyeler.png
Sevgilihediyem.com
https://www.sevgilihediyem.com/2014/03/isim-yazili-kisiye-ozel-kolyeler.html
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/
https://www.sevgilihediyem.com/2014/03/isim-yazili-kisiye-ozel-kolyeler.html
true
4985865911743032565
UTF-8
Sayfalar Yükleniyor Konu Bulunamadı HEPSİ Devamını Oku Cevapla Cancel reply Sil Ana Sayfa SAYFA KONU HEPSİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM KONULAR Herhangi bir Sonuç Bulunamadı... Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Prs Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 hour ago $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan öncesi Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy